PDA

Επιστροφή στο Forum : Μπλουζάκια Bodybuilding.gr 2011



Muscleboss
21-05-11, 15:48
Το νέο μπλουζάκι του :bodybuildinggr: είναι έτοιμο!

Προσοχή! Δεν είναι ένα τυχαίο μπλουζάκι, σαν τα διαφημιστικά που βγάζουν διάφορα καταστήματα ή σελίδες!

Θέλαμε να κάνουμε ότι καλύτερο μπουρούσαμε τόσο από άποψη σχεδιάσης, όσο και ποιότητα στάμπας και μπλούζας...

Κάποια στοιχεία για το αποτέλεσμα:

- Μπλουζάκι 100% βαμβάκι

- Ποιότητα υφάσματατος: Υφασμα πολυτελείας, βάρους 190gr/m2, ότι πιο ανθεκτικό υπάρχει αυτη τη στιγμή στη αγορά. Είναι το ίδιο ύφασμα που βγάζει και η Gaspari Nutrition τα χοντρά προπονητικά της μπλουζάκια.

- Στάμπα μπροστά & πίσω, σχεδιασμένη από τον Νίκο Πατρώνα, επαγγελματία γραφίστα/σχεδιαστή, εμπνευσμένη απο τον Dorian Yates

- Ποιότητα στάμπας μεταξοτυπία, χειροποίητη, ανθεκτική σε πλυσεις, προπονήσεις και ταλαιπωρία, που το μόνο που πρέπει να προσέχτεί είναι να μη σιδερώνεται.

- Hardcore στυλ και 2 χρώματα (μαύρο και λευκό), σε όλα τα μεγέθη S-3XL.

Η ποιότητα και η σχεδίαση της μπλούζας είναι ειδικά για σκληρές προπονήσεις, αλλά φοριέται άνετα και για μια βόλτα.

Η γραμμή της είναι κανονική, θα προτείναμε αν την θέλετε για προπόνηση να παραγγείλετε ένα νούμερο μεγαλύτερο για να σας είναι άνετη. Αν παραγγείλετε το συνηθισμένο σας νούμερο θα σας είναι πιο εφαρμοστή στο στήθος και την πλάτη.

Παρακάτω οι στάμπες:

Μάυρη XXL:

24911 24913


Λευκή XL:

24914 24912

Τιμές:

1 μπλουζάκι: 15 ευρω
2 μπλουζάκια: 25 ευρώ
3 μπλουζάκια: 35 ευρώ

και απο εκεί και πάνω κάθε επιπλέον μπλουζάκι θα χρεώνεται 10 ευρώ.
(Οι τιμές είναι πολυ χαμηλές και τιμές κόστους για τη δουλεια και την ποιότητα που έχει αυτο το μπλουζάκι, τις οποίες πηραμε μετά από πολύ κόπο. Κάποια καταστηματα μας ζητούσαν 25 ευρώ τιμή κόστους για να μας το φτιάξουν.)

Οι παραπάνω τιμές ΔΕΝ περιέχουν μεταφορικά το κόστος των οποίων ανέρχεται στα 5 ευρώ για αποστολή συστημένου με τα ΕΛ.ΤΑ σε όλη την ελλάδα.



Παραγγελίες / Κρατήσεις

Μπορείτε να δηλώστε την κράτησή σας για χρώμα, νούμερο και αριθμό με προσωπικό μηνυμα στον sTeLaKoS (http://forum.bodybuilding.gr/private.php?do=newpm&u=3124). Απαραίτητα στοιχεία που πρέπει να δωθούν για να χρησιμοποιηθούν στην αποστολή:

1) Ονοματεπώνυμο, 2) διεύθυνση,πόλη/περιοχή,Ταχυδρομικός Κώδικας 3) τηλέφωνο.

Συνολικος αριθμός από μπλουζες, μέγεθος και χρώμα για κάθε μία.

Η πληρωμή θα γίνεται με κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό που θα σας δίνεται από τον Στέλιο.

ΜΒ


Edit: Οι παραγγελίες έχουνε σταματήσει για φέτος. Του χρόνου πάλι παιδιά :toast:

Titanium
21-05-11, 17:53
Μπράβο φοβερή δουλειά.....Πολυ Hardcore κατασταση μηλαμε:weights::weights::weights::bowdown:

sofos
21-05-11, 18:06
Μπράβο φοβερή δουλειά.....Πολυ Hardcore κατασταση μηλαμε:weights::weights::weights::bowdown:

και γω αυτο εγραψα σ ενα αλλο θρεντ πριν κατι λεπτα,πολυ harcore μπλουζακια :green::thumbup:

gym
21-05-11, 18:07
και εγω σελωωωωωω....να μην ρωτησω αν στελνετε γερμανια ε?:green::green::green:

ειναι και ο αγαπημενος μ ββερ πανω...

veteran29
21-05-11, 18:12
κ α τ α π λ η κ τ ι κ α

sofos
21-05-11, 18:32
και εγω σελωωωωωω....να μην ρωτησω αν στελνετε γερμανια ε?:green::green::green:

ειναι και ο αγαπημενος μ ββερ πανω...

εσυ πολλα θες :P:P

Gianna
22-05-11, 00:25
και εγω σελωωωωωω....να μην ρωτησω αν στελνετε γερμανια ε?:green::green::green:

ειναι και ο αγαπημενος μ ββερ πανω...


Θα σου πάρουμε εμείς, βρε!!!
Αλήθεια, το Small κάνει για εμάς τα κοριτσάκια ή είναι θεόφαρδιες οι μπλούζες;;

sofos
22-05-11, 01:09
Θα σου πάρουμε εμείς, βρε!!!
Αλήθεια, το Small κάνει για εμάς τα κοριτσάκια ή είναι θεόφαρδιες οι μπλούζες;;

εσενα θα σου παρω εγω μια να σου καθεται καλα :green::P

Gianna
22-05-11, 01:15
εσενα θα σου παρω εγω μια να σου καθεται καλα :green::P

Πάντως μ' αυτά που κατέβασα για βραδυνό (υγεινά μεν, ποσότητες δε για άντρα κιλών διπλάσιων από μένα:spank::porc:) με βλέπω να παίρνω το large!!!!

sofos
22-05-11, 01:18
Πάντως μ' αυτά που κατέβασα για βραδυνό (υγεινά μεν, ποσότητες δε για άντρα κιλών διπλάσιων από μένα:spank::porc:) με βλέπω να παίρνω το large!!!!

ελα μωρε μια φορα αμα το κανες δε πειραζει σιγα

Gianna
22-05-11, 01:30
ελα μωρε μια φορα αμα το κανες δε πειραζει σιγα

:clap:Αυτό λέω κι εγώ να αυτοπαριγοριέμαι...Ευτυχώς ακόμα στον όγκο είμαι::food::bblifthard:

gym
22-05-11, 01:33
Θα σου πάρουμε εμείς, βρε!!!
Αλήθεια, το Small κάνει για εμάς τα κοριτσάκια ή είναι θεόφαρδιες οι μπλούζες;;

σου εχω πει ποσοοοοοοο πολυ σε συμπαθω φανταστικη γιανναααα?????

Πάντως μ' αυτά που κατέβασα για βραδυνό (υγεινά μεν, ποσότητες δε για άντρα κιλών διπλάσιων από μένα:spank::porc:) με βλέπω να παίρνω το large!!!!

ε ναι αλλα τωρα θα σε μαλωσω....κακο κοριτσι...!!!μια και τελευταια ομως γιατι το καλοκαιρι εδω ειναι...!!!!!


καλε ας τα παει καποιος στα οφφ...ακομα αυτο δεν το εμαθα να το κανω...χιχι

Χρήστος Κ.
22-05-11, 18:18
Οχι κόκκινο φέτος?

pizzass
22-05-11, 21:02
εστειλα πμ για 2 μπλουζακια μολις :cool:
παντως θα ηθελα και μια σταμπα που να λεει : LIGHTWEIGHT BABY !:rolf:

γιαννης93
23-05-11, 19:03
ειναι οπως τα περσινα απο θεμα μεγε8ους? δηλαδη εμενα σαν τα περσινα μου κανει το medium να παραγγειλω medium?

Muscleboss
23-05-11, 20:56
Τα περσινά ήταν λίγο πιο άνετη γραμμή. Και τώρα το M θα σου κάνει αλλά σε στηθος πλάτη θα σου είναι ένα κλίκ πιο εφαρμοστό. Αν το θες για προπόνηση να είναι άνετο σε στηθος και ώμους, αλλά και λίγο μακρύ, τότε πας σε L.

MB

Tasos Green
23-05-11, 21:07
μολις πληρωθώ θα τα τιμήσω και εγω.. ειναι πανέμορφα παρα πολυ καλη δουλειά...:clap:

Noobas
23-05-11, 21:13
μέχρι πότε μπορούμε να παραγγείλουμε?

marvin
23-05-11, 21:48
Επειδη σε μικρο και σε τρελο ειναι να μην ταξεις και εγω μικρη δεν ειμαι..αλλα τρελη δεν το αρνουμαι :P......και καποιος εταξε να κοιταξει το θεμα μου ..περιμενω!!!!!:turtle::turtle::turtle:

Orc
23-05-11, 22:11
Παναγιώτη γιατί είναι πάλι τόσα πολλά τα μεταφορικά? Δεν υπάρχει άλλη εταιρεία εκτός απο τη γενική ταχυδρομική?

Muscleboss
23-05-11, 23:43
Επειδη σε μικρο και σε τρελο ειναι να μην ταξεις και εγω μικρη δεν ειμαι..αλλα τρελη δεν το αρνουμαι :P......και καποιος εταξε να κοιταξει το θεμα μου ..περιμενω!!!!!:turtle::turtle::turtle:

:inandout:

Νίκη, αν η καμπάνα χτυπάει για μένα, τότε οκ θα το δούμε :green:



Παναγιώτη γιατί είναι πάλι τόσα πολλά τα μεταφορικά? Δεν υπάρχει άλλη εταιρεία εκτός απο τη γενική ταχυδρομική?

Orc βρες μου τρόπο να στα στείλω οικονομικά και θα το κάνω... με τα ΕΛΤΑ δεν ξέρω μόνο τι παιζει...

ΜΒ

RAMBO
23-05-11, 23:51
εγω παντοσ οσεσ φορεσ εχω κανει παραγελλια σε ολα δινω 4-6 ευρω

Orc
23-05-11, 23:56
:inandout:






Orc βρες μου τρόπο να στα στείλω οικονομικά και θα το κάνω... με τα ΕΛΤΑ δεν ξέρω μόνο τι παιζει...

ΜΒ

Πέρσι έδωσα 13.5€ για 3 μπλουζάκια. Αν βρω κάτι θα σου πω αλλιώς δεν πειράζει. Μπορεί να πάρω πιο πολλά και να μετριαστούν τα έξοδα.

Krokodeilakias
24-05-11, 10:37
ελπίζω το XL να μου κάνει! :P:P:green::green::turtle::turtle: πορώθηκα τώρα! :)

je666
24-05-11, 17:23
απο που στελνονται? εαν ειναι αθηνα γινεται να κανονισουμε καμμια μερα να ερθω να τις παρω σε καμμια περιοχη εκει?:bbbiceps:

Muscleboss
24-05-11, 17:57
απο που στελνονται? εαν ειναι αθηνα γινεται να κανονισουμε καμμια μερα να ερθω να τις παρω σε καμμια περιοχη εκει?:bbbiceps:

Προς το παρόν στέλνονται από Πάτρα... όποιος είναι Πάτρα μπορουμε να κανονίσουμε να περάσει να τις πάρει απο το γυμναστήριο.

ΜΒ

je666
24-05-11, 19:27
κιατο μενω εγω εαν ανεβει κανενας γνωστος αθηνα με κανα τρενο να συναντηθουμε ανταποκριση στο κιατο?

Muscleboss
25-05-11, 01:32
κιατο μενω εγω εαν ανεβει κανενας γνωστος αθηνα με κανα τρενο να συναντηθουμε ανταποκριση στο κιατο?

τρέχα γύρευε αδερφέ... :unsure:

---

Τελικά για να είναι το δυνατόν οικονομικά τα μεταφορικά, η αποστολή θα γίνει με ΕΛΤΑ, με κόστος συσκευασίας και μεταφορικών στα 5 ευρώ , και λογικά θα αποσταλούν συστημένα.

Τα μπλουζάκια θα προ-πληρώνονται με κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό. Πληροφορίες κατά την παραγγελία στον stelako.

--

Η στάμπα ενδέχεται ανάλογα με τις πλύσεις να ξεθωριάσει ελαφρώς, όσο το προσέξετε στην πλύση τόσο δε θα έχει προβλημα.

ΜΒ

Orc
25-05-11, 09:48
Άντε να δούμε αν φέτος σπάσουμε ρεκόρ στις παραγγελίες και σας τρέχουμε να φτιάχνετε t-shirts.:P

Teo18
25-05-11, 16:42
Πολύ δυνατά τα μπλουζάκια!!:bowdown::bowdown:
Πότε περίπου υπολογίζεται να αρχίσουν οι αποστολές ?

Muscleboss
25-05-11, 19:19
^ Όσοι παραγγείλουν και καθαρίσουν με την προπληρωμή θα τα αποσταλούν οι παραγγελίες τους γύρω στις 10 Ιουνίου.

ΜΒ

sTeLaKoS
25-05-11, 21:49
Παραγγελίες / Κρατήσεις

Μπορείτε να δηλώστε την κράτησή σας για χρώμα, νούμερο και αριθμό με προσωπικό μηνυμα στον sTeLaKoS (http://forum.bodybuilding.gr/private.php?do=newpm&u=3124). Απαραίτητα στοιχεία που πρέπει να δωθούν για να χρησιμοποιηθούν στην αποστολή:

1) Ονοματεπώνυμο, 2) διεύθυνση,πόλη/περιοχή, 3) τηλέφωνο.

Συνολικος αριθμός από μπλουζες, μέγεθος και χρώμα για κάθε μία.


+ Ταχυδρομικό Κώδικα

ΜΒ

Παιδιά εφόσον η αποστολή θα γίνει ταχυδρομικώς χρειαζόμαστε Τ.Κ :thumbup:

Madd_Chadd
27-05-11, 09:55
Πολυ ωραιο το σχεδιο!!!!(dorian :thumbup:);)

Muscleboss
29-05-11, 21:04
Οι πρώτες αποστολές θα ξεκινήσουν σε 1 εβδομάδα, και θα είναι όσοι έκαναν τις πρώτες παραγγελίες και έχουν καταθέσει το απαιτούμενο ποσό.:thumbup:

ΜΒ

Polyneikos
30-05-11, 23:31
Μια παρουσίαση από το μπλουζακι φορεμενο από τον fitness πρωταθλητη Ακη Βουλγαρελη:thumbup::thumbup:

25942

25943

RAMBO
31-05-11, 01:53
mr kommatias.......τιμαει το ψευδονυμο για ακομα μια φορα:bodybuilder2:

Muscleboss
05-06-11, 13:23
^ Τιμολέον, αν μπορέσεις να πεταχτείς Πάτρα και είμαστε και μείς Πάτρα εκείνα τα Σαβ-Κύρ, κανονίζουμε να δοκιμάσει ο γιούς σου ότι θέλει.

--

Οι παραγγελίες που είχαν προπληρωθεί μέχρι τις 3 Ιουνίου, είναι έτοιμες προς αποστολή και θα τις έχετε λογικά μέσα στην ερχόμενη εβδομάδα. :thumbup:

ΜΒ

gym
05-06-11, 13:30
^ Τιμολέον, αν μπορέσεις να πεταχτείς Πάτρα και είμαστε και μείς Πάτρα εκείνα τα Σαβ-Κύρ, κανονίζουμε να δοκιμάσει ο γιούς σου ότι θέλει.

--

Οι παραγγελίες που είχαν προπληρωθεί μέχρι τις 3 Ιουνίου, είναι έτοιμες προς αποστολή και θα τις έχετε λογικά μέσα στην ερχόμενη εβδομάδα. :thumbup:

ΜΒ

Κυριε Πανοοοοοοοοοοοοοοοοο,γυναικεια δεν γινεται να βγουν??????εεεεεεεεεεεεεε???????κ εγω θελω με τον γειτς....:(:(:(:(:(:(

Levrone
05-06-11, 13:41
Πανο να ρωτησω κατι.

Σαφως η ζωη παει μπροστα,

απλα επειδη εχω φιλο που ειδε το περσινο μπλουζακι που φορουσα και του αρεσε,

παιζει να βγει και κανα περσινο σχεδιο και παλι φετος?

Muscleboss
05-06-11, 14:01
Κυριε Πανοοοοοοοοοοοοοοοοο,γυναικεια δεν γινεται να βγουν??????εεεεεεεεεεεεεε???????κ εγω θελω με τον γειτς....:(:(:(:(:(:(

Ελένη θα πάρει ένα small, και με κάποιες τροποιησεις θα το κάνεις γυναικείο μάλλον :)



Ωραία, κοντά είναι από εκεί η Πάτρα. Που να έλθω εκεί?

Όταν είναι να έρθεις, στειλε μου πμ.




Πανο να ρωτησω κατι.

Σαφως η ζωη παει μπροστα,

απλα επειδη εχω φιλο που ειδε το περσινο μπλουζακι που φορουσα και του αρεσε,

παιζει να βγει και κανα περσινο σχεδιο και παλι φετος?

Κώστα δε το βλέπω αυτη τη στιμγή να βγάζουμε τα παλιά. Έχουν μείνει 3-4 αν δεν κάνω λάθος. Πες μου σε πμ τι νουμερο θέλει, να το κοιτάξω κάποια στιγμή.

ΜΒ

marvin
05-06-11, 21:54
:weights::weights::weights::weights::weights::weights:

Polyneikos
05-06-11, 21:55
Χμμμ,ξερω για ποιον χτυπαει η καμπανα:P

marvin
05-06-11, 21:58
Χμμμ,ξερω για ποιον χτυπαει η καμπανα:P
:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

MuscleProject
06-06-11, 15:08
Λογικα θα ερθει ειδοποιητηρειο για να παμε να τις παραλαβουμε απο το ταχυδρομειο σωστα?

sTeLaKoS
06-06-11, 15:09
Λογικα θα ερθει ειδοποιητηρειο για να παμε να τις παραλαβουμε απο το ταχυδρομειο σωστα?

Έτσι :thumbup:

MuscleProject
06-06-11, 15:26
:army2:

Muscleboss
08-06-11, 10:17
Οι πρωτες αποστολές έγινας με ΕΛΤΑ συστημένο.

Παραγγελίες θα δεχόμαστε μέχρι 20 Ιουνίου. :thumbup:

ΜΒ

marvin
08-06-11, 22:34
Οι πρωτες αποστολές έγινας με ΕΛΤΑ συστημένο.

Παραγγελίες θα δεχόμαστε μέχρι 20 Ιουνίου. :thumbup:

ΜΒ

:unsure::unsure::unsure:

Teo18
09-06-11, 14:02
Ανυπομονώ να χτυπήσει το τηλέφωνο για να πάω να τις παραλάβω!
Έφυγε και η δικιά μου παραγγελία από τις πρώτες ή όχι ακόμα?

Muscleboss
10-06-11, 01:41
teo θα κοιταξω και θα σου πω, γιατί έχω την εντύπωση ότι η πληρωμή σου φάνηκε να έγινε τη μέρα που έγινεν οι αποστολές, και τότε θα φύγει με την επόμενη.

ΜΒ

Teo18
10-06-11, 16:11
χμμμ. Δηλαδή πότε περίπου θα τα έχω??Από βδομάδα?

MuscleProject
11-06-11, 06:32
Μου ηρθε χαρτακι σπο ταχυδρομειο!!!!:turtle:

Krokodeilakias
11-06-11, 14:05
εμένα ακόμα τίποτε! :unsure:

άντε θα περιμένω απο βδομάδα και θα σας πω!

MuscleProject
11-06-11, 19:36
Καλησπερα σε ολους!!χθεσ παρελαβα τις μλουζες!!!!Εχω να πω οτι ειναι αριστης ποιοτητας το υφασμα,εχουν ωραια στενη γραμμη και οι σταμπες ειναι τοσο τελειες και τα χρωματα ολοζωντανα πραγματικα!!!!πολυ καλη δουλεια παιδια μπραβο σασ!!!Οποιος δεν παραγγειλει σιγουρα θα το μετανιωσει!!!

sTeLaKoS
11-06-11, 20:23
:army2:

Περιμένουμε να τη δούμε φορεμένη σε φωτογραφία :toast:

Orc
14-06-11, 13:10
Ευχαριστούμε παιδιά! Τα μπλουζάκια είναι φανταστικά όπως τα περίμενα! Τέλεια ποιότητα και ωραία σχέδια. Λίγο στενά στα χέρια και την πλάτη είναι. Ελπίζω του χρόνου να μη μου κάνουν.:bbbiceps::turtle:

Teo18
14-06-11, 13:27
Ευχαριστούμε παιδιά! Τα μπλουζάκια είναι φανταστικά όπως τα περίμενα! Τέλεια ποιότητα και ωραία σχέδια. Λίγο στενά στα χέρια και την πλάτη είναι. Ελπίζω του χρόνου να μη μου κάνουν.:bbbiceps::turtle:

και εγώ θέλω :spank:
Βάλτε καμιά φώτο να τα καμαρώσουμε βρεεε και εμείς που δεν τα έχουμε πάρει ακόμα στα χέρια μας!

Orc
14-06-11, 21:19
και εγώ θέλω :spank:
Βάλτε καμιά φώτο να τα καμαρώσουμε βρεεε και εμείς που δεν τα έχουμε πάρει ακόμα στα χέρια μας!


27539

:bodybuilder2:

Polyneikos
14-06-11, 22:44
27546

27547

RAMBO
14-06-11, 22:52
να ναι καλα ο φωτογραφος:thumbup::thumbup::thumbup:(:green:)

Krokodeilakias
15-06-11, 13:35
Μόλις τις πήρα, είναι ΤΕΛΕΙΕΣ!!!!! φοβερή ποιότητα της στάμπας ιδιαίτερα στην πλάτη! Είχα άγχος για το αν πέτυχα το σωστό νούμερο (XL) και όμως πέφτει κουτί πάνω μου! Είναι γαμάτο! Ευχαριστώ! +10 κιλά στο πρόγραμμα λόγω μπλούζας τώρα που λέει και ο Eddie....:P:P:P:P:green::turtle::turtle:

ευχαριστώ bodybuilding.gr! :clap: :P

hlias102
15-06-11, 13:38
Εκανα και γω την παραγγελία μου χθες το βραδάκι...

Goku91
16-06-11, 22:40
Πω...ζηλέυω! Και γω θέλωωω!:bbbiceps:
Έχω όμως αμφιβολία στο νούμερο...
Κανονικά medium βάζω...αλλα συνήθως μετά απο ένα μήνα ξεχειλώνουν οι μπλούζες (λόγο προπονησεων κτλ):unsure:
Μήπως να πάρω small για να με δείχνει πιο πρησμένο??

(ξέρω ότι ρωτάω λίγο άκυρα πράγματα, αλλα τί πιστεύετε?? :P;) )

chr04
17-06-11, 09:03
Καλημέρα
και εγώ παρέλαβα σήμερα τα μπλουζάκια. Πολύ καλά!!!

Muscleboss
20-06-11, 10:45
Παιδια σημερα είναι η τελευταία ημέρα που δεχόμαστε παραγγελίες. Από αύριο φτιάχνουμε τα τελευταία μπλουζάκια για φέτος. :toast:

ΜΒ

alexgi
20-06-11, 11:13
muscleboss να σε ρωτησω οσοι ειναι απο πατρα....μπορουν....να περασουν απο καπου να τα παρουν η πρεπει να κανουμε παραγγελια?????

Muscleboss
20-06-11, 22:47
muscleboss να σε ρωτησω οσοι ειναι απο πατρα....μπορουν....να περασουν απο καπου να τα παρουν η πρεπει να κανουμε παραγγελια?????

Μπορούμε να κανονίσουμε να περάσεις από το γυμναστήριο του Διονύση Βολικού στη Γούναρη να τα πάρεις. Αλλά πές μου με πμ τι θες, γιατί κλείνουμε τις παραγγελίες.

ΜΒ

marvin
20-06-11, 23:06
Παιδια σημερα είναι η τελευταία ημέρα που δεχόμαστε παραγγελίες. Από αύριο φτιάχνουμε τα τελευταία μπλουζάκια για φέτος. :toast:

ΜΒ



:weights::weights::weights::weights::weights:

Muscleboss
20-06-11, 23:22
:weights::weights::weights::weights::weights:


Θα προσπαθήσω να κάνω κάτι, αλλά δεν υπόσχομαι :)

ΜΒ

marvin
20-06-11, 23:25
Θα προσπαθήσω να κάνω κάτι, αλλά δεν υπόσχομαι :)

ΜΒ


:weights::weights::weights:
Δεν χρειαζεται να υποσχεθεις...το εχεις κανει ηδη.....:turtle::turtle::turtle:

fEtas7
24-06-11, 08:55
παιδια καμιά παραταση στις παραγγελιες για μας που δεν προλαβαμε??

RAMBO
25-06-11, 00:53
εμενα ακομα δεν εχουν ερθει,σκεφτειτε ποσα μετρα υφασμα χρειαζονται.......:green:

marvin
25-06-11, 01:12
εμενα ακομα δεν εχουν ερθει,σκεφτειτε ποσα μετρα υφασμα χρειαζονται.......:green:

Ασε RAMBO τα δικα σου θα αποσταλουν μαζι με τα δικα μου...ε καταπληκτικε Muscleboss;:turtle::turtle::turtle:

RAMBO
25-06-11, 01:14
Ασε RAMBO τα δικα σου θα αποσταλουν μαζι με τα δικα μου...ε καταπληκτικε Muscleboss;:turtle::turtle::turtle:
:rolf::rolf::rolf::rolf:

απλα νικη εμεισ ανηκουμε σε αλλη κατηγορια πιο εκλεπτισμενη;)

marvin
25-06-11, 01:22
:rolf::rolf::rolf::rolf:

απλα νικη εμεισ ανηκουμε σε αλλη κατηγορια πιο εκλεπτισμενη;)

Ναι ναι και πιο ειδικη θα ελεγα......!!!!!Ειδικων αναγκων :green::green::green:

TRIANTAFYLLOU
25-06-11, 22:42
εγω ρε πάνο είχα πεί τον στέλιο αλλα ξέχασε φαίνετε θέλω 2 μεγαλούτσικες για μενα τις πιο μεγάλες και 2 μικρές γυναικείες και σε πμ ενα λογαριασμό να βάλω τα λεφτα γιατι θα μείνω γυμνός μου φαίνετε στο τέλος :thumbup::thumbup:

giannis64
25-06-11, 22:49
εσενα ηλια φετος μαλλον θα σε στεναχωρισουμε, γιατι 4χ+ χχχ λαρτζ μπλουζες δεν μπορεσαμε να βγαλουμε.:toast:

TRIANTAFYLLOU
25-06-11, 23:08
εσενα ηλια φετος μαλλον θα σε στεναχωρισουμε, γιατι 4χ+ χχχ λαρτζ μπλουζες δεν μπορεσαμε να βγαλουμε.:toast:

εγω δεν θέλω μεγάλες μπλούζες αλλα μικρές σαν τις βαφτιστικιές μου να φαίνομαι μεγάλος , γιατι έτσι όπως σούφρωσα σαν σταφίδα σαν κελεμπίες θα μου είναι οι μεγάλες :toast::toast::toast:

giannis64
25-06-11, 23:10
ναι το ειδα την παρασκευη στην παραλια. ουτε στην ξαπλωστρα χωρουσες, ουτε καν και απο τον διαδρομο μπορουσες να περασεις.:turtle:

Muscleboss
01-07-11, 20:48
Όλα τα μπλουζάκια όσων έχουν εξοφλήσει την οικονομική τους εκκρεμότητα, θα αποστάλουνε μέσα στην επόμενη εβδομάδα. και μετά του χρόνου πάλι :toast:

ΜΒ

marvin
01-07-11, 23:30
Όλα τα μπλουζάκια όσων έχουν εξοφλήσει την οικονομική τους εκκρεμότητα, θα αποστάλουνε μέσα στην επόμενη εβδομάδα. και μετά του χρόνου πάλι :toast:

ΜΒ


:shock::shock: :weights::weights::weights::weights::weights::weights::weights:

giannis64
02-07-11, 14:09
εσυ τωρα γιατι θυμωσες?:unsure:

d3m
02-07-11, 14:31
Το περιμενω πως και πως το μπλουζακι.:thumbup:

giannis64
02-07-11, 14:35
παιδια μεταξυ μας εεε!!να μη το μαθει ο μπος!:unsure:
εχω πει να μου στειλουν καμια 15αρια, και τα πουλαω εε!!:toast:
οποιος θελει, (αφου εκλεισαν η παραγγελιες) τα πουλαω 40 ευρω το ενα..:P:P:P:rolf:

sadistic
02-07-11, 14:56
ελα ναρχονται.....μολις το φορεσω θα κερδισω τουλαχιστον 20 κιλα στον παγκο,,,:green:

gym
02-07-11, 16:23
παιδια μεταξυ μας εεε!!να μη το μαθει ο μπος!:unsure:
εχω πει να μου στειλουν καμια 15αρια, και τα πουλαω εε!!:toast:
οποιος θελει, (αφου εκλεισαν η παραγγελιες) τα πουλαω 40 ευρω το ενα..:P:P:P:rolf:

σε μενα ομως ε?????στελτα εδω....και τα πουλαω 100!30 τα εκατο θα εχεις!:green::green:

RAMBO
08-07-11, 23:30
με τα μπλουζακια που περιμενω τι θα γινει?:unsure::unsure::unsure::unsure::unsure:

Muscleboss
08-07-11, 23:32
Σημερα πήρα τα small στα χέρια μου παιδιά. Sorry για καθυστέρηση. Δευτέρα φεύγουν όλες οι παραγγλίες.

ΜΒ

marvin
08-07-11, 23:44
εσυ τωρα γιατι θυμωσες?:unsure:

Τωρα το ειδα.....
Γιατι Γιαννη εμας αλλα μας ταξανε......και ειπαμε σε μικρο και σε τρελο δεν ταζουν......!!!!!!:turtle:

gym
09-07-11, 00:43
Τωρα το ειδα.....
Γιατι Γιαννη εμας αλλα μας ταξανε......και ειπαμε σε μικρο δεν ταζουν......!!!!!!:turtle:

εδω εισαι μμ...εδω εισαι...!;)

Teo18
09-07-11, 10:54
:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

Muscleboss
14-07-11, 15:58
Έφυγαν σήμερα και τα τελευταία μπλουζάκια

ΜΒ

marvin
14-07-11, 19:40
Έφυγαν σήμερα και τα τελευταία μπλουζάκια

ΜΒ

Αρα παραλαμβανουμε απο Δευτερα;:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

Teo18
15-07-11, 11:24
Αρα παραλαμβανουμε απο Δευτερα;:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

Δεν ξέρω για εσάς ,εγώ πάντως ετοιμάζομαι να τα φορέσω ήδη :turtle::turtle:

sadistic
15-07-11, 12:54
αντε μηπως συκωσουμε κανα κιλο παραπανω φορωντας τα:P

marvin
15-07-11, 12:58
:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

Δεν εχω λογια!!!!!!!!!Χιλια ευχαριστω δεν φτανουν!!!!!!:):):)Για αλλο πακετο πηγαινα σημερα στο ταχυδρομειο και αλλο παρελαβα.

http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/DSCN0182.jpg

http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/DSCN0181.jpg

http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/DSCN0175.jpg

http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/DSCN0167.jpg

Ειναι πολυ καλο!!!!!Παρα πολυ καλο.:turtle::turtle::turtle:

gym
15-07-11, 13:02
εκει δες το το ποζερι το φετονι αμεσως εβγαλε...χαχαχα....τελειο!μπραβο ρε μμ!






εγω τωρα εχω παραπονο αλλα τεσπα...ποτε βγηκε γυναικειο μπλουζακι φετος?εγω νομιζα ηταν μονο του γειτς...αυτο δεν το ειδααα...

Polyneikos
15-07-11, 13:14
:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

Δεν εχω λογια!!!!!!!!!Χιλια ευχαριστω δεν φτανουν!!!!!!:):):)Για αλλο πακετο πηγαινα σημερα στο ταχυδρομειο και αλλο παρελαβα.

http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/DSCN0182.jpg (http://http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/DSCN0182.jpg)

http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/DSCN0181.jpg (http://http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/DSCN0181.jpg)

http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/DSCN0175.jpg (http://http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/DSCN0175.jpg)

http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/DSCN0167.jpg (http://http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/DSCN0167.jpg)

Ειναι πολυ καλο!!!!!Παρα πολυ καλο.:turtle::turtle::turtle:

Αντε,για να μην λες,σε τακτοποιησε ο Πανος:P:P

hlias102
18-07-11, 10:05
Παρέλαβα και γώ την Παρασκευή.Το μπλουζάκι είναι παλαβό.Πολύ καλή μου φάνηκε η ποιότητα αλλά και η στάμπα.

RAMBO
18-07-11, 14:16
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=28610&d=1310987749

Polyneikos
18-07-11, 14:18
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=28610&d=1310987749


Eτσι :thumbup:

sadistic
18-07-11, 15:25
ελπιζω να μουρθει αυριο...μεθαυριο.:green:

Muscleboss
18-07-11, 15:38
^ παράξενο που δεν έφτασε ακόμα... εκτός αν δεν έγινε η κατάθεση χρημάτων. :unsure:

Πάντως όσοι δεν εξόφλησαν την οικονομική εκκρεμότητα, να μην το κάνουν γιατί πλέον δε θα γίνουν άλλες αποστολές.

ΜΒ

d3m
18-07-11, 16:00
Ουτε και σε μενα ηρθε:unsure:

Muscleboss
18-07-11, 16:42
Πεμπτη έγινε η τελευταία αποστολή παιδιά, είναι συστημένα, δε χάνονται. περιμένετε λίγο ακόμα.

ΜΒ

sadistic
19-07-11, 12:49
ηρθαν!!!!!!!!!!τα μπλουζακια τα σπανε!:clap:αντε και απο σεπτεμβρη θα βολταρουν πολυ μακρια τα συγκεκριμενα!ευχαριστω πολυ παιδια!!:thumbup:

NASSER
19-07-11, 13:41
Σήμερα πρωί παρέλαβα και εγώ τα μπλουζάκια μου :turtle::turtle::turtle:

d3m
20-07-11, 13:28
Εμενα δεν ηρθαν ακομα.:(

TRIANTAFYLLOU
21-07-11, 04:23
σήμερα παρέλαβα και γω μου τα έφερε ο θείος γιάννης64 και πορώθηκα θα αρχήσω ξανα προπόνηση συστηματική ετοιμάζομαι για αγώνες τον οκτώβριο :P:P:P:P:P:P πλάκα κάνω ενοείτε .
πήρα ενα ΧΧL και ενα ΧL και τα 2 είναι πολύ καλα, το μικρότερο βέβαια είναι καλύτερο γιατι είναι σαν βαφτιστικό μου και με δείχνει μπρατσαρά :P:P:P:rolf::rolf::rolf:

DrNio
22-07-11, 18:35
Θα υπάρξουν και νέα μπλουζάκια-φουτερ για χειμώνα ?

Stathgel
23-07-11, 13:08
τα μαυρα μπλουζακα πολυ ωραια...αργησα μου φαινεται χαχα:rifle: :banana:

Muscleboss
23-07-11, 15:03
Θα υπάρξουν και νέα μπλουζάκια-φουτερ για χειμώνα ?

Δεν αποκλείεται...

ΜΒ

argyrakis
23-07-11, 22:44
Πολύ ωραία τα μπλουζάκια πολύ καλή επιλογή μπράβο παιδιά

sTeLaKoS
23-07-11, 23:46
Στρατή να το δούμε και φορεμένο....

Φήμες λένε πως μεγάλωσες και θα σου είναι τσίτα κολλητό ;)

argyrakis
24-07-11, 18:42
Στρατή να το δούμε και φορεμένο....

Φήμες λένε πως μεγάλωσες και θα σου είναι τσίτα κολλητό ;)
Ναι αλήθεια είναι μου μίκραινε μήπως τα κάνατε ποιο στενά

TRIANTAFYLLOU
24-07-11, 22:07
Ναι αλήθεια είναι μου μίκραινε μήπως τα κάνατε ποιο στενά

καλα είπα να πάρεις εσυ το διπλό XXL , εγω Μ η S φοράω τώρα , εσυ έγινες σαν βουβαλομπουγάς τελευταία , δεν το λέει αλλα για κάπου ετοιμάζετε να κατέβει :P:P:P:P

giannis64
24-07-11, 22:44
την τεταρτη θα ερθω για να παρουμε μετρα!!
:bodybuilder1::bodybuilder1:

TRIANTAFYLLOU
24-07-11, 23:20
την τεταρτη θα ερθω για να παρουμε μετρα!!
:bodybuilder1::bodybuilder1:

έλα γιάννη να βάλεις μια τάξη γιατι εγω ειδικα πολύ κρεπάλη ρε συ έφυγα 6 το πρωί απο κεραμωτη απο το μπαράκι και σήμερα με το πανελλήνιο τουρνουα μπίτς βόλευ (το έδειχνε και η τηλεόραση γινόταν χαμός) λιώσαμε απο την ζέστη και μας βγήκαν τα μάτια , καλα που είχε μια κινέζα εκεί και την πλήρωσα και μου έκανε μασάζ στην ξαπλώστρα , με έκανε φρεσκαδούρα μιλάμε και τωρα είμαι έτοιμος για βραδυνή έξοδο σαν άνθρωπος :toast::toast::toast:

Muscleboss
25-07-11, 11:22
Ναι αλήθεια είναι μου μίκραινε μήπως τα κάνατε ποιο στενά

Είχαν λιγο πιο στενή γραμμή αυτη τη φορά... μάλλον δηλαδή ήθελες μεγαλύτερο Στράτο..

ΜΒ

JohnyB
03-08-11, 21:19
Χθες παρελαβα και γω ειναι φοβερα!!!!!!!!!!:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:
Παναγιωτη ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!;);););)

flinstone
07-08-11, 18:40
Εμένα δεν μου έχει έρθει ακόμα. Γιατί καθιστερούνε τώσο;

Muscleboss
08-08-11, 12:50
Σπύρο μηπως δεν έγινε η κατάθεση; Στείλε μου ένα πμ να μου πεις και να δουμε τι θα κανουμε γιατί έχω την εντύπωση οτι δεν εφυγαν μπλουζάκια για σένα.

ΜΒ

DrNio
08-08-11, 21:42
Τσεκάρετε το αν γίνεται για φουτεράκι + T-shirt για τις χειμερινές μας προπονήσεις.

Θέλουμε κι άλλες!!

:toast:

JohnyB
08-08-11, 22:34
Τσεκάρετε το αν γίνεται για φουτεράκι + T-shirt για τις χειμερινές μας προπονήσεις.

Θέλουμε κι άλλες!!

:toast:




+1000!!!!!!!!!!!!!Aν και ειναι λιγο νωρίς ακομα...............Λογικα απο Σεπτέμβρη!!!!!!!!!!!

Spyrous
09-08-11, 09:52
Τσεκάρετε το αν γίνεται για φουτεράκι + T-shirt για τις χειμερινές μας προπονήσεις.

Θέλουμε κι άλλες!!

:toast:

Συμφωνω καντε κατι ;)

nikos221
15-08-11, 02:57
καποιο σημειο που να μπορουμε να τις παρουμε??

sTeLaKoS
15-08-11, 11:12
Νίκο τα μπλουζάκια φτιάχνονται κατόπιν παραγγελίας και για συγκεκριμένο διάστημα.
Έχουν σταλεί στα μέλη και δεν προβλέπεται να γίνουνε άλλες φέτος.

Του χρόνου πάλι :toast:

DrNio
16-08-11, 15:42
Πάντως ζήτηση υπάρχει!
Ας υπάρξει και προσφορά για να είναι όλοι ευχαριστημένοι!
:toast:

murder
06-09-11, 21:05
Νίκο τα μπλουζάκια φτιάχνονται κατόπιν παραγγελίας και για συγκεκριμένο διάστημα.
Έχουν σταλεί στα μέλη και δεν προβλέπεται να γίνουνε άλλες φέτος.

Του χρόνου πάλι :toast:

δλδ αδερφε εμεις δεν μπορουμε να παρουμε τωρα?

RAMBO
06-09-11, 21:51
boss μακαρι να βγει και καμοια χειμωνιατικη:clap::clap::clap::clap:

Polyneikos
07-09-11, 11:32
boss μακαρι να βγει και καμοια χειμωνιατικη:clap::clap::clap::clap:

Εσυ θα χρειαστεις Large από τον χειμωνα;)

sTeLaKoS
07-09-11, 12:08
δλδ αδερφε εμεις δεν μπορουμε να παρουμε τωρα?

Για την ώρα όχι, εκτός κι πείσετε τον Boss να τυπώσει φούτερ :turtle:

marvin
07-09-11, 12:16
Για την ώρα όχι, εκτός κι πείσετε τον Boss να τυπώσει φούτερ :turtle:

Φουτερ ισως οχι αλλα μακρυμανικα μακο στενα ..δεν θα λεγαμε οχι.....:green::green::green:!!!!!

Muscleboss
19-09-11, 14:12
Είναι 2-3 άτομα που τους χρωστάμε κάποια μπλουζάκια. Ας επικοινωνήσουν μαζί μου με προσωπικό μηνυμα να τους τα στείλουμε.

ΜΒ

George007
25-09-11, 22:47
παιδια οταν θα ξεκινησουν παλι να πουλιουντε μπλουζακια πειτε και σ εμενα :)

RAMBO
10-10-11, 14:07
Boss ηπαρχει περιπτωση να βγει κανα φουτερ τωρα που δροσισε?:unsure:

Muscleboss
10-10-11, 22:39
Boss ηπαρχει περιπτωση να βγει κανα φουτερ τωρα που δροσισε?:unsure:

κάτι θα κάνουμε για λίγους όμως ;)

ΜΒ

tolis93
10-10-11, 22:44
πωπω να βγουν κ φουτερακια κ τι στο κοσμο.μεχρι κ στο αυτοκινητο το χω ψησει να βαλω αυτοκολλητακι bodybuilding.gr:green:

aqua_bill
11-10-11, 00:12
εγωκαθε χρονο ολο το χανω.φετος ημουν στρατο ελπιζω να γινει τιποτα συντομα γιατι απ οτι βλεπω τα μμπλουζακια τα σπανε

Babis Stinson
11-10-11, 10:46
κάτι θα κάνουμε για λίγους όμως ;)

ΜΒ

Περιμένουμε ανακοίνωση..! :)

Galthazar
11-10-11, 12:08
και γω 2 φορες τα εχω χασει για λιγο...μακαρι να γινει κατι :)

nikos1233
30-01-12, 21:30
Κανένα νέο για t-shirt 2012 ?? να πάρουμε και εμείς οι καινούργιοι..

jannous44
30-01-12, 22:20
οντως.. μπορουμε μηπως να παραγκειλουμε απο τα παλια?:unsure:

Polyneikos
30-01-12, 22:32
Παιδιά τα παλιά εχουν τελειωσει.Δεν υπάρχει η δυνατότητα να παραμενει ενα στοκ απουλητο και σε καθε ζητηση να το προσφέρουμε.
Γινονται οι συγκεκριμενες παραγγελίες μεσω του φόρουμ και όσα ζητηθουν,βγαίνουν.Οπότε αυτοματως εξαντλούνται.
Τα επόμενα,πρωτα ο Θεος,όταν θα πλησιαζει το καλοκαιράκι....:toast:

jannous44
30-01-12, 22:34
Παιδιά τα παλιά εχουν τελειωσει.Δεν υπάρχει η δυνατότητα να παραμενει ενα στοκ απουλητο και σε καθε ζητηση να το προσφέρουμε.
Γινονται οι συγκεκριμενες παραγγελίες μεσω του φόρουμ και όσα ζητηθουν,βγαίνουν.Οπότε αυτοματως εξαντλούνται.
Τα επόμενα,πρωτα ο Θεος,όταν θα πλησιαζει το καλοκαιράκι....:toast:

μεχρι το καλοκαιρι παιζει να μην μας κανουν ουτε τα xxl:bodybuilder2::P:P

murder
15-02-12, 01:06
Παιδιά τα παλιά εχουν τελειωσει.Δεν υπάρχει η δυνατότητα να παραμενει ενα στοκ απουλητο και σε καθε ζητηση να το προσφέρουμε.
Γινονται οι συγκεκριμενες παραγγελίες μεσω του φόρουμ και όσα ζητηθουν,βγαίνουν.Οπότε αυτοματως εξαντλούνται.
Τα επόμενα,πρωτα ο Θεος,όταν θα πλησιαζει το καλοκαιράκι....:toast:
κρατα μας ενημερουσ ;)

eSSpy
05-03-12, 22:48
υπαρχουν καλοκαιρινα μπλουζακια ;;

Polyneikos
05-03-12, 22:50
Εχουν τελειωσει φίλε μου

Beast
20-04-12, 14:34
θα βγαλετε αλλα?!

koukoutsaki
20-04-12, 18:42
και γω θελω αμα βγαλετε

s0k0s
20-04-12, 18:44
Θελουμε μπλουζακια :bowdown:

giannis64
20-04-12, 18:56
ολα θα γινουν παιδια. ολα στην ωρα τους. :toast:

koukoutsaki
20-04-12, 19:03
εγω θελω και για μενα και για τον αντρα μου :green:

ελμερ
20-04-12, 19:06
Εγω θελω large αλλα λιγο πιο μακρυ απ το κανονικο να μην εχουμε το φαινομενο του υδραυλικου που φτιαχνει γονατιστος τη βρυση...:turtle::welcome:

giannis64
20-04-12, 19:08
υπομονή μόνο. κάποια στιγμή που θα ήμαστε έτοιμοι θα βγει ανακοίνωση. τότε θα ξέρετε και σε ποιον θα μπορείτε να κάνετε τις παραγγελίες σας, αλλά και όλους τους τρόπους αποστολής χρημάτων και προϊόντων.

koukoutsaki
20-04-12, 19:11
ωραιααααα:turtle:
ψεματα θα παρω 3 ΚΑΙ για τον αδελφο μ που κανει και βαρη !!!!!

eli_din3
22-04-12, 15:44
και γω θελω αμα βγαλετε

me too :)

tyler_durden
22-04-12, 15:48
παιδια ενημερωστε και μενα οταν ειναι..μονο οσο αφορα το μεγεθος,ειμαι 1,80 και γενικα φοραω Μ παντου..
η γραμμη τους πως ειναι;;

RAMBO
24-04-12, 01:32
στενη πανω φαρδια κατω

tliotis
25-04-12, 00:46
Θέλω κι εγώ φέτος παιδιά!!!

Polyneikos
25-04-12, 12:31
Παιδια όταν ειναι να βγουν τα μπλουζάκια θα βγει σχετική ανακοίνωση.:thumbup: