PDA

Επιστροφή στο Forum : WABBA World Championships 2011 (17-19 Ιουνίου - Βουδαπέστη)



Muscleboss
23-05-11, 17:41
Στις 17-19 Ιουνίου διεξάγεται στη Βουδαπέστη (Ουγγαρία) το παγκοσμιο πρωτάθλημα της WABBA όπου θα μας εκπροσωπήσουν και Έλληνες αθλητές.

24995

Polyneikos
24-05-11, 21:59
Ωραια Πανο,μενει να δουμε ποιοι θα απαρτίσουν την ελληνικη αποστολη μετα το Πανελληνιο που πραγματοποιηθηκε στις 22 Μαιου,πρόσφατα.
Στα μειον θεωρω ότι ειναι οι 4 βδομαδες διαφορας μεταξυ Πανελληνιου και Παγκοσμίου,εννοώντας ότι ειναι κατι που θα δυσκολεψει τους αθλητες να κρατησουν φόρμα.
Καλη επιτυχια στην αποστολη:thumbup:

Polyneikos
14-06-11, 00:11
Η αποστολη στο παγκοσμιο 18 - 6 - 2011 στην Βουδαπεστη θα απαρτιζετε απο 8 αθλητες και 4 συνοδους !

οι αθλητες που εχουν προκριθει εναι
1) ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
2) ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ
3) ΝΙΚΟΣ ΚΑΒΓΑΣ
4) ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΡΙΟΥΛΙΔΗΣ
5) ΚΩΝ/ΝΑ ΚΑΣΚΑΝΗ

Επισης επιθυμουν και θα συμετασχουν και οι αθλητες
1) ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΚΑΣΙΑΜΗ
2) ΝΙΚΗ ΚΑΡΓΙΑΤΛΗ
3) ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ

ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

Σε 4 ημερες εχουμε και το Παγκόσμιο,υπενθυμίζω ποιοι θα απαρτίζουν την αποστολή,καλη επιτυχια !:thumbup:

NASSER
14-06-11, 09:40
Αν δεν κάνω λάθος ο Παπαδάκης δεν θα συμμετάσχει καθώς πλεον είναι κάτοχος της Elite Pro card και θέλει να κάνει σταδιοδρομία για Pro card.
Αν κάνω λάθος απλά διορθώστε με :)

Polyneikos
14-06-11, 10:51
Το ποστ του προεδρου Νασσερ χρονολογικα ήταν πριν την συμμετοχή του Παπαδακη Γιωργου στο Πανελληνιο της IFBB και την εξασφαλιση της Elite Pro Card,όπως και την συμμετοχή του στο Elite Pro Grand Prix.
Αναμενουμε ενημερωση λοιπόν :thumbup:

S. KTISTAKIS
14-06-11, 16:13
Το ποστ του προεδρου Νασσερ χρονολογικα ήταν πριν την συμμετοχή του Παπαδακη Γιωργου στο Πανελληνιο της IFBB και την εξασφαλιση της Elite Pro Card,όπως και την συμμετοχή του στο Elite Pro Grand Prix.
Αναμενουμε ενημερωση λοιπόν :thumbup:

Δεν ειναι PRO αρα δεν υποκειται στους κανονες τις PRO LEAGUE ! :idea:

Εχει το δικαιωμα συμμετοχης σε οποιον αγωνα θελει εκτος και εαν εχει υπογραψει καποιο αντιστοιχο εντυπο μη συμμετοχης του εκτος IFBB (δυσκολο αλλα οχι "απιθανο"). :???:

TRIANTAFYLLOU
14-06-11, 16:27
καλή επιτυχία στούς αθλητές και αθλήτριες που θα συμμετέχουν και πιστεύω είναι δυνατή ομάδα με μεγάλες δυνατότητες υψηλών διακρίσεων
όσο για τον γιώργο τον παπαδάκη , έχει το μαχαίρι και την πίτα ώστε να αποφασίσει που θα συνεχίσει να αγωνίζετε , αν πχ τον ενδιαφέρει η επαγγελματική κάρτα , μπορεί να συνεχίσει σε κάποιον αγώνα πρόκρησης της ιφββ , αλλιώς μπορεί να συμμετάσχει και σε αυτόν τον αγώνα με πολλες αξιώσεις γιατι απο την τελευταία εμφάνηση έδειξε ότι βρίσκετε σε πολύ καλή κατάσταση :clap::clap::clap::clap:

Muscleboss
18-06-11, 18:40
Πριν λίγο μίλησα με την Κων/να Κασκάνη που βρίσκεται στη Βουδαπέστη με την ελληνική αποστολή και αγωνίζεται. Στα γρήγορα:

Ο Νίκη Καργιατλή συμμετείχε στην κατηγορία model και κέρδισε την 1η θέση!

Η Σταυράουλα Γκασιάμη στην κατηγορία fitness και τη στιγμή που γράφεται αυτό το μνμα δεν έχει βγεί ακόμα το απτέλεσμα της.

Η Κωνσταντίνα Κασκάνη στην κατηγορία body-fitness (η βαριά κατηγορία γυναικών- Bodybuilding) και ελπίζεουμε σε κάτι καλό., Η Κωσν/α είχε δηλώσει fitness αλλά λόφω της φόρμα της, την κατεταξαν τελικά στην bodyfitness καθώς ήταν μαρκάν σκληρότερη και πιο γεμάτη απο τις αθλήτρις της κατηγορίας fitness!

Ο Σταύρος Τριουλίδης στην αντρική body-fitness έχει πέσει σκληρό ανταγωνσιμό και περιμένουμε αποτέλεσμα

Ο Ρουμπάνης κερσδίζεί την 1η θέση στην Ψηλή κατηγορία!

Όταν έχουμε τελικά αποτελέσματα σε όλες τις κατηγορίες θα ενημερώσουμε.

Συγχαρητηρια σε όλα τα παιδιά! :clap:

ΜΒ

giannis64
18-06-11, 18:52
ευχαριστα νεα μεχρι τωρα..:clap:

gym
18-06-11, 18:53
συγχαρητηρια!μπραβο σε ολους!!!!!!φατες ολες κασκανομπουμπουλινα μουυυυυυυυυ!!!!!!!!:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

Madd_Chadd
18-06-11, 19:04
Καλη τυχη στα παιδια μακαρι να παρουν και μια καλη θεση !!! :clap::clap:

marvin
18-06-11, 20:10
Πριν λίγο μίλησα με την Κων/να Κασκάνη που βρίσκεται στη Βουδαπέστη με την ελληνική αποστολή και αγωνίζεται. Στα γρήγορα:

Ο Νίκη Καργιατλή συμμετείχε στην κατηγορία model και κέρδισε την 1η θέση!

Η Σταυράουλα Γκασιάμη στην κατηγορία fitness και τη στιγμή που γράφεται αυτό το μνμα δεν έχει βγεί ακόμα το απτέλεσμα της.

Η Κωνσταντίνα Κασκάνη στην κατηγορία body-fitness (η βαριά κατηγορία γυναικών- Bodybuilding) και ελπίζεουμε σε κάτι καλό., Η Κωσν/α είχε δηλώσει fitness αλλά λόφω της φόρμα της, την κατεταξαν τελικά στην bodyfitness καθώς ήταν μαρκάν σκληρότερη και πιο γεμάτη απο τις αθλήτρις της κατηγορίας fitness!

Ο Σταύρος Τριουλίδης στην αντρική body-fitness έχει πέσει σκληρό ανταγωνσιμό και περιμένουμε αποτέλεσμα

Ο Ρουμπάνης κερσδίζεί την 1η θέση στην Ψηλή κατηγορία!

Όταν έχουμε τελικά αποτελέσματα σε όλες τις κατηγορίες θα ενημερώσουμε.

Συγχαρητηρια σε όλα τα παιδιά! :clap:

ΜΒ

Πολυ καλα ξεκινησαμε!!!!Πολα μπραβο,περιμενουμε και αλλα καλα νεα!!!!:turtle::turtle:

Muscleboss
18-06-11, 21:54
Κωσταντίνα Κασκάνη 2η θέση στη body-fitness!

(Η γυναικεία Body-fitness είναι στην ουσία η κατηγορια bodybuilding γυναικών!)


Σταύρος Τριουλίδης 3η θέση στη Bodyfitness αντρών!

Πολλά ΜΠΡΑΒΟ σα παιδιά! Φοβερές επιτυχίες!!! :clap::clap::clap::clap::clap::clap:

gym
18-06-11, 21:55
Κωσταντίνα Κασκάνη 2η θέση στη body-fitness!

(Η γυναικεία Body-fitness είναι στην ουσία η κατηγορια bodybuilding γυναικών!)


Σταύρος Τριουλίδης 3η θέση στη Bodyfitness αντρών!

Πολλά ΜΠΡΑΒΟ σα παιδιά! Φοβερές επιτυχίες!!! :clap::clap::clap::clap::clap::clap:

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

marvin
18-06-11, 21:58
Κωσταντίνα Κασκάνη 2η θέση στη body-fitness!

(Η γυναικεία Body-fitness είναι στην ουσία η κατηγορια bodybuilding γυναικών!)

:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

Σταύρος Τριουλίδης 3η θέση στη Bodyfitness αντρών!

:clap::clap::clap::clap::clap:

Πολλά ΜΠΡΑΒΟ σα παιδιά! Φοβερές επιτυχίες!!! :clap::clap::clap::clap::clap::clap:

......και τα καλα νεα συνεχιζονται.Παρα πολλα μπραβο σε ολους και παλι!!!!

NASSER
19-06-11, 21:28
Κωσταντίνα Κασκάνη 2η θέση στη body-fitness!

(Η γυναικεία Body-fitness είναι στην ουσία η κατηγορια bodybuilding γυναικών!)


Σταύρος Τριουλίδης 3η θέση στη Bodyfitness αντρών!

Πολλά ΜΠΡΑΒΟ σα παιδιά! Φοβερές επιτυχίες!!! :clap::clap::clap::clap::clap::clap:


:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap: Η Κωνσταντίνα καλύτερη απο κάθε άλλη φορα. Της άξιζε και η πρώτη θέση!!!

Polyneikos
19-06-11, 21:33
Συγχαρητηρια σε όλη την αποστολή,περιμενουμε φωτορεπορταζ:thumbup::thumbup:

Muscleboss
19-06-11, 21:54
Πάρτε κάποια βίντεο προς το παρόν ;)

Ρουμπάνης 1η θέση και απονομή από Τσουνάκη


http://www.youtube.com/watch?v=EOioXyR60hs

comparisons:


http://www.youtube.com/watch?v=D92YX7XyMIM

και ατομικό ποζάρισμα:


http://www.youtube.com/watch?v=dFV14-_CAJI


Κατηγορία Βούλας Γκασιάμη:


http://www.youtube.com/watch?v=0-WLTtLAM-g


Κατηγορία body fitness και Σταύρος Τριουλίδης:


http://www.youtube.com/watch?v=uycT-xIh_kU

ατομικό ποζάρισμα:


http://www.youtube.com/watch?v=pA6V2d8e0OQ


κατηγορία model με Νίκη Καργιατλή:


http://www.youtube.com/watch?v=GniPxe3eGh8

Blast
19-06-11, 22:15
Πολλά μπράβο σε όλη την αποστολή!:clap:
Πάντα άξιοι!:bowdown:

Kaskani Konstantina
21-06-11, 11:39
Καλημέρα στο αγαπημένο μου φόρουμ :love:Στον πρώτο ανθρωπο που απάντησα στο τηλ ηταν το Boss για να δώσω αποτελέσματα, ΄δεν θυμάμαι τι ελεγα, είχα συγκινηθεί τόσο πολύ οσο ποτέ στην ζωη μου, αν κ μέσα μου ηξερα Κ ΗΜΟΥΝΑ ΣΙΓΟΥΡΗ πριν καν φύγω οτι θα πήγαινα πάρα πολύ καλά κ θα πλασαριζόμουνα 3αδα!! Τελικά πήγαν ολα τέλεια, στην σκηνή ενοιωθα πολύ δυνατή κ αυτο μου εδωσε πολύ αυτοπεποίθηση κ με τις επεφημιες των συναθλητών μου κ των υπολοίπων ανθρώπων της αποστολής ( ΤΑΣΟΣ ΚΟΛΙΓΚΙΩΝΗΣ ΦΙΛΟΣ, ΑΔΕΡΦΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ,ΟΤΙ Κ ΝΑ ΠΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ, ΤΟΥ ΧΡΩΣΤΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΟΛΗ Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ, ΣΚΙΣΤΗΚΕ ΓΙΑ ΕΜΑΣ), πήρα την 2η θέση, μια θέση η οποια είχε να φέρει αθλήτρια στην Ελλάδα απο την εποχή που αγωνιζότανε η μεγάλη Λίτσα Αβράμη κ φυσικά για την μεγάλη κατηγορία γυναικών μιλάω η οποια είναι το ΒΒ Γυναικών, το ονειρο που ειχα οταν ξεκίνησα το ββ ηταν να παίξω κ να βρεθώ στο βάθρο σε αυτή την μεγάλη κατηγορία γυναικών που αξιώνει κάθε αθλήτρια που ασχολείται με το ββ, τώρα οπως καταλαβαίνετε αυτός αυτός ο τίτλος θα με συνοδευει..... κ συνεχίζουμε δυναμικά !!!!!!!!!!!!!!!!Πάμε με φωτογραφικό υλικό!!!!;)

gym
21-06-11, 11:42
Καλημέρα στο αγαπημένο μου φόρουμ :love:Στον πρώτο ανθρωπο που απάντησα στο τηλ ηταν το Boss για να δώσω αποτελέσματα, ΄δεν θυμάμαι τι ελεγα, είχα συγκινηθεί τόσο πολύ οσο ποτέ στην ζωη μου, αν κ μέσα μου ηξερα Κ ΗΜΟΥΝΑ ΣΙΓΟΥΡΗ πριν καν φύγω οτι θα πήγαινα πάρα πολύ καλά κ θα πλασαριζόμουνα 3αδα!! Τελικά πήγαν ολα τέλεια, στην σκηνή ενοιωθα πολύ δυνατή κ αυτο μου εδωσε πολύ αυτοπεποίθηση κ με τις επεφημιες των συναθλητών μου κ των υπολοίπων ανθρώπων της αποστολής ( ΤΑΣΟΣ ΚΟΛΙΓΚΙΩΝΗΣ ΦΙΛΟΣ, ΑΔΕΡΦΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ,ΟΤΙ Κ ΝΑ ΠΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ, ΤΟΥ ΧΡΩΣΤΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΟΛΗ Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ, ΣΚΙΣΤΗΚΕ ΓΙΑ ΕΜΑΣ), πήρα την 2η θέση, μια θέση η οποια είχε να φέρει αθλήτρια στην Ελλάδα απο την εποχή που αγωνιζότανε η μεγάλη Λίτσα Αβράμη κ φυσικά για την μεγάλη κατηγορία γυναικών μιλάω η οποια είναι το ΒΒ Γυναικών, το ονειρο που ειχα οταν ξεκίνησα το ββ ηταν να παίξω κ να βρεθώ στο βάθρο σε αυτή την μεγάλη κατηγορία γυναικών που αξιώνει κάθε αθλήτρια που ασχολείται με το ββ, τώρα οπως καταλαβαίνετε αυτός αυτός ο τίτλος θα με συνοδευει..... κ συνεχίζουμε δυναμικά !!!!!!!!!!!!!!!!Πάμε με φωτογραφικό υλικό!!!!;)

:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:


φωτο φωτο φωτο να σε καμαρωσουμεεεεεεεεε!!!!!!!:):):):):clap::clap::clap::clap::clap::clap:

Kaskani Konstantina
21-06-11, 12:01
277872778627785π27784

Kaskani Konstantina
21-06-11, 12:27
277992779827797277962779527794

Kaskani Konstantina
21-06-11, 12:38
278052780427803278022780127800

Kaskani Konstantina
21-06-11, 15:48
278182781427811

Muscleboss
21-06-11, 16:17
Τρομερό επίπεδο! Ευχαριστούμε Κωνσταντίνα, περιμένουμε και δικές σου φώτος! :clap:

ΜΒ

Kaskani Konstantina
21-06-11, 17:42
278332783227831Οι κατηγορίες γυναικών Wabba είναι:
MODELS
SHAPE
FITNESS
BODY FIT27830NESS ( είναι η bb κατηγορία γυναικών οπως προανέφερε το Boss )

Σας ανεβάζω φωτο απο τις αθλήτριες που συμμετείχαν στις κατηγορίες shape, fitness k B27829ody fitness οπου εδω οπως θα δείτε η επιτροπη Wabba World κρίνει ανάλογα με την σωματική διάπλαση τις κάθε αθλήτριας σε ποια κατηγορία θα αγωνιστεί!
27828

Kaskani Konstantina
21-06-11, 17:50
278392783827837278362783527834

TRIANTAFYLLOU
21-06-11, 18:06
μπράβο σε όλα τα παιδια που συμμετείχαν ο ρουμπάνης ακόμη καλύτερος απο την αθήνα και δικαιολογημένα καθάρησε την πρώτη θέση και η σταυρούλα η γκασιάμη εμφανώς βελτιωμένη απ ότι μπορώ να δω στις φωτο έχει προσόντα και προδιαγραφές για υψηλές διακρίσεις , ήταν ενα καλο ξεκίνημα , η κωσταντίνα τι να πεί κανείς όλοι περιμέναμε ότι θα ήταν στην καλύτερη φόρμα της αλλα αυτο που βλέπουμε σε συνδιασμό με την δεύτερη θέση αποδεικνύει ότι ήταν σε καταπληκτική φόρμα και τα είχε όλα αν και ενα μήνα πρίν βρισκόταν σε κατάσταση που ήταν έτοιμη για αγώνες :clap::clap::clap::clap::clap:

gym
21-06-11, 18:43
pssssssssss.....κουκλα η κωνσταντινα μας και η πιο γλυκια απο ολες...οχι παιζουμε!!!!:clap::clap::clap::clap:και μυικοτητα και θηλυκοτητα...!!!!!!:bowdown::bowdown::bowdown:

Kaskani Konstantina
21-06-11, 18:44
278422784127840

Kaskani Konstantina
21-06-11, 18:48
pssssssssss.....κουκλα η κωνσταντινα μας και η πιο γλυκια απο ολες...οχι παιζουμε!!!!:clap::clap::clap::clap:και μυικοτητα και θηλυκοτητα...!!!!!!:bowdown::bowdown::bowdown:

:love:
Σύντομα θα σας εχω φωτο απο κομπάριζον, την ρουτίνα μου κ απονομή :):):):)

gym
21-06-11, 20:54
:love:
Σύντομα θα σας εχω φωτο απο κομπάριζον, την ρουτίνα μου κ απονομή :):):):)

αντε ναι βαλε....να δουμε !!!!!!!

ενα θα πω ομως...αυτα ειναι βαρεων βαρων κιλα,καθαρη μαζα,αυτο ειναι γυναικειο μποντυμπιλντινγκ με θηλυκοτητα που δειχνει ομορφια και μυς μαζι.και αυτο ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΤΥΠΟ για εμας τις γυναικες...........μονο πετσα και μυς εισαι αδερφακι μου...κομματια...φαινεται η δουλεια που εριξες και παρολα αυτα ,ταξιδι,αγωνες κτλ...εσυ με το χαμογελο...μπραβο!πολυ χαρηκα!:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

anjelica
22-06-11, 00:49
Επαθα πλακα με τα ποδια της Κωνσταντινας!!!!!:clap::clap::clap: Συγχαρητηρια!!!! Δεν υπαρχουν λογια!!!:clap::clap::clap:

PEGY
22-06-11, 06:13
Θ Ε Α !!!!!!!!!!!!

:bowdown: :bowdown: :bowdown:

Muscleboss
22-06-11, 11:38
Απλά η καλύτερη φόρμα της Κων/νας! :clap::clap::clap:

Ο Ρουμπάνης σταθερή αξία, έχασε το Γενικό λόγω υπεροχής μάζας των αντιπάλων του.

ΜΒ

S. KTISTAKIS
22-06-11, 13:36
Τελικά πήγαν ολα τέλεια, στην σκηνή ενοιωθα πολύ δυνατή κ αυτο μου εδωσε πολύ αυτοπεποίθηση κ με τις επεφημιες των συναθλητών μου κ των υπολοίπων ανθρώπων της αποστολής ( ΤΑΣΟΣ ΚΟΛΙΓΚΙΩΝΗΣ ΦΙΛΟΣ, ΑΔΕΡΦΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ,ΟΤΙ Κ ΝΑ ΠΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ, ΤΟΥ ΧΡΩΣΤΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΟΛΗ Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ, ΣΚΙΣΤΗΚΕ ΓΙΑ ΕΜΑΣ), πήρα την 2η θέση, μια θέση η οποια είχε να φέρει αθλήτρια στην Ελλάδα απο την εποχή που αγωνιζότανε η μεγάλη Λίτσα Αβράμη κ φυσικά για την μεγάλη κατηγορία γυναικών μιλάω η οποια είναι το ΒΒ Γυναικών

Κωσταντινα συγχαρητηρια :clap:

Τωρα για την 2η θεση απο εποχης Λιτσας (παρακολουθω το γυναικιο ΒΒ για λογους σημαιας) υπηρξαν και οι παρακατω αθλητριες σε Παγκοσμια WABBA:

Α) ΚΟΨΙΑ OVERALL 1988 (μην την λαβεις υποψην καθοτι πριν Λιτσας)

Β)ΛΙΤΣΑ OVERALL 1991

Γ)ΛΕΤΣΕΝΚΟ OVERALL 1993

Δ) ΜΕΓΑΛΟΥ - ΚΑΒΒΑ 2ες 2006

Ξερω οτι μου διαφευφουν 1-2 αθλητριες ακομα απο την δεκαετια του 90 π.χ ΛΑΒΔΑ ΜΑΡΙΑ αλλα δεν θυμαμε ακριβως τι ειχαν κατακτησει στη WABBA.

Nα εισαι καλα και σου ευχομαι καποτε και OVERALL ! :welcome:

Kaskani Konstantina
22-06-11, 16:25
Κωσταντινα συγχαρητηρια :clap:

Τωρα για την 2η θεση απο εποχης Λιτσας (παρακολουθω το γυναικιο ΒΒ για λογους σημαιας) υπηρξαν και οι παρακατω αθλητριες σε Παγκοσμια WABBA:

Α) ΚΟΨΙΑ OVERALL 1988 (μην την λαβεις υποψην καθοτι πριν Λιτσας)

Β)ΛΙΤΣΑ OVERALL 1991

Γ)ΛΕΤΣΕΝΚΟ OVERALL 1993

Δ) ΜΕΓΑΛΟΥ - ΚΑΒΒΑ 2ες 2006

Ξερω οτι μου διαφευφουν 1-2 αθλητριες ακομα απο την δεκαετια του 90 π.χ ΛΑΒΔΑ ΜΑΡΙΑ αλλα δεν θυμαμε ακριβως τι ειχαν κατακτησει στη WABBA.

Nα εισαι καλα και σου ευχομαι καποτε και OVERALL ! :welcome:


Eυχαριστώ για τις ευχές κ τα συγχαρητήρια κ θα παραμείνω στο φιλικό κ κόσμιο επίπεδο που με διακρίνει!!
Διαβάζοντας ξανά το ποστ μου αντιλαμβάνομαι κ πάλι οτι εκφράζω τον βαθμό δυσκολίας του αγώνα που εδωσα κ επίσης εκδηλώνω την ευχαρίστησή μου που οι κόποι μου ανταμείφθηκαν, δεν εχω σκοπό να προσβάλω καμία αθλήτρια, κάθε αλλο σέβομαι την ιστορία που εχουν αφήσει κάποιες αθλήτριες, κ θα ηταν καλό να μοιραζόμαστε ολοι τις επιτυχίες που φέρουν τα ελληνικα χρώματα, κ να μην παραμένουμε στις προσωπικές αντιπαραθέσεις!!!!

Επι του αγώνα:σύμφωνα με τις παρατηρήσεις των προπονητών κ της συνοδείας στο Παγκόσμιο, ηταν ενας αγώνας απο τους δυσκολότερους σε επίπεδο κ η κατηγορία δεν ηταν shape ουτε fitness ουτε figure, κ κατι αλλο Overall δεν υπάρχει!!!!!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ολους που εκδηλώνεται την αγάπη σας προς εμένα ειτε δημοσίως ειτε σε προσωπικό επίπεδο!!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟVERALL το εχω πάρει απο την αγάπη του ελληνικού κοινού, καποιοι αλλοι δεν κατάφεραν ουτε αυτό:):):):):):)

Kaskani Konstantina
22-06-11, 16:31
αντε ναι βαλε....να δουμε !!!!!!!

ενα θα πω ομως...αυτα ειναι βαρεων βαρων κιλα,καθαρη μαζα,αυτο ειναι γυναικειο μποντυμπιλντινγκ με θηλυκοτητα που δειχνει ομορφια και μυς μαζι.και αυτο ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΤΥΠΟ για εμας τις γυναικες...........μονο πετσα και μυς εισαι αδερφακι μου...κομματια...φαινεται η δουλεια που εριξες και παρολα αυτα ,ταξιδι,αγωνες κτλ...εσυ με το χαμογελο...μπραβο!πολυ χαρηκα!:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

Αχχχ αυτά τα κομμάτια φταίνε:turtle::turtle::turtle::turtle:

Kaskani Konstantina
22-06-11, 16:37
Επαθα πλακα με τα ποδια της Κωνσταντινας!!!!!:clap::clap::clap: Συγχαρητηρια!!!! Δεν υπαρχουν λογια!!!:clap::clap::clap:

Σε ευχαριστώ Anjelica!! Μπράβο σου που εκανες για πρώτη φορά 4 αγώνες (γιατί γνωρίζω πόσο δύσκολο είναι κ πόσο μάλλον οταν είσαι κ μητέρα) οσο για το σώμα σου αν συνεχίσεις ετσι, επειδή είσαι σκληρή κ μάχημη μυικά σε βλέπω να παίζεις bb κατηγορία στο μέλλον!!

Kaskani Konstantina
22-06-11, 16:38
Θ Ε Α !!!!!!!!!!!!

:bowdown: :bowdown: :bowdown:

:love:

Kaskani Konstantina
22-06-11, 17:26
278792787827877278762787527874
http://www.bodybuilding.gr/forum/images/styles/TotallyPro/misc/pencil.png

Kaskani Konstantina
22-06-11, 17:44
27886278852788427883278822788127880
http://www.bodybuilding.gr/forum/images/styles/TotallyPro/misc/pencil.png

Kaskani Konstantina
22-06-11, 18:02
278922789127890278892788827887

Muscleboss
22-06-11, 18:03
Στη πρωτη θεση μας βγάζουν οι φωτογραφίες. Πολύ ψηλό επίπεδο και όλοι οι Έλληνες αθλητές στέκονται επάξια.:clap:

Όσο για το OVERALL Κωνσταντίνα, έχεις κερδίσει το OVERALL της καρδιάς μας :love:

ΜΒ

Kaskani Konstantina
22-06-11, 18:05
2789427893

chrisberg
22-06-11, 18:08
Eυχαριστώ για τις ευχές κ τα συγχαρητήρια κ θα παραμείνω στο φιλικό κ κόσμιο επίπεδο που με διακρίνει!!
Διαβάζοντας ξανά το ποστ μου αντιλαμβάνομαι κ πάλι οτι εκφράζω τον βαθμό δυσκολίας του αγώνα που εδωσα κ επίσης εκδηλώνω την ευχαρίστησή μου που οι κόποι μου ανταμείφθηκαν, δεν εχω σκοπό να προσβάλω καμία αθλήτρια, κάθε αλλο σέβομαι την ιστορία που εχουν αφήσει κάποιες αθλήτριες, κ θα ηταν καλό να μοιραζόμαστε ολοι τις επιτυχίες που φέρουν τα ελληνικα χρώματα, κ να μην παραμένουμε στις προσωπικές αντιπαραθέσεις!!!!

Επι του αγώνα:σύμφωνα με τις παρατηρήσεις των προπονητών κ της συνοδείας στο Παγκόσμιο, ηταν ενας αγώνας απο τους δυσκολότερους σε επίπεδο κ η κατηγορία δεν ηταν shape ουτε fitness ουτε figure, κ κατι αλλο Overall δεν υπάρχει!!!!!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ολους που εκδηλώνεται την αγάπη σας προς εμένα ειτε δημοσίως ειτε σε προσωπικό επίπεδο!!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟVERALL το εχω πάρει απο την αγάπη του ελληνικού κοινού, καποιοι αλλοι δεν κατάφεραν ουτε αυτό:):):):):):)

TΕΛΙΚΑ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ!!!
Πολλά συγχαρητήρια όχι μόνο για τη θέση σου αλλά για το ΗΘΟΣ
και τη γρήγορη εξέλιξη σου Κωνσταντίνα μου.
Να ξέρεις ότι όσοι γνωρίζουν (και αξίζουν) εκτιμούν και σέβονται την προσπάθεια σου.
Σου εύχομαι να συνεχίσεις έτσι και να είσαι πάντα ψηλά στις καρδιές και την εκτίμηση μας:clap::clap::clap:

Polyneikos
22-06-11, 18:14
Στη πρωτη θεση μας βγάζουν οι φωτογραφίες. Πολύ ψηλό επίπεδο και όλοι οι Έλληνες αθλητές στέκονται επάξια.:clap:

Όσο για το OVERALL Κωνσταντίνα, έχεις κερδίσει το OVERALL της καρδιάς μας :love:

ΜΒ


TΕΛΙΚΑ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ!!!
Πολλά συγχαρητήρια όχι μόνο για τη θέση σου αλλά για το ΗΘΟΣ
και τη γρήγορη εξέλιξη σου Κωνσταντίνα μου.
Να ξέρεις ότι όσοι γνωρίζουν (και αξίζουν) εκτιμούν και σέβονται την προσπάθεια σου.
Σου εύχομαι να συνεχίσεις έτσι και να είσαι πάντα ψηλά στις καρδιές και την εκτίμηση μας:clap::clap::clap:

Φετος είπα να μην την "πατησω" και περίμενα να μιλησω τελευταιος για να κλεψω τις εντυπωσεις από τους διεκδικητες του Οverall αλλά εσείς εχετε εξασκηθεί κατα πολυ,μαλλον είστε πιο "ετοιμοι" για αυτον τον τίτλο φετος,ειστε και ωραιοι αντρες εξαλλου,δεν εχω καμια τυχη.;):P:P
Οπως ειχε πει και καποιος κοινος γνωστος ,θα το θυμομαστε χρονια αυτο το ονομα.Kaskani rules.:clap::clap:

S. KTISTAKIS
22-06-11, 18:14
Eυχαριστώ για τις ευχές κ τα συγχαρητήρια κ θα παραμείνω στο φιλικό κ κόσμιο επίπεδο που με διακρίνει!!
Διαβάζοντας ξανά το ποστ μου αντιλαμβάνομαι κ πάλι οτι εκφράζω τον βαθμό δυσκολίας του αγώνα που εδωσα κ επίσης εκδηλώνω την ευχαρίστησή μου που οι κόποι μου ανταμείφθηκαν, δεν εχω σκοπό να προσβάλω καμία αθλήτρια, κάθε αλλο σέβομαι την ιστορία που εχουν αφήσει κάποιες αθλήτριες, κ θα ηταν καλό να μοιραζόμαστε ολοι τις επιτυχίες που φέρουν τα ελληνικα χρώματα, κ να μην παραμένουμε στις προσωπικές αντιπαραθέσεις!!!!

Επι του αγώνα:σύμφωνα με τις παρατηρήσεις των προπονητών κ της συνοδείας στο Παγκόσμιο, ηταν ενας αγώνας απο τους δυσκολότερους σε επίπεδο κ η κατηγορία δεν ηταν shape ουτε fitness ουτε figure, κ κατι αλλο Overall δεν υπάρχει!!!!!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ολους που εκδηλώνεται την αγάπη σας προς εμένα ειτε δημοσίως ειτε σε προσωπικό επίπεδο!!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟVERALL το εχω πάρει απο την αγάπη του ελληνικού κοινού, καποιοι αλλοι δεν κατάφεραν ουτε αυτό:):):):):):)

Δεν καταλαβαινω το λογο να μην εισαι φιλια και κοσμια.:???:

OVERALL υπηρχε στις κατηγοριες ΒΒ γυναικων οταν υπηρχαν οι κατηγοριες "ψηλη" και "κοντη" στη WABBA. Δυστηχως με το περασμα του χρονου οι συμμετοχες σε καθε κατηγορια μετριουντε στα δαχτυλα του ενος χεριου με αποτελεσμα να εχουν γινει μια κατηγορια. :idea:

Θυμαμε κατηγοριες γυναικων και ειδικα στη κοντη 15-20 αθλητριων με επιπεδο τωρινο fitness ανδρων (ξερω οτι αυτο που λεω δεν με τιμαει σαν αθλητη του fitness αλλα αυτη ειναι η αληθεια) ;)

Το OVERALL στην αγαπη του ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ κοινου δικαιωματικα σου ανηκει και ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ σου ευχομαι να το κερδισεις και επι σκηνης γιατι το αξιζεις με την δουλεια που εχεις πανω σου.:awesome:

Kaskani Konstantina
22-06-11, 18:18
Στη πρωτη θεση μας βγάζουν οι φωτογραφίες. Πολύ ψηλό επίπεδο και όλοι οι Έλληνες αθλητές στέκονται επάξια.:clap:

Όσο για το OVERALL Κωνσταντίνα, έχεις κερδίσει το OVERALL της καρδιάς μας :love:

ΜΒ

Το ξέρω Boss μου αμοιβαία είναι αυτά:love:
Εχω μεγάλο υλικό ........................ δουλευα κ για σενα, καθότι είχα καθαρό μυαλό με την φόρμα που είχα πιάσει:turtle::turtle::turtle::turtle:

Madd_Chadd
22-06-11, 18:21
Δεν καταλαβαινω το λογο να μην εισαι φιλια και κοσμια.:???:

OVERALL υπηρχε στις κατηγοριες ΒΒ γυναικων οταν υπηρχαν οι κατηγοριες "ψηλη" και "κοντη" στη WABBA. Δυστηχως με το περασμα του χρονου οι συμμετοχες σε καθε κατηγορια μετριουντε στα δαχτυλα του ενος χεριου με αποτελεσμα να εχουν γινει μια κατηγορια. :idea:

Θυμαμε κατηγοριες γυναικων και ειδικα στη κοντη 15-20 αθλητριων με επιπεδο τωρινο fitness ανδρων (ξερω οτι αυτο που λεω δεν με τιμαει σαν αθλητη του fitness αλλα αυτη ειναι η αληθεια) ;)

Το OVERALL στην αγαπη του ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ κοινου δικαιωματικα σου ανηκει και ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ σου ευχομαι να το κερδισεις και επι σκηνης γιατι το αξιζεις με την δουλεια που εχεις πανω σου.:awesome:

+1

Kaskani Konstantina
22-06-11, 18:28
TΕΛΙΚΑ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ!!!
Πολλά συγχαρητήρια όχι μόνο για τη θέση σου αλλά για το ΗΘΟΣ
και τη γρήγορη εξέλιξη σου Κωνσταντίνα μου.
Να ξέρεις ότι όσοι γνωρίζουν (και αξίζουν) εκτιμούν και σέβονται την προσπάθεια σου.
Σου εύχομαι να συνεχίσεις έτσι και να είσαι πάντα ψηλά στις καρδιές και την εκτίμηση μας:clap::clap::clap:

Εσυ μου αρέσεις πάρα πολύ ΓΙΑΤΙ μιλάς με οτι σου πει το κεφάλι σου, χωρίς να σου το κουρτίζουν, εχει πάρει μπρος με το που γεννήθηκες(ετσι λένε στο χωριό μου για τα εξυπνα μυαλά) κ αν κάνεις λάθος εκτίμηση σε ανθρωπο γίνεσαι χαλί!!
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ τα λόγια σου ΤΙΜΗ για μένα ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗ γιατί μονο τυχαίος δεν είσαι στο χώρο!!!

Kaskani Konstantina
22-06-11, 18:37
Φετος είπα να μην την "πατησω" και περίμενα να μιλησω τελευταιος για να κλεψω τις εντυπωσεις από τους διεκδικητες του Οverall αλλά εσείς εχετε εξασκηθεί κατα πολυ,μαλλον είστε πιο "ετοιμοι" για αυτον τον τίτλο φετος,ειστε και ωραιοι αντρες εξαλλου,δεν εχω καμια τυχη.;):P:P
Οπως ειχε πει και καποιος κοινος γνωστος ,θα το θυμομαστε χρονια αυτο το ονομα.Kaskani rules.:clap::clap:

Ατιμο εσυ!!!!!!

Kaskani Konstantina
22-06-11, 18:46
Δεν καταλαβαινω το λογο να μην εισαι φιλια και κοσμια.:???:

OVERALL υπηρχε στις κατηγοριες ΒΒ γυναικων οταν υπηρχαν οι κατηγοριες "ψηλη" και "κοντη" στη WABBA. Δυστηχως με το περασμα του χρονου οι συμμετοχες σε καθε κατηγορια μετριουντε στα δαχτυλα του ενος χεριου με αποτελεσμα να εχουν γινει μια κατηγορια. :idea:

Θυμαμε κατηγοριες γυναικων και ειδικα στη κοντη 15-20 αθλητριων με επιπεδο τωρινο fitness ανδρων (ξερω οτι αυτο που λεω δεν με τιμαει σαν αθλητη του fitness αλλα αυτη ειναι η αληθεια) ;)

Το OVERALL στην αγαπη του ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ κοινου δικαιωματικα σου ανηκει και ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ σου ευχομαι να το κερδισεις και επι σκηνης γιατι το αξιζεις με την δουλεια που εχεις πανω σου.:awesome:

Αυτά που ονειρευόμουνα τα κέρδισα κ στην σκηνή κ στην δουλειά μου ΔΟΞΑ Ο ΚΥΡΙΟΣ, την υγεια μου να εχω να χαίρομαι τις κόρες μου!!
Σε ευχαριστώ πολυ να είσαι καλά!

S. KTISTAKIS
22-06-11, 18:49
Αυτά που ονειρευόμουνα τα κέρδισα κ στην σκηνή κ στην δουλειά μου ΔΟΞΑ Ο ΚΥΡΙΟΣ, την υγεια μου να εχω να χαίρομαι τις κόρες μου!!
Σε ευχαριστώ πολυ να είσαι καλά!

:awesome:

chrisberg
22-06-11, 18:53
Εσυ μου αρέσεις πάρα πολύ ΓΙΑΤΙ μιλάς με οτι σου πει το κεφάλι σου, χωρίς να σου το κουρτίζουν, εχει πάρει μπρος με το που γεννήθηκες(ετσι λένε στο χωριό μου για τα εξυπνα μυαλά) κ αν κάνεις λάθος εκτίμηση σε ανθρωπο γίνεσαι χαλί!!
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ τα λόγια σου ΤΙΜΗ για μένα ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗ γιατί μονο τυχαίος δεν είσαι στο χώρο!!!


ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΩΜΑΙ
ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ
" ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ "
:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

marvin
22-06-11, 18:54
Πολλα συγχαρητηρια και απο μενα.Χιλια μπραβο Κωσταντινα,η καλυτερη φορμα που σε εχω δει ποτε!!!!!Δεν γνωριζω δυστυχως ακομα απο κατηγοριες η μη αυτο που γνωριζω ομως ειναι αυτο που βλεπουν τα ματια μου και αυτο ειναι μια υπεροχη θηλυκη ββ που καταφερε δουλευοντας το κορμι της να φτασει ψηλα.Πολλα συγχαρητηρια και παλι!!!!:turtle::turtle::turtle:

Kaskani Konstantina
22-06-11, 18:59
:awesome:

Κ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ Ο ΘΕΟΣ ΞΕΡΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑΝ ΜΑΣ ΤΙ ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ!!!!;)

Kaskani Konstantina
22-06-11, 19:02
Πολλα συγχαρητηρια και απο μενα.Χιλια μπραβο Κωσταντινα,η καλυτερη φορμα που σε εχω δει ποτε!!!!!Δεν γνωριζω δυστυχως ακομα απο κατηγοριες η μη αυτο που γνωριζω ομως ειναι αυτο που βλεπουν τα ματια μου και αυτο ειναι μια υπεροχη θηλυκη ββ που καταφερε δουλευοντας το κορμι της να φτασει ψηλα.Πολλα συγχαρητηρια και παλι!!!!:turtle::turtle::turtle:

Ετοιμοπόλεμη σε είδα Marvin :thumbup::thumbup: για ετοιμάσου κ εσυ σιγά σιγά!!
Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια:)

S. KTISTAKIS
22-06-11, 19:08
Κ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ Ο ΘΕΟΣ ΞΕΡΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑΝ ΜΑΣ ΤΙ ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ!!!!;)

:turtle::turtle::turtle:


cJiESmFrsE0

Kaskani Konstantina
22-06-11, 19:15
http://www.youtube.com/watch?v=IAkrQIXnZK0

gym
22-06-11, 19:16
:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

giannis64
22-06-11, 19:20
κωνσταντινα εγω τι εμεινε να πω?? τα ειπαν οι αλλοι. δεν εχω λογια. αλλα ξερεις εσυ τι θα ηθελα να πω για σενα..:army2::love:
και ενα μεγαλο μπραβο σε ολα τα παιδια για την φορμα που καταφεραν..

Kaskani Konstantina
22-06-11, 19:24
κωνσταντινα εγω τι εμεινε να πω?? τα ειπαν οι αλλοι. δεν εχω λογια. αλλα ξερεις εσυ τι θα ηθελα να πω για σενα..:army2::love:
και ενα μεγαλο μπραβο σε ολα τα παιδια για την φορμα που καταφεραν..


Γιαννη μου :love: σε ευχαριστώ!!!

chrisberg
22-06-11, 19:26
http://www.youtube.com/watch?v=IAkrQIXnZK0

Tι θέλει να πεί ο ποιητής ή μάλλον η ποιήτρια???:turtle::turtle::turtle:

Kaskani Konstantina
22-06-11, 19:27
Tι θέλει να πεί ο ποιητής ή μάλλον η ποιήτρια???:turtle::turtle::turtle:


:turtle::turtle::turtle::turtle:

Kaskani Konstantina
22-06-11, 19:50
2790527904279032790227900ΑΝΤΡΕΣ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΙΣ ΜΑΤΑΡΕΣ ΣΑΣ!!!!!27899

Kaskani Konstantina
22-06-11, 20:08
279152791427913279122791127910

Kaskani Konstantina
22-06-11, 20:12
2791727916

gym
22-06-11, 20:43
KΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΗΝ ΚΟΥΠΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!

Kaskani Konstantina
22-06-11, 20:56
KΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΗΝ ΚΟΥΠΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!

Εχω πέσει κάτω :turtle::turtle::turtle:κ είναι φανταστική αχχχ εβαλε φωτιές η κούπα τις ειρήνης κ αυτά εμένα με φτιάχνουννννν!!!
Πάμε με φωτο !!!!

gym
22-06-11, 20:59
Εχω πέσει κάτω :turtle::turtle::turtle:κ είναι φανταστική αχχχ εβαλε φωτιές η κούπα τις ειρήνης κ αυτά εμένα με φτιάχνουννννν!!!
Πάμε με φωτο !!!!

:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

Kaskani Konstantina
22-06-11, 21:04
279232792227921279202791927918

feni
22-06-11, 21:12
:awesome:



Για την υγεία των γονιών σας κύριε να...τονίζετε με κεφαλαία. Για την υγεία της δικής μου μητέρας μη τονίζετε. Είμαστε υγιέστατοι και σωματικά και νοητικά οικογενειακώς και μακάρι όλες οι μητέρες να μεγαλώνουν τα παιδιά τους όπως μας μεγαλώνει εμάς η δική μας μητέρα.

Madd_Chadd
22-06-11, 21:26
Μυριζομαι DRAMA!
http://arherring.files.wordpress.com/2010/09/drama-llama.jpg?w=480&h=600

Muscleboss
22-06-11, 21:50
Παιδιά θα παρακλέσω να επιστέψουμε στο θέμα μας.

Κων/να ευχαριστούμε για το υλικό. Ο φωτογράφος τελικά ποιός ήταν; ο Τάσος;

ΜΒ

Kaskani Konstantina
22-06-11, 22:06
Παιδιά θα παρακλέσω να επιστέψουμε στο θέμα μας.

Κων/να ευχαριστούμε για το υλικό. Ο φωτογράφος τελικά ποιός ήταν; ο Τάσος;

ΜΒ


Οχι ο Τασος ετρεχε για ολους μας, βάψιμο, κ ζέσταμα με τα χέρια του ο τέζα :turtle:στήσιμο στην σκηνή τον τρελάναμε!!!Είχα μια φίλη μου μαζί μου για φωτογράφο:) Εχω υλικό κ εκτος σκηνής!!!!

TRIANTAFYLLOU
22-06-11, 22:26
εγω μιάς και τωρα έριξα μια εκτενέστερη ματιά στις φωτο του αγώνα , θα κάνω το σχόλιο μου με απόλυτη ειληκρίνεια , η κωσταντίνα άνετα θα μπορούσε να βγεί και πρώτη , απλα δεν έχω ξαναδεί τέτοια ποιότητα και τα πόδια της παρ όλο που ήταν κομμένα είχαν σχήμα και οι γλουτοί μόνο σε κατηγορίες πιο λάιτ βλέπεις τέτοιο σχήμα.

η πρώτη που βγήκε στην κατηγορία ήταν δυσανάλογη και σίγουρα στον γύρο της συμμετρίας έχανε κατα κράτος απο την κωσταντίνα .

επίσης εκείνο που σχολιάζω αρνητικα πολλες φορές σε αγώνες είναι όταν βλέπω αθλητές να μην έχουν κουράγιο να ποζάρουν , λόγω εξάντλησης και αφυδάτωσης , αυτο για μένα σημαίνει λάθος προγραμματισμός στην προετοιμασία της τελευταίας εβδομάδας και δεν μπορούν να δείξουν αγωνιστικότητα
αντίθετα η κωσταντίνα ενω έβγαζε σκόνη απο την ξεραίλα , παρ όλα αυτα έκανε σόου με το χαμόγελο της και φάνηκε ότι της ταιριάζει αυτή η κατηγορία , δηλαδή να ποζάρει ξυπόλυτη και με σφιγμένες γροθιές γιατι βγάζει όλη την μυικότητά της και αν δείτε στις φωτο είχε τον αέρα της νικήτριας που δεν φαινόταν ούτε στο πρόσωπο της πρώτης , γιατι δείχνει ότι ούτε η ίδια το πίστευε .

και όταν μια γυναίκα δείχνει τέτοια αγωνιστικότητα και ενέργεια πάνω στην σκηνή , ενω είναι κομμάτια αυτο κάτι σημαίνει, σε καμία περίπτωση όμως κακή κατάσταση υγείας σωματικής και ψυχικής , πράγμα που πρέπει να κάνει και άντρες να ζηλεύουμε με την καλή ένοια όμως ., είναι παράδειγμα προς μίμηση , γιατι ακόμη και κακοπροαίρετος να ήμουν θα παραδεχόμουν την επιτυχία της αυτη που είναι προσωπική , για την ομοσπονδία αλλα και για την ελλάδα, μιας και είναι παγκόσμιο πρωτάθλημα

στις υπόλοιπες αθλήτριες η νίκη καργιατλή ταίριαζε το σώμα της σ αυτην την κατηγορία και δικαια της άξιζε η πρωτια , που είναι μια κατηγορία διαφορετική απο τις άλλες ώς πρός τα κρητήρια αξιολόγησης

η σταυρούλα εγω πιστεύω αν συνεχίσει τώρα που μπήκε πάλι στο χορό , έχει πολλες δυνατότητες και όσο ωριμάζει το σώμα της με τον χρόνο και έρχετε σε ισοροπία το πάνω με το κάτω μέρος , θα είναι αχτύπητη και είναι ενα κλίκ να αντιστραφούν τα πάντα , γιατι πιστεύω όλα φτιάχνονται πάνω στο σώμα μυς γράμωση , αλλα εκείνο που η τόχεις η δεν τόχεις είναι το καλούπι και αυτο το έχει η σταυρούλα και είναι απο τις περιπτώσεις που όλοι μας έχουμε συναντήσει πολλες φορες αθλητές που δεν είναι στα μετάλια να εντυπωσιάζουν και να τραβάν τα βλέματα περισσότερο κι απο τους πρώτους , το έχω δεί πολλες φορές αυτο το έργο

μπράβο σε όλες και όλους άξιοι :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

Kaskani Konstantina
22-06-11, 23:19
εγω μιάς και τωρα έριξα μια εκτενέστερη ματιά στις φωτο του αγώνα , θα κάνω το σχόλιο μου με απόλυτη ειληκρίνεια , η κωσταντίνα άνετα θα μπορούσε να βγεί και πρώτη , απλα δεν έχω ξαναδεί τέτοια ποιότητα και τα πόδια της παρ όλο που ήταν κομμένα είχαν σχήμα και οι γλουτοί μόνο σε κατηγορίες πιο λάιτ βλέπεις τέτοιο σχήμα.

η πρώτη που βγήκε στην κατηγορία ήταν δυσανάλογη και σίγουρα στον γύρο της συμμετρίας έχανε κατα κράτος απο την κωσταντίνα .

επίσης εκείνο που σχολιάζω αρνητικα πολλες φορές σε αγώνες είναι όταν βλέπω αθλητές να μην έχουν κουράγιο να ποζάρουν , λόγω εξάντλησης και αφυδάτωσης , αυτο για μένα σημαίνει λάθος προγραμματισμός στην προετοιμασία της τελευταίας εβδομάδας και δεν μπορούν να δείξουν αγωνιστικότητα
αντίθετα η κωσταντίνα ενω έβγαζε σκόνη απο την ξεραίλα , παρ όλα αυτα έκανε σόου με το χαμόγελο της και φάνηκε ότι της ταιριάζει αυτή η κατηγορία , δηλαδή να ποζάρει ξυπόλυτη και με σφιγμένες γροθιές γιατι βγάζει όλη την μυικότητά της και αν δείτε στις φωτο είχε τον αέρα της νικήτριας που δεν φαινόταν ούτε στο πρόσωπο της πρώτης , γιατι δείχνει ότι ούτε η ίδια το πίστευε .

και όταν μια γυναίκα δείχνει τέτοια αγωνιστικότητα και ενέργεια πάνω στην σκηνή , ενω είναι κομμάτια αυτο κάτι σημαίνει, σε καμία περίπτωση όμως κακή κατάσταση υγείας σωματικής και ψυχικής , πράγμα που πρέπει να κάνει και άντρες να ζηλεύουμε με την καλή ένοια όμως ., είναι παράδειγμα προς μίμηση , γιατι ακόμη και κακοπροαίρετος να ήμουν θα παραδεχόμουν την επιτυχία της αυτη που είναι προσωπική , για την ομοσπονδία αλλα και για την ελλάδα, μιας και είναι παγκόσμιο πρωτάθλημα

στις υπόλοιπες αθλήτριες η νίκη καργιατλή ταίριαζε το σώμα της σ αυτην την κατηγορία και δικαια της άξιζε η πρωτια , που είναι μια κατηγορία διαφορετική απο τις άλλες ώς πρός τα κρητήρια αξιολόγησης

η σταυρούλα εγω πιστεύω αν συνεχίσει τώρα που μπήκε πάλι στο χορό , έχει πολλες δυνατότητες και όσο ωριμάζει το σώμα της με τον χρόνο και έρχετε σε ισοροπία το πάνω με το κάτω μέρος , θα είναι αχτύπητη και είναι ενα κλίκ να αντιστραφούν τα πάντα , γιατι πιστεύω όλα φτιάχνονται πάνω στο σώμα μυς γράμωση , αλλα εκείνο που η τόχεις η δεν τόχεις είναι το καλούπι και αυτο το έχει η σταυρούλα και είναι απο τις περιπτώσεις που όλοι μας έχουμε συναντήσει πολλες φορες αθλητές που δεν είναι στα μετάλια να εντυπωσιάζουν και να τραβάν τα βλέματα περισσότερο κι απο τους πρώτους , το έχω δεί πολλες φορές αυτο το έργο

μπράβο σε όλες και όλους άξιοι :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:



Οταν ο ανθρωπος γνωρίζει το θέμα bb πάρα πολύ καλά κ ξέρει ΚΑΙΙΙΙΙΙΙ να εκφράζεται κ δεν κοιταει να πουλάει πνευμα για να εντυπωσιάζει (γιατί δεν εχει κομπλεξ) τα λόγια είναι περιττά!!
Υποκλίνομαι!!!!!

beatshooter
22-06-11, 23:34
Αντικειμενικα μ αρεσες πιο πολυ απ ολες Κωνσταντινα!Αν και πιστευω σε αδικουν οι φωτο απο κοντα εισαι ποοολυ πιο ομορφη!Ενταξει για το σωμα σου τι πω?Απλα το θαυμασα,αν και δεν ειμαι φαν του γυναικειου ΒΒ,το δικο σου σωμα μ αρεσε καθως δεν εχει χαθει η θυληκη πλευρα σου μεσα στην μυικοτητα!Ευγε,συνεχισε ετσι,να σε θαυμαζουμε!!!!:)

Kaskani Konstantina
22-06-11, 23:58
Αντικειμενικα μ αρεσες πιο πολυ απ ολες Κωνσταντινα!Αν και πιστευω σε αδικουν οι φωτο απο κοντα εισαι ποοολυ πιο ομορφη!Ενταξει για το σωμα σου τι πω?Απλα το θαυμασα,αν και δεν ειμαι φαν του γυναικειου ΒΒ,το δικο σου σωμα μ αρεσε καθως δεν εχει χαθει η θυληκη πλευρα σου μεσα στην μυικοτητα!Ευγε,συνεχισε ετσι,να σε θαυμαζουμε!!!!:)


Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια, σαν λύκος είμαι στο πρόσωπο σε αυτές τις αγωνιστικές δεν βλέπομαι :turtle::turtle::turtle:τώρα που εφαγα κάτι ωραία φαγητούλια μμμμ εγινα νοστιμούλικο πάλι χαχαχα, οσο για το σώμα τα ΄κατάφερα με την βοήθεια του προπονητή μου βέβαια να γίνω οχι οπως απλα ηθελα, οπως καν δεν το φανταζόμουνα, κ κοιτάω τις φωτο κ δεν το πιστευω !!Αντε θα σας δώσω κ μια νοστιμούλικη φωτο απο την επόμενη του αγώνα, με εναν ιταλό αθλητή

Kaskani Konstantina
23-06-11, 00:02
2794727946

gym
23-06-11, 00:03
Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια, σαν λύκος είμαι στο πρόσωπο σε αυτές τις αγωνιστικές δεν βλέπομαι :turtle::turtle::turtle:τώρα που εφαγα κάτι ωραία φαγητούλια μμμμ εγινα νοστιμούλικο πάλι χαχαχα, οσο για το σώμα τα ΄κατάφερα με την βοήθεια του προπονητή μου βέβαια να γίνω οχι οπως απλα ηθελα, οπως καν δεν το φανταζόμουνα, κ κοιτάω τις φωτο κ δεν το πιστευω !!Αντε θα σας δώσω κ μια νοστιμούλικη φωτο απο την επόμενη του αγώνα, με εναν ιταλό αθλητή


μα μα μι α....:green::green:

dionisos
23-06-11, 00:11
Πάντα χαμογελαστή, σε τρομερή φόρμα, με αυτοπεποίθηση επί σκηνής και πάντα ακαταμάχητη!! Μπράβο πατριωτάκι!!! :clap::clap::clap::clap:

Kaskani Konstantina
23-06-11, 00:17
Πάντα χαμογελαστή, σε τρομερή φόρμα, με αυτοπεποίθηση επί σκηνής και πάντα ακαταμάχητη!! Μπράβο πατριωτάκι!!! :clap::clap::clap::clap:


Σε ευχαριστώ Διονύση μου, αν ανέβω τον Αυγουστο θα κάνω στάση να σε δω απο κοντά:)

dionisos
23-06-11, 00:23
Σε ευχαριστώ Διονύση μου, αν ανέβω τον Αυγουστο θα κάνω στάση να σε δω απο κοντά:)

Μακάρι θα χαρώ πολύ!! :green::green::green:

Kaskani Konstantina
24-06-11, 08:40
28005

gym
24-06-11, 15:36
28005

ΚΑΣΚΑΝΟΜΠΟΥΜΠΟΥΛΙΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ....καλα εσυ δεν αντεχεσαι με τιποτα....τι ποδια ειναι αυτα καλε κ κοντρες?????????μανα μουυυυ.....τελεια φωτο....και χαμογελο κ τσακπινια...αυτα ειναι!βαλε κ βαλε κ αλλες για τον λαοοοοο!!!!!!:clap::clap::clap::clap:
:bowdown::bowdown::bowdown:

πραγματικα η καλυτερη φορμα σου κασκανοφετονιιιιι.........;);):bowdown::bowdown:

Stella
24-06-11, 17:10
Nαι ρε Κωνσταντίνα!!!
Τι πόδια είναι αυτα;;;;;ΤΕΛΕΙΑ!
Ολόκληρη είσαι τέλεια!!!:bowdown::bowdown::bowdown:

Πάντως σου πάνε τα τακούνια βρε μωρό μου....σου πάνε!!!
Τετοιο θυληκό με τακούνια το θέλουμε........!!!:thumbup::thumbup::thumbup:

marvin
24-06-11, 19:08
28005

:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:Δεν υπαρχεις...απορω πως δεν το πηραμε (την πρωτια)να φυγουμε.....μακραν καλυτερη απο ολες!!!!!:turtle::turtle::turtle:

TRIANTAFYLLOU
24-06-11, 20:09
καλά απο αυτη την φωτο μακράν η καλύτερη η κωσταντινα και πιο συμμετρική , αλλα πάνω απ όλα και θηλυκότητα, μπράβο γι άλλη μια φορα:clap::clap::clap::clap:

Kaskani Konstantina
25-06-11, 20:15
Σας ευχαριστώ!!!!!!!!!!!!!!:):):):)
Οσο για τα τακούνια Στελλάκι μου κ εγω τα λατρευω αλλά οχι στην σκηνή, στο ποζάρισμα στην κατηγορία bb δεν επιτρέπονται κ είναι οτι καλύτερο, δεν βοηθάνε στο πάτημα, φόρεσα μπότα κ καπέλλο για την χορογραφία μου την εκανα τελευταια απο τις αλλες αθλήτριες, εγινε αμέσως μετά η απονομή κ ετσι δεν πρόλαβα να τις βγάλω!!!

ΜrΚommatias
27-06-11, 02:02
Μπραβο σε ολα τα παιδια:clap::clap::clap:.Κωνσταντινα μου τα ειπαμε και απο το τηλεφωνο ΕΥΓΕ!!!!!

Tsounakis
29-06-11, 08:35
Οι αθλητες μας ολοι σε πολυ καλη κατασταση εκαναν την διαφορα στον αγωνα !!
Ο Τριουλιδης σε φοβερη κατασταση , ο Ρουμπανης συμετρικος και σκληρος , ο Καυγας δουλεμενος πολυ καλα , Η Καγιατλη απιθανη , Η Γκασιαμη καλυτερη απο το πανελλαδικο , Ο Μαργαριτης ξυραφι , και η Κασκανη στην καλυτερη φορμα της ζωης της συμετρικη και παντου δουλεμενη !

Μπραβο παιδια.... μας κανατε ολους υπερηφανους !!

Antonis Giannoulis
29-06-11, 17:58
ο Παπαδακης που πηρε τον γενικο τιτλο στο ΝΟΒΟΤΕΛ στις 22/05/2011 τελικα δεν πηρε μερος στο παγκοσμιο στην Βουδαπεστη? Γιατι?

Muscleboss
29-06-11, 19:43
ο Παπαδακης που πηρε τον γενικο τιτλο στο ΝΟΒΟΤΕΛ στις 22/05/2011 τελικα δεν πηρε μερος στο παγκοσμιο στην Βουδαπεστη? Γιατι?

Προφανώς γιατί μετά τη συμμετοχή του στον αγώνα της IFBB στην Θεσαλλονίκη και αφού κέρδισε την Elite κάρτα, θα συνεχίσει σε εκείνη την ομοσπονία την αγωνιστική του καριέρα.

ΜΒ

Polyneikos
29-06-11, 20:54
Προφανώς γιατί μετά τη συμμετοχή του στον αγώνα της IFBB στην Θεσαλλονίκη και αφού κέρδισε την Elite κάρτα, θα συνεχίσει σε εκείνη την ομοσπονία την αγωνιστική του καριέρα.

ΜΒ

Και οι δικες μου πληροφορίες αυτο επιβεβαιωνουν,όταν προχωρας σε ανωτερο επίπεδο απο το ερασιτεχνικο στην IFBB,ξεχνας τις υπόλοιπες ομοσπονδίες,rules are rules.
Οι elite pro cards στην IFBB σημαινει ότι εισαι ημιεπαγγελματίας,με δικαιωμα συμμετοχης σε αγωνες με χρηματικα έπαθλα και αν συνεχίσεις καποια στιγμη και εισαι σε καλο επίπεδο μπορεί να σε προτείνει η ελληνικη IFBB για Pro Card.

Antonis Giannoulis
30-06-11, 20:29
ok το επιασα παιδια...
Ξερουμε μηπως την ηλικια του Παπαδακη?

Kaskani Konstantina
30-06-11, 22:57
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Nt7sIdNIYY8

gym
30-06-11, 23:07
εχω παθει μιλαμεεεεεεεεεεεεε........τι σοκ ειναι αυτο κ ειμαι μονη στην ξενιτιαααααααα?????????????????????!!!!!!!!!!!!!Η ΠΙΟ ΣΥΜΜΕΤΡΙΚΗ Κ ΚΟΜΜΑΤΙΑΑΑΑΑΑΑ....ειδικα στο 3.32 με 3.37 που ειναι κοντινο το ειδα απο το γιοτουμπι σε μεγαλη εικοναααα (γεμισε η οθονη ενα πραγμα...:green:)μιλαμε δεν συγκρινεσαι.....

τι να πω....θα λεω τα ιδια παλι κ θα με πειτε κουρατσικη αλλα θα το πω.....ΘΗΛΥΚΟΟΟΟΟΟ ΚΑΙ ΜΥς.....ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΤΥΠΑ...ΤΕΛΟς...!!!!!!!καλα σε λεω εγω ΚΑΣΚΑΝΟΜΠΟΥΜΠΟΥΛΙΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!
πρωτη εισαι τελος!:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

PEGY
01-07-11, 10:31
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Nt7sIdNIYY8

Κ εκεί που νομίζεις πως καλύτερα δεν γίνεται. . .:shock::shock::shock:

Τι να πω, κομμάτια παντού! Ειδικά στα πόδια πρεπει να έκανες πολύ δουλειά γιατί η διαφορά φαίνεται έντονα.

Συγχαρητήρια για την εμφάνιση κ χίλια μπράβο για την σκληρή δουλειά σου.
:clap: :clap: :clap:

Ελπίζω να ένοιωσες οτι οι κόποι σου ανταμείβονται!