PDA

Επιστροφή στο Forum : NO-Xplode Caffeine free (BSN)



sobral
25-05-11, 02:00
Αν και δεν τρελαίνομαι με την εταιρία, πως σας φαίνεται η caffeine free version? έχει πάντως τυροσίνη, glucuronolactone κτλ. Το blend μου φαίνεται μικρό πάντως. πολλές ουσίες σε μικρές ποσότητες μυρίζομαι...

41473


41474

deluxe
25-05-11, 04:34
Εχουν πεθανει πλεον τα prewo με τα δεκαδες συστατικα μεσα και σε μικρες ποσοτητες.

MusclesOfShadow
03-03-12, 14:38
Kανα review απο μελη εδω μεσα?
Εενα μου την σπαει που δεν λεει ακριβεις ποσοτητες και απλα σου λεει "blend" και διπλα αστερακια:banghead:

kazabubu
03-03-12, 15:31
Τριτη με τεταρτη περιμενω 2 κουτια απο αυτο και θα κανω ενα review μετα απο καμια 10αρια μερουλες.
Ο λογος που το αγορασα χωρις καφεινη ειναι για τα stims τα οποια την ωρα που κανω προπονηση κατα τις 9 καθε μερα δεν βλεπω μετα να κλεινω ματι.
Παντως το συγκεκριμενο εχει καλες κριτικες αλλα στην Αμερικη οπου εκει τα παντα δουλευουν τελεια........

beefmeup
03-03-12, 17:14
χμμ,νομιζα οτι ειχα ποσταρει κατι εδω..αλλα τελικα δεν ειχα..γηρας.

πηρα ενα κουτι(η αληθεια ειναι οτι μου μενουν καπου 5 δοσεις για να τελειωσει,αλλα το σταματησα γιατι αρχισα ενα αλλο),γευση blue raz..
χαριτωμενη γευση που σου αφηνει κατι οξινο στο στομα για λιγο..
αλλα απο αποτελεσματα μηδεν..δοκιμασα μεχρι κ εναμιση σκουπ,κ μαλιστα καποιες δοσεις τις πηρα μαζι με το astravar,μπας κ δω τπτ..
δεν ειδα.

primordial
04-03-12, 13:40
χμμ,νομιζα οτι ειχα ποσταρει κατι εδω..αλλα τελικα δεν ειχα..γηρας.

πηρα ενα κουτι(η αληθεια ειναι οτι μου μενουν καπου 5 δοσεις για να τελειωσει,αλλα το σταματησα γιατι αρχισα ενα αλλο),γευση blue raz..
χαριτωμενη γευση που σου αφηνει κατι οξινο στο στομα για λιγο..
αλλα απο αποτελεσματα μηδεν..δοκιμασα μεχρι κ εναμιση σκουπ,κ μαλιστα καποιες δοσεις τις πηρα μαζι με το astravar,μπας κ δω τπτ..
δεν ειδα.

Το κανονικό No-Xplode ότι έδινε οφειλόταν κυρίως στο γεγονός ότι ήταν τίγκα στην caffeine, αν δεν κάνω λάθος πρέπει να περιείχε γύρω στα 275mgr. per serving.
Με το συγκεκριμένο No-Xplode απλά δεν βλέπω τον λόγο για να το αγοράσει κάποιος....!!!
Typical BSN blend-craps.....:green:

kazabubu
04-03-12, 15:12
Λογικα θα πρεπει να αναφαιρεστε στο καινουργιο version 2.0 και οχι στο παλιο.
Για το παλιο δεν εχουν ακουστει καθολου καλα πραγματα.

beefmeup
05-03-12, 20:55
εγω αναφερομαι,σε αυτο το προιον που υπαρχει σε αυτο το θεμα..:unsure: