PDA

Επιστροφή στο Forum : Bullet Proof (Muscle Pharm)



sobral
25-05-11, 02:30
http://assets.bodybuilding.com/store/prodimage/prod_29223/image_29223_450_white.jpg

http://www.supplementscanada.com/popeyes/media/musclepharm-bulletproof-info.gif

φόρμουλα για πρίν τον ύπνο. Θεωρητικά αυξάνει HGH κ τεστοστερόνη (δεν το πολυπιστεύω). Αλλά τι λένε και οι <Μεγάλοι> του φόρουμ? :green: εντύπωση μου κάνει η β-αλανίνη, η μαλική κιτρουλίνη κ η τυροσίνη για πριν τον ύπνο.:unsure:

Lao
25-05-11, 02:39
Ανταγωνιστικό του Animal PM και καλά;

sobral
25-05-11, 02:46
Ανταγωνιστικό του Animal PM και καλά;

έχουν αρκετές ομοιότητες μπορώ να πω..

sofos
25-05-11, 02:48
Ανταγωνιστικό του Animal PM και καλά;

οχι πιο πριν ειχε βγει αυτο :P:P

sobral
25-05-11, 14:19
καμία γνώμη βάση συστατικών?:green:

sofos
25-05-11, 14:21
καμία γνώμη βάση συστατικών?:green:

αμα το θες για να σε βοηθαει στον υπνο δε πολυ κανει,υπαρχουν και καλυτερα...μονο το gaba απο αυτα που χει ψηλο βοηθαει,τα αλλα ειναι κ καλα για αναρρωση οταν κοιμασαι

sobral
25-05-11, 14:25
αμα το θες για να σε βοηθαει στον υπνο δε πολυ κανει,υπαρχουν και καλυτερα...μονο το gaba απο αυτα που χει ψηλο βοηθαει,τα αλλα ειναι κ καλα για αναρρωση οταν κοιμασαι

μα γι αυτό το θέλω. Δεν με ενδιαφέρει για τον ύπνο. Αμα ήταν για τον ύπνο υπάρχει GABA, μελατονινη κτλ που είναι κ φθηνότερα.;)

Devil
25-05-11, 14:33
περα απο mucuna και gaba.... τα αλλα μου φαινεται τα εβαλαν για να γεμισουν το blend...

sofos
25-05-11, 14:34
περα απο mucuna και gaba.... τα αλλα μου φαινεται τα εβαλαν για να γεμισουν το blend...

ετσι ακριβως ειδικα η κιτρουλινη με την β-αλανινη πριν τον υπνο τελειως ακυρα ειναι

sobral
25-05-11, 14:42
περα απο mucuna και gaba.... τα αλλα μου φαινεται τα εβαλαν για να γεμισουν το blend...

έτσι μου φαίνεται κι εμένα αλλα oι απορίες μου στην αρχή παραμένουν..γιατί μαλική κιτρουλίνη κ β-αλανίνη πριν τον ύπνο?:unsure:

Devil
25-05-11, 14:53
έτσι μου φαίνεται κι εμένα αλλα oι απορίες μου στην αρχή παραμένουν..γιατί μαλική κιτρουλίνη κ β-αλανίνη πριν τον ύπνο?:unsure:

μα απαντησα.... για να γεμισουν το blend....

ειναι αρκετα φτηνες.... και αφου μπορουν να τις βαλουν... γιατι να μην το κανουν....:green::green::green:

δεν κανω πλακα υπαρχουν συμπληρωματα που απλα εχουν συστατικα μονο και μονο για να τα εχουν.... δεν υπαρχει αλλος λογος...

πχ... η τυροσινη που εχει? γιατι την εβαλε μεσα? για να αυξηση την ντοπαμινη? το ιδιο και την φενιλαλανινη?.... ''αφου εχεις μεσα mucuna ρε γκασμα...δεν υπαρχει λογος να βαλεις ενα σωρο @@@@@!!!!!!!!!!!!'' :green::green::green::green:

sobral
25-05-11, 14:57
μα απαντησα.... για να γεμισουν το blend....

ειναι αρκετα φτηνες.... και αφου μπορουν να τις βαλουν... γιατι να μην το κανουν....:green::green::green:

δεν κανω πλακα υπαρχουν συμπληρωματα που απλα εχουν συστατικα μονο και μονο για να τα εχουν.... δεν υπαρχει αλλος λογος...

πχ... η τυροσινη που εχει? γιατι την εβαλε μεσα? για να αυξηση την ντοπαμινη? το ιδιο και την φενιλαλανινη?.... ''αφου εχεις μεσα mucuna ρε γκασμα...δεν υπαρχει λογος να βαλεις ενα σωρο @@@@@!!!!!!!!!!!!'' :green::green::green::green:

καλά τα είπα δηλαδή στην αρχή του θέματος...κ για την τυροσίνη είχα απορία. Μάπα δηλ. έχει αντικρουόμενα συστατικά. Το ένα ακυρώνει τ' άλλο νομίζω...

Devil
25-05-11, 15:05
καλά τα είπα δηλαδή στην αρχή του θέματος...κ για την τυροσίνη είχα απορία. Μάπα δηλ. έχει αντικρουόμενα συστατικά. Το ένα ακυρώνει τ' άλλο νομίζω...

οχι οχι.... πχ... για την mucuna (l-dopa) , tyrosine, phenilalanine....

η phenil... γινετε tyrosine... και η tyrosine l-dopa... και η l-dopa dopamine....

εφοσον εχεις βαλει mucuna.... ειναι @@ να βαζεις tyrosine και ακομα μεγαλητερη @@ να βαζεις phenilalanine....

και αν τον ρωτησεις γιατι? θα σου πει δουλευουν συνεργειακα.... δλδ @@....:green: