PDA

Επιστροφή στο Forum : Liquid Clenbutrx Hardcore (VPX)



Marios1991
25-05-11, 12:39
42692 42693


WORKS FAST, HITS HARD. That about sums up the fat-blasting, mind-blowing Liquid Clenbutrx® by VPX. Scientifically formulated to jack up your metabolism faster than a Ferrari on rocket fuel. Liquid Clenbutrx® hardcore is certified by science, backed by the real world, and proven to give you mind blowing energy that is unparalleled. Clenbutrx is back by popular demand. Why? Because of the authentic synergistic blend of ingredients that leave scientists wondering how amazing this stuff is while gym goers like you count your blessings that Clenbutrx is back. Our new formula includes N-methyl-B-phenylethylamine, yohimbine HCl, alpha-yohimbine, yohimbine HCL, octopamine, vinpocetine, and caffeine anydrous to mention a few. Many of our amazing ingredients act as sympathomimetic agents by ratcheting up your metabolic rate and fat burning furnace to the nth degree. With patented VPX technology from Redline and Meltdown, the unique profile found in Clenbutrx will liberate fat from your adipose stores faster than a New York minute thus giving your body the ability to oxidize even more fat. Once you’ve tried Liquid Clenbutrx® hardcore, you’ll forget other fat burners ever existed. Liquid Clenbutrx hardcore, the world’s most legendary underground fat incinerator.



Το δοκιμασε κανεις ?
Τα συστατικα φαινονται καλα αλλα η μλκια ειναι οτι τα εχουν σε μπλεντ. Δεν γνωριζεις δοσολογιες.
Οσο για το ονομα ... χαχα δεν το συζητω..

beefmeup
25-05-11, 12:44
χαχαχα,αυτο πρεπει να ειναι οτι πιο δυνατο με στιμς που εχω δει:turtle:

κ εχει κ τ2 μεσα..
μου μυριζουν ψημενα επινεφριδια:rolf:

outnumb
25-05-11, 12:45
too much stuff.. ειναι και μπλεντ.. και ειδικα τα 2 τελευταια συστατικα
μπορεις να βρεις και καλυτερα

Devil
25-05-11, 14:45
τουμπανακι....

PEA methylated.... μεγαλητερη ημιζωη......
το guggul ειναι εντελως ακυρο εφοσον εχει μεσα Τ2...
1 3-n-dipropyl-7-propargylxanthine...... αναλογο της καφεινης καπου στις 100χ πιο δυνατο...
3 yohimb μεσα για ποικηλια....
το κλασικο DMAA που παει παντου πλεον....
και για κερασακι..... Τ2...

αν τα εχει και σε καλες δοσεις..... αδυνατιζει και ελεφαντα....

sofos
25-05-11, 14:48
τουμπανακι....

PEA methylated.... μεγαλητερη ημιζωη......
το guggul ειναι εντελως ακυρο εφοσον εχει μεσα Τ2...
1 3-n-dipropyl-7-propargylxanthine...... αναλογο της καφεινης καπου στις 100χ πιο δυνατο...
3 yohimb μεσα για ποικηλια....
το κλασικο DMAA που παει παντου πλεον....
και για κερασακι..... Τ2...

αν τα εχει και σε καλες δοσεις..... αδυνατιζει και ελεφαντα....

εχει καλα reviews στο bb.com και λενε δινει τρελη ενεργεια :green: αλλα θελει προσοχη μ ολα αυτα που χει μεσα,ψηλο θανατος ειναι,καλυτερα καμια εφεδρινη hcl :P

deluxe
25-05-11, 15:04
Δεν ειναι λιγο επικινδυνο παντως ρε παιδια αυτο; :unsure:

Devil
25-05-11, 15:14
Δεν ειναι λιγο επικινδυνο παντως ρε παιδια αυτο; :unsure:

νταξ επικινδινο.... εξαρταται απο την ευαισθησια....

πχ αμα το δοσεις στον beef... θα κοβει βολτες το σαλονι του ολη μερα (και τη νυχτα...).... αμα το δοσεις στον dreiko παλι... θα το περασει για κοκα-κολα και θα το πινει με το φαι....:green::green::green::green::green:

Marios1991
25-05-11, 15:50
νταξ επικινδινο.... εξαρταται απο την ευαισθησια....

πχ αμα το δοσεις στον beef... θα κοβει βολτες το σαλονι του ολη μερα (και τη νυχτα...).... αμα το δοσεις στον dreiko παλι... θα το περασει για κοκα-κολα και θα το πινει με το φαι....:green::green::green::green::green:

χαχαχα .

Εγω ειχα αρχισει ενα sida (της reflex) δεν μου εχει κανει τιποτα. Σκεφτομαι να το παρω αυτο..

Qlim4X
25-05-11, 15:54
ελλαδα το εχει φερει κανεις?

Devil
25-05-11, 15:59
χαχαχα .

Εγω ειχα αρχισει ενα sida (της reflex) δεν μου εχει κανει τιποτα. Σκεφτομαι να το παρω αυτο..

κατσε καλα.... παζει με θυροειδη....


ελλαδα το εχει φερει κανεις?

για αυτο δεν ξερω αλλα για την εκδοση σε caps/softgels λογικα θα παιζει....

Marios1991
25-05-11, 16:00
ελλαδα το εχει φερει κανεις?

Εγω παντως το βρηκα απο ενα site που φερνω αρκετα συμπληρωματα εμπιστο. αν θες να σε πμ πες μου. Το εχει ακριβα εκει ομως.. τα 120μλ ειναι γυρω στα 40ευρω και τα 240μλ γυρω στα 60ευρω

sofos
25-05-11, 17:34
παντως παιδες να ξερετε απο γευση ολοι το λενε ακομα κ η εταιρια οτι εχει απαισια γευση,αλλα "λειτουργει" :green:

arisfwtis
25-05-11, 17:37
την συριγγα γιατι την εχει:P:P:P:P:P

Marios1991
25-05-11, 18:05
παντως παιδες να ξερετε απο γευση ολοι το λενε ακομα κ η εταιρια οτι εχει απαισια γευση,αλλα "λειτουργει" :green:

αχαχαχα ναι .. κατι λεει it taste like **! but it works like crazy

μου εχει μπει στο μυαλο, μαλλον θα το παρω. δεν ξερω ομως αν ειμαι ευεσθητος στα στιμς . πως μπορω να το καταλαβω ?

Marios1991
25-05-11, 18:06
την συριγγα γιατι την εχει:P:P:P:P:P

ειναι σε υγρη μορφη και αναλογα με τα μλ τα μετρας με την συριγγα που εχει μεσα στο κουτι

Marios1991
25-05-11, 18:08
κατσε καλα.... παζει με θυροειδη....

ναι φιλε το ξερω .. βαρεθηκα να δινω τα λεφτα μου σε συμπληρωματα που δεν δουλευουν ( εννοειται πανω μου δεν δουλευουν, δεν ξερω σε αλλους)

sofos
25-05-11, 18:33
την συριγγα γιατι την εχει:P:P:P:P:P

για να τη χτυπας στο ποπουδακι :green::P

****εχεις κουρασει με ταhttp://www.myphone.gr/forum/image/smilies/spam.gif ποστ. στην επομενη θα δεχτεις Infraction και στην αμεσως επομενη ban****

Nico Cárdenas
25-05-11, 18:55
Δυναμητης :shock: Jesus, οποιος το πάρει δεν πρόκειτε να του μείνει ιχνος λίπους... οσο για τον θυροειδη..... :P

Niiick
25-05-11, 19:06
χαχαχα,αυτο πρεπει να ειναι οτι πιο δυνατο με στιμς που εχω δει:turtle:




αν τα εχει και σε καλες δοσεις..... αδυνατιζει και ελεφαντα....


εχει καλα reviews στο bb.com και λενε δινει τρελη ενεργεια :green:


παντως παιδες να ξερετε απο γευση ολοι το λενε ακομα κ η εταιρια οτι εχει απαισια γευση,αλλα "λειτουργει" :green:


Δυναμητης :shock: Jesus, οποιος το πάρει δεν πρόκειτε να του μείνει ιχνος λίπους... οσο για τον θυροειδη..... :P



Με πεισατε!!! Δυο συριγγες τωρα παρακαλω:green::lol::lol:

sofos
25-05-11, 19:15
Με πεισατε!!! Δυο συριγγες τωρα παρακαλω:green::lol::lol:

καλο πρεπει να ναι λογικα φιλε,οπως και το redline ultra hardcore της ιδιας εταιριας,εχει πανω κατω τις ιδιες ουσιες....

sobral
25-05-11, 19:18
καλο πρεπει να ναι λογικα φιλε,οπως και το redline ultra hardcore της ιδιας εταιριας,εχει πανω κατω τις ιδιες ουσιες....

καλό αλλά από side effects ρισκάρεις...Γενικά η εταιρία αυτή δεν βγάζει αυτό που λέμε <συμπληρώματα> με την ακριβή έννοια του όρου...:green:

sofos
25-05-11, 19:20
καλό αλλά από side effects ρισκάρεις...Γενικά η εταιρία αυτή δεν βγάζει αυτό που λέμε <συμπληρώματα> με την ακριβή έννοια του όρου...:green:

οχι ρε οι πρωτεινες της που χω δοκιμασει δε πολυ αξιζουν....σιγα επειδη αυτο εχει τ2 μεσα κλαην κατα τ αλλα τα υπολοιπα συμπληρωματα που χει εκτος απο 1-2 δε πολυ αξιζουν,μονο οι λιποδιαλυτες της αξιζουν,ειναι οι δυνατοτεροι της αγορας....

sobral
25-05-11, 19:25
οχι ρε οι πρωτεινες της που χω δοκιμασει δε πολυ αξιζουν....σιγα επειδη αυτο εχει τ2 μεσα κλαην κατα τ αλλα τα υπολοιπα συμπληρωματα που χει εκτος απο 1-2 δε πολυ αξιζουν,μονο οι λιποδιαλυτες της αξιζουν,ειναι οι δυνατοτεροι της αγορας....

βιαστικέ σοφέ :P δεν διάβασες καλά τι είπα.δεν μιλάω για το αν αξίζουν τα συμπληρώματα της ή όχι, αλλού το πήγα...

sofos
25-05-11, 19:26
βιαστικέ σοφέ :P δεν διάβασες καλά τι είπα.δεν μιλάω για το αν αξίζουν τα συμπληρώματα της ή όχι, αλλού το πήγα...

ε ενταξει δεν ειναι και φαρμακα,απλα 3 λιποδιαλυτες της εταιριας εχουν τ2 κ ενα pre work out που μονο pre δεν ειναι περισσοτερο λιποδιαλυτης ειναι χαχαχαχ :P:P:P

deluxe
25-05-11, 19:43
Εχουν αναφερθει κρουσματα αλλαγης του θυροειδη απο τετοια συμπληρωματα;

Marios1991
25-05-11, 20:46
Καποιος να μου πει γιατι εβαλαν gugglesterone mesa ?
Παντως πολυ της πιατσας ειναι το ονομα του !χαχααχαχ

beefmeup
25-05-11, 20:47
κ καλα για τον θυροειδη..

Marios1991
25-05-11, 21:03
κ καλα για τον θυροειδη..

επειδη εχει και τ2 μεσα

Devil
25-05-11, 21:48
Εχουν αναφερθει κρουσματα αλλαγης του θυροειδη απο τετοια συμπληρωματα;

αλλαγης???? τι θες να πεις???:unsure::unsure::unsure:


επειδη εχει και τ2 μεσα

οχι το guggul ειναι απλα και μονο για να υπαρχει.... τπτ αλλο...

deluxe
26-05-11, 00:21
υπερθυρεοειδισμος-υποθυρεοειδισμος

Για να λετε οτι ειναι επικινδυνα τετοια συμπληρωματα που παιζουν με τον θυροειδη, λογικα θα προκαλουν κατι απο αυτα; Σε μονιμη βαση; Τι πιθανοτητες υπαρχουν και σε ποιες περιπτωσεις γινεται;

Alexakos3
26-05-11, 00:23
καλά πιο χτυπητό όνομα δεν μπορούσαν να βάλουν... Μόλις το είδα και με την σύριγγα απέξω το μυαλό πήγε στην γνωστή σε όλους... ξέρεται... ;)

Nico Cárdenas
26-05-11, 00:28
υπερθυρεοειδισμος-υποθυρεοειδισμος

Για να λετε οτι ειναι επικινδυνα τετοια συμπληρωματα που παιζουν με τον θυροειδη, λογικα θα προκαλουν κατι απο αυτα; Σε μονιμη βαση; Τι πιθανοτητες υπαρχουν και σε ποιες περιπτωσεις γινεται;

Μήπως να ρωτάγαμε κανέναν ενδοκρινολόγο?:unsure:

Devil
26-05-11, 01:38
υπερθυρεοειδισμος-υποθυρεοειδισμος

Για να λετε οτι ειναι επικινδυνα τετοια συμπληρωματα που παιζουν με τον θυροειδη, λογικα θα προκαλουν κατι απο αυτα; Σε μονιμη βαση; Τι πιθανοτητες υπαρχουν και σε ποιες περιπτωσεις γινεται;

οχι δεν ειναι σε μονιμη βαση... τουλαχιστον απο αυτα που εχω δει...

εκτος και αν μιλαμε για καταχρηση.... η' προβλημα που υπηρχε πριν απο τη χρηση του συμπληρωματος...

exkaliber
26-05-11, 14:34
χμ
αυτο κανει για ατομο εκει υποθυρεοιδισμο και περνει θυρορμον?????

Devil
26-05-11, 14:36
χμ
αυτο κανει για ατομο εκει υποθυρεοιδισμο και περνει θυρορμον?????

δεν θα το ρισκαρα.... ουτε για πλακα ομως...

exkaliber
26-05-11, 14:42
δεν θα το ρισκαρα.... ουτε για πλακα ομως...

i c :green:

jimmy007
31-05-11, 04:31
χμ
αυτο κανει για ατομο εκει υποθυρεοιδισμο και περνει θυρορμον?????

Όχι με τίποτα γιατί παίζει να επιδεινώσει τελικά(μετά την χρήση του) το πρόβλημα..

deluxe
14-07-11, 23:49
Το εχει παρει κανεις να μας πει εντυπωσεις; Σκεφτομαι να το χτυπησω.. Οσο για την γευση, θα το βαζω μαζι με το xtend που εχω σε γευση καρπουζι!


Και ενα σχολιο απο τα πολλα που διαβασα :


I've used this product at least 5 cycles Positive: it's liquid so it works very fast, kills appetite, gets rid of excess water, gives tons of energy for cardio (but causes sweating), good mental focus for doing school work and test taking (actually helped improved my PCAT score), and seems pretty effective every time I've used it Negative: I'm not comfortable taking a pipet dose in front of people (looks like a syringe), it's got guggul as one of the active ingredients (not a good ingredient), can make your face/ears flush red, can cause excess sweating (I don't use it for cardio or weight lifting, mainly to kill appetite throughout the day), and no other fat burners are nearly as good so it's hard to come off of this stuff

skiadis
02-05-12, 15:48
στο συγκεκριμενο ματσουνι περνεις 2 δοσεις πας δεν πας προπονηση?

leftis
14-05-12, 17:49
Εσείς που τη πήρατε για πείτε καμια άποψη...Όχι ότι ενδιαφέρομαι αλλά έχει ενδιαφέρον το θέμα ;)

skiadis
01-04-13, 12:31
αξιζει να πας πανω απο 5 ml σε αυτο? το εχει δοκιμασει τελικα κανεις αυτο?

pinhead
04-02-14, 16:52
εχω στο σπιτι μισο μπουκαλι απο αυτο γιατι το επαιρνε η αδερφη μου.Σκεφτηκα να το χρησιμοποιησω αλλα εχω εκ φυσης χαμηλο μεταβολισμο,θυμαμαι χαρακτηριστικα σε μια εξεταση αιματος για τ3 ι τ4 ειχα 1,2 σε μια κλιμακα 0,5-5,5.Οχι παθολογικο αλλα χαμηλο φυσιολογικο.Δεν παιρνω καποιο αλλο φαρμακο και εχο χασει 23 κιλα μονο με διατροφη και ασκηση.Θα συνιστουσατε να το χρησιμοποιησω η να ρωτησω κανα γιατρο καλυτερα πρωτα?

ArgoSixna
15-02-14, 01:32
παντως ενα αμερικανακι που κανω follow , εγραψε οτι του θυμισε εφεδρινη αλλα και οτι τον εστειλε τουαλετα για χοντρο