PDA

Επιστροφή στο Forum : Συνάντηση μελών 28-5-2011 Nabba ΤΕΙ Σερρών



giannis64
29-05-11, 18:01
25593


μια φωτο της παρεας μας απο τον αγωνο των σερρων της nabba...

για να δουμε ποιοι γνωριζετε αυτους που ειναι στην φωτο...:)

exkaliber
29-05-11, 18:15
εγω αναγνωριζω αυτους τους τρεις με την ελληνικη σημαι στην μπλουζα που ειναι
ο Τριανταφυλλου
και τον αξυριστο που ειναι ο Στελιος

giannis64
29-05-11, 18:25
καλα ρε δεν ντρεπεσαι λιγο?
δυο απο αυτους ειναι πατριωτες σου, ο ενας μοντ στο φορουμ, μια αθλητρια μελος του φορουμ, ενας τεραστιος αθλητης -πρωταθλητης κλπ..

εντιτ. εσυ γιατι δεν ηρθες??

exkaliber
29-05-11, 18:27
ε δεν μενω στις σερρες
σπουδαζω :green:

giannis64
29-05-11, 18:42
o ενας ειναι αυτος

http://imagerous.com/images/74579437765611913769.jpg

ο αλλος ειναι αυτος..

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12320&stc=1&d=1275987955

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12321&stc=1&d=1275987969


:green:

humanoid
29-05-11, 18:56
Γιανναρε εσυ πρεπει να σαι τερμα δεξια

giannis64
29-05-11, 18:59
τερμα δεξια ειναι ο τεραστιος βασιλης ζαχειλας.εγω ειμαι διπλα του.;)

humanoid
29-05-11, 19:05
Επεσα εξω αλλα τουλαχιστον σε εκανα τεραστιο:green:

pan0z
29-05-11, 19:12
? - m3ssias - stelakos - anjelica - τριανταφυλλου - ? - ? - γιαννης64 - ?

giannis64
29-05-11, 19:37
? - m3ssias - stelakos - anjelica - τριανταφυλλου - ? - ? - γιαννης64 - ?

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11775&stc=1&d=1275598691


αυτος :thumbup: με ποιον μιαζει στην φωτο?

http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?7498-NABBA-WFF-%CE%A0%CE%B1%CE%BD%CE%B5%CE%BB.-%CE%A0%CF%81%CF%89%CF%84%CE%AC%CE%B8%CE%BB%CE%B7%CE%BC%CE%B1-%CE%9A%CE%B1%CF%84%CE%B5%CF%81%CE%AF%CE%BD%CE%B7-29-5-2010/page19

ποστ 464 ;)

m3ssias
29-05-11, 20:35
25593


μια φωτο της παρεας μας απο τον αγωνο των σερρων της nabba...

για να δουμε ποιοι γνωριζετε αυτους που ειναι στην φωτο...:)

Ειδες Τελικα που η δουλεια μου εχει και τα καλα της!!!
Τι καλυτερο να δουλευεις και να εισαι παρεα με ολους τους πολυ καλους φιλους απο το φορουμ!!:toast:
Πολυ ωραια μερα, θα μου μεινει αξεχαστη, κ απο δω και στο εξης 8α κανονισω να βρισκομαι στις συναντησεις !

Γιαννη- Στελακο- Ηλια, να στε καλα!

giannis64
29-05-11, 21:43
νασε καλα και εσυ χρησταρα. και καλη τυχη την ερχομενη εβδομαδα στους αγωνες της ifbb στην θεσσαλονικη.:toast:

Muscleboss
29-05-11, 21:59
Ωραίες φωτος Γιάννη, περιμένουμε κιάλλες. Και εγώ δε τους γνωρισα όλους. Κάνε μας μια ανάλυση όταν μπορέσεις :green:

ΜΒ

hlias102
29-05-11, 22:01
Προφανώς βγήκατε φωτό μετά το τέλος του αγώνα ε?

m3ssias
29-05-11, 22:07
νασε καλα και εσυ χρησταρα. και καλη τυχη την ερχομενη εβδομαδα στους αγωνες της ifbb στην θεσσαλονικη.:toast:
αντε με το καλο Γιανναρα δυναμικα, μπαινουμε κ εμεις στην τελικη ευθεια !

να σαι καλα φιλε μου, πραγματικα στο τελος που με μιλησες με ενθαρρυνες παρα πολυ !

:weights::toast:

sTeLaKoS
29-05-11, 23:49
Ηλία χάρηκα πολύ που γνωριστήκαμε, έστω και στα γρήγορα. Μακάρι να μπορούσες να κάτσεις μέχρι το τέλος να βγούμε φωτογραφίες!

Χρηστάρα για σένα δε λέω τίποτα, θα σε δώ το Σάββατο!

Έχασα κάποιον... μάλλον ακόμη θα παλεύει να ανοίξει τον φακό της κάμερας και να αλλάξει dvd :rolf:

Ωραία η αναμνηστική φωτογραφία με το πανό του φόρουμ! :toast:

giannis64
30-05-11, 00:03
25593

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=25593
απο αριστερα προς τα δεξια..

μαντ τσατ μελος του φορουμ, χρηστος μεσσιας μελος του φορουμ και πολυ φιλος μου,
ο στελακος, η ατζελικα μελος του φορουμ και αθλητρια πλεον, ο γιγαντας τραναφυλλου, η κοπελια διπλα του δεν την ξερω, ειναι γνωστη του ηλια, θα μας πει αυτος το ονομα της, διπλα ειναι ο προπονητης καποιων αθλητων απο την λαρισα Χαρης Κοτσιβός απο τους οποιους ο ενας κερδισε και την κατηγορια του, η αφεντια μου γιαννης64, και ο τεραστιος βασιλεις ζαχειλας οπου ειχα την τιμη να τον γνωρισω απο κοντα και να τα πουμε για αρκετη ωρα και να παμε και παρεα μια βολτα ξεναγησης
και μια πληροφορια.. ο βασιλης θα κατεβει το 2013 σε εναν αγωνα της NABBA τον οποιο και θα αναλαβει ο ιδιος στον βολο, οπου θα ειναι και ο τελευταιος του..

sTeLaKoS
30-05-11, 00:06
Μερικές φωτογραφίες απ το αρχείο μου!

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=25706&d=1306702536

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=25708&d=1306702624

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=25710&d=1306702742



Και τέλος μία με τον ΦΙΛΟ Στέλιο.


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=25709&d=1306702691

Annie
30-05-11, 01:38
καλά βρε stelako ποια φώτο έβαλες από τα καθίσματα?? την άλλη...την άλλη....:P:P

sTeLaKoS
30-05-11, 09:02
καλά βρε stelako ποια φώτο έβαλες από τα καθίσματα?? την άλλη...την άλλη....:P:P

Άννυ παράπονα;;; Μήπως να βάλω την άλλη με τις σοκολάτες :rolf:

:love: :love: :love:

giannis64
30-05-11, 09:31
καλά βρε stelako ποια φώτο έβαλες από τα καθίσματα?? την άλλη...την άλλη....:P:P

επιτιδες το εκανε ο αλητης..:weights:

marvin
30-05-11, 09:49
επιτιδες το εκανε ο αλητης..:weights:

Γιαννη εγω προτινα λυση αλλα δεν με ακους......:spank::spank::spank::spank: .... :green::green::green:

giannis64
30-05-11, 10:34
τι???

να τον κρεμασουμε γυμνο απο κανα δεντρο και να το πασαλιψουμε με μελι για να τον φανε οι σφηγγες?:rolf:

Madd_Chadd
30-05-11, 10:49
Ο τερμα αριστερα με το κοντο σορτσακι ειμαι εγω το εγραψε και ο Γιαννης. :green:

hlias102
30-05-11, 13:09
Ηλία χάρηκα πολύ που γνωριστήκαμε, έστω και στα γρήγορα. Μακάρι να μπορούσες να κάτσεις μέχρι το τέλος να βγούμε φωτογραφίες!

Χρηστάρα για σένα δε λέω τίποτα, θα σε δώ το Σάββατο!

Έχασα κάποιον... μάλλον ακόμη θα παλεύει να ανοίξει τον φακό της κάμερας και να αλλάξει dvd :rolf:

Ωραία η αναμνηστική φωτογραφία με το πανό του φόρουμ! :toast:


Και γω χάρηκα φίλε.Είχες και πολύ τρέξιμο απ'οτι έβλεπα.

marvin
30-05-11, 13:44
τι???

να τον κρεμασουμε γυμνο απο κανα δεντρο και να το πασαλιψουμε με μελι για να τον φανε οι σφηγγες?:rolf:

Θα προλαβουν οι σφιγγες ειναι το θεμα...η θα το φαει μονος του;:turtle::turtle::turtle::turtle:

sTeLaKoS
30-05-11, 14:33
επιτιδες το εκανε ο αλητης..:weights:

Γιάννη, είσαι σίγουρος πως θέλεις να βάλω τη 2η;;;; Οκ..... όπως αγαπάς :green: :turtle:



http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=25742&d=1306755205

giannis64
30-05-11, 15:35
πω πω πως βγηκα ετσι ρε???:(:(:(:(

σαν μπουκλουκι!!!:shock::shock:

το σαν τι το ηθελα? για να μακρενει η προταση?:P:P:P:P:P

COBRA_STYLE
30-05-11, 15:43
αααχχαχαχααχαχχααχ.....γιαννη τα'χες τσουξει πριν πας στον αγωνα????:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::rolf::rolf::P:P

S. KTISTAKIS
30-05-11, 15:44
πω πω πως βγηκα ετσι ρε???:(:(:(:(

σαν μπουκλουκι!!!:shock::shock:

το σαν τι το ηθελα? για να μακρενει η προταση?:P:P:P:P:P

Μην μασας ρε Γιαννο , με εμενα διπλα σου τι περιμενες να μην βαρεθεις ?:turtle: :P

giannis64
30-05-11, 15:48
αααχχαχαχααχαχχααχ.....γιαννη τα'χες τσουξει πριν πας στον αγωνα????:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::rolf::rolf::P:P

οχι ρε συ. εγω γενικα ειμαι κατα του αλκοολ... απλα δεν ξερω πως με επιασε ο παπαρατσι..:turtle:


Μην μασας ρε Γιαννο , με εμενα διπλα σου τι περιμενες να μην βαρεθεις ?:turtle: :P

μπααα!! μπορω να πω οτι η παρεα σου ηταν ευχαριστη και ενδιαφερον.;)

S. KTISTAKIS
30-05-11, 16:18
οχι ρε συ. εγω γενικα ειμαι κατα του αλκοολ... απλα δεν ξερω πως με επιασε ο παπαρατσι..:turtle:



μπααα!! μπορω να πω οτι η παρεα σου ηταν ευχαριστη και ενδιαφερον.;)

Πες στο STELAKO να βγαλει και τις φωτο που τσαλακωνω τα μουτρα του κ.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΟΥ! :turtle:
Πηγε να μας πουλησει μαγκιες κατι σαν γυρο με καλαμποκι ο μορτης. :P

TRIANTAFYLLOU
30-05-11, 16:30
Πες στο STELAKO να βγαλει και τις φωτο που τσαλακωνω τα μουτρα του κ.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΟΥ! :turtle:
Πηγε να μας πουλησει μαγκιες κατι σαν γυρο με καλαμποκι ο μορτης. :P


εσύ μου φαίνετε μυαλό δεν βάζεις και πάς γυρεύοντας , πήγες να κάνεις και μαγκιές και τσαμπουκάδες ,:P:P:Pκαλα τώρα δεν πιστεύω εκεί που πλακωθήκαμε στα μπουκέτα να μας βγάλαν και φωτο οι παπαράτσι του φόρουμ , προσέξτε τι θα ανεβάσετε λαμόγια :turtle::turtle::turtle:

giannis64
30-05-11, 16:34
:turtle::turtle::turtle:

S. KTISTAKIS
30-05-11, 16:50
εσύ μου φαίνετε μυαλό δεν βάζεις και πάς γυρεύοντας , πήγες να κάνεις και μαγκιές και τσαμπουκάδες ,:P:P:Pκαλα τώρα δεν πιστεύω εκεί που πλακωθήκαμε στα μπουκέτα να μας βγάλαν και φωτο οι παπαράτσι του φόρουμ , προσέξτε τι θα ανεβάσετε λαμόγια :turtle::turtle::turtle:

Να σου πω εγω τι θα βγαλουν: EΠΕΙΔΗ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΠΛΑΚΑΚΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ θα στρωσουν μωσαικο με τις φωτο που εισαι εσυ απο πανω για να δειξουν οτι δε μασας ! :P

Ευτυχως που απο τις φωνες σου βγηκε ολος ο κοσμος εξω και σε ειδε πως ετρεχες! :turtle:
Ας πουμε οτι ετρεχες δηλαδη καθοτι κουτσαβλος μετα τη γονατια :welcome:

TRIANTAFYLLOU
30-05-11, 17:35
Να σου πω εγω τι θα βγαλουν: EΠΕΙΔΗ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΠΛΑΚΑΚΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ θα στρωσουν μωσαικο με τις φωτο που εισαι εσυ απο πανω για να δειξουν οτι δε μασας ! :P

Ευτυχως που απο τις φωνες σου βγηκε ολος ο κοσμος εξω και σε ειδε πως ετρεχες! :turtle:
Ας πουμε οτι ετρεχες δηλαδη καθοτι κουτσαβλος μετα τη γονατια :welcome:


τι μου τα γράφεις και κεφαλαία δεν έχω καταράχτη στα μάτια μια χαρα βλέπω , αλλα μην το συνεχίζεις γιατι θα ρθω εκεί και θα γίνουμε απο 7 νησιά νησιώτες :turtle::turtle::turtle:

S. KTISTAKIS
30-05-11, 18:18
τι μου τα γράφεις και κεφαλαία δεν έχω καταράχτη στα μάτια μια χαρα βλέπω , αλλα μην το συνεχίζεις γιατι θα ρθω εκεί και θα γίνουμε απο 7 νησιά νησιώτες :turtle::turtle::turtle:

ΤΑ ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΨΗ ΛΟΓΙΚΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ "ΦΑΝΑΡΙΑ" :P

Στη φωτο το χρωμα του Ηλια δεν ειναι μπογια το αποκτησε απο το "ραβδιστηκο" :turtle:
Προλαβαν και τραβηξαν το ενα φαναρι πρησμενο ! :green:

Υ.Γ. Αν ερθεις κατω μην βγαλεις εισητηριο επιστροφης ! :rolf: Πεταμενα λεφτα ;)

giannis64
30-05-11, 18:53
εψαξες πολυ για να την βρεις αυτην την φωτο??

:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

S. KTISTAKIS
30-05-11, 18:56
εψαξες πολυ για να την βρεις αυτην την φωτο??

:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

ΟΧΙ την εχω εξωφυλλο στη ψηφιακη απο τον αγωνα ! :rolf::rolf:

sTeLaKoS
30-05-11, 20:07
Ο αγώνας αμαυρώθηκε από κάτι δυσάρεστο, η κ. Κτιστάκης προκάλεσε τον Ηλία και εν τέλει, όπως ήτανε φυσικό τις έφαγε.... :turtle::turtle:



http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=25855&d=1306775116



Στέλιο :toast:

S. KTISTAKIS
30-05-11, 20:23
Ο αγώνας αμαυρώθηκε από κάτι δυσάρεστο, η κ. Κτιστάκης προκάλεσε τον Ηλία και εν τέλει, όπως ήτανε φυσικό τις έφαγε.... :turtle::turtle:



http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=25855&d=1306775116



Στέλιο :toast:

ΧΑΧΑΧΑΧΑ Οπως τα περιμενα με το μωσαικο ΟΛΟΙ σας απεναντι στον ΚΡΗΤΙΚΟ :turtle:

Περιγραφη της φωτο: Εδω ο ΚΤΙΣΤΑΚΗΣ εχει το ενα χερι πισω απο την πλατη (δεν χρειαστηκαν και τα 2) για ΕΥΝΟΙΤΟΥΣ λογους δεν υπαρχει το υπολοιπο καρε υλικου ! Μπορειτε ομως να το συμπερανεται απο το βλεμα του ΛΙΑΚΟΥ.

Ειναι η αρχη τους τελους η αμηχανια ζωγραφησμενη στο προσωπο του ! Ν α ευχαρηστησω το STELAKO και τον gianni64 που μας βοηθησαν να τον ξεκολλησουμε απο το πλακοστρωτο του ΤΕΙ Σερρων.:turtle::turtle:

sTeLaKoS
30-05-11, 20:35
Χαχαχαχαχαχαχ :rolf:


Να ανεβάσω και την άλλη λοιπόν, τον επόμενο γύρο που ο Στέλιος πήρε τη ρεβανς, ή έστω προσπάθησε!

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=25860&d=1306776875

S. KTISTAKIS
30-05-11, 20:43
Χαχαχαχαχαχαχ :rolf:


Να ανεβάσω και την άλλη λοιπόν, τον επόμενο γύρο που ο Στέλιος πήρε τη ρεβανς, ή έστω προσπάθησε!

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=25860&d=1306776875

Περιγραφη 2ης φωτο : Εδω βλεπετε την συνεχεια της 1ης φωτο και οπως διακρινεται ξεκλιδωθηκα με το 1 χερι ! :P

Εδω μιλαει το προσωπο του ΚΤΙΣΤΑΚΗ: Ο Λιακος αρχησε να παρουσιαζει "διαρροες" ΑΕΡΙΟΥ ΤΥΠΟΥ εξου και το απεχθες βλεμμα ΚΤΙΣΤΑΚΗ προσπαθοντας να αποκλεισει την εισπνοη αυτου :turtle::turtle::turtle:

giannis64
30-05-11, 20:47
Περιγραφη της φωτο: Εδω ο ΚΤΙΣΤΑΚΗΣ εχει το ενα χερι πισω απο την πλατη (δεν χρειαστηκαν και τα 2) για ΕΥΝΟΙΤΟΥΣ λογους δεν υπαρχει το υπολοιπο καρε υλικου ! Μπορειτε ομως να το συμπερανεται απο το βλεμα του ΛΙΑΚΟΥ.

.:turtle::turtle:


Περιγραφη 2ης φωτο : Εδω βλεπετε την συνεχεια της 1ης φωτο και οπως διακρινεται ξεκλιδωθηκα με το 1 χερι ! :P

Εδω μιλαει το προσωπο του ΚΤΙΣΤΑΚΗ: Ο Λιακος αρχησε να παρουσιαζει "διαρροες" ΑΕΡΙΟΥ ΤΥΠΟΥ εξου και το απεχθες βλεμμα ΚΤΙΣΤΑΚΗ προσπαθοντας να αποκλεισει την εισπνοη αυτου :turtle::turtle::turtle:

ρε εισαι μεγαλος παλιανθρωπος....:green::green::turtle::turtle:

τα εφτιαξες και τα εγραψες ολα στα μετρα σου..:toast:

S. KTISTAKIS
30-05-11, 21:20
ρε εισαι μεγαλος παλιανθρωπος....:green::green::turtle::turtle:

τα εφτιαξες και τα εγραψες ολα στα μετρα σου..:toast:

ΜΙΛΑΣ ΕΣΥΥΥΥ?

Που Οποτε επερνα το πανω χερι ερχοσουν και εβαζες τρικλοποδιες ενω ο STELAKOS τα ελεγε στην ΑΝΝΑ ? :turtle::turtle::turtle:

Και τι ειπα ρε παιδια και τον προκαλεσα ? Οτι ενω οι αθλητες ποζαραν ο ΛΙΑΚΟΣ ρευοταν το αρνακι με τις πατατες φουρνου που καταβροχθησε στο Ταβερνακι :P:P:P

TRIANTAFYLLOU
30-05-11, 23:14
ρε παλιόπαιδα παπαράτσι ανεβάσατε κι αυτα τα έκτροπα να χαλάσετε την εικόνα μου .

αφού η αλήθεια είναι ότι δεν μπορούσε να αποδώσει καλα στον καυγά ο στέλιος γιατι πρίν λίγο έκανε το τσιμπούκι του (ενοώ αυτό που φαίνετε στην φώτο με τον στελάκο πρός αποφυγή παρεξήγησης ) και επειδή ήταν μπουκωμένος (στα πνευμόνια ενοώ πάλι να μην παρεξηγηθώ) δεν είχε αντοχή και σωστές αναπνοές και κουραζόταν γρήγορα και φούσκωνε , εξού και η έκφραση στην φωτο όπου φαίνετε το πρόσωπό του , είχε ακόμη την κάπνα απο το τσιμπούκι , γιατι το κρατούσε η άννυ μετα αλλα ήταν κοντα και η κάπνα τον επηρέαζε .:turtle::turtle::turtle:

αλλα βλέπω ο στέλιος έχει φαντασία σκηνοθετική και έδωσε μια τελείως διαφορετική ερμηνεία στο έργο
:P:P:P:P:P:turtle::turtle::turtle:

Annie
30-05-11, 23:21
Άννυ παράπονα;;; Μήπως να βάλω την άλλη με τις σοκολάτες :rolf:

:love: :love: :love:

..νομίζω ότι είναι περιττό...άλλωστε οι σοκολάτες φαίνονται πάνω μου....χαχαχαχα:P:green:

gym
30-05-11, 23:23
:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:


πρεπει να περασατε ολοι πολυυυυυυυ καλα!!!!!

Annie
30-05-11, 23:30
ρε παλιόπαιδα παπαράτσι ανεβάσατε κι αυτα τα έκτροπα να χαλάσετε την εικόνα μου .

αφού η αλήθεια είναι ότι δεν μπορούσε να αποδώσει καλα στον καυγά ο στέλιος γιατι πρίν λίγο έκανε το τσιμπούκι του (ενοώ αυτό που φαίνετε στην φώτο με τον στελάκο πρός αποφυγή παρεξήγησης ) και επειδή ήταν μπουκωμένος (στα πνευμόνια ενοώ πάλι να μην παρεξηγηθώ) δεν είχε αντοχή και σωστές αναπνοές και κουραζόταν γρήγορα και φούσκωνε , εξού και η έκφραση στην φωτο όπου φαίνετε το πρόσωπό του , είχε ακόμη την κάπνα απο το τσιμπούκι , γιατι το κρατούσε η άννυ μετα αλλα ήταν κοντα και η κάπνα τον επηρέαζε .:turtle::turtle::turtle:

αλλα βλέπω ο στέλιος έχει φαντασία σκηνοθετική και έδωσε μια τελείως διαφορετική εμρμηνεία στο έργο
:P:P:P:P:P:turtle::turtle::turtle:

:turtle::turtle::turtle::green:

S. KTISTAKIS
31-05-11, 01:20
Κλεινω το θεμα λεγοντας: Ετσι πρεπει να ειμαστε ΟΛΟΙ μας στο χωρο του αθληματος οπου και αν ανηκουμε γιατι απλα δεν εχουμε να χωρισουμε τιποτα ! :clap:

Οταν βρισκομαστε σε κοινους χωρους να μην προσπαθει να αποφυγει ο ενας τον αλλο λες και του εχουν σκοτωσει τη μανα ! :(

Με τον Λιακο εχουμε περασει πολλα (αγωνιστηκα και μη) βαδιζουμε σε διαφορετικα μονοπατια πλεον αλλα παντα θα ειμαι "ο μικρος junior" του και παντα θα ειναι "ο MEN I" μου γιατι απλα ετσι γνωριστηκαμε και ετσι μπηκε ο ενας στη καρδια του αλλου ! ;)

Ηλια να εισαι ΠΑΝΤΑ καλα αδελφε....

TRIANTAFYLLOU
31-05-11, 02:24
Κλεινω το θεμα λεγοντας: Ετσι πρεπει να ειμαστε ΟΛΟΙ μας στο χωρο του αθληματος οπου και αν ανηκουμε γιατι απλα δεν εχουμε να χωρισουμε τιποτα ! :clap:

Οταν βρισκομαστε σε κοινους χωρους να μην προσπαθει να αποφυγει ο ενας τον αλλο λες και του εχουν σκοτωσει τη μανα ! :(

Με τον Λιακο εχουμε περασει πολλα (αγωνιστηκα και μη) βαδιζουμε σε διαφορετικα μονοπατια πλεον αλλα παντα θα ειμαι "ο μικρος junior" του και παντα θα ειναι "ο MEN I" μου γιατι απλα ετσι γνωριστηκαμε και ετσι μπηκε ο ενας στη καρδια του αλλου ! ;)

Ηλια να εισαι ΠΑΝΤΑ καλα αδελφε....

συμφωνώ και επαυξάνω στέλιο έτσι ακριβώς είναι , έχουμε αγωνιστεί μαζί και σε μεγάλους αγώνες όπως το παγκόσμιο του 97 ο στέλιος τότε τζούνιορ και γω ανδρών 1 και η όποια αντιπαράθεση είναι για το καλό του αθλήματος δεν έχουμε να χωρίσουμε τίποτε αντίθετα αν μπορέσουμε να ενώσουμε .
πολλοί άνθρωποι ακόμη και με διαφορετικές ιδεολογίες μπορούν να συνυπάρχουν και να ανταλλάσουν απόψεις , που μπορεί να βγεί κάτι καλό

ένα άθλημα όπως το ββ θα πρέπει να κάνουμε να μας ζηλεύουν με την καλή ένοια βέβαια και να έχουμε παιδεία ώστε οι μύς και η εξωτερική εμφάνηση να ανταποκρίνονται και στην ψυχοσύνθεση του ανθρώπου και εσωτερικό .

να μην υπάρχουν γκρίνιες κουτσομπολιά και πισώπλατα μαχαιρώματα και ούτε ο κόσμος να μας βλέπουν σαν ένα γκέτο απομονωμένων ανθρώπων που ασχολούνται με βάρη .

επίσης να ξέρουμε να εκτιμάμε και να μην είμαστε αχάριστοι σ αυτούς που μας έχουν βοηθήσει και αυτούς που προσφέρουν πραγματικα .

μιάς και μιλάω για τον στέλιο έχω να πω πως έκανε μια κίνηση που με συγκίνησε , αφιέρωσε την πλακέτα που του απένειμαν στον άνθρωπο που τον βοήθησε και του στάθηκε στο ξεκίνημα του , τον ανάργυρο τσοπουρίδη τον ιδρυτή και πρόεδρο της ναββα στην ελλάδα , γιατι με τον αργύρη είμασταν και φίλοι και ακόμη και τωρα μετα απο χρόνια έχουμε επικοινωνεία .

απλα όταν θέλουμε να είμαστε εντάξει θα λέμε πάντα αλήθειες κι ας πονάνε , αλλα πάντα πονάνε λιγότερο απο το ψέμα , είναι προτιμώτερο απο το να χαιδεύουμε μόνο αυτια ;)

Muscleboss
31-05-11, 11:39
Κλεινω το θεμα λεγοντας: Ετσι πρεπει να ειμαστε ΟΛΟΙ μας στο χωρο του αθληματος οπου και αν ανηκουμε γιατι απλα δεν εχουμε να χωρισουμε τιποτα ! :clap:

Οταν βρισκομαστε σε κοινους χωρους να μην προσπαθει να αποφυγει ο ενας τον αλλο λες και του εχουν σκοτωσει τη μανα ! :(

+1 :thumbup:

LION
01-06-11, 10:53
Κλεινω το θεμα λεγοντας: Ετσι πρεπει να ειμαστε ΟΛΟΙ μας στο χωρο του αθληματος οπου και αν ανηκουμε γιατι απλα δεν εχουμε να χωρισουμε τιποτα ! :clap:

Οταν βρισκομαστε σε κοινους χωρους να μην προσπαθει να αποφυγει ο ενας τον αλλο λες και του εχουν σκοτωσει τη μανα ! :(

Με τον Λιακο εχουμε περασει πολλα (αγωνιστηκα και μη) βαδιζουμε σε διαφορετικα μονοπατια πλεον αλλα παντα θα ειμαι "ο μικρος junior" του και παντα θα ειναι "ο MEN I" μου γιατι απλα ετσι γνωριστηκαμε και ετσι μπηκε ο ενας στη καρδια του αλλου ! ;)



Ηλια να εισαι ΠΑΝΤΑ καλα αδελφε....



Συμφωνώ και επαυξάνω!:clap::clap::clap:
Αλλά δεν παύω να πιστεύω ότι είσαι "πειραχτήρι" και ρίχνεις συνέχεια "λάδι στη φωτιά"!:)

Προσωπικά αν ήξερα ότι θα δημιουργηθούν έχθρες και αντιπάθειες,δεν θα έγραφα στο forum και θα παρέμενα θεατής,όπως πριν!;)

Οτι διαφωνούμε σε αρκέτα θέματα δεν υπάρχει αμφιβολία,αλλά από την άλλη γουστάρω "τρελά" τις ατάκες σου!
Ασε που έκανες μαύρο τον Ηλία, στην κυριολεξία, από το ξύλο!!!:shock:
Για τέτοια είμαστε!Αν είναι έτσι θα γραφτώ σε forum σκακιού!:):):):welcome:

S. KTISTAKIS
01-06-11, 13:42
Συμφωνώ και επαυξάνω!:clap::clap::clap:
Αλλά δεν παύω να πιστεύω ότι είσαι "πειραχτήρι" και ρίχνεις συνέχεια "λάδι στη φωτιά"!:)

Προσωπικά αν ήξερα ότι θα δημιουργηθούν έχθρες και αντιπάθειες,δεν θα έγραφα στο forum και θα παρέμενα θεατής,όπως πριν!;)

Οτι διαφωνούμε σε αρκέτα θέματα δεν υπάρχει αμφιβολία,αλλά από την άλλη γουστάρω "τρελά" τις ατάκες σου!
Ασε που έκανες μαύρο τον Ηλία, στην κυριολεξία, από το ξύλο!!!:shock:
Για τέτοια είμαστε!Αν είναι έτσι θα γραφτώ σε forum σκακιού!:):):):welcome:

Αγαπητε LION "Αν δεν έχεις εχθρούς, δεν έχεις χαρακτήρα" ελεγε ο παππους μου (ο τυπος που εχω για φωτο). ;)

ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΧΩΡΙΣΩ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΑΣ ! Ειστε και εσεις οπως και εγω οπαδος της Σωματικης Διαπλασης αρα στο ιδιο πλοιο. :thumbup:

Η διαφορα μας ειναι οτι καθομαι στα "κουπια" με τους αθλητες και σκεφτομαι οπως και αυτοι. :welcome:

Εχω βρεθει με πολλους ανθρωπους του χωρου καρφωνοντας τους επιμονα με το βλεμμα μου η κανοντας κινηση να τους χαιρετησω για να πουν μια κουβεντα και απλα κανουν σαν να μην υπαρχω ! ΓΙΑΤΙ ?;)

Δεν εχω να χασω κατι αν σου πω η μου πεις μια κουβεντα αντιθετως μαλιστα. :welcome:

Αλλαγες θα γινουν στο μελλον για τους αθλητες καλο ειναι να γινουν και απο εμας που δεν συμμετεχουμε σε αγωνες πλεον.

Η φωτια του Ελληνικου ΒΒ χρειαζετε το λαδι που λες για να δυναμωσει ! :weights:

LION
01-06-11, 14:48
Αγαπητε LION "Αν δεν έχεις εχθρούς, δεν έχεις χαρακτήρα" ελεγε ο παππους μου (ο τυπος που εχω για φωτο). ;)

ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΧΩΡΙΣΩ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΑΣ ! Ειστε και εσεις οπως και εγω οπαδος της Σωματικης Διαπλασης αρα στο ιδιο πλοιο. :thumbup:

Η διαφορα μας ειναι οτι καθομαι στα "κουπια" με τους αθλητες και σκεφτομαι οπως και αυτοι. :welcome:

Εχω βρεθει με πολλους ανθρωπους του χωρου καρφωνοντας τους επιμονα με το βλεμμα μου η κανοντας κινηση να τους χαιρετησω για να πουν μια κουβεντα και απλα κανουν σαν να μην υπαρχω ! ΓΙΑΤΙ ?;)

Δεν εχω να χασω κατι αν σου πω η μου πεις μια κουβεντα αντιθετως μαλιστα. :welcome:

Αλλαγες θα γινουν στο μελλον για τους αθλητες καλο ειναι να γινουν και απο εμας που δεν συμμετεχουμε σε αγωνες πλεον.

Η φωτια του Ελληνικου ΒΒ χρειαζετε το λαδι που λες για να δυναμωσει ! :weights:


Αυτό μου φαίνεται σαν παράπονο,στο οποιο δεν νομίζω να έχω σχέση!

Οσο για τους αθλητές,στο τι είναι καλύτερο γι' αυτούς και πως πρέπει να αντιμετωπίζονται ως αθλητές,σίγουρα είναι θέμα διαφωνίας μεταξύ μας,όσον αφορά τα διαδικαστικά και την διεξαγωγή αγώνων.
Για τα οικονομικά έξοδα,περίμενα σίγουρα να γνωρίζετε,ότι συνήθως επιβαρύνουν τον διοργανωτή κι ότι τα χρήματα δεν επαρκούν,ούτε ο χώρος διοργάνωσης να πληρωθεί,μερικές φορές.

Ευτυχώς που είμαι απ'αυτούς που δεν θέλω να έχω καμμία ανάμειξη με οικονομικά θέματα,αντιθέτως αναλαμβάνω πλήρως πάντα τα δικά μου έξοδα.

Κατά τ'άλλα να ξέρετε,ότι αν ασχολούμαι, το κάνω επειδή θέλω ένα καλύτερο μέλλον για το άθλημα και τους αθλητές κι ούτε αποβλέπω σε προσωπικές φιλοδοξίες.

Προτιμώ να ανήκω στους "αφανείς ήρωες"κι αν μπορούσα να γράφω κι εδώ ανώνυμα,θα τό'κανα,χωρίς να προσβάλλω ποτέ κανένα! :welcome:

S. KTISTAKIS
01-06-11, 14:53
Αυτό μου φαίνεται σαν παράπονο,στο οποιο δεν νομίζω να έχω σχέση!

Οσο για τους αθλητές,στο τι είναι καλύτερο γι' αυτούς και πως πρέπει να αντιμετωπίζονται ως αθλητές,σίγουρα είναι θέμα διαφωνίας μεταξύ μας,όσον αφορά τα διαδικαστικά και την διεξαγωγή αγώνων.
Για τα οικονομικά έξοδα,περίμενα σίγουρα να γνωρίζετε,ότι συνήθως επιβαρύνουν τον διοργανωτή κι ότι τα χρήματα δεν επαρκούν,ούτε ο χώρος διοργάνωσης να πληρωθεί,μερικές φορές.

Ευτυχώς που είμαι απ'αυτούς που δεν θέλω να έχω καμμία ανάμειξη με οικονομικά θέματα,αντιθέτως αναλαμβάνω πλήρως πάντα τα δικά μου έξοδα.

Κατά τ'άλλα να ξέρετε,ότι αν ασχολούμαι, το κάνω επειδή θέλω ένα καλύτερο μέλλον για το άθλημα και τους αθλητές κι ούτε αποβλέπω σε προσωπικές φιλοδοξίες.

Προτιμώ να ανήκω στους "αφανείς ήρωες"κι αν μπορούσα να γράφω κι εδώ ανώνυμα,θα τό'κανα,χωρίς να προσβάλλω ποτέ κανένα! :welcome:

Μεγαλη κουβεντα ανοιγουμε και καλο θα ηταν να τα λεγαμε απο κοντα να ανταλλαξουμε αποψεις και θα δεις οτι οι λυσεις υπαρχουν.

Μεχρι τωρα δεν εχω επιρηψει σε κανενα ευθυνες και ουτε θα το κανω. Προτιμω να μιλανε για εμενα οι κινησεις μου και οχι τα κατηγορο μου .

Δεν είναι το φορτίο που σε συνθλίβει είναι ο τρόπος που το κουβαλάς LION ! :welcome:

TRIANTAFYLLOU
01-06-11, 18:09
Αγαπητε LION "Αν δεν έχεις εχθρούς, δεν έχεις χαρακτήρα" ελεγε ο παππους μου (ο τυπος που εχω για φωτο). ;)

ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΧΩΡΙΣΩ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΑΣ ! Ειστε και εσεις οπως και εγω οπαδος της Σωματικης Διαπλασης αρα στο ιδιο πλοιο. :thumbup:

Η διαφορα μας ειναι οτι καθομαι στα "κουπια" με τους αθλητες και σκεφτομαι οπως και αυτοι. :welcome:

Εχω βρεθει με πολλους ανθρωπους του χωρου καρφωνοντας τους επιμονα με το βλεμμα μου η κανοντας κινηση να τους χαιρετησω για να πουν μια κουβεντα και απλα κανουν σαν να μην υπαρχω ! ΓΙΑΤΙ ?;)

Δεν εχω να χασω κατι αν σου πω η μου πεις μια κουβεντα αντιθετως μαλιστα. :welcome:

Αλλαγες θα γινουν στο μελλον για τους αθλητες καλο ειναι να γινουν και απο εμας που δεν συμμετεχουμε σε αγωνες πλεον.

Η φωτια του Ελληνικου ΒΒ χρειαζετε το λαδι που λες για να δυναμωσει ! :weights:

εγω θα κάθομαι και θα βαράω το νταούλι να δίνω ρυθμό στο κουπί , δεν έχω αντοχές για κωπηλασία :P:P:P:P:P

αλλα και σύ περισσότερο για τον εφοπλιστή πλοιοκτήτη μου φέρνεις ρε στέλιο παρα για μούτσο κωπηλάτη :P:P:P


είσαι παραπονιάρης στελιο:P:P:P αυτούς που δεν μιλάν απλα αδιαφορία , τι να κάνουμε δεν γίνετε με όλους να τα πάμε καλά ούτε όλοι έχουν τον ίδιο τρόπο σκέψης και καμια φορα , η μάλλον πάντα οι αλήθειες πρέπει να λέγονται και ας πονάνε κάποιους και ούτε έχουν σημασία τα ωραία λόγια αλλα οι πράξεις , καλύτερα λίγα λόγια και πολλα έργα και ας μιλάνε οι άλλοι για μας
εμένα προσωπικα δεν με ενδιαφέρει να είμαι αρεστός , αλλα να είμαι χρήσιμος .

και στην επόμενη συνάντηση φέρε ενισχύσεις γιατι θα πέσει πιο πολύ ξύλο , αυτο δεν ήταν τίποτε που έφαγες , αν δεν ήταν η άννυ που κοιτούσε και δεν ήθελα να στεναχωρεθεί που τις τρώς:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

giannis64
01-06-11, 20:14
σας το αφιερώνω!!:thumbup::love::love::love::love:



http://www.youtube.com/watch?v=TvpxOANnArc


http://www.youtube.com/watch?v=7qINk61NKa0&feature=related

TRIANTAFYLLOU
01-06-11, 20:30
μου φαίνετε μας έχετε παρεξηγήσει εδω μέσα με τον στέλιο και κανόνησε γιάννη να μας κολλήσεις καμια ρετσινια να σε δω που θα κρυφτείς μετα , βρές καράβι να μπαρκάρεις :toast::toast::toast::P:P:P

LION
01-06-11, 20:37
μου φαίνετε μας έχετε παρεξηγήσει εδω μέσα με τον στέλιο και κανόνησε γιάννη να μας κολλήσεις καμια ρετσινια να σε δω που θα κρυφτείς μετα , βρές καράβι να μπαρκάρεις :toast::toast::toast::P:P:P



Κι αυτός για κουπί!!!:P:P:P
Γεια σου ρε Γιάννη!

giannis64
01-06-11, 20:48
μου φαίνετε μας έχετε παρεξηγήσει εδω μέσα με τον στέλιο και κανόνησε γιάννη να μας κολλήσεις καμια ρετσινια να σε δω που θα κρυφτείς μετα , βρές καράβι να μπαρκάρεις :toast::toast::toast::P:P:P

και απο που να μπαρκαρω? απο την μια εχεις κανει καταλυψη εσυ το λιμανι, και ο αλλος ειναι στο νησι.:turtle::turtle:


Κι αυτός για κουπί!!!:P:P:P
Γεια σου ρε Γιάννη!
χρησταρα!! :toast::toast:
θα τα πουμε το σαββατο.. μου μιλησε για σενα και ο χρηστος απο την πατριδα σου..;)

S. KTISTAKIS
01-06-11, 21:17
είσαι παραπονιάρης στελιο:P:P:P αυτούς που δεν μιλάν απλα αδιαφορία , τι να κάνουμε δεν γίνετε με όλους να τα πάμε καλά ούτε όλοι έχουν τον ίδιο τρόπο σκέψης και καμια φορα , η μάλλον πάντα οι αλήθειες πρέπει να λέγονται και ας πονάνε κάποιους και ούτε έχουν σημασία τα ωραία λόγια αλλα οι πράξεις , καλύτερα λίγα λόγια και πολλα έργα και ας μιλάνε οι άλλοι για μας


Παραπονιαρης ? :turtle::turtle::turtle: Με ειδες να τραβαω κανενα ζορι ? :P

Οσο για αυτους Λιακο μου : Οι αετοί δεν κυνηγούν μύγες. :green:

LION
02-06-11, 10:58
Παραπονιαρης ? :turtle::turtle::turtle: Με ειδες να τραβαω κανενα ζορι ? :P

Οσο για αυτους Λιακο μου : Οι αετοί δεν κυνηγούν μύγες. :green:


Για να κάνω και το "δικηγόρο του διαβόλου",θάλεγα:


Υπάρχουν και τα λιοντάρια που πατάνε σταθερά στο έδαφος και δεν πετούν στα σύννεφα!!!::welcome:

beefmeup
02-06-11, 12:44
να γραψω κ γω κατι που μου αρεσει..:green:

σεμνα κ ταπεινα..:turtle:

S. KTISTAKIS
02-06-11, 14:34
Για να κάνω και το "δικηγόρο του διαβόλου",θάλεγα:


Υπάρχουν και τα λιοντάρια που πατάνε σταθερά στο έδαφος και δεν πετούν στα σύννεφα!!!::welcome:

Mονο φτερουγες του ΑΕΤΟΥ
βρισκεις μετα τις "μπορες"
γιατι εκεινα τα πουλια
πετουνε τετοιες ωρες :green:

Εγω με "μπορες" και "βροχες"
στα συννεφα ανεβαινω
και αν εχεις (LION) δυνατα φτερα
εκει σε περιμενω :rolf:


ennZhQqGY9o

LION
02-06-11, 15:24
Mονο φτερουγες του ΑΕΤΟΥ
βρισκεις μετα τις "μπορες"
γιατι εκεινα τα πουλια
πετουνε τετοιες ωρες :green:

Εγω με "μπορες" και "βροχες"
στα συννεφα ανεβαινω
και αν εχεις (LION) δυνατα φτερα
εκει σε περιμενω :rolf:


ennZhQqGY9o




Εγώ τα δυνατά φτερά
τάχω κρυμμένα "μέσα"
κι όταν θελήσω να πετώ,
τα ξεδιπλώνω και σου μιλάω "μπέσα"!

LION
(δικό μου αφιερωμένο!)
:rolf::rolf::rolf:

S. KTISTAKIS
02-06-11, 15:36
Εγώ τα δυνατά φτερά
τάχω κρυμμένα "μέσα"
κι όταν θελήσω να πετώ,
τα ξεδιπλώνω και σου μιλάω "μπέσα"!

LION
(δικό μου αφιερωμένο!)
:rolf::rolf::rolf:

:awesome: :love: :awesome:

LION
02-06-11, 15:40
:awesome: :love: :awesome:


:):):)

Ετσι είναι πιο καλά τα πράγματα για όλους!;) :thumbup:

S. KTISTAKIS
02-06-11, 15:40
μου φαίνετε μας έχετε παρεξηγήσει εδω μέσα με τον στέλιο και κανόνησε γιάννη να μας κολλήσεις καμια ρετσινια να σε δω που θα κρυφτείς μετα , βρές καράβι να μπαρκάρεις :toast::toast::toast::P:P:P

Hλια στο αφιερωνω για το φλωρο - φλουλη και μπεμπε που εχεις διπλα σου τον giannis64 :turtle::turtle::turtle:


pq30Is5MAhM


ΗΛΙΑ:
ο Θεος να κανει
το φλωρο σου αντρακι
να ξεπερασεις το δεσμο
που χες με τον ΚΤΙΣΤΑΚΗ :turtle:

TRIANTAFYLLOU
02-06-11, 17:16
Hλια στο αφιερωνω για το φλωρο - φλουλη και μπεμπε που εχεις διπλα σου τον giannis64 :turtle::turtle::turtle:


pq30Is5MAhM


ΗΛΙΑ:
ο Θεος να κανει
το φλωρο σου αντρακι
να ξεπερασεις το δεσμο
που χες με τον ΚΤΙΣΤΑΚΗ :turtle:


ρε εδω μέσα έχουμε πολυτάλαντους ανθρώπους , με ποιητικές ανησυχίες ,εδώ ο χρηστος μας έδειξε το ποιητικό του ταλέντο , αλλα τον γιάννη που θα πάει θα τον κάνω σκληρό σατράπη απο φλώρο γιατι μας εκθέτει σαν καβαλιώτες:P:P:P
ωραίο αυτό το τραγούδι πολύ μου άρεσε με νόημα και ουσία αφιερωμένο στο γιάννη!!:thumbup::thumbup::turtle::turtle:

giannis64
02-06-11, 17:50
εγω ρε σεις δεν εφαγα κανενος την γκομενα για να μου αφιερωσετε τετοιοτραγουδι. εκτος και αν τοκανα και δεν το ξερω.:turtle:

S. KTISTAKIS
02-06-11, 18:09
εγω ρε σεις δεν εφαγα κανενος την γκομενα για να μου αφιερωσετε τετοιοτραγουδι. εκτος και αν τοκανα και δεν το ξερω.:turtle:

Εισαι η αιτια που εχασα και τσακωθηκα με τον Ηλια φλωρε ! :P

Ξεχνας ευκολα μου φενεται ! :turtle:

giannis64
02-06-11, 19:08
αυτα τα σεναρια δεν τα ξερω εγω !!:turtle:

εμενα μην με μπερδευετε. τα εχω με αλλον.:P

TRIANTAFYLLOU
02-06-11, 20:29
αυτα τα σεναρια δεν τα ξερω εγω !!:turtle:

εμενα μην με μπερδευετε. τα εχω με αλλον.:P


ρε μπάς και τά χεις με τον φώτη τον χάσαμε τελευταία είχατε καμια παρεξήγηση?:P:P:P:P

COBRA_STYLE
02-06-11, 20:38
ρε μπάς και τά χεις με τον φώτη τον χάσαμε τελευταία είχατε καμια παρεξήγηση?:P:P:P:P

ΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:εσεις ειστε προχωρημενοι καλε:green::turtle:

TRIANTAFYLLOU
02-06-11, 20:47
ΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:εσεις ειστε προχωρημενοι καλε:green::turtle:
μάλλον πρέπει να κόψουμε τετοιες πλάκες γιατι θα μας περάσουν για κανένα ανωμάλου τύπου φόρουμ και αντε μετα να ξεπλένουμε την ρετσινιά :P:P:P:P:turtle::turtle::turtle:
εντάξει έχουμε κάποια άτομα κρυφά με "ιδιαιτερότητες " αλλα μην το κάνουμε και θέμα :P:P:eleph::eleph::eleph:

COBRA_STYLE
02-06-11, 20:59
μάλλον πρέπει να κόψουμε τετοιες πλάκες γιατι θα μας περάσουν για κανένα ανωμάλου τύπου φόρουμ και αντε μετα να ξεπλένουμε την ρετσινιά :P:P:P:P:turtle::turtle::turtle:
εντάξει έχουμε κάποια άτομα κρυφά με "ιδιαιτερότητες " αλλα μην το κάνουμε και θέμα :P:P:eleph::eleph::eleph:

χααχαχαχα.....οποιου δεν του αρεσουν οι ιδιαιτεροτητες του φορουμ μας να μπαναρεται:turtle::turtle::turtle::turtle::rolf::rolf::rolf::P