PDA

Επιστροφή στο Forum : Μαργαρίτη Κατερίνα



TRIANTAFYLLOU
03-06-11, 02:53
ανοίγω αυτό το τόπικ για μια αθλήτρια που δεν θυμάμε αν έχουμε κάνει αναφορα σε κάποιο τόπικ , αλλα νομίζω ότι δικαιωματικα αξίζει να βρίσκετε στο φόρουμ μας , γιατι όταν αγωνιζόταν στην ναββα απο τις αρχές ίδρυσης στην ελλάδα , κέρδιζε συνέχεια πρωτιές και είχε φοβερό καλούπι

η κατερίνα είναι προπονήτρια του τενις και πρόσφατα την είδα στούς αγώνες στις σέρρες και μου έκανε εντύπωση που ακόμη και μετα απο χρόνια που έχει σταματήσει το αγωνιστικό ββ , βρίσκετε σε καταπληκτική κατάσταση
είναι απο την κατερίνη και πιστεύω αν συνέχιζε θα έφτανε πολύ ψηλά στο παγκόσμιο φίτνες .
εν τω μεταξύ δεν θέλει και πολυ να ψηθεί να κατέβει σε αγώνες γιατι τό χει και με μια προετοιμασία θα είναι έτοιμη γιατι έχει το ταλέντο και το σώμα έχει μνήμη και ανταποκρίνετε αμέσως , ειδικα σε άτομα που διατηρούν καλή φυσική κατάσταση

έκανα αυτό το τόπικ να βάλουμε φώτο της κατερίνας γιατι πιστεύω πως πρέπει να στηρίζουμε τις ελληνίδες αθλήτριες , γιατι δεν τις έχουμε πολλες και είναι μια ηθική ικανοποίηση γι αυτές όπως και για όλους τους αθλητές , η αναφορά στο φόρουμ μας

κάνω την αρχή βάζοντας μερικές φωτο απο την κατερίνα και μερικές είναι με τον βαγγέλη φύτρο , δημήτρη ζώη και μια πρόσφατη με τον γιώργο τζιλόπουλο

26228

26229

26230


26231

26232

26233

26234

26235

26236

26237

TRIANTAFYLLOU
03-06-11, 03:07
26238

26239

26240

26241

26242

Polyneikos
03-06-11, 09:37
Φοβερη αθλητρια Ηλία και πολυ θηλυκη παρουσία,την θυμαμαι στην NABBA τις "χρυσες εποχες" των γυναικειων κατηγοριων,με πολλες αθλητριες στα Πανελληνια και με τρομερο ανταγωνισμο και πολυπληθεις κατηγορίες στα Πανευρωπαικα και Παγκόσμια:thumbup::thumbup:
Θα θελαμε και αλλο υλικο απότην φοβερη αυτη αθλητρια και γιατι όχι ενα comeback:clap:

gym
03-06-11, 11:08
μα τι ωραια σωματα τοτε...και ειναι και αυτο το οποιο θαυμαζω πιο πολυ το οτι ειχαν θηλυκοτητα οι γυναικες...!κ αλλες φωτο κ αλλεςςςςςςςςς!!!!!!!:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

Madd_Chadd
03-06-11, 11:44
Την ειδα απο κοντα στις Σερρες απλα Υπεροχη!! :thumbup::clap:

Muscleboss
03-06-11, 13:07
Πολύ όμορφο σύνολο και μεγάλες δυνατότητες! Ηλία ευχαριστούμε για την αναφορά, ελπίζω να την ξαναδούμε στη σκηνή. :clap:

ΜΒ

Stella
03-06-11, 16:18
...Σώμα πρότυπο!!!:bowdown::bowdown::bowdown:

TRIANTAFYLLOU
03-06-11, 17:22
Πολύ όμορφο σύνολο και μεγάλες δυνατότητες! Ηλία ευχαριστούμε για την αναφορά, ελπίζω να την ξαναδούμε στη σκηνή. :clap:

ΜΒ


νομίζω απο μια πρώτη βολιδοσκόπηση που έκανα μιλώντας μαζί της , δεν θέλει και πολύ να κάνει το καμ μπάκ και μάλιστα είναι και συναισθηματικα δεμένη με την ναββα , αφού απο κεί ξεκίνησε και αναδείχτηκε στην χρυσή εποχή του γυναικείου φίτνες .
και θα ήταν να το πώ εξευγενισμένα "γαιδουριά" :Pαπο μέρους μας σαν φόρουμ να μην κάνουμε μια αναφορα για την κατερίνα και μάλιστα θα της πω να γίνει και μέλος στο φόρουμ και να ποστάρει κι άλλες φώτο της και ελπίζω και πιστεύω σύντομα θα την δούμε στην σκηνή και η διαφορα του τώρα με παλια είναι ότι θα έχει και bodybuilding.gr fan club:thumbup::thumbup::thumbup::clap::clap::clap:

Tasos Green
03-06-11, 18:56
Τρομερή! πολυ ωραίες γραμμές! :bowdown:

-beba-
03-06-11, 18:58
Απλά καταπληκτική!!!:bowdown::bowdown::bowdown:

NASSER
04-06-11, 14:49
Πολύ καλή αναφορά στη Κατερίνα και κακώς που δεν είχαμε μεριμνήσει νωρίτερα γιαυτο το τόπικ.
Ευχαριστουμε Ηλία για τη πρωτοβουλία.
Οτι και να πούμε για την Κατερίνα είναι περιττό. Εύχομαι να την ξαναδούμε επι σκηνής καθώς με τις γνωσεις και τις δυνατότητες της εύκολα μπορεί να διακριθεί και σε διεθνής αγώνες της ΝΑΒΒΑ όπως και στο παρελθόν.

eri_87
04-06-11, 20:55
Υπέροχη παρουσία! :clap:
Φοβερό σώμα σε όλες τις φωτο και πολύ νατουραλ!!! Από τις ελάχιστες αγωνιστικές που μου αρέσουν! Φυσικά θα ήταν ενδιαφέρον να την ξαναδούμε επί σκηνής!!! :thumbup:
Αν υπάρχουν κι άλλες φωτο δε θα λέγαμε όχι.... :green:

TRIANTAFYLLOU
05-06-11, 07:22
Υπέροχη παρουσία! :clap:
Φοβερό σώμα σε όλες τις φωτο και πολύ νατουραλ!!! Από τις ελάχιστες αγωνιστικές που μου αρέσουν! Φυσικά θα ήταν ενδιαφέρον να την ξαναδούμε επί σκηνής!!! :thumbup:
Αν υπάρχουν κι άλλες φωτο δε θα λέγαμε όχι.... :green:

θα φροντήσουμε και με την βοήθειά της να εμπλουτήσουμε το τόπικ και ακόμη να βοηθήσει αν έχει χρόνο με το να γράψει και απόψεις της στο φόρουμ :thumbup::thumbup:

katerfit
08-06-11, 00:45
Γεια σας και απο μενα !! Ειμαι στην παρεα σας,νεο μελος στο φορουμ,ακομα το μαθαινω !!
Πρωτα απο ολα θελω να ευχαριστησω τον μεγαλο αθλητη, Ηλια Τριανταφυλλου,που ανοιξε αυτο το τοπικ για μενα! Μεγαλη τιμη και μεγαλη χαρα! Επισης σας ευχαριστω ολους για τις καλες αθλητικες κριτικες!
Πραγματικα εκεινη την περιοδο της ζωης μου,1997-2000, ζουσα μονο για αυτο,να προετοιμαζομαι για αγωνες,χειμωνα-καλοκαιρι,της ν.α.β.β.α παντα και να δινω το καλυτερο.Επειδη χανω το μετρημα καθε φορα,θα αναφερω 15-20 συμμετοχες. Ιδιοκτητρια γυμναστηριου τοτε στην Κατερινη,του ''μποντυ ναις τζιμ'',που το ειχα σαν πρωτο σπιτι μου,ημουν και προπονητρια του εαυτου μου. Καποιοι απο εσας,οσοι ειστε αθλητες,μπορειτε να καταλαβετε την εκσταση που νιωθεις πανω στη σκηνη,μηνες προετοιμασιας για λιγα λεπτα,ελπιζοντας οτι εκεινη τη στιγμη εχεις την καλυτερη φορμα,μετα απο αυστηρο προγραμματισμο!
Εβαλα αλλες προτεραιοτητες,επαγγελματικες,αυτα τα 11 χρονια αποχης.Μα δεν σταματησα να αθλουμαι για συντηρηση και να προσεχω την διατροφη,ειναι πλεον τροπος ζωης... Και ομολογω οτι πηγαινοντας πριν λιγες μερες, στο πανελληνιο, στις 28/5,στις Σερρες, να δω και να απολαυσω παλιους και νεους φιλους,ενιωσα κατι παλι απο αυτη την μαγεια! Μαζι με συγκινηση!!! Την επομενη μερα υποσχεθηκα στον εαυτο μου οτι καποτε θα ανεβω παλι στη σκηνη......μεχρι τοτε------προπονηση και διατροφη!!!! Ετοιμαζομαι για μια φωτογραφηση και οταν πραγματοποιηθει,θα αναρτησω τις φωτογραφιες (του σημερα!! )
Σας ευχαριστω, Κατερινα Μαργαριτη

TRIANTAFYLLOU
08-06-11, 01:01
Γεια σας και απο μενα !! Ειμαι στην παρεα σας,νεο μελος στο φορουμ,ακομα το μαθαινω !!
Πρωτα απο ολα θελω να ευχαριστησω τον μεγαλο αθλητη, Ηλια Τριανταφυλλου,που ανοιξε αυτο το τοπικ για μενα! Μεγαλη τιμη και μεγαλη χαρα! Επισης σας ευχαριστω ολους για τις καλες αθλητικες κριτικες!
Πραγματικα εκεινη την περιοδο της ζωης μου,1997-2000, ζουσα μονο για αυτο,να προετοιμαζομαι για αγωνες,χειμωνα-καλοκαιρι,της ν.α.β.β.α παντα και να δινω το καλυτερο.Επειδη χανω το μετρημα καθε φορα,θα αναφερω 15-20 συμμετοχες. Ιδιοκτητρια γυμναστηριου τοτε στην Κατερινη,του ''μποντυ ναις τζιμ'',που το ειχα σαν πρωτο σπιτι μου,ημουν και προπονητρια του εαυτου μου. Καποιοι απο εσας,οσοι ειστε αθλητες,μπορειτε να καταλαβετε την εκσταση που νιωθεις πανω στη σκηνη,μηνες προετοιμασιας για λιγα λεπτα,ελπιζοντας οτι εκεινη τη στιγμη εχεις την καλυτερη φορμα,μετα απο αυστηρο προγραμματισμο!
Εβαλα αλλες προτεραιοτητες,επαγγελματικες,αυτα τα 11 χρονια αποχης.Μα δεν σταματησα να αθλουμαι για συντηρηση και να προσεχω την διατροφη,ειναι πλεον τροπος ζωης... Και ομολογω οτι πηγαινοντας πριν λιγες μερες, στο πανελληνιο, στις 28/5,στις Σερρες, να δω και να απολαυσω παλιους και νεους φιλους,ενιωσα κατι παλι απο αυτη την μαγεια! Μαζι με συγκινηση!!! Την επομενη μερα υποσχεθηκα στον εαυτο μου οτι καποτε θα ανεβω παλι στη σκηνη......μεχρι τοτε------προπονηση και διατροφη!!!! Ετοιμαζομαι για μια φωτογραφηση και οταν πραγματοποιηθει,θα αναρτησω τις φωτογραφιες (του σημερα!! )
Σας ευχαριστω, Κατερινα Μαργαριτη


κατερινάκι μεγάλη έκπληξη η παρουσία σου στο φόρουμ , αν και έκανες πολύχρονη αποχή σε μερικές μόνο μέρες έκανες εμάς τούς παλιούς να θυμηθούμε και οι νέοι να σε γνωρίσουν καλύτερα μέσα απο το φόρουμ και όσοι σε είδαν στούς αγώνες στις σέρρες .

και όπως σου έχω πεί πλέον θα έχεις και bodybuilding.gr fan club , η συμβολή σου με την πείρα και τις απόψεις σου για το άθλημά μας είναι πολύτιμη και σαν γυναίκα επειδή εμείς στο φόρουμ είμαστε μερακλήδες στο αντίθετο φύλλο , έχεις την τιμητική σου και επειδη είσαι εντυπωσιακή αθλήτρια και το έχεις δείξει έμπρακτα απο τις συμμετοχές σου σε αγώνες της ναββα

καλώς ήρθες λοιπόν στην παρέα μας :toast::toast::toast:

Polyneikos
08-06-11, 09:58
Kατερινα καλως ήρθες στην παρεα μας,χαρα μας να συμμετεχεις στην παρέα μας :thumbup::thumbup:

Polyneikos
26-07-16, 22:27
Από τις πλέον καλλίγραμμες αθλήτριες της δεκαετίας του 90, αρχές του 2000, η Κατερίνα Μαργαρίτη!

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=107872&stc=1

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=107873&stc=1

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=107874&stc=1


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=107875&stc=1