PDA

Επιστροφή στο Forum : τρικεφαλοι/δικεφαλοι



ihor
15-06-11, 19:35
δευ-στηθος
τρ-δικεφαλοι
τετ-πλατη
πε-τρικεφαλοι
πα-ποδια,ομους
σα-ρεπ
κυ-ρεπ

ειμαι σε ογκο,λεω να βαλω τρικεφαλα κ δικεφαλα σε μια μερα τι λετε θα εχει το ιδιο αποτελεσμα?tnx
(τα χερια μου περνουν δυσκολα ογκο)

Kaloutsikos
17-06-11, 10:53
δευ-στηθος
τρ-δικεφαλοι
τετ-πλατη
πε-τρικεφαλοι
πα-ποδια,ομους
σα-ρεπ
κυ-ρεπ

ειμαι σε ογκο,λεω να βαλω τρικεφαλα κ δικεφαλα σε μια μερα τι λετε θα εχει το ιδιο αποτελεσμα?tnx
(τα χερια μου περνουν δυσκολα ογκο)

Κάλα θα κάνεις να βάλεις αυτές τις δύο μυικές ομάδες μαζί επειδή είναι μικρές,
και να βγάλεις τους ώμους απ τα πόδια.

ihor
19-06-11, 02:34
Κάλα θα κάνεις να βάλεις αυτές τις δύο μυικές ομάδες μαζί επειδή είναι μικρές,
και να βγάλεις τους ώμους απ τα πόδια.

ναι φιλε αυτο ηταν το σκεπτικο μου να βαλω τους ωμους/τραπεζιους μονους τους κ το σου κου κανα σετακι χερια επιπλεον.ty

alexgi
19-06-11, 02:40
δευ-στηθος
τρ-δικεφαλοι
τετ-πλατη
πε-τρικεφαλοι
πα-ποδια,ομους
σα-ρεπ
κυ-ρεπ

ειμαι σε ογκο,λεω να βαλω τρικεφαλα κ δικεφαλα σε μια μερα τι λετε θα εχει το ιδιο αποτελεσμα?tnx
(τα χερια μου περνουν δυσκολα ογκο)

λοιπον εγω α ακολουθουσα το εξης:
δευτερα ποδια
τριτη στηθος
τεταρτη ξεκουραση
πεμπτη πλατη
παρασκευη ωμοι,τραπεζιοι
σαββατο χερια
κυριακη ξεκουραση

τις μεγαλες μυικες ομαδες καλο θα ναι να τις εχεις μετα απο μερες ξεκουρασης,επισης να χεις και μια μερα ξεκουρασης μεσα στην εβδομαδα..βοηθαει πολυ στην αναρωση!
γενικοτερα δεν μ αρεσει το προγραμμα σου...παιζει δικεφαλλα και την επομενη μερα πλατη...πως την βγαζεις την πρπονηση???
μετα απο προπονηση ποδιων πως αντεχεις...να κανεις ωμους...εγω μετα απο ποδια σερνομαι και θελω φαι

Polyneikos
20-06-11, 09:11
^+1:thumbup:

ihor
20-06-11, 09:55
παιζει δικεφαλλα και την επομενη μερα πλατη...πως την βγαζεις την πρπονηση???
μετα απο προπονηση ποδιων πως αντεχεις...να κανεις ωμους...εγω μετα απο ποδια σερνομαι και θελω φαι

η αλειθεια ειναι οτι το προγραμμα ειναι ανορθοδοξο αλλα αυτα γινονται οταν θελεις να χορεσεις ολο το προγραμμα σε 5 μερες.το σου κου παω για μπανιο κ μετα το μονο που μπορω να κανω ειναι φαι κ υπνο.

Polyneikos
20-06-11, 10:10
Μπορείς πολυ ευκολα να κολλησεις τα τρικεφαλα με τους ώμους ,ή τα δικεφαλα με το στηθος για να σπασεις τους ωμους από τα πόδια.Η τελος να βαλεις τρικεφαλα με δικεφαλα.

ihor
20-06-11, 10:31
οκ tnx παιδες:thumbup:

MusclesOfShadow
20-06-11, 16:26
Κάλα θα κάνεις να βάλεις αυτές τις δύο μυικές ομάδες μαζί επειδή είναι μικρές,
και να βγάλεις τους ώμους απ τα πόδια.

Γιατι να βγαλει τους ωμους απο τα ποδια? Και γω αυτο εχω κανει στο νεο μου προγραμμα για να χωραει σε τρεις ημερες!!! Δεν πιστευω να υπαρχει προβλημα...:unsure:

Kaloutsikos
27-06-11, 18:35
Γιατι να βγαλει τους ωμους απο τα ποδια? Και γω αυτο εχω κανει στο νεο μου προγραμμα για να χωραει σε τρεις ημερες!!! Δεν πιστευω να υπαρχει προβλημα...:unsure:

Γιατί τα πόδια επειδή είναι το μισό σου σώμα θα ήτανε προτιμότερο να ήτανε μόνα τους.

tasos2
27-06-11, 18:43
Γιατι να βγαλει τους ωμους απο τα ποδια? Και γω αυτο εχω κανει στο νεο μου προγραμμα για να χωραει σε τρεις ημερες!!! Δεν πιστευω να υπαρχει προβλημα...:unsure:

Kι εγω αυτο κανω και δεν εχω προβλημα αλλα κανω μονο τους τετρακεφαλους εκεινη τη μερα. Αν κανεις και δικεφαλους τοτε μαζευονται πολλα εκτος αν υποπροπονησεις καποια ομαδα

MusclesOfShadow
27-06-11, 19:18
Kι εγω αυτο κανω και δεν εχω προβλημα αλλα κανω μονο τους τετρακεφαλους εκεινη τη μερα. Αν κανεις και δικεφαλους τοτε μαζευονται πολλα εκτος αν υποπροπονησεις καποια ομαδα

Εγω τα κανω ολα και το μονο προβλημα ειναι οτι μετα δυσκολευομαι λιγο στο μιλιταρυ πρεςς που κανω κατευθειαν μετα τα ποδια. Αλλα ολες οι αλλες ασκησεις πανε λουκουμι:green::green: