PDA

Επιστροφή στο Forum : IFBB Classic Bodybuilding World Championship 2012 & 2012 Thessaloniki Pro



ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΣ
21-06-11, 10:30
Το Bodybuilding πιστεύω ότι το αγαπάμε όλοι όπως αγαπούσε ο Αλή Πασάς την κυρα Φρωσύνη,ΜΕ ΠΑΘΟΣ.
Η κυρά Φρωσύνη όμως όταν το πάθος έγινε προδοσία έπεσε στη λίμνη και πνίγηκε.
Πέθανε κι ο Αλή Πασάς και τέλος η ιστορία.
Σήμερα έχουμε κι άλλον Αλή Πασά που προσπαθεί να πνίξει την κυρά Φρωσύνη ο ίδιος.Δεν βλεπει όμως την λίμνη που είναι πολύ κοντά και μπορεί να πέσει ο ίδιος μέσα.
Σε απάντηση λοιπον του νέου Αλή Πασά στα Γιάννενα που διαδίδει όσα διαδίδει έχω να πώ τα εξής.
Η Θεσσαλονίκη γίνεται πλέον σύμβολο του Bodybuilding στην Ελλάδα και στο εξωτερικό.
Ο κος Santonja μας έδωσε την δυνατότητα να επιλέξουμε γιά το 2012:
1ον Το Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Classic Bodybuilding
2oν Grand Prix Pro επιλογή γιά το Mr Olympia.
Σε αυτό συνέβαλε τόσο η επιτυχημένη διοργάνωση φέτος όσο και η εισήγηση της Εληνικής Ομοσπονδίας.
Δεν μένει παρά η δική μας επιλογή και απάντηση.

Polyneikos
21-06-11, 10:32
Mε τα αληγορικα ποτε δεν τα πήγαινα καλα :geek::geek:



Δεν μένει παρά η δική μας επιλογή και απάντηση.

Για αυτο όμως είμαι σίγουρος :
Grand Prix Pro επιλογή γιά το Mr Olympia. :thumbup::thumbup::thumbup::clap::clap:

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΣ
21-06-11, 10:39
Mε τα αληγορικα ποτε δεν τα πήγαινα καλα :geek::geek:



Για αυτο όμως είμαι σίγουρος :
Grand Prix Pro επιλογή γιά το Mr Olympia. :thumbup::thumbup::thumbup::clap::clap:

?
Ειχα πει εδώ και καιρό ότι η προσπάθεια είναι για κάθε χρόνο και καλύτερα.
Πιστεύω ότι αυτό γίνεται πραγματικότητα και θα το δείξει η συνέχεια.

pepeismenos karga
21-06-11, 10:54
οντως και αποτι φενεται η συνεχεια επεται να ειανι ολο και πιο δυναμικη...και ανεβαινουμε σταδιακα χρονο με το χρονο επιτελους....παντως και εγω θα σας προτεινα εαν μπορειται για το grand prix για προκριση για το μρ ολυμπια καθως τετιο γεγονος δεν νομιζω να εχει προηγουμενο...

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΣ
21-06-11, 10:59
οντως και αποτι φενεται η συνεχεια επεται να ειανι ολο και πιο δυναμικη...και ανεβαινουμε σταδιακα χρονο με το χρονο επιτελους....παντως και εγω θα σας προτεινα εαν μπορειται για το grand prix για προκριση για το μρ ολυμπια καθως τετιο γεγονος δεν νομιζω να εχει προηγουμενο...

Ξέρω τι θέλω.Αυτό που θέλουν οι περισσότεροι.....

gym
21-06-11, 11:01
Για αυτο όμως είμαι σίγουρος :
Grand Prix Pro επιλογή γιά το Mr Olympia. :thumbup::thumbup::thumbup::clap::clap:

:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΣ
21-06-11, 11:05
Θα δούμε.

Polyneikos
21-06-11, 11:20
Mε τα αληγορικα ποτε δεν τα πήγαινα καλα :geek::geek:



?


Eδω αναφερομουν;)


Το Bodybuilding πιστεύω ότι το αγαπάμε όλοι όπως αγαπούσε ο Αλή Πασάς την κυρα Φρωσύνη,ΜΕ ΠΑΘΟΣ.
Η κυρά Φρωσύνη όμως όταν το πάθος έγινε προδοσία έπεσε στη λίμνη και πνίγηκε.
Πέθανε κι ο Αλή Πασάς και τέλος η ιστορία.
Σήμερα έχουμε κι άλλον Αλή Πασά που προσπαθεί να πνίξει την κυρά Φρωσύνη ο ίδιος.Δεν βλεπει όμως την λίμνη που είναι πολύ κοντά και μπορεί να πέσει ο ίδιος μέσα.
Σε απάντηση λοιπον του νέου Αλή Πασά στα Γιάννενα που διαδίδει όσα διαδίδει έχω να πώ τα εξής.

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΣ
21-06-11, 20:05
Eδω αναφερομουν;)

οκ.

Muscleboss
21-06-11, 21:54
Κάθε χρόνο και ένα σκαλοπάτι ψηλότερα δηλαδή! Συγχαρητηρια :clap:

Περιμένουμε νεότερα. Τις προτιμήσεις μας τι ξέρετε, αλλά η ομοσπονδία πιστεύω ξέρει καλύτερα.:thumbup:


Όσο για τον Αλή Πασά, ανέκαθεν τον μπέρδευα με τον Αλή Μπαμπά που μάζεψε το χρυσό απο τους 40 κλεφτές. Τυχαίο;

ΜΒ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΣ
22-06-11, 11:02
Κάθε χρόνο και ένα σκαλοπάτι ψηλότερα δηλαδή! Συγχαρητηρια :clap:

Περιμένουμε νεότερα. Τις προτιμήσεις μας τι ξέρετε, αλλά η ομοσπονδία πιστεύω ξέρει καλύτερα.:thumbup:


Όσο για τον Αλή Πασά, ανέκαθεν τον μπέρδευα με τον Αλή Μπαμπά που μάζεψε το χρυσό απο τους 40 κλεφτές. Τυχαίο;

ΜΒ

Νομίζω ότι οι προτιμήσεις όλων συμπίπτουν.
Για το δεύτερο ταιριάζει το "ΙΟΝ είναι?θέλω κι εγώ"

NASSER
22-06-11, 15:35
Το Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Classic Bodybuilding είναισαν να βλέπουμε αθλητες διαχωρισμένους με το ύψος.
Δεν θεωρείται εύκολος αγωνας για έναν αθλητή. Πόσο μάλιστα που θα έχει συμμετοχές από 180 χώρες.

Ενα Grand Prix Pro επιλογή γιά το Mr Olympia είναι κάτι που επιθυμούν όλοι να δουν στην Ελλάδα αλλά δεν προσφέρει στους Έλληνες αθλητές συμμετοχή και εξέλιξη.

Για μένα είναι δίκοπο μαχαίρι για την τελική επιλογή. Μακάρι να μπορουσαν να γίνουν και τα δυο.