PDA

Επιστροφή στο Forum : Up Your Mass (MΗP)



leftis
22-06-11, 19:59
Χίλια σόρρυ αν υπάρχει ήδη θέμα αλλά δεν μπορούσα να βρώ τίποτα....
Ποιά είναι η γνώμη σας για αυτό?? Υπόσχετε 7 μυικά κιλά σε 5 εβδομάδες...


27909



27908

Toxical
22-06-11, 21:16
περισσοτερο για πρωτεινη ογκου μου κανει παρα για συμπληρωμα που θα βαλεις μυικα κιλα.Τωρα αμα ειναι 10 κιλα κατω απο το υψος σου λογικο ειναι να ανεβεις κιλα με τοσες θερμιδες που εχει και να σου φενονται μυικα.

sobral
22-06-11, 23:34
η εταιρεία λέγεται MHP;) όχι ότι έγινε τίποτα απλά για να το έχουμε σωστό. 17δόσεις?? δεν συμφέρει, άσε που είναι καλύτερα να πάρεις ξεχωριστά μία whey και υδατάνθρακα (vitargo ή waxy maize starch) και να ξέρεις τι ποσότητες βάζεις και με λιγότερο λίπος.;)

leftis
23-06-11, 01:19
η εταιρεία λέγεται MHP;) όχι ότι έγινε τίποτα απλά για να το έχουμε σωστό. 17δόσεις?? δεν συμφέρει, άσε που είναι καλύτερα να πάρεις ξεχωριστά μία whey και υδατάνθρακα (vitargo ή waxy maize starch) και να ξέρεις τι ποσότητες βάζεις και με λιγότερο λίπος.;)

Σόρρυ,ηταν τυπογραφικό :green: .
Πάντως έχει καλές κριτικές,και μιας και είμαι νέος σε αυτό το θέμα σκέφτομαι πως θα ήταν ευκολότερο να έχω ότι χρειάζομαι σε ένα scoop παρά να κάνω αλχημείες ;)

Στοιχεία μου: 186 cm
75 kg

TEFAAtzis
23-06-11, 01:53
7 μυικα σορρυ αλλα ουτε με <<μαρμελαδες>> δεν βαζει κανεις σε τοσο καιρο!!!

leftis
23-06-11, 02:01
Ορίστε και τα τεκμήρια:GAIN 16 lbs. of Rock-Hard Muscle in 5 Weeks :green::green:
Επίσης άν έχεις το νέο muscular development είναι στην 1η σελίδα ;)

geo28
23-06-11, 02:12
Ορίστε και τα τεκμήρια:GAIN 16 lbs. of Rock-Hard Muscle in 5 Weeks :green::green:
Επίσης άν έχεις το νέο muscular development είναι στην 1η σελίδα ;)

ε πες το ρε μαν οτι το γραφει το md,και ειχα αρχισει να χω αμφιβολιες για τα 7 μυικα
κιλα..

exkaliber
23-06-11, 02:28
ε πες το ρε μαν οτι το γραφει το md,και ειχα αρχισει να χω αμφιβολιες για τα 7 μυικα
κιλα..

:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::green:

leftis
23-06-11, 13:28
ε πες το ρε μαν οτι το γραφει το md,και ειχα αρχισει να χω αμφιβολιες για τα 7 μυικα
κιλα..

:(:(:(

Saldi
29-09-11, 14:21
http://www.fitmall.gr/image/cache/upyour%20mass-500x500.jpg
http://www.shop.nutritionwarehouse.ca/media/upyourmassfudge.gif
Τι λέτε?Αξίζει?...Σκέφτομαι να την πάρω!

sofos
29-09-11, 15:20
οχι δεν αξιζει γιατι ειναι πρωτεινη σογιας γι αυτο κ ειναι τοσο φτηνη,δες κ αυτο το review θα σε βοηθησει,αν ξες αγγλικα
http://www.youtube.com/watch?v=EAv8GjehIfY&feature=channel_video_title

rodian
25-02-14, 15:27
Γεια σας πήρα την συγκεκριμένη πρωτεΐνη πριν από λίγες ημέρες νομίζω δεν έκανα την καλύτερη επιλογή για την χρήση που την θέλω αλλά όλοι κάνουμε λάθη στην αρχή γι'αυτό υπάρχει Κ το φόρουμ :-) Για να σας κατατοπισω λίγο παίζω ποδόσφαιρο Χρόνια Κ έχω 1,68 ύψος 72 κιλά τον τελευταίο καιρό κάνω γυμναστήριο ώστε να βοηθήσω κυρίως τον εαυτό μου στην μπάλα αλλά Κ να κάνω μια Α γράμμωση ήθελα να πάρω μια πρωτεΐνη ώστε να βοηθήσω λίγο τους μύες μου Κ να πάρω λίγο έξτρα υδατάνθρακες, μου πρότειναν την mhp up your mass Κ την πήρα χωρίς πολύ σκέψη.. Θα με βοηθήσει να "φανούν" κάπως οι μύες μου? Κ Επίσης η κατάλληλη χρήση είναι 1,5 σκουπ με το πρωινό Κ άλλο τόσο μετά την προπόνηση? Η Μήπως θα ήταν καλύτερο να πάρω κάτι σε ταχείας απορρόφησης πρωτεΐνη..Αυτά περιμένω τα φώτα σας

kostas kou
25-02-14, 19:47
η πρωτεινη φιλε μου δεν θα σε βοηθησει σε τιποτα,ειναι συμπληρομα διατροφης...εφοσον δεν καλυπτεις την ποσοτητα πρωτεινης που χρειαζεσαι απο το φαγητο σου τοτε καλα εκανες και πηρες πρωτεινη,προσαρμοσε την διατροφη σου και γυμνασου σωστα και να ξεκουραζεσε καλα και θα δεις ποτελεσματα!

sobral
26-02-14, 01:54
Γεια σας πήρα την συγκεκριμένη πρωτεΐνη πριν από λίγες ημέρες νομίζω δεν έκανα την καλύτερη επιλογή για την χρήση που την θέλω αλλά όλοι κάνουμε λάθη στην αρχή γι'αυτό υπάρχει Κ το φόρουμ :-) Για να σας κατατοπισω λίγο παίζω ποδόσφαιρο Χρόνια Κ έχω 1,68 ύψος 72 κιλά τον τελευταίο καιρό κάνω γυμναστήριο ώστε να βοηθήσω κυρίως τον εαυτό μου στην μπάλα αλλά Κ να κάνω μια Α γράμμωση ήθελα να πάρω μια πρωτεΐνη ώστε να βοηθήσω λίγο τους μύες μου Κ να πάρω λίγο έξτρα υδατάνθρακες, μου πρότειναν την mhp up your mass Κ την πήρα χωρίς πολύ σκέψη.. Θα με βοηθήσει να "φανούν" κάπως οι μύες μου? Κ Επίσης η κατάλληλη χρήση είναι 1,5 σκουπ με το πρωινό Κ άλλο τόσο μετά την προπόνηση? Η Μήπως θα ήταν καλύτερο να πάρω κάτι σε ταχείας απορρόφησης πρωτεΐνη..Αυτά περιμένω τα φώτα σας

πρώτα κάνουμε αναζήτηση να δούμε αν υπάρχει το προϊόν που μας ενδιαφέρει κ μετά ανοίγουμε θέμα. Το έφτιαξα εγώ τώρα, αλλά κάνε το άλλη φορά σε παρακαλώ. Καλώς ήρθες στο φόρουμ! Τώρα που την πήρες, χρησιμοποίησε τη. Επίσης δες τώρα στο θέμα της εν λόγω πρωτείνης, τα σχόλια που έχουμε κάνει. Δεν είναι από τις καλύτερες επιλογές αλλά την δουλειά της (δηλ. έξτρα θερμίδες κυρίως) θα την κάνει. Πρώτα απ όλα όμως πρέπει να είσαι υπερθερμιδικά αν θέλεις να βάλεις κιλά μέσω της διατροφής σου, το συμπλήρωμα από μόνο του δεν κάνει απολύτως τίποτα.