PDA

Επιστροφή στο Forum : Κris Gethin



gym
24-06-11, 01:23
εδω εχουμε τον Kris Gethin...ειμαι σιγουρη ολοι τον θυμαστε με τον Υates να προπονειται μαζι του...
ειναι συγγραφεας και φωτογραφος κ εργαζεται κ στο κομ ως υπευθυνος ενος μεγαλου κομματιου της σελιδας...

εθνικοτητα: Welsh
καταγεται απο : Born in Wales, UK
ηλικια: 31 years old
υψος: 5'7"
Off season βαρος: 220 Lbs.
Contest βαρος: 185-190 Lbs.

Νatural drug free bodybuilder - Συμμετειχε σε 4 αγωνεςκαι βγηκε δευτερος σε ολους χανωντας για λιγο την πρωτια...:(
UK - Ολοκληρωσε την εκπαιδευση του για το διπλωμα του σε International Health and Sports Therapy.
Εργαστηκε ως γυμναστης περσοναλ τρεινερ αλλα εχει κ εκπαιδευτει πανω και σε μασαζ...

Εζησε στην αυστραλια για 5 χρονια ενω ειχε το δικο του Fitness center.
Εχει γραψει αρθρα για FLEX και επισης Muscle & Fitness Australia.
Επισης ...
Πολλα αρθρα του εχουν δημοσιευτει σε Iron Man, Muscle Mag, Max Sports, XOXO, Body Fitness, Muscle News, Physique, Planet Muscle and FAME Magazine
και αλλα πολλα...

27999
27998
28000
28001
28002
28003
28004

Eddie
24-06-11, 01:44
γουαααααααααααααουυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!

Απιστευτος,ε??

Εννοω..πολυ δυσκολο να το πιστεψεις!!!Κανει 300 κιλα σκουοτ,δηλαδη 3ΧBW χωρις χημικη υποστηριξη.Μεγαλος τσακαλος!!!!!!!!!!

Αλλα τα ποδια του νομιζω δε δικαιολογουν τοσα κιλα..Παντως εχει φοβερο κορμι,πραγματικα ενα τετοιο σωμα πολυ το ζηλευω.

gym
24-06-11, 01:49
γουαααααααααααααουυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!

Απιστευτος,ε??

Εννοω..πολυ δυσκολο να το πιστεψεις!!!Κανει 300 κιλα σκουοτ,δηλαδη 3ΧBW χωρις χημικη υποστηριξη.Μεγαλος τσακαλος!!!!!!!!!!

Αλλα τα ποδια του νομιζω δε δικαιολογουν τοσα κιλα..Παντως εχει φοβερο κορμι,πραγματικα ενα τετοιο σωμα πολυ το ζηλευω.

γιατι ρε συ?θα επρεπε να ειναι πιο μεγαλα εννοεις?μια χαρα ειναι...δες ποιοτητα που εχει...ναι ναι ειναι απιστευτος...αυτην την μαστιχα να μην μασουσε καθε φορα που μιλαει μια χαρα τελειος θα ηταν...πρεπει να βρω φωτο με την γυναικα του να δεις...:shock::shock:

Eddie
24-06-11, 02:00
Ε κοιτα,για τα κιλα που κανει πιστευω ναι..αν και (παρα) πολλες φορες τα κιλα δεν ειναι δεικτης μυικοτητας.Κι εγω αυτο θα προτιμουσα,να σηκωνω 50 κιλα και να γινομαι τεζα..αλλα δυστηχως δε γινεται αυτο,και για να φτιαξουμε ενα σωμα θα καταληξουμε στα 50 μας με να περπαταμε με πι και με κομματιασμενη μεση.

Απ την αλλη,αν ηταν μεγαλυτερα θα χαλουσαν την υπεροχη συμμετρια που εχει!!Σιγουρα ειναι πολυ πολυ ποιοτικα τα ποδια του,αν και μαλακα και με νερα οι κοντρες καλα κρατουν.

jimmy007
24-06-11, 02:01
Τρομερός είναι.. :thumbup::thumbup:

gym
24-06-11, 02:02
Ε κοιτα,για τα κιλα που κανει πιστευω ναι..αν και (παρα) πολλες φορες τα κιλα δεν ειναι δεικτης μυικοτητας.Κι εγω αυτο θα προτιμουσα,να σηκωνω 50 κιλα και να γινομαι τεζα..αλλα δυστηχως δε γινεται αυτο,και για να φτιαξουμε ενα σωμα θα καταληξουμε στα 50 μας με να περπαταμε με πι και με κομματιασμενη μεση.

Απ την αλλη,αν ηταν μεγαλυτερα θα χαλουσαν την υπεροχη συμμετρια που εχει!!Σιγουρα ειναι πολυ πολυ ποιοτικα τα ποδια του,αν και μαλακα και με νερα οι κοντρες καλα κρατουν.

:thumbup::thumbup:αυτο!

αντε ρε τον ανθρωπο του εβγαλες τα ποδια εσυ μαλακα κιολας...

:rolf::rolf::rolf:

jimmy007
24-06-11, 02:04
:thumbup::thumbup:αυτο!

αντε ρε τον ανθρωπο του εβγαλες τα ποδια εσυ μαλακα κιολας...

:rolf::rolf::rolf:

Πιπέρι στο στόμα....:P:P

gym
24-06-11, 02:05
Πιπέρι στο στόμα....:P:P

πρεπει να αρχιζω να βαζω τονους....δεν παει αλλο...:rolf::rolf:

jimmy007
24-06-11, 02:06
πρεπει να αρχιζω να βαζω τονους....δεν παει αλλο...:rolf::rolf:

Μην προσπαθείς να δικαιολογήσεις τις βωμολοχίες σου τώρα.....:turtle::turtle:

gym
24-06-11, 02:07
Μην προσπαθείς να δικαιολογήσεις τις βωμολοχίες σου τώρα.....:turtle::turtle:

οφφ τοπικ οφφ τοπικ...:green::green:

TRIANTAFYLLOU
24-06-11, 15:52
είναι πολυ καλός και τα πόδια επειδη δεν είναι μεγάλα δεν σημαίνει πως δεν είναι δυνατά , είναι το σκαρί έτσι που έχει τέτοιο σχήμα :thumbup::thumbup::thumbup:

ενα παράδειγμα θα φέρω να καταλάβετε , πάρτε παράδειγμα αρσιβαρίστες όπως ο βαλέριος λεωνίδης , τα πόδια του δεν έχουν φούσκωμα είναι ίσιοι οι τετρακέφαλοι σε σχέση με άλλους στην κατηγορία του ήταν μικρά αλλα σήκωνε περισσότερα κιλά απο άλλους , αυτο δεν έπαιξε ρόλο :thumbup:

Tasos Green
24-06-11, 16:20
ο τυπος εχει το σωμα που θελω να φτιαξω!!! ακριβως το ιδιο γινετε?
απιστευτος.. οτι και να πω ειναι λιγο.

Madd_Chadd
24-06-11, 18:03
Πολυ ωραιος ο τυπας,μονο και μονο που εχει τετοια αναπτυξη σαν νατουραλ αθλητης θα κατσω να ασχοληθω για να βρω υλικο που τον αφορα. :thumbup::clap:

Dreiko
24-06-11, 18:14
τρομερος.....:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:
γουσταρω και τα τατου λεμεεε.....:bowdown::bowdown:

Niiick
24-06-11, 18:29
Νατουραλ?

Ρε παμε καλα?

Dreiko
24-06-11, 18:38
Νατουραλ?

Ρε παμε καλα?

γιατι.....αμφιβαλλεις????:unsure:


:P:P:P

gym
24-06-11, 18:39
κ εγω να πω την αληθεια οταν το διαβασα ειπα οκ...μας δουλευουν ειδικα αμα δεις την γυναικα του που ειναι πιο ''μεγαλη'' λες...ε...αυτος δεν θα παιρνει,?εδω αυτη σε λιγο θα γινει αντρας,...αλλα απο την αλλη ξερω εγω...λεει τοσα χρονια προπονησης...δεν εχει χασει γευμα,προπονηση,ειναι πιστος σε αυτο που κανει....
δεν μπορω να κρινω εγω...αν δεν φτασω τα 20 χρονια προπονητικης εμπειριας να το δω επανω μου,δεν μπορω να πω οτι ειναι νατουραλ η οχι...
και δεν μπορω να καταλαβω πια αυτην την καραμελα που ολοι λενε ειναι νατουραλ εξω...τι στο καλο πια...ετσι πουλανε περισσοτερο αραγε?:unsure:
τα πιο εμπειρα ματια,ας μιλησουν...


αλλα ειναι τελειος...:green::green:

Αντωνης
24-06-11, 18:40
Νατουραλ?

Ρε παμε καλα?

Kαι γω αυτην την απορια εχω...:unsure:

Δεν εχω ξαναγραψει ποτε για το αν καποιος ειναι νατουραλ η' οχι,αλλα ελεος ρε παιδια,αυτος βγαζει ματι οτι ειναι κουμπωμενος...

gym
24-06-11, 18:40
γιατι.....αμφιβαλλεις????:unsure:


:P:P:P

δεν ειναι ομωςκ τερας να πουμε την αληθεια...αυτες πρεπει να ειναι πιο παλιες φωτο..θα βαλω κ πιο προσφατες να δειτε κ απο τον ογκο του...

gym
24-06-11, 18:41
Kαι γω αυτην την απορια εχω...:unsure:

Δεν εχω ξαναγραψει ποτε για το αν καποιος ειναι νατουραλ η' οχι,αλλα ελεος ρε παιδια,αυτος βγαζει ματι οτι ειναι κουμπωμενος...

μα πως το καταλαβαινετε?απο την γραμμωση εννοειτε η κατι αλλο κοιτατε?:unsure:

Αντωνης
24-06-11, 18:46
μα πως το καταλαβαινετε?απο την γραμμωση εννοειτε η κατι αλλο κοιτατε?:unsure:

Ο τυπος ειναι καμια 20αρια κιλα πανω απ το υψος του με κοντρες στους τετρακεφαλους...Και γενικα τετοια κοψιματα και αγριαδα στις γραμμες δεν τα πετυχαινεις χωρις φιλτρα....

Dreiko
24-06-11, 18:46
δεν ειναι ομωςκ τερας να πουμε την αληθεια...αυτες πρεπει να ειναι πιο παλιες φωτο..θα βαλω κ πιο προσφατες να δειτε κ απο τον ογκο του...


κοιτα εγω δεν εχω τετοια κολληματα και το ξερετε οι πιο πολλοι....δε με νοιαζει τι κανει ο καθενας...το αποτελεσμα κρινω.....και στη συγκεκριμενη περιπτωση το εγραψα οτι μ'αρεσει παρα πολυ ο τυπος και το ξαναλεω.....:bowdown:
απλα δε μου αρεσουν τα ψεματα.....αυτο...τιποτα παραπανω.....


μα πως το καταλαβαινετε?απο την γραμμωση εννοειτε η κατι αλλο κοιτατε?:unsure:

τετοια μαζα σε συνδυασμο με τετοιες κοντρες και τα κιλα που λεει οτι κανει....δε θες κατι αλλο.....;):thumbup:

εντιτ.με προαβε ο αντωνης....

gym
24-06-11, 18:49
μαλισταααα....τι να πω...κ εγω λεω δεν ειναι αλλα γιατιιιιιιιιιιι το λενε?μαλλον ετσι πουλανε πιο πολυ για να τσιμπησουν πιο πολλα αμερικανακια...τι να πω δεν ξερω ....παντως οκ ειναι ρεσπεκτ....

ντρεικο κ εγω της ιδιας αποψης ειμαι...ας παρει ο,τι τραβαει η ορεξη του αλλα μην μας θεωρεις χαζουληδες κριςςςςςςςς :green::green::green:

geo28
24-06-11, 18:53
το τελειο σωμα εχει ο κερατας....εγω το πιστευω οτι ειναι νατουραλ...(οσο ο μπορουσης:green:)

Αντωνης
24-06-11, 18:56
μαλισταααα....τι να πω...κ εγω λεω δεν ειναι αλλα γιατιιιιιιιιιιι το λενε?μαλλον ετσι πουλανε πιο πολυ για να τσιμπησουν πιο πολλα αμερικανακια...τι να πω δεν ξερω ....παντως οκ ειναι ρεσπεκτ....

ντρεικο κ εγω της ιδιας αποψης ειμαι...ας παρει ο,τι τραβαει η ορεξη του αλλα μην μας θεωρεις χαζουληδες κριςςςςςςςς :green::green::green:

Μα ποιος εν ενεργεια αθλητης θα βγει και θα πει οτι τρυπιεται?Οτι συμβολαια/συμφωνιες εχει κανει θα πανε στο διαολο,χωρια που θα κληθει σε απολογια,πιθανη απαγορευση συμμετοχης σε αγωνες κτλ κτλ....

Απλα αλλοι το διατυμπανιζουν και αλλοι λενε οτι ειναι νατουραλ μονο αν ερωτηθουν...Εδω μεχρι και ο Κατλερ εχει δηλωσει νατουραλ...

gym
24-06-11, 18:57
Μα ποιος εν ενεργεια αθλητης θα βγει και θα πει οτι τρυπιεται?Οτι συμβολαια/συμφωνιες εχει κανει θα πανε στο διαολο,χωρια που θα κληθει σε απολογια,πιθανη απαγορευση συμμετοχης σε αγωνες κτλ κτλ....

Απλα αλλοι το διατυμπανιζουν και αλλοι λενε οτι ειναι νατουραλ μονο αν ερωτηθουν...Εδω μεχρι και ο Κατλερ εχει δηλωσει νατουραλ...

αληθεια??????????????:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

Αντωνης
24-06-11, 18:59
Yes...αμα ψαξεις στο ιντερνετ θα βρεις και την συνεντευξη που το εχει πει...;)

TEFAAtzis
24-06-11, 20:29
Yes...αμα ψαξεις στο ιντερνετ θα βρεις και την συνεντευξη που το εχει πει...;)

Ας σοβαρευτουμε περιμενετε σε ζωντανη μεταδοση εκπομπης η σε γνωστο περιοδικο που τον βλεπουν ποσα και ποσα παιδακια να βγει και να πει οτι παιρνει φαρμακο???Αυτοι που του τα ρωτανε φταινε και με αυτους πρεπει να γελαμε!!!

gym
24-06-11, 20:32
Ας σοβαρευτουμε περιμενετε σε ζωντανη μεταδοση εκπομπης η σε γνωστο περιοδικο που τον βλεπουν ποσα και ποσα παιδακια να βγει και να πει οτι παιρνει φαρμακο???Αυτοι που του τα ρωτανε φταινε και με αυτους πρεπει να γελαμε!!!

οφφ οφφ οφφ οφφ....εδω για τον κρις λεμε ρεεεεεεεεεε!!!!!!!!:(

TRIANTAFYLLOU
24-06-11, 21:17
εντάξει τώρα μην τρελαθούμε πράγματα που δεν αποδεικνύονται η δεν έχουν αποδειχτεί είναι άκυρο να τα συζητάμε , ο καθένας ότι δηλώσει είναι , όπως ανέφεραν και τα παιδια και ο κάτλερ νάτουραλ είπε είναι και καλά κάνει .

και η τζούλια παρθένα δηλώνει, μήπως θα το δείξει σε κανέναν η μπορεί να αποδείξει κανείς ότι δεν είναι , ακόμη και να πεί κάποιος μα σε είδα σε βίντεο , αυτη θα πεί ταινία είναι αυτα στα ψέματα τα κάνουμε ρε σείς έργο είναι .
δηλαδή αν με σκοτώσουν στην ταινία σημαίνει πως πέθανα στα αλήθεια?:P:P

και τον κούρκουλο στον αστραπόγιαννο τον σκότωσαν γύρισε όμως κι άλλες ταινίες :P:P:P

Tasos Green
24-06-11, 21:23
εντάξει τώρα μην τρελαθούμε πράγματα που δεν αποδεικνύονται η δεν έχουν αποδειχτεί είναι άκυρο να τα συζητάμε , ο καθένας ότι δηλώσει είναι , όπως ανέφεραν και τα παιδια και ο κάτλερ νάτουραλ είπε είναι και καλά κάνει .

και η τζούλια παρθένα δηλώνει, μήπως θα το δείξει σε κανέναν η μπορεί να αποδείξει κανείς ότι δεν είναι , ακόμη και να πεί κάποιος μα σε είδα σε βίντεο , αυτη θα πεί ταινία είναι αυτα στα ψέματα τα κάνουμε ρε σείς έργο είναι .
δηλαδή αν με σκοτώσουν στην ταινία σημαίνει πως πέθανα στα αλήθεια?:P:P

και τον κούρκουλο στον αστραπόγιαννο τον σκότωσαν γύρισε όμως κι άλλες ταινίες :P:P:P

Αυτα γινοντε στο America.. εδω στο ελαντα δεν σε παίρνει να δηλώνεις και πολλα γιατι στο τελος σε γδύνει η εφορία!:green:

savage
24-06-11, 23:00
Kαι γω αυτην την απορια εχω...:unsure:

Δεν εχω ξαναγραψει ποτε για το αν καποιος ειναι νατουραλ η' οχι,αλλα ελεος ρε παιδια,αυτος βγαζει ματι οτι ειναι κουμπωμενος...

δεν ξερω αν ειναι η δεν ειναι drug free ο τυπος αλλα σε αυτο που γραφεις δεν εχεις δικιο. υπαρχουν αλλοι αθλητες που συμμετεχουν σε natural αγωνες με 10 φορες πιο "υποπτη" σωματοδομη απο αυτον εδω.

TRIANTAFYLLOU
25-06-11, 00:39
δεν ξερω αν ειναι η δεν ειναι drug free ο τυπος αλλα σε αυτο που γραφεις δεν εχεις δικιο. υπαρχουν αλλοι αθλητες που συμμετεχουν σε natural αγωνες με 10 φορες πιο "υποπτη" σωματοδομη απο αυτον εδω.


έτσι είναι και ο μπουρούσης νάτουραλ είναι περνάει τα τέστ το παιδί , πολλα μπορεί να παίζονται γιατι όταν κάτι δεν αποδειχτεί με ατράνταχτα στοιχεία μπορει να αμφισβητηθεί

FiVo-Alex/City
25-06-11, 14:01
Αυτος και η γυναίκα του
28026

Stella
25-06-11, 15:29
Ρε παιδιά αυτός ήταν και χοντρός κάποτε!
http://imagecdn.bodybuilding.com/img/user_images/growable/2007/11/10/479833/gallerypic/1247351.jpg
Δείτε και τπ προφιλ του στο μποντισπέις:
http://bodyspace.bodybuilding.com/KagedMuscle/

FiVo-Alex/City
25-06-11, 15:50
Και οι χοντροί έχουν δικαίωμα στην γυμναστική και στην υγιεινή natural ζωή σαν τον κύριο από πάνω! Είναι τουλάχιστον ρατσιστικό αυτό που υπονοείς! :P

Stella
25-06-11, 16:01
Και οι χοντροί έχουν δικαίωμα στην γυμναστική και στην υγιεινή natural ζωή σαν τον κύριο από πάνω! Είναι τουλάχιστον ρατσιστικό αυτό που υπονοείς! :P

Όχι ρε συ! Εντελώς άκυρο αυτό που λές!Δεν κατάλαβες!
Το λέω με την έννοια ότι έκανε φοβερή προοδο!

Εννοείται πως όλος ο κόσμος έχει δικαίωμα να γυμνάζεται!Και ειδικά οι υπέρβαροι επιβάλεται για να βελτιώσουν και τους δείκτες υγείας τους!

mantus3
25-06-11, 16:35
Μάλλον είχε καλά γενετικά τα οποία ξύπνησαν μια μέρα… γιατί από ότι φαίνεται μέχρι και αρκετά μεγάλος ήταν κομισμένα…




εκτός και αν έχει πάρει καμία πρωτεΐνη που τότε αλλάζει το θέμα….

Niiick
25-06-11, 16:39
Ποιο κομπλεξικο καθαρμα εβαλε σπιουνιες στο τοπικ οτι δεν ειμαι νατουραλ!:green:

http://imagecdn.bodybuilding.com/img/user_images/growable/2010/05/18/479833/progresspic/1CWGHXz8YVu0EP1SEzL4XjiplA8fD969.jpg

FiVo-Alex/City
25-06-11, 16:51
Όχι ρε συ! Εντελώς άκυρο αυτό που λές!Δεν κατάλαβες!
Το λέω με την έννοια ότι έκανε φοβερή προοδο!

Εννοείται πως όλος ο κόσμος έχει δικαίωμα να γυμνάζεται!Και ειδικά οι υπέρβαροι επιβάλεται για να βελτιώσουν και τους δείκτες υγείας τους!

εεμμμ...σε πειράζω!!

Stella
25-06-11, 17:56
εεμμμ...σε πειράζω!!

:toast:;)

Χμμμμ...τώρα που το ξαναδιαβάζω το΄πιασα....!
Ειδικά για τη "natural" ζωή!

FiVo-Alex/City
25-06-11, 18:49
Είσαστε ολοι κακοί! ο άνθρωπος ήταν στον όγκο!

sofos
25-06-11, 22:10
δε γινεται να πετυχεις τετοια σκληροτητα χωρις φαρμακο αυτο βαλτε το καλα στο μυαλο σας καποια ατομα...

jimmy007
26-06-11, 21:07
δε γινεται να πετυχεις τετοια σκληροτητα χωρις φαρμακο αυτο βαλτε το καλα στο μυαλο σας καποια ατομα...

Πάρε παράδειγμα τον Savage...

sofos
26-06-11, 21:23
Πάρε παράδειγμα τον Savage...

αν απαντησω θα φαω οριστικο μπαν οποτε κραταω την αποψη για τον εαυτο μου.....παντως καποια ατομα εδω ειναι σα να λετε βαρα με δυνατα κ αλλο αχ0ααχ0αχ0αχ0αχ0αχ0χ

jimmy007
26-06-11, 21:27
αν απαντησω θα φαω οριστικο μπαν οποτε κραταω την αποψη για τον εαυτο μου.....παντως καποια ατομα εδω ειναι σα να λετε βαρα με δυνατα κ αλλο αχ0ααχ0αχ0αχ0αχ0αχ0χ

απάντα με pm...

sofos
26-06-11, 21:29
απάντα με pm...

δεν απανταω καν μη το συνεχιζεις ειμαστε οφ και δε γουσταρω να δινω αλλη αξια σε καποια ατομα εδω μεσα

Madd_Chadd
26-06-11, 21:31
Kαμια σχεση ο savage με τον kris ο savage φαινεται πως ειναι νατουραλ,o kris απο την αλλη δε θα το ελεγα.Τελος παντων οσοι μπορουν να καταλαβουν ποιος ειναι τι δε χρειαζοντε επιβεβαιωση απο 2ους.Οσοι δε γνωριζουν ας διαβασουν κανα βιβλιο και ας δουν σχετικες φωτογραφιες.

thegravijia
27-06-11, 04:39
EXf4rywy1LA

εδω δειχνει τη 12εβδομαδων διαιτα που ακολουθει

gym
27-06-11, 10:37
:green:αυτο ειναι ενα 12 εβδομαδων προγραμμα που εχει κανει...μια σειρα απο 85 βιντεο νομιζω με τα παντα μεσα...πραγματικα σκυλι κ στην προπονηση ...εδω δειχνει κ την γυναικουλα του που τον βοηθαει...:green:

jGod
27-06-11, 14:19
αυτο που λεει ηλιας..αφου δεν μπορουμε να το αποδειξουμε..αστο αφησουμε καλυτερα!
προσωπικα μπορω να πιστεψω οτι ειναι φυσικος..αλλωστε ειναι και 1.70 ευκολα μπορει να χτιστει ακομη και αν αρχισε απο χαλια κατασταση..οπως ειπε και ο SAVAGE ..εχει και καλυτερους ΙΝΒΑ(natural..) !
πάντως έχει φοβερο κορμί..άν ήταν 2μετρος..θα ήταν το είδωλο μου :)