PDA

Επιστροφή στο Forum : Whey Protein (TMU)



perfetto
27-06-11, 15:38
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSuEb_jbxubs3wmkywE2HAJ9fj-Njw7uKTN6-_afXsgAJSSTXzN

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRiCRBWlgUGw_-CI_jBMlexgmLxpcz1nnGt7FJcewbFdgkjF-4n

Για πείτε τη γνώμη σας ρε μάγκες

sofos
27-06-11, 15:40
δε γραφει πηγες πρωτεινης....απο που την βρηκες?

perfetto
27-06-11, 15:53
Δες αυτό

Το κουτί δεν το έχω μαζί μου, σόρυ

perfetto
27-06-11, 15:53
*********************

σορυ...

sofos
27-06-11, 15:55
φιλε μου η πρωτεινη και στο σαητ τους,δε γραφει 2 σημαντικα πραγματα,ποση χοληστερολη περιεχει και τι πηγες πρωτεινων...

perfetto
27-06-11, 15:56
Έχεις δίκιο, θα φωτογραφήσω και θα ξαναποστάρω... Σε ευχαριστώ πάντως...

sofos
27-06-11, 15:57
Έχεις δίκιο, θα φωτογραφήσω και θα ξαναποστάρω... Σε ευχαριστώ πάντως...

oκ ελπιζω στο κουτι να τα γραφει αυτα,γιατι πρεπει να τα γραφει,αν τα χει καλως θα ξερουμε να σου πουμε :thumbup:

perfetto
27-06-11, 16:01
Ευχαριστώ όπως και να 'χει. (Αν και off topic -ζητώ συγγνώμη από τους moderators- έχω κάποιες γενικές απορίες σχετικά με χρήση πρωτεϊνης και διατροφη... Πού μπορώ να τα εκθέσω για να μου πουν οι έμπειροι; Καθότι άπειρος as you understood...)

perfetto
27-06-11, 21:20
Φίλε sofos, επειδή το αυτοκόλλητο στο κουτί ήταν κατάμαυρο, αντέγραψα τα συστατικά που ζήτησες.

DELACTOSED AND INSTANTISED: PURE WHEY PROTEIN CONCENTRATE, PURE WHEY PROTEIN ISOLATE, MICELLAR CASEIN, COLOSTRUMS (BETA-LACTOGLOBULIN, GLYCOMACROPEPTIDES LACTOFERRINS ALPHA-LACTALBUMIN, IMMUNO-GLOBULINS S-ALBUMIN AND OTHERS, L-GLUTAMINE PEPTIDES, PREBIOTIC) + FLAVORINGS ΚΛΠ.

Χοληστερόλη δε λέει πουθενά...

sofos
27-06-11, 21:23
Φίλε sofos, επειδή το αυτοκόλλητο στο κουτί ήταν κατάμαυρο, αντέγραψα τα συστατικά που ζήτησες.

DELACTOSED AND INSTANTISED: PURE WHEY PROTEIN CONCENTRATE, PURE WHEY PROTEIN ISOLATE, MICELLAR CASEIN, COLOSTRUMS (BETA-LACTOGLOBULIN, GLYCOMACROPEPTIDES LACTOFERRINS ALPHA-LACTALBUMIN, IMMUNO-GLOBULINS S-ALBUMIN AND OTHERS, L-GLUTAMINE PEPTIDES, PREBIOTIC) + FLAVORINGS ΚΛΠ.

Χοληστερόλη δε λέει πουθενά...

δεν ειναι isolate φιλε μου,αλλα παλι μια χαρα ειναι,ειδικα αν την πηρες σε χαμηλη τιμη,επεισης κατι ασχετο ωραια υπογραφη,respect :green:

perfetto
27-06-11, 21:40
Φίλε sofos, την πήρα γύρω στα 36 ευρώ τα 908 γρ. να τη δοκιμάσω. Η αλήθεια είναι ότι τα φοβάμαι τα blends, αλλά είπα μήπως βάλω κάνα κιλάκι. Είμαι 1.75, 73 κιλά, στεγνός γενικά (δες και εικόνα προφίλ). Από γεύση πάντως τα σπάει (βανίλια-καραμέλα) και από διαλυτότητα επίσης. (Σε ευχαριστώ για το respect στην υπογραφή - είναι βγαλμένο από τη ζωή που λένε.) (Έχω πολλά ερωτηματικά, προέρχομαι από άλλη φάση: ήμουν κάποτε μια μπάλα λίπους. Κι έχω κοπιάσει πολύ για να έχω το φτωχό αποτέλεσμα... Anyway, για να μην τα πάρουν κράνα οι moderators που βγαίνω εκτός θέματος, θα σου στείλω και πριβέ μήνυμα αν χρειαστεί...) Σε ευχαριστώ για το χρόνο σου πάντως φιλαράκι.

sofos
27-06-11, 23:19
Φίλε sofos, την πήρα γύρω στα 36 ευρώ τα 908 γρ. να τη δοκιμάσω. Η αλήθεια είναι ότι τα φοβάμαι τα blends, αλλά είπα μήπως βάλω κάνα κιλάκι. Είμαι 1.75, 73 κιλά, στεγνός γενικά (δες και εικόνα προφίλ). Από γεύση πάντως τα σπάει (βανίλια-καραμέλα) και από διαλυτότητα επίσης. (Σε ευχαριστώ για το respect στην υπογραφή - είναι βγαλμένο από τη ζωή που λένε.) (Έχω πολλά ερωτηματικά, προέρχομαι από άλλη φάση: ήμουν κάποτε μια μπάλα λίπους. Κι έχω κοπιάσει πολύ για να έχω το φτωχό αποτέλεσμα... Anyway, για να μην τα πάρουν κράνα οι moderators που βγαίνω εκτός θέματος, θα σου στείλω και πριβέ μήνυμα αν χρειαστεί...) Σε ευχαριστώ για το χρόνο σου πάντως φιλαράκι.

δε κανει τπτ φιλε μου,παντως ακριβουτσικη την πηρες να ξερεις,επεισης πολυ καλος εισαι πλεον αρκετα γραμμωμενος φαινεσαι :thumbup: