PDA

Επιστροφή στο Forum : Hydro-Peak (Inner Armour)



sofos
28-06-11, 23:02
http://www.innerarmour.com/store/images/hydroPeak.jpg
Hydro-Peak™
Amino 10,000 Pro Series
Muscle Growth – Repair – Recovery*

The World’s Fastest Absorbing Amino Acids*, #1 Rated Whey Hydrolysate Amino Acid Tabs*.

100% Advanced Whey Hydrolysate* — 42% Greater Absorption*, 300% Greater Nitrogen Retention* — Zero Fillers – Zero Binders*.

The HYDRO-PEAK™ Advantage: Studies strongly suggest that the ingestion of a fast-acting protein/amino acid hydrolysate supplement can increase amino acid levels in systemic circulation where they are available for muscle protein anabolism (growth). The more rapidly these amino acids rise in the blood, the greater the muscle building reaction.

Hydrolysates like the ones found in HYDRO-PEAK™ have been shown to be the most beneficial form for bodybuilders and athletes as they absorb the fastest and therefore create the greatest spike in plasma concentration.

HYDRO-PEAK™ contains only the finest 100% Pure Whey Protein Hydrolysate manufactured without the use of fillers or binders to provide your muscles with THE WORLD’S FASTEST ABSORBING AMINO ACID TABLETS.*
http://www.innerarmour.com/images/nutriinfopics/hydro-chart.gif
http://www.innerarmour.com/images/nutriinfopics/hydro_Panel.gif
καλα φαινονται παντως :green:

Bodytlk
29-06-11, 00:31
Παρα πολυ δυνατα:thumbup:...Ποσο κοστολογουνται παρακαλο?

sofos
29-06-11, 00:35
Παρα πολυ δυνατα:thumbup:...Ποσο κοστολογουνται παρακαλο?

δε ξερω απο εξωτερικο μονο,Ελλαδα κανενα προιον της εταιριας δεν εχει κυκλοφορησει απ οσο ξερω..

Alexakos3
29-06-11, 18:38
Η ακριβότερη τιμή που μπορώ να βρώ αυτό το προιόν είναι οι 180 ταμπλέτες 19$

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Bodytlk
29-06-11, 19:32
σοβαρα? :shock::shock::shock:

amateur666
29-06-11, 19:37
Η ακριβότερη τιμή που μπορώ να βρώ αυτό το προιόν είναι οι 180 ταμπλέτες 19$

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

εεε ενταξει η εταιρεια δεν ειναι κ κανενα μεγαθυριο στο κοσμο των supps..ισωσ για αυτο και η τιμη..

sofos
29-06-11, 19:45
εεε ενταξει η εταιρεια δεν ειναι κ κανενα μεγαθυριο στο κοσμο των supps..ισωσ για αυτο και η τιμη..

μια χαρα εταιρια ειναι,απλα δε πληρωνει τοσα για να διαφημηζεται..

karpoutzidis
29-06-11, 19:53
Η ακριβότερη τιμή που μπορώ να βρώ αυτό το προιόν είναι οι 180 ταμπλέτες 19$

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

ψεύτη ψεύτη σε κάνα δυο το είδα 32 δολαριακια το ένα τα 180 χαπάκια:P

Alexakos3
29-06-11, 20:04
ψεύτη ψεύτη σε κάνα δυο το είδα 32 δολαριακια το ένα τα 180 χαπάκια:P

όχι αλήθεια το έχω βρεί βέβαια δεν είναι και τα πιο γνωστά sites αλλά είμαι σίγουρος με λίγο ψάξιμο το βρίσκεις!! ;)

Update: Μόλις βρέθηκε σε υπερπασίγνωστη σελίδα του εξωτερικού στην τιμή που προανέφερα!!

karpoutzidis
29-06-11, 20:57
όχι αλήθεια το έχω βρεί βέβαια δεν είναι και τα πιο γνωστά sites αλλά είμαι σίγουρος με λίγο ψάξιμο το βρίσκεις!! ;)

Update: Μόλις βρέθηκε σε υπερπασίγνωστη σελίδα του εξωτερικού στην τιμή που προανέφερα!!

pm plz

Alexakos3
29-06-11, 21:27
pm plz

sure...

Devil
02-07-11, 05:48
πρωτεινη σε χαπια ειναι ρε παιδια....