PDA

Επιστροφή στο Forum : Mutant Rage (PVL)



ggeorge
18-07-11, 19:09
Το εβαλα στην αξιολόγηση γιατί φανταζομαι αφου μου λύσετε την απορια θα το αξιολογήσετε κι όλας... Δε βρηκα σχετικο στην αναζήτηση...

Μου το καναν δωρο μαζί με αγορα πρωτείνης. Δεν εχω ιδεα τι είναι...

Καμια βοηθεια;

jannous44
18-07-11, 19:27
2861828620

συμπληρωσα τις εικονες επειδη το εκοβα για κλεισιμο αν δεν τα εβαζε καποιος..:P
ειναι φορμουλα για πριν τι προπονηση... το λεγομενο νιτρικο... σου δινει πριξιματα αντοχη και δυναμη...

TEFAAtzis
18-07-11, 20:07
Creatine BetaSyne???Τι ξερουμε για αυτη???

sofos
18-07-11, 20:10
Creatine BetaSyne???Τι ξερουμε για αυτη???

creatine-beta alanine ειναι κ αν θυμαμαι καλα το ιδιο εχει κ το cellmass και το no xplode

ggeorge
18-07-11, 20:46
σωστος...
Το ξεχασα τελειως ...

thanasis76
25-07-11, 15:17
καλησπερα!!! ψαχνοντας επεσα σε αυτο το προιον και επιδη δεν το βρηκα εδω καπου, το βαζω για να δουμε αν το εχει παρει κανεις και τι γνωμη εχει....

http://i994.photobucket.com/albums/af61/thanasis76/1580_1572_mutantrage.jpg

http://i994.photobucket.com/albums/af61/thanasis76/1580_nutfacts_mutantrage_extremelemonade.jpg

τι λετε??
πως το βλεπετε απο τα στοιχεια του??

cuntface
10-07-12, 00:35
το εχει δοκιμαση κανεις τελικα? σκεφτομαι να το παρω σε λιγες μερες

raziel13epsilon
10-07-12, 21:45
το εχει δοκιμαση κανεις τελικα? σκεφτομαι να το παρω σε λιγες μερες

Φιλε μου το εχω παρει εγω. Ειναι η 2η φορα που περνω νιτρικο μετα το ΝΟ shotgun της VPX. Εχω να σου πω οτι ειναι φοβερο. Επειδη ειμαι ανθρωπος ψυχολογιας και λιγο να ειμαι down δε μπορω να κανω ουτε με 10 κιλα. Εαν παρω 30-45 λεπτα πριν το Rage , παω γυμναστηριο και ειμαι σαν πυραυλος. Εμενα προσωπικα δε μου δημιουργησε καμμια παρενεργια. Ουτε τρέμουλο , ουτε μιρμιγκιασμα στο σώμα . Αξιζει να το παρεις και ειναι και σχετικα οικονομικο. Αν σου πουν απο το μαγαζι που θα το παρεις να περνεις 2 σκουπακια μη το κανεις. 1 ειναι αρκετο. Αν δεις οτι δε σε πιανει το πολυ πολυ καντο 1 1/2 .

cuntface
10-07-12, 22:10
Φιλε μου το εχω παρει εγω. Ειναι η 2η φορα που περνω νιτρικο μετα το ΝΟ shotgun της VPX. Εχω να σου πω οτι ειναι φοβερο. Επειδη ειμαι ανθρωπος ψυχολογιας και λιγο να ειμαι down δε μπορω να κανω ουτε με 10 κιλα. Εαν παρω 30-45 λεπτα πριν το Rage , παω γυμναστηριο και ειμαι σαν πυραυλος. Εμενα προσωπικα δε μου δημιουργησε καμμια παρενεργια. Ουτε τρέμουλο , ουτε μιρμιγκιασμα στο σώμα . Αξιζει να το παρεις και ειναι και σχετικα οικονομικο. Αν σου πουν απο το μαγαζι που θα το παρεις να περνεις 2 σκουπακια μη το κανεις. 1 ειναι αρκετο. Αν δεις οτι δε σε πιανει το πολυ πολυ καντο 1 1/2 .

φιλε οι υπαλληλοι του συγκεκριμενου καταστηματος αν ενοις αφτο που καταλαβα ειναι εντελως για τον π@@@@@ο ειχα παι να παρω αμινοξεα σε σκονη για μετα τιν προπο και μου δωσανε το NO synthesize και μου λενε 2 scoop τελικα μετα απο 10 μερες το πεταξα αλλα τελος παντον ειναι πολυ καλη ι τιμη του το περνισ 45 λεπτα πριν γιατι στο επισιμο σιτε τισ VPL ΛΕΕΙ 15 λεπτα για πες

cuntface
12-07-12, 14:56
ΤΟ Τσιμπησα το νιτρικο ο τυπος μου ειπε 3 σκοοπ εγω τωρα μολις πιρα 1μισι και θα περιμενω 40λεπτακια και θα παω gym και βλεπουμε μετα

cuntface
15-07-12, 18:20
τελικα το 1 σκοοπ δεν κανει τπτ δεν νιωθο απολυτος τιποτα θα δοκιμασω 3 σκοοπ που μου ειπε και το παιδι απο το μαγαζι -.-

COBRA_STYLE
15-07-12, 19:38
Δεν μπορω να καταλαβω πραγματικα γτ πατε και πετατε τα λεφτα σας σε τετοιες μαλακιες.Δε βρισκω ουτε ενα λογο.

raziel13epsilon
22-07-12, 01:10
Η ποσοτητα που πρεπει να παρεις εχει να κανει και με τον μυηκο ογκο που εχεις. Ενας αθλητης με μεγαλο μυηκο ογκο θα πρεπει να παρει 3 scoop χαλαρα. Επισης μια καλη λυση ειναι να παρεις και ενα 2ο νιτρικο και να τα συνδιαζεις μαζι. Φυσικα ο καθε οργανισμος δεν ειναι ιδιος. Ενα σκευασμα που πιανει εμενα, δε σημαινει οτι θα εχει το ιδιο αποτελεσμα και σε σενα. Ειναι και λιγο ρωσσικη ρουλετα. Αμα διαβασεις το φορουμ για τα νιτρικα θα βρεις πολλους μη ικανοποιημενους. Μια δοκιμη θα σου λυσει ολες τις αποριες.

cuntface
23-07-12, 19:12
Η ποσοτητα που πρεπει να παρεις εχει να κανει και με τον μυηκο ογκο που εχεις. Ενας αθλητης με μεγαλο μυηκο ογκο θα πρεπει να παρει 3 scoop χαλαρα. Επισης μια καλη λυση ειναι να παρεις και ενα 2ο νιτρικο και να τα συνδιαζεις μαζι. Φυσικα ο καθε οργανισμος δεν ειναι ιδιος. Ενα σκευασμα που πιανει εμενα, δε σημαινει οτι θα εχει το ιδιο αποτελεσμα και σε σενα. Ειναι και λιγο ρωσσικη ρουλετα. Αμα διαβασεις το φορουμ για τα νιτρικα θα βρεις πολλους μη ικανοποιημενους. Μια δοκιμη θα σου λυσει ολες τις αποριες.

φιλε δοκιμασα 1 τπτ δοκιμασα 2 τιποτα πηρα 3 και το μονο που με επιασε ητανε το στομαχι μου τι να πω δεν κανει για μενα

raziel13epsilon
28-07-12, 22:44
Απο οτι εχω καταλαβει , στα νιτρικα παιζει λιγο και ο παραγοντας τυχη. Τι εννοω για να μη παρεξηγηθω. Οτι περνεις ενα νιτρικο. Δεινεις 40-50 ευρω και δε ξερεις εαν θα σε πιασει ή το πως θα το δεχτει ο οργανισμος σου. Υπαρχει περιπτωση να το αγορασεις και να καταληξει στα σκουπιδια.

cuntface
30-07-12, 08:27
Απο οτι εχω καταλαβει , στα νιτρικα παιζει λιγο και ο παραγοντας τυχη. Τι εννοω για να μη παρεξηγηθω. Οτι περνεις ενα νιτρικο. Δεινεις 40-50 ευρω και δε ξερεις εαν θα σε πιασει ή το πως θα το δεχτει ο οργανισμος σου. Υπαρχει περιπτωση να το αγορασεις και να καταληξει στα σκουπιδια.

δεν το πεταξα απλα το εστειλα με κλοτσια απο το παραθηρο στον 3ο οροφο τωρα που πηγε δεν ξερω

BBCSC
15-09-12, 00:08
Σημερα το δοκιμασα(δεν εχω ξαναπαρει συμπληρωματα διατροφης) και με 1scoop μου εδωσε ενεργεια αν και μετα την προπονηση πτωμα ;p γινεται να τα κανω 2scoop ?? (αυτο μου ειπε αυτος απο το καταστημα)

panakos
15-09-12, 07:56
Σημερα το δοκιμασα(δεν εχω ξαναπαρει συμπληρωματα διατροφης) και με 1scoop μου εδωσε ενεργεια αν και μετα την προπονηση πτωμα ;p γινεται να τα κανω 2scoop ?? (αυτο μου ειπε αυτος απο το καταστημα)

ναι φιλε γινεται,αλλαοχι αμεσως..ασε 1 βδομαδα στο 1 αφου ειναι και η πρωτη φορα που παιρνεις νιτρικο και μετα ανεβασε σε 2....

BBCSC
15-09-12, 17:12
σημερα θα δοκιμασω με2 σκουπ. αα και κατι αλλο εμενα εχει αλλα συστατικα:S

ΠανοςΒ
18-10-12, 21:24
Το εχω 20 μερες περιπου, εχω κανει 6-7 full body πρόπονησεις. Παιρνω 1 σκουπ γιατι ειμαι stimulants sensitive και προπονουμε 19:00-20:30 οποτε δε θελω και πολλη καφεινη γιατι δεν κοιμαμαι καλά.

Δεν ειδα ιδιαιτερα πρηξιματα αλλά εχω απιστευτη συγκεντρωση στην προπονηση και ενεργεια χωρις να εχω την υπερδιεγερση που ειχα με αλλα pre. Παρα πολυ ιδρωτας και προπονηση 55-65 λεπτα με μικρα διαλειματα.

Θετικό το προσημο αλλά θελει ενισχυση για πρηξιμο. Περυσι επαιρνα μια σιχαμενη αηδια της Dymatize ( αν θυμαμαι καλά το ονομα) χωρις stims. Ισως τα κανω στακ.

Απο γευση καλό αλλα σχετικά γλυκο και απο χρωμα ειναι σαν μαλακτικό για μαλλινα.