PDA

Επιστροφή στο Forum : Greg Plitt



ThunderK
21-07-11, 21:43
Θα ηθελα να ακουσω ετσι μια γνωμη απο εσας παιδια!


http://www.youtube.com/watch?v=jRq6sajklRs&feature=channel_video_title

Madd_Chadd
21-07-11, 22:07
Θα ηθελα να ακουσω ετσι μια γνωμη απο εσας παιδια!
http://www.youtube.com/watch?v=jRq6sajklRs&feature=channel_video_title

-1 :green:

ThunderK
22-07-11, 16:57
Τι εννοεις με το -1 ?

GREEK POWER
22-07-11, 17:18
Εμενα παντος μου εβγαλε κατι (ασχημο) ο τυπος και δεν το ιδα ολοκληρο. :unsure:

sofos
22-07-11, 17:25
Εμενα παντος μου εβγαλε κατι (ασχημο) ο τυπος και δεν το ιδα ολοκληρο. :unsure:

μ αυτα που παιρνει πειραχτηκαν τα μυαλα του,αλλα τα αμερικανακια παρ ολα αυτα τον βγαζουν πρωτο μοντελο και καλα καλυτερος στον κοσμο λολ,ανιωθηλες μεχρι εκει που δε παει...ωραιο προτυπο τι να πω..

GREEK POWER
22-07-11, 17:35
Παντος κατι τιποι σαν και αυτον μονο διαφημιση δεν ειναι για το αθλημα. :puke::puke::puke:

sofos
22-07-11, 17:40
Παντος κατι τιποι σαν και αυτον μονο διαφημιση δεν ειναι για το αθλημα. :puke::puke::puke:

:thumbup::thumbup: ετσι ακριβως απλα αν δεις comments θα σου ρθει γελιο με κλαμμα μαζι,ολοι λενε respect κλπ λολ ουτε τυφλοι να ταν,το αισχος respectaroun

Madd_Chadd
22-07-11, 18:03
:thumbup::thumbup: ετσι ακριβως απλα αν δεις comments θα σου ρθει γελιο με κλαμμα μαζι,ολοι λενε respect κλπ λολ ουτε τυφλοι να ταν,το αισχος respectaroun

Γιαυτο σας παω κ τους 2 ειπατε αυτα που ηθελα να πω +2 dawgs! :thumbup::clap:

sofos
22-07-11, 18:06
Γιαυτο σας παω κ τους 2 ειπατε αυτα που ηθελα να πω +2 dawgs! :thumbup::clap:

κοιταξε λογικα ψυχικη διαταραχη δεν εχει γιατι στις φωτογραφησεις ειναι παναγιτσα....αρα πριν τις προπονησεις η κατι σνιφαρει η τα αας του χουν πειραξει τα μυαλα μιας κ ολοι δεν ειμαστε το ιδιο...αλλα μαλλον πιστευω κατι σνιφαρει πριν την προπονηση με πολυ ανεση.....αλλα ειπαμε οι αμερικανοι τυφλοι ειναι,οτι να ναι απλα....

themisdas
22-07-11, 18:56
δεν σας αρεσει το σωμα του?

sofos
22-07-11, 19:39
δεν σας αρεσει το σωμα του?

μας αρεσει το σωμα του,τα μυαλα του δε μας αρεσουν κ οταν θεωρεισαι τοπ μοντελ δε πρεπει να συμπεριφερεσαι ετσι....υποτιθεται εισαι παραδειγμα

gym
22-07-11, 21:42
φφφφφφφφ...τι ποζεριες κ κακο ειναι αυτος ρε.....οσο φετες κ αν ειναι,απο μυαλο κουκουτσι...οποτε μηδενιζεται το παιδακι...:green:

sofos
22-07-11, 21:46
φφφφφφφφ...τι ποζεριες κ κακο ειναι αυτος ρε.....οσο φετες κ αν ειναι,απο μυαλο κουκουτσι...οποτε μηδενιζεται το παιδακι...:green:

gym αυτος ειναι χειροτερος απ τον ζυζ κ ειναι κ 30+ κ διασημος κ κανει αυτες τις π@π@ριες

pizzass
22-07-11, 22:19
XAXAX καγκουρας ο τυπος τρελος :green::green: νταξει μια χαρα σωματακι εχει αλλα νμζω πως το παρακανε με τον ιδρωτα :P και οσο για αυτα π λεει..μ θυμιζει κατι τυπαδες στο αμερικα π κανουν συνεδρια για το πως να ζουνε οι αλλοι τη ζωη τους ! για ενα ποτο μζ του θα εβγαινα χαλα πρπ να εχει απειρο γελιο (λογω χαζομαρας :green:)

ThunderK
23-07-11, 00:14
Ελατε ρε παιδια, ηρεμηστε. Επειδη ο ανθρωπος ειναι ρεαλιστης ειναι τρελος? Για να ειναι Νο 1 ειναι χαζος? Δε ξερει τι κανει? Δειτε τον πως ειναι, δειτε ποσο σκληρα δουλευει στο γυμναστηριο (αν εχετε και συνδρομη θα καταλαβεται...)... Και επισης αυτα που λεει ειναι λογια κινητοποιησης αν δε το καταλαβατε... Εχουν νοημα ολα και οσα λεει, δν ειναι αερολογιες... θελει να προσφερει ολα οσα εχει μαθει τα τελευταια 15 χρονια οπως εχει πει...!! Respect και απο εμενα!

sofos
23-07-11, 00:21
Ελατε ρε παιδια, ηρεμηστε. Επειδη ο ανθρωπος ειναι ρεαλιστης ειναι τρελος? Για να ειναι Νο 1 ειναι χαζος? Δε ξερει τι κανει? Δειτε τον πως ειναι, δειτε ποσο σκληρα δουλευει στο γυμναστηριο (αν εχετε και συνδρομη θα καταλαβεται...)... Και επισης αυτα που λεει ειναι λογια κινητοποιησης αν δε το καταλαβατε... Εχουν νοημα ολα και οσα λεει, δν ειναι αερολογιες... θελει να προσφερει ολα οσα εχει μαθει τα τελευταια 15 χρονια οπως εχει πει...!! Respect και απο εμενα!

σορρυ φιλε αλλα εχεις δει αλλα βιντεο του?σ ολα σ οσα προπονειται ειναι τοπλες(ξερω εχει ζεστη λολ) κ επεισης εχεις δει σε τι υπερενταση ειναι και πως τα λεει?ενας νορμαλ ανθρωπος ετσι συμπεριφερεται?

ThunderK
23-07-11, 00:47
Εχω συνδρομη του φιλε μου εδω και 1 χρονο.. Βασικα, ο ανθρωπος θελει να διαφημησει το σωμα του και επιπλεον ειναι γυμνος για να δειχνει το καθε μυ που δουλευει... Οσο για τη συμπεριφορα του, ενταξει ειναι δικα του τα βιντεο και πληρωνεις για να τον δεις... Αν δε θες δε τον βλεπεις... Παντως το σωμα του να ειχαμε και μεις τετοια τρελα θα ειχαμε :Ρ
Και συν τις αλλης σε ενα βιντεο του λεει: ξερω οτι η συμπεριφορα μ ειναι τετοια και δε θελω να φανω μαμακας και διαφορα, αλλα ειμαι ετσι γιατι το κανω επειδη πιαθιαζομαι και ενθουσιαζομαι με αυτο καθως και περνω στα σοβαρα ολο το θεμα γυμναστηριου-διατροφης κλπ γιατι ειναι τροπος ζωης!

sofos
23-07-11, 00:59
Εχω συνδρομη του φιλε μου εδω και 1 χρονο.. Βασικα, ο ανθρωπος θελει να διαφημησει το σωμα του και επιπλεον ειναι γυμνος για να δειχνει το καθε μυ που δουλευει... Οσο για τη συμπεριφορα του, ενταξει ειναι δικα του τα βιντεο και πληρωνεις για να τον δεις... Αν δε θες δε τον βλεπεις... Παντως το σωμα του να ειχαμε και μεις τετοια τρελα θα ειχαμε :Ρ
Και συν τις αλλης σε ενα βιντεο του λεει: ξερω οτι η συμπεριφορα μ ειναι τετοια και δε θελω να φανω μαμακας και διαφορα, αλλα ειμαι ετσι γιατι το κανω επειδη πιαθιαζομαι και ενθουσιαζομαι με αυτο καθως και περνω στα σοβαρα ολο το θεμα γυμναστηριου-διατροφης κλπ γιατι ειναι τροπος ζωης!

φιλε κ αλλοι εχουν τετοια σωματα και καλυτερα αλλα ετσι δε κανουν,τωρα το ποσο παθιαζεται αστο φτηνες δικαιολογιες αλλα τεσπ δε το συνεχιζω αφου εισαι μεγαλος φαν του..

ginus
23-07-11, 02:08
ρε ουστ...που θα τον εξυμνισουμε κιολας...ας ειχες μαμησε με γονιδια και θα σου λεγα εγω αν θα λεγε το fuck the genes...αμα ολος αυτος ο ιδρωτας ειναι απο τα βαρη εγω ειμαι μπαλαρινα...καμια ωρα αεροβιο και ισως και λιγο λαδι πριν για να γυαλιζει παιζει...μου θυμιζει κατι 20χρονα που πηραν μαγικο ζουμο και δινουν δεξια και αριστερα συμβουλες προπονησης και διατροφης...κανε οτι θελεις με το σωμα σου και μαγκια σου...αλλα μην μας περνας για αφελεις...

ThunderK
23-07-11, 10:08
ρε ουστ...που θα τον εξυμνισουμε κιολας...ας ειχες μαμησε με γονιδια και θα σου λεγα εγω αν θα λεγε το fuck the genes...αμα ολος αυτος ο ιδρωτας ειναι απο τα βαρη εγω ειμαι μπαλαρινα...καμια ωρα αεροβιο και ισως και λιγο λαδι πριν για να γυαλιζει παιζει...μου θυμιζει κατι 20χρονα που πηραν μαγικο ζουμο και δινουν δεξια και αριστερα συμβουλες προπονησης και διατροφης...κανε οτι θελεις με το σωμα σου και μαγκια σου...αλλα μην μας περνας για αφελεις...

Εννοει fuck the genetics, γιατι πολλοι μπορει να τα κατηγορουν, αλλα οντως το θεμα ειναι να δινεις το 110% σου στο γυμναστηριο και στη διατροφη, κλπ κλπ... Δηλαδη ειναι θεμα σκληρης δουλειας... Τωρα τι να πω αν σου μοιαζει για 20χρονο που να δινει συμβουλες προπονησης χωρις να ξερει τη λεει, σου λεει ενα: κοιτα τον πως ειναι... Μονο αν γινεις μελος στο site του θα καταλαβεις...

Madd_Chadd
23-07-11, 13:21
Thunder oπως αντιλαμβανεσαι "ΔΕΝ" τον γουσταρουμε τον τυπα και οπως ειπες και εσυ πιο πανω "Αν δε θες δε τον βλεπεις".:green::P

ThunderK
23-07-11, 15:48
Δε σας αρεσει ο χαρακτηρας του... Εγω βσκ ηθελα να επικεντρωθείτε στην εμφανισή του! Τι σας αρέσει και τι όχι, κάποια γνώμη;

GREEK POWER
23-07-11, 16:00
Φιλε μου ενας αθλητης δεν ειναι μονο οι ικανοτητες του η το σωμα του , το κυριοτερο ειναι ο χαρακτηρας του και η συμπεριφορα του μεσα στο χωρο του αθληματος, ο συγκεκριμενος ειναι ενας χολιγουντιανος τσαρλατανος και τπτ αλλο.

ThunderK
23-07-11, 16:06
Εγω αυτο θελω να σχολιασετε ομως...

gym
23-07-11, 16:16
Εγω αυτο θελω να σχολιασετε ομως...

το οτι ειναι τσαρλατανος?αμαν καλε ...να ειναι....

σωμα οκ εχει καλο...πολυ καλο...φες μιλαμε!αλλα μονο αυτο...!αλλα απο τους 10 οι 9,5 ετσι ειναι στο γουαου χολυγουντ...!

μεταξυ μας...ποσο παει καλε η σελιδα του κ πληρωνεις κιολας?σου αρεσει τουλαχιστον η τσαμπααααα......μαπα το καρπουζι???!!!!!:green:

Madd_Chadd
23-07-11, 17:20
Εγω αυτο θελω να σχολιασετε ομως...

Εχει σωμα παραλιας,μικρες μαζες οχι βαθεια κοψιματα και δε θα ηθελα ποτε να πεσω σε τετοιο μυικο επιπεδο.

ThunderK
23-07-11, 17:37
Κοστιζει 7,80 Ε τον μηνα... Η σελιδα ειναι αρκετα καλη.. Τα βιντεο βεβαια δεν ειναι σε HD... αλλα βλεπονται μια χαρα...Εχει Video Blog που απανταει σε ερωτηματα μελων οπως. π.χ Decompression, Stretching, Effects of Caffeine, Creatine, Lifting Tempos, Lifting Split, Rest και τοοοοσα άλλα.. Εχει βιντεο με μαγειρικη, πισω απο τις σκηνες σε φωτογραφισεις, απο τη καθημερινοτητα, αντιμετωπιση στρες και φυσικα μεσα στο γυμναστηριο... Αξιζαν τα χρηματα που εδωσα...!!!

ThunderK
23-07-11, 17:43
Εχει σωμα παραλιας,μικρες μαζες οχι βαθεια κοψιματα και δε θα ηθελα ποτε να πεσω σε τετοιο μυικο επιπεδο.
19 ιντσες χερι και μικρες μαζες; 5% bodyfat και οχι κοψιματα Ο_ο ... Ακουγεται παραξενο...

Madd_Chadd
23-07-11, 19:25
19 ιντσες χερι και μικρες μαζες; 5% bodyfat και οχι κοψιματα Ο_ο ... Ακουγεται παραξενο...

Τhunder εχω σα προτυπο σωματα 100κιλα+ ο plitt ειναι γυρω στα 82-84 μαρεσουν οι μεγαλες μαζες.

themisdas
23-07-11, 19:54
Εχει σωμα παραλιας,μικρες μαζες οχι βαθεια κοψιματα και δε θα ηθελα ποτε να πεσω σε τετοιο μυικο επιπεδο.


19 ιντσες χερι και μικρες μαζες; 5% bodyfat και οχι κοψιματα Ο_ο ... Ακουγεται παραξενο...

φιλε Madd_Chadd εχεις παραπανω απο 19 ιντσες (48 εκατοστα) χερι?

Madd_Chadd
23-07-11, 19:57
φιλε Madd_Chadd εχεις παραπανω απο 19 ιντσες (48 εκατοστα) χερι?

Ναι αλλα οχι γραμμωμενο και στη γραμμωση θα ειναι πιο μικρο απο 19 ιντσες με τη διαφορα πως δεν εχουμε τα ιδια <συμπληρωματα>.;)

ggeorge
23-07-11, 20:08
δε ξερω αν είναι βλακας, ψωνιο, νουμερο, επιδειξίας, μικροτσούτσουνος ή οτι αλλο, αλλα εχει σωματαρα...

Τι λεμε τωρα...

ThunderK
23-07-11, 22:03
Παλαιοτερα ητανε 215 λιβρες... Παξτε στο google να δειτε μερικες φωτογραφιες του... Παιζει να ειχε 22 ιντσες χερι γραμωμενο.. τωρα ειναι 90 κιλα!

magavaTOUT
24-07-11, 03:29
Εχει σωμα παραλιας,μικρες μαζες οχι βαθεια κοψιματα και δε θα ηθελα ποτε να πεσω σε τετοιο μυικο επιπεδο.
δεν το λες και σωμα παραλιας αυτο :unsure:

Madd_Chadd
24-07-11, 10:43
δεν το λες και σωμα παραλιας αυτο :unsure:

Ειναι η προσωπικη μου γνωμη magavaτουτ πρεπει να αρεσει μονο σε μενα αυτο που λεω.:green:

GREEK POWER
24-07-11, 10:59
Ειναι η προσωπικη μου γνωμη magavaτουτ πρεπει να αρεσει μονο σε μενα αυτο που λεω.:green:

Ωραια απαντηση !!! :thumbup:

sofos
25-07-11, 02:59
http://www.youtube.com/watch?v=X6hCKwRjiys&feature=player_embedded

ακουστε τι μουσικη εβαλε το οργιο και μεσα στο γυμναστηριο φερεται σα κανιβαλος,πεταει τα κιλα στο πατωμα κλπ,ελεος αυτο δεν ειναι παθος για τη γυμναστικη αυτο ειναι οτι να ναι,για να μη το χαρακτηρισω καπως αλλιως...

Madd_Chadd
25-07-11, 12:54
Ωραια απαντηση !!! :thumbup:

Χαιρομαι που σαρεσε Greek! :green:

Sofe πραγματικα δε μπορεσα να δω μεχρι το τελος,οποτε ελεγε "ΗΕΑD STRONG" και εκανε σαν τους δαγκωμενους στα τρανς παρτυ το μονο που ηθελα να κανω ηταν μασισω το πληκτολογιο μου.Δε ξαναγραφω τπτ στο συγκεκριμενο τοπικ γιατι νευριαζω. :green::P

GREEK POWER
25-07-11, 13:02
Αντε παλι ! Τι ξυνεις πληγες ρε σοφε ??? :doh:

-Nikolakis-
25-07-11, 15:40
δε ξερω αν είναι βλακας, ψωνιο, νουμερο, επιδειξίας, μικροτσούτσουνος ή οτι αλλο, αλλα εχει σωματαρα...

Τι λεμε τωρα...

+1:thumbup:
Και επειδη ολα ειναι θεμα marketing,αν το δεις απο μια αλλη οπτικη γωνια,ξερει ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ τι πουλαει ο τυπος.
Μονο και μονο απο το κραξιμο που τρωει,επιτυγχανεται τουλαχιστον το να ασχολειται μαζι του ο κοσμος..
Γιατι οταν εισαι Νο.1 σε αυτο που κανεις,οσοι ειναι οι fans,ειναι και οι haters.

alexgi
25-07-11, 15:42
+1:thumbup:
Και επειδη ολα ειναι θεμα marketing,αν το δεις απο μια αλλη οπτικη γωνια,ξερει ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ τι πουλαει ο τυπος.
Μονο και μονο απο το κραξιμο που τρωει,επιτυγχανεται τουλαχιστον το να ασχολειται μαζι του ο κοσμος..
Γιατι οταν εισαι Νο.1 σε αυτο που κανεις,οσοι ειναι οι fans,ειναι και οι haters.

αυτο ακριβως:thumbup:

-Nikolakis-
25-07-11, 15:58
αυτο ακριβως:thumbup:

Ετσι παει αγαπητε!Γιατι μπορει στη ζωη,το παν,να ειναι αυτο που εισαι,αλλα στον κοσμο του χρηματος,το παν ειναι αυτο που προβαλεις..;)

ThunderK
25-07-11, 17:18
http://www.youtube.com/watch?v=NZQOJo14Rps

Εδω φυσιολογικοτατος ειναι :)

spyros Bodybuilding
29-07-11, 00:29
εγω παντως προτιμω τον rob riches


http://www.youtube.com/watch?v=KViAdk2TEFU&feature=relmfu
:bowdown::bowdown:

sofos
29-07-11, 07:06
εγω παντως προτιμω τον rob riches


http://www.youtube.com/watch?v=KViAdk2TEFU&feature=relmfu
:bowdown::bowdown:

ακριβως κ γω μια απ τα ιδια bro :thumbup:

leftis
31-07-11, 00:43
Παρ'ότι είναι λίγο πιο δραματικός απ'ότι πρέπει σε σημείο να φαίνεται ψεύτικο, εμένα με μοτιβάρει κάπως. Προτιμώ τον greg ( τον οποίο έχω ως πρότυπο ) παρά τον rob που είναι σα να βαριέται τη ζωή του.
Επίσης το σώμα του greg είναι πραγματικά αυτό που θέλω να έχω σε 10 χρόνια...
Μπορεί κάποιος να το πετύχει αυτό χωρίς ΑΑΣ? (αν και δεν ξέρω αν έχει πάρει ο συγκεκριμένος)

spyros Bodybuilding
31-07-11, 01:41
Παρ'ότι είναι λίγο πιο δραματικός απ'ότι πρέπει σε σημείο να φαίνεται ψεύτικο, εμένα με μοτιβάρει κάπως. Προτιμώ τον greg ( τον οποίο έχω ως πρότυπο ) παρά τον rob που είναι σα να βαριέται τη ζωή του.
Επίσης το σώμα του greg είναι πραγματικά αυτό που θέλω να έχω σε 10 χρόνια...
Μπορεί κάποιος να το πετύχει αυτό χωρίς ΑΑΣ? (αν και δεν ξέρω αν έχει πάρει ο συγκεκριμένος)

Κοιτα leftis για τον greg δεν ξερω αμα εχει παρει αναβολικα.Παντως ο rob riches ειναι natural απο οτι ξερω μονο πρωτεινη παιρνει σαν συμπληρωμα και κοιτα τι σωμα εχει.Δεν νομιζω να σε χαλαει να εχεις τετοιο σωμα σε 10 χρονια;)

sofos
31-07-11, 15:42
Κοιτα leftis για τον greg δεν ξερω αμα εχει παρει αναβολικα.Παντως ο rob riches ειναι natural απο οτι ξερω μονο πρωτεινη παιρνει σαν συμπληρωμα και κοιτα τι σωμα εχει.Δεν νομιζω να σε χαλαει να εχεις τετοιο σωμα σε 10 χρονια;)

και ο cutler ετσι λεει τον πιστευεις?ποιος εχει βγει να πει οτι παιρνει αας?ο αρνολντ μονο αφου ειχε σταματησει να παιρνει μερος σε αγωνες..

just chris
31-07-11, 18:07
προσπαθει να πιασει τον lee priest σε αντιπαθεια!!!

ThunderK
31-07-11, 19:44
Παιδια ο Greg, παρουσιαζει το γυμναστηριο ως μεσω στο οποιο βρισκεις λυσεις στα προβληματα της καθημερινότητας. Mind-body connection. Δε παιρνει ρε παιδια AAΣ, πρεπει να τον δειτε πως γυμναζετε στο γυμναστηριο και ποσα ξερει.. ΘΑ ΠΑΘΕΤΕ!!! Αυτο ομως, αν γινεται μελος στη σελιδα του. Αξιζει τα 7Ε το μηνα, σιγουρα!

spyros Bodybuilding
31-07-11, 22:23
και ο cutler ετσι λεει τον πιστευεις?ποιος εχει βγει να πει οτι παιρνει αας?ο αρνολντ μονο αφου ειχε σταματησει να παιρνει μερος σε αγωνες..

Για τον cutler δεν το πιστευω γιατι τον προδιδει και το σωμα του το ιδιο σε αυτα που δηλωνει.Το σωμα του rob riche απο την αλλη δεν εχει κατι το εξωγηινο ανετα καποιος μπορει να φτασει σε αυτο το επιπεδο χωρις αας.Φυσικα πρεπει να περασουν χρονια με σκληρη δουλεια για να φτιαξεις τετοιο σωμα τωρα αμα μου ερθει καποιος που το εχει φτιαξει μεσα σε 2 χρονια ε ναι τοτε θα πιστεψω οτι παιρνει αας.

sofos
31-07-11, 22:44
Για τον cutler δεν το πιστευω γιατι τον προδιδει και το σωμα του το ιδιο σε αυτα που δηλωνει.Το σωμα του rob riche απο την αλλη δεν εχει κατι το εξωγηινο ανετα καποιος μπορει να φτασει σε αυτο το επιπεδο χωρις αας.Φυσικα πρεπει να περασουν χρονια με σκληρη δουλεια για να φτιαξεις τετοιο σωμα τωρα αμα μου ερθει καποιος που το εχει φτιαξει μεσα σε 2 χρονια ε ναι τοτε θα πιστεψω οτι παιρνει αας.

και ο cutler απ τα 17 του κοπιαζει κ ειναι 37..

leftis
03-08-11, 14:20
Παιδια ο Greg, παρουσιαζει το γυμναστηριο ως μεσω στο οποιο βρισκεις λυσεις στα προβληματα της καθημερινότητας. Mind-body connection. Δε παιρνει ρε παιδια AAΣ, πρεπει να τον δειτε πως γυμναζετε στο γυμναστηριο και ποσα ξερει.. ΘΑ ΠΑΘΕΤΕ!!! Αυτο ομως, αν γινεται μελος στη σελιδα του. Αξιζει τα 7Ε το μηνα, σιγουρα!


Ούτε διαφήμηση να 'εκανες ρε συ...άραξε.

sofos
03-08-11, 14:26
Ούτε διαφήμηση να 'εκανες ρε συ...άραξε.

ετσι ειναι μερικοι παθιαζονται πολυ και τα χαβουν ευκολα ;)

Polyneikos
03-08-11, 16:45
Παιδια ο Greg, παρουσιαζει το γυμναστηριο ως μεσω στο οποιο βρισκεις λυσεις στα προβληματα της καθημερινότητας. Mind-body connection.

Δανεια ξεπληρωνει;:green:

GREEK POWER
03-08-11, 16:49
Δανεια ξεπληρωνει;:green:

1+ :thumbup:

ThunderK
03-08-11, 19:21
Επειδη λεω αληθειες σημαινει οτι κανω διαφημισεις; λολ

sofos
03-08-11, 19:47
Επειδη λεω αληθειες σημαινει οτι κανω διαφημισεις; λολ

τι αληθειες λες στο οτι ειναι natural?:rolf::rolf: η στο οτι εχει παθος με το gym?αυτο και ποιος δε το χει,ειναι ο μονος δηλαδη?επειδη κανει topless προπονησεις κ ιδρωνει τρελα?αυτο τι σημαινει?μονο αυτος εχει ενταση στις προπονησεις του?πφφφφ

Niiick
03-08-11, 20:21
Τι ναι αυτος ρε? Καμια προπονηση θα μας δειξει οπως λεει ο τιτλος, ή μονο μαθηματα ηθικης θα μας κανει, και θα μας πει συμβουλες ζωης ενας μοντελοπνιχτης τοπλες 30αρης?

sofos
03-08-11, 22:38
Τι ναι αυτος ρε? Καμια προπονηση θα μας δειξει οπως λεει ο τιτλος, ή μονο μαθηματα ηθικης θα μας κανει, και θα μας πει συμβουλες ζωης ενας μοντελοπνιχτης τοπλες 30αρης?

χαχαχα πες τα Νικ :turtle::green:

GREEK POWER
04-08-11, 08:22
χαχαχα πες τα Νικ :turtle::green:

SORRY ρε sofos αλλα δε νομιζω να διαφερει και πολυ αυτος που κατακρινεις (σωστα) απο αυτον που εχεις στο avatar σου :1laugh:

No Cash
04-08-11, 11:16
μεγαλο βλημα αυτος ο τυπος....

sofos
04-08-11, 11:42
SORRY ρε sofos αλλα δε νομιζω να διαφερει και πολυ αυτος που κατακρινεις (σωστα) απο αυτον που εχεις στο avatar σου :1laugh:

ξερω απλα αυτος δεν ιδρωνει σα κεφτες κ δε λεει οτι ειναι natural :green::P

GREEK POWER
04-08-11, 11:57
ξερω απλα αυτος δεν ιδρωνει σα κεφτες κ δε λεει οτι ειναι natural :green::P

Nαι......Οκ ! Ειναι λιγοτερο καραγκιοζης:green:

sofos
04-08-11, 12:11
Nαι......Οκ ! Ειναι λιγοτερο καραγκιοζης:green:

ναι αλλα αυτος ειναι 22 οχι 30+ σα τον πλιτ :green::turtle:

GREEK POWER
04-08-11, 12:53
ναι αλλα αυτος ειναι 22 οχι 30+ σα τον πλιτ :green::turtle:
Δηλαδη εχει περιθωριο να τον φτασει ακομα και να τον ξεπερασει στη γκαγκουρια:P

themisdas
04-08-11, 13:10
ξερω απλα αυτος δεν ιδρωνει σα κεφτες κ δε λεει οτι ειναι natural :green::P

ποιος ειναι?

sofos
04-08-11, 13:11
ποιος ειναι?

zyzz :green::turtle:

leftis
04-08-11, 14:06
zyzz :green::turtle:

Απ'ότι ξέρω, λέει ότι είναι νατουραλ.
Και μια φωτογραφία που τον δείχνει να κάνει ένεση κάποιας αναβολικής ουσίας, αυτός την δικαιολόγισε ως "flu shot" δηλαδή για να ξεπεράσει κάποια ασθένεια. Για να δείτε την φωτογραφία πηγαίνεται στο google images ---> search ----> zyzz flu shot :green:

sofos
04-08-11, 14:12
Απ'ότι ξέρω, λέει ότι είναι νατουραλ.
Και μια φωτογραφία που τον δείχνει να κάνει ένεση κάποιας αναβολικής ουσίας, αυτός την δικαιολόγισε ως "flu shot" δηλαδή για να ξεπεράσει κάποια ασθένεια. Για να δείτε την φωτογραφία πηγαίνεται στο google images ---> search ----> zyzz flu shot :green:

ασε τη λεει εκει ;)

leftis
04-08-11, 14:21
ασε τη λεει εκει ;)

*fanboy*

themisdas
04-08-11, 15:59
μα καλα τι ποζερια ειναι αυτα.....:banghead:

ThunderK
06-08-11, 22:50
Οπως λεει και ο zyzz: Haters gonna hate... O αδερφος του προσφατα πιαστηκε για χρηση αναβολικων!!

sofos
07-08-11, 03:01
Οπως λεει και ο zyzz: Haters gonna hate... O αδερφος του προσφατα πιαστηκε για χρηση αναβολικων!!

δε λεει μονο αυτο λεει κ mirers gonna mire,gangas gonna gang :green: ναι πιαστηκε και πληρωσε κατι ψηλα καθως αθωωθηκε χεχε κ αν δεις στο προφιλ του στις δραστηριοτητες γραφει κ ποια εχει χρησιμοποιησει κ στο βιντεο που του τα κατεσχεσαν απο την αποθηκη αυτα ηταν χεχε,αλλα ειμαστε οφ :P

spyros Bodybuilding
12-08-11, 01:02
zyzz=γελοιοτητα
αλλα και παλι Rest In Peace

Triumph
08-01-12, 11:00
Δν θα κρίνω ούτε το σώμα του αλλα ούτε και το "στυλάκι του". Φυσικά και πασάρει-ποζάρει το σώμα του μέσα απο τα βίντεο του, ειδικά οταν ζεις απο αυτό. Εδώ ορισμένοι πάνε 2 εβδομάδες γυμναστήριο και όταν του βλέπεις και περνάνε απο καθρεύτη σφιγγουν τα χέρια και πετάν το στήθος έξω. Τα βίντεο του σου προσφέρουνε κινητοποίησει, πραγμα που χρειάζεται ο καθένας μας. Αν παρατηρήσεται τα comments(στα βιντεο του) από κάτω τα περισσότερα είναι καλοπροαιρετα. Αν ήταν έλληνας,80% θα έτρωγε κράξιμο.Κακά τα ψέματα στην αμερική υπάρχει υποστήριξει, γιαυτο κιολας είναι η χώρα στην οποία λαμβάνουν μέρος τα μεγαλύτερα ΒΒ και Φιτνες shows στον κόσμο(εκτος το οτι ξεκίνησαν απο εκεί,η κοινωνία τους τα δέχεται). Στην Ελλάδα επικρατεί ακόμα το χαλασμένο τηλέφωνο (σε θέματα διατροφης-ασκησης-υγείας). Τελος πάντων,τον παρακολουθώ συχνά δν με απασχολεί αν παίρνει ΑΑΣ, σου προσφέρει κινητοποίησει και διάθεση για αλλαγή, κάτι που έχει χαθεί σήμερα.

vaggan
08-01-12, 12:27
ψωνισμενο βλημα ειναι οτυπος και οποιος θελεει να δει πως ειναι τα πραγματικα κορμια ας περασει απο την σελιδα του κωστα μπουρναζου.πηξαμε στα αμερικανακια και τις ποζεραδικες γελοιες προπονησεις τους

COBRA_STYLE
08-01-12, 15:24
βλακας ειναι το παλικαρι.Βy the way,τα κοκκινα στιγματα σε ολο του το σωμα χτυπανε πολυ ασχημα.

sofos
08-01-12, 15:28
βλακας ειναι το παλικαρι.Βy the way,τα κοκκινα στιγματα σε ολο του το σωμα χτυπανε πολυ ασχημα.

ο τυπος εχει παθει ψυχολογικα απ το στρατο κ απ αυτα που χρησιμοποιησε....δε μπορω να με φανταστω να μαι 30+ και να βγαζω βιντεο και να κανω σα πιθηκος :turtle: ακομα και ο ζυζακος ειχε πει στα 30 θα σοβαρευοταν χαχαχαχ

Polyneikos
08-01-12, 15:52
Σιγά μην περιμενα αυτο το ποζέρι για να μου δωσει κίνητρο για προπονηση.:thumbdown:
Παλι καλα,υπάρχουν πολλοι αλλοι αθλητες - επιπεδου - να μας εμπνευσουν.

Dreiko
08-01-12, 16:10
Σιγά μην περιμενα αυτο το ποζέρι για να μου δωσει κίνητρο για προπονηση.:thumbdown:
Παλι καλα,υπάρχουν πολλοι αλλοι αθλητες - επιπεδου - να μας εμπνευσουν.

+απειρο!!!!!!:thumbup::thumbup::thumbup:

-Nikolakis-
09-01-12, 08:21
Δεν θελω να φανω κακος....αλλα οταν ο θεος μοιραζε μαλακια πηγες με container φιλε Gregg...
Πολυ ωραιο κορμι αλλα αντι για μυελο το μυαλο κολυμπαει αλλου...:unsure:

vaggan
09-01-12, 14:02
μητε το πλιτ δε μπορει να βρει αυτος οχι σωστη προπονηση να κανει

Konstantinos!
29-01-12, 03:51
Ωραίο σώμα έχει ο τύπος δε μπορούμε να πούμε,αλλά εγώ άλλο αναρωτιέμαι,σα βρεγμένος ποντικός που είναι και ξαπλώνει πάνω στους πάγκους,τους καθαρίζουν μετά?Αηδία :shock:

chelsea7
16-03-12, 12:08
βρηκα τσαμπα account για το site του, αξιζει να δεις τα video του, επειδη εχω δει video ο τυπος παιρνει περιπου 20-30 χαπια την ημερα (βιταμινες, αμινοξεα, ενζυμα, σκορδο κλπ), τρωει μια φορα την ημέρα ότι να ναι, δεν νομιζω να παιρνει τπτ αλλο αλλα και αν παιρνει το κραταει κρυφο και προσπαθει να σου δωσει κινητρο να κανεις μια πιο υγειηνη ζωη χωρις ΑΑΣ. Βλεπω ότι πολλοι δεν συμφωνειτε με αυτον και τον κραζετε οτι ειναι ποζερι, αλλα επίσης βλεπω ότι εχει τοσα replies το ποστ για αυτον και συνεχεια αυτα τα ατομα ασχολουνται μαζι του. εγω θα πω ενα ρητο ''οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια'', καλα κανει κ βγαζει μπλουζεσ στο γυμναστηριο γιατι αυτη ειναι δουλεια του, ετσι πληρωνεται να δειχνει το σωμα του να γραφει οσα εχει μαθει στη ζωη και να τα ανεβαζει στο site του, λογικο καποιοι να μην συμφωνουν με οσα λεει, ο καθενας με την αποψη του, αλλα δεν ειναι σωστο να τον κραζουμε, αμα δεν σου αρεσει απλα μην ασχολεισε και μην γραφεισ τπτ για αυτον.

morgoth
16-03-12, 13:03
βλακας ειναι το παλικαρι.Βy the way,τα κοκκινα στιγματα σε ολο του το σωμα χτυπανε πολυ ασχημα.


+ απειρο. θα χει περισια τεστοστερονη οπως ο ζαγορακης :P

COBRA_STYLE
16-03-12, 13:10
βρηκα τσαμπα account για το site του, αξιζει να δεις τα video του, επειδη εχω δει video ο τυπος παιρνει περιπου 20-30 χαπια την ημερα (βιταμινες, αμινοξεα, ενζυμα, σκορδο κλπ), τρωει μια φορα την ημέρα ότι να ναι, δεν νομιζω να παιρνει τπτ αλλο αλλα και αν παιρνει το κραταει κρυφο και προσπαθει να σου δωσει κινητρο να κανεις μια πιο υγειηνη ζωη χωρις ΑΑΣ. Βλεπω ότι πολλοι δεν συμφωνειτε με αυτον και τον κραζετε οτι ειναι ποζερι, αλλα επίσης βλεπω ότι εχει τοσα replies το ποστ για αυτον και συνεχεια αυτα τα ατομα ασχολουνται μαζι του. εγω θα πω ενα ρητο ''οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια'', καλα κανει κ βγαζει μπλουζεσ στο γυμναστηριο γιατι αυτη ειναι δουλεια του, ετσι πληρωνεται να δειχνει το σωμα του να γραφει οσα εχει μαθει στη ζωη και να τα ανεβαζει στο site του, λογικο καποιοι να μην συμφωνουν με οσα λεει, ο καθενας με την αποψη του, αλλα δεν ειναι σωστο να τον κραζουμε, αμα δεν σου αρεσει απλα μην ασχολεισε και μην γραφεισ τπτ για αυτον.

Καλα μην βαλεις και τα κλαματα...δε σου εθιξε κανεις τη γκομενα.Καταρχας,για να μην εχεις αυταπατες,ο τυπος δεν ειναι natural και επισης κανενα υγιεινο τροπο ζωης και @@@ δεν προωθει.

Δεν περιμενουμε να μας δειξει τα φαρμακα για να το καταλαβουμε τι παιζει.

Anyway,τα εχουμε πει 4534141 φορες αυτα,τα ιδια και τα ιδια....επισης,μερικοι τρωτε ο,τι σας πασαρουν.Περαστικα ευχομαι.:green:

chelsea7
16-03-12, 13:37
Καλα μην βαλεις και τα κλαματα...δε σου εθιξε κανεις τη γκομενα.Καταρχας,για να μην εχεις αυταπατες,ο τυπος δεν ειναι natural και επισης κανενα υγιεινο τροπο ζωης και @@@ δεν προωθει.

Δεν περιμενουμε να μας δειξει τα φαρμακα για να το καταλαβουμε τι παιζει.

Anyway,τα εχουμε πει 4534141 φορες αυτα,τα ιδια και τα ιδια....επισης,μερικοι τρωτε ο,τι σας πασαρουν.Περαστικα ευχομαι.:green:

δεν μου εθιξε κανεις τπτ και ο τροπος σου ειναι αποτομος δεν το συνεχιζω, απλα βλεπω οτι πολλοι τον κραζουν και λενε οτι παιρνει και δεν τουσ αρεσει απλα επισης βλεπω οτι αυτοι εχουν κανει και 10 reply σε αυτο το post για αυτον, οποιος καταλαβε καταλαβε, και ασε εμενα να πιστευω οτι μου πασαρουν προβλημα δικο μου. απλα αμα δεν σου αρεσει ή δεν πιστευεις οσα λεει δεν μπορω να καταλαβω γτ ασχολεισε μαζι του

beefmeup
16-03-12, 13:41
ψωνισμενο βλημα ειναι οτυπος

+1.
δεν το ειχα δει το θεμα πιο πριν..
το σωμα του ειναι οκ,δεν με νοιαζει αν περνει φαρμακα η οχι,απλα ειναι γελοιος.
ολο ατακες αμερικανιες,κ τιγκα Γαρδελια λεμε..ουτε να εμπνευσει μπορει,ουτε τπτ..
εκτος αν εισαι αμερικανος..

Madd_Chadd
16-03-12, 15:25
Aσχολουμαστε γιατι ειναι καραγκιοζακος και τον μισουμε!!!Ως γνωστον το μισος ενωνει.:green:

Konstantinos!
16-03-12, 17:39
Επίσης είναι πολλά επίπεδα κάτω από τον Rob Riches και σε γονιδιακό επίπεδο αλλά και επίπεδο ωριμότητας. Ο άλλος δηλαδή πως εμπνέει μια χαρά με το χαμηλό του προφίλ και δεν συμπεριφέρεται σαν κοκάκιας;

sofos
17-03-12, 06:11
Καλα μην βαλεις και τα κλαματα...δε σου εθιξε κανεις τη γκομενα.Καταρχας,για να μην εχεις αυταπατες,ο τυπος δεν ειναι natural και επισης κανενα υγιεινο τροπο ζωης και @@@ δεν προωθει.

Δεν περιμενουμε να μας δειξει τα φαρμακα για να το καταλαβουμε τι παιζει.

Anyway,τα εχουμε πει 4534141 φορες αυτα,τα ιδια και τα ιδια....επισης,μερικοι τρωτε ο,τι σας πασαρουν.Περαστικα ευχομαι.:green:


+1.
δεν το ειχα δει το θεμα πιο πριν..
το σωμα του ειναι οκ,δεν με νοιαζει αν περνει φαρμακα η οχι,απλα ειναι γελοιος.
ολο ατακες αμερικανιες,κ τιγκα Γαρδελια λεμε..ουτε να εμπνευσει μπορει,ουτε τπτ..
εκτος αν εισαι αμερικανος..


Aσχολουμαστε γιατι ειναι καραγκιοζακος και τον μισουμε!!!Ως γνωστον το μισος ενωνει.:green:


Επίσης είναι πολλά επίπεδα κάτω από τον Rob Riches και σε γονιδιακό επίπεδο αλλά και επίπεδο ωριμότητας. Ο άλλος δηλαδή πως εμπνέει μια χαρά με το χαμηλό του προφίλ και δεν συμπεριφέρεται σαν κοκάκιας;

+1000 σ ολα και ειδικα σ αυτο που ειπε ο κωσταντινος για τον rob riches,αυτος και καλυτερο σωμα εχει και σοβαρος ειναι και σε εμπνεει και ειδικα γι αυτον δε θα πρεπε να λενε μλκιες οπως γκεη και ξεγκεη,γιατι προωθει το fitness με σοβαρο τροπο και τετοια σχολια για μενα δε χωρανε και ειναι γελοια..

Dimitris1988
17-03-12, 12:31
42024
42027
42025
42026
42028

Dimitris1988
17-03-12, 12:56
scott herman
42031
Greg Plitt
42030
rob Riches
42029

Konstantinos!
18-03-12, 16:43
Scott Herman = πιο γήινο σώμα .Επίσης στη συγκεκριμένη φώτο είναι εντελώς χαλαρός,το οποίο είναι ολοφάνερο. Στα βίντεο του αρκετά μετρημένος .Καλή επεξήγηση.


Greg Plitt = Πολύ καλό κορμί. Στα βίντεο του είναι ...τραμπούκος. Σε όσα έχω δει δεν έχω δει να προπονείται κανονικά, αλλά να ουρλιάζει και να συμπεριφέρεται σαν ουρακοτάγκος.


Rob Riches = αψεγάδιαστος. Δε μπορώ να διακρίνω αδυναμίες. Το σώμα του είναι για εμένα ιδανικό,συμμετρικότατο. Στα βίντεο του κατατοπιστικότατος, επεξηγηματικότατος, με ήθος και μεταδοτικότητα.

Dimitris1988
18-03-12, 17:20
Scott Herman = πιο γήινο σώμα .Επίσης στη συγκεκριμένη φώτο είναι εντελώς χαλαρός,το οποίο είναι ολοφάνερο. Στα βίντεο του αρκετά μετρημένος .Καλή επεξήγηση.


Greg Plitt = Πολύ καλό κορμί. Στα βίντεο του είναι ...τραμπούκος. Σε όσα έχω δει δεν έχω δει να προπονείται κανονικά, αλλά να ουρλιάζει και να συμπεριφέρεται σαν ουρακοτάγκος.


Rob Riches = αψεγάδιαστος. Δε μπορώ να διακρίνω αδυναμίες. Το σώμα του είναι για εμένα ιδανικό,συμμετρικότατο. Στα βίντεο του κατατοπιστικότατος, επεξηγηματικότατος, με ήθος και μεταδοτικότητα.

:thumbup::thumbup::thumbup:

Χριστοφορος123
21-06-12, 18:26
Νταξει..μπορει να ειναι καγκουρας αλλα εχει φοβερο κορμι!(για μενα ομως δε συγκρινεται με τον Rob Riches)

amateur666
21-06-12, 23:56
κ μετα λεμε natural κ μαλακιες..ουτε σε 30 χρονια δεν γινομαι ετσι natural :P

CN7
04-08-12, 20:42
http://www.youtube.com/watch?v=B-lJ7SMEQhM

vaggos@
04-08-12, 22:29
γινετε να γινεισ σαν τον scott herman με σημπληρωμα μονο πρωτεινη και μια σωστη διατροφη?

leftis
04-08-12, 22:37
γινετε να γινεισ σαν τον scott herman με σημπληρωμα μονο πρωτεινη και μια σωστη διατροφη?

Άνετα.

COBRA_STYLE
05-08-12, 00:03
και χωρις πρωτεινη γινεσαι

Χριστοφορος123
05-08-12, 00:26
Ενοειτε....δεν ειναι κατι το εξωπραγματικο,,,με 4-5 χρονια σωστης προπονησης και διατροφης πιστευω μπορεις να το καταφερεις..αρκει να το συντηρησεις κι ολας στη συνεχεια

liveris
25-12-12, 18:04
μιας κ ειμαι στη δουλεια τετοια μερα κ επειδη δεν εχει κινηση ειπα να περιηγηθω λιγο κ βρηκα αυτο το θεμα......πραγματικα με μερικα σχολια γελαω πολυ ειδικα με αυτο που λεει οτι δε θελει να πεσει σε μυικοτητα σε τετοιο επιπεδο:turtle: αλλοι τον βριζουν καραγκιοζη καγκουρα αλλοι οτι πινει κοκα γιατι ειναι συνεχεια στη τσιτα κ δεν ειναι σαν καποιους τεμπεληδες μποντυμπιλντερς που βαριουνται να κουνηθουν κ ειναι τοπλες σε ολα τα βιντεο λες κ οι υπολοιποι που βλεπουμε φορανε παλτο!!!:shock: αλλος λεει εχει σωμα παραλιας:shock: κ κανει σαν να ειναι σε τρανς παρτυ,τον συγκρινουν με τον μπουρναζο κ σε αλλους τους χαλαει κ η μουσικη ακομα απο το βιντεο!!!τι σας χαλαει οτι κανει τρελες προπονησεις η οτι ειναι ψωνιο?τη δουλεια του κανει με αυτο ζει ουτε μποντυμπιλντερ ειναι ουτε εχει χασει τα μυαλα του επειδη κανει σα τρελος κ δε χασμουριεται σαν πολους απο εμας αναμεσα στα σετ!η μηπως ειναι περισσοτερο αμερικανακι απο τους υπολοιπους φουσκωτους!?! το σωμα του ειναι προτυπο κ οχι σαν τα μπαλονια που βλεπουμε εδω κ πολλα χρονια που λαχανιαζουν κ μονο που μιλανε...οσο για το χαρακτηρα του που δε μας ενδιαφερει στην ουσια η παριμοια λεει απο τα σιγανα ποταμακια να φοβασαι κ ειναι πολυυυ ευστοχη!

ΤΥΠΟΣ65
26-12-12, 20:16
Τι καραγκιόζης ! Είχα δεί μόνο φωτογραφίες του ως τώρα... Σιγά τον ... γκουρού.

Mpozos
09-05-13, 15:03
Πολύ ωραίος ο greg. σώμα πρότυπο απο το γούστο μου. μακάρι στο μέλλον να τον πλησιάσω έστω και λίγο. :clap:

niksamaras
10-05-13, 21:58
Πολυ αδυνατος για τα γουστα μου.

alexx
18-01-15, 12:06
RIP :-(

Τον χτυπησε τρενο απο οτι διαβασα

rey1989
18-01-15, 12:16
ναι φίλε κ εγώ τώρα το είδα κ έμεινα λίγο μλκς .. http://www.nbclosangeles.com/news/local/Man-Fatally-Struck-by-Metrolink-Train-in-Burbank-288952121.html
ειναι αυτά τα απότομα που δε τα περιμένεις μιας και τέτοια άτομα εμμέσως δίνουν μια εικόνα godlike-invincible etc και κάτι τέτοιες ειδήσεις μας επαναφέρουν στην πραγματικότητα
ίσως δεν το έθεσα σωστά μιας και ειναι πρωί και το μάτι δεν έχει ανοίξει καλά , anyway

rip

beefmeup
18-01-15, 12:44
η μπορει οντως ο ιδιος πιστεψε τελικα σε μια τετοια εικονα για τον εαυτο του ,με τοσα βιντεακια που μαμουσε τα παντα κ πηγε να σταματισει το τρενο με τα χερια του:green:
φυσικα αστειευομαι,κριμα για τον ανθρωπο τσαμπα πηγε..
αλλα καμια φορα καποια πραγματα σε ακολουθουν γενικοτερα..

NASSER
18-01-15, 13:41
RIP σε έναν αθλητή πρότυπο για πολλούς. Δυστυχώς έφυγε από τη ζωή άδικα.

Mpozos
18-01-15, 15:01
rip σε εναν απο τους αγαπημένους μου και πρότυπο αθλητές! πολύ κρίμα. αλλα δυστυχώς αυτα ειναι τα άτυχα τις ζωής.

Physique
18-01-15, 22:09
Ο άνθρωπος είχε πολύ όρεξη για ζωή και έκανε πολλά πράγματα . Κρίμα γιατί έφυγε νέος και άδικα .
R.i.p.

Beast
19-01-15, 10:14
90169RIP

goldenera
19-01-15, 21:06
Περίεργη υπόθεση...να τον χτυπήσει τρένο ακούγεται εκ πρώτης παράξενο. Κρίμα 37 χρονών, υγιής, διάσημος στους κύκλους του fitness με πολλά εξώφυλλα και πρότυπο για πολλούς νέους. Ας είναι ελαφρύ το χώμα που θα τον σκεπάσει.

goldenera
19-01-15, 21:25
Βλέποντας το βίντεο εξηγείται κάπως η κατάσταση:(



https://www.youtube.com/watch?v=Rrrk2P59Rt0

rey1989
21-01-15, 14:47
δεν μπορώ να το χωνέψω .. αλλα υποθέτω πως κάτι τέτοια συμβάντα μας θυμίζουν πόσο πολύτιμη ειναι η ζωή μας και οτι δεν είμαστε άτρωτοι . Κάπου διάβασα οι συνεργάτες του όταν τον είχαν γνωρίσει λέει τους έδινε την εντύπωση κάποιου superhuman ή κάπως έτσι με την ενέργεια και την όρεξη που έβγαζε . Ελπίζω μόνο να μην προσπάθησε να γυρίσει κάποια σκηνή για το βίντεο σε φάση να τρέχει να αποφύγει τελευταία στιγμή το τρένο και να χτυπήθηκε γιατι κάτι τέτοιο μου ήρθε στο μυαλό .

οπως κ να έχει ειναι μια σημαντική απώλεια και σκέφτομαι πως θα νιώθουν αυτοί που τον είχαν σαν πρότυπο και τους έδινε δύναμη και κουράγιο να συνεχίσουν :|

κρίμα νεος άνθρωπος με όρεξη ....ας ειναι ελαφρύ το χώμα που τον σκεπάζει .