PDA

Επιστροφή στο Forum : O Jay πάει για ψώνια...



Lao
24-07-11, 12:33
4Q-fUXwQJaA

:green::green::green:

Tasos Green
24-07-11, 12:36
τι μονο αυτα πηρε? τι ηταν ψώνια για μια μερα?:green:

εκεινη την συσκευασια τερας απο τα quaker την θελω και γω...

Lao
24-07-11, 12:41
τι μονο αυτα πηρε? τι ηταν ψώνια για μια μερα?:green:

εκεινη την συσκευασια τερας απο τα quaker την θελω και γω...

Για να λέει «a typical day» μάλλον κάθε μέρα πάει σούπερ μάρκετ :P:P:P

amateur666
24-07-11, 12:46
τι μονο αυτα πηρε? τι ηταν ψώνια για μια μερα?:green:



απο τ στομα μ το πηρες!!!... :P

Tasos Green
24-07-11, 12:47
Για να λέει «a typical day» μάλλον κάθε μέρα πάει σούπερ μάρκετ :P:P:P


σαν να εχεις δικιο...

παντος πολυ αμφιβαλω αν πηγαινει ο ιδιος για ψωνια... εδω στον centopani τα στελνουν ολα οσα τρωει καθημερινα στο σπιτι ολοφρεσκα η εταιρια του.. και ο cuttler ολοκληρος olympia παει και τα κανει μονος του?

tolis93
24-07-11, 12:50
σαν να εχεις δικιο...

παντος πολυ αμφιβαλω αν πηγαινει ο ιδιος για ψωνια... εδω στον centopani τα στελνουν ολα οσα τρωει καθημερινα στο σπιτι ολοφρεσκα η εταιρια του.. και ο cuttler ολοκληρος olympia παει και τα κανει μονος του?
μερακλης ανθρωπος!κ εγω στη θεση τ μονος μ θα πηγαινα(με το μαλακα απο πισω να τα κουβαλαει βεβαια) ειναι ωραια φαση να πας για ψωνια κατα τη γνωμη μ.βασικα ειναι κ στις νορμαλ δραστηριοτητες ενος ανθρωπου.πας εξω βλεπεις κ εκει κοσμο κανεις κ μια βολτα στα ραφια να δεις αν παιζει τπτ καινουργιο ψαχνεις κ κανα νεο τροφιμο βαζεις κ τπτ αλλο στο διατροφολογιο σ κανεις γνωριμιες με τους υπαλληλους εχει κ αυτο τα ωραια τ

GREEK POWER
24-07-11, 13:14
Kατι μου λεει πως αισθανοταν μπαινοντας στο μαρκετ σαν εμενα που εχω να παω 5 χρονια :green:

exkaliber
24-07-11, 13:22
ψωνια της βδομαδας ειναι

ρε σεις,πως πληρωσε?
με το κινητο μεσω τραπεζας? γτ εδειξε ενα χαρτακι πριν βγει

tvg5
24-07-11, 13:45
σαν να εχεις δικιο...

παντος πολυ αμφιβαλω αν πηγαινει ο ιδιος για ψωνια... εδω στον centopani τα στελνουν ολα οσα τρωει καθημερινα στο σπιτι ολοφρεσκα η εταιρια του.. και ο cuttler ολοκληρος olympia παει και τα κανει μονος του?


Δεν είναι περίεργο.
Κι ο Ronnie Coleman μόνος του πάει για ψώνια. :thumbup:

della
24-07-11, 14:05
αν δεν ειναι ο marcus ... δε ξερω αλλα ο culter μου βγαζει ενα ψωνιο ο εχω λεφτα και τα γ@μ@ω ολα :P

Polyneikos
25-07-11, 08:49
Πολυ ποζερια μου φανηκε.Παω με το cabrio στο σουπερμαρκετ,με τον ιδιαιτερο μου,με ακολουθαει από πίσω με το καρότσι και τελικα φεύγω με το Compressor,στο οποιο τελικα δεν φορτώνω καν τα ψωνια,σιγα μην μυρισει κρεατιλα το cabrio :P

sofos
25-07-11, 08:57
οτι να ναι,το αλλο το κοροιδο τον ιδιαιτερο γιατι τον εχει?φοβαται μη τον κλεψουν η μη τον δειρουν?:green::turtle::rolf::rolf::rolf:

Lao
25-07-11, 11:03
O Ronnie από την άλλη είναι πιο λαϊκό παιδί :green:

mBaPVf8aOpI

GREEK POWER
25-07-11, 11:16
Ρε παιδια ποιο πολυ για κωλοχοντρος μου κανει παρα για bbing αθλητης , δε ξερω τα ρουχα ισως, και μη μου πειτε ας ημουν και εγω ετσι ! Οχι με τπτ !!!:green:

tvg5
25-07-11, 18:21
Πολυ ποζερια μου φανηκε.Παω με το cabrio στο σουπερμαρκετ,με τον ιδιαιτερο μου,με ακολουθαει από πίσω με το καρότσι και τελικα φεύγω με το Compressor,στο οποιο τελικα δεν φορτώνω καν τα ψωνια,σιγα μην μυρισει κρεατιλα το cabrio :P

+1000 Όντως αυτό βγάζει ο Cutler

tvg5
25-07-11, 18:26
O Ronnie από την άλλη είναι πιο λαϊκό παιδί :green:

mBaPVf8aOpI

Πέρα απ'την πλάκα ο Coleman είναι μάγκας και σωστός τύπος, πέρα απ'το ότι πάει μόνος του στα ψώνια είναι κι άλλα πολλά,
π.χ. Συμπεριφέρεται ΑΡΙΣΤΑ στους θαυμαστές του, είναι πιο ηπίων τόνων, δεν είναι όλο φιγούρα και δήθεν.
Έχω επικοινωνήσει μαζί του για μια παραγγελία απ'την ιστοσελίδα του και είναι φοβερός τύπος. :thumbup:

lef
25-07-11, 18:32
Ρε παιδια ποιο πολυ για κωλοχοντρος μου κανει παρα για bbing αθλητης , δε ξερω τα ρουχα ισως, και μη μου πειτε ας ημουν και εγω ετσι ! Οχι με τπτ !!!:green:

πραγματικα ομως
αν δεν τον ηξερα θα ελεγα οτι ειναι βιντεακι που θελει να μας δειξει τι τρωει ενας παχυσαρκος(με τρελο δικεφαλο βεβαια:green:)

noz1989
25-07-11, 19:13
Λιγο respect ρε μαγκες στον 8 φορες Mr Olympia!!!;)

kafros gate 7
25-07-11, 19:15
τι μονο αυτα πηρε?
ΔΝΤ και στον Μr Olympia.
παντως αν αυτα ηταν τα ψωνια της ημερας για να εισαι ετσι και να συντηρεισαι θες ενα καραβι λεφτα...

amateur666
25-07-11, 19:22
αν δεν ειναι ο marcus ... δε ξερω αλλα ο culter μου βγαζει ενα ψωνιο ο εχω λεφτα και τα γ@μ@ω ολα :P

:banana: :P

ChRiSbB
25-07-11, 21:33
Πολύ κ@λ@#paper αγοράζει ο Jay :P:P:P

steg
25-07-11, 23:02
Πολύ κ@λ@#paper αγοράζει ο Jay :P:P:P

Ηθελε να μας δείξει ότι έχει καλό μεταβολισμό. Αλλιώς γιατί να αγοράσεις χαρτί υγείας όταν σε παίρνει η κάμερα; Εκτίθεσαι. Οσο για τη φιλιππινέζα τον πάρτνερ, δεν κατάλαβα γιατί την πήρε μαζί. Για να τσουλάει το καρότσι εντάξει, αλλά δεν κατάλαβα ποιο ήταν το κόσνεπτ, η κεντρική ιδέα που λέμε.

GREEK POWER
25-07-11, 23:32
Ηθελε να μας δείξει ότι έχει καλό μεταβολισμό. Αλλιώς γιατί να αγοράσεις χαρτί υγείας όταν σε παίρνει η κάμερα; Εκτίθεσαι. Οσο για τη φιλιππινέζα τον πάρτνερ, δεν κατάλαβα γιατί την πήρε μαζί. Για να τσουλάει το καρότσι εντάξει, αλλά δεν κατάλαβα ποιο ήταν το κόσνεπτ, η κεντρική ιδέα που λέμε.

Το κονσεπτ ειναι οτι για μενα ειναι η χειροτερη προσωπηκοτητα που εχει κερδισει ολυμπια και φαινεται αποτην φατσα του , εγω και αλλος κανενας.:evil: Κατι ασχετο απο την εποχη του Αρνολτ ποσες φορες εχει παει ο τιτλος σε μη αμερικανο ??????????

tvg5
25-07-11, 23:41
Λιγο respect ρε μαγκες στον 8 φορες Mr Olympia!!!;)

Για τον Cutler λένε φίλε, όχι για τον Coleman. :)

tvg5
25-07-11, 23:43
Το κονσεπτ ειναι οτι για μενα ειναι η χειροτερη προσωπηκοτητα που εχει κερδισει ολυμπια και φαινεται αποτην φατσα του , εγω και αλλος κανενας.:evil:


+1000
Δεν ξέρω ρε παιδία αλλά δεν τον "πάω" καθόλου τον Cutler........ :-|

tolis93
25-07-11, 23:49
+1000
Δεν ξέρω ρε παιδία αλλά δεν τον "πάω" καθόλου τον Cutler........ :-|

ρε εχει την πιο ηλιθια φατσα που γεννησε ποτε γυναικα.μου θυμιζει εναν θειο μ εξισου βλακα.πρεπει να μπερδευει τις πρωτεινες με τα LSD αυτος το πρωι δεν εξηγηται αλλιως.

Polyneikos
25-07-11, 23:56
Καλα εσυ το ξεφτιλισες μιλαμε.Χαλαρα...

tolis93
26-07-11, 00:13
Καλα εσυ το ξεφτιλισες μιλαμε.Χαλαρα...σορυ κιολας:green: οκ τον σεβομαι για τους τιτλους του.αλλα αυτη η φατσα του ειναι κορυφαια!

ChRiSbB
26-07-11, 01:46
Υπάρχει και video με τον cutler που φοράει πλαστικά γάντια και μαζεύει τα σκ@#@α από τα σκυλιά του στο σπίτι του.
Εκεί είναι να τον λυπάσαι... σε κάποια στιγμή λέει "η γυναίκα μου δεν κάνει τίποτα" :evil2:

jGod
26-07-11, 01:57
Υπάρχει και video με τον cutler που φοράει πλαστικά γάντια και μαζεύει τα σκ@#@α από τα σκυλιά του στο σπίτι του.
Εκεί είναι να τον λυπάσαι... σε κάποια στιγμή λέει "η γυναίκα μου δεν κάνει τίποτα" :evil2:


αυτο θα πει οτι ειναι γαματος..για μενα τουλαχιστον !! πιστευω οτι κατι που τον κανει ακομη πιο δημοφιλη ειναι ο χαρακτηρας του

steg
26-07-11, 08:50
Παίδες δεν είναι η φάτσα το το πρόβλημα, αλλά το απλανές βλέμμα του. Και στις προπονήσεις έχει αυτό το απλανές βλέμμα και στις συνεντεύξεις και όταν ψωνίζει και όταν τρώει και όταν δίνει συμβουλές και γενικά σε ότι κάνει όταν είναι μια κάμερα μπροστά του κοιτάζει στο υπερπέραν. Ακόμα και όταν κοιτάει στο φακό έχει ένα βλέμμα απαξίωσης σε στυλ "είμαι και ο πρώτος και σας γράφω στα @@ μου". Αλλά για να είμαστε δίκαιοι, αυτό τ οστυλ μπορεί να του βγαίνει μόνο στο φακό στην προσπάθειά του να φτιάξει ένα ίματζ. Μπορεί στην ιδιωτική του ζωή να είναι αλλιώς.

Tasos Green
26-07-11, 08:59
+1000 Όντως αυτό βγάζει ο Cutler


Για τον Cutler λένε φίλε, όχι για τον Coleman. :)


+1000
Δεν ξέρω ρε παιδία αλλά δεν τον "πάω" καθόλου τον Cutler........ :-|

ρε φιλε εσυ που καταλαβες οτι ειναι για τον cuttler οσα λενε...? μετα το βιντεο του coleman δεν έγιναν τα σχολια?

νταξι εισαι fan του coleman το καταλαβαμε..

εγω νομιζω για τον coleman λενε για το πως φαινετε με τα ρουχα.

tvg5
26-07-11, 16:37
ρε φιλε εσυ που καταλαβες οτι ειναι για τον cuttler οσα λενε...? μετα το βιντεο του coleman δεν έγιναν τα σχολια?

νταξι εισαι fan του coleman το καταλαβαμε..

εγω νομιζω για τον coleman λενε για το πως φαινετε με τα ρουχα.


Το κατάλαβα ρε φίλε γιατί αν διαβάσεις με την σειρά τα σχόλια του μέλους "GREEK POWER" θα το καταλάβεις κι εσύ.

Λέει ο "GREEK POWER": "Ρε παιδια ποιο πολυ για κωλοχοντρος μου κανει παρα για bbing αθλητης , δε ξερω τα ρουχα ισως, και μη μου πειτε ας ημουν και εγω ετσι ! Οχι με τπτ !!!"

Παρακάτω γράφει το μέλος "steg": "Ηθελε να μας δείξει ότι έχει καλό μεταβολισμό. Αλλιώς γιατί να αγοράσεις χαρτί υγείας όταν σε παίρνει η κάμερα; Εκτίθεσαι. Οσο για τη φιλιππινέζα τον πάρτνερ, δεν κατάλαβα γιατί την πήρε μαζί. Για να τσουλάει το καρότσι εντάξει, αλλά δεν κατάλαβα ποιο ήταν το κόσνεπτ, η κεντρική ιδέα που λέμε."

Και συμπληρώνει απο κάτω ο GREEK POWER ξανά: "Το κονσεπτ ειναι οτι για μενα ειναι η χειροτερη προσωπηκοτητα που εχει κερδισει ολυμπια και φαινεται αποτην φατσα του , εγω και αλλος κανενας. Κατι ασχετο απο την εποχη του Αρνολτ ποσες φορες εχει παει ο τιτλος σε μη αμερικανο ??????????"

Οπότε τώρα εσύ για ποιόν καταλαβένεις ότι το γράφουν???? :?

sTeLaKoS
26-07-11, 20:08
:moderator:

Εντάξει παιδιά, peace, δεν έγινε τίποτα. :thumbup:

tvg5
27-07-11, 02:20
:moderator:

Εντάξει παιδιά, peace, δεν έγινε τίποτα. :thumbup:


Ναι μωρέ κουβέντα γίνεται.
Σιγά, δεν έχουμε να χωρίσουμε και τα χωράφια με τον φίλο Tasos Green. :)

vaggan
30-03-12, 12:42
καγκουρας απιστευτου βεληνεκους:green::green:περιμενω πως και πως να τον ξαναδιαλυσει o heath:P:P