PDA

Επιστροφή στο Forum : JetMass (GAT)



krhthkos
26-07-11, 10:57
Καλημέρα, μήπως κατά τύχη το έχει δοκιμάσει κανείς σας αυτό το προϊόν ?? Πείτε μου την γνώμη σας αξίζει τα λεφτά του 30 ευρώ στο εξωτερικό τα 820gr ??

JetMass™
FORECAST: 100% CHANCE OF GAIN

For every action there's an opposite reaction. Push, and get pushed back. Compress, and watch expansion follow. GAT's team of leading product formulators had this Newtonian law in mind when they carefully weighed nearly 40 different compounds totaling 20,500 milligrams and stacked them together in the confined space of a 29.6-cubic-centimeter scoop. Their objective: To have you dissolve their new post-workout formula in water, drink it and sit back and enjoy the ride as diffusive, hydrating forces effortlessly expand cell and tissue walls outward in every direction.

When GAT develops products, it takes aim at the weak points of others. What makes them tick? What holds them back? How can ours be better? We asked and answered questions like these plus a few dozen more before formulating new JETMASS™.

http://www.teamgat.com/images/jetmass.jpg

http://www.supplementkingdom.com/userfiles/jetmass_label.jpg


http://www.youtube.com/watch?v=fayqsuJ2TBk28915

Tasos Green
26-07-11, 11:09
απο τα συστατικα του παρα πολυ καλο φαινεται... και η τιμη του καλη ειναι για τις 40 προπονήσεις που βγαζει... :thumbup:

krhthkos
26-07-11, 11:14
φίλε μου με έφτιαξες έχω παραγγείλει 2 από αυτό και δεν ήμουν και πολύ σίγουρος αν λέει πολλά και αυτό να υποθέσω ότι είναι πάλι σε κύκλους όπως και τις άλλες κρεατίνες ?? Για πείτε μου την γνώμη σας πως πρέπει να το παίρνω. Στο site λέει :

Directions For JetMASS: Mix 1-2 scoops of JetMASS™ with 8 to 10 ounces of water or your favorite beverage. Consume immediately after workouts and before bedtime. JetMASS™ can be used as a stand alone product or stacked together along with JetFUSE™ NOX prior to any type of athletic event or workout.

Special Note: Take up to 4 servings of JetMASS™ daily preferably after training, or in between meals. Cycle 8 continuous weeks on, then take at least a 4-week break.

Tasos Green
26-07-11, 11:22
φίλε μου με έφτιαξες έχω παραγγείλει 2 από αυτό και δεν ήμουν και πολύ σίγουρος αν λέει πολλά και αυτό να υποθέσω ότι είναι πάλι σε κύκλους όπως και τις άλλες κρεατίνες ??

κοιτα αυτο δεν το παιρνεις καθε μερα.. το παιρνεις τις μερες προπονησεων πριν την προπονηση... δεν εχει κυκλους...

απλα οταν τελειώσεις το πρωτο κουτι κανε μια εβδομαδα παυση πριν παρεις το δευτερο...

φαινεται αρκετά δυνατό πάντως.

Tasos Green
26-07-11, 11:26
φίλε μου με έφτιαξες έχω παραγγείλει 2 από αυτό και δεν ήμουν και πολύ σίγουρος αν λέει πολλά και αυτό να υποθέσω ότι είναι πάλι σε κύκλους όπως και τις άλλες κρεατίνες ?? Για πείτε μου την γνώμη σας πως πρέπει να το παίρνω. Στο site λέει :

Directions For JetMASS: Mix 1-2 scoops of JetMASS™ with 8 to 10 ounces of water or your favorite beverage. Consume immediately after workouts and before bedtime. JetMASS™ can be used as a stand alone product or stacked together along with JetFUSE™ NOX prior to any type of athletic event or workout.

Special Note: Take up to 4 servings of JetMASS™ daily preferably after training, or in between meals. Cycle 8 continuous weeks on, then take at least a 4-week break.


εγω θα το επερνα για pre μονο η για after... ολα τα αλα τα θεωρω too muts...

krhthkos
09-08-11, 09:03
Καλημέρα

Σε σχέση με το C4 Cellucor κάνουν την ίδια δουλειά?

kad
27-09-11, 02:48
Ρε παιδια εχει βγαλει κανεις σας ακρη ποσο κρεατινη περιεχεται τελικα στο blend/matrix ?
Εστειλα mail στην εταιρια εδω και 3 εβδομαδες αλλα καμια απαντηση !

Devil
27-09-11, 05:14
Ρε παιδια εχει βγαλει κανεις σας ακρη ποσο κρεατινη περιεχεται τελικα στο blend/matrix ?
Εστειλα mail στην εταιρια εδω και 3 εβδομαδες αλλα καμια απαντηση !


ειναι blend δεν παιζει να σου δωσουν απαντηση....

απο τα 20,5γρ που ειναι.... τα 7,5γρ ειναι συστατικα.... τα αλλα 13γρ ειναι υδατανθρακες...

kad
27-09-11, 21:25
Μπακαλιστικα μιλωντας παντα ,απο τα 7,5 gm των συστατικων το λιγοτερο που μπορει να ειναι η κρεατινη ειναι 2,5 gm το περισσοτερο 3 gm ...... λιγο φενεται και στις δυο περιπτωσεις.
Τελος παντων,εγω συγκεκριμενα το αγορασα και θελω να το στακαρω με το BSN N.O. EXPLODE 2.0 ( PRE-WORKOUT),αυτο που θελω ειναι να μην υπερβαινω την ημερισια δοση σε κρεατινη πανω απο 10 gm.

jason21
13-10-12, 01:28
5513155130


πως το βλεπετε??το θεωρω αρκετο δυνατο...

sobral
13-10-12, 01:35
Υπάρχει ήδη θέμα φίλε, κάνε αναζήτηση πρώτα και δεν ανοίγουμε έτσι θέμα χωρίς την εταιρία σε παρένθεση.;)
http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?16089-JetMass-(GAT)

κοίτα οι φόρμουλες δεν είναι κ οι καλύτερες αλλά την συγκεκριμένη θα την δοκίμαζα, αν ήταν λίγο πιο φθηνή.:green::green: και άμα δεν είχε και την cee....
Άμα την αγοράσεις αναμένω review. Πες μας αν θες κιόλας περισσότερα στοιχεία για σένα και για τι χρήση την θες.

oldhiphop
13-12-12, 00:01
λογικα ειναι αφτερ workout. να περνει καπιος 1 σκουπ μετα μαζη με πρωτεινη? και να συμπληρωνη και 40 γρ δεξτροζη η οχι?

beefmeup
13-12-12, 11:52
εχει μονο 13γρ υ/α μεσα..αν θες μπορεις να συμπληρωσεις κ αλλο,αλλα μονο αν δεν περνεις απο αλλου μεσα στην μερα..
αλλιως δεν ειναι απαραιτητο.
40γρ ειναι πολα..κοψε κατι.

oldhiphop
13-12-12, 14:12
40gr δεξτροζη πολλα? μεταπροπονιτηκα τοσα περνω μαζη με 30 πρωτεινη.
πατατα κανω? να κατεβω στα 30?

ειμαι 90 κιλα 1.85
λιγο οφφ....