PDA

Επιστροφή στο Forum : Πυώσης αμυγδαλίτιδα και συνέπεις



Playmobil
01-02-08, 23:09
Προσβλήθηκα από στρεπτόκοκκο και από την Τρίτη είμαι τέζα. Το μέρος που προσέβαλλε είναι οι αμυγδαλές και παίρνω πενικιλίνη για την αντιμετώπισή του. Εδώ και δυο μέρες δεν έχω βάλει τίποτα στο στόμα μου και βλέπω το ίδιο να συνεχίζεται μέχρι και αύριο το λιγότερο. Είμαι πολύ απογοητευμένος γιατί έχω κολλήσει στα 86 κιλά, καταβάλω τεράστιες προσπάθειες για ερασιτέχνης και κάθε φορά εκεί που προχωράω λίγο συμβαίνει κάτι και με πηγαίνει πίσω. Θα ήθελα ειλικρινά τις συνέπειες που θα έχω δεδομένου ότι από Κυριακή με βλέπω να συνέρχομαι και να τρώω φυσιολογικά από τότε. Εν τω μεταξύ την επόμενη εβδομάδα θα πρέπει αναγκαστικά να απέχω και ο χρόνος περνάει οπότε βγαίνω εκτός προγράμματος και στόχων,,, τι να πω...
Ευχαριστώ...

RUHL
01-02-08, 23:15
Περαστικα σου


Ελα μην πεφτεις θα γυρισεις δυνατοτερος μετα την αρρωστεια

Muscleboss
01-02-08, 23:22
φιλε Playmobil,

ευχομαι περαστικά. περισσότερο ψυχολογικά θα σε επηρεάσει αυτό παρά σωματικά.
αν ξεπρηστείς λίγο μην ανησυχείς, εκείνο που καλό είναι αν μπορείς προσπάθησε να τρως κανονικά και να μη ρίξεις απότομα τη διατροφή σου σε πολύ λίγες θερμίδες.

ΜΒ

ioannis1
01-02-08, 23:48
περαστικα σου.υπαρχουν και χειροτερα.δεν ειναι τιποτε.θα επανελθεις.

toula_nomikou
02-02-08, 00:03
Περαστικα σου,μη στεναχωριεσαι το σωμα δε ξεχναει μολις συνελθεις θα επανελθεις πολυ γρηγορα :thumbsup: :thumbsup:

asdf
02-02-08, 00:40
Μην ανυσηχεις , ολα θα πανε καλα και στο λεω αυτο γιατι περασα χειροτερη φαση απο σενα... Το gym ηταν κλειστο για 2 weeks και 2 weeks τραυματισμος λογο ξεριζομενου νυχιου.... και το αποτελεσμα ηταν λιγο ξεπρηξιμο και φυσικα μειωση των κιλων αλλα μεσα σε μια με δυο εβδομαδες ολα καλα. Θα επανελθεις απο εκει που σταματησες σε πολυ μικρο διαστημα και θα το δεις. Υπαρχουν και χειροτερα μην ανυσηχεις :)

Playmobil
02-02-08, 04:19
Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ όλους για τις απαντήσεις σας, άργησα να το πω αυτό γιατί τώρα αξιώθηκα να σηκωθώ απο το κρεββάτι. Δυστυχώς Muscleboss αυτό που λες δεν μπορώ να το κάνω καθώς δυο μέρες δεν έχω βάλει μπουκιά στο στόμα και με βλέπω και αύριο δύσκολα να τρώω. Θα προσπαθήσω όμως...

SOLID
02-02-08, 04:48
Οπως ειπε και ο
Muscleboss ειναι πιο πολυ ψυχολογικο παρα σωματικο υπαρχουν πολυ χειροτερα πχ τραυματισμος που θα μπορουσε να σε αφησει μηνες εκτος.
Το σωμα θυμαται αμεσως!!!!Πολυ σωστα σου λεει και η Τουλα αφου περασουν οι πρωτες μερες προσαρμογης θα μπεις ξανα σε προγραμμα!!!Περαστικα σου. :awesome:
Σε καταλαβαινω και εγω πραγματικα γιατι εχω και εγω ενα προβλημα αυτη την περιοδο και θα χρειαστει να μεινω εξω ισως και για μηνα :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

billys15
02-02-08, 13:18
Περαστικα σου φιλε.Εχε υπομονη και τρωγε καλα :wink: