PDA

Επιστροφή στο Forum : Phenibut xt (SNS)



Roid Rage
30-07-11, 17:00
29162
Supplement Facts:
Serving Size: 1 capsule
Servings per Container: 90

Amount Per Serving:
Phenibut (beta-phenyl-gamma-aminobutyric acid) – 500 mg

Directions:
As a dietary supplement, take 1 to 2 capsules 1 to 3 times per day, but not to exceed 4 total capsules per day. For intensive usage, take 4 capsules once per day. Start with a lower dosage to assess tolerance. Do not take for more than 5 days without at least a 2 day break.


Λοιπον, προκειται για ενα μαγικο συμπληρωμα, προδρομος του GABA και η δοση η σωστη για μενα ειναι 2 γρ. Πριν τον υπνο με αδειο στομαχι και πεφτεις σε χειμερια ναρκη. Κοιμασαι πιο βαθια απο οτι οτι κοιμηθηκες ποτε και οταν ξυπνησεις, αν δεν πιεις καφε στην ουσια δεν ξυπνας ποτε, εχεις σφυρι-στο-κεφαλι effect. Δλδ την πρωτη φορα που το πηρα αυτο εγινε. Σηκωθηκα παραπατωντας, εφυγα μαλιστα απο το σπιτι και για μια ωρα δεν την παλευα, τελικα γυρισα και ξανακοιμηθηκα! Βεβαια, αναπτυσσεις tolerance πολυ γρηγορα. Για μενα δε θελει πανω απο 1 φορα τη βδομαδα. Το παιρνω όποτε δεν εχω να ξυπνησω το επομενο πρωι για πληρες recovery.
Προσοχη, δεν ειναι υπνωτικο, δε σε νυσταζει. Απλως απο τη στιγμη που θα κοιμηθεις, απλως ξεραθηκες.
Υπαρχουν κιαλλα, πχ. της primaforce, αλλα εχει μικροτερες ποσοτητες. Της SNS ειναι τρομερο value for money, απο τα λιγα συμπληρωματα που αξιζουν τα λεφτα τους. Οπως ολα της SNS βεβαια..

sTeLaKoS
30-07-11, 21:06
Ευχαριστώ για το review, το είχα στο νου μου για μελλοντική χρήση.
Είμαι κι εγώ fan της SNS και είμαι ευχαριστημένος με ότι έχω δοκιμάσει.

Για όσους έχει σημασία, ο bane κάπου είχε γράψει πως η SNS είναι από τις πιο τίμιες εταιρίες στον χώρο. :clap:

sobral
30-07-11, 23:15
χωρις να θέλω να υπονοήσω κάτι νομίζω ότι η SNS και η Thermolife έχουν σχέσεις...κάτι τέτοιο έχω καταλάβει από το φόρουμ της μπαίνω που και που είναι ενδιαφέρον..πάντως καλές εταιρίες δείχνουν, χωρίς να έχω προσωπική πείρα.

Roid Rage
30-07-11, 23:18
Δεν ξερω τι εχουν, παντως διαφερουν πολυ σαν εταιρειες. Και σε αποτελεσματικοτητα και σε τιμες.. Και η SNS δεν πουλαει ακριβα την "επιστημονικοτητα" της.

beefmeup
07-08-11, 19:38
εχουν δεν εχουν η κ οι 2 ειναι αξιοπιστες οσον αφορα τα συστατικα που χρησιμοποιουν.