PDA

Επιστροφή στο Forum : Eviscerate Smolder (Genomyx)



Saldi
05-08-11, 03:23
Ποιά είναι η γνώμη σας για το προιόν?Το έχει δοκιμάσει κανείς?


29484


What is Eviscerate Smolder?

Eviscerate Smolder: Topical Fat Loss Catalyst!

Eviscerate Smolder, like its meaner cousin, is designed to weld away unsightly fatty deposits from stubborn areas. SMOLDER features a lowered capsaicin content, to reduce the burning sensation. Eviscerate SMOLDER also incorporates several skin tightening ingredients as well as a boosted subcutaneous diuretic content to make results visible that much quicker.

Benefits:
• Burn Fat, but without the "Burning" Sensation
• Reduce Stubborn Fat Deposits
• Reduce The Appearance of Cellulite
• Enhance Definition
• Shed Excess Water
• Increase Vascularity

Eviscerate Smolder was formulated to take full advantage of multiple fatty acid transport system. Eviscerate Smolder was designed to reduce stubborn fat deposits, reduce appearance of cellulite, enhance definition, and increase vascularity.

Genomyx Eviscerate Smolder Directions: Apply a thin layer of product on desired area twice daily. NOT FOR INTERNAL USE. Wash hands thoroughly and keep away from eyes and mouth.

Genomyx Eviscerate Smolder WARNING: KEEP OUT OF REACH OF CHILDREN. Do not ingest, for Topical use only. Nor for use by individuals under the age of 18 or elderly. consult a physician before using this or any dietary supplements. Do not use if pregnant, nursing, or chronically ill. This product is not intended for individuals who are at risk of or have been treated for high blood pressure, heart, disease, thyroid disease, depression, or other psychiatric condition, renal disease, reoccuring headaches, spasms, has asthma, or taking asthma medications or if you are using a MAO inhibitor.

Propietary Blend:
Isopropyl Alcohol, .Benzyl Alcohol, Water, Triglyceride Complex ,n-Methyl-2-Pyrrolidinone, Raspberry Ketones,Yohimbine, Glycyrrhetinic Acid , Caffeine anhydrous, Aloe Extract, Aminophylline, Bergenin, Ginger Extract, Cucumber extract, beta-Escin, Benzyl Nicotinate, Dandelion extract, Propionyl-L-Carnitine, Ellagic Acid 40%, Banaba Leaf Extract, Theophylline, , Laurocapram ,l-menthol,Sodium Polyacrylate, Carbomer, Capsaicin 98%

beefmeup
07-08-11, 19:15
ναι ο ντεβιλ νομιζω.
πρεπει να σε ψιλοκαιει βασικα στην χρηση αποτι θυμαμαι που το συζητουσαμε..
τα συστατικα καλα ειναι,αλλα περαν απο καμια τοπικη απωλεια υγρων(κ αν),μην περιμενεις κ τπτ.

aris1988
07-08-11, 19:21
και που το βρισκουμε αυτο ρε παιδεια ας στειλει καποιος pm αν ξερει

Saldi
07-08-11, 23:31
ναι ο ντεβιλ νομιζω.
πρεπει να σε ψιλοκαιει βασικα στην χρηση αποτι θυμαμαι που το συζητουσαμε..
τα συστατικα καλα ειναι,αλλα περαν απο καμια τοπικη απωλεια υγρων(κ αν),μην περιμενεις κ τπτ.

Απο όσο ξέρω με βάση αυτά που μου είπε αυτος που ήθελε να μου το πουλήσει είναι οτι αυτο σε καίει οχι γιατι ειναι κάτι θαυματουργό και διώχνει το λίπος απλά ανοίγει τις κυψέλες απο τις λυποαποθήκες και έτσι μπορείς να κάψει το λύπος απο εκείνη την περιοχή με του τρόπους που ξέρουμε...Αεροβιο κλπ κλπ!

και που το βρισκουμε αυτο ρε παιδεια ας στειλει καποιος pm αν ξερει

Ελλάδα δεν νομίζω να υπάρχει σε κάποιο κατάστημα...Εξωτερικό!

beefmeup
07-08-11, 23:34
απλά ανοίγει τις κυψέλες απο τις λυποαποθήκες


ναι καλα πες του:green:
απλα καιει λογω των συστατικων του..το ανεφερα γιατι υπαρχουν κ αλλες κρεμες τετοιου τυπου που δεν καινε,γιατι πολυς κοσμος την εχει πατησει με τα καψιματα αυτα με την εννοια οτι νιωθει αβολα..
φαντασου να θες να την απλωσεις(με το συμπαθειο:green:),στα μπουτια...θα κανεις το κατοσταρι σε 9 δευτερα..:turtle:

Saldi
08-08-11, 00:52
ναι καλα πες του:green:
απλα καιει λογω των συστατικων του..το ανεφερα γιατι υπαρχουν κ αλλες κρεμες τετοιου τυπου που δεν καινε,γιατι πολυς κοσμος την εχει πατησει με τα καψιματα αυτα με την εννοια οτι νιωθει αβολα..
φαντασου να θες να την απλωσεις(με το συμπαθειο:green:),στα μπουτια...θα κανεις το κατοσταρι σε 9 δευτερα..:turtle:

Αρα εχεις πρόβλημα στο αντι-ντοπινκ?Αν είναι σκέφτομαι να το πάρω και να πάω για 100άρη!!αχαχαχ

Michaelangelo
09-08-11, 00:36
Είχα κοιτάξει στο ίντερνετ και είχε πολύ καλές κριτικές! Αυτό μπορεί να σημαίνει ότι οι ξένοι είναι τελείως πρόβατα, πιστεύουν ότι τους πασάρουν και βλέπουν μόνο αυτό που θα ήθελαν να δουν, η απλά ότι το πράγμα αυτό αξίζει! Λέει επίσης ότι για να το πάρεις πρέπει ήδη να έχεις χαμηλό ποσοστό (έχω σχετικά). Ο μόνος λόγος που το πείρα να πειραματιστώ είναι ότι επειδή είχε πρόβλημα με το καπάκι, από εκεί που τα αγοράζω αντί για 40 λίρες μου το δίνανε στις 10!

Τώρα στις περίπου 2 βδομάδες που το χρησιμοποιώ, ας με συγχωρήσει η Genomyx, δεν μου έχει αποδείξει ότι δουλεύει!

Saldi
09-08-11, 02:34
Είχα κοιτάξει στο ίντερνετ και είχε πολύ καλές κριτικές! Αυτό μπορεί να σημαίνει ότι οι ξένοι είναι τελείως πρόβατα, πιστεύουν ότι τους πασάρουν και βλέπουν μόνο αυτό που θα ήθελαν να δουν, η απλά ότι το πράγμα αυτό αξίζει! Λέει επίσης ότι για να το πάρεις πρέπει ήδη να έχεις χαμηλό ποσοστό (έχω σχετικά). Ο μόνος λόγος που το πείρα να πειραματιστώ είναι ότι επειδή είχε πρόβλημα με το καπάκι, από εκεί που τα αγοράζω αντί για 40 λίρες μου το δίνανε στις 10!

Τώρα στις περίπου 2 βδομάδες που το χρησιμοποιώ, ας με συγχωρήσει η Genomyx, δεν μου έχει αποδείξει ότι δουλεύει!

Διάβασα και εγώ κριτικές και μου φάνηκε καλή!!
1.Μπορεις να πείς τί εννοεις χαμηλό ποσοστό λύπους?Απο πόσο και κάτω?
2.Μπορείς σε παρακαλώ μόλις τελείωσεις το σολινάριο να μου πεις αν τελικά έκατε κάτι?
Ευχαριστώ!

Polyneikos
09-08-11, 12:59
Λέει επίσης ότι για να το πάρεις πρέπει ήδη να έχεις χαμηλό ποσοστό (έχω σχετικά).

Aυτο ισχυει,αλλα όχι για τους λόγους που θελουν να στο εξηγησουν και θελουν να πιστεψεις.
Η ουσια είναι όταν εισαι σε ενα ποσοστο λίπους από 8-7% και κατω και υπάρχουν καποια υποδορια νερα στην κοιλιακη χωρα που απομενουν και επιμενουν,να σου τα αποβαλλει...Αν εχεις αρκετο λίπος ακομα να υποχωρησει και μεγαλη κατακράτηση υγρων,εκει θα μείνεις (με το καψιμο)

Saldi
09-08-11, 14:15
Δηλαδή με 11%-12%-13% δεν υπάρχει κάν λόγος?!

Michaelangelo
09-08-11, 17:02
Aυτο ισχυει,αλλα όχι για τους λόγους που θελουν να στο εξηγησουν και θελουν να πιστεψεις.
Η ουσια είναι όταν εισαι σε ενα ποσοστο λίπους από 8-7% και κατω και υπάρχουν καποια υποδορια νερα στην κοιλιακη χωρα που απομενουν και επιμενουν,να σου τα αποβαλλει...Αν εχεις αρκετο λίπος ακομα να υποχωρησει και μεγαλη κατακράτηση υγρων,εκει θα μείνεις (με το καψιμο)

Νομίζω ότι αν κάποιος ήταν σε ποσοστό 7-8% και είχε νερά (πράγμα δύσκολο σε τέτοιο ποσοστό) και όχι λίπος, θα ήταν ίσως καλύτερο ένα διουρητικό, παρά αυτό! Το να χάσεις νερά είναι από τα πιο εύκολα! Ακόμα και η σάουνα σε ένα βαθμό βοηθάει πιστεύω. Δεν έχω μεγάλο ποσοστό λίπους, φαίνονται αρκετά καλά οι κοιλιακοί, αυτό δεν κάνει δουλειά ως τώρα. Από κει και πέρα σε αυτή τη περίπτωση που λες εσύ, πάει πλέον σε αγωνιστικούς και όχι σε απλά άτομα!


Διάβασα και εγώ κριτικές και μου φάνηκε καλή!!
1.Μπορεις να πείς τί εννοεις χαμηλό ποσοστό λύπους?Απο πόσο και κάτω?
2.Μπορείς σε παρακαλώ μόλις τελείωσεις το σολινάριο να μου πεις αν τελικά έκατε κάτι?
Ευχαριστώ!

1. Αυτό που λέγανε είναι ότι έπρεπε να είσαι τουλάχιστον κάτω από 14%. Γύρω στο 11-12%.
2. Ευχαρίστως να γράψω το review αν έκανε το ελάχιστο!

Polyneikos
09-08-11, 17:11
Νομίζω ότι αν κάποιος ήταν σε ποσοστό 7-8% και είχε νερά (πράγμα δύσκολο σε τέτοιο ποσοστό) και όχι λίπος, θα ήταν ίσως καλύτερο ένα διουρητικό, παρά αυτό! Το να χάσεις νερά είναι από τα πιο εύκολα! Ακόμα και η σάουνα σε ένα βαθμό βοηθάει πιστεύω. Δεν έχω μεγάλο ποσοστό λίπους, φαίνονται αρκετά καλά οι κοιλιακοί, αυτό δεν κάνει δουλειά ως τώρα. Από κει και πέρα σε αυτή τη περίπτωση που λες εσύ, πάει πλέον σε αγωνιστικούς και όχι σε απλά άτομα!



1. Αυτό που λέγανε είναι ότι έπρεπε να είσαι τουλάχιστον κάτω από 14%. Γύρω στο 11-12%.
2. Ευχαρίστως να γράψω το review αν έκανε το ελάχιστο!

Απο τις φωτογραφίες που εχω δει εχεις αρκετο λίπος ακομα και νερα για το επίπεδο που μπορεί να σου κανει ενα κλικ διαφορα το εν λόγω σκευασμα.
Δεν ειναι δυσκολο με 7-8 % να εχεις νερα.Το πιο συνηθες ειναι.Τα διουρητικα ειναι πολυ πιο επικινδυνα από ότι πιστευουν αρκετοι και δεν συγκαταλεγονται στους λιποδιαλύτες.Κοινως δεν αξίζει γιατι το αποτελεσμα ειναι πολυ βραχυπρόθεσμο,ισως και για ωρες...
Αυτα ξερω,δεν εχω κατι αλλο να καταθεσω σε αυτο το τόπικ,ενα απλο gel ειναι :welcome:

Michaelangelo
10-08-11, 00:06
Απο τις φωτογραφίες που εχω δει εχεις αρκετο λίπος ακομα και νερα για το επίπεδο που μπορεί να σου κανει ενα κλικ διαφορα το εν λόγω σκευασμα.
Δεν ειναι δυσκολο με 7-8 % να εχεις νερα.Το πιο συνηθες ειναι.Τα διουρητικα ειναι πολυ πιο επικινδυνα από ότι πιστευουν αρκετοι και δεν συγκαταλεγονται στους λιποδιαλύτες.Κοινως δεν αξίζει γιατι το αποτελεσμα ειναι πολυ βραχυπρόθεσμο,ισως και για ωρες...
Αυτα ξερω,δεν εχω κατι αλλο να καταθεσω σε αυτο το τόπικ,ενα απλο gel ειναι :welcome:

Οι φωτογραφίες χωρίς φωτισμό αδικούν πολύ και είναι άσφικτοι γιατί δεν είναι για πόζινγκ. Απλά αυτό που ήθελα να δείξω για τους πλαινούς βγαίνει νόημα τι θέλω για αυτό και ανέβηκαν. Αν ακόμα και σε αυτό το επίπεδο δεν λειτουργεί καθόλου, τότε μιλάμε ότι ''μπορεί'' να κάνει δηλαδή δουλειά μόνο σε αγωνιστικά άτομα; Είναι λίγο υπερβολή να πρέπει να είσαι τσίτα τελείως για να λες θα κάνει κάτι!

Τα διουρητικά ακόμα και τα φυσικά κάνουν καλή δουλίτσα. Και διουρητικά τύπου XPEL που και φοβερή δουλειά κάνουν και δεν έχει ακουστεί τίποτα ότι μπορεί να είναι επικίνδυνο. Θα το έπερνα χίλιες φορές από αυτή τη κρέμα και όχι τζελ όπως το είπες, που βρομάει! Και συν τοις άλλοις, δεν φαίνεται να κάνει δουλειά και σίγουρα οι περισσότεροι που ενδιαφέροντε δεν... είναι 7/8% στο λίπος!

Michaelangelo
10-08-11, 01:26
Να σημειώσω κάτι που έκανα λάθος, (γιατί βγήκε η επεξεργασία), δεν είναι κρέμα, ένα υγρό είναι στην ουσία, σαν τη κρέμα γάλακτος που βάζουμε στον καφέ ας πούμε (σε καφέ χρώμα), το οποίο το νοιώθεις κυρίως όταν κάνεις άσκηση (ειδικά αερόβια) και βρωμάει αφάνταστα στους γύρω σας! Δεν ξέρω πότε θα μπορούσε κάποιος να το βάλει. Εγώ πάντως όταν πάω για ύπνο, η γυναίκα μου δεν μπορεί αν δεν κάνω μπάνιο ακόμα και αν το έχω βάλει πάνω μου από... το μεσημέρι! Συν τοις άλλοις, Αμφισβητώ όσο δεν πάει τα αποτελέσματα του! Ας σκεφτεί κάποιος προσεκτικά πριν δώσει τόσα λεφτά για ένα τόσο ακριβό προιόν! Και αν όντως χάνει μόνο υγρά, νομίζω κάποιο είδος διουρητικού προτιμάται κατά πολύ από όλες τις επιπτώσεις αυτού! Μετανοιώνω ακόμα και τα 11,5ε που έδωσα (κανονικά έχει γύρω στο 45ρι) αντί να πάρω κάτι άλλο! Από την άλλη, δεν ξέρεις αν δεν δεις! :unsure:

Saldi
10-08-11, 04:36
Να σημειώσω κάτι που έκανα λάθος, (γιατί βγήκε η επεξεργασία), δεν είναι κρέμα, ένα υγρό είναι στην ουσία, σαν τη κρέμα γάλακτος που βάζουμε στον καφέ ας πούμε (σε καφέ χρώμα), το οποίο το νοιώθεις κυρίως όταν κάνεις άσκηση (ειδικά αερόβια) και βρωμάει αφάνταστα στους γύρω σας! Δεν ξέρω πότε θα μπορούσε κάποιος να το βάλει. Εγώ πάντως όταν πάω για ύπνο, η γυναίκα μου δεν μπορεί αν δεν κάνω μπάνιο ακόμα και αν το έχω βάλει πάνω μου από... το μεσημέρι! Συν τοις άλλοις, Αμφισβητώ όσο δεν πάει τα αποτελέσματα του! Ας σκεφτεί κάποιος προσεκτικά πριν δώσει τόσα λεφτά για ένα τόσο ακριβό προιόν! Και αν όντως χάνει μόνο υγρά, νομίζω κάποιο είδος διουρητικού προτιμάται κατά πολύ από όλες τις επιπτώσεις αυτού! Μετανοιώνω ακόμα και τα 11,5ε που έδωσα (κανονικά έχει γύρω στο 45ρι) αντί να πάρω κάτι άλλο! Από την άλλη, δεν ξέρεις αν δεν δεις! :unsure:
Εγώ ξέρω οτι αυτή την κρέμα(ανεφέρομαι στην genomyx)πρέπει να την βάζεις μετά το μπάνιο που έχουν ανοίξει οι πόροι σου.!

Michaelangelo
10-08-11, 16:39
Εγώ ξέρω οτι αυτή την κρέμα(ανεφέρομαι στην genomyx)πρέπει να την βάζεις μετά το μπάνιο που έχουν ανοίξει οι πόροι σου.!

Δεν κάνω με ζεστό νερό μπάνιο ούτε το χειμώνα! Και ευχαρίστως να το έβαζα μετά το μπάνιο, αν δεν έκανα μπάνιο για να ξεβρωμίσω η αν δεν βρόμαγε θανάσιμα! Ντάξ, αυτά είναι ιστορίες για αγρίους με τους πόρους και τα ζεστά μπάνια!

Saldi
16-08-11, 04:03
Δεν κάνω με ζεστό νερό μπάνιο ούτε το χειμώνα! Και ευχαρίστως να το έβαζα μετά το μπάνιο, αν δεν έκανα μπάνιο για να ξεβρωμίσω η αν δεν βρόμαγε θανάσιμα! Ντάξ, αυτά είναι ιστορίες για αγρίους με τους πόρους και τα ζεστά μπάνια!

Δεν χρειάζετε να κάνεις καυτό μπάνιο για να ανοίξουν οι πόροι!(κα ιεγώ δεν μπορώ το ζεστό μπάνιο)
Συμφωνώ αλλα ΑΝ ΟΝΤΩΣ λειτουργεί με αυτό τον τρόπο που είπα τότε νομίζω οτι είναι βασικος παράγωντας!

Devil
18-08-11, 18:53
ναι ο ντεβιλ νομιζω.
πρεπει να σε ψιλοκαιει βασικα στην χρηση αποτι θυμαμαι που το συζητουσαμε..
τα συστατικα καλα ειναι,αλλα περαν απο καμια τοπικη απωλεια υγρων(κ αν),μην περιμενεις κ τπτ.

στην αρχη ειχα κατακαει.... βασικα οταν το εχεις απλωσει και μετα ερθει σε επαφη το δερμα σου με νερο καει πολυ το !@#$%^&*....

το κυριο συστατικο ειναι η yohimbine.... μπλοκαρει του a2 receptors.... και σε topical ισως ειναι καλητερη απο οτι oral... γλυτωνεις αρκετα sides.... απο εκει και περα εχει αρκετα καλουδια μεσα..... απο τα συστατικα δουλευει το θεμα ειναι κατα ποσο αποροφατε....

sofos
18-08-11, 20:44
στην αρχη ειχα κατακαει.... βασικα οταν το εχεις απλωσει και μετα ερθει σε επαφη το δερμα σου με νερο καει πολυ το !@#$%^&*....

το κυριο συστατικο ειναι η yohimbine.... μπλοκαρει του a2 receptors.... και σε topical ισως ειναι καλητερη απο οτι oral... γλυτωνεις αρκετα sides.... απο εκει και περα εχει αρκετα καλουδια μεσα..... απο τα συστατικα δουλευει το θεμα ειναι κατα ποσο αποροφατε....

τι sides εχει σε οραλ εκτος απο υψηλη πιεση?:unsure::unsure: