PDA

Επιστροφή στο Forum : Mutant Test (PVL)



simos21
06-08-11, 16:38
ποια η γνωμη σας γι αυτο το συμπληρωμα?? καινουριο στην αγορα και σχετικα φτηνο, απο μια νεα σειρα προιοντων της pvl ολα σε χαμηλη τιμη (κατα ποσο υπαρχει σχεση ποιοτητας-τιμης δεν γνωριζω)

29530

29531

arxangelos
06-08-11, 16:52
Τι μάρκα είναι αυτή Ρωσική?? testosterone booster δεν είναι αυτό?

sadistic
06-08-11, 17:25
Τι μάρκα είναι αυτή Ρωσική?? testosterone booster δεν είναι αυτό?η pvl ειναι καναδικη εταιρεια!

beefmeup
07-08-11, 19:11
εχει κατι καλα συστατικα μεσα,αλλα μην περιμενεις κ τπτ σπουδαιο..
την γνωμη μου για τα adaptogens την εχω ποσταρει,τριβολια κλπ αντε μονο για λιμπιντο μα δεις κατι,οποτε...
δεν μ αρεσει δεν θα το επερνα.
η εταιρια καλη ειναι.

metz
31-08-11, 14:02
Σήμερα πήρα την τελευταία δόση.

Από αποτελέσματα έχουμε μια αύξηση στη libido, αύξηση στην ενέργεια κατά τη διάρκεια της μέρας (βγάζω τη μέρα - δουλειά και προπόνηση χωρίς καφέδες, red bull κλπ), αλλά από αύξηση δύναμης, όγκου, αντοχής δεν μπορώ να πω ότι είχα κάποια διαφορά.

Τα όποια αποτελέσματα άργησαν να κάνουν την εμφάνισή τους. Τις 2 πρώτες εβδομάδες μόνο κάποια αύξηση στη libido και τα υπόλοιπα που ανέφερα προς το τέλος της 3ης εβδομάδας με αρχή της 4ης.

Αύριο αρχίζω κρεατίνη :green: τέλος τα παιχνίδια :weights:

morbit_killer
25-01-12, 22:09
ποια η γνωμη σας γι αυτο το συμπληρωμα?? καινουριο στην αγορα και σχετικα φτηνο, απο μια νεα σειρα προιοντων της pvl ολα σε χαμηλη τιμη (κατα ποσο υπαρχει σχεση ποιοτητας-τιμης δεν γνωριζω)

29530

29531

Είναι καταπληκτικό προϊόν το έχω δοκιμάσει και δίνει δύναμη ένα 20% πάνω :thumbup:

metz
25-01-12, 23:52
Είναι καταπληκτικό προϊόν το έχω δοκιμάσει και δίνει δύναμη ένα 20% πάνω :thumbup:

Το 20% πάνω πως προκύπτει;