PDA

Επιστροφή στο Forum : Nano Vapor Και Triplex



antstyl
06-02-08, 19:58
Γεια σας, έχει πάρει κάποιος το NanoVapor της Muscletech?Απλά θέλω να μάθω εάν ξέρετε τι παρενέργειες μπορεί να έχει? Εγώ το παίρνω πριν την προπόνηση και μετά την προπόνηση παίρνω την πρωτεινη Triplex της Αll-stars! Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με τον συνδυασμό τους? Ευχαριστώ πολύ!

nickos46
06-02-08, 20:03
όχι δεν υπάρχει αλλα μην πετάς άσκοπα τα χρήματα σου με μια καλή προτείνει και κρεατίνη θα είσαι ok

antstyl
06-02-08, 20:06
ξέρω από οτι διάβασα ότι δεν το προτιμάτε διότι δεν έχει αποτελέσματα αλλά εμένα μου το είχαν προτείνει για αυτό και το δοκίομασα! Δεν έχει δεί κάποιος αποτελέσματα ε? Βασικά όμως με ενδιαφέρει πρώτα από όλα εάν έχει κάποιες παρενέργειες γιατί δεν μπορώ να καταλάβω τι περιέχει!

nickos46
06-02-08, 20:14
περιέχει νιτρικό οξείδιο το οποιο βοηθα στα πρηξίματα στη προπόνηση σου καλύτερα να το χρησιμοποιιουσες καλοκαιράκι παρα τώρα αλλα η γνώμη μου είναι να μην χαλάμε άσκοπα τα χρήματα μας σε διαφορα προϊόντα με μια κρεατίνη και πρωτείνει όπως είπα θα είσαι ok.

αλλα μιας και που το αγόρασες βάλτο. όχι δεν υπάρχει κάτι που μπορεί να σε βλάψει γιατί είναι απλά συμπληρώματα και τίποτα παραπάνω

για αποτελέσματα δεν ξέρω να σου πω δεν το έχω πάρει οποτε περίμενε την γνώμη κάποιου αλλου μέλους..

Gasturb
06-02-08, 20:15
NanoVapor της Muscletech?

:evilno:

antstyl
06-02-08, 20:16
ok ευχαριστώ πολύ!!!
Gasturb το σχόλιο ήταν για το ότι δεν έχει αποτελέσματα ή ότι δεν είναι να το εμπιστεύσαι?

RUHL
06-02-08, 20:23
Πρωτεϊνικό ρόφημα υψηλής διατροφικής αξίας. Περιέχει 3 διαφορετικά είδη πρωτεϊνών ορού γάλακτος, κρεατίνη, ταυρίνη και ειδική φόρμουλα ιχνοστοιχείων και βιταμινών. Κάθε δόση παρέχει 52 γρ. πρωτεΐνη ορού γάλακτος,8 γρ. κρεατίνη και 2 γρ. ταυρίνη.
Η TRIPLEX είναι ένα πλήρες ρόφημα, το οποίο συναντά τις τελευταίες
εξελίξεις της διατροφικής επιστήμης και καλύπτει τις ανάγκες και του πιο
απαιτητικού αθλητή.



:P


Ας μπουμε στο θεμα

Δοκιμασα πιο παλια triplex εγω αλλα τιποτα το ιδιεταιρο πιστευω με μια πρωτεινη και κρεατινη θα κανεις καλυτερη δουλεια ασε που αυτα που θες να συνδιασης εσυ θα σου βγαινουν αρκετα γραμαρια κρεατινης και πως θα τα χωρησεις?? αυτο ειναι το το προβλημα με τα μοιγματα

Κανενα προβλημα δεν θα υπαρχει αμα τα παρεις μαζι το ενα πριν την προπονηση και το αλλο μετα λογικα

Καλα για τον NanoVapor δεν μιλαω ειχε 3 στηλες με συστατικα :lol: :lol: :rolf: δεν μπορω να σου πω δεν το εχω δοκιμασει ξερω οτι ειναι στην κατηγορια με νιτρικα για πριξημο εχει και ζαχαριτσα μεσα οπως ειδα κρεατινη ,νιτρικα αμινο και πολλα αλλα


Ναι θα δεις αποτελεσματα με αυτα αλλα μπορεις να εχεις ιδια η και καλυτερα αποτελεσματα με λιγοτερα λεφτα και χωρια πρωτεινη κρεατινη και κανενα νιτρικο για πριξημο(περα απο αυτο δεν προσφερει τιποτα)

αμα ηδη τα πηρες τα συμπληρωματα καλοφαγοτα και καλη τυχη στο μελον με τις επιλογες σου

RUHL
06-02-08, 20:24
Ο γκας κανει χρηση αλλα κρυφα :lol: :lol: :lol: :P :dooreek:

asdf
06-02-08, 20:28
Προφανως antstyl ψωνιζεις απο ελλαδα... θα σου προτεινα να κοιταξεις μαγαζια εξωτερικου ετσι ωστε να εχεις περισσοτερες και πιο flexible επιλογες + θα γλυτωσεις και κανα ευρω . :wink:

antstyl
06-02-08, 20:29
Τα έχω ξεκινήσει ήδη..! Το Ναno Vapor μου το πρότειναν για αυτό και είπα να το δοκιμάσω.. αλλά από ότι βλέπω δεν θα δω κάποια διαφορά.. αλλά τώρα πιά θα το συνεχίσω, για αυτό ρώτησα για να δω αν είχε κάποια παρενέργεια γνωστή! Ευχαριστώ όλους!

RUHL
06-02-08, 20:47
Εχεις δοκιμασει κανενα αλλο νικτρικο ? εκτος το νανο?

Πως το βλεπεις το νανο για πες:P δινει πριξηματα?

antstyl
06-02-08, 20:54
Όχι είναι το πρώτο που δοκιμάζω σε νιτρικό. Δεν έχω δεί κάποιο πρήξιμο ,ίσως λίγο υπερένταση παραπάνω και νοιώθω λίγο πιο εξαντλημένος μετά την προπόνηση. παίρνω ένα scoopaki πριν την προπόνηση αλλα σε καμιά βδομάδα θα το κάνω 1,5.

antstyl
09-02-08, 17:02
σε συνδυσμό με αυτά μήπως θα ήταν καλό να πάρω κάποια αμινοξέα για να βοηθήσουν? Θα βοηθήσουν καθόλου?

RUHL
09-02-08, 17:31
απο διατροφη πως πας ? και σε τι φαση εισαι ογκου?

αμα παρεις τελικα αμινο BCAA τα αλλα ειναι :smash: :smash: :smash:

nickos46
09-02-08, 18:21
αμινοξέα πιστεύω πως είναι μονο για αγωνιστικό bb παρα για κάποιον ερασιτέχνη και ποσο μάλιστα σε αρχικά στάδια. σου είπα μην χαλάς τα λεφτά σου σε διαφορα πράγματα πρωτείνη κρεατίνη και βιταμίνες είναι υπέρ αρκετά..

antstyl
09-02-08, 21:41
διατροφή δεν κάνω κάποια συγκεκριμένη απλά προσέχω αρκετά. από όγκο είμαι στην αρχή θα έλεγα σχετικά! αλλά πράγματι γενικά και εγώ ακούω ότι τα αμινοξέα είναι πιο περιττά. τουλάχιστον σε εμένα δεν θα προσφέρουν κάτι το ιδιαίτερο. Καλώς, προς το παρόν θα συνεχίσω με αυτά που έχω και μόλις τελειώσουν θα σας συμβουλευτώ και πάλι για την συνέχεια. Ευχαριστώ!!

RUHL
09-02-08, 22:23
Για ποσταρε την διατροφη σου να σε :spank: :spank: :spank: :lol: :P :green: τα μεγαλυτερα αποτελεσματα τα ειδα μολις εφτιαξα την διατροφη μου την κρατησα για καιρο και μετα την συμπληρωσα με διαφορα και απο αυτα τα διαφορα ειδα επιπλεον διαφορα αλλα χωρις διατροφη δεν μπορεις να τα δεις αυτα το γραφουν και τα ιδια τα συμπληρωματα με μικρα γραματα :sneaky: :P :twisted: based on a diet XXX calories :D στο λενε και τα ιδια δλδ μην περιμενεις πολλα αμα δεν κανεις διατροφη

antstyl
10-02-08, 05:07
Αυτο ακριβώς, εαν γράψω την διατροφή μου θα με :spank: !! Δεν μπορω να πώ οτι κάνω σωστή διατροφή και προγραμματισμένη! Απλά προσέχω λίγο το τι τρώω και να τρώω καθημερινά τροφές για να καλύπτω καλύτερα τις ανάγκες σε πρωτείνη κτλ.. Αλλά μάλλον είναι καιρός να ξεκινήσω μία σωστή διατροφή! Επειδή έχω βρεί διάφορες κ έχω μπερδευτεί λίγο , όποιος μπορεί ας μου δείξει τι πρέπει να προσέξω..

RUHL
10-02-08, 12:33
Κατα την γνωμη μου τα πιο βασικα ειναι
μετα την προπονηση :bowdown: :bowdown:
πριν τον υπνο :bowdown: :bowdown:
πρωινο :bowdown: :bowdown:

nickos46
10-02-08, 15:50
:rolf: για σου ρε ruhl ξερόλα :rolf: λολ.....

RUHL
11-02-08, 00:26
αυτα ειναι τα σημαντηκα αλλα ομως μερικοι δεν το ξερουν και ας εχουν μηνες στο φορουμ :lol:

δοσε και σι καμια συμβουλη ρε εξυπνε :sneaky: :sneaky: :sneaky:

Gasturb
11-02-08, 00:45
'Nano Vapor Και Triplex' το θέμα μας οπότε ας σταματήσουν εδώ τα off topic.

Gt

YΓ antstyl οποτε θέλεις άνοιξε νεο thread με την διατροφή σου κ θα σε βοηθησουμε να την βελτιώσεις.