PDA

Επιστροφή στο Forum : NABBA-WFF 15ο Πανελλήνιο Κύπελλο 15.10.2011 Αλεξάνδρεια Ημαθείας



TRIANTAFYLLOU
12-08-11, 19:06
στην όμορφη αλεξάνδρεια ημαθείας θα γίνει το παννελήνιο κύπελο της ΝΑΒΒΑ και WFF που θα είναι και η πρόκρηση για το πανευρωπαικό και παγκόσμιο .

διοργανωτής είναι ο γνωστός φίλος και πρωταθλητής Γιώργος Τζιλόπουλος .

σ αυτο το τόπικ θα ενημερώνουμε μέσω του φόρουμ για νεα και εξελήξεις για τον αγώνα καθώς και πληροφορίες και τηλέφωνα για επικοινωνεία με τον πρόεδρο της ναββα και τον διοργανωτή .

ευχόμαστε καλή επιτυχία και να είναι ο αγώνας ακόμη μια διαφήμηση για το άθλημά μας :thumbup::thumbup::thumbup::clap::clap::clap:


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=31073&d=1315863004

mantus3
12-08-11, 19:46
Ηλία ευχαριστούμε για την ενημέρωση.
Αν δεν κάνω λάθος ο συγκεκριμένος αγώνας θα δώσει πρόκληση και για το παγκόσμιο της wff (5 νοεμβρίου)

TRIANTAFYLLOU
12-08-11, 21:04
Ηλία ευχαριστούμε για την ενημέρωση.
Αν δεν κάνω λάθος ο συγκεκριμένος αγώνας θα δώσει πρόκληση και για το παγκόσμιο της wff (5 νοεμβρίου)

ακριβώς έτσι , λίγο πολύ όσοι κατεβαίνουν σε αγώνες η ενδιαφέρονται γνωρίζουν τις περιόδους που γίνονται οι επίσημοι αγώνες των ομοσπονδιών και πάντα πρίν τούς διεθνείς αφού αποτελούν πρόκρηση γι αυτούς , για να κάνουν τον προγραμματισμό τους .

μικρές διακυμάνσεις πολλες φορές γίνονται γιατι υπάρχουν και αστάθμητοι παράγοντες και μπορεί οι χώροι που προορίζονται για διοργανώσεις να έχουν κλειστεί για άλλες εκδηλώσεις , αυτα βέβαια λύνονται αν ο διοργανωτής εχει την δυνατότητα να δώσει καμια προκαταβολή , η πολλες φορές όταν πρόκειτε για δημοτικό χώρο , κάποιο κλειστο τυχαίνει να έχει κάποιο αγώνα και μετα αλλάζουν τα σχέδια η μεταφέρετε η ημερομηνία πάνω κάτω μια εβδομάδα και αυτο αν συμβεί τελευταία στιγμή είναι ενα πρόβλημα για τούς αθλητές .
ο γιώργος όμως εδω έχει κλείσει τον χώρο και έχει παγιοθεί η ημερομηνία διεξαγωγής γι αυτο και το ανακοίνωσα κατευθείαν στο φόρουμ

G.TZILOPOULOS
13-08-11, 10:45
Γεια σας και από μένα.
θα ήθελα να σας πω ότι η ημερομηνία του αγώνα είναι αμετάκλητη διότι έχει κλειστή ο χώρος που θα διεξαχθεί ο αγώνας εδώ και 4 μήνες ,
Είναι στο κλειστό γυμναστήριο του 2ου λυκείου Αλεξανδρείας.
Όσο για την διοργάνωση του αγώνα θέλω να πιστεύω ότι θα διεξαχθεί ένας αγώνας πολλή καλός φυσικά πάντα με την βοήθεια θεατών & των αθλητών .

Όσοι θέλετε να μάθετε λεπτομέρειες του αγώνα επικοινωνήστε μαζί μου, στο τηλ,23330 24010.
Η στα γραφεία της ομοσπονδίας στο τηλ,2310 325992,

Polyneikos
14-08-11, 18:52
Καλη επιτυχία και σε αυτη την προσπαθεια :thumbup:

savage
15-08-11, 11:04
καλη επιτυχια και απο μενα.θελω να πιστευω οτι θα γινει ενας καλος αγωνας με πολλες συμμετοχες:thumbup:

ελπιζω παρα τη μεγαλη αποσταση,να καταφερω να παραβρεθω στον αγωνα και δω τα φιλαρακια μου απο τις σερρες να αγωνιζονται!

zakk lio
16-08-11, 02:13
καλη επιτυχια και απο μενα.θελω να πιστευω οτι θα γινει ενας καλος αγωνας με πολλες συμμετοχες:thumbup:

ελπιζω παρα τη μεγαλη αποσταση,να καταφερω να παραβρεθω στον αγωνα και δω τα φιλαρακια μου απο τις σερρες να αγωνιζονται!

τοτε να προσπαθησεις να ερθεις γιατι θα ειμαστε ολοι εκει!!!:welcome::welcome:

θα ειναι και ο γιαννης 2 βδομαδες πριν την αμερικη και το Natural Olympia, οποτε θα βγαλουμε μαζι του ωραιες φωτος :P:green:

BODYMPAL
16-08-11, 13:37
τοτε να προσπαθησεις να ερθεις γιατι θα ειμαστε ολοι εκει!!!:welcome::welcome:

θα ειναι και ο γιαννης 2 βδομαδες πριν την αμερικη και το Natural Olympia, οποτε θα βγαλουμε μαζι του ωραιες φωτος :P:green:

zakk μην μου πεις ότι εσύ και ο ποπαυ θα πάρετε μέρος γιατί θα ζηλέψω!!!!!!!:P:P:welcome:

zakk lio
16-08-11, 21:40
zakk μην μου πεις ότι εσύ και ο ποπαυ θα πάρετε μέρος γιατί θα ζηλέψω!!!!!!!:P:P:welcome:

χαρη το σκεφτομαστε ρε συ, αλλα δεν εχουμε κουραγιο για προετοιμασιες και αεροβιες τωρα καλοκαιριατικα... :P:P

λειπει και ο γιαννης σε οικογενειακες διακοπες και δεν εχουμε καποιον να μας μπριζοσει λιγο :green:

BODYMPAL
17-08-11, 08:43
χαρη το σκεφτομαστε ρε συ, αλλα δεν εχουμε κουραγιο για προετοιμασιες και αεροβιες τωρα καλοκαιριατικα... :P:P

λειπει και ο γιαννης σε οικογενειακες διακοπες και δεν εχουμε καποιον να μας μπριζοσει λιγο :green:

λογικό να μην έχετε κουράγιο!!!ουτε και εγω θα την παλευα ξανα σε τοσο μικρο χρονικό διάστημα να ξαναμπω σε
προετοιμασία και ιδικά μετα απο τοσα cheat !!!!!Ασε και το οικονομικό μέρος.. δεν με παίρνει για ταξιδάκια... το ταμείο είναι μείον δυστυχώς :P:P:P:P

fetas
19-08-11, 10:27
χαρη το σκεφτομαστε ρε συ, αλλα δεν εχουμε κουραγιο για προετοιμασιες και αεροβιες τωρα καλοκαιριατικα... :P:P

λειπει και ο γιαννης σε οικογενειακες διακοπες και δεν εχουμε καποιον να μας μπριζοσει λιγο :green:

Ποντικια !!!!!!!!Οταν λείπει ο γάτος χορευεται!!!!!:):)

fetas
19-08-11, 10:33
Και μια σημαντικη ερωτηση για τον διωργανωτη τωρα

Που θα φαμε μετα τον αγωνα και τι?

Γιατι αλλιως πως θα ειναι επιτυχυμενος αγωνας .
και αφηστε τις προκρισεις για τα παγκοσμια !
το καλυτερο κινητρο ειναι :
Μπριζολα βοδινη 4 εκατοστα παχος -πατατα τηγανητη με φλουδα -μπυρα μυθος (πιειτε και ξεδειψαστε !!)
και ενοειται 1/2κιλο παγωτο κρεμα για αποκατασταση του μυαλου!
Τι ζηταμε ρε Τζιλο δηλαδη?

zakk lio
19-08-11, 14:28
Και μια σημαντικη ερωτηση για τον διωργανωτη τωρα

Που θα φαμε μετα τον αγωνα και τι?

Γιατι αλλιως πως θα ειναι επιτυχυμενος αγωνας .
και αφηστε τις προκρισεις για τα παγκοσμια !
το καλυτερο κινητρο ειναι :
Μπριζολα βοδινη 4 εκατοστα παχος -πατατα τηγανητη με φλουδα -μπυρα μυθος (πιειτε και ξεδειψαστε !!)
και ενοειται 1/2κιλο παγωτο κρεμα για αποκατασταση του μυαλου!
Τι ζηταμε ρε Τζιλο δηλαδη?

Α αυτος δεν ειναι ο γιαννης που γραφει τωρα.... αυτος ειναι ο ALEX αυτοπροσώπος!!!!!:P:P :green:


http://www.youtube.com/watch?v=UTGMAPEU4fQ

savage
19-08-11, 14:41
τοτε να προσπαθησεις να ερθεις γιατι θα ειμαστε ολοι εκει!!!:welcome::welcome:

θα ειναι και ο γιαννης 2 βδομαδες πριν την αμερικη και το Natural Olympia, οποτε θα βγαλουμε μαζι του ωραιες φωτος :P:green:

zaxo εννοειται οτι θελω να ερθω να δω τους αγωνες. αν το προγραμμα μου με τη δουλεια ειναι βολικο,θα ερθω την παρασκευη η στη χειροτερη περιπτωση ισως ταξιδεψω αυθημερον.
εκτος απο το γιαννοπουλο ποιος αλλος απο το BODYSTYLE NATURAL BB TEAM θα συμμετεχει?

Υγ.Οντως δε μοιαζει με το Γιαννη αυτος:green:... Ποιος ειναι ο Αλεξ ρε συ?:unsure:

zakk lio
19-08-11, 18:38
εκτος απο το γιαννοπουλο ποιος αλλος απο το BODYSTYLE NATURAL BB TEAM θα συμμετεχει?

Υγ.Οντως δε μοιαζει με το Γιαννη αυτος:green:... Ποιος ειναι ο Αλεξ ρε συ?:unsure:

θα ειναι ο γιαννοπουλος και ο γιαντζογλου ;)
αλλα απο κοινο θα ειμαστε ολοι εκει απ'οτι βλεπω!!!

Αλεξ ειναι το λιονταρι απο το μαδαγασκαρη ρε συ που ειναι και στο βιντεο..! :green:
το οποιο εχει ο γιαννης για φωτο προφιλ και υπογραφη (αλεξ πειναει θελει φαει)

((γιατι οταν καθε βραδυ καθεσαι και βλεπεις κινουμενα σχεδια με τα παιδακια σου για να κοιμηθουν... θες δε θες επηρεαζεσαι!!!)) ;)

bodystyle
20-08-11, 10:08
Γειά σας και από εμάς εδω στο bodystyle. Αυτό το καλοκαίρι μας έχει αποδιοργανώσει ...τώρα είδα το topic.
Από το bodystyle θα παίξουν ο Γιάννης , ο Γιαννόπουλος , ο Ναούμ ο Μάκης και ο Λάλος ο Γιάννης (καινούργιο μέλος της ομάδας μας). Μάλλον και η Ματούλα η Πίκου αλλά δεν είναι σίγουρο ακόμη.
Ερχόμαστε Γιώργη....Αφήστε τον Γιάννη να λέει.Εδω αυτός δεν τρώει όταν πρέπει.

Καλή επιτυχία να ευχηθούμε στον αγώνα και υπομονή στον Γιωργο γιατί είναι και καλοκαιρινή περίοδος και άντε να βρεί τους χορηγούς και να οργανώσει.:welcome:

G.TZILOPOULOS
24-08-11, 11:36
Πολλή σύντομα θα ανακοινώσω τις κατηγορίες που θα υπάρχουν στο πανελλήνιο κύπελλο, κ αυτό για τη πολλή με ρωτάται ποιες θα υπάρχουν, όπως και τι ώρα και πότε θα ξεκινήσουν οι εγγραφές.

Muscleboss
24-08-11, 11:46
Καλή επιτυχία και απο εμένα στη διοργάνωση του αγώνα!:thumbup:

και συγχαρητήρια στη ΝΑΒΒΑ που συνεχίζει να διοργανώνει αγώνες στην επαρχία προωθώντας το άθλημα. :clap:

ΜΒ

G.TZILOPOULOS
13-09-11, 00:32
31073
βγήκε και η αφήσα του αγώνα.

Διακογιαννης Γιαννης
13-09-11, 10:08
Μπραβο σας.Παρα πολυ ωραια αφισσα.Ωμορφη,εντυπωσιακη,κατατοπιστικη.Εχει και αρκετους αθλητες(πραγμα πολυ σωστο και δικαιο και λογικο).Χαρηκα πολυ ,για αυτη την εικονα που ειδα ,γιατι πιστευω οτι ακομα και η αφισσα ειναι σημαντικοτερη υποθεση απ'οσο γενικα ,νομιζουμε οι περισσοτεροι.Ελπιζω οι διαφημισεις που βλεπω να ειναι χορηγοι.Αυτο θα ηταν καλο και για τους διοργανωτες (που θα εχουν καταξοδευτει) αλλα και οι χορηγοι θα ωφεληθουν εγγυημενα,αφου με τετοια οργανωση ,ο αγωνας θα ειναι γεματος φιλαθλους.Συγχαρητηρια και παλι.Καλη επιτυχια.

Steel Fighter
13-09-11, 21:35
εύχομαι από καρδιάς να πάει καλά ο αγώνας, αν και είμαι βέβαιος. μακάρι να μπορέσω να παραβρεθώ και εγώ.
αλλά είμαι της γνώμης πως θα ήταν πιο φρόνιμο στην αφίσα να είχε Φώτο κάποιον η κάποιους άλλους αθλητές, παρά τον διοργανωτή.

bodystyle
16-09-11, 16:21
:welcome:απ ότι έχω πληροφορηθεί ,η αφίσσα δεν έχει τυπωθεί ακόμη.Αυτή είναι μια πρώτη ηλεκτρονική μορφή της.Νομίζω πως δεν έχουν κλείσει ακόμη και όλοι οι χορηγοί. Αύτα μπορεί να μας τα πεί ο Τζίλο καλύτερα όταν έρθει από το Μr olymbia!
Μιας και δεν έχει γίνει ανεξάρτητο topic (και το έχει αναλάβει η nabba -wff) να σας πληροφορήσω πως 24/9 θα έχει ένα μικρό grand prix στην αθλητικη έκθεση στην Αθήνα.Όσοι προετοιμαζεστε για τους φετ. αγώνες μπορείτε να έχετε μια πρώτη επαφή με την σκηνή εκεί.Μια μικρή αποστολή από την Σέρρες θα είναι εκεί.

ΜrΚommatias
18-09-11, 13:29
Καλη επιτυχια και απο εμενα!!!:green:

G.TZILOPOULOS
04-10-11, 19:42
Γεια σας και πάλι από μένα ,θα ήθελα να σας ενημερώσω τις κατηγορίες τον
Αθλητών που θα συμμετάσχουν στο πανελλήνιο κύπελλο, είναι οι εξής


Fitness τζουνιορ μέχρι 21 ετών
Bodybuilding τζουνιορ μέχρι 21 ετών

Fitness μαστερ άνω τον 40
Bodybuilding μαστερ άνω τον 40

Bodybuilding μαστερ άνω τον 50.

Fitness woman
Performance woman

Fitness ανδρών
Performance ανδρών
Atletic ανδρών
Super body ανδρών
Exreme body ανδρών.

Bodybuilding No 4
Bodybuilding No 3
Bodybuilding No 2
Bodybuilding No 1

Γενικός νικητής.

Madd_Chadd
04-10-11, 19:59
Αντε με το καλο την επομενη εβδομαδα να παρευρεθούμε ολ τουγκεδερ.;)

G.TZILOPOULOS
04-10-11, 20:11
Σας περιμένω από κοντά ,έχουμε πολλά γλυκά έτοιμα

m3ssias
04-10-11, 20:53
Εν οψει της αναχωρισης μου για Σουηδια, για μονιμα στις 20... Στις 15 θα ειμαι εκει , θα ειναιι μια ευκαιρια να δω ολους τους καλους φιλους απο κοντα πριν φυγω, κ φυσικα να απολαυσω αλλο εναν ωραιο αγωνα:toast:

Madd_Chadd
04-10-11, 21:04
Εν οψει της αναχωρισης μου για Σουηδια, για μονιμα στις 20... Στις 15 θα ειμαι εκει , θα ειναιι μια ευκαιρια να δω ολους τους καλους φιλους απο κοντα πριν φυγω, κ φυσικα να απολαυσω αλλο εναν ωραιο αγωνα:toast:

+1 ;):thumbsup:

TRIANTAFYLLOU
04-10-11, 21:41
Εν οψει της αναχωρισης μου για Σουηδια, για μονιμα στις 20... Στις 15 θα ειμαι εκει , θα ειναιι μια ευκαιρια να δω ολους τους καλους φιλους απο κοντα πριν φυγω, κ φυσικα να απολαυσω αλλο εναν ωραιο αγωνα:toast:

αντε να σε δούμε ρε χρήστο πρίν φύγεις και να δούμε όλοι μαζί τον αγώνα:toast::toast:

sTeLaKoS
05-10-11, 22:21
Για να μαζευόμαστε, θα 'μαστε καλό team. :green: :toast:

Καλή επιτυχία σε αθλητές και διοργανωτές. :clap:

G.TZILOPOULOS
08-10-11, 13:29
Θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στους σπόνσορες αυτής της διοργάνωσης ,χωρίς αυτούς θα ήτανε πολλή δύσκολο να φτάσει η διοργάνωση μέχρι αυτό το σημείο.
Ευχαριστώ πάρα πολλή τους ,

Nrg-PERFORMANCE
MULTIPOWER
POWER-MAN,HELLAS.
GOLD TOUCH NUTRITION
ATP
MET-RX
PEAK BODY
TRIONZ. GR
Κριωνας –fitness
Silver-gym Νάουσα
Χ-περτ βαγενάς Βασίλης
Ροδινη ζαχαροπλαστεία.
Minimal- espresso bar
Le shat -coffe bar
Traffic bar-πεζόδρομος Αλεξάνδρεια.
AVIN ,ελ, Βενιζέλου 104
Wild tuning .gr
Και φυσικά τον δήμω Αλεξανδρείας,

zakk lio
09-10-11, 13:02
Θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στους σπόνσορες αυτής της διοργάνωσης ,χωρίς αυτούς θα ήτανε πολλή δύσκολο να φτάσει η διοργάνωση μέχρι αυτό το σημείο.
Ευχαριστώ πάρα πολλή τους ,

Nrg-PERFORMANCE
MULTIPOWER
POWER-MAN,HELLAS.
GOLD TOUCH NUTRITION
ATP
MET-RX
PEAK BODY
TRIONZ. GR
Κριωνας –fitness
Silver-gym Νάουσα
Χ-περτ βαγενάς Βασίλης
Ροδινη ζαχαροπλαστεία.
Minimal- espresso bar
Le shat -coffe bar
Traffic bar-πεζόδρομος Αλεξάνδρεια.
AVIN ,ελ, Βενιζέλου 104
Wild tuning .gr
Και φυσικά τον δήμω Αλεξανδρείας,

Ετσι ρε Τζιλο φτιαξε μας!!!!! :green::green::clap::clap:

G.TZILOPOULOS
10-10-11, 13:12
:P:P:P:P:weights:

G.TZILOPOULOS
11-10-11, 12:17
Θα ήθελα να πω ότι ένας από τους ποιο μεγάλους υποστηρικτές και σπόνσορες του αγώνα είναι το,
Bodystyle & BODY ATTACK
από τις Σέρρες που αντιπροσωπεύουν οι Γιαντζογλου Βασιλης & Ιωαννης.

Που στο πανελλήνιο πρωτάθλημα την άνοιξη 2011 είχαν μεγάλη επιτυχία όσον αφορά την διοργάνωση που είχαν αναλάβει.
Τους ευχαριστώ πάρα πολλή.

bodystyle
11-10-11, 19:22
:welcome:Καλή επιτυχία Γιώργο. Ευχόμαστε να δούμε έναν ωραίο χειμωνιάτικο αγώνα . Θα βοηθήσουμε όσο μπορούμε με την παρουσία των αθλητών μας και του περιπτέρου μας ,εσενα και την nabba-wff.Ελπίζω να σε τιμήσει και ο κόσμος της περιοχής σου και όχι μόνο ,για μα δοθούν και κάποια χρήματα στα παιδιά που θα προκριθούν για έξω.

Madd_Chadd
13-10-11, 15:55
Οσοι θα ειστε στον αγωνα και θελετε να γνωριστειτε με ατομα απο το φορουμ που θα παρευρεθουν στον ιδιο χωρο με εσας δηλωστε εδω Κυριοι και Κυριες.:toast:

Madd_Chadd
13-10-11, 18:05
Eπισης μη δω κανενα να βγαζει ταπερ! :spank::rifle::shoot:
Θα φαμε μετα ολ τουγκεδερ!!!:toast:

sTeLaKoS
13-10-11, 18:10
Εδώ εδώ, εγώ! Παρόν!

Κανένας άλλος;;;

jackaction
13-10-11, 18:22
θαμε και γω εκει

TRIANTAFYLLOU
13-10-11, 18:27
και γω μέσα ενοείτε η μαμά μου με έλεγε όταν βλέπεις φαί θα πηγαίνεις και στο ξύλο θα φεύγεις:P:P:P:P

Madd_Chadd
13-10-11, 21:28
και γω μέσα ενοείτε η μαμά μου με έλεγε όταν βλέπεις φαί θα πηγαίνεις και στο ξύλο θα φεύγεις:P:P:P:P

χαχαχαχαχαχαχαχ :thumbup: :rolf::rolf:!!!

KATERINI 144
13-10-11, 21:47
παρον :thumbup:

Muscleboss
13-10-11, 21:48
παρον :thumbup:

και υπεύθυνος αποδυτηρίων ως συνήθως; :welcome:

ΜΒ

TRIANTAFYLLOU
13-10-11, 21:53
όχι αποδυτήρια πάνο έχει ανεβει επίπεδο πλέον ο φώτης , στις τουαλέτες θα είναι υπεύθυνος καλλιόπης :P:P:P:P αλλα δεν λέω ανδρών η γυναικών να έχει σασπένς .

φωτη αν θα είσαι να βγάλουμε και πρόγραμμα μετααγωνιστικό Σαββατο θα είναι να βγούμε σαν άνθρωποι :toast::toast:

KATERINI 144
13-10-11, 21:58
και υπεύθυνος αποδυτηρίων ως συνήθως; :welcome:

ΜΒοχι αγωνα θα παω να δω πανω γιαυτο το λεω και τελευταία στιγμή :green:


όχι αποδυτήρια πάνο έχει ανεβει επίπεδο πλέον ο φώτης , στις τουαλέτες θα είναι υπεύθυνος καλλιόπης :tongue::tongue::tongue::tongue: αλλα δεν λέω ανδρών η γυναικών να έχει σασπένς .

http://i198.photobucket.com/albums/aa265/144530/localx_info_klein_10.gif



φωτη αν θα είσαι να βγάλουμε και πρόγραμμα μετααγωνιστικό Σαββατο θα είναι να βγούμε σαν άνθρωποι :toast::toast:εδω τωρα μηλας σωστα :P

TRIANTAFYLLOU
13-10-11, 22:04
οχι αγωνα θα παω να δω πανω γιαυτο το λεω και τελευταία στιγμή :green:

http://i198.photobucket.com/albums/aa265/144530/localx_info_klein_10.gif


εδω τωρα μηλας σωστα :P

αν χρειαστεί καμια αθλήτρια στρώσιμο το χρώμα με το χέρι , δεν νομίζω να μην βάλεις ενα χεράκι , σ αρέσει να βοηθάς τον συνάνθρωπο:P:P:P

αφού θα είσαι τότε όλο και κάποιο πρόγραμμα ταχύρυθμο θα βγάλουμε για να έχουμε καλό χειμώνα !!:toast::toast::toast:

zakk lio
13-10-11, 22:47
Εννοειται οτι θα ειμαστε ολοι εκει!!!!! θα κανουμε πολυ θορυβο στην αλεξανδρεια!!! :turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

fetas
14-10-11, 00:30
Eαν θέλει κανείς να του κρατάω τίποτα ας με παρει τηλεφωνο!

32327
32328
32330
32331
32332
32333
32329

Muscleboss
14-10-11, 00:33
Οπλοστάσιο!!! :shock:

ΜΒ

fetas
14-10-11, 00:35
Οπλοστάσιο!!! :shock:

ΜΒ

Γεια σου Παναγιώτη !Ελπίζω να εισαι καλά.θα σαι κει?

Madd_Chadd
14-10-11, 00:44
Γεια σου Παναγιώτη !Ελπίζω να εισαι καλά.θα σαι κει?

Εσυ χρωστας φωτο με φαγητο και συμπληρωταμα μη ξεχνιεσαι!!!Επισης δε ξερουμε αν θα παιξεις μεθαυριο Κυριε Προπονητα.:P

Muscleboss
14-10-11, 00:56
Γεια σου Παναγιώτη !Ελπίζω να εισαι καλά.θα σαι κει?

Γειά σου και σένα Γιάννη! Δυστυχως δε θα μπορέσω να ανέβω σε αυτόν τον αγώνα... αλλά πιστεύω θα μπορέσω στον επόμενο.

Καλη επιτυχία :toast:

ΜΒ

zakk lio
14-10-11, 01:53
αντε τα υπολοιπα τα ξερω γιατι μου τα χεις βαλει και στο προγραμμα... αυτο που ειναι σαν "κρεμα καραμελε" τι ειναι?????? :green::green::green::green:

G.TZILOPOULOS
14-10-11, 09:51
:clap::clap:

G.TZILOPOULOS
14-10-11, 09:52
Το μυστικό του Γιάννη είναι για να είναι γλυκούλης .είναι που είναι [φέτας]αλμυρός,,,

KATERINI 144
14-10-11, 09:52
αν χρειαστεί καμια αθλήτρια στρώσιμο το χρώμα με το χέρι , δεν νομίζω να μην βάλεις ενα χεράκι , σ αρέσει να βοηθάς τον συνάνθρωπο:P:P:P

εκει θα κανω την καρδιά μου πέτρα, αν προλάβω εσένα βέβαια, γιατι σε κατι τέτοια εισαι πολύ γρήγορος :P:P:P

Steel Fighter
14-10-11, 17:04
εύχομαι από καρδιάς να πάει καλά ο αγώνας, αν και είμαι βέβαιος. μακάρι να μπορέσω να παραβρεθώ και εγώ.
αλλά είμαι της γνώμης πως θα ήταν πιο φρόνιμο στην αφίσα να είχε Φώτο κάποιον η κάποιους άλλους αθλητές, παρά τον διοργανωτή.


:welcome:απ ότι έχω πληροφορηθεί ,η αφίσσα δεν έχει τυπωθεί ακόμη.Αυτή είναι μια πρώτη ηλεκτρονική μορφή της.Νομίζω πως δεν έχουν κλείσει ακόμη και όλοι οι χορηγοί. Αύτα μπορεί να μας τα πεί ο Τζίλο καλύτερα όταν έρθει από το Μr olymbia!
Μιας και δεν έχει γίνει ανεξάρτητο topic (και το έχει αναλάβει η nabba -wff) να σας πληροφορήσω πως 24/9 θα έχει ένα μικρό grand prix στην αθλητικη έκθεση στην Αθήνα.Όσοι προετοιμαζεστε για τους φετ. αγώνες μπορείτε να έχετε μια πρώτη επαφή με την σκηνή εκεί.Μια μικρή αποστολή από την Σέρρες θα είναι εκεί.


εγώ πάντως την αφίσα την βλέπω ίδια. χωρίς καμία αλλαγή.

Madd_Chadd
14-10-11, 18:31
εγώ πάντως την αφίσα την βλέπω ίδια. χωρίς καμία αλλαγή.

Ενταξει σιγα το πραμα με την αφισα.:huh?::bounce:

m3ssias
14-10-11, 19:28
Ενταξει σιγα το πραμα με την αφισα.:huh?::bounce:

Μια χαρα ειναι η αφισσα! Αντε αυριο θα ειμαστε εκει θα τα πουμε απο κοντα παιδες:toast:

Madd_Chadd
14-10-11, 19:48
Μια χαρα ειναι η αφισσα! Αντε αυριο θα ειμαστε εκει θα τα πουμε απο κοντα παιδες:toast:

:P :toast:

sTeLaKoS
15-10-11, 12:03
Σε λίγη ώρα ξεκινάμε για Αλεξάνδρεια! Κάποια μέλη έχουμε κανονίσει συνάντηση πριν τον αγώνα για γνωριμία και κους κους.:green:
Παιδιά όσοι μας δείτε εκεί, δε δαγνώνουμε, μιλήστε μας! :welcome:

Galthazar
15-10-11, 12:32
Σε λίγη ώρα ξεκινάμε για Αλεξάνδρεια! Κάποια μέλη έχουμε κανονίσει συνάντηση πριν τον αγώνα για γνωριμία και κους κους.:green:
Παιδιά όσοι μας δείτε εκεί, δε δαγνώνουμε, μιλήστε μας! :welcome:

πιειτε και μια τζουρα για μας παιδες!:P

Καλα να περασετε και καλο αγωνα ευχομαι..

Madd_Chadd
15-10-11, 13:04
Σε λίγη ώρα ξεκινάμε για Αλεξάνδρεια! Κάποια μέλη έχουμε κανονίσει συνάντηση πριν τον αγώνα για γνωριμία και κους κους.:green:
Παιδιά όσοι μας δείτε εκεί, δε δαγνώνουμε, μιλήστε μας! :welcome:

:toast: (μη παιρνεις ορκο για το δαγκωμα ειδικα αν ειμαι νηστικος)
Εμεις απο Σερρες κατα της 14.00 θα ξεκινησουμε!!!Τα λεμε απο κοντα Dawgs!!!!

Polyneikos
15-10-11, 13:14
Καλη επιτυχία στους αθλητες και διοργανωτες και να περασετε καλα,περιμενουμε νεα:thumbup::thumbup:

RAMBO
15-10-11, 13:39
καλη επιτυχια και απο μενα...αναμενουμε φωτο:clap:

Muscleboss
15-10-11, 22:38
Ο αγώνας στην Αλεξάνδρεια βρίσκεται σε εξέλιξη.

Οι πρωτες πληροφορίες μέσα σπό την αίθουσα μιλάνε για ικανοποιητικό αριμθό συμμετοχών και καλό επίπεδο, αλά και καλή προσέυλευση κόσμου.

Περιμένουμε νεότερα και φωτογραφικό υλικό. Αυτη τη στιγμή είναι η χαμηλή bodybuilding (κλάση 3) στην σκηνή και φαβορί είναι ο Γιάννης Αναγνώστου!

ΜΒ

Muscleboss
16-10-11, 00:07
Γενικός νικητής ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ! :clap:

ΜΒ

giannis64
16-10-11, 00:18
στα ποσα κιλα κατεβηκε τελικα ο αναγνωστου παναγιωτη? εχουμε μαθει?

Muscleboss
16-10-11, 00:23
^ Δε γνωρίζω κιλά Γιάννη, χαμηλή κατηγορία έπαιξε με βασικό αντίπαλο τον Μηλιάδη και μετά στον γενικό τίτλο κέρδισε εύκολα από ότι μου μεταφέρθηκε.

ΜΒ

agisilaos
16-10-11, 01:19
Σφαγή απο διαιτησία αυτό έχω να πω μόνο όποιος πήγε καταλαβαίνει αυτό που λέω...
έβγαζε μάτια η αδικία:shock:
Μπράβο στην NABBA προώθησε πάλι τους δικούς της αθλητές:clap:
ΈΛΕΟΣ:bowdown:

stelios17
16-10-11, 01:35
Αναμενουμε φωτογραφιες ! :thumbup::thumbup::thumbup:

giannis64
16-10-11, 01:36
το θέμα είναι να ενημερωθούν και τα μέλη του φόρουμ που δεν πήγαν. οπότε αν έχεις κάτι να πεις κατέθεσε το εδω και γράψτε για το μάθουμε και εμείς.
έτσι αυθαίρετα να αναφέρεις κάτι και μάλιστα να κατηγορείς για αδικία αποτελεσμάτων είναι λίγο άκυρο.

Madd_Chadd
16-10-11, 03:55
+1 Γιαννη.:thumbup:

Ημουν πισω απο τους κριτες Αγησιλαε μαζι με το Στελακο και Κατερινι144(που σα πιο εμπειρος εξηγουσε σε μενα που δεν εκοβε το ματι μου οπως το δικο του).Βαση αυτων που πηραν τα αυτια μου και καταλαβα,καποια αποτελεσματα δεν αρεσαν ουτε σε μενα,ομως εγω δεν ειμαι κριτης-πρωην αθλητης-10+ χρονια στο χωρο οπως οι κριτες που βαθμολογουσαν.Αν νομιζεις πως καποιο αποτελεσμα ηταν αδικο γραψε αναλυτικα τα συν και τα πλην και αν εχεις δικιο θα φανει απο αυτα που θα γραφτουν.

Υ.Γ Η Σταυρουλα Γκατσιαμη ειναι καρακουκλαρα απο κοντα. :love::love::love:

sTeLaKoS
16-10-11, 04:44
Γενικός νικητής του Πανελλήνιου κυπέλλου ΝΑΒΒΑ-WFF 2011 ο Αναγνώστου Ιωάννης :clap::clap::clap:


Η προσέλευση αθλητών και θεατών παραπάνω από ικανοποιητική. Η ατμόσφαιρα πολύ καλή, ο κόσμος της Ημαθίας και των γύρω περιοχών αγκάλιασε τη διοργάνωση.
Ο αγώνας κύλισε ομαλά χωρίς ευτράπελα. Συγχαρητήρια στον Γ. Τζιλίπουλο και στον Σ. Χατζηδημητριάδη για τη διοργάνωση.
Φυσικά συγχαρητήρια και στους αθλητές, αυτοί το αξίζουν περισσότερο από όλους.

Τα υπόλοιπα από αύριο έχουμε μέρες μπροστά μας, μόλις τώρα γύρισα σπίτι. :sleeping:

satheo
16-10-11, 10:38
έβγαζε μάτια η αδικία
Μπράβο στην NABBA προώθησε πάλι τους δικούς της αθλητές
ΈΛΕΟΣ

no coment moufenetai dn se eoune sfaksi pote gia na ksereis
ps na me synxorite gia ta grecklis alla trexw ubuntu kai den ta exw valei akoma ta ellinika panw!

NASSER
16-10-11, 11:05
Σφαγή απο διαιτησία αυτό έχω να πω μόνο όποιος πήγε καταλαβαίνει αυτό που λέω...
έβγαζε μάτια η αδικία:shock:
Μπράβο στην NABBA προώθησε πάλι τους δικούς της αθλητές:clap:
ΈΛΕΟΣ:bowdown:

Το να κατηγορείς χωρίς να δίνεις διευκρινήσεις, δεν βοηθάς κανέναν να σε κατανοήσει.
Συμμετείχε καποιος δικός σου και πιστευεις πως αδικήθηκε?

NASSER
16-10-11, 11:06
Γενικός νικητής του Πανελλήνιου κυπέλλου ΝΑΒΒΑ-WFF 2011 ο Αναγνώστου Ιωάννης :clap::clap::clap:


Η προσέλευση αθλητών και θεατών παραπάνω από ικανοποιητική. Η ατμόσφαιρα πολύ καλή, ο κόσμος της Ημαθίας και των γύρω περιοχών αγκάλιασε τη διοργάνωση.
Ο αγώνας κύλισε ομαλά χωρίς ευτράπελα. Συγχαρητήρια στον Γ. Τζιλίπουλο και στον Σ. Χατζηδημητριάδη για τη διοργάνωση.
Φυσικά συγχαρητήρια και στους αθλητές, αυτοί το αξίζουν περισσότερο από όλους.

Τα υπόλοιπα από αύριο έχουμε μέρες μπροστά μας, μόλις τώρα γύρισα σπίτι. :sleeping:

Στέλιο αναμένουμε για φωτογραφικό υλικό.
Η φώτο που έβαλες να υποθέσω είναι απο το γενικό?

agisilaos
16-10-11, 11:52
Το να κατηγορείς χωρίς να δίνεις διευκρινήσεις, δεν βοηθάς κανέναν να σε κατανοήσει.
Συμμετείχε καποιος δικός σου και πιστευεις πως αδικήθηκε?

Εννοώ το οφθαλμοφανές..
Νο 82 έπεσε σφαγή στο γόνατο Texas Chainsaw Massacre αν δεν κάνω λάθος (γιώργος κυργιώτης) το όνομα του αθλητή.

agisilaos
16-10-11, 11:54
Τον έβγαλαν τελευταίο?????????????:jason::help:

SOSTARAS
16-10-11, 11:56
παιδια υπηρχε καποιο ονομα Mikey El Masri ξερει καποιοσ τι εκανε αυτοσ τι θεση πηρε

KATERINI 144
16-10-11, 12:41
καλός αγώνας, με αρκετό κόσμο αρκετούς αθλητές και καλό επίπεδο, μια αξιοπρεπής διοργάνωση. :clap::clap::clap::clap:



παιδια υπηρχε καποιο ονομα Mikey El Masri ξερει καποιοσ τι εκανε αυτοσ τι θεση πηρεδεύτερος.

Kostas95
16-10-11, 13:02
Στα Τζουνιορ γνωριζει κανεις πληρης αποτελεσματα και μηπως εχει και φωτογραφικο υλικο?(Πολλα ζηταω:P)

Madd_Chadd
16-10-11, 13:08
Στα Τζουνιορ γνωριζει κανεις πληρης αποτελεσματα και μηπως εχει και φωτογραφικο υλικο?(Πολλα ζηταω:P)

Στα τζουνιορ ειχε 1 συμμετοχη οποτε καταλαβαινεις.;) Φωτογραφικο υλικο θα ανεβασουν μεχρι τη δευτερα φανταζομαι.:unsure:

sTeLaKoS
16-10-11, 13:41
Στέλιο αναμένουμε για φωτογραφικό υλικό.
Η φώτο που έβαλες να υποθέσω είναι απο το γενικό?

Ναι Νάσσερ, η φωτογραφία είναι από τον Γενικό τίτλο.
Στο Γενικό συμμετείχαν οι (90) Αναγνώστου, (85) Ιωάννου και (93) Αρναούτης.

Σε λίγο ανεβάζω αναλυτικά τα αποτελέσματα όλων των κατηγοριών.

ioannis1
16-10-11, 14:06
στα ποσα κιλα κατεβηκε τελικα ο αναγνωστου παναγιωτη? εχουμε μαθει?
καλημερα σε ολους σας:).χτες το πρωι ημουν 92 κιλα περιπου.ηταν μια ωραια διοργανωση συγχαρητηρια γ.τζιλοπουλε:clap:,για οκτωμβρη δεν περιμεναμε τοσες συμετοχες,ο παυλος ο μιλιαδις ηταν παρα πολυ καλος,υπεφερε ομως απο εντονες κραμπες.ο μαικ βγηκε δευτερος κε στο φιτνες και στο ββ.ο νεος αθλητης χριστος αρναουτης ηταν απιστευτος για πρωτη φορα.εγω ειχα κρατημενα νερα πισω,ελπιζω να καθαρισω για το universe.:clap:

sTeLaKoS
16-10-11, 14:21
Fitness Junior
1ος 27 Ροδινός Σωτήρης

Fitness Master
1ος 69 Σοφουλάκης Ανδρέας
2ος 19 Πετρακίδης Ν.

Fitness
1ος Ανδρεάδης Παναγ.
2ος Ναουμ Μάκης
3ος Ματσίκας Στυλ.

Performance
1ος 85 Ιωάννου
2ος 4 Γιαννόπουλος
3ος 39 Πετράκης

Athletic
1ος 32 Μαρμαράκης
2ος 18 Γιαννέλος
3ος 10 Κολτσίδης

Super Body
1ος 93 Αρναούτης
2ος 24 Γιαντζόγλου
3ος 11 Μονοπαυλίδης

Extreme Body
1ος 34 Μηλιάδης
2ος 91Mikey El Masri
3ος 82 Τριμνιώτης


BB Junior
1ος 27 Ροδινός Σωτήρης

BB Master
1ος 69 Σοφουλάκης
2ος 19 Πετρακίδης

BB over 50
1ος 22 Τέιλορ

ΒΒ ΙΙΙ
1ος 90 Αναγνώστου Ιωάννης
2ος 34 Μηλιάδης Παυλος
3ος 32 Μπαρμπαδάκης

ΒΒ ΙΙ
1ος 85 Ιωάννου
2ος 91 Mikey El Masri
3ος 11 Μαυροπαυλίδης

ΒΒ Ι
1ος 93 Αρναούτης
2ος 86 Τσιτόλας
3ος 56 Γαργαδούρος

Woman Fitness
1η Καφετζοπούλου Χριστίνα

Woman Athletic
1η 81 Γκασιάμη Σταυρούλα

Γενικός Νικητής

90 Αναγνώστου Ιωάννης.

Muscleboss
16-10-11, 14:24
καλημερα σε ολους σας:).χτες το πρωι ημουν 92 κιλα περιπου.ηταν μια ωραια διοργανωση συγχαρητηρια γ.τζιλοπουλε:clap:,για οκτωμβρη δεν περιμεναμε τοσες συμετοχες,ο παυλος ο μιλιαδις ηταν παρα πολυ καλος,υπεφερε ομως απο εντονες κραμπες.ο μαικ βγηκε δευτερος κε στο φιτνες και στο ββ.ο νεος αθλητης χριστος αρναουτης ηταν απιστευτος για πρωτη φορα.εγω ειχα κρατημενα νερα πισω,ελπιζω να καθαρισω για το universe.:clap:

Συγχαρητηρια Γιαννη και καλή επιτυχία στο Universe :toast:

Ξέρουμετην αποστολή για το Universe?

MB

ioannis1
16-10-11, 14:26
να μην ξεχασουμε τον πανο ιωαννου που ειχε καταπληκτικη γραμωση.οι γλουτοι του ηταν κατακομενοι.συγχαρητηρια στον χαρη που τον προπονουσε:clap:

ioannis1
16-10-11, 14:30
Συγχαρητηρια Γιαννη και καλή επιτυχία στο Universe :toast:

Ξέρουμετην αποστολή για το Universe?

MB
ευχαριστω πολυ πανο και ολα τα παιδια του φορουμ που με στηριξαν ψυχολογικα,ειχα πολλα προβληματα οικογενειακα φετος.ακομα δεν ξερουμε πιοι αλλοι θα ερθουν,πιστεβω την εβδομαδα αυτη θα ξερουμε:green:

sTeLaKoS
16-10-11, 14:56
Οι πρώτες κατηγορίες, Fitness Master & Junior

ioannis1
16-10-11, 15:36
32486
3248732488
οι μοντ ας τισ ταχτοποιησουν ξεχασα :green:

sTeLaKoS
16-10-11, 15:44
^^ Σε καταπληκτική κατάσταση ο Ιωάννου, μπράβο του.
Γιάννη συγχαρητήρια επί της ευκαιρίας. :clap::clap:


Συνεχίζουμε με τη κατηγορία fitness.

sTeLaKoS
16-10-11, 17:23
Performance

sTeLaKoS
16-10-11, 17:31
Athletic

sTeLaKoS
16-10-11, 17:59
Super Body

Dreiko
16-10-11, 18:52
πολυ καλο το επιπεδο....μπραβο....:clap::clap::clap:

KATERINI 144
16-10-11, 18:53
καλημερα σε ολους σας:).χτες το πρωι ημουν 92 κιλα περιπου.ηταν μια ωραια διοργανωση συγχαρητηρια γ.τζιλοπουλε:clap:,για οκτωμβρη δεν περιμεναμε τοσες συμετοχες,ο παυλος ο μιλιαδις ηταν παρα πολυ καλος,υπεφερε ομως απο εντονες κραμπες.ο μαικ βγηκε δευτερος κε στο φιτνες και στο ββ.ο νεος αθλητης χριστος αρναουτης ηταν απιστευτος για πρωτη φορα.εγω ειχα κρατημενα νερα πισω,ελπιζω να καθαρισω για το universe.:clap:συγχαρητήρια και από εδώ τεράστιε, είσαι τεράστιος :clap::clap::clap::clap:

giannis64
16-10-11, 18:53
καλημερα σε ολους σας:).χτες το πρωι ημουν 92 κιλα περιπου.ηταν μια ωραια διοργανωση συγχαρητηρια γ.τζιλοπουλε:clap:,για οκτωμβρη δεν περιμεναμε τοσες συμετοχες,ο παυλος ο μιλιαδις ηταν παρα πολυ καλος,υπεφερε ομως απο εντονες κραμπες.ο μαικ βγηκε δευτερος κε στο φιτνες και στο ββ.ο νεος αθλητης χριστος αρναουτης ηταν απιστευτος για πρωτη φορα.εγω ειχα κρατημενα νερα πισω,ελπιζω να καθαρισω για το universe.:clap:

μπραβο γιαννη. σταθερη αξια στο ελληνικο ββ.:toast:

και ο ιωαννου πολυ καλος οντως. και καλο παλικαρι αποτι μαθενουμε..:toast:

edit: και με πολυ καλη προοδο ολον αυτον τον καιρο, και ανοδικη πορεια σε ολο το διαστημα που ασχοληται με το αγωνηστικο ββ.;)

ioannis1
16-10-11, 22:47
συγχαρητήρια και από εδώ τεράστιε, είσαι τεράστιος :clap::clap::clap::clap:

χαχαχαχα φωτη ως συνηθως αφασιος :P

ioannis1
16-10-11, 23:25
3263832639326403264132642

aqua_bill
16-10-11, 23:28
:thumbup::thumbup: πάντα τέτοια Γιαννη

Muscleboss
16-10-11, 23:29
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=32638&d=1318796571http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=32639&d=1318796673http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=32640&d=1318796689http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=32641&d=1318796710http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=32642&d=1318796733




Γιαννη κάποιες ερωτήσεις:

Μου φαίνεσαι βελτιωμένος και πιο γεμάτος ή είναι η ιδέα μου;

H Gold Touch είναι ο χορηγός σου;

Για το universe τι σκέφτεσαι να κάνεις; θες να κατέβεις πιο στεγνός ή πιο μεγάλος

ΜΒ

ioannis1
16-10-11, 23:36
πανο κοβει το ματι σου σαν παλιος που εισαι:thumbup:.ειμαι 2 κιλα πιο βαρυς απο περυσι,βελτιωθηκαν οι δικεφαλοι ατα ποδια μου οπως μου ειπαν οι κριτες πηρε το κατω μερος της πλατης με τις πολλες αρσεις θανατου που εκανα,μεγαλωσε λιγο και η μεση μου.εξω απο οτι ειδαμε με τον στρατο θελοθν πιο πολυ μαζα και τα αλλαξαμε ολα φετος και δοξα τω θεω ειχε αποτελεσμα.τωρα θελω να χασω τα νερα που κρατω πισω,με οσο το δυνατον μικροτερη απωλεια μαζας.:welcome:
το ξεχασα να το απαντησω,δεν ειχα ποτε χορηγο,ευτυχως φετος με βρηκε ο φουλιας και μεσωσε απο πολλα εξοδα σε μια δυσκλη εποχη που ολοι ξερουμε και τον ευχαριστω πολυ.οπως ειπσης θελω να ευχαριστησω και σενα προσωπικα γιατη προταση που μουκανες ...και που φταιω εγω να πω την αληθεια που την εχασα.

bodystyle
16-10-11, 23:51
:welcome:Συγχαρ. στον Τζιλόπουλο για την διοργάνωση του αγώνα.Για χειμωνιάτικος αγώνας και με όλα αυτά που γίνονται γύρω μας ήταν πολύ καλός.Ο χώρος μεγάλος ,περιποιημένος,άφθονος για τους θεατές (οι οποιοι ήταν αρκετοί και τους ευχαριστούμε) και επιτέλους ανετος και για την προετοιμασία των αθλητών.Τα περίπτερά μας (των χορηγών )στημένα σε περίοπτη θέση ,μεσα στον αγ. χώρο ,αμεσα επισκέψιμα από τους θεατές.Αρκετοί αθλητές για την εποχή και καλό επίπεδο.
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ σε όλους τους αγωνιζόμενους και ειδικότερα στον γεν. νικητή .<<κυρ γιάννη>>καλή συνέχεια στο universe-nabba.
Σίγουρα ο μηλιάδης και ο ιωάννου ήταν αθλητές που ξεχώρισαν και αξίζει να πάνε και πάλι στο mr universe της wff.

Ένα μεγάλο μπράβο στα παιδιά μας, του bodystyle, τον γιαννόπουλο (2ος μετα τον ιωάννου στην fitness perf. kai 4os στο b.b.) και στον ναουμ (2ος στο fitness αν και νομίζω ήταν για 1ος.). έκαναν πολύ μεγάλη προσπάθεια να συνεχίσουν την προετοιμασία τους αφου έπαιξαν και στον αγώνα των σερρών πριν 5 μήνες.και μάλιστα είχαν και οι δύο αισθητή διαφορα προς το καλύτερο.'Oσο αφορά τον γιαντζόγλου(2oς στην fitness super body) ,νομίζω πως είναι σε καλό δρόμο για να καταγραμμώσει εως τις 5/11 (world championship inba-holliwood u.s.a.) kai 12/11(NATURAL MR OLYMBIA-nevada u.s.a.) αφού αυτός είναι ο στόχος μας για φέτος .

ioannis1
17-10-11, 00:04
γιαννη η ομαδα σας παντα τιμα την ναββα με τις πολλες συμετοχες σας και το υψηλο επιπεδο της.ευχομαι καλη επιτυχια και σε σενα φιλε μου καθως και σε ολ τα παιδια που θα βγουνε εξω.:bowdown:

Kntrns_MD
17-10-11, 00:20
Συγχαρητηρια κ απο εμενα σε ολους τους αθλητες που πηραν μερος και ιδιαιτερα τον νικητη κ. Αναγνωστου. Περιμενουμε τη συνεχεια των φωτογραφιων απο τις υπολοιπες κατηγοριες.

:clap:

sTeLaKoS
17-10-11, 00:34
Η Extreme Body και τελειώσαμε με τις αντρικές fitness κατηγορίες.

sTeLaKoS
17-10-11, 14:00
Οι γυναικείες κατηγορίες Athletic και Fitness.

Βούλα Γκασιάμη και Καφεντζοπούλου Χριστίνα

3273632737327423274332741327393274032738

luckyseven
17-10-11, 14:03
Καλά η Σταυρούλα δεν παίζεται μιλάμε.:bowdown::clap:

argyrakis
17-10-11, 14:03
Συγχαρητήρια σε όλους τους αθλητές και διοργανωτές του αγώνα.
Μπράβο φίλε Γιάννη και καλή επιτυχία στο universe

Madd_Chadd
17-10-11, 14:12
Μπραβο σε ολα τα παιδια που αγωνιστηκαν,καλη τυχη στον Κ.Αναγνωστου για το Universe και πολλα μπραβο στο Στελακο για το φωτογραφικο υλικο !!!!:clap::clap::clap:

Υ.Γ :love:Βουλα:love:

ελμερ
17-10-11, 15:14
συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια,ιδιαιτερα στη Βουλα που ειναι σε σουπερ φορμα και ενα μεγαλο τεραστιο μπραβο στον Γιαννη Αναγνωστου....για την νικη του και την προσπαθεια του ολα τα χρονια....εχω μαθει οτι ειναι και καλος και ταπεινος ανθρωπος :clap::clap: :welcome:

teoprasari
17-10-11, 15:24
συνχαριτιρια σε ολα τα παιδια που αγωνιστηκαν στο 15 πανελληνιο κυπελλο ελλαδος.πολυ ωραιος αγωνας με αρκετες συμετοχες και καλο επιπεδο για χειμονιατικο αγωνα.ειδα αθλητες αρεκτα βελτιομενους απο το καλοκαιρι οπως ο ναουμ,δευτερος στην κατηγορια φιτνες,ο νικιτης τις κατιγοριας φιτνες performance ο παναγιωτης ο ιωανου πολυ γραμμομενος,ο δευτερος στην κατηγορια φιτνες performance ο γιαννης ο γιανοπουλος πολη βελτιομενος απο το καλοκαιρι μπραβο του για την δευτερη θεση,ο νικητης τις κατηγοριας athletic απο την κρητη πολη ποιο γεματος απο το παννεληνιο του 2010 ο μηλιαδης ο παυλος μπραβο του ανεβηκε και αλλο απο το καλοκαιρι,ο ιωαννης ο γιαντζογλου και αυτος πολυ καλος και με περισοτερα κιλα απο το καλοκαιρι του ευχομαι τα καλυτερα για τον αγωνα που ετοιμαζεται.θα του βγει ο αγωνας ειμαι σιγουρος γιαυτο.και τον ιωαννη τον αναγνωστου αρκετα ποιο βελτιομενος απο την τελευτεα φορα που τον ειδα στο πανελληνιο πρωταθλημα του 2010.και στα υπολοιπα παιδια που δεν τα γνωριζω και πηραν μερος για πρωτη φωρα τους συνχαιρω πραγματικα,ολους.
τωρα ας περασουμε σε αυτα που δεν μου αρεσαν σε αυτον τον αγωνα.καταρχην ειδα παιδια με αρκετα εμφανητα σημαδια τις γυναικομαστιας πραγμα που με στεναχωρησε πολη.ειδα αθλητες να μην ξερουνε να ποζαρουνε παρολου που ειχαν καλα σωματα,και ετσι να αδικουν τον ιδιο τους τον ευατο.ειδα αθλητες να εχουν καει στο ζεσταμα ενω αγωνιζοταν σε κατηγορια ανεφ συναγωνισμου και ειναι κριμα<τσουνιορ>.οσο αφορα τον χωρο τα κυπελλα και την διοργανωση νομιζω οτι ηταν πολη καλη μπραβο στον διοργανωτη και στην ομοσπονδια που φεραν εις περας αυτον τον αγωνα..
τωρα οσον αφορα τα αποτελεσματα.........νομιζω οτι ο κοσμος εχει ματια και βλεπει..ειδε και αρκετος κοσμος καταλαβε πολλα.μου γενηθηκαν καποια ερωτηματα οσο βρισκομουν πανω στην σκηνη<ο κορωνιδης ο θεοδωρος>ειμαι με το νοθμερο 61..
οι κριτες οσο βρισκομασταν πανω στην σκηνη δεν μου εριξαν ουτε μια ματια.αναροτιομουν γιατι το κανουν αυτο πως θα με κρινουν αραγε..λεω μαλλον δεν θελουν να με ματιαξουν..χα χα χα.εκτος απο τον Κυριο τριανταφυλλου που μου εριξε λιγες ματιες οι υπολοιποι τιποτα.υγ το κυριος δεν το γραφω επειδη εχουμε διαφορα ηλικιας απλα επειδη τον σεβομαι πραγματικα.
τελος να ευχαριστισω πολυ τον γιωργο τον τσιλοπουλο για το δωρο που μου ειχε φιλαξει να μου δοσει στην αλεξανδρεια.δυο τελευταιες θεσεις σε δυο κατηγοριες που αγωνιστηκα.κριμα γιωργο γιατιητανε πολυ προβλεψημο το δωρο που μου εκανες.μαλλον μου το φυλουσατε απο το παγκοσμιο που πηγαμε στην αυστρια στο univerce..
αναρωτιεμαι που σας εχω βλαψει και βλεπω τοση αντιπαθεια στο προσωπο μου.αν θυμαμε καλα,εγω ειμουν αυτος που στο παγκοσμιο πρωταθλημα τον χειμωνα που πειγαμε to mr world στον διαχωρισμο κατηγοριων που εγινε εγω ημουν αυτος που εβγαλε και σου εδωσε το μαγιο του για να ανεβεις στην σκηνη.εγω εμεινα ξεβρακωτος στα αποδητιρια και στο εδωσα.στο τελευταιο mr univerce που πηγαμε το καλοκαιρι οταν σε αλαξανε κατηγορια και ηρθες μεσα στα αποδυτηρια και εισουν ετοιμος να τα παρατισεις και ειχες στεναχωρεθει πολυ παλη εγω ημουν αυτος που σε στιριξε και σου ειπα γιωργημην μασας θα βγεις και θα κανεις τον αγωνα σου.σκιστους.και βγηκες και επαιξες την κατηγορια σου στα ισια.εγω ημουν αυτος ενφαρηνε ολη την αποστολη οπως και τον κωστα τον σταματη που επαιζε για πρωτη φωρα σε παγκοσμιο και βγικες και παγκοσμιος πρωταθλητης.τον μιλιαδη τον παυλο το ξεχασατε που στην πρωτη την συγκριση τον ειχαν τραβιξει στην ακρη και εγω ημουν αυτος που τον φωναζε να κανει τουσ κριτες να τον προσεξουν γιατι πανω στην σκηνη ειχε τρακαριστει.και τον προσεξανε τελικα και βγηκε δευτερος.τον νικο τον τοπολιγκα δεν ενθαρινα που ημουν να μην πω ο μονος που του φωναζε συνεχως γιατι το παιδι πρωτη φωρα επερνε μερος ε?ενω εσεις τι κανατε?ουτε ενας δεν χειροκροτησε απο την ελληνικη αποστολη για εμενα εκτοσ απο τον κωστα τον σταματη και αυτος για λιγο γιατι σου λεει η υπολοιπη δεν μιλαν δεν ηξερε τι πρεπει να κανει το παιδι.η να ξεχασω τοτε που θα βγαιναμε βολτα η εθνικη και εσεις φυγατε χωρις να μας πειτε τιποτα ε?λες και τραμ δεν εχει να κινηθουμε εμεις.απο το βουνο ηρθαμε και θα χαθουμε στην αυστρια.αλλα βλεπεις ο θεος αγαπαει τον κλεφτη αγαπαει και τον νικοκυρη.παρολο αυτο λοιπον τον πολεμο που πρασπαθησες να μου κανεις μαζι με τους υπολοιπους εγω καταφερα στο ποιο δυσκολο παγκοσμιο να βγω τεταρτος σε μια κατηγορια φωτια που ξεκινησε με 20 ατομα και μειναμε 16.τωρα που χασατε την πτηση και μεινατε στην αυστρια δεν ευθηνομαι εγω.μηπως αυτο ηταν ενα μυνημα σε αυτα που μου κανατε?γιατι μονω εγω με τον ξαδερφο μου πεταξα.εσεις πληρωσατε απο 250 ευρω εξτρα.αυτα τα μυνηματα πρεπει να τα περνεται σοβαρα υποψην σας και να γινεστε καλυτεροι ανθρωποι.εγω με κανεναν συναθλητη μου δεν εχω προβλημα ακομα και αν ειναι καλυτεροι απο μενα και ας χανω.εγω ξερω πως πετυχα οτι πετυχα και αυτο μου φτανει.εκπληρωσα τον στοχο μου που ειχα θεσει σαν αθλητης απο τζουνιορ.να κερδισω αθλητες που χρησημοποιουν αας χωρις να παρω ποτε.τωρα δεν θα γραψω για τις διακρισεις μου αυτο ειναι κοροιδια θα πω μονο ενα πραγμα για να κλεισω.
με τον υδρωτα μου δεν επιτρεπω σε κανεναν να παιζει.σε κανεναν.ακομα και στο παγκοσμιο αν θυμασε καλα ειμουν ο μονος αθλητης που εκανε παρατηρηση στον προεδρο τις παγκοσμιας ομοσπονδιας με τα κομπαριζον που γινοτανε οταν οι αθλητες φευγανε απο την lian up.οποτε δεν θα φοβηθω να πω την γνωμη μου εδω μεσα στο φορουμ.και την λεω επωνυμα.αυτα ολα τα γραφω και παρακαλω τους μεντορες να μην σβησουν τιποτα γιατι πρεπει να τα δουν τα παιδια τα νεα που θελουν να ασχοληθουν και ασχολουντε.αυτο το φορουμ γιαυτο διμιουργιθηκε για να λεμε τις αποψεις μας.γιαυτον τον αγωνα μιλαω απλα αναφερω και το παρασκινιο που εχει διμιουργιθει.δεν ειμαι οφ τοπικ.
κλεινοντας θα πω οτι δεν ειμουν σε τοπ φορμα αλλα σε καμια περιπτωση δεν μου αξιζαν αυτες οι θεσεις.αυτεσ οι θεσεις ηρθαν γιατι ετσι ηθελε να ερθουν ο γιωργος ο τσιλοπουλος και καθοτι διοργανωτης δεν μπορουσε να τον χαλασουν χατιρη ουτε οι κριτες ουτε ο προεδρος...οταν απαντηση θα γραψω τα υπολοιπα.να θυμαστε μονο ενα πραγμα οτι η αδικια ειναι το χειροτερο αμαρτιμα..και οθεος βλεπει.αν αναρωτιεσται τωρ που ερχονται οι φοροι η κεφαλικοι και τα χαρατσια απο την κυβερνηση και πληρωνουμε χωρις λογο και γιναμε φτωχει αποτομα μην αναρωτιεσται το γιατι.ειναι σαπια η κυβερνοντες και η κοινωνια ομως μεσα σε αυτοι την σαπιλα βρισκεστε και εσεις..στον δικο σας τον τομεα.να ειστε δικαιοι αυτο ειναι το πρεπων με ολους.τωρα οσον αφορα εμενα θα σας πω οτι εμενα μου φτανει που ο Κυριος τριανταφυλου οταν μου ανακοινωθηκε η 6 θεση και ηρθε να με βραβευσει δεν με κοιταξε στα ματια.αυτο εμενα με εκανε να κααλαβο πολλα γιατι ειναι απο τους λιγους που εδω μεσα μιλαει εξω απο τα δοντια.αυτος και ο κυριος κτιστακης δεν μασαν τα λογια τους και ειναι μεγαλη μου τιμη που τους γνωρισα.
εγω θα ακολουθησω τα λογια ενως λεγαλου μποξερ.<στην αγωνα δεν εχει σημασια ποσα δυνατα χτυπηματα μπορεις να δοσεις αλλα το ποσσα δυνατα χτυπηματα μπορεις να αντεξεις>αυτα απο μενα.ηταν η σταγονα που ξεχιλισε το ποτηρι....περημενω απαντησεις απο αυτους που ητανε στον αγωνα....θα τα πουμε στο πανελληνιο δεν με λιγισε αυτοι σου η προσπαθεια γιωργο...

giannis64
17-10-11, 15:35
λυπαμαι πολυ εγω σαν ατομο, και οχι σαν μοντ γιαυτα που γραφεις εδω.
δεν θα ελεγα τιποτα αν εμενες μονον σε αγωνηστικα ζητηματα και δεν αναφεροσουν σε προσωπικα. τι μας νιαζει αν εσυ δανεισες το μαγιο σου. τι μας νιαζει ποιον εσυ εδινες κουραγιο?
ολα δεκτα τα παραπονα σου για τους κριτες (αφου ειναι αποψη και πικρα δικη σου), αλλα οχι προσωπικα εδω μεσα. δεν ειναι σωστο καθολου. αν εχεις προβληματα τετοια θα ηταν πιο σωστο να κανεις ενα τηλ και να εξηγηθεις.

EDIT: επειδη ειναι μεγαλο το ποστ σου. σε ποια κατηγορια ελαβες μερος?

Madd_Chadd
17-10-11, 16:20
Κ.Κορωνιδη Θεοδωρε εχω μερικες αποριες,1ον αφου δεν εισασταν σε φορμα γιατι κατεβηκατε?2ον εφοσον ειχατε γνωση της σωματικης σας καταστασης πως περιμενατε να παρετε καλυτερη θεση απο τους αλλους που ηταν πιο κομμενοι απο εσας?3ον περιμενατε μηπως λογο προσωπικης γνωριμιας με τον διοργανωτη να σας βαθμολογησουν καλυτερα?4ο και τελευταιο αν θυμαμαι καλα στους αγωνες της ΝΑΒΒΑ Σερρες ειχατε βγει 1ος κ οι τρεις απο τους πεντε κριτες της Αλεξανδρειας ηταν οι ιδιοι.

Επισης επειδη καθομουν μπροστα στις καρεκλες και ακουγα τι ελεγαν απο πισω μου θα γραψω τη φραση που ακουσα περισσοτερο απο ολες."Καλα ρε μλκ δες το τυπα με το 61,λασπη ειναι τι κατεβηκε στον αγωνα?" Και πολλα αλλα που δε θελω να αναφερω γιατι ειναι πιο χοντρα....

Αυτα ειχα να πω.
Αααα και δεν ειναι συμπεριφορα να πετας το μεταλλιο και να κλωτσας το διπλωμα.

teoprasari
17-10-11, 16:25
Κ.Κορωνιδη Θεοδωρε εχω μερικες αποριες,1ον αφου δεν εισασταν σε φορμα γιατι κατεβηκατε?2ον εφοσον ειχατε γνωση της σωματικης σας καταστασης πως περιμενατε να παρετε καλυτερη θεση απο τους αλλους που ηταν πιο κομμενοι απο εσας?3ον περιμενατε μηπως λογο προσωπικης γνωριμιας με τον διοργανωτη να σας βαθμολογησουν καλυτερα?4ο και τελευταιο αν θυμαμαι καλα στους αγωνες της ΝΑΒΒΑ Σερρες ειχατε βγει 1ος κ οι τρεις απο τους πεντε κριτες της Αλεξανδρειας ηταν οι ιδιοι.

Επισης επειδη καθομουν μπροστα στις καρεκλες και ακουγα τι ελεγαν απο πισω μου θα γραψω τη φραση που ακουσα περισσοτερο απο ολες."Καλα ρε μλκ δες το τυπα με το 61,λασπη ειναι τι κατεβηκε στον αγωνα?" Και πολλα αλλα που δε θελω να αναφερω γιατι ειναι πιο χοντρα....

Αυτα ειχα να πω.8-)
στον πρωτο κυριο θα γραψω να μην λυπατε καθολου για μενα.αυτα που εγραψα τα εγραψα με επιγνωση.δεν ειναι πικριες αυτα που γραφω απλα ετσι ειναι τα πραγματα.καλο ειναι να γνωριζεις πρωτα το παρασκηνιο που εχει πεχτει πριν γραψεις το οτιδιποτε.επαιξα στιν κατηγορια φιτνες performance.και στην ββ2.στον δευτερο κυριο που γραφει.θα σας πω κατεβεικα γιατι εγω ειμαι αθλητης και βρισκομουνα πανω στην σκηνηενω εσεις και οι υπολυποι ποθ γραφεις οτι ελεγαν βαριες κοθβεντεσ για την κατασταση μου ηταν θεατες και δεν ξερω αν εχουνε ανεβει ποτε τους πανω στην σκηνη.μηως ειναι απο τους ανθρωπους που σχολιαζουν τα παντα χωρις να εχουν γνωσει?οι γνωστοι ξερολες?σεβομαι ολων σας την γνωμη γιατι ολοι εχουμε αποψει για ολα.ξερω επεισης οτι και εμενα με πιασανε θεατες που δεν με ξερανε καθολου και μου ειπανε οτι με σφαξανε...και δεν ειχα κοινο δικο μου..οταν εγραψα τα παραπανω δεν εθεσα τι θεσει επρεπε να παρω αν διαβασες καλυτερα.ειπα απλα οτι δεν επρεπε να βγω τελευταιος.σεβομαι ολα τα παιδια που ητανε στην κατηγορια μου οποτε δεν θα επετρεπα στον ευατο μου να τουσ αδικησουνε για να με ευνοησουνε εμενα.δεν μεξερεισ καθολου καλα για να λες τετιοες κουβεντες.οσον αφορα το λασπι μου παραθετοι σε αθλητες που εχουν κυλιες.εγω δεν ειδα τον ευατο μου να εχει κιλιες.και κιλιακους ειχα και πλαγιους πραγμα που μου επιτρεπει να κατεβω σε εναν αγωνα για να δω συμπεριφορες.και αφου εσυ ξερεις τοσα πολλα απο αγωνες πες μου τα κριτιρια των αγωνων σε παρακαλω.ερωτηση μηπως εισαι ο φοτογραφως που βρισκοτανε στην δαυτερη σειρα πισω απο τουσ κριτες και διαπληκτηστικαμε?δεν ειχα τιποτα μαζι σου αν εισαι εσυ.και ολα τα σχολια ειναι δεκτα γιαυτο γραφουμε εδω για να ανταλασουμε αποψεις...

giannis64
17-10-11, 16:35
Ανέστης Γιαντζόγλου - Συνδιοργανωτής του αγώνα
Χατζηνικολάου Γιάννης - Παλιός Αθλητής από τη Σάμο
Αναγνώστου Γιάννης - Πρωταθλητής της Nabba
Τριανταφύλλου Ηλίας -
Ζαχείλας Βασίλειος - Παγκόσμιος πρωταθλητής
Μαθιουδάκης Λάκης - Παλιός Αθλητής, προπονητής- ιδιοκτήτης γυμναστηρίου από την Ιεράπετρα Κρήτης.

!

aytoi ηταν οι κριτες που σε ψηθησαν και σε αβγαλαν πρωτο στους αγωνες των σερρων.

σε αυτους τους αγωνες ποιοι ηταν οι κριτες? ηταν τελειως διαφορετικοι?

οσο για τα κριτηρια θα σου απαντησει μαλλον καποια στιγμη ο κ. τριανταφυλλου.

Madd_Chadd
17-10-11, 16:41
στον πρωτο κυριο θα γραψω να μην λυπατε καθολου για μενα.αυτα που εγραψα τα εγραψα με επιγνωση.δεν ειναι πικριες αυτα που γραφω απλα ετσι ειναι τα πραγματα.καλο ειναι να γνωριζεις πρωτα το παρασκηνιο που εχει πεχτει πριν γραψεις το οτιδιποτε.επαιξα στιν κατηγορια φιτνες performance.και στην ββ2.στον δευτερο κυριο που γραφει.θα σας πω κατεβεικα γιατι εγω ειμαι αθλητης και βρισκομουνα πανω στην σκηνηενω εσεις και οι υπολυποι ποθ γραφεις οτι ελεγαν βαριες κοθβεντεσ για την κατασταση μου ηταν θεατες και δεν ξερω αν εχουνε ανεβει ποτε τους πανω στην σκηνη.μηως ειναι απο τους ανθρωπους που σχολιαζουν τα παντα χωρις να εχουν γνωσει?οι γνωστοι ξερολες?σεβομαι ολων σας την γνωμη γιατι ολοι εχουμε αποψει για ολα.ξερω επεισης οτι και εμενα με πιασανε θεατες που δεν με ξερανε καθολου και μου ειπανε οτι με σφαξανε...και δεν ειχα κοινο δικο μου..οταν εγραψα τα παραπανω δεν εθεσα τι θεσει επρεπε να παρω αν διαβασες καλυτερα.ειπα απλα οτι δεν επρεπε να βγω τελευταιος.σεβομαι ολα τα παιδια που ητανε στην κατηγορια μου οποτε δεν θα επετρεπα στον ευατο μου να τουσ αδικησουνε για να με ευνοησουνε εμενα.δεν μεξερεισ καθολου καλα για να λες τετιοες κουβεντες.οσον αφορα το λασπι μου παραθετοι σε αθλητες που εχουν κυλιες.εγω δεν ειδα τον ευατο μου να εχει κιλιες.και κιλιακους ειχα και πλαγιους πραγμα που μου επιτρεπει να κατεβω σε εναν αγωνα για να δω συμπεριφορες.και αφου εσυ ξερεις τοσα πολλα απο αγωνες πες μου τα κριτιρια των αγωνων σε παρακαλω.ερωτηση μηπως εισαι ο φοτογραφως που βρισκοτανε στην δαυτερη σειρα πισω απο τουσ κριτες και διαπληκτηστικαμε?δεν ειχα τιποτα μαζι σου αν εισαι εσυ.και ολα τα σχολια ειναι δεκτα γιαυτο γραφουμε εδω για να ανταλασουμε αποψεις...

Εγω σου ειπα τι ακουσα οχι αν σε κρινω εγω.Επισης δε μπορεις να εισαι αντικειμενικος με το να κρινεις τον εαυτο σου.Σημασια εχει το αποτελεσμα,εγω ημουν διπλα απο το φωτογραφο για να ξερεις.Επρεπε να κανεις καλυτερη προετοιμασια αν ηθελες καλυτερη θεση.Δηλαδη τι αλλο να πω.......αν εχεις φιλους που σου φουσκωνουν τα μυαλα(εισαι τελειος εισαι σουπερ)δε φταινε οι κριτες που καποιοι αλλοι ειναι καλυτεροι.Ο λογος που δε κρινω ειναι γιατι ουτε εμπειρια εχω ουτε εχω αγωνιστει ποτε.

Εγω απλα ρωταω.

sTeLaKoS
17-10-11, 16:46
aytoi ηταν οι κριτες που σε ψηθησαν και σε αβγαλαν πρωτο στους αγωνες των σερρων.

σε αυτους τους αγωνες ποιοι ηταν οι κριτες? ηταν τελειως διαφορετικοι?

οσο για τα κριτηρια θα σου απαντησει μαλλον καποια στιγμη ο κ. τριανταφυλλου.

Οι κριτές του αγώνα στην Αλεξάνδρεια.

κ. Λάμπρου Βασίλειος
κ. Ζαχείλας Βασίλειος
κ. Τριανταφύλλου Ηλίας
κ. Τζιλόπουλος Γεώργιος
κ. Γιαντζογλου Ανέστης

teoprasari
17-10-11, 16:50
Κ.Κορωνιδη Θεοδωρε εχω μερικες αποριες,1ον αφου δεν εισασταν σε φορμα γιατι κατεβηκατε?2ον εφοσον ειχατε γνωση της σωματικης σας καταστασης πως περιμενατε να παρετε καλυτερη θεση απο τους αλλους που ηταν πιο κομμενοι απο εσας?3ον περιμενατε μηπως λογο προσωπικης γνωριμιας με τον διοργανωτη να σας βαθμολογησουν καλυτερα?4ο και τελευταιο αν θυμαμαι καλα στους αγωνες της ΝΑΒΒΑ Σερρες ειχατε βγει 1ος κ οι τρεις απο τους πεντε κριτες της Αλεξανδρειας ηταν οι ιδιοι.

Επισης επειδη καθομουν μπροστα στις καρεκλες και ακουγα τι ελεγαν απο πισω μου θα γραψω τη φραση που ακουσα περισσοτερο απο ολες."Καλα ρε μλκ δες το τυπα με το 61,λασπη ειναι τι κατεβηκε στον αγωνα?" Και πολλα αλλα που δε θελω να αναφερω γιατι ειναι πιο χοντρα....

Αυτα ειχα να πω.8-)
στον πρωτο κυριο θα γραψω να μην λυπατε καθολου για μενα.αυτα που εγραψα τα εγραψα με επιγνωση.δεν ειναι πικριες αυτα που γραφω απλα ετσι ειναι τα πραγματα.καλο ειναι να γνωριζεις πρωτα το παρασκηνιο που εχει πεχτει πριν γραψεις το οτιδιποτε.επαιξα στιν κατηγορια φιτνες performance.και στην ββ2.στον δευτερο κυριο που γραφει.θα σας πω κατεβεικα γιατι εγω ειμαι αθλητης και βρισκομουνα πανω στην σκηνηενω εσεις και οι υπολυποι ποθ γραφεις οτι ελεγαν βαριες κοθβεντεσ για την κατασταση μου ηταν θεατες και δεν ξερω αν εχουνε ανεβει ποτε τους πανω στην σκηνη.μηως ειναι απο τους ανθρωπους που σχολιαζουν τα παντα χωρις να εχουν γνωσει?οι γνωστοι ξερολες?σεβομαι ολων σας την γνωμη γιατι ολοι εχουμε αποψει για ολα.ξερω επεισης οτι και εμενα με πιασανε θεατες που δεν με ξερανε καθολου και μου ειπανε οτι με σφαξανε...και δεν ειχα κοινο δικο μου..οταν εγραψα τα παραπανω δεν εθεσα τι θεσει επρεπε να παρω αν διαβασες καλυτερα.ειπα απλα οτι δεν επρεπε να βγω τελευταιος.σεβομαι ολα τα παιδια που ητανε στην κατηγορια μου οποτε δεν θα επετρεπα στον ευατο μου να τουσ αδικησουνε για να με ευνοησουνε εμενα.δεν μεξερεισ καθολου καλα για να λες τετιοες κουβεντες.οσον αφορα το λασπι μου παραθετοι σε αθλητες που εχουν κυλιες.εγω δεν ειδα τον ευατο μου να εχει κιλιες.και κιλιακους ειχα και πλαγιους πραγμα που μου επιτρεπει να κατεβω σε εναν αγωνα για να δω συμπεριφορες.και αφου εσυ ξερεις τοσα πολλα απο αγωνες πες μου τα κριτιρια των αγωνων σε παρακαλω.ερωτηση μηπως εισαι ο φοτογραφως που βρισκοτανε στην δαυτερη σειρα πισω απο τουσ κριτες και διαπληκτηστικαμε?δεν ειχα τιποτα μαζι σου αν εισαι εσυ.και ολα τα σχολια ειναι δεκτα γιαυτο γραφουμε εδω για να ανταλασουμε αποψεις...

giannis64
17-10-11, 16:55
Οι κριτές του αγώνα στην Αλεξάνδρεια.

κ. Λάμπρου Βασίλειος
κ. Ζαχείλας Βασίλειος
κ. Τριανταφύλλου Ηλίας
κ. Τζιλόπουλος Γεώργιος
κ. Γιαντζογλου Ανέστης


στελιο επι της ευκαιριας να σου πω ενα μπραβο για την καλυψη του αγωνα. παντα ετοιμος ρε στελιο και με πολυ καλο υλικο.:clap:

και αποτι βλεπω η διαφορα στους κριτες ειναι μονο ο γιωργος ο τζιλοπουλος και λαμπρου..

ioannis1
17-10-11, 16:58
θοδωρε σε καταλαβαινω ειλικρινα,δεν σε ειδα να πω αν αδικιθηκες αλλα θελω να μου επιτρεψεις να σου πω φιλικα,ακουστηκαν οι αποψεις σου εδω,μη το συνεχιζεις ομως εισαι καλο παιδι και αδικεις τζαμπα τον εαυτο σου.γνωμη μου χωρις παρεξηγηση.:welcome:

sTeLaKoS
17-10-11, 17:16
στελιο επι της ευκαιριας να σου πω ενα μπραβο για την καλυψη του αγωνα. παντα ετοιμος ρε στελιο και με πολυ καλο υλικο.:clap:


Ευχαριστώ Γιάννη αν και δε χρειάζονται ευχαριστίες. Μ'αρέσει να παρακολουθώ αγώνες ΒΒ και θα πήγαινα ούτως ή άλλως. Χαρά μου να μοιράζομαι μαζί σας το υλικό που τράβηξα. :toast:


Σε λίγο θα συνεχίσω με τις BB κατηγορίες. Αναμείνατε!

sTeLaKoS
17-10-11, 17:30
Bodybuilding Junior, Master & Over 50

teoprasari
17-10-11, 17:47
Ευχαριστώ Γιάννη αν και δε χρειάζονται ευχαριστίες. Μ'αρέσει να παρακολουθώ αγώνες ΒΒ και θα πήγαινα ούτως ή άλλως. Χαρά μου να μοιράζομαι μαζί σας το υλικό που τράβηξα. :toast:


Σε λίγο θα συνεχίσω με τις BB κατηγορίες. Αναμείνατε!
γιαννη αναγνωστου καταρχην τα θερμα σου συνχαρητιρια για την μεγαλη σου νικη που πετυχεις το σαββατο.εισαι πολυ καλος αθλητης και σε σεβομαι ειλικρινα παρα πολυ.ευχομαι να τα πας οσο καλυτερα γινεται στον αγωνα που εχεις θεσει σαν στοχο και θα λαβεις μερος.εγω αυτα που ειπα δεν τα ειπα για να προσβαλω κανεναν ουτε του τους κριτες ουτε τιποτα.εγω εξεφρασα την πικρια μου.δεν προσβαλα τους συναθλητες μου δεν προσβαλα κανεναν και αν διαβασατε ειπα και για τον αγωνα οτι ητανε παρα πολυ καλος,και απο θεμα συμετοχης και απο θεμα οργανωσεις που την οργανωση την ειχε αναλαβει ο γιωργος.ολα τα υπολοιπα τα εγραψα για τον γιωργο.σε εκεινον ητανε η μομφη.ξερω την αξια ολονων.και την δικη μου.και επειδη σε σεβομαι παρα πολυ θα δοσω ενα τελοσ εδω για να μην χαλαμε το κλιμα.εξαλου μια γιορτη ειναι οι αγωνες λεφτα δεν βγαζει κανενας απο αυτο..και παλη καλη επιτυχια σε ολους που θα εκπροσοπησουν την ελλαδα μας στο παγκοσμιο...

giannis64
17-10-11, 17:55
.δεν ειναι πικριες αυτα που γραφω απλα ετσι ειναι τα πραγματα....


εγω εξεφρασα την πικρια μου....

:unsure:

τελος παντων.. παμε παρακατω.

MARIA G
17-10-11, 17:58
ΘΑ ΠΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΔΙΩΡΓΑΝΟΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΗΚΑΝ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΙ ΠΗΡΑΝ ΜΕΤΑΛΙΟ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΡΑΝ ΕΞΗΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΘΥΣΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙΣ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ... :thumbup:

NASSER
17-10-11, 18:18
ΘΑ ΠΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΔΙΩΡΓΑΝΟΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΗΚΑΝ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΙ ΠΗΡΑΝ ΜΕΤΑΛΙΟ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΡΑΝ ΕΞΗΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΘΥΣΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙΣ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ... :thumbup:

Καλως ήρθες Μαρία.
Σε παρακαλώ γράφε με μικρούς ελληνικούς χαρακτήρες, καθώς είναι κανόνας του φόρουμ που πρέπει όλοι να τηρούμε!

Ησουν στη διοργάνωση? Αν θες πες μας τις εντυπώσεις σου.:welcome:

MARIA G
17-10-11, 18:45
Καλως ήρθες Μαρία.
Σε παρακαλώ γράφε με μικρούς ελληνικούς χαρακτήρες, καθώς είναι κανόνας του φόρουμ που πρέπει όλοι να τηρούμε!

Ησουν στη διοργάνωση? Αν θες πες μας τις εντυπώσεις σου.:welcome:

καλως σας βρηκα και συγνωμη για τα κεφαλαια...οχι δεν παρεβρεθηκα στους αγωνες αλλα πιστευω και ξεροντας τους διοργανωτες οτι πρεπει να εκαναν καταπληχτικη δουλεια..για τους αθλητες απο τις φωτογραφιες μπορω πιστευω να κρινω.συγχαρητηρια στο Γιαννη Αναγνωστου που πιστευω ηταν σε πολυ καλυτερη φορμα απο αλλες φορες και καλη συνεχεια στο πανευρωπαικο και παγκοσμιο:clap: πιστευω οτι ολοι οι αθλητες χρειαζονται τα συγχαρητηρια μας και την ενθαρυνση μας γιατι κανουν μεγαλες θυσιες. και σε αυτους τους αγωνες πιστευω περασαν ενα πολυ δυσκολο καλοκαιρι με εντατικη γυμναστικη,διατροφη{διαιτα}:thumbup:

sTeLaKoS
17-10-11, 19:15
Χαμηλή Bodybuilding

aqua_bill
17-10-11, 19:20
Γιαννη είσαι όντως σε φοβερή φόρμα :clap:

στην πρωτη φωτό ποιος είναι αυτός αριστερά ????

Muscleboss
17-10-11, 19:40
Γιαννη είσαι όντως σε φοβερή φόρμα :clap:

στην πρωτη φωτό ποιος είναι αυτός αριστερά ????

O Νίκος Μαστροκωστόπουλος. Αγαπητός φίλος :turtle:

ΜΒ

TRIANTAFYLLOU
17-10-11, 19:44
εγω τώρα βρήκα χρόνο να μπώ στο τόπικ αυτο και διάβασα κάποια σχόλια .
κατ αρχήν συγχαρητήρια σε όλους που συμμετείχαν και στον διοργανωτή Γιώργο Τζιλόπουλο και όσους βοήθησαν και μπράβο στούς νικητές και όσους διακρήθηκαν και ιδιαίτερα στον γενικό νικητή τον γιάννη αναγνώστου που για μια ακόμη φορα έδειξε την κλάση του , όπως και ο παύλος μηλιάδης , ο παναγιώτης ο ιωάννου , ο αρναούτης που στην πρώτη του συμμετοχή κέρδισε την κατηγορία του , ο γιαντζόγλου που παρ όλο που δεν βρισκόταν στην τοπ φόρμα του ήταν σε άριστη κατάσταση στην λεπτομέρεια κρίθηκε το αποτέλεσμα , οι μάστερς Σοφουδάκης Ανδρέας και Πετρακίδης Νίκος πολύ καλοί και διαφορετικά να ήταν τα αποτελέσματα δεν θα θεωρούταν αδικία γιατι ήταν κοντα , αλλα και ο σοφοκλής τέιλορ στην κατηγορία άνω των 50 ήταν καλός με δυνατότητα βελτίωσης

γενικα το επίπεδο ήταν πολύ καλό και σε πολλες κατηγορίες οι αθλητές ήταν κοντα μεταξύ τους και με διαφορες στην λεπτομέρεια , εκεί που υστερούσε ό ένας υπερτερούσε ο άλλος και το αντίθετο , δηλαδή κάποιος ήταν καλύτερος στο κάτω μέρος και κάποιος στο πάνω.:clap::clap:

chrisberg
17-10-11, 19:47
Kαλησπέρα και απο μένα.
Τα συγχαρητήρια μου στους διοργανωτές!!!
:clap::clap::clap:
Ακουσα τα καλύτερα για τη διοργανωση απο το Μάγκο και τη Βούλα.
Λυπάμαι που δεν ήμουν εκεί.:bowdown::bowdown::bowdown:

Εχασα 10 ωρες "διάλεξη" απο το Σοφοκλή
Τελικά δεν πήρε μόνο το όνομα...
:spank::spank::spank:

Εχασα και τον εκ κρήτης "αδερφό" Κτιστάκη!!!
Ο Στέλιος από ΚΟΝΤΑ είναι ζάχαρη!!!
Είχε και αρκετούς αθλητές μαζί του έμαθα...

Ηλία (Τριανταφύλλου) πρέπει να σε δώ από κοντά...:green::green::green:

Συγχαρητήρια και σε όλους τους αθλητές...
και προπαντός στο Γιάννη Αναγνώστου για τη νίκη του!:thumbup::thumbup::thumbup:

sTeLaKoS
17-10-11, 20:08
Μεσαία Bodybuilding

Ζητώ συγγνώμη από τους αθλητές αλλά και τα μέλη του φόρουμ όμως τη στιγμή που βγήκε η μεσαία κατηγορία είχα πρόβλημα με τη φωτογραφική μηχανή και δεν έβγαλα καμία φωτογραφία από comparison, έχω μόνο της απονομής. :-|

TRIANTAFYLLOU
17-10-11, 20:26
συνχαριτιρια σε ολα τα παιδια που αγωνιστηκαν στο 15 πανελληνιο κυπελλο ελλαδος.πολυ ωραιος αγωνας με αρκετες συμετοχες και καλο επιπεδο για χειμονιατικο αγωνα.ειδα αθλητες αρεκτα βελτιομενους απο το καλοκαιρι οπως ο ναουμ,δευτερος στην κατηγορια φιτνες,ο νικιτης τις κατιγοριας φιτνες performance ο παναγιωτης ο ιωανου πολυ γραμμομενος,ο δευτερος στην κατηγορια φιτνες performance ο γιαννης ο γιανοπουλος πολη βελτιομενος απο το καλοκαιρι μπραβο του για την δευτερη θεση,ο νικητης τις κατηγοριας athletic απο την κρητη πολη ποιο γεματος απο το παννεληνιο του 2010 ο μηλιαδης ο παυλος μπραβο του ανεβηκε και αλλο απο το καλοκαιρι,ο ιωαννης ο γιαντζογλου και αυτος πολυ καλος και με περισοτερα κιλα απο το καλοκαιρι του ευχομαι τα καλυτερα για τον αγωνα που ετοιμαζεται.θα του βγει ο αγωνας ειμαι σιγουρος γιαυτο.και τον ιωαννη τον αναγνωστου αρκετα ποιο βελτιομενος απο την τελευτεα φορα που τον ειδα στο πανελληνιο πρωταθλημα του 2010.και στα υπολοιπα παιδια που δεν τα γνωριζω και πηραν μερος για πρωτη φωρα τους συνχαιρω πραγματικα,ολους.
τωρα ας περασουμε σε αυτα που δεν μου αρεσαν σε αυτον τον αγωνα.καταρχην ειδα παιδια με αρκετα εμφανητα σημαδια τις γυναικομαστιας πραγμα που με στεναχωρησε πολη.ειδα αθλητες να μην ξερουνε να ποζαρουνε παρολου που ειχαν καλα σωματα,και ετσι να αδικουν τον ιδιο τους τον ευατο.ειδα αθλητες να εχουν καει στο ζεσταμα ενω αγωνιζοταν σε κατηγορια ανεφ συναγωνισμου και ειναι κριμα<τσουνιορ>.οσο αφορα τον χωρο τα κυπελλα και την διοργανωση νομιζω οτι ηταν πολη καλη μπραβο στον διοργανωτη και στην ομοσπονδια που φεραν εις περας αυτον τον αγωνα..
τωρα οσον αφορα τα αποτελεσματα.........νομιζω οτι ο κοσμος εχει ματια και βλεπει..ειδε και αρκετος κοσμος καταλαβε πολλα.μου γενηθηκαν καποια ερωτηματα οσο βρισκομουν πανω στην σκηνη<ο κορωνιδης ο θεοδωρος>ειμαι με το νοθμερο 61..
οι κριτες οσο βρισκομασταν πανω στην σκηνη δεν μου εριξαν ουτε μια ματια.αναροτιομουν γιατι το κανουν αυτο πως θα με κρινουν αραγε..λεω μαλλον δεν θελουν να με ματιαξουν..χα χα χα.εκτος απο τον Κυριο τριανταφυλλου που μου εριξε λιγες ματιες οι υπολοιποι τιποτα.υγ το κυριος δεν το γραφω επειδη εχουμε διαφορα ηλικιας απλα επειδη τον σεβομαι πραγματικα.
τελος να ευχαριστισω πολυ τον γιωργο τον τσιλοπουλο για το δωρο που μου ειχε φιλαξει να μου δοσει στην αλεξανδρεια.δυο τελευταιες θεσεις σε δυο κατηγοριες που αγωνιστηκα.κριμα γιωργο γιατιητανε πολυ προβλεψημο το δωρο που μου εκανες.μαλλον μου το φυλουσατε απο το παγκοσμιο που πηγαμε στην αυστρια στο univerce..
αναρωτιεμαι που σας εχω βλαψει και βλεπω τοση αντιπαθεια στο προσωπο μου.αν θυμαμε καλα,εγω ειμουν αυτος που στο παγκοσμιο πρωταθλημα τον χειμωνα που πειγαμε to mr world στον διαχωρισμο κατηγοριων που εγινε εγω ημουν αυτος που εβγαλε και σου εδωσε το μαγιο του για να ανεβεις στην σκηνη.εγω εμεινα ξεβρακωτος στα αποδητιρια και στο εδωσα.στο τελευταιο mr univerce που πηγαμε το καλοκαιρι οταν σε αλαξανε κατηγορια και ηρθες μεσα στα αποδυτηρια και εισουν ετοιμος να τα παρατισεις και ειχες στεναχωρεθει πολυ παλη εγω ημουν αυτος που σε στιριξε και σου ειπα γιωργημην μασας θα βγεις και θα κανεις τον αγωνα σου.σκιστους.και βγηκες και επαιξες την κατηγορια σου στα ισια.εγω ημουν αυτος ενφαρηνε ολη την αποστολη οπως και τον κωστα τον σταματη που επαιζε για πρωτη φωρα σε παγκοσμιο και βγικες και παγκοσμιος πρωταθλητης.τον μιλιαδη τον παυλο το ξεχασατε που στην πρωτη την συγκριση τον ειχαν τραβιξει στην ακρη και εγω ημουν αυτος που τον φωναζε να κανει τουσ κριτες να τον προσεξουν γιατι πανω στην σκηνη ειχε τρακαριστει.και τον προσεξανε τελικα και βγηκε δευτερος.τον νικο τον τοπολιγκα δεν ενθαρινα που ημουν να μην πω ο μονος που του φωναζε συνεχως γιατι το παιδι πρωτη φωρα επερνε μερος ε?ενω εσεις τι κανατε?ουτε ενας δεν χειροκροτησε απο την ελληνικη αποστολη για εμενα εκτοσ απο τον κωστα τον σταματη και αυτος για λιγο γιατι σου λεει η υπολοιπη δεν μιλαν δεν ηξερε τι πρεπει να κανει το παιδι.η να ξεχασω τοτε που θα βγαιναμε βολτα η εθνικη και εσεις φυγατε χωρις να μας πειτε τιποτα ε?λες και τραμ δεν εχει να κινηθουμε εμεις.απο το βουνο ηρθαμε και θα χαθουμε στην αυστρια.αλλα βλεπεις ο θεος αγαπαει τον κλεφτη αγαπαει και τον νικοκυρη.παρολο αυτο λοιπον τον πολεμο που πρασπαθησες να μου κανεις μαζι με τους υπολοιπους εγω καταφερα στο ποιο δυσκολο παγκοσμιο να βγω τεταρτος σε μια κατηγορια φωτια που ξεκινησε με 20 ατομα και μειναμε 16.τωρα που χασατε την πτηση και μεινατε στην αυστρια δεν ευθηνομαι εγω.μηπως αυτο ηταν ενα μυνημα σε αυτα που μου κανατε?γιατι μονω εγω με τον ξαδερφο μου πεταξα.εσεις πληρωσατε απο 250 ευρω εξτρα.αυτα τα μυνηματα πρεπει να τα περνεται σοβαρα υποψην σας και να γινεστε καλυτεροι ανθρωποι.εγω με κανεναν συναθλητη μου δεν εχω προβλημα ακομα και αν ειναι καλυτεροι απο μενα και ας χανω.εγω ξερω πως πετυχα οτι πετυχα και αυτο μου φτανει.εκπληρωσα τον στοχο μου που ειχα θεσει σαν αθλητης απο τζουνιορ.να κερδισω αθλητες που χρησημοποιουν αας χωρις να παρω ποτε.τωρα δεν θα γραψω για τις διακρισεις μου αυτο ειναι κοροιδια θα πω μονο ενα πραγμα για να κλεισω.
με τον υδρωτα μου δεν επιτρεπω σε κανεναν να παιζει.σε κανεναν.ακομα και στο παγκοσμιο αν θυμασε καλα ειμουν ο μονος αθλητης που εκανε παρατηρηση στον προεδρο τις παγκοσμιας ομοσπονδιας με τα κομπαριζον που γινοτανε οταν οι αθλητες φευγανε απο την lian up.οποτε δεν θα φοβηθω να πω την γνωμη μου εδω μεσα στο φορουμ.και την λεω επωνυμα.αυτα ολα τα γραφω και παρακαλω τους μεντορες να μην σβησουν τιποτα γιατι πρεπει να τα δουν τα παιδια τα νεα που θελουν να ασχοληθουν και ασχολουντε.αυτο το φορουμ γιαυτο διμιουργιθηκε για να λεμε τις αποψεις μας.γιαυτον τον αγωνα μιλαω απλα αναφερω και το παρασκινιο που εχει διμιουργιθει.δεν ειμαι οφ τοπικ.
κλεινοντας θα πω οτι δεν ειμουν σε τοπ φορμα αλλα σε καμια περιπτωση δεν μου αξιζαν αυτες οι θεσεις.αυτεσ οι θεσεις ηρθαν γιατι ετσι ηθελε να ερθουν ο γιωργος ο τσιλοπουλος και καθοτι διοργανωτης δεν μπορουσε να τον χαλασουν χατιρη ουτε οι κριτες ουτε ο προεδρος...οταν απαντηση θα γραψω τα υπολοιπα.να θυμαστε μονο ενα πραγμα οτι η αδικια ειναι το χειροτερο αμαρτιμα..και οθεος βλεπει.αν αναρωτιεσται τωρ που ερχονται οι φοροι η κεφαλικοι και τα χαρατσια απο την κυβερνηση και πληρωνουμε χωρις λογο και γιναμε φτωχει αποτομα μην αναρωτιεσται το γιατι.ειναι σαπια η κυβερνοντες και η κοινωνια ομως μεσα σε αυτοι την σαπιλα βρισκεστε και εσεις..στον δικο σας τον τομεα.να ειστε δικαιοι αυτο ειναι το πρεπων με ολους.τωρα οσον αφορα εμενα θα σας πω οτι εμενα μου φτανει που ο Κυριος τριανταφυλου οταν μου ανακοινωθηκε η 6 θεση και ηρθε να με βραβευσει δεν με κοιταξε στα ματια.αυτο εμενα με εκανε να κααλαβο πολλα γιατι ειναι απο τους λιγους που εδω μεσα μιλαει εξω απο τα δοντια.αυτος και ο κυριος κτιστακης δεν μασαν τα λογια τους και ειναι μεγαλη μου τιμη που τους γνωρισα.
εγω θα ακολουθησω τα λογια ενως λεγαλου μποξερ.<στην αγωνα δεν εχει σημασια ποσα δυνατα χτυπηματα μπορεις να δοσεις αλλα το ποσσα δυνατα χτυπηματα μπορεις να αντεξεις>αυτα απο μενα.ηταν η σταγονα που ξεχιλισε το ποτηρι....περημενω απαντησεις απο αυτους που ητανε στον αγωνα....θα τα πουμε στο πανελληνιο δεν με λιγισε αυτοι σου η προσπαθεια γιωργο...

κατ αρχήν μου είναι πανεύκολο να ξεκαθαρίσω , πως θέμα αδικίας δεν υπάρχει ούτε μια στο δισεκατομύριο , ούτε υπήρχε περίπτωση να με πιάσει κανένας και να μου πεί ψήφισε αυτόν η εκείνον και αν επιτρεπόταν να πώ ποιός βαθμολόγησε τί , θα καταλαβαίνατε πώς δεν ευνοήθηκαν ούτε αυτοί που έχουν πολλες συμμετοχές στην ναββα αλλα και έχουν διοργανώσει και αγώνες όπως ο γιαντζόγλου .

το ότι μας λένε οι δικοί μας η οποιωσδήποτε είσαι πρώτος και τέτοια η αδικήθηκες , αυτα και σε μένα μου τα λέγαν όταν κατέβαινα σε αγώνες η δικοί μου η αυτοί που με συμπαθούσαν αλλα αυτα τα ακούω βερεσέ και τα λαμβάνω σαν συμπάθεια.

επίσης σε πολλούς αγώνες έχεις πάρει πρώτη θέση και στην τριάδα , γιατι απλα την άξιζες , αλλα όταν παραδέχεσαι ότι δεν ήσουν σε φόρμα , πρέπει να ξέρεις ότι όχι μόνο μια κακή φόρμα αλλα 1-2 κιλά που μπορεί να είναι και νερα μπορεί να μας πετάξουν απο την πρώτη στην τελευταία θέση , γιατι μας χαλάν όλο το φινίρισμα .

και επειδη δηλαδή έκανε ο τζιλόπουλος τον αγώνα θα μας έδινε μια λίστα για το ποιούς θα βγάλουμε? αυτα δεν γίνονται και γιατι να γίνουν άλλωστε λές και παίζονται μεγάλα συμφέροντα και χιλιάδες ευρω να υπάρχουν και διαπλεκόμενα , εγω δικός μου αθλητής να είναι κάποιος θέλω να πάρει την θεση που αξίζει και αν και τα άτομα που κάθονται δίπλα μου στην επιτροπή δεν με εξέφραζαν δεν θα καθόμουν εγω να γίνομαι ξεφτύλα και να την ακούω απο τον καθένα , αλλα ποτε δεν έχω ακούσει απο κάποιον να μου πεί να ρίξουμε αυτόν.

επίσης προσωπικές αντιπαραθέσεις και πράγματα που συνέβησαν στο παρελθόν , όπως αναφέρεις με τον τζιλόπουλο δεν έχουν θέση στούς αγώνες , γιατι ακόμη και κακοπροαίρετος να είναι δεν είναι χαζός να αμαυρώσει την οργάνωση με αδικίες

και για να μιλάμε με παραδείγματα και χειροπιαστά πράματα , ένα ακόμη θα πώ αν ο διοργανωτής θέλει να ρίξει κάποιον δεν τον προβάλει βάζοντάς τον στην αφίσα του αγώνα , αυτά τουλάχιστον φαίνονται και αποδεικνύονται

agisilaos
17-10-11, 21:32
κατ αρχήν μου είναι πανεύκολο να ξεκαθαρίσω , πως θέμα αδικίας δεν υπάρχει ούτε μια στο δισεκατομύριο , ούτε υπήρχε περίπτωση να με πιάσει κανένας και να μου πεί ψήφισε αυτόν η εκείνον και αν επιτρεπόταν να πώ ποιός βαθμολόγησε τί , θα καταλαβαίνατε πώς δεν ευνοήθηκαν ούτε αυτοί που έχουν πολλες συμμετοχές στην ναββα αλλα και έχουν διοργανώσει και αγώνες όπως ο γιαντζόγλου .

το ότι μας λένε οι δικοί μας η οποιωσδήποτε είσαι πρώτος και τέτοια η αδικήθηκες , αυτα και σε μένα μου τα λέγαν όταν κατέβαινα σε αγώνες η δικοί μου η αυτοί που με συμπαθούσαν αλλα αυτα τα ακούω βερεσέ και τα λαμβάνω σαν συμπάθεια.

επίσης σε πολλούς αγώνες έχεις πάρει πρώτη θέση και στην τριάδα , γιατι απλα την άξιζες , αλλα όταν παραδέχεσαι ότι δεν ήσουν σε φόρμα , πρέπει να ξέρεις ότι όχι μόνο μια κακή φόρμα αλλα 1-2 κιλά που μπορεί να είναι και νερα μπορεί να μας πετάξουν απο την πρώτη στην τελευταία θέση , γιατι μας χαλάν όλο το φινίρισμα .

και επειδη δηλαδή έκανε ο τζιλόπουλος τον αγώνα θα μας έδινε μια λίστα για το ποιούς θα βγάλουμε? αυτα δεν γίνονται και γιατι να γίνουν άλλωστε λές και παίζονται μεγάλα συμφέροντα και χιλιάδες ευρω να υπάρχουν και διαπλεκόμενα , εγω δικός μου αθλητής να είναι κάποιος θέλω να πάρει την θεση που αξίζει και αν και τα άτομα που κάθονται δίπλα μου στην επιτροπή δεν με εξέφραζαν δεν θα καθόμουν εγω να γίνομαι ξεφτύλα και να την ακούω απο τον καθένα , αλλα ποτε δεν έχω ακούσει απο κάποιον να μου πεί να ρίξουμε αυτόν.

επίσης προσωπικές αντιπαραθέσεις και πράγματα που συνέβησαν στο παρελθόν , όπως αναφέρεις με τον τζιλόπουλο δεν έχουν θέση στούς αγώνες , γιατι ακόμη και κακοπροαίρετος να είναι δεν είναι χαζός να αμαυρώσει την οργάνωση με αδικίες

και για να μιλάμε με παραδείγματα και χειροπιαστά πράματα , ένα ακόμη θα πώ αν ο διοργανωτής θέλει να ρίξει κάποιον δεν τον προβάλει βάζοντάς τον στην αφίσα του αγώνα , αυτά τουλάχιστον φαίνονται και αποδεικνύονται

:thumbup:

ioannis1
17-10-11, 21:59
καλως σας βρηκα και συγνωμη για τα κεφαλαια...οχι δεν παρεβρεθηκα στους αγωνες αλλα πιστευω και ξεροντας τους διοργανωτες οτι πρεπει να εκαναν καταπληχτικη δουλεια..για τους αθλητες απο τις φωτογραφιες μπορω πιστευω να κρινω.συγχαρητηρια στο Γιαννη Αναγνωστου που πιστευω ηταν σε πολυ καλυτερη φορμα απο αλλες φορες και καλη συνεχεια στο πανευρωπαικο και παγκοσμιο:clap: πιστευω οτι ολοι οι αθλητες χρειαζονται τα συγχαρητηρια μας και την ενθαρυνση μας γιατι κανουν μεγαλες θυσιες. και σε αυτους τους αγωνες πιστευω περασαν ενα πολυ δυσκολο καλοκαιρι με εντατικη γυμναστικη,διατροφη{διαιτα}:thumbup:
μαρια σε ευχαριστω και απο δω για τα καλα σου λογια,μαρεσει οτροπος που σκεφτεσαι :thumbup:

ioannis1
17-10-11, 22:01
Kαλησπέρα και απο μένα.
Τα συγχαρητήρια μου στους διοργανωτές!!!
:clap::clap::clap:
Ακουσα τα καλύτερα για τη διοργανωση απο το Μάγκο και τη Βούλα.
Λυπάμαι που δεν ήμουν εκεί.:bowdown::bowdown::bowdown:

Εχασα 10 ωρες "διάλεξη" απο το Σοφοκλή
Τελικά δεν πήρε μόνο το όνομα...
:spank::spank::spank:

Εχασα και τον εκ κρήτης "αδερφό" Κτιστάκη!!!
Ο Στέλιος από ΚΟΝΤΑ είναι ζάχαρη!!!
Είχε και αρκετούς αθλητές μαζί του έμαθα...

Ηλία (Τριανταφύλλου) πρέπει να σε δώ από κοντά...:green::green::green:

Συγχαρητήρια και σε όλους τους αθλητές...
και προπαντός στο Γιάννη Αναγνώστου για τη νίκη του!:thumbup::thumbup::thumbup:

αχαχαχαχαχα δεν πaiζεσαι chris:green:,σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια:welcome:
ευτυχως ο τειλορ ξεχασε να μου ζητησει το τηλ:P

MARIA G
17-10-11, 22:32
μαρια σε ευχαριστω και απο δω για τα καλα σου λογια,μαρεσει οτροπος που σκεφτεσαι :thumbup:

χαιρομαι Γιαννη που σου αρεσε ο τροπος που σκεφτομαι ετσι ειναι πιστευω οποιο αποτελεσμα και να εχουμε στους αγωνες πρεπει να φευγουμε με το κεφαλι ψηλα για την προσπαθεια τις θυσιες και για μας τους ιδιου.γιατι απο τους αγωνες μαθαινουμε που υστερουμε και που υπερεχουμε και γινομαστε καλυτεροι την επομενη φορα...δεν πρεπει με τιποτα να τα βαζουμε κατω προσπαθουμε για το καλυτερο...

ioannis1
17-10-11, 22:34
no coments...:clap::bowdown:

MARIA G
17-10-11, 23:16
no coments...:clap::bowdown: :)

Eddie
17-10-11, 23:21
Συγχαρητηρια σε ολους,μπραβο σας..γενικα ειδα ωραιες φορμες :clap:

Γιανναρε Αξιος,καλη συνεχεια στους επομενους αγωνες!!Οσο γι αυτα τα 2 κιλα,νομιζω πως φαινονται ξεκαθαρα :clap:

Muscleboss
17-10-11, 23:43
Ένα σχόλιο που θέλω να κάνω για τη μεσαία bodybuilding στα πλαίσια καλοπροαίρετης κριτικής.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=32812&stc=1&d=1318871303

Βλέπω τους αθλητές που κέρδισαν 1η και 2η θέση (κατηγορία μεσαία bodybuilding), αξίζουν συγχαρητήρια που έπιασαν αυτη τη φόρμα και ενδεχομένως όπως άκουσα κάναν και σημαντική βελτίωση. :clap:

Αλλά... η προσωπική μου άποψη είναι οτι δεν είναι κατηγορία bodybuilding αυτη. Δέχομαι την στάση της ΝΑΒΒΑ να κάνει πολλές κατηγορίες fitness ταξινομώντας τους αθλητές ανάλογα με το επίπεδο τους. Πολύ καλό αυτό. Αλλά όταν παίρνεις τους ίδιους αθλητές και τους πετάς σε μια κατηγορία bodybuilding... τοτε κάπου το πράγμα γίνεται αστείο. Η ταπεινή μου άποψη είναι, αν δεν έχεις αθλητές για τις κατηγορίες bodybuilding, μη τις κάνεις... γιατί στην ουσία μοιράζεις τζάμπα τίτλους.

Αυτό ήταν και θέμα συζητησης μου με το Σπύρο Μπουρνάζο σε προηγούμενο αγώνα της ΝΑΒΒΑ, που τον προβλημάτισε και αυτόν αυτή η στάση της ομοσπονδίας. Το σχόλιό μου είναι στα πλαίσια καλοπροαίρετης κριτικής μήπως επηρεάσει μελλοντικές διοργανώσεις της ΝΑΒΒΑ, που κατα τα άλλα έχουν μεγάλη επιτυχία. :thumbup:

ΜΒ

TEFAAtzis
17-10-11, 23:43
Συγχαρητηρια σε ολους,μπραβο σας..γενικα ειδα ωραιες φορμες :clap:

Γιανναρε Αξιος,καλη συνεχεια στους επομενους αγωνες!!Οσο γι αυτα τα 2 κιλα,νομιζω πως φαινονται ξεκαθαρα :clap:

Πηγες εσυ ρε?Αν και δεν παρευρεθηκα η διοργανωση φαινεται να ηταν πολυ καλη.Ο Γιαννης αξιζει πολλα συγχαρητηρια οπως και ο Ιωαννου που βλεπαμε στην παραλια μαζι ηταν σε πολυ καλη κατασταση

TRIANTAFYLLOU
18-10-11, 01:22
Ένα σχόλιο που θέλω να κάνω για τη μεσαία bodybuilding στα πλαίσια καλοπροαίρετης κριτικής.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=32812&stc=1&d=1318871303

Βλέπω τους αθλητές που κέρδισαν 1η και 2η θέση (κατηγορία μεσαία bodybuilding), αξίζουν συγχαρητήρια που έπιασαν αυτη τη φόρμα και ενδεχομένως όπως άκουσα κάναν και σημαντική βελτίωση. :clap:

Αλλά... η προσωπική μου άποψη είναι οτι δεν είναι κατηγορία bodybuilding αυτη. Δέχομαι την στάση της ΝΑΒΒΑ να κάνει πολλές κατηγορίες fitness ταξινομώντας τους αθλητές ανάλογα με το επίπεδο τους. Πολύ καλό αυτό. Αλλά όταν παίρνεις τους ίδιους αθλητές και τους πετάς σε μια κατηγορία bodybuilding... τοτε κάπου το πράγμα γίνεται αστείο. Η ταπεινή μου άποψη είναι, αν δεν έχεις αθλητές για τις κατηγορίες bodybuilding, μη τις κάνεις... γιατί στην ουσία μοιράζεις τζάμπα τίτλους.

Αυτό ήταν και θέμα συζητησης μου με το Σπύρο Μπουρνάζο σε προηγούμενο αγώνα της ΝΑΒΒΑ, που τον προβλημάτισε και αυτόν αυτή η στάση της ομοσπονδίας. Το σχόλιό μου είναι στα πλαίσια καλοπροαίρετης κριτικής μήπως επηρεάσει μελλοντικές διοργανώσεις της ΝΑΒΒΑ, που κατα τα άλλα έχουν μεγάλη επιτυχία. :thumbup:

ΜΒ

αυτό πάνο είναι κάτι που και εμένα δεν μου αρεσει και μάλιστα παλια έκανα πλάκα λέγοντας οι αποτυχημένοι ββερ πάτε στο φίτνες , αλλα πάντα στην πλάκα και χαριτολογώντας , αλλα υπάρχει εξήγηση σ αυτο .

ο αγώνας που γίνετε στην ελλάδα δεν είναι αγώνας NABBA αλλα NABBA -WFF και εφόσον γίνετε έτσι στην wff πχ μπορεί να κατεβεί και ένας ββερ και πώς ? μα στις κατηγορίες σούπερ μπόντυ και εξτρίμ μποντυ .

και στο εξωτερικό θα συμμετέχει η στην ΝΑΒΒΑ Η στην WFF εκεί δεν γίνετε ταυτόχρονα , άλλωστε ποιός μπορεί να αμφισβητήσει ότι ο μηλιάδης και πολλοί άλλοι αθλητές να συμμετείχαν μόνο στην κατηγορία ββ , άνετα θα έλεγα , όπως και ο αναγνώστου η ο ζαχείλας ενω είναι πρωταθλητές στο ββ έχουν κερδίσει πρώτες θέσεις σε αγώνες της WFF δεν λέει κατι αυτό .

και εμενα η γνώμη μου είναι ότι μπορεί να κατεβεί κάποιος και να κερδίσει σε κατηγορία φίτνες και μετα να κατεβεί με τούς ίδιους αθλητές σε ββ και να είναι διαφορετικό αποτέλεσμα και πώς μπορεί να γίνει αυτό? επειδη στο φίτνες μετράει και βαθμολογείτε και το ποζάρισμα κατα το 1/3 και μετράει περισσότερο η συμμετρία και όχι τόσο η μάζα να υπήρχε αυτη η διαφοροποίηση , αλλα ποιός να το κάνει αυτό , εγω πχ πολύ δύσκολα θα έβαζα κάποιον καλύτερη θέση επειδη πόζαρε λίγο καλύτερα εκτός αν υπάρχει ισοψηφία .

απλα επειδη αυτες είναι καινούριες κατηγορίες το φίτνες , δεν έίναι οι παραδοσιακές του ββ υπάρχει ενα χάος και το σωστό θα ήταν να οριοθετηθούν κάποια στάνταρ απο την ομοσπονδία , οι κριτές να ενημερωθούν και να κάνουν σεμινάρια ώστε να υιοθετήσουν αυτα τα στάνταρ και να μην υπάρχουν παρατράγουδα και παραφωνίες και μετα βγαίνει ο κάθε πικραμένος η κακοπροαίρετος και λέει διάφορα .

μετα φταίνε και οι αθλητές και προπονητές , δηλαδή μπορεί ενας να είναι καλουπάρα με μάζες με όλα και ενας με όχι καλα γεννετικα σκαρί , αλλα σωστα προετοιμασμένος κομμάτια , να μην έχει αισθητική αλλα να μην μπορείς να μην τον βγάλεις πιο μπροστα αφού ο άνθρωπος τα έδωσε όλα και αυτός με τα τέλεια γεννετικα να μείνει πίσω .
αλλα επειδη οι κριτές είναι άνθρωποι και η κρίση υποκειμενικη μπορεί ενω εγω καλα τα λέω αυτα ο άλλος να πεί εμένα μου αρέσει η καλουπάρα και ας μην έχει κόντρες παντού , έτσι είναι αυτα αλλιώς θα ήταν ένας κριτής και τέρμα , θα καθάριζε μόνος την μπουγάδα .

επίσης η μεσαία κατηγορία ββ βεβαίως και μπορεί να θεωρηθεί και φίτνες , αλλα μην ξεχνάμε μπορεί και ο παγκόσμιος πρωταθλητής φίτνες της εξτρίμ μπόντυ να κατεβεί και να πάρει για πλάκα ενα πανελλήνιο ββ .

και το έχω ξαναπεί πως το παλιό ββ είναι το σημερινό φίτνες , όταν εγω κέρδισα πανελλήνιο το 89 με 92 κιλα σωματικό βάρος και ημουν παμψηφή πρώτος , στην ουσία με τα σημερινα δεδομένα φίτνες ήμουνα , απλα δεν υπήρχε τότε το φίτνες , αλλα και να υπήρχε εμείς οι παραδοσιακοί και παλια μυαλά πάλι ββ θα κατεβαίναμε , λάθος βέβαια αλλα τι να κάνουμε παλια μυαλά βλέπετε .

και για να ανακεφαλαιώσω η ομοσπονδία φίτνες wff και οι κατηγορίες φίτνες δημιουργήθηκαν , ώστε επειδη το ββ ξέφυγε απο τα πλαίσια και οι αθλητές έχουν ξεφύγει σε μάζες , οπότε αυτό ήταν αποτρεπτικό για κάποιον που θέλει να αγωνιστεί αλλα δεν θέλει να κολυμπήσει στα βαθεια και του αρέσουν τα παλιά πρότυπα σώματος , με αυτες λοιπόν τις κατηγορίες δίνετε η δυνατότητα να συμμετέχουν , είναι με λίγα λόγια μερικές πιο λάιτ υποδιαιρέσεις , ώστε να μην συμμετέχει ένας με λίγους μύς το λεγόμενο φίτνες με τούς τεράστιους και είναι σαν την μύγα μες το γάλα .

αν βάλουμε 5 απο τούς πιο έμπειρους κριτες του κόσμου να κρίνουν και βγάλουν μια κατάταξη , τότε αν κοιτάξουμε τα απόρητα την βαθμολογία μπορεί να δούμε ότι δεν έχουν και οι 5 την ίδια βαθμολογία και όμως και οι 5 είναι απο τους πιο έμπειρους , αυτό δείχνει και την υποκειμενικότητα της κρίσης στο ββ , άρα αυτο δείχνει πως οι δικοί μας άνθρωποι πολύ περισσότερο μας έχουν για πρώτους πάντα , η τουλάχιστον παραπάνω απο αυτο που πήραμε και έτσι γίνονται μπερδέματα και παρεξηγήσεις

Eddie
18-10-11, 01:41
Πηγες εσυ ρε?Αν και δεν παρευρεθηκα η διοργανωση φαινεται να ηταν πολυ καλη.Ο Γιαννης αξιζει πολλα συγχαρητηρια οπως και ο Ιωαννου που βλεπαμε στην παραλια μαζι ηταν σε πολυ καλη κατασταση

Oχι φιλε δε πηγα..νταξει δεν ειμαι και πολυ κοντα εγω απο δω οπως οι θεσσαλονικεις πχ.Ο Ιωαννου θυμαμαι τοτε στην παραλια που ειχε και πολλες φλεβες στους τετρακεφαλους..ηταν απο τοτε σε καλη κατασταση.

ioannoy
18-10-11, 11:22
συνχαρητιρια στον γιωργο τζιλοπουλο, σε οσους συνεβαλαν στην διοργανοση και σε ολους τους αθλητες. πολυ ωραια διοργανωση δεν περιμενα τοσους αθλητες νοεβριο μηνα.

flexakis
18-10-11, 11:41
Ένα σχόλιο που θέλω να κάνω για τη μεσαία bodybuilding στα πλαίσια καλοπροαίρετης κριτικής.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=32812&stc=1&d=1318871303

Βλέπω τους αθλητές που κέρδισαν 1η και 2η θέση (κατηγορία μεσαία bodybuilding), αξίζουν συγχαρητήρια που έπιασαν αυτη τη φόρμα και ενδεχομένως όπως άκουσα κάναν και σημαντική βελτίωση. :clap:

Αλλά... η προσωπική μου άποψη είναι οτι δεν είναι κατηγορία bodybuilding αυτη. Δέχομαι την στάση της ΝΑΒΒΑ να κάνει πολλές κατηγορίες fitness ταξινομώντας τους αθλητές ανάλογα με το επίπεδο τους. Πολύ καλό αυτό. Αλλά όταν παίρνεις τους ίδιους αθλητές και τους πετάς σε μια κατηγορία bodybuilding... τοτε κάπου το πράγμα γίνεται αστείο. Η ταπεινή μου άποψη είναι, αν δεν έχεις αθλητές για τις κατηγορίες bodybuilding, μη τις κάνεις... γιατί στην ουσία μοιράζεις τζάμπα τίτλους.

Αυτό ήταν και θέμα συζητησης μου με το Σπύρο Μπουρνάζο σε προηγούμενο αγώνα της ΝΑΒΒΑ, που τον προβλημάτισε και αυτόν αυτή η στάση της ομοσπονδίας. Το σχόλιό μου είναι στα πλαίσια καλοπροαίρετης κριτικής μήπως επηρεάσει μελλοντικές διοργανώσεις της ΝΑΒΒΑ, που κατα τα άλλα έχουν μεγάλη επιτυχία. :thumbup:

ΜΒΠανο αν μιλας για την συγκεκριμενη φωτο,ο αθλητης αριστερα (Mike) ειναι 1,80cm 93kg.Noμιζω οτι ειναι ο.κ για κατηγορια b.b.

bikiropoulos kostas
18-10-11, 11:57
NA ΔΩΣΩ ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ:thumbup::thumbup: ΣΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ ΤΟΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.
Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΦΟΣΙΩΜΕΝΟΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΘΕ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.
ΕΠΙΣΗΣ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ Γ.ΤΖΙΛΟΠΟΥΛΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΛΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΩΡΓΟ:clap::clap:!
ΛΟΓΩ ΕΝΟΣ ΑΤΥΧΗΜΑΤΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΠΑΡΑΒΡΕΘΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ.
ΕΛΠΙΖΩ ΣΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ ΠΑΛΙ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ.

Γραφουμε με μικρους χαρακτηρες ,ειναι κανονας του φόρουμ.Mods Team

chrisberg
18-10-11, 12:33
O Νίκος Μαστροκωστόπουλος. Αγαπητός φίλος :turtle:

ΜΒ

Kαι δικός μου παρακαλώ...:turtle::turtle::turtle:

Muscleboss
18-10-11, 13:20
Πανο αν μιλας για την συγκεκριμενη φωτο,ο αθλητης αριστερα (Mike) ειναι 1,80cm 93kg.Noμιζω οτι ειναι ο.κ για κατηγορια b.b.

Ακη 93 κιλά είναι φαγωμένος ή νηστικός; Πλάκα κάνω :green:

1.80 αποκλείεται να είναι γιατί παίζει μεσαία κατηγορία (μέχρι 1.78 ) άρα είναι τό πολύ 1.77 και μαλλον 1.75. Όσο για τα κιλά πιο κοντά στα 73 μοιάζει παρά στα 93 :) [αθλητής μεσαίας κλάσσης bbing στα 93-94 γραμμωμενα κιλά, κοίτα Φώτη Πλευρίτη]

Δε θέλω να αναλύσω περισσότερο το θέμα, μιας και ήταν ένα σχολιό μου γενικά προς την ομοσπονδία και όχι προς τους αθλητές.:thumbup:

Η εικόνα των νικητών της BBII είναι εικόνα που έχουν αθλητές που αγωνίζονται στο fitness της WABBA (κιλά = ύψος -100), και δε το λέω για να υποτιμήσω τους αθλητές οι οποίοι είναι άξιοι συγχαρητηριων για την προσπαθεια που έκαναν, αλλά αυτη είναι η πραγματικότητα.

ΜΒ

NASSER
18-10-11, 13:54
Καταρχήν συγχαρητήρια στους αθλητές για την προσπάθεια τους στους δύσκολους καιρούς που περνάμε.
Περίμενα να δω όλες τις φώτο από τις κατηγορίες και εν μέρη τα συμπεράσματα μου συμπίπτουν με αυτά που Muscleboss. Εν μέρη φταίνε οι αθλητές, εν μέρη και οι προπονητές και σε μεγάλο μερίδιο η ομοσπονδία που επιτρέπει να βλέπουμε αθλητές να συμμετάσχουν σε δυο κατηγορίες και ας μην τους αντιπροσωπεύει η κατηγορία.
Οι αθλητές με τα δεδομένα του σήμερα θα πρεπει να επιδιώκουν να παίζουν όπου τους προσφέρει περισσότερο ανταγωνισμό και όχι να κυνηγάνε να κρυφτούν για να πέσουν στα μαλακά για να κερδίσουν ένα κύπελλο και ένα μετάλλιο. Στους διεθνής αγώνες της WFF όσο και να κρυφτής το πρωί, τη νύχτα θα σε στείλουν εκεί που ανήκεις... δεν ξεγελάς κανέναν, παρά μόνο ξεγελιέσαι.
Οι λάθος επιλογές των αθλητών συνήθως είναι κατόπιν συμβουλής κάποιου προπονητή ή φίλου. Με αυτόν τον τρόπο, αν ο προπονητής δεν συμβουλεύει σωστά/ηθικά τον αθλητή πως περιμένουμε να βλέπουμε πρόοδο και θέαμα?
Η ομοσπονδία-διοργάνωση κοιταει να δείχνει όσο γίνεται πιο γεμάτες τις κατηγορίες. Ας είναι τέσσερις οι κατηγορίες και όχι δεκατέσσερις. Ανταγωνισμός είναι το κύριο κύνητρο όταν καποιος αγωνίζεται. Ετσι εν τέλη κουράζεται και ο αθλητης και ο θεατής και χάνεται το νόημα να βλέπεις τους ίδιους αθλητες δυο φορές με διαφορετικό τίτλο και η κατάταξη σας θα είναι ίδια...? Έπειτα δεν συμφωνώ με την κλασσική κρίση, ''είναι πολύ γραμμωμένος άρα θα βγει πρώτος''. Τι να το κάνω αν είναι πολύ γραμμωμένος και δεν αντιπροσωπεύει την κατηγορία? Αν πάρουμε την φώτο που κάνει απονομή ο κ. Ζαχείλας, αντικειμενικά οι θέσεις θα έπρεπε να είναι με νικητη τον Μαηκ και δεύτερο τον Ιωάννου, καθώς ο πρώτος είναι πιο ογκώδης και όχι με φοβερή διαφορά στη γράμμωση απο τον Ιωάννου. Σε καμία όμως περίπτωση δεν ανήκουν και οι δυο σε bodybuilding κατηγορία. Φυσικά Μαηκ και Ιωάννου δεν φταίνε για το αποτέλεσμα και δεν τους κατηγορώ. Τους δόθηκε η ευκαιρία και εμφανίστηκαν για άλλη μια φορά επί σκηνής. Τα ίδια όμως γεγονότα έχουν επαναληφθεί στο παρελθόν και αυτό είναι που απογοητεύει θεατές και αθλητές.

Τέλος σε κάποιους ''υποτιθέμενους αθλητές'' που μπαίνουν και κατακρίνουν τους πάντες επειδή δεν τους ήταν αρεστό το αποτέλεσμα κατάταξης τους ή επειδή είχαν απογοητευτεί στο παρελθόν, ας ξεκινήσουν να μελετάνε τον όρο ''αθλητική παιδεία'' ... Ο αθλητής από τη στιγμή που συμμετάσχει ενεργά, θα πρέπει να συμπεριφέρεται κόσμια. Και αν κάτι τον ενόχλησε, να μιλήσει γιαυτον ο προπονητής του ή οι φίλοι του. Δεν γίνεται να κάνουν αυτοκριτική και να παρουσιάζουν τον εαυτό τους αλάνθαστο.

Σκοπός του πόστ μου δεν είναι να κατηγορήσω ή να υποτιμήσω την διοργάνωση, αλλά εφόσον θέλουμε όλοι να λέμε τα θετικά και τα αρνητικά των διοργανώσεων για να γινόμαστε καλύτεροι, καλό είναι να λέμε την άποψη μας.
Συγχαρητήρια στον κ. Τζιλόπουλο που πέτυχε μια αξιοπρεπής διοργάνωση! Τα σχόλια και τα παράπονα δεν πρέπει να τον απασχολούν καθώς αυτός πέτυχε το στόχο του και εκπροσώπησε σωστά την ομοσπονδία του.

ioannis1
18-10-11, 15:08
σε ευχαριστω πολυ κωστα,ευχομαι περαστικα και να σε χαναδουμε στη σκηνη παλι:welcome:

οσο για τον μαικ ηταν γυρω στα 85 κιλα αποτι εμαθα.η φωτο τον αδικει εχει μαζα πανο του .και μαλλον δεν καταλαβατε την απαντηση του ηλια.

TEFAAtzis
18-10-11, 15:09
Oχι φιλε δε πηγα..νταξει δεν ειμαι και πολυ κοντα εγω απο δω οπως οι θεσσαλονικεις πχ.Ο Ιωαννου θυμαμαι τοτε στην παραλια που ειχε και πολλες φλεβες στους τετρακεφαλους..ηταν απο τοτε σε καλη κατασταση.

οντως

flexakis
18-10-11, 15:21
Ακη 93 κιλά είναι φαγωμένος ή νηστικός; Πλάκα κάνω :green:

1.80 αποκλείεται να είναι γιατί παίζει μεσαία κατηγορία (μέχρι 1.78 ) άρα είναι τό πολύ 1.77 και μαλλον 1.75. Όσο για τα κιλά πιο κοντά στα 73 μοιάζει παρά στα 93 :) [αθλητής μεσαίας κλάσσης bbing στα 93-94 γραμμωμενα κιλά, κοίτα Φώτη Πλευρίτη]

Δε θέλω να αναλύσω περισσότερο το θέμα, μιας και ήταν ένα σχολιό μου γενικά προς την ομοσπονδία και όχι προς τους αθλητές.:thumbup:

Η εικόνα των νικητών της BBII είναι εικόνα που έχουν αθλητές που αγωνίζονται στο fitness της WABBA (κιλά = ύψος -100), και δε το λέω για να υποτιμήσω τους αθλητές οι οποίοι είναι άξιοι συγχαρητηριων για την προσπαθεια που έκαναν, αλλά αυτη είναι η πραγματικότητα.

ΜΒΠανο τα στοιχεια ειναι στανταρ γιατι γυμναζεται σε μενα, ειναι 1.80cm και κιλα αντε να επεσε 90 γιατι δεν τον ειδα τελευταια εβδομαδα,τωρα και γω δεν πιστευα οτι ειναι τοσα.
Μαλλον φταιει οτι δεν ασχοληθηκε ποτε με το b.b αλλα ειναι παγκοσμιος πρωταθλητης στο kick box εξου και ο σωματοτυπος.
Σημειοτεο οτι κανει μονο ενα χρονο συνεχομενα βαρη.

S. KTISTAKIS
18-10-11, 15:23
Η κατηγορια που με χαροποιησε οσο καμια αλλη στον αγωνα ηταν αυτη των Masters !

Eιδα εναν ΠΕΤΡΑΚΙΔΗ (2ος) που με οσα μου ανεφερε οτι εχει περασει απο τοτε που τον ειδα τελευταια φορα (2009) δεν πιστευα στα ματια μου βλεποντας τον πανω στη σκηνη. Μιλαμε για ΥΠΕΡΑΝΘΡΩΠΗ προσπαθεια και ΤΕΡΑΣΤΙΑ αγαπη για το αθλημα ! Για εμενα ειναι ο αθλητης που εχει χτυπηθει οσο κανεις αλλος απο τραυματισμους και την ζωη και ομως ΣΤΕΚΕΤΕ ακομα ! :clap:

Ειδα εναν ΣΟΦΟΥΛΑΚΗ (1ος) εκει που πραγαμτικα αξιζει να βρισκετε.....στην ΚΟΡΥΦΗ ! Θεωρω οτι οι θεσεις μεταξυ τετοιων αθλητων δεν εχουν σημασια βαση της προσπαθειας που εχουν καταβαλει που στην ουσια ειναι κοντρα στη φυση. Ο ΣΟΦΟΥΛΑΚΗΣ ειχε προιδοποιησει το καλοκαιρι με τις θεσεις που ειχε καταλαβει σε ολες τις Ομοσπονδιες απλα ηταν μεχρι τωρα βασηλιας στη θεση του βασηλια ! Ευτυχως γι αυτον και ολους εμας συνεχησε και πηρε αυτο που ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ αξιζει ! :clap::clap::clap:

ioannis1
18-10-11, 15:25
:clap::clap: σωστος εισαι στελιο

sTeLaKoS
18-10-11, 16:12
Ψηλή Bodybuilding

sTeLaKoS
18-10-11, 17:08
Over All

sTeLaKoS
18-10-11, 18:11
Στα πλαίσια του αγώνα έγινε βράβευση του πολυνίκη της προηγούμενης αγωνιστικής περιόδου, Περικλή Τσουρή.
Ακολουθούν backstage φωτογραφίες αλλά και αναμνηστικές με φίλους του φόρουμ :toast:

satheo
18-10-11, 19:53
επιτελους εβαλα ελληνικα !!!!
συνχαρητιρια σε ολλους !!!
τωρα οτι και να πουμε περι ορεξης κολοκυθοπιτα, και καλα δεν θελουμε να μιοσουμε αλλα πεταμε την ατακα νυστικος κ.τ.π !!!
ο μικε ηταν 93 κιλα και στιν κλασι 2 σεβαστα κιλα καλα κιλα αλλα του ελιπε λιγο λεπτομερια ε και μην ηρονευομαστε κιολας μια χαρα ηταν τωρα οτι τον κερδισε ο Ιωαννου αλλο παπα ευγγελιο εαν δεν εισαι παρον και σχολιαζεις τις φωτογραφιες να συνεχιζεις ετσι εαν ησοθν παρων μαλον θελεις σεμιναρια οπως λεει και ο φιλος Ηλιας!!!
το 2002 στο παγκοσμιο ΝΑΒΒΑ ησουν στην θεσσαλονικη που κερδισε τον γενικο ο κοντος αγγλος πακιστανικις καταγωγης με ΜΑΧ 80 κιλα??? εκεινος τη ηταν κατα τα λεγομενα σου playmοbil ? μακαρι ολλοι να μπρορουσαν να πιασουν την ετειμοτητα του παναγιωτη και ας ειναι 5 κιλα κατω !!!
καλη επητυχεια στον ΠΑΥΛΟ ΙΩΑΝΝΗ κ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ στο παγκοσμιο η UNIVERS ελπιζω να ειμαι και εκει παρων οπος και το καλοκαιρι

Muscleboss
18-10-11, 20:27
ε
τωρα οτι και να πουμε περι ορεξης κολοκυθοπιτα, και καλα δεν θελουμε να μιοσουμε αλλα πεταμε την ατακα νυστικος κ.τ.π !!!

Από τα λεγόμενά σου, μάλλον έκανε γέμισμα με κολοκυθόπιτα... :turtle: μάθε να ξεχωρίζεις το χιούμορ απο το σοβαρό Θεοχάρη.


ο μικε ηταν 93 κιλα και στιν κλασι 2 σεβαστα κιλα καλα κιλα αλλα του ελιπε λιγο λεπτομερια ε και μην ηρονευομαστε κιολας μια χαρα ηταν

Μάλλον θάμπωσε απο την κολοκυθόπιτα.;) Πλάκα κάνω, μη το πάρεις και αυτό σοβαρά.
Δεν ειρωνέυτηκα κανέναν, είπα αυτό που βλέπω, οτι ο αθλητής αυτός δείχνει για πολύ λιγότερα κιλά οταν αγωνίζεται στην κλάσση 2. Οπτικά οι νικητές μου θυμίζουν κατηγορίες fitness άλλων ομοσπονδιών.



τωρα οτι τον κερδισε ο Ιωαννου αλλο παπα ευγγελιο
εαν δεν εισαι παρον και σχολιαζεις τις φωτογραφιες να συνεχιζεις ετσι εαν ησοθν παρων μαλον θελεις σεμιναρια οπως λεει και ο φιλος Ηλιας!!!

Δεν ήμουν παρών, αλλά έχω δικαίωμα να σχολιάσω. Δεν αμφισβήτησα τη νική του ιωάννου εξάλλου. Την εικόνα σχολίασα!


το 2002 στο παγκοσμιο ΝΑΒΒΑ ησουν στην θεσσαλονικη που κερδισε τον γενικο ο κοντος αγγλος πακιστανικις καταγωγης με ΜΑΧ 80 κιλα??? εκεινος τη ηταν κατα τα λεγομενα σου playmοbil ? μακαρι ολλοι να μπρορουσαν να πιασουν την ετειμοτητα του παναγιωτη και ας ειναι 5 κιλα κατω !!!

Δε καταλαβαίνω γιατί προσβλήθηκες. Δεν αμφιβάλω για αυτό που λές, ποιός μιλησε για playmobil με βάση τα κιλά; Όταν η wabba έκανε αγώνες με βάση κιλών, στην -80 εμφανιζόταν κάτι τέρατα που κέρδιζαν γενικούς, βλέπε Λάζαρος Πολυκανδρίτης.



καλη επητυχεια στον ΠΑΥΛΟ ΙΩΑΝΝΗ κ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ στο παγκοσμιο η UNIVERS ελπιζω να ειμαι και εκει παρων οπος και το καλοκαιρι

Καλή επιτυχία εύχομαι και εγώ, και δώσε και χαιρετίσματα στο ξαδερφάκι σου τον Μιχαλό που είμαστε φιλαράκια.:welcome:

ΜΒ

ioannis1
18-10-11, 21:28
μερικες ακομα φωτος...
3287932880328813288232883328843288532886

KATERINI 144
18-10-11, 21:41
μερικες ακομα φωτος...
32879http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=32879 τ ε ρ ά σ τ ι ο ς :bbbiceps: :bbbiceps:

ioannis1
18-10-11, 21:45
:welcome::welcome::welcome:γεια σου φωτη αδελφε)))

TRIANTAFYLLOU
18-10-11, 22:28
μερικες ακομα φωτος...
32880

αυτή η φωτο δεν ξέρω γιατί αλλα μου άρεσε :P:P:P:toast::toast:

ioannis1
19-10-11, 00:00
αχαχαχαχαχα........:P:P:green:

J.P.
19-10-11, 11:18
:clap::clap: Γιάννη!! Πολύ καλή φόρμα όπως πάντα.

chrisberg
19-10-11, 18:09
Από τα λεγόμενά σου, μάλλον έκανε γέμισμα με κολοκυθόπιτα... :turtle: μάθε να ξεχωρίζεις το χιούμορ απο το σοβαρό Θεοχάρη.



Μάλλον θάμπωσε απο την κολοκυθόπιτα.;) Πλάκα κάνω, μη το πάρεις και αυτό σοβαρά.
Δεν ειρωνέυτηκα κανέναν, είπα αυτό που βλέπω, οτι ο αθλητής αυτός δείχνει για πολύ λιγότερα κιλά οταν αγωνίζεται στην κλάσση 2. Οπτικά οι νικητές μου θυμίζουν κατηγορίες fitness άλλων ομοσπονδιών.




Δεν ήμουν παρών, αλλά έχω δικαίωμα να σχολιάσω. Δεν αμφισβήτησα τη νική του ιωάννου εξάλλου. Την εικόνα σχολίασα!



Δε καταλαβαίνω γιατί προσβλήθηκες. Δεν αμφιβάλω για αυτό που λές, ποιός μιλησε για playmobil με βάση τα κιλά; Όταν η wabba έκανε αγώνες με βάση κιλών, στην -80 εμφανιζόταν κάτι τέρατα που κέρδιζαν γενικούς, βλέπε Λάζαρος Πολυκανδρίτης.



Καλή επιτυχία εύχομαι και εγώ, και δώσε και χαιρετίσματα στο ξαδερφάκι σου τον Μιχαλό που είμαστε φιλαράκια.:welcome:

ΜΒ

Παναγιώτη άρχισες να μου μοιάζεις...:green::green::green:
ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΕΙΣ τώρα που είναι νωρίς!!!!
:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

ioannis1
19-10-11, 22:59
ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΙΣ 12 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΤΗΣ ΝΑΒΒΑ ΠΑΥΛΟΣ ΜΙΛΙΑΔΗΣ , Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΣΤΟ ΡΑΔΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 97,7 ΜΕ ΘΕΜΑ ΤΟ BODYBUILDING .MΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕΣΩ WEB ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ.

ioannis1
19-10-11, 23:00
:clap::clap: Γιάννη!! Πολύ καλή φόρμα όπως πάντα.
Eυχαριστω πολυ γιαννη:welcome:

G.TZILOPOULOS
20-10-11, 10:05
Γεια σας και από μένα .
Θα ήθελα να αρχίσω το κείμενο μου με ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους αυτούς που συμμετείχαν στην διοργάνωση του 15 πανελληνίου κυπέλλου ναββα &wff,
Θα αναφερθώ.
1ον στους σπόνσορες του αγώνα ,θέλω να τους ευχαριστήσω πάρα πολλή για την προφορά τους στην διοργάνωση .παρακάτω θα αναφερθώ σε όλους ονομαστικά.
2ον σε όλους τους αθλητές που συμμετείχαν στον αγώνα.
3ον στους συνοδούς και τους βοηθούς τον αθλητών.
4ον στους πάρα μα πάρα πολλούς θεατές του αγώνα.
Από την δική μου πλευρά θέλω να πω ότι 11 μήνες τώρα [τρέχω] για την διοργάνωση αυτή που έγινε πρώτη φορά στην Αλεξάνδρεια,
Και ελπίζω να έμειναν όλοι ευχαριστημένη,
Όσο για την προσωπική αναφορά του κ, κορονιδη, είδη για μένα απάντησε ο κ,τριανταφυλου.
Και δεν έχω να αποδείξω τίποτα μέσο υπολογιστή ότι εγώ δεν είμαι ελέφαντας.

S. KTISTAKIS
20-10-11, 11:39
Θα ασχοληθω με εναν αθλητη (και οσα ειπε) που πραγματικα εχει το χαρισμα να ξεσηκωνει τον κοσμο με το ποζαρησμα του και να δινει αλλο χρωμα σε οποιον αγωνα και εαν εχει διαγωνιστει ! Παντα τετοιοι αθλητες μου ΑΡΕΣΑΝ και ΘΑΥΜΑΖΑ γιατι απλα εχουν κερδησει το μεγαλυτερο επαθλο της βραδυας τον ΚΟΣΜΟ !

ΚΟΡΩΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (61)



τωρα ας περασουμε σε αυτα που δεν μου αρεσαν σε αυτον τον αγωνα.καταρχην ειδα παιδια με αρκετα εμφανητα σημαδια τις γυναικομαστιας πραγμα που με στεναχωρησε πολη.ειδα αθλητες να μην ξερουνε να ποζαρουνε παρολου που ειχαν καλα σωματα,και ετσι να αδικουν τον ιδιο τους τον ευατο.

Με βρισκει ΑΠΟΛΥΤΑ συμφωνο και δυστηχως Θεοδωρε παντα θα εχουμε αθλητες με ελλειπη προετοιμασια ειτε γιατι ειναι πρωτοεμφανιζομενοι (ποζαρησμα) ειτε γιατι δεν εχουν σωστο οδηγο προετοιμασιας !



ειδα αθλητες να εχουν καει στο ζεσταμα ενω αγωνιζοταν σε κατηγορια ανεφ συναγωνισμου και ειναι κριμα<τσουνιορ>.οσο αφορα τον χωρο τα κυπελλα και την διοργανωση νομιζω οτι ηταν πολη καλη μπραβο στον διοργανωτη και στην ομοσπονδια που φεραν εις περας αυτον τον αγωνα..


Οταν ενας αθλητης ειναι "ΜΟΝΟΣ" του σε μια κατηγορια ωφειλει να δειξει την καλυτερη εικονα του πανω στη σκηνη αρα το "λογικο" ζεσταμα Θεοδωρε επιβαλεται ποσο μαλλον εαν ειναι και ο πρωτος του αγωνας που βρε αδελφε πρεπει να το χαρεις και λιγο ανευ αποτελεσματος !
ΚΥΠΕΛΛΑ ? Γινονται αγωνες στην Ελλαδα και δινουν και κυπελλα ? Χαχαχαχα Και απο εμενα ΜΠΡΑΒΟ στον διοργανωτη που ειχε το υποτιποδες φιλοτιμο να βραβευσει με ενα επαθλο την προσπαθεια καθε αθλητη. Ριξε μια ματια γυρω σου Θοδωρε να δεις οτι αλλοι δεν δινουν σχεδον ΤΙΠΟΤΑ !



οι κριτες οσο βρισκομασταν πανω στην σκηνη δεν μου εριξαν ουτε μια ματια.αναροτιομουν γιατι το κανουν αυτο πως θα με κρινουν αραγε..λεω μαλλον δεν θελουν να με ματιαξουν..χα χα χα.εκτος απο τον Κυριο τριανταφυλλου που μου εριξε λιγες ματιες οι υπολοιποι τιποτα.

Θοδωρε οταν ειδα την κατηγορια line up δεν πιστευα στα ματια μου ! Δεν μορουσα να καταλαβω πως ενας αθλητης με ενα παρελθον γεματο επιτυχιες δεν επιασε φορμα ! Εχεις δειξει την αξια σου σαν αθλητης οχι 1 αλλα δεκαδες φορες αλλα την συγκεκριμενη χρονικη στιγμη ησουν εκτος φορμας ! Αναρωτηθηκα πως ενας αθλητης, μαλιστα το σχολιασα με την γυναικα μου, πιανει μια τετοια φορμα σε σχεση με την τελευταια του παρουσια σε αγωνα:

1)Εχει την ψυχολογια και την ωθηση απο την προηγουμη διοργανωση αρα "θεωρει" οτι ειναι ακομα ετσι !

2)Εχει αποφασησει την τελευταια στιγμη να αγωνιστει λογο αγαπης προς τη σκηνη !

3)Εχει κανει λαθος προετοιμασια (πραγμα που δεν το πιστευω για το επιπεδο σου σαν αθλητης) !

Καταληξαμε στο συνδιασμο 1 και 2 !

Τον Τριανταφυλλου μην τον υπολογιζεις στην ηλικια που βρισκεται το ματι παιζει δεξια και αριστερα !:turtle:



εγω θα ακολουθησω τα λογια ενως λεγαλου μποξερ.<στην αγωνα δεν εχει σημασια ποσα δυνατα χτυπηματα μπορεις να δοσεις αλλα το ποσσα δυνατα χτυπηματα μπορεις να αντεξεις>αυτα απο μενα.

Τωρα για τις μομφες σου απεναντι στον διοργανωτη ΤΖΙΛΟΠΟΥΛΟ δεν τις μετραω και δεν δινω σημασια γιατι θεωρω οτι σε μειωνουν σαν προσωπικοτητα και εγιναν υπο το βαρος μιας προετοιμασιας (κουραση - διαιτα) αρα σε ΑΔΙΚΟΥΝ !
Να ξερεις οτι σε περιμενα ΚΡΗΤΗ γιατι με το αλλο φιλαρακι απο Λαρισα ειστε ΟΛΑ τα λεφτα ποζαροντας πανω στη σκηνη !:clap:

Θελω να κλεισω και να ζητησω μια διπλη χαρη :

1) Να παρεις τηλ τον "αλητη" τον ΤΖΙΛΟΠΟΥΛΟ και να ζητησεις μια ΣΥΓΝΩΜΗ για οσα ειπες εδω μεσα......ξερω τον Γιωργο και φανταζομαι πως νοιωθει οταν διαβαζει αυτα που του προσαπτεις.........

2)Να μην σε ΞΑΝΑΔΩ ετσι πανω στη σκηνη ! Τα χτυπηματα του μποξερ τα εδωσες στον ιδιο σου τον εαυτο.......;)

Να εισαι καλα και πανω απ' ολα να εχεις υγεια για να μας δωσεις τη χαρα να σε ξαναχειροκροτησουμε οπως μας εχεις μαθει τοσα χρονια ! :clap:

Muscleboss
20-10-11, 12:01
Στέλιο ελπίζω και σε επόμενα ποστ σου να δρας έτσι καταπραυντικά και ειρηνευτικά για όλους, και μακάρι να εισακουστεί η έκλησή σου :thumbup:

Θα ηθελα να σου κάνω μια ερώτηση σχετικά με τον αγώνα, μιας και εγώ δεν ήμουν εκεί να παρακολουθήσω από κοντά. Πως ειδες την κατάταξη στην ψηλή κατηγορία BODYBUILDING;

ΜΒ

LION
20-10-11, 12:23
Στέλιο ελπίζω και σε επόμενα ποστ σου να δρας έτσι καταπραυντικά και ειρηνευτικά για όλους, και μακάρι να εισακουστεί η έκλησή σου :thumbup:


ΜΒ


Καλά αυτό μην το λες!Για μερικούς είναι πιο σωστό!;):)

TRIANTAFYLLOU
20-10-11, 15:35
Θα ασχοληθω με εναν αθλητη (και οσα ειπε) που πραγματικα εχει το χαρισμα να ξεσηκωνει τον κοσμο με το ποζαρησμα του και να δινει αλλο χρωμα σε οποιον αγωνα και εαν εχει διαγωνιστει ! Παντα τετοιοι αθλητες μου ΑΡΕΣΑΝ και ΘΑΥΜΑΖΑ γιατι απλα εχουν κερδησει το μεγαλυτερο επαθλο της βραδυας τον ΚΟΣΜΟ !

ΚΟΡΩΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (61)



Με βρισκει ΑΠΟΛΥΤΑ συμφωνο και δυστηχως Θεοδωρε παντα θα εχουμε αθλητες με ελλειπη προετοιμασια ειτε γιατι ειναι πρωτοεμφανιζομενοι (ποζαρησμα) ειτε γιατι δεν εχουν σωστο οδηγο προετοιμασιας !




Οταν ενας αθλητης ειναι "ΜΟΝΟΣ" του σε μια κατηγορια ωφειλει να δειξει την καλυτερη εικονα του πανω στη σκηνη αρα το "λογικο" ζεσταμα Θεοδωρε επιβαλεται ποσο μαλλον εαν ειναι και ο πρωτος του αγωνας που βρε αδελφε πρεπει να το χαρεις και λιγο ανευ αποτελεσματος !
ΚΥΠΕΛΛΑ ? Γινονται αγωνες στην Ελλαδα και δινουν και κυπελλα ? Χαχαχαχα Και απο εμενα ΜΠΡΑΒΟ στον διοργανωτη που ειχε το υποτιποδες φιλοτιμο να βραβευσει με ενα επαθλο την προσπαθεια καθε αθλητη. Ριξε μια ματια γυρω σου Θοδωρε να δεις οτι αλλοι δεν δινουν σχεδον ΤΙΠΟΤΑ !



Θοδωρε οταν ειδα την κατηγορια line up δεν πιστευα στα ματια μου ! Δεν μορουσα να καταλαβω πως ενας αθλητης με ενα παρελθον γεματο επιτυχιες δεν επιασε φορμα ! Εχεις δειξει την αξια σου σαν αθλητης οχι 1 αλλα δεκαδες φορες αλλα την συγκεκριμενη χρονικη στιγμη ησουν εκτος φορμας ! Αναρωτηθηκα πως ενας αθλητης, μαλιστα το σχολιασα με την γυναικα μου, πιανει μια τετοια φορμα σε σχεση με την τελευταια του παρουσια σε αγωνα:

1)Εχει την ψυχολογια και την ωθηση απο την προηγουμη διοργανωση αρα "θεωρει" οτι ειναι ακομα ετσι !

2)Εχει αποφασησει την τελευταια στιγμη να αγωνιστει λογο αγαπης προς τη σκηνη !

3)Εχει κανει λαθος προετοιμασια (πραγμα που δεν το πιστευω για το επιπεδο σου σαν αθλητης) !

Καταληξαμε στο συνδιασμο 1 και 2 !

Τον Τριανταφυλλου μην τον υπολογιζεις στην ηλικια που βρισκεται το ματι παιζει δεξια και αριστερα !:turtle:



Τωρα για τις μομφες σου απεναντι στον διοργανωτη ΤΖΙΛΟΠΟΥΛΟ δεν τις μετραω και δεν δινω σημασια γιατι θεωρω οτι σε μειωνουν σαν προσωπικοτητα και εγιναν υπο το βαρος μιας προετοιμασιας (κουραση - διαιτα) αρα σε ΑΔΙΚΟΥΝ !
Να ξερεις οτι σε περιμενα ΚΡΗΤΗ γιατι με το αλλο φιλαρακι απο Λαρισα ειστε ΟΛΑ τα λεφτα ποζαροντας πανω στη σκηνη !:clap:

Θελω να κλεισω και να ζητησω μια διπλη χαρη :

1) Να παρεις τηλ τον "αλητη" τον ΤΖΙΛΟΠΟΥΛΟ και να ζητησεις μια ΣΥΓΝΩΜΗ για οσα ειπες εδω μεσα......ξερω τον Γιωργο και φανταζομαι πως νοιωθει οταν διαβαζει αυτα που του προσαπτεις.........

2)Να μην σε ΞΑΝΑΔΩ ετσι πανω στη σκηνη ! Τα χτυπηματα του μποξερ τα εδωσες στον ιδιο σου τον εαυτο.......;)

Να εισαι καλα και πανω απ' ολα να εχεις υγεια για να μας δωσεις τη χαρα να σε ξαναχειροκροτησουμε οπως μας εχεις μαθει τοσα χρονια ! :clap:


εδω πώς να μην συμφωνήσω με τον στέλιο αν και καθιστός ορθά έγραψε :P
στο ββ πολλες φορες μπορεί αυτός που δεν θα βγεί πρώτος να ξεσηκώσει και να εντυπωσιάσει τον κόσμο περισσότερο κι απ τον πρώτο , απλα έτυχε να μην είναι σε τόπ φόρμα μια φορα στον καθένα μπορεί να συμβεί , εγω είχα εναν αθλητή μου που είχε βγεί δεύτερος και έκανε τον κόσμο να παραληρεί με το ποζάρισμά του ενα δυνατό χέβυ μέταλ κομμάτι , απλα για τούς κριτές που κρίνουν την λεπτομέρεια και δεν πρέπει να δείχνουν συναισθηματισμούς , είναι διαφορετικά


η αθλητές χωρίς καλό σκαρί και εντυπωσιακές αναλογίες πετυχαίνοντας μια χυδαία γράμωση μπορεί να κερδίσουν αθλητες με καλουπάρες απλα επειδη έτυχε να μην είναι σε τοπ φόρμα την συγκεκρημένη μέρα .

εγω σαν κριτής μου αρέσει να βλέπω καλούπια ωραία με σεβαστή μάζα , αυτό άλλωστε είναι το ββ , αλλα δεν γίνετε να αδιαφορήσω αν κάποιος είναι κομμάτια και βγάζει σκόνη απο την ξεραίλα και η καλουπάρα εντελώς εκτός φόρμας , αν όμως είναι απλα λιγότερο αγράμμωτος τότε μπορει το καλούπι να κερδίσει την υπερβολική γράμμωση , αλλα γι αυτο υπάρχουν περισσότεροι απο 2 κριτές γιατι ο καθένας έχει την δική του αισθητική και μπορεί να στηρίξει την κρίση του και μην νομίζει κανείς οτι κάποιος βγαίνει παμψηφη στην θεση που βρίσκετε , όσο για το στημένο και τα μαγειρέματα που λένε κάποιοι έτσι όπως γίνονται οι αγώνες μια κι έξω , κατευθείαν απο τον κριτη το χαρτί πάει στην γραματεία στα κορίτσια και απλα προσθέτουν τους βαθμούς ώστε να βγεί το αποτέλεσμα , κανείς δεν μπορεί να επέμβει η να συζητήσει

S. KTISTAKIS
20-10-11, 16:39
Θα ηθελα να σου κάνω μια ερώτηση σχετικά με τον αγώνα, μιας και εγώ δεν ήμουν εκεί να παρακολουθήσω από κοντά. Πως ειδες την κατάταξη στην ψηλή κατηγορία BODYBUILDING;

ΜΒ

Ημουν καθιστος 5η σειρα πισω απο τους κριτες ετρωγα μια μπαρα πρωτεινης με ενα ενεργειακο ποτο και συζητουσαμε που θα τσιμπησουμε κατι για βραδυνο Θεσσαλονικη !

LION
20-10-11, 17:01
Ημουν καθιστος 5η σειρα πισω απο τους κριτες ετρωγα μια μπαρα πρωτεινης με ενα ενεργειακο ποτο και συζητουσαμε που θα τσιμπησουμε κατι για βραδυνο Θεσσαλονικη !

:turtle::turtle::turtle: :) :) :)

Annie
20-10-11, 17:10
άψογη η διοργάνωση..
ο κορωνίδης όπως πάντα άψογο ποζάρισμα που τραβάει τα βλέμματα...απορώ αν δεν του έριξαν ούτε ματιά οι κριτές..
και εις ανώτερα...σε όλους..........:welcome:

Polyneikos
20-10-11, 18:25
Συγχαρητηρια στους αθλητες για την συμμετοχη τους όπως και τους διοργανωτες κατ΄αρχην.. :clap:




Θα ηθελα να σου κάνω μια ερώτηση σχετικά με τον αγώνα, μιας και εγώ δεν ήμουν εκεί να παρακολουθήσω από κοντά. Πως ειδες την κατάταξη στην ψηλή κατηγορία BODYBUILDING;

ΜΒ


Ημουν καθιστος 5η σειρα πισω απο τους κριτες ετρωγα μια μπαρα πρωτεινης με ενα ενεργειακο ποτο και συζητουσαμε που θα τσιμπησουμε κατι για βραδυνο Θεσσαλονικη !

Εκκληση προς διοργανωτες:Την επόμενη φορα βαλτε τον Κτιστακη 1η σειρα και μην του πιανετε την κουβεντα,να μας πει κατι περα εκεινου που θελει να υποστηριξει.:idea::idea:

Στελιο μας εκανες ολοκληρο πρόλογο για τον Κορωνιδη,μονο αυτον πρόσεχες;Και ολοκληρη κριτικη επιτροπή ουτε ΜΙΑ ματια για εκεινον;:turtle:




Θα ασχοληθω με εναν αθλητη (και οσα ειπε) που πραγματικα εχει το χαρισμα να ξεσηκωνει τον κοσμο με το ποζαρησμα του και να δινει αλλο χρωμα σε οποιον αγωνα και εαν εχει διαγωνιστει ! Παντα τετοιοι αθλητες μου ΑΡΕΣΑΝ και ΘΑΥΜΑΖΑ γιατι απλα εχουν κερδησει το μεγαλυτερο επαθλο της βραδυας τον ΚΟΣΜΟ !

ΚΟΡΩΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (61)



Με βρισκει ΑΠΟΛΥΤΑ συμφωνο και δυστηχως Θεοδωρε παντα θα εχουμε αθλητες με ελλειπη προετοιμασια ειτε γιατι ειναι πρωτοεμφανιζομενοι (ποζαρησμα) ειτε γιατι δεν εχουν σωστο οδηγο προετοιμασιας !




Οταν ενας αθλητης ειναι "ΜΟΝΟΣ" του σε μια κατηγορια ωφειλει να δειξει την καλυτερη εικονα του πανω στη σκηνη αρα το "λογικο" ζεσταμα Θεοδωρε επιβαλεται ποσο μαλλον εαν ειναι και ο πρωτος του αγωνας που βρε αδελφε πρεπει να το χαρεις και λιγο ανευ αποτελεσματος !
ΚΥΠΕΛΛΑ ?Γινονται αγωνες στην Ελλαδα και δινουν και κυπελλα ? Χαχαχαχα Και απο εμενα ΜΠΡΑΒΟ στον διοργανωτη που ειχε το υποτιποδες φιλοτιμο να βραβευσει με ενα επαθλο την προσπαθεια καθε αθλητη. Ριξε μια ματια γυρω σου Θοδωρε να δεις οτι αλλοι δεν δινουν σχεδον ΤΙΠΟΤΑ !



Θοδωρε οταν ειδα την κατηγορια line up δεν πιστευα στα ματια μου ! Δεν μορουσα να καταλαβω πως ενας αθλητης με ενα παρελθον γεματο επιτυχιες δεν επιασε φορμα ! Εχεις δειξει την αξια σου σαν αθλητης οχι 1 αλλα δεκαδες φορες αλλα την συγκεκριμενη χρονικη στιγμη ησουν εκτος φορμας ! Αναρωτηθηκα πως ενας αθλητης, μαλιστα το σχολιασα με την γυναικα μου, πιανει μια τετοια φορμα σε σχεση με την τελευταια του παρουσια σε αγωνα:

1)Εχει την ψυχολογια και την ωθηση απο την προηγουμη διοργανωση αρα "θεωρει" οτι ειναι ακομα ετσι !

2)Εχει αποφασησει την τελευταια στιγμη να αγωνιστει λογο αγαπης προς τη σκηνη !

3)Εχει κανει λαθος προετοιμασια (πραγμα που δεν το πιστευω για το επιπεδο σου σαν αθλητης) !

Καταληξαμε στο συνδιασμο 1 και 2 !

Τον Τριανταφυλλου μην τον υπολογιζεις στην ηλικια που βρισκεται το ματι παιζει δεξια και αριστερα !:turtle:



Τωρα για τις μομφες σου απεναντι στον διοργανωτη ΤΖΙΛΟΠΟΥΛΟ δεν τις μετραω και δεν δινω σημασια γιατι θεωρω οτι σε μειωνουν σαν προσωπικοτητα και εγιναν υπο το βαρος μιας προετοιμασιας (κουραση - διαιτα) αρα σε ΑΔΙΚΟΥΝ !
Να ξερεις οτι σε περιμενα ΚΡΗΤΗ γιατι με το αλλο φιλαρακι απο Λαρισα ειστε ΟΛΑ τα λεφτα ποζαροντας πανω στη σκηνη !:clap:

Θελω να κλεισω και να ζητησω μια διπλη χαρη :

1) Να παρεις τηλ τον "αλητη" τον ΤΖΙΛΟΠΟΥΛΟ και να ζητησεις μια ΣΥΓΝΩΜΗ για οσα ειπες εδω μεσα......ξερω τον Γιωργο και φανταζομαι πως νοιωθει οταν διαβαζει αυτα που του προσαπτεις.........

2)Να μην σε ΞΑΝΑΔΩ ετσι πανω στη σκηνη ! Τα χτυπηματα του μποξερ τα εδωσες στον ιδιο σου τον εαυτο.......;)

Να εισαι καλα και πανω απ' ολα να εχεις υγεια για να μας δωσεις τη χαρα να σε ξαναχειροκροτησουμε οπως μας εχεις μαθει τοσα χρονια ! :clap:
Και μια ολοκληρη κατηγορία ,ψηλή μαλιστα,την προσπερασες έτσι;:turtle:

mantus3
20-10-11, 18:36
Προφανώς κάτι άλλο θέλει να πει ο κρητικός…

chrisberg
20-10-11, 18:50
Προφανώς κάτι άλλο θέλει να πει ο κρητικός…

O κρητηκός-ποιητής θες να πείς.:green::green::green:

TRIANTAFYLLOU
20-10-11, 19:32
καλα εκτός απο πλάκα αν κάνουμε τώρα ποιός μπορεί να αποδείξει η να πιστέψει ότι οι κριτές δεν κοιταξαν τον θόδωρο , υπάρχει αποτύπωμα που αφήνει το βλέμα ώστε να αποδεικνύει κάτι τέτοιο ? εγω για δαχτυλικά αποτυπώματα ξέρω όχι για οφθαλμικά , γι αυτο και λέω κάνουμε θέμα ενα παραλογισμό , αυτό που είναι να δεί κάποιος θα το δεί δεν είναι και γκόμενα να τον κοιτάζουν και στα μάτια έλεος .

είπαμε όταν ο αθλητής δεν είναι σε φόρμα ότι θέση και να πάρει δεν μπορεί να πεί τίποτε , που κανονικά ούτως η άλλως δεν πρέπει να λέει τίποτε , αυτα περι αδικιών τα ακούω βερεσέ .

εδω παλιά αν έβγαινε στην σκηνή ο αθλητής και φορούσε κανένα ρολόι η κάποιο κόσμημα γινόταν παρατήρηση , η αν μασούσε τσίχλα και έχανε και βαθμούς , θυμάμε τον τσοπουρίδη τον είχαν κάνει θέμα με την κοτσίδα που είχε .

ενω τωρα χωρίς να έχουν γράμωση στούς γλουτούς τραβάν το μαγιό στο κόλο λές και μείς είμαστε υποχρεωμένοι να δούμε αν έχει ωραίες καμπύλες ο άλλος , σοβαρότης μηδέν αν έχει κάποιος γράμωση εκεί φαίνετε και δεν χρειάζετε να το κάνει στρίνκ , αυτο το λέω γιατι είναι συχνό φαινόμενο τελευταία και σε αθλητές που δεν έχουν να δείξουν εκεί κάτι

KATERINI 144
20-10-11, 20:29
ενω τωρα χωρίς να έχουν γράμωση στούς γλουτούς τραβάν το μαγιό στο κόλο λές και μείς είμαστε υποχρεωμένοι να δούμε αν έχει ωραίες καμπύλες ο άλλος , σοβαρότης μηδέν αν έχει κάποιος γράμωση εκεί φαίνετε και δεν χρειάζετε να το κάνει στρίνκ , αυτο το λέω γιατι είναι συχνό φαινόμενο τελευταία και σε αθλητές που δεν έχουν να δείξουν εκεί κάτιπέστα ηλία γιατι στο τέλος αντι για αγώνα ββ θα βλέπουμε τσόντα και μάλιστα παραφύσην... από πότε έγινε ''μαγκιά'' να φοράει άντρας στρίγκ και δεν το πήραμε χαμπάρι....

a.minidis
20-10-11, 20:44
Ενα μεγαλο μπραβο και απο μενα στην διοργανωση καθως ξερω ποσο δυσκολο ειναι να γινει στην περιφερεια κατι τετοιο και ο γιωργος ετρεχε καιρο για το καλητερο δυνατο αποτελεσμα..!! και πιστευω οτι δικαιοθηκε!!στην "περιπετεια"να πω αποψη περι..αθλητων ..δεν μπαινω καθως δεν ειμουν εκει ,και δεν εχω..δικαιομα να ..μιλησω:green:..οσο για τα ...παρατραγουδα..παντα υπηρχαν..και θα υπαρχουν..εξαλου ειμασται στην ΕΛΛΑΔΑ μην το ξεχναμε..και η "κρινια"ειναι ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ"ΑΘΛΗΜΑ πλεον:P:P:P

Madd_Chadd
20-10-11, 20:47
πέστα ηλία γιατι στο τέλος αντι για αγώνα ββ θα βλέπουμε τσόντα και μάλιστα παραφύσην... από πότε έγινε ''μαγκιά'' να φοράει άντρας στρίγκ και δεν το πήραμε χαμπάρι....

Χαχαχαχαχα Φωτη δε θα ξεχασω την εκφραση σου οταν εκανε το μαγιο στρινγκ!!!:rolf::rolf:

sofos
20-10-11, 20:55
βαλτε το σε βιντεο αυτο με το στρινγκ θελω πολυ να το δω :green::turtle:

ioannis1
20-10-11, 21:40
Συγχαρητηρια στους αθλητες για την συμμετοχη τους όπως και τους διοργανωτες κατ΄αρχην.. :clap:






Εκκληση προς διοργανωτες:Την επόμενη φορα βαλτε τον Κτιστακη 1η σειρα και μην του πιανετε την κουβεντα,να μας πει κατι περα εκεινου που θελει να υποστηριξει.:idea::idea:

Στελιο μας εκανες ολοκληρο πρόλογο για τον Κορωνιδη,μονο αυτον πρόσεχες;Και ολοκληρη κριτικη επιτροπή ουτε ΜΙΑ ματια για εκεινον;:turtle:




Και μια ολοκληρη κατηγορία ,ψηλή μαλιστα,την προσπερασες έτσι;:turtle:

τι θελετε να πειτε παλι για τι ψηλη κατηγορια.μηπως επρεπε να τηλ τον βιτσα και τον πολυνικο να μας πουνε τα αποτελεσματα????ελεος.

Polyneikos
20-10-11, 21:49
Δες Αναγνωστου στην πρωτη φωτο τον νικητη με το μπλε μαγιο με αυτον που ειναι αριστερα όπως κοιταμε.:unsure:
Tα συμπερασματα δικα σας

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=32857&stc=1&d=1318943094


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=32855&stc=1&d=1318943094

aqua_bill
20-10-11, 21:55
Δες Αναγνωστου στην πρωτη φωτο τον νικητη με το μπλε μαγιο με αυτον που ειναι αριστερα όπως κοιταμε.:unsure:
Tα συμπερασματα δικα σας



νομίζω είναι αυτό που είπε ο κ.Τριανταφυλλου πιο πάνω περί όγκου και γράμμωσης

ioannis1
20-10-11, 21:55
αρα οι κριτες λαμπρου ζαχειλας τριανταφυλου ,γιαντζογλου και τζιλοπουλος εκαναν λαθος κριση,ενω εσυ πισω απο το γραφειο σου εκρινες σωστα.συγχαρητηρια.:bowdown:

ioannis1
20-10-11, 21:56
την κατηγορια μου πως την κρινεις να μαθω και γω.

Polyneikos
20-10-11, 21:57
την κατηγορια μου πως την κρινεις να μαθω και γω.

Κατ΄εμε δικαια νικησες.Αλλα δεν μετραει η γνωμη μου,σωστα;Γιατι με ρωτας οπότε;
Ρωτα την κριτικη επιτροπη,φιλοι σου είναι:welcome::welcome:

TEFAAtzis
20-10-11, 22:02
νομίζω είναι αυτό που είπε ο κ.Τριανταφυλλου πιο πάνω περί όγκου και γράμμωσης

+1000 και απο μενα για αυτο που ειπες:thumbup:

Polyneikos
20-10-11, 22:04
Ναι αλλα η κατηγορία ειναι bbing και ο αλλος είναι διπλασιος και ικανοποιητικα γραμμωμενος,αν παιζαν σε fitness αλλαζουν τα κριτηρια.
Αν οι ψηφοι ήταν 5-0 υπέρ του νικητη παω πασο:welcome:

ioannis1
20-10-11, 22:14
ξερεις τι λεω εγω????δε σταματατε τις μλ@κιες και τις εξυπναδες.ο αγωνας ηταν μια χαρα,ο μεν κορονιδης ολοι ξερουν πως ηταν ,σταματηστε να τον πιραζετε,ο ψηλος ηταν ο πιο ολοκληρωμενος ,η γραμωση του ηταν υποδειγματικη, δεν εχει τον ογκο κατω που εχουν οι αλλοι αλλα οι αλλοι ηταν θολοι κατω.αλλες φορες θυμαμε οταν ημουν μοντ λεγατε δεν μπορουμε να κρινουμε απο τις φωτο και σεις το κανετε. ο μηνιδης μιλησε σωστα.ο ψηλος επαιξε πρωτο αγωνα, επανω ηταν τελειος το ποζαρισμα τελειο,του λειπει μαζα κατω.δεν καταλαβαινω τι φορουμ ειστε.στηριξτε νεους φερελπεις νεους απο το να τους θαβετε επιτελους.διαβαστε λιγο ψυχολογια .να μη ξεχασω στη κατηγορια με το λιβιο ισως εχετε καπιο δικιο -δεν ειδα τα κομπαριζον-ο λιβιος δν ειχε ποδια ,ο αλλος ηταν καταστεγνος και συμετρικος,ο λιβιος ειχε μαζα πιο πολυ.αν ημουν κριτης στο ββ θα τον εβαζα πρωτο.η γνωμη μου ειναι αφηστε τα παραπολιτικα.ειναι κριμα 2 ατομα να χαλανε ολο το ποστ εδω,να δημιουργουν προβλημα σε αθλητες που μαλιστα θα βγουν εξω που εκει ειναι τοσο πολοι οι κριτες που δεν γινονται χονδρα λαθη.ηταν ενας αγωνας αψογος στη διοργανωση του,τον ευχαριστηθηκαμε ολοι μας,ακομα και γω που εχω παιξει σε 25 αγωνες.μη χαλατε το κλιμα σας παρακαλω.δεν εχει νοημα.

ioannis1
20-10-11, 22:18
και για να αλλαχει λιγο το κλιμα μια ακομη φωτο με τη πρωταθλητρια της ifbb δημητρα μουρατιδου.
33019

ioannis1
20-10-11, 22:20
και μην πειτε τιποτε για τα ποδια μου....δεν πατιεμαι εδω χαχαχαχα:P

Polyneikos
20-10-11, 22:29
ξερεις τι λεω εγω????δε σταματατε τις μλ@κιες και τις εξυπναδες.ο αγωνας ηταν μια χαρα,ο μεν κορονιδης ολοι ξερουν πως ηταν ,σταματηστε να τον πιραζετε,ο ψηλος ηταν ο πιο ολοκληρωμενος ,η γραμωση του ηταν υποδειγματικη, δεν εχει τον ογκο κατω που εχουν οι αλλοι αλλα οι αλλοι ηταν θολοι κατω.αλλες φορες θυμαμε οταν ημουν μοντ λεγατε δεν μπορουμε να κρινουμε απο τις φωτο και σεις το κανετε. ο μηνιδης μιλησε σωστα.ο ψηλος επαιξε πρωτο αγωνα, επανω ηταν τελειος το ποζαρισμα τελειο,του λειπει μαζα κατω.δεν καταλαβαινω τι φορουμ ειστε.στηριξτε νεους φερελπεις νεους απο το να τους θαβετε επιτελους.διαβαστε λιγο ψυχολογια .να μη ξεχασω στη κατηγορια με το λιβιο ισως εχετε καπιο δικιο -δεν ειδα τα κομπαριζον-ο λιβιος δν ειχε ποδια ,ο αλλος ηταν καταστεγνος και συμετρικος,ο λιβιος ειχε μαζα πιο πολυ.αν ημουν κριτης στο ββ θα τον εβαζα πρωτο.η γνωμη μου ειναι αφηστε τα παραπολιτικα.ειναι κριμα 2 ατομα να χαλανε ολο το ποστ εδω,να δημιουργουν προβλημα σε αθλητες που μαλιστα θα βγουν εξω που εκει ειναι τοσο πολοι οι κριτες που δεν γινονται χονδρα λαθη.ηταν ενας αγωνας αψογος στη διοργανωση του,τον ευχαριστηθηκαμε ολοι μας,ακομα και γω που εχω παιξει σε 25 αγωνες.μη χαλατε το κλιμα σας παρακαλω.δεν εχει νοημα.

Στα καλα λόγια και στις φωτογραφίες όλοι εισπραττουν τα χειροκροτήματα και λενε ποσο καλη δουλεια κανουμε στα φόρουμς,ευχαριστουμε για την προβολη,μπλα μπλα μπλα.
Οι αθλητες δεν θα πρεπει να επηρεαζονται απο φόρουμς,παρα μονο όταν θελουν να ακουσουν καλα λόγια.
Θα ειμαστε εδω για τα κοπλιμεντα και μονο.Ετσι πρεπει.
Κατα τα αλλα στην κριτικη ,ενδεχομενως και λανθασμενη ,ή στις επισημανσεις, τα φόρουμς περικλείονται από ασχετους,που δεν εχουν σχεση με το αθλημα,κανουν κριτικη πίσω από τα γραφεία κτλ.Ωραια αντιμετωπιση,μπραβο παιδια.:clap::clap:

ioannis1
20-10-11, 22:36
μετα πρωτης και δευτέρας νουθεσιας παραιτου...

satheo
20-10-11, 22:42
Τελικα καλα κανω και δεν ασχολουμε με φανφαρες εσεις οι ηδικη εδω με αιδιασατε και δεν μπορω να φαω το γευμα μου!!! εμ το 70 % δεν κατεβικατε ποτε σε αγωνα και το 90 % δεν εχεται κατεβαση αθλητη σε αγωνα και εκ του πλικτρολογιου βγαζεται χολυ !!!!ελεος παντογνωστες αντε κανεται καμια προετιμασια να σας κρινουμε και να σας κανουμε πλακα εδω γραφοντας π@π@ριες και μην αρχιζεται να λετε βλακιες περι ομοσπονδιον γιατι τα ζησαμε ολλα !!!
ο ΑΓΩΝΑΣ ηταν τελιος για επαρχια και εποχη δυσκολη αν και μα...κα διμαρχο !!!
τα δεοντα σε ολλους τους φιλους και μη !!!
χαρης

giannis64
20-10-11, 23:01
Τελικα καλα κανω και δεν ασχολουμε με φανφαρες εσεις οι ηδικη εδω με αιδιασατε και δεν μπορω να φαω το γευμα μου!!! εμ το 70 % δεν κατεβικατε ποτε σε αγωνα και το 90 % δεν εχεται κατεβαση αθλητη σε αγωνα και εκ του πλικτρολογιου βγαζεται χολυ !!!!ελεος παντογνωστες αντε κανεται καμια προετιμασια να σας κρινουμε και να σας κανουμε πλακα εδω γραφοντας π@π@ριες και μην αρχιζεται να λετε βλακιες περι ομοσπονδιον γιατι τα ζησαμε ολλα !!!
ο ΑΓΩΝΑΣ ηταν τελιος για επαρχια και εποχη δυσκολη αν και μα...κα διμαρχο !!!
τα δεοντα σε ολλους τους φιλους και μη !!!
χαρης

εγω αθλητης δεν υπηρξα ποτε και δεν ξερω αν ποτε τα καταφερω. (μαλλον χλωμο). προπονητης επισης δεν υπηρξα. το μονο που ξερω ειναι πως μαρεσει αυτο που κανω. μαρεσει να παρακολουθω αγωνες οπως και στο ποδοσφαιρο. οπως λοιπον και εκει θα κρινω καποιες αποφασεις προπονητων ετσι και εδω ισως να πω την αποψη μου. και αυτη δεν θα ειναι παντα θετικη. θα το κανω ομως προσπαθοντας να μην προσβαλω κανεναν. ο κορωνιδης ομως μετα απο την κριτικη των κριτων στους αγωνες εβγαλε χολη και μαλιστα εναντιον καποιων συναδελφων του. εσυ παλι εκφραζεσαι εδω ετσι οπως δεν θα επρεπεκαι δεν ειναι σωστο.
καλα ειναι να προσεχεις τους τροπους σου εδω. στο αναφερω σαν μοντ και οχι σαν φιλαθλος.

Polyneikos
20-10-11, 23:11
Τελικα καλα κανω και δεν ασχολουμε με φανφαρες εσεις οι ηδικη εδω με αιδιασατε και δεν μπορω να φαω το γευμα μου!!! εμ το 70 % δεν κατεβικατε ποτε σε αγωνα και το 90 % δεν εχεται κατεβαση αθλητη σε αγωνα και εκ του πλικτρολογιου βγαζεται χολυ !!!!ελεος παντογνωστες αντε κανεται καμια προετιμασια να σας κρινουμε και να σας κανουμε πλακα εδω γραφοντας π@π@ριες και μην αρχιζεται να λετε βλακιες περι ομοσπονδιον γιατι τα ζησαμε ολλα !!!
ο ΑΓΩΝΑΣ ηταν τελιος για επαρχια και εποχη δυσκολη αν και μα...κα διμαρχο !!!
τα δεοντα σε ολλους τους φιλους και μη !!!
χαρης

η απαντηση που σου αρμοζει είναι ότι εδωσα και στον Αναγνωστου


Στα καλα λόγια και στις φωτογραφίες όλοι εισπραττουν τα χειροκροτήματα και λενε ποσο καλη δουλεια κανουμε στα φόρουμς,ευχαριστουμε για την προβολη,μπλα μπλα μπλα.
Οι αθλητες δεν θα πρεπει να επηρεαζονται απο φόρουμς,παρα μονο όταν θελουν να ακουσουν καλα λόγια.
Θα ειμαστε εδω για τα κοπλιμεντα και μονο.Ετσι πρεπει.
Κατα τα αλλα στην κριτικη ,ενδεχομενως και λανθασμενη ,ή στις επισημανσεις, τα φόρουμς περικλείονται από ασχετους,που δεν εχουν σχεση με το αθλημα,κανουν κριτικη πίσω από τα γραφεία κτλ.Ωραια αντιμετωπιση,μπραβο παιδια.:clap::clap:

Απο εκει και περα ο καθενας δειχνει το επίπεδο του και να το βρασω ρε φιλε αν εχεις κατεβει και 10-20-30 φορες,αν δεν με κερδισεις ως ανθρωπος δεν μου λες τίποτα,στην τελικη και οι αθλητες προετοιμαζονται για παρτη τους ,όχι για να σωσουν την Ελλαδα.
Πλακα προσωπικα δεν μπορεις να μου κανεις παντως,όχι με αυτο το ποστ τουλαχιστον.Προσπαθησε καλυτερα.

TRIANTAFYLLOU
20-10-11, 23:25
εγω έχω να πω πως δεν είναι κακό να γίνονται σχόλια και αντιπαραθέσεις σε ενα φόρουμ , αυτα τα προτιμώ απο τα πο*στικα πισώπλατα όταν λέγονται κατα καιρούς ,σε διάφορα πηγαδάκια , που σχολιάζουν αρνητικα κάποιους και μπροστα είναι σάλια και μύξες , αυτο όχι μόνο στο ββ αλλα γενικότερα συμβαίνει στην ζωή , άλλωστε απο τις συζητήσεις και αντιπαραθέσεις λαμβάνονται υπόψιν και άλλες παράμετροι που δεν είχαν ληφθεί υπόψιν .
και εγω πολλες φορές μου έχει τύχει να δω λαιβ αγώνα να έχω δεί την κατάταξη και να με έχει ικανοποιήσει και στις φωτο να δείχνει κάπως διαφορετικα , γιατι οι φωτο όταν δεν είναι επαγγελματικές υψηλής ανάλυσης αδικούν τον γραμωμένο και ευνοούν τον αγράμμωτο που φαίνετε μόνο σχήμα και καλούπι .

επίσης μια φωτο δείχνει μια άποψη αλλα μην ξεχνάμε πως το αποτέλεσμα βγαίνει συγκρίνοντας πολλα κομπάριζονς , μπροστα , πλάγια, πίσω , αλλα να λέμε και του στραβού το δίκιο φωτο θα δεί κάποιος απο φωτο θα κρίνει μέσα σε ενα φόρουμ , απλα τονίζω δεν είναι χαρακτηριστικό αξιόπιστο η κρίση απο φωτο .

επίσης ο αθλητής που βγήκε 3ος αν ήταν πιο γραμωμένος και το χρώμα ήταν σωστα τοποθετημένο ,θα μπορούσε να βγεί και πρώτος , αλλα σε όσους δεν γνωρίζουν ας δώσουν λίγο βάση σ αυτο που θα γράψω και θα βγάλουν αρκετα συμπεράσματα .

ένας αθλητής καινούριος όσο μάζα και να βάλει και γράμμωση να έχει , δεν μπορεί να έχει μυική ωρίμανση αν δεν έχει χρόνια δουλειάς και συμμετοχές σε αγώνες .
ενα παραδειγμα όταν το 89 έπαιζε ο μεντής με τον μπουρνάζο ο μεντής διέθετε και μάζα και σχήμα και γράμωση , αλλα η ποιότητα του μπουρνάζου ήταν εμφανής και η πυκνότητα των μυών του και καλα που δεν έγινε κανένα ευτράπελο να μην βγεί πρώτος .

απο την άλλη ενας γραμμωμένος πολυ καλά στην σκηνή επισκιάζει τον ογκοδέστερο και μπορεί να τον κερδίσει , δηλαδή μερικά κιλα παραπάνω μπορούν να στερήσουν θέσεις , η απλα και μόνο λίγα νερα .

μερικές λεπτομέρειες δεν φαίνονται ούτε απο τα τελευταία καθίσματα σε ενα αγώνα όχι να φανούν απο φώτο , αλλα οι φώτο είναι ενδεικτικές σε γενικές γραμμές

Polyneikos
20-10-11, 23:41
Εγω ξερω ότι καλο ειναι οι αθλητες,προπονητες και ειδημονες να σεβονται περισσότερο ενα θεσμο όπως έιναι τα φόρουμς που δουλευουν καθημερινα για την διαδοση του αθληματος και να μην τα απαξιωνουν με την πρωτη "στραβή",όταν διαβαζουν κατι που δεν ηχει καλα στα αυτια τους.
Τα περιοδικα του χωρου αφιερωνουν ενα αρθρο 3 σελιδων για ενα αγωνα και αυτο μετα από 10 μηνες.Και παπαλα.
Εδω υπάρχει η αμεση ανταπόκριση,μηνες πριν,με πλήρης υλικο και με την "ζωντανη φωνη" που μπορουν να εκφραστουν όλοι.Όπως κανει ο καθενας,από τον πρόεδρο-παραγοντα μιας ομοσπονδίας μεχρι τον αναγνωστη που είναι στην αλλη ακρη του κοσμου και τον ενδιαφερουν οι αγωνες.Σχετικοι και ασχετοι.
Παρόλα αυτα εισπραττουμε χαρακτηρισμους και χλευασμους απο ανθρωπους που τους προβαλλουμε.Δεν θα πω κατι αλλο.

Madd_Chadd
21-10-11, 00:04
Εγω ξερω ότι καλο ειναι οι αθλητες,προπονητες και ειδημονες να σεβονται περισσότερο ενα θεσμο όπως έιναι τα φόρουμς που δουλευουν καθημερινα για την διαδοση του αθληματος και να μην τα απαξιωνουν με την πρωτη "στραβή",όταν διαβαζουν κατι που δεν ηχει καλα στα αυτια τους.
Τα περιοδικα του χωρου αφιερωνουν ενα αρθρο 3 σελιδων για ενα αγωνα και αυτο μετα από 10 μηνες.Και παπαλα.
Εδω υπάρχει η αμεση ανταπόκριση,μηνες πριν,με πλήρης υλικο και με την "ζωντανη φωνη" που μπορουν να εκφραστουν όλοι.Όπως κανει ο καθενας,από τον πρόεδρο-παραγοντα μιας ομοσπονδίας μεχρι τον αναγνωστη που είναι στην αλλη ακρη του κοσμου και τον ενδιαφερουν οι αγωνες.Σχετικοι και ασχετοι.
Παρόλα αυτα εισπραττουμε χαρακτηρισμους και χλευασμους απο ανθρωπους που τους προβαλλουμε.Δεν θα πω κατι αλλο.

Απο τις πιο σωστες κουβεντες που έχουν υποθεί εδω μεσα.:clap::thumbup:

S. KTISTAKIS
21-10-11, 11:35
Εκκληση προς διοργανωτες:Την επόμενη φορα βαλτε τον Κτιστακη 1η σειρα και μην του πιανετε την κουβεντα,να μας πει κατι περα εκεινου που θελει να υποστηριξει.:idea::idea:



Διοργανωτες μην τον ακουτε ! Εκει πισω ο "κοσμος" ειναι πιο ΟΜΟΡΦΟΣ ! ;)

Να σας πω ? Μα σας ειπα εκτος εαν δεν ακουσατε αυτο που ΕΣΕΙΣ θελετε να ακουσετε ! Αυτο που κανετε νομιζω λεγετε ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ.....? :turtle:





Στελιο μας εκανες ολοκληρο πρόλογο για τον Κορωνιδη,μονο αυτον πρόσεχες;Και ολοκληρη κριτικη επιτροπή ουτε ΜΙΑ ματια για εκεινον;:turtle:


Προλογο ? Οχι βρε το ΚΥΡΙΟ θεμα ηταν ! Ναι ΜΟΝΟ αυτον προσεξα γιατι ειναι αθλητης με ιστορια στο χωρο και δεν μου "αρεσε" αυτο που ειδα ! Αυτο τωρα πρεπει να λεγετε ΜΑΤΟΚΡΙΣΙΑ (απο λογοκρισια)?

Κριτικη επιτροπη : Μια χαρα πλατες ειχαν απο εκει που καθομουν !



Και μια ολοκληρη κατηγορία ,ψηλή μαλιστα,την προσπερασες έτσι;:turtle:

Ε αμα εισαι "γρηγορος" προσπερνας πολλα πραγματα !

Κωστα αλλαξε "κινητιρα" δεν ανεβαζει στροφες το μοτερ σου ! :P

Polyneikos
21-10-11, 11:38
Διοργανωτες μην τον ακουτε ! Εκει πισω ο "κοσμος" ειναι πιο ΟΜΟΡΦΟΣ ! ;)

Να σας πω ? Μα σας ειπα εκτος εαν δεν ακουσατε αυτο που ΕΣΕΙΣ θελετε να ακουσετε ! Αυτο που κανετε νομιζω λεγετε ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ.....? :turtle:




Προλογο ? Οχι βρε το ΚΥΡΙΟ θεμα ηταν ! Ναι ΜΟΝΟ αυτον προσεξα γιατι ειναι αθλητης με ιστορια στο χωρο και δεν μου "αρεσε" αυτο που ειδα ! Αυτο τωρα πρεπει να λεγετε ΜΑΤΟΚΡΙΣΙΑ (απο λογοκρισια)?

Κριτικη επιτροπη : Μια χαρα πλατες ειχαν απο εκει που καθομουν !



Ε αμα εισαι "γρηγορος" προσπερνας πολλα πραγματα !

Κωστα αλλαξε "κινητιρα" δεν ανεβαζει στροφες το μοτερ σου ! :P

Στελιο ομορφες οι ατακες σου αλλα δεν προσφερουν κατι στην συζητηση,πες μας κατι που δεν γνωριζουμε,να βοηθηθουν και οι "ασχετοι" αναγνωστες πίσω απο τα γραφεία τους από εσας που είστε στις επαλξεις .:clap::clap:

S. KTISTAKIS
21-10-11, 11:57
Στελιο ομορφες οι ατακες σου αλλα δεν προσφερουν κατι στην συζητηση,πες μας κατι που δεν γνωριζουμε,να βοηθηθουν και οι "ασχετοι" αναγνωστες πίσω απο τα γραφεία τους από εσας που είστε στις επαλξεις .:clap::clap:

ΕΠΑΛΞΕΙΣ ? Χαχαχαχαχα

Οχι ρε Κωστα ο ταπεινος Καραγκιοζης απο τους ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΥΣ ειμαι μην με μπερδευεις με την εξουσια ! :turtle:

Μην χαλιεστε ρε παιδια με αποτελεσματα !

Μου θυμιζεται την παρακατω διαφημιση ! Εσεις στο ρολο του ΠΡΟΕΔΡΟΥ(πισω απο το γραφειο) και ο Αναγνωστου στο ρολο του β. προπονητη ! :turtle:


poNWA8FwzfU


ΑΜΟΛΑ ! Χαχαχαχα

Αναγνωστου σε βλεπω στα "χωραφια" ! :turtle::turtle::turtle:

ioannis1
21-10-11, 12:37
χαχαχαχαχα στελαρα μοyφτιαξες την ημερα δε παιζεσε:turtle::turtle:.μονο που εγω δεν πληρωνομαι απο δω.ακομα και τα διαφημιστικα μπλουζακια τα πληρωνα.αρα μαλλον αναποδα εβαλεσ τους ρολους.

chrisberg
21-10-11, 13:25
χαχαχαχαχα στελαρα μοyφτιαξες την ημερα δε παιζεσε:turtle::turtle:.μονο που εγω δεν πληρωνομαι απο δω.ακομα και τα διαφημιστικα μπλουζακια τα πληρωνα.αρα μαλλον αναποδα εβαλεσ τους ρολους.

Αμ δε ζήτησες λεφτά μπορεί και να σου έδειναν!!!:green::green::green:
Μπλουζάκια να σου στείλω εγώ όσα θες και τσάντα για το γυμναστήριο αν θες!!!
Και καλός αθλητής είσαι και καλό παιδί και γεν.Νικητής πρόσφατα!!!:P:P:P

Στελάρα να στείλω και σε σ' εσενα αλλά να μου υποσχεθείς
ότι θα το φορέσεις και θα ανεβάσεις και φωτο στο forum!!! :shock::shock::shock:
:turtle::turtle::turtle:

KATERINI 144
21-10-11, 15:10
Στα καλα λόγια και στις φωτογραφίες όλοι εισπραττουν τα χειροκροτήματα και λενε ποσο καλη δουλεια κανουμε στα φόρουμς,ευχαριστουμε για την προβολη,μπλα μπλα μπλα.
<strong>Οι αθλητες δεν θα πρεπει να επηρεαζονται απο φόρουμς,παρα μονο όταν θελουν να ακουσουν καλα λόγια.
Θα ειμαστε εδω για τα κοπλιμεντα και μονο.Ετσι πρεπει.
</strong>Κατα τα αλλα στην κριτικη ,ενδεχομενως και λανθασμενη ,ή στις επισημανσεις, τα φόρουμς περικλείονται από ασχετους,που δεν εχουν σχεση με το αθλημα,κανουν κριτικη πίσω από τα γραφεία κτλ.Ωραια αντιμετωπιση,μπραβο παιδια.:clap::clap:ποσο ποιο όμορφα να μιλήσει κάποιος για να σεβαστείτε την δουλειά που κάνει ?!


μετα πρωτης και δευτέρας νουθεσιας παραιτου...

γιαννη φίλε αυτο δεν ειναι απάντηση,


Τελικα καλα κανω και δεν ασχολουμε με φανφαρες
εσεις οι ηδικη εδω με αιδιασατε και δεν μπορω να φαω το γευμα μου!!! εμ
το 70 % δεν κατεβικατε ποτε σε αγωνα και το 90 % δεν εχεται κατεβαση
αθλητη σε αγωνα και εκ του πλικτρολογιου βγαζεται χολυ !!!!ελεος
παντογνωστες αντε κανεται καμια προετιμασια να σας κρινουμε και να σας
κανουμε πλακα εδω γραφοντας π@π@ριες και μην αρχιζεται να λετε βλακιες
περι ομοσπονδιον γιατι τα ζησαμε ολλα !!!
ο ΑΓΩΝΑΣ ηταν τελιος για επαρχια και εποχη δυσκολη αν και μα...κα διμαρχο !!!
τα δεοντα σε ολλους τους φιλους και μη !!!
χαρηςαυτο δεν ειναι καν αξιο σχολιασμού

του στέλιου οι απαντήσεις ειναι αλλα λογια να αγαπιόμαστε, αυτό που ξέρω εγώ είναι πως έτσι το άθλημα δεν πάει μπροστά.

Polyneikos
21-10-11, 15:52
χαχαχαχαχα στελαρα μοyφτιαξες την ημερα δε παιζεσε:turtle::turtle:.μονο που εγω δεν πληρωνομαι απο δω.ακομα και τα διαφημιστικα μπλουζακια τα πληρωνα.αρα μαλλον αναποδα εβαλεσ τους ρολους.

Oμοιως δεν πληρωνομαι.Οτι γίνεται γίνεται απο μερακι.Και εχω πληρωσει μπλουζακια γιατι τους φίλους δεν θελουμε να τους βαζουμε μεσα,οπως εχω παρει και καποια δωρεαν από τον Παναγιωτη ,προς τιμην του επειδη θελει να ανταποδίδει με καποιον τρόπο επειδη ετσι κι αλλιως δεν θα δεχομασταν κατι αλλο από φίλο.
Οπως επίσης σου εχει προσφερει και χορηγια για συμπλήρωματα για αγωνιστικη σου προετοιμασια σου που τελικα λογω της συμπεριφορας σου κατα καιρους δεν ευδοκιμησε.
Οπως επίσης δεν εχω τις γνωσεις για να προσπαθησω να πουλησω αρθρο "αγωνιστικο" που τελικα πωληθη αλλου γιατι "δεν θα μας δινοταν και τσαμπα εντελει" και δεν προλαβαμε..Αλήθεα πόσο να πήγε τελικα;:unsure:

TRIANTAFYLLOU
21-10-11, 15:58
ας χαμηλώσουν οι τόνοι και επειδη υπάρχουν αντίθετες απόψεις δεν χρειάζετε να βγάζουμε φρίκη , δεν έχουμε να χωρίσουμε και τα χωράφια μας εδω μέσα , στο ββ όλα μπορούν να αμφισβητηθούν , εκτός αν κανείς είναι σε τόπ φόρμα τόπ καλούπι και εκεί λέμε είναι ξεκάθαρα , αλλα και πάλι μπορεί να είναι κι άλλος με ίδιο επίπεδο και αν και οι 2 βρίσκονται σε τοπ φόρμα , τότε κρίνονται στην λεπτομέρεια , που απο φώτο ούτε ο μάντης κάλχας δεν μπορεί να βγάλει συμπέρασμα
και όπως έχω ξαναπεί εκτός τον πρώτο μερικές φορές όλοι αδικημένοι μπορεί να νοιώθουν και μπορεί να στηρίζουν και τούς λόγους τους .

αν εγω κατεβαίνω ενω έχω προσόντα μυς , καλούπι , με ημιτελή φόρμα καλα να πάθω και να δέχομαι αμφισβήτηση , ας πρόσεχα , γιατι τα πέρασα και γω έχει τύχει να βγώ δεύτερος ενω ήμουν 110 κιλα με κομμάτια αλλα είχα νερα στην πλάτη , και όταν το είδα λέω ας πρόσεχα καλα να πάθω , δεν χάθηκε ο κόσμος .

όποιος έχει κατέβει σε αγώνες ειδικα αν έχει διάρκεια , δεν υπάρχει περίπτωση να μην έχει νοιώσει κάποτε αδικημένος , τι διάολο πάντα στημένα είναι ? ειδικα αν ακούω για μαγειρέματα , χωρίς υπερβολές όσο ηρεμία και να έχω θα έπαιρνα την κουτάλα και θα την κοπανούσα στο κεφάλι αυτού που θα το λεγε , γιατι δεν γίνετε σε αγώνα που δεν έχει προκριματικούς και απλα οι κριτες βαθμολογούν με τα νούμερα και δίνει ο καθένας το χαρτί στα κορίτσια της γραμματείας που απλα προσθέτουν τούς βαθμούς .

εκτός αν καμια απο αυτες γουστάρει κανέναν και αλλοιώνουν το αποτέλεσμα :P:P:P

Polyneikos
21-10-11, 16:02
Oμοιως δεν πληρωνομαι.Οτι γίνεται γίνεται απο μερακι.Και εχω πληρωσει μπλουζακια γιατι τους φίλους δεν θελουμε να τους βαζουμε μεσα,οπως εχω παρει και καποια δωρεαν από τον Παναγιωτη ,προς τιμην του επειδη θελει να ανταποδίδει με καποιον τρόπο επειδη ετσι κι αλλιως δεν θα δεχομασταν κατι αλλο από φίλο.
Οπως επίσης σου εχει προσφερει και χορηγια για συμπληρωματα για αγωνιστικη σου προετοιμασια σου που τελικα λογω της συμπεριφορας σου κατα καιρους δεν ευδοκιμησε.
Οπως επίσης δεν εχω τις γνωσεις για να προσπαθησω να πουλησω αρθρο "αγωνιστικο" που τελικα πωληθη αλλου γιατι "δεν θα μας δινοταν και τσαμπα εντελει" και δεν προλαβαμε..Αλήθεα πόσο να πήγε τελικα;:unsure:

Και όποιος κοινος φίλος εχει τα θαρρος η την αντιθετη αποψη να με αμφισβητησει σε αυτα που είπα στο τελευταιο ποστ τον προκαλω να το πει και θα βγω και θα πω μια ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΓΝΩΜΗ στον κ. Αναγνωστου.Ενας θα μου αρκει.Εξω από τα δοντια πλεον,γιατι ειπωθηκαν πολλα.
Πανω από ολα ,απο τους αγωνες και το bodybuilding υπάρχει και η αξιοπρεπεια ΚΥΡΙΟΙ.Αυτο ειναι αδιαπραγματευτο,απο μενα τουλαχιστον.

S. KTISTAKIS
21-10-11, 16:50
Oμοιως δεν πληρωνομαι.Οτι γίνεται γίνεται απο μερακι.Και εχω πληρωσει μπλουζακια γιατι τους φίλους δεν θελουμε να τους βαζουμε μεσα,οπως εχω παρει και καποια δωρεαν από τον Παναγιωτη ,προς τιμην του επειδη θελει να ανταποδίδει με καποιον τρόπο επειδη ετσι κι αλλιως δεν θα δεχομασταν κατι αλλο από φίλο.
Οπως επίσης σου εχει προσφερει και χορηγια για συμπλήρωματα για αγωνιστικη σου προετοιμασια σου που τελικα λογω της συμπεριφορας σου κατα καιρους δεν ευδοκιμησε.
Οπως επίσης δεν εχω τις γνωσεις για να προσπαθησω να πουλησω αρθρο "αγωνιστικο" που τελικα πωληθη αλλου γιατι "δεν θα μας δινοταν και τσαμπα εντελει" και δεν προλαβαμε..Αλήθεα πόσο να πήγε τελικα;:unsure:

"Δειχνε - δειχνε" Κωστα ! Ετσι μου ερχεται να αρχησω να δειχνω και εγω ! :turtle:

ΗΡΕΜΗΣΤΕ ! :(




dqNVODNfek0

Muscleboss
21-10-11, 17:21
Δεν είχα σκοπό να συνεχίσω το σχολιασμό μου, αλλά η αναφορά που έγινε στο πρόσωπό μου από τον αναγνωστου και τον satheo, και οι αιχμές κατά της διαχειριστικής ομάδας ενός φόρουμ που αγωνίζεται για το άθλημα, δε μου αφήνουν άλλη επιλογή.

Ας αντιμετωπίσουν λοιπόν οι παραπάνω κύριοι την ΑΛΗΘΕΙΑ.


τι θελετε να πειτε παλι για τι ψηλη κατηγορια.μηπως επρεπε να τηλ τον βιτσα και τον πολυνικο να μας πουνε τα αποτελεσματα????ελεος.

Αναγνωστου είσαι περηφανος που κέρδισες το γενικό τιτλο σε αυτόν τον αγώνα; Αισθάνεσαι ολοκληρωμένος Bodybuilder? Γιατί η ΑΛΗΘΕΙΑ είναι οτι αν αισθάνεσαι περηφανος που κέρδισες 2 φιτνες έχεις προβλημα. Σε βάλαν δίπλα δίπλα με 2 fitness, και σου δωσαν ένα κύπελο και ένα τίτλο.

Τον ίδιο τίτλο με εσένα «Κυπελλουχος Ελλάδος 2011» έχει και ο Μάγκος, τον είδες πως ήταν; Συγκρίνεται;


ο ψηλος ηταν ο πιο ολοκληρωμενος ,η γραμωση του ηταν υποδειγματικη, δεν εχει τον ογκο κατω που εχουν οι αλλοι αλλα οι αλλοι ηταν θολοι κατω.αλλες φορες θυμαμε οταν ημουν μοντ λεγατε δεν μπορουμε να κρινουμε απο τις φωτο και σεις το κανετε. …ο μηνιδης μιλησε σωστα.ο ψηλος επαιξε πρωτο αγωνα, επανω ηταν τελειος το ποζαρισμα τελειο,του λειπει μαζα κατω.δεν καταλαβαινω τι φορουμ ειστε.στηριξτε νεους φερελπεις νεους απο το να τους θαβετε επιτελους.

Τα κριτήρια που βαθμολογούνται οι αθλητές σύμφωνα με την ΝΑΒΒΑ είναι, συμμετρία, αναλογίες, μυική μάζα, γράμμωση, στήσιμο ποζάρισμα. Έχω το δικαίωμα να εκφράσω διαφορετική άποψη από την επιτροπή βάση των φωτογραφιών, όπως γινεται σε όλον τον κόσμο! Ο αρναούτης κέρδιζε μόνο στη γράμμωση.

Τέλειο ποζάρισμα είπες; Από τη μέση και κάτω το παιδί δε ξέρει που πατάει!
Πεστε την ΑΛΗΘΕΙΑ ήταν αθλητής του Λάμπρου και κέρδισε την Bodybuilding. Ακόμα και σε κύκλους της ΝΑΒΒΑ έγινε λόγος για κλεψιά το ίδιο βράδυ. Αυτοί ήταν εκεί και το είδαν από κοντά, εγώ απλά το μεταφέρω.

Να βοηθήσουμε τους νέους αθλητές είπες; Ωραία… Να αναφερθώ στις κατηγορίες Bodybuilding λοιπόν…
Αρναούτης και Ιωάννου: τα κύπελλα που πήρατε στο Bodybuilding πετάξτε τα στα σκουπίδια, δεν έχουν κανένα αντίκρισμα, αυτη είναι η ΑΛΗΘΕΙΑ. Οι προπονητές σας (Λάμπρου και satheo) ικανοποιούν μέσα από αυτούς τους αγώνες τον προσωπικό τους και προσωπικό ας εγωισμό και αυταρέσκεια να νομίζετε ότι είστε νικητές bodybuilding…
αναγνωστου τους νέους αθλητές θα τους βοηθησουμε συγχαιρωντάς τους για την προσπάθεια τους, συμβουεύοντάς τους και λέγοντάς τους την αληθεια τώρα που είναι νωρίς, όχι εκθειάζοντάς τους, γιατί αύριο θα γίνουν περίγελος όλων και θα περιμένουν να κερδίζουν πάντα.

Αν παρόλα αυτά νομίζετε ότι είμαι εγώ ο λάθος και ο ψεύτης, σας κάνουμε ειδική χορηγία (Ιωάννου και Ανραούτη), 300 ευρώ στον καθένα μετρητά αν έρθει απλά να αγωνιστεί στην αντίστοιχη κατηγορία ύψους του bodybuilding στη WABBA στις 27 Νοεμβρίου, για να καταλάβουν οι προπονητές σας και εσείς τι σημαίνει κατηγορία bodybuilding. (Αν η ομοσπονδία δε σας δεχτεί για αυτές τις κατηγορίες λόγω βάρους τότε δε θα μπορέσω και εγώ να εκπληρώσω την υπόσχεσή μου). αναγνωστου η προσφρα ισχύει και για σενα. 300 ευρω για να αγωνιστείς στη WABBA στην μεσαία κατηγορία του Bodybuilding. Αν θέλετε περισσότερα, μέσα είμαι το συζητάμε θα τα μαζεψω και απο άλλους.


Τελικα καλα κανω και δεν ασχολουμε με φανφαρες εσεις οι ηδικη εδω με αιδιασατε και δεν μπορω να φαω το γευμα μου!!! εμ το 70 % δεν κατεβικατε ποτε σε αγωνα και το 90 % δεν εχεται κατεβαση αθλητη σε αγωνα και εκ του πλικτρολογιου βγαζεται χολυ !!!!ελεος παντογνωστες αντε κανεται καμια προετιμασια να σας κρινουμε και να σας κανουμε πλακα εδω γραφοντας π@π@ριες

Σύμφωνα με τα γραφόμενά σου, ανήκω στο 30% που κατέβηκε σε αγώνα, στο 10% που έχει καετβάσει αθλητές σε αγώνα, και σε ένα ακόμα μικρότερο ποσοστό που έχει κάτσει κριτική επιτροπή σε αγώνα.
Μηπως έχεις υπόψην σου τον αείμνηστο Αντρέα Ζαπατίνα; Υπήρξε ποτέ αθλητής; Κατέβασε αθλητές σε αγώνες; Ήταν και εκείνος άσχετος δηλαδή… είναι αυτό κριτηριο να χαρακτηρίσεις κάποιον; ή μηπως δε τον γνωρίζεις; Ντροπή σου.

Έμφανίζεσαι ξαφνικά στο φόρουμ μετά από καιρό να δώσεις τα εύσημα στον αγώνα. Σε ποιον αγώνα; Σε αυτόν που κέρδισε ο δικός σου αθλητής Ιωάννου, και επειδή είπαμε ότι δεν είναι κατηγορίες bodybuilding αυτές θίχθηκες. Ή μηπως θες να τον πάς στο Universe για bodybuilding? Θα χρειαστείς πολύ κολοκυθόπιτα.

Σε ποια εποχή ζείς; Δε γνωρίζεις ότι σε όλο τον πλανήτη οι αθλητές αγώνων σχολιάζονται μέσω φωτογραφιών στα φορουμς; Γιατί σε τσούζει η ΑΛΗΘΕΙΑ ότι είναι κοροιδία να κερδίζει αυτός ο αθλητής μεσαια κατηγορία bodybuilding;

Έχουμε κάνει υπομονη με την πάρτυ σου τόσο καιρό που γράφεις με αγγλικούς χαρακτήρες παραβιάζοντας τον κανόνα του φόρουμ, και το ευχαριστώ σου είναι αυτή η απαξίωση του φόρουμ. Γραμμένους τους έχουμε και τους αγώνες σου και την προπονητική σου. Εδώ κοιτάμε ανθρώπους. Δε γλύφουμε. Να πάτε αλλού άμα θέλετε γλύψιμο.


ακομα και τα διαφημιστικα μπλουζακια τα πληρωνα.αρα μαλλον αναποδα εβαλεσ τους ρολους.

Πόσο φτηνός μπορεί να είσαι; Πόσα μπλουζάκια πήρες δωρεάν και πόσα πλήρωσες μήπως θυμάσαι; Θυμάσαι ότι ήταν περισσότερα αυτά που πήρες δωρεάν; Πόσα πλήρωσες 20 ευρώ; 30 ευρώ; Δώσε μου ένα λογαριασμό να στα βάλω και να σου βάλω και άλλα τόσα… έχεις ξεπέσει πολύ χαμηλά αναγνώστου. Δες την ΑΛΗΘΕΙΑ κατάματα, σε έχουν πάρει στο ψιλό ΟΛΟΙ. ΞΥΠΝΑ και ΙΣΟΡΡΟΠΗΣΕ.


ΠΡΟΣ ΝΑΒΒΑ:
Κάντε κάτι εκεί στη ΝΑΒΒΑ, ένας κούκος με το όνομα Τριανταφύλλου δε φέρνει την άνοιξη. Βουίζει όλη η Ελλάδα ότι προωθείτε επανελημένα τα δικά σας παιδιά… έχω δεχτεί τις τελευταίες μέρες αλλεπάληλα τηλέφωνα και pms από ανθρώπους του χώρου, και αυτά ήταν η αφορμή για την πρώτη ερώτηση που έκανα για την ψηλή κατηγορία.

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ και ΝΑ ΜΗ ΜΑΣ ΓΡΑΦΕΤΕ!

chrisberg
21-10-11, 18:52
Δεν είχα σκοπό να συνεχίσω το σχολιασμό μου, αλλά η αναφορά που έγινε στο πρόσωπό μου από τον αναγνωστου και τον satheo, και οι αιχμές κατά της διαχειριστικής ομάδας ενός φόρουμ που αγωνίζεται για το άθλημα, δε μου αφήνουν άλλη επιλογή.

Ας αντιμετωπίσουν λοιπόν οι παραπάνω κύριοι την ΑΛΗΘΕΙΑ.



Αναγνωστου είσαι περηφανος που κέρδισες το γενικό τιτλο σε αυτόν τον αγώνα; Αισθάνεσαι ολοκληρωμένος Bodybuilder? Γιατί η ΑΛΗΘΕΙΑ είναι οτι αν αισθάνεσαι περηφανος που κέρδισες 2 φιτνες έχεις προβλημα. Σε βάλαν δίπλα δίπλα με 2 fitness, και σου δωσαν ένα κύπελο και ένα τίτλο.

Τον ίδιο τίτλο με εσένα «Κυπελλουχος Ελλάδος 2011» έχει και ο Μάγκος, τον είδες πως ήταν; Συγκρίνεται;



Τα κριτήρια που βαθμολογούνται οι αθλητές σύμφωνα με την ΝΑΒΒΑ είναι, συμμετρία, αναλογίες, μυική μάζα, γράμμωση, στήσιμο ποζάρισμα. Έχω το δικαίωμα να εκφράσω διαφορετική άποψη από την επιτροπή βάση των φωτογραφιών, όπως γινεται σε όλον τον κόσμο! Ο αρναούτης κέρδιζε μόνο στη γράμμωση.

Τέλειο ποζάρισμα είπες; Από τη μέση και κάτω το παιδί δε ξέρει που πατάει!
Πεστε την ΑΛΗΘΕΙΑ ήταν αθλητής του Λάμπρου και κέρδισε την Bodybuilding. Ακόμα και σε κύκλους της ΝΑΒΒΑ έγινε λόγος για κλεψιά το ίδιο βράδυ. Αυτοί ήταν εκεί και το είδαν από κοντά, εγώ απλά το μεταφέρω.

Να βοηθήσουμε τους νέους αθλητές είπες; Ωραία… Να αναφερθώ στις κατηγορίες Bodybuilding λοιπόν…
Αρναούτης και Ιωάννου: τα κύπελλα που πήρατε στο Bodybuilding πετάξτε τα στα σκουπίδια, δεν έχουν κανένα αντίκρισμα, αυτη είναι η ΑΛΗΘΕΙΑ. Οι προπονητές σας (Λάμπρου και satheo) ικανοποιούν μέσα από αυτούς τους αγώνες τον προσωπικό τους και προσωπικό ας εγωισμό και αυταρέσκεια να νομίζετε ότι είστε νικητές bodybuilding…
αναγνωστου τους νέους αθλητές θα τους βοηθησουμε συγχαιρωντάς τους για την προσπάθεια τους, συμβουεύοντάς τους και λέγοντάς τους την αληθεια τώρα που είναι νωρίς, όχι εκθειάζοντάς τους, γιατί αύριο θα γίνουν περίγελος όλων και θα περιμένουν να κερδίζουν πάντα.

Αν παρόλα αυτά νομίζετε ότι είμαι εγώ ο λάθος και ο ψεύτης, σας κάνουμε ειδική χορηγία (Ιωάννου και Ανραούτη), 300 ευρώ στον καθένα μετρητά αν έρθει απλά να αγωνιστεί στην αντίστοιχη κατηγορία ύψους του bodybuilding στη WABBA στις 27 Νοεμβρίου, για να καταλάβουν οι προπονητές σας και εσείς τι σημαίνει κατηγορία bodybuilding. (Αν η ομοσπονδία δε σας δεχτεί για αυτές τις κατηγορίες λόγω βάρους τότε δε θα μπορέσω και εγώ να εκπληρώσω την υπόσχεσή μου). αναγνωστου η προσφρα ισχύει και για σενα. 300 ευρω για να αγωνιστείς στη WABBA στην μεσαία κατηγορία του Bodybuilding. Αν θέλετε περισσότερα, μέσα είμαι το συζητάμε θα τα μαζεψω και απο άλλους.



Σύμφωνα με τα γραφόμενά σου, ανήκω στο 30% που κατέβηκε σε αγώνα, στο 10% που έχει καετβάσει αθλητές σε αγώνα, και σε ένα ακόμα μικρότερο ποσοστό που έχει κάτσει κριτική επιτροπή σε αγώνα.
Μηπως έχεις υπόψην σου τον αείμνηστο Αντρέα Ζαπατίνα; Υπήρξε ποτέ αθλητής; Κατέβασε αθλητές σε αγώνες; Ήταν και εκείνος άσχετος δηλαδή… είναι αυτό κριτηριο να χαρακτηρίσεις κάποιον; ή μηπως δε τον γνωρίζεις; Ντροπή σου.

Έμφανίζεσαι ξαφνικά στο φόρουμ μετά από καιρό να δώσεις τα εύσημα στον αγώνα. Σε ποιον αγώνα; Σε αυτόν που κέρδισε ο δικός σου αθλητής Ιωάννου, και επειδή είπαμε ότι δεν είναι κατηγορίες bodybuilding αυτές θίχθηκες. Ή μηπως θες να τον πάς στο Universe για bodybuilding? Θα χρειαστείς πολύ κολοκυθόπιτα.

Σε ποια εποχή ζείς; Δε γνωρίζεις ότι σε όλο τον πλανήτη οι αθλητές αγώνων σχολιάζονται μέσω φωτογραφιών στα φορουμς; Γιατί σε τσούζει η ΑΛΗΘΕΙΑ ότι είναι κοροιδία να κερδίζει αυτός ο αθλητής μεσαια κατηγορία bodybuilding;

Έχουμε κάνει υπομονη με την πάρτυ σου τόσο καιρό που γράφεις με αγγλικούς χαρακτήρες παραβιάζοντας τον κανόνα του φόρουμ, και το ευχαριστώ σου είναι αυτή η απαξίωση του φόρουμ. Γραμμένους τους έχουμε και τους αγώνες σου και την προπονητική σου. Εδώ κοιτάμε ανθρώπους. Δε γλύφουμε. Να πάτε αλλού άμα θέλετε γλύψιμο.



Πόσο φτηνός μπορεί να είσαι; Πόσα μπλουζάκια πήρες δωρεάν και πόσα πλήρωσες μήπως θυμάσαι; Θυμάσαι ότι ήταν περισσότερα αυτά που πήρες δωρεάν; Πόσα πλήρωσες 20 ευρώ; 30 ευρώ; Δώσε μου ένα λογαριασμό να στα βάλω και να σου βάλω και άλλα τόσα… έχεις ξεπέσει πολύ χαμηλά αναγνώστου. Δες την ΑΛΗΘΕΙΑ κατάματα, σε έχουν πάρει στο ψιλό ΟΛΟΙ. ΞΥΠΝΑ και ΙΣΟΡΡΟΠΗΣΕ.


ΠΡΟΣ ΝΑΒΒΑ:
Κάντε κάτι εκεί στη ΝΑΒΒΑ, ένας κούκος με το όνομα Τριανταφύλλου δε φέρνει την άνοιξη. Βουίζει όλη η Ελλάδα ότι προωθείτε επανελημένα τα δικά σας παιδιά… έχω δεχτεί τις τελευταίες μέρες αλλεπάληλα τηλέφωνα και pms από ανθρώπους του χώρου, και αυτά ήταν η αφορμή για την πρώτη ερώτηση που έκανα για την ψηλή κατηγορία.

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ και ΝΑ ΜΗ ΜΑΣ ΓΡΑΦΕΤΕ!

ΠΕΣΤΑ!!!!

S. KTISTAKIS
21-10-11, 20:16
Δεν περιμενα να ξεφυγει ετσι η συζητηση και να θιχτουν ατομα τοσο "χυδαια" και απο τις 2 πλευρες για μια κατηγορια αγωνων !

"Αναγκαζομαι" να πω πως ειδα την ψηλη κατηγορια ανδρων οχι για να "σβησω" οσα γραφτηκαν τελευταια αλλα για να μην μειωθει η αξια των αθλητων που συμμετιχαν καθως για εμενα τα κυπελλα και ο τιτλος που κατελεβαν δεν ειναι για τα ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ! Ειναι σαν να πετας ολοκληρη την προετοιμασια και τις στερησεις ενος αθλητη εκει.....

Εχουμε και λεμε :

1oς ΑΡΝΑΟΥΤΗΣ : Γραμωμμενος οσο κανεις αλλος αθλητης οχι μονο στην κατηγορια του αλλα και στον αγωνα ! Φανηκε η απειρια του να "κοντρολαρει" το σωμα του στις ποζες καθοτι νεοεμφανιζομαινος αλλα ηταν αξιοπρεπης πανω στη σκηνη με τον μικροτερο ογκο απο αποψη μαζας.

2ος ΤΣΙΤΟΝΑΣ : Ο επαγγελματιας της κατηγοριας με αψογο - ελεγχωμενο στησιμο και ποζαρησμα. Λιγοτερο καθαρος απο τους αθλητες που ηταν στην 3αδα αλλα εδειχνε συνολο !

3ος ΓΑΡΓΑΔΟΥΡΟΣ : Ηταν ο συνδιασμος των 2 πρωτων με μαζα και μετριο κοψιμο ! ΕΚΑΝΕ τους 2 πρωτους ΗΡΩΕΣ καθως δεν ειχε καθολου ελεγχο στο στησιμο και το ποζαρησμα του. ΕΧΑΣΕ τον πρωτο κυκλο συγκρησεων και καθυστερησε πανω απο 3 λεπτα μεχρι να του απλωσουν το χρωμα στα αποδυτηρια στο ατομικο του ποζαρησμα!

Προσωπικα θα εβαζα τον ΤΣΙΤΟΝΑ 1ο τον ΑΡΝΑΟΥΤΗ 2ο και η 3η οπως εχει !

Οι αθλητες για εμενα δεν εχουν να αποδειξουν ΤΙΠΟΤΑ σε αλλη Ομοσπονδια εξαλου την αξια τους την εδειξαν. Ας πηγαιναν οι ΑΛΛΟΙ να παιξουν μαζι τους !

ΟΛΕΣ οι Ομοσπονδιες εχουν τα "αγαπημενα" τους παιδια οπως ημουν και εγω καποτε καπου...

TRIANTAFYLLOU
21-10-11, 20:58
Δεν περιμενα να ξεφυγει ετσι η συζητηση και να θιχτουν ατομα τοσο "χυδαια" και απο τις 2 πλευρες για μια κατηγορια αγωνων !

"Αναγκαζομαι" να πω πως ειδα την ψηλη κατηγορια ανδρων οχι για να "σβησω" οσα γραφτηκαν τελευταια αλλα για να μην μειωθει η αξια των αθλητων που συμμετιχαν καθως για εμενα τα κυπελλα και ο τιτλος που κατελεβαν δεν ειναι για τα ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ! Ειναι σαν να πετας ολοκληρη την προετοιμασια και τις στερησεις ενος αθλητη εκει.....

Εχουμε και λεμε :

1oς ΑΡΝΑΟΥΤΗΣ : Γραμωμμενος οσο κανεις αλλος αθλητης οχι μονο στην κατηγορια του αλλα και στον αγωνα ! Φανηκε η απειρια του να "κοντρολαρει" το σωμα του στις ποζες καθοτι νεοεμφανιζομαινος αλλα ηταν αξιοπρεπης πανω στη σκηνη με τον μικροτερο ογκο απο αποψη μαζας.

2ος ΤΣΙΤΟΝΑΣ : Ο επαγγελματιας της κατηγοριας με αψογο - ελεγχωμενο στησιμο και ποζαρησμα. Λιγοτερο καθαρος απο τους αθλητες που ηταν στην 3αδα αλλα εδειχνε συνολο !

3ος ΓΑΡΓΑΔΟΥΡΟΣ : Ηταν ο συνδιασμος των 2 πρωτων με μαζα και μετριο κοψιμο ! ΕΚΑΝΕ τους 2 πρωτους ΗΡΩΕΣ καθως δεν ειχε καθολου ελεγχο στο στησιμο και το ποζαρησμα του. ΕΧΑΣΕ τον πρωτο κυκλο συγκρησεων και καθυστερησε πανω απο 3 λεπτα μεχρι να του απλωσουν το χρωμα στα αποδυτηρια στο ατομικο του ποζαρησμα!

Προσωπικα θα εβαζα τον ΤΣΙΤΟΝΑ 1ο τον ΑΡΝΑΟΥΤΗ 2ο και η 3η οπως εχει !

Οι αθλητες για εμενα δεν εχουν να αποδειξουν ΤΙΠΟΤΑ σε αλλη Ομοσπονδια εξαλου την αξια τους την εδειξαν. Ας πηγαιναν οι ΑΛΛΟΙ να παιξουν μαζι τους !

ΟΛΕΣ οι Ομοσπονδιες εχουν τα "αγαπημενα" τους παιδια οπως ημουν και εγω καποτε καπου...

εσυ τωρα τελευταία κάτι έπαθες όχι πρός το κακό αλλα πρός το καλό αλλα γιατι αργείς ?
αφού το είδες και έχεις άποψη πέστα χρυσόστομε , αυτα και τα έχω γράψει και πεί προφορικά , βεβαίως και καθόταν έτσι η κατάταξη , αλλα είπαμε βγαίνει ο μέσος όρος της βαθμολογίας .
εγω μπορεί να τα έχω γράψει και πεί και σε προσωπικο επίπεδο με τα παιδια , αλλα δεν πιάνετε γιατι μπορεί να θεωρηθώ ως μη αντικειμενικός

για τον τρίτο τον γαργαδούρο όταν βγήκε με είπε κι ο ζαχείλας κάποιος να του φτιάξει το χρώμα , γυάλιζε και ήταν στάμπες και κάπου τον αδικούσε , ο τσιτωνας είχε μαζα σχήμα εμπειρία αλλα δεν ήταν στο 100% , ο αρναούτης ήταν στο τέρμα και αν έστηνε το σώμα καλύτερα θα έκρυβε αδυναμίες ,αλλα για πρώτη συμμετοχή καλα τα πήγε και ούτε φταίνε οι αθλητές σε κάτι για την κατάταξη ενοώ ότι ό καθένας δείχνει αυτό που έχει όσο καλύτερα μπορεί και οι κριτες αποφασίζουν .

ένας κριτής μπορεί να είναι υπέρ του όγκου και σχήματος λόγω όγκου αλλα παράλληλα δεν μπορεί να αδιαφορήσει στην ξεραίλα ενος αθλητη και ας είναι πιο λίγος αν έχει συμμετρία παρ αυτα

Polyneikos
21-10-11, 21:11
Eγω Ηλία ειχα μια απορία για αυτο το ζητημα και απλα εθεσα το ερωτημα μου ήσυχα και ωραια σε εναν ανθρωπο (Κτιστακης) που παρακολουθησε τον αγωνα και εμπιστευομαι την αποψη του.Το τι εχουμε πει προφορικα μεταξυ μας το γνωριζω.Και το ξεκαθαρισα:


Ναι αλλα η κατηγορία ειναι bbing και ο αλλος είναι διπλασιος και ικανοποιητικα γραμμωμενος,αν παιζαν σε fitness αλλαζουν τα κριτηρια.
Αν οι ψηφοι ήταν 5-0 υπέρ του νικητη παω πασο:welcome:

Παρόλα αυτα εισεπραξα χλευασμο και ειρωνία από εναν αθλητη και εναν προπονητη που δεν είχαν σχεση με την κριτικη επιτροπη.
Και φυσικα δεν ειμαι τοσο αφελης για να υπερτερησω ετσιθελικα μιας κριτικης επιτροπης από εμπειρους (ή μηπως με θεωρει κανεις εμπαθη απεναντι σου που όλοι ξερουμε ότι ησουν στην επιτροπή και ξερουν την γνωριμια μας)ή να απαιτησω να μου ανακοινωσουν τα αποτελεσματα,απλα ηθελα να καταλαβω αν ήταν τοσο ξεκαθαρο το προβαδισμα του αθλητη και πως το εισεπραξαν οι θεατες.
Σε προσωπικες μομφες και επιθεσεις δεν εχω πρόβλημα να απαντησω ή να τις αποκρουσω.
Υπογράφων: "Ο γραφειάς" :thumbup:

NASSER
21-10-11, 23:10
Καταρχήν συγχαρητήρια στους αθλητές για την προσπάθεια τους στους δύσκολους καιρούς που περνάμε.
Περίμενα να δω όλες τις φώτο από τις κατηγορίες και εν μέρη τα συμπεράσματα μου συμπίπτουν με αυτά που Muscleboss. Εν μέρη φταίνε οι αθλητές, εν μέρη και οι προπονητές και σε μεγάλο μερίδιο η ομοσπονδία που επιτρέπει να βλέπουμε αθλητές να συμμετάσχουν σε δυο κατηγορίες και ας μην τους αντιπροσωπεύει η κατηγορία.
Οι αθλητές με τα δεδομένα του σήμερα θα πρεπει να επιδιώκουν να παίζουν όπου τους προσφέρει περισσότερο ανταγωνισμό και όχι να κυνηγάνε να κρυφτούν για να πέσουν στα μαλακά για να κερδίσουν ένα κύπελλο και ένα μετάλλιο. Στους διεθνής αγώνες της WFF όσο και να κρυφτής το πρωί, τη νύχτα θα σε στείλουν εκεί που ανήκεις... δεν ξεγελάς κανέναν, παρά μόνο ξεγελιέσαι.
Οι λάθος επιλογές των αθλητών συνήθως είναι κατόπιν συμβουλής κάποιου προπονητή ή φίλου. Με αυτόν τον τρόπο, αν ο προπονητής δεν συμβουλεύει σωστά/ηθικά τον αθλητή πως περιμένουμε να βλέπουμε πρόοδο και θέαμα?
Η ομοσπονδία-διοργάνωση κοιταει να δείχνει όσο γίνεται πιο γεμάτες τις κατηγορίες. Ας είναι τέσσερις οι κατηγορίες και όχι δεκατέσσερις. Ανταγωνισμός είναι το κύριο κύνητρο όταν καποιος αγωνίζεται. Ετσι εν τέλη κουράζεται και ο αθλητης και ο θεατής και χάνεται το νόημα να βλέπεις τους ίδιους αθλητες δυο φορές με διαφορετικό τίτλο και η κατάταξη σας θα είναι ίδια...? Έπειτα δεν συμφωνώ με την κλασσική κρίση, ''είναι πολύ γραμμωμένος άρα θα βγει πρώτος''. Τι να το κάνω αν είναι πολύ γραμμωμένος και δεν αντιπροσωπεύει την κατηγορία? Αν πάρουμε την φώτο που κάνει απονομή ο κ. Ζαχείλας, αντικειμενικά οι θέσεις θα έπρεπε να είναι με νικητη τον Μαηκ και δεύτερο τον Ιωάννου, καθώς ο πρώτος είναι πιο ογκώδης και όχι με φοβερή διαφορά στη γράμμωση απο τον Ιωάννου. Σε καμία όμως περίπτωση δεν ανήκουν και οι δυο σε bodybuilding κατηγορία. Φυσικά Μαηκ και Ιωάννου δεν φταίνε για το αποτέλεσμα και δεν τους κατηγορώ. Τους δόθηκε η ευκαιρία και εμφανίστηκαν για άλλη μια φορά επί σκηνής. Τα ίδια όμως γεγονότα έχουν επαναληφθεί στο παρελθόν και αυτό είναι που απογοητεύει θεατές και αθλητές.

Τέλος σε κάποιους ''υποτιθέμενους αθλητές'' που μπαίνουν και κατακρίνουν τους πάντες επειδή δεν τους ήταν αρεστό το αποτέλεσμα κατάταξης τους ή επειδή είχαν απογοητευτεί στο παρελθόν, ας ξεκινήσουν να μελετάνε τον όρο ''αθλητική παιδεία'' ... Ο αθλητής από τη στιγμή που συμμετάσχει ενεργά, θα πρέπει να συμπεριφέρεται κόσμια. Και αν κάτι τον ενόχλησε, να μιλήσει γιαυτον ο προπονητής του ή οι φίλοι του. Δεν γίνεται να κάνουν αυτοκριτική και να παρουσιάζουν τον εαυτό τους αλάνθαστο.

Σκοπός του πόστ μου δεν είναι να κατηγορήσω ή να υποτιμήσω την διοργάνωση, αλλά εφόσον θέλουμε όλοι να λέμε τα θετικά και τα αρνητικά των διοργανώσεων για να γινόμαστε καλύτεροι, καλό είναι να λέμε την άποψη μας.
Συγχαρητήρια στον κ. Τζιλόπουλο που πέτυχε μια αξιοπρεπής διοργάνωση! Τα σχόλια και τα παράπονα δεν πρέπει να τον απασχολούν καθώς αυτός πέτυχε το στόχο του και εκπροσώπησε σωστά την ομοσπονδία του.

Δυστυχώς το πόστ μου κάποιοι το διάβασαν αλλά δυστυχώς ή δεν το κατάλαβαν ή παρέμειναν κολημένοι στις απόψεις τους. Δεν πειράζει ίσως φταίει λίγο η κούραση, λίγο η δίαιτα και πολύ η ανασφάλεια στο να μπουν σε διάλογο. Προτίμησαν να κάνουν αντιπαράθεση σε προσωπικό επίπεδο και όπως είδα πείραν τις απαντήσεις που τους άξιζαν.
Το mod team δεν θα επιτρέψει να συνεχιστεί η αντιπαράθεση σε προσωπικό επίπεδο και καλό θα ήταν όλοι να σεβαστουν τους κανόνες του φόρουμ.


Δεν περιμενα να ξεφυγει ετσι η συζητηση και να θιχτουν ατομα τοσο "χυδαια" και απο τις 2 πλευρες για μια κατηγορια αγωνων !

"Αναγκαζομαι" να πω πως ειδα την ψηλη κατηγορια ανδρων οχι για να "σβησω" οσα γραφτηκαν τελευταια αλλα για να μην μειωθει η αξια των αθλητων που συμμετιχαν καθως για εμενα τα κυπελλα και ο τιτλος που κατελεβαν δεν ειναι για τα ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ! Ειναι σαν να πετας ολοκληρη την προετοιμασια και τις στερησεις ενος αθλητη εκει.....
Κανένας της ομάδας του φόρουμ δεν ήθελε να ξεφύγει η κατάσταση. Ο Πάνος εξήγησε τους λόγους που έκανε καποιες παρατηρήσεις για να συζητηθουν. Οι απρεπής απαντήσεις δείχνουν αδυναμία και ενοχή, αλλά και η υπομονή έχει τα όρια της ειδικά όταν καποιοι έχουν λάβει υποστήριξη απο το φόρουμ. Ευγενικό θα ήταν να μην γίνεται αναφορα στο παρελθόν αλλά είναι πραγματα που ο αναγνώστης δεν γνωρίζει και πλέον έχει μια ολοκληρωμένη εικονα τι είναι ο καθένας.


Εχουμε και λεμε :

1oς ΑΡΝΑΟΥΤΗΣ : Γραμωμμενος οσο κανεις αλλος αθλητης οχι μονο στην κατηγορια του αλλα και στον αγωνα ! Φανηκε η απειρια του να "κοντρολαρει" το σωμα του στις ποζες καθοτι νεοεμφανιζομαινος αλλα ηταν αξιοπρεπης πανω στη σκηνη με τον μικροτερο ογκο απο αποψη μαζας.
η τελευταία ερώτηση και ζήτημα ήταν η ψηλή κατηγορία και αν ηταν δίκαιο το αποτέλεσμα. Κα εγω διακρίνω πως ο Αρναούτης ήταν ο πιο γραμμωμένος και φορμαρισμένος αθλητης της κατηγορίας. επομένως με την κρίση της επιτροπής (κερδίζει ο πιο γραμμωμένος) ο Αρναούτης θα έπρεπε να είναι και ο γενικός νικητης... λέω εγω τωρα... Αν έχω λάθος ευχαριστως να ακούσω μια γνώμη απο κάποιον που ήταν παρον και δεν επιρεαζόταν απο φιλίες και συμπάθιες.


2ος ΤΣΙΤΟΝΑΣ : Ο επαγγελματιας της κατηγοριας με αψογο - ελεγχωμενο στησιμο και ποζαρησμα. Λιγοτερο καθαρος απο τους αθλητες που ηταν στην 3αδα αλλα εδειχνε συνολο !

3ος ΓΑΡΓΑΔΟΥΡΟΣ : Ηταν ο συνδιασμος των 2 πρωτων με μαζα και μετριο κοψιμο ! ΕΚΑΝΕ τους 2 πρωτους ΗΡΩΕΣ καθως δεν ειχε καθολου ελεγχο στο στησιμο και το ποζαρησμα του. ΕΧΑΣΕ τον πρωτο κυκλο συγκρησεων και καθυστερησε πανω απο 3 λεπτα μεχρι να του απλωσουν το χρωμα στα αποδυτηρια στο ατομικο του ποζαρησμα!

Προσωπικα θα εβαζα τον ΤΣΙΤΟΝΑ 1ο τον ΑΡΝΑΟΥΤΗ 2ο και η 3η οπως εχει !
Συμφωνώ απόλυτα.


Οι αθλητες για εμενα δεν εχουν να αποδειξουν ΤΙΠΟΤΑ σε αλλη Ομοσπονδια εξαλου την αξια τους την εδειξαν. Ας πηγαιναν οι ΑΛΛΟΙ να παιξουν μαζι τους !

ΟΛΕΣ οι Ομοσπονδιες εχουν τα "αγαπημενα" τους παιδια οπως ημουν και εγω καποτε καπου...

Αγαπητός σε μια ομοσπονδία είναι καποιος όταν έχεις χρόνια παραυσία αγωνιστικά, αλλά αυτο δεν σημαίνει πως πρέπει να προωθηθεί ο αθλητής λόγο συμπάθειας. Στόχος ενός αθλητή που συμμετάσχει για χρόνια, απο ένα σημειο και έπειτα παύει να είναι το πανελλήνιο, αλλά η διεθνής διάκριση. Αυτος είναι και ένας καλός λόγος να υπαρχουν οι ομοσπονδίες ώστε όσο το δυνατον περισσότεροι αθλητες να αγωνίζονται σε ψηλότερα επίπεδα. Όμως ένας ισορροπημένος αθλητής δεν αναζητάει συμπάθειες και χάρες όταν έχει ψηλούς στόχους, αλλά αντικειμενική κριτική για να βελτιώνεται.

Αν κάνουμε σύγκριση το πανελλήνιο του 2010 στη ΝΑΒΒΑ με τον αγώνα αυτόν, βλέπετε διαφορές και ομοιότητες ?

TRIANTAFYLLOU
21-10-11, 23:40
η τελευταία ερώτηση και ζήτημα ήταν η ψηλή κατηγορία και αν ηταν δίκαιο το αποτέλεσμα. Κα εγω διακρίνω πως ο Αρναούτης ήταν ο πιο γραμμωμένος και φορμαρισμένος αθλητης της κατηγορίας. επομένως με την κρίση της επιτροπής (κερδίζει ο πιο γραμμωμένος) ο Αρναούτης θα έπρεπε να είναι και ο γενικός νικητης... λέω εγω τωρα... Αν έχω λάθος ευχαριστως να ακούσω μια γνώμη απο κάποιον που ήταν παρον και δεν επιρεαζόταν απο φιλίες και συμπάθιες.


Συμφωνώ απόλυτα.



Αγαπητός σε μια ομοσπονδία είναι καποιος όταν έχεις χρόνια παραυσία αγωνιστικά, αλλά αυτο δεν σημαίνει πως πρέπει να προωθηθεί ο αθλητής λόγο συμπάθειας. Στόχος ενός αθλητή που συμμετάσχει για χρόνια, απο ένα σημειο και έπειτα παύει να είναι το πανελλήνιο, αλλά η διεθνής διάκριση. Αυτος είναι και ένας καλός λόγος να υπαρχουν οι ομοσπονδίες ώστε όσο το δυνατον περισσότεροι αθλητες να αγωνίζονται σε ψηλότερα επίπεδα. Όμως ένας ισορροπημένος αθλητής δεν αναζητάει συμπάθειες και χάρες όταν έχει ψηλούς στόχους, αλλά αντικειμενική κριτική για να βελτιώνεται.

Αν κάνουμε σύγκριση το πανελλήνιο του 2010 στη ΝΑΒΒΑ με τον αγώνα αυτόν, βλέπετε διαφορές και ομοιότητες ?

εδω θα απαντήσω εγω που γνωρίζω το έργο καλα , ο αρναούτης η ένας οποιοδήποτε αθλητής μπορεί να είναι γραμωμένος αλλα δεν μπορεί να κερδίσει εναν λιγότερο γραμμωμένο αλλα γραμωμένο αθλητή , έναν αγράμμωτο όμως σίγουρα , στην περίπτωση με τον αναγνώστου όμως ούτε μια στο εκατομύριο αφού ούτε ο αναγνώστου ήταν αγράμμωτος παρ ότι όχι στο 100% της φόρμας του , γιατι όντας λιγότερο γραμμωμένος επειδη έχει μεγαλύτερους μυς , ακόμη και λίπος να έχει και πιο χοντρό δέρμα λόγω μεγαλύτερου όγκου και βάθους μυών θα φαίνετε μπορεί και πιο κομμένος.

στο θέμα αγαπητός αθλητής η όχι είναι και παγκόσμιο φαινόμενο αυτο και εφαρμόζετε χρόνια και τι ενοώ , ένας αθλητής μπορεί να βγεί μια φορα καλός σαν κομήτης και αυτο είναι όλο και άλλος να δίνει συνεχόμενα παραστάσεις (όπως οι ηθοποιοί γιατι οι αθλητές δίνουν παράσταση και τραβάν τα βλέματα ) και σταθερότητα μεσα απο τις συμμετοχές και πάντα σε καλό επίπεδο , επόμενο και φυσιολογικό αθροιστικα αυτός με πολλες συμμετοχές και καλές παρουσίες να έχει μια εύνοια , αλλα και πάλι μπορεί να είναι διακριτική η εύνοια και να ευνοείτε εκεί που πρέπει και όχι να βγάζει μάτια να είναι δηλαδή κατώτερος και να κερδίζει ενω δεν πρέπει .

αυτο πολλες φορές είναι και αυθόρμητο , όπως όταν κάποιος είναι όνομα στο χώρο και να μην πεί κάποιος αυτόν προσέξτε τον , λόγο τού ονόματος υποσυνείδητα ο κριτής τον βλέπει διαφορετικα και τον προσέχει καλύτερα .

πράγμα που δεν συμβαίνει σε έμπειρους κριτες σε επαγγελματικούς αγώνες που είναι ψυχροί εκτελεστές και δεν επηρεάζονται απο ονόματα ενοώ ψυχολογικα και κρίνουν σαν να βλέπουν αγνώστους και έτσι είναι το σωστό

LION
22-10-11, 12:57
Δεν θάθελα να αναμιχθώ σε μια τέτοια "διαμάχη",αλλά πραγματικά νιώθω την ανάγκη να γράψω τα παρακάτω:

Mέσα στο forum γράφονται (εκτός απ'το χιούμορ που είναι κι αυτό αναγκαίο ειδικά αυτή την εποχή) απόψεις,"ξεδιπλώνονται" γνώσεις και μπορεί ο καθένας να ενημερωθεί για θέματα που τον αφορούν.

Στην αρχή διατηρούσα τις αμφιβολίες μου,ως προς την αντιμετώπιση που θα είχα,κυρίως από την ομάδα των υπευθύνων του forum (για ευνόητους λόγους).Διαπίστωσα στην πορεία,ότι οι γραμμές και οι αποστάσεις κρατούνται.

Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι ότι υπάρχουν αξιόλογοι άνθρωποι ,που μπορούν να σκέφτονται όπως πρέπει,παραμερίζοντας συμφέροντα,πολλές φορές για ανούσια πράγματα,χωρίς αυτό να σημαίνει ότι θα "απαρνηθεί"κανένας τις φιλίες πολλών χρόνων.

Εκτίθενται με αυτά που γράφουν όλοι και μπορούμε εύκολα να βγάλουμε τα συμπεράσματά μας,ποιος γνωρίζει και ποιος όχι και το ήθος και το χαρακτήρα του καθενός.

Σε καμμία περίπτωση δεν σχημάτισα άσχημη γνώμη,ακόμη κι όταν είχαν αντίθετη άποψη ή υποστηρίζαν αυτό που θεωρούν σωστό.Καλά κάνουν!
Δεν ξεπέρασαν τα όρια της ευγένειας για να φτάσουν στην αυθάδεια.

Αυτή τη στιγμή αποτελούν μία από τις πιο έγκυρες πηγές πληροφόρησης,παρουσιάζοντας πλήρως όλους τους αγώνες ΒΒ στην Ελλάδα,σε αντίθεση με άλλα forum.

Eνα ευχαριστώ απ'όσους αγαπούν το άθλημα είναι λίγο!
Συνεχίστε παιδιά!:thumbup::thumbup::thumbup:

(ας μεταφερθεί ή σβηστεί,δεν αφορά τον αγώνα)

mantus3
22-10-11, 17:07
Ρε παιδιά, ξεκινήσαμε από τον αγώνα και καταλήξαμε σε ξε-κατίνιασμα.
Δεν ήμουν παρόν για προσωπικούς λόγους στον αγώνα αν και θα το ήθελα. Οπότε δεν μπορώ να εκφράσω γνώμη και άποψη για τις συμμετοχές κτλ. Αλλά θα ήθελα να ρωτήσω έτερους και αμφότερους κάτι το ίσως αυτονόητο, αφού είναι κοινό μυστικό ότι οι αγώνες μετά το καλοκαίρι δεν έχουν να δήξουν κάτι το ιδιαίτερο σε επίπεδο, αλλά και σε συμμετοχές, προς τι όλο αυτό; Μας φταίει απότομα σε κάτι η nabba; Τόσα χρόνια έτσι δεν γινόταν; Άλλαξε κάτι τώρα;


Άμα θέλετε να βγάλετε πικροχολίες ο ένας για τον άλλον, γιατί δεν πάτε σε κανένα άλλο τόπικ; Εμείς που δεν είμαστε ούτε mods αλλά ούτε και αθλητές (1,67 – 86kg – 18%bf) τι σας φταίμε;

Aggel
22-10-11, 18:10
Καλησπέρα και συγχαρητήρια καταρχήν σε όλους τους αθλητές ... αλλά αυτό που γίνετε εδώ μέσα αυτές τις μέρες με το θέμα των αγώνων νομίζω πως είναι του ματς..συγχαρητήρια στον Γιάννη Αναγνωστου στον Χρήστο Αρναουτη .που τους γνωρίζω προσωπικά ... τώρα όσο για τα προσωπικά του καθενός νομίζω πως δεν είναι ο σωστός χρόνος κ τόπος για να λύσετε τις διαφορές σας ... άντρες είστε βρείτε τα..... ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ......

TRIANTAFYLLOU
22-10-11, 18:19
εντάξει ζωντανό φόρουμ είναι και καμια φορα ξεφεύγουν λίγο τα πράματα , βλέπεις στον χώρο μας και με τα υψηλα επίπεδα τεστοστερόνης ανάβουν τα αίματα πιο εύκολα :P:P, αλλα το θέμα είναι να ηρεμούν τα πράματα γρήγορα και να διαχειριζόμαστε έμπειρα και με λογική τέτοιες καταστάσεις , ώστε να παίρνουν τέλος γρήγορα και να υπάρχει αποκατάσταση ηρεμίας και αντικειμενικότητα .

ήταν μια παρένθεση που έλαβε τέλος , αλλα πάντα κάτι αποκομίζουμε και μαθαίνουμε και απο τέτοιες εντάσεις και πρέπει αν θέλουμε έστω απο τέτοιες καταστάσεις να αποκομίζουμε κάτι θετικό .

απο δω και πέρα το τόπικ αυτο είναι καθαρα για την προβολή του αγώνα και των αθλητών που όλοι ξέρουμε πως το μόνο που εισπράτει ενας αθλητής του ββ είναι η ηθική ικανοποίηση :toast::toast:

S. KTISTAKIS
22-10-11, 20:12
ΒΒ ΙΙ
1ος 85 Ιωάννου
2ος 91 Mikey El Masri
3ος 11 Μαυροπαυλίδης


"Χρωσταω" και τον σχολιασμο το πως ειδα την μεσαια κατηγορια "παρεξηγησης":

Μεσαια Κατηγορια ΒΒ ΙΙ

1ος ΙΩΑΝΝΟΥ: O 2oς πιο κομμενος αθλητης ολοκληρης της βραδυας με εμφανη τα σημαδια βελτιωσης στο ποζαρησμα - στησιμο εχωντας αφησει ομως αρκετα περιθωρια ακομα σε αυτο τον τομεα ! Ο πιο "λιγος" μυικα της κατηγοριας με καλυτερη ομως συμμετρια - παρουσια !

2ος MIKEY : Δουλεμενο σωμα με σχετικα καλη μυικοτητα . Καθολου ελεγχος και προβολη του σωματος απο την μεση και κατω ! Εδειχνε πολυ "τσαμπουκας" (βλεμα) κατι που προσωπικα εμενα χαλαει την εικονα ενος αθλητη. ΣΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΚΥΠΕΛΛΑ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΑΘΛΗΤΕΣ ΜΕ ΞΕΝΗ ΥΠΗΚΟΟΤΗΤΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ! Φτιαξτε μια κατηγορια αλλοδαπων. Απο οτι μαθαινω θα ειναι και στην "ΕΛΛΗΝΙΚΗ" αποστολη στο εξωτερικο......Δεν εχω κατι προσωπικο με τον αθλητη απλα δεν γινετε να "βαφτηζεσε" μονο και μονο για να κερδησουμε μια συμμετοχη.

3ος ΜΑΥΡΟΠΑΛΙΔΗΣ : Θα ελεγα ο πιο ασυμετρος αθλητης του αγωνα. Αλλος αθλητης απο την μεση και πανω αλλος απο την μεση και κατω ! Ενω ειχε να δειξει αλλα και να κρυψει ΠΟΛΛΑ "στραμπουληξε" το σωμα του και εχασε πολλες θεσεις. Θεωρω οτι πληρωσε το τιμημα του πρωτοεμφανιζομενου καθως το ποζαρησμα του ηταν καταδικαστηκο για την θεση που κατελαβε.

Για ΕΜΕΝΑ οι θεσεις θα επρεπε να ηταν :

ΒΒ ΙΙ
1ος ΙΩΑΝΝΟΥ
2ος ΜΑΥΡΟΠΑΛΙΔΗΣ
3ος ΚΟΡΩΝΙΔΗΣ

ΑΛΛΟΔΑΠΩΝ
1ος ΜΙΚΕΥ

Αρα και ετσι που δοθηκαν τα αποτελεσματα εκεινη την βραδυα ειναι ΣΩΣΤΑ !

Aggel
23-10-11, 10:46
:thumbup:
εντάξει ζωντανό φόρουμ είναι και καμια φορα ξεφεύγουν λίγο τα πράματα , βλέπεις στον χώρο μας και με τα υψηλα επίπεδα τεστοστερόνης ανάβουν τα αίματα πιο εύκολα :P:P, αλλα το θέμα είναι να ηρεμούν τα πράματα γρήγορα και να διαχειριζόμαστε έμπειρα και με λογική τέτοιες καταστάσεις , ώστε να παίρνουν τέλος γρήγορα και να υπάρχει αποκατάσταση ηρεμίας και αντικειμενικότητα .

ήταν μια παρένθεση που έλαβε τέλος , αλλα πάντα κάτι αποκομίζουμε και μαθαίνουμε και απο τέτοιες εντάσεις και πρέπει αν θέλουμε έστω απο τέτοιες καταστάσεις να αποκομίζουμε κάτι θετικό .

απο δω και πέρα το τόπικ αυτο είναι καθαρα για την προβολή του αγώνα και των αθλητών που όλοι ξέρουμε πως το μόνο που εισπράτει ενας αθλητής του ββ είναι η ηθική ικανοποίηση :toast::toast:

:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

Aggel
23-10-11, 10:49
"Χρωσταω" και τον σχολιασμο το πως ειδα την μεσαια κατηγορια "παρεξηγησης":

Μεσαια Κατηγορια ΒΒ ΙΙ

1ος ΙΩΑΝΝΟΥ: O 2oς πιο κομμενος αθλητης ολοκληρης της βραδυας με εμφανη τα σημαδια βελτιωσης στο ποζαρησμα - στησιμο εχωντας αφησει ομως αρκετα περιθωρια ακομα σε αυτο τον τομεα ! Ο πιο "λιγος" μυικα της κατηγοριας με καλυτερη ομως συμμετρια - παρουσια !

2ος MIKEY : Δουλεμενο σωμα με σχετικα καλη μυικοτητα . Καθολου ελεγχος και προβολη του σωματος απο την μεση και κατω ! Εδειχνε πολυ "τσαμπουκας" (βλεμα) κατι που προσωπικα εμενα χαλαει την εικονα ενος αθλητη. ΣΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΚΥΠΕΛΛΑ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΑΘΛΗΤΕΣ ΜΕ ΞΕΝΗ ΥΠΗΚΟΟΤΗΤΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ! Φτιαξτε μια κατηγορια αλλοδαπων. Απο οτι μαθαινω θα ειναι και στην "ΕΛΛΗΝΙΚΗ" αποστολη στο εξωτερικο......Δεν εχω κατι προσωπικο με τον αθλητη απλα δεν γινετε να "βαφτηζεσε" μονο και μονο για να κερδησουμε μια συμμετοχη.

3ος ΜΑΥΡΟΠΑΛΙΔΗΣ : Θα ελεγα ο πιο ασυμετρος αθλητης του αγωνα. Αλλος αθλητης απο την μεση και πανω αλλος απο την μεση και κατω ! Ενω ειχε να δειξει αλλα και να κρυψει ΠΟΛΛΑ "στραμπουληξε" το σωμα του και εχασε πολλες θεσεις. Θεωρω οτι πληρωσε το τιμημα του πρωτοεμφανιζομενου καθως το ποζαρησμα του ηταν καταδικαστηκο για την θεση που κατελαβε.

Για ΕΜΕΝΑ οι θεσεις θα επρεπε να ηταν :

ΒΒ ΙΙ
1ος ΙΩΑΝΝΟΥ
2ος ΜΑΥΡΟΠΑΛΙΔΗΣ
3ος ΚΟΡΩΝΙΔΗΣ

ΑΛΛΟΔΑΠΩΝ
1ος ΜΙΚΕΥ

Αρα και ετσι που δοθηκαν τα αποτελεσματα εκεινη την βραδυα ειναι ΣΩΣΤΑ !
:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup: σωστα τα λες

KATERINI 144
23-10-11, 14:02
Μια φωτογραφία από τα παρασκηνια του αγωνα,ο Γιαννης Μαγκος και η Βουλα Γκασιαμη η οποια θα συνεχίσει τις αγωνιστικες της υποχρεωσεις προετοιμαζόμενη για Παγκοσμιο της WFF (NABBA) (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?17660-WFF-Παγκ�_�_μιο-Bodybuilding-amp-Fitness-5.11.2011-(Graz-A�_�_�_�_ία�_)&p=459986#post459986) στο Gratz της Αυστριας στις 5 Νοεμβριου


33117

TEFAAtzis
23-10-11, 14:40
δεν την εμφανιζει

beefmeup
23-10-11, 14:46
:unsure:
εγω την βλεπω κανονικα..

TEFAAtzis
23-10-11, 14:59
τωρα ναι αλλα πριν οχι δεν ξερω γιατι

Eddie
23-10-11, 16:03
Καλα η φωτο με τη βουλα και τον Μαγκο ειναι τοπ!!Ζευγαρι 4κεφαλων 2011 :green:

Καλη συνεχεια και στη Βουλα με τον νεο leader κυριο Χρυσοβεργη :clap:

KATERINI 144
24-10-11, 13:18
κάποια οφ ποστ μεταφέρθηκαν στα οφ.... το ιδιο θα γινει και με τα επόμενα οφ, θα πάνε στα οφ.....

bodystyle
24-10-11, 13:31
Γιώργη , δεν μας ανανοίνωσες(αν και θα επρεπε να το κανει η nabba ) ποιοι θα μας εκπροσωπήσουν στο wff universe.'Eχω ακούσει για τον Ιωάννου.τον Αρναούτ. ,την Κασιάμη ,τον mike, τον δικό μας τον Γιαννόπουλο. Θα είναι 13 άτομα έχω μάθει η αποστολή ?

luckyseven
24-10-11, 13:40
Και οι δύο φοβεροί καλά στην Βούλα έχω αδυναμία δεν παίζεται η κοπέλα μια ερώτηση συγνώμη αν βγω οφφ σε ποιά κατηγορία θα αγωνιστεί η Βούλα γιατί βλέπω έχει 5 κατηγορίες καλά εννοείται πως δεν θα διαγωνιστεί στην τζούνιορ.

KATERINI 144
25-10-11, 12:16
Και οι δύο φοβεροί καλά στην Βούλα έχω αδυναμία δεν παίζεται η κοπέλα μια ερώτηση συγνώμη αν βγω οφφ σε ποιά κατηγορία θα αγωνιστεί η Βούλα γιατί βλέπω έχει 5 κατηγορίες καλά εννοείται πως δεν θα διαγωνιστεί στην τζούνιορ.ο διαχωρισμός των αθλητών/αθλητριών γίνεται πριν τον αγώνα, ανάλογα με την κατάσταση του καθενός (μυηκότητα κλπ) παίζει και στην ανάλογη κατηγορία.

m3ssias
25-10-11, 14:26
Ηταν πολυ ωραιος αγωνας.... Συγχαρητηρια και στη Διοργανωση, αλλα και σε ολο κοσμο που ηταν εκει και γεμισε την αιθουσα...Ειδα πολλους φιλους απο κοντα, καθως και φιλους απο το φορουμ οπως ο Ηλιας, ο Φωτης, ο Στελακος , ο Γιαννης (mad_chadd)! Το επιπεδο μου αρεσ εκαι οι αθλητες ηταν πολυ καλοι και με εκαναν εντυπωση ο Μιληαδης και ο ναουμ απο σερρες, για τις βελτιωσεις που ειχαν απο την ανοιξη που διαγωνισθηκαν τελευταια φορα....
Ειχα επισης την τυχη να γνωρισω και τον Στελιο Κτιστακη απο κοντα, και μου εκανε εντυπωση που ειναι απλος και αγαπαει τοσο πολυ το αθλημα, μ ειπε καποια πραματα που τα κρατησα και θα εχω σαν εφοδια στην ενασχοληση με το σιδερενιο αθλημα:thumbup:
Να στε κλα ολοι σας, η επαρχια εκτιμα ιδιαιτερα οπως αποδυκνυεται τους αγωνες ββινκ, κ αυτο φανηκε με μια γεματη "ζεστο" κοσμο αιθουσα.

Βρισκομαι στη Στοκχολμη , κ θα βρισκομαι για πολλυυυυυυ καιρο ακομη, οσους φιλους δεν προλαβα να συναντησω πριν φυγω (giannhs64) θα τους συναντησω με την πρωτη ευκαιρια μολις κατεβω ή θα τα πουμε σε καπιον αγωνα απο κοντα.

Να στε καλα:toast:

Madd_Chadd
25-10-11, 15:54
Ηταν πολυ ωραιος αγωνας.... Συγχαρητηρια και στη Διοργανωση, αλλα και σε ολο κοσμο που ηταν εκει και γεμισε την αιθουσα...Ειδα πολλους φιλους απο κοντα, καθως και φιλους απο το φορουμ οπως ο Ηλιας, ο Φωτης, ο Στελακος , ο Γιαννης (mad_chadd)! Το επιπεδο μου αρεσ εκαι οι αθλητες ηταν πολυ καλοι και με εκαναν εντυπωση ο Μιληαδης και ο ναουμ απο σερρες, για τις βελτιωσεις που ειχαν απο την ανοιξη που διαγωνισθηκαν τελευταια φορα....
Ειχα επισης την τυχη να γνωρισω και τον Στελιο Κτιστακη απο κοντα, και μου εκανε εντυπωση που ειναι απλος και αγαπαει τοσο πολυ το αθλημα, μ ειπε καποια πραματα που τα κρατησα και θα εχω σαν εφοδια στην ενασχοληση με το σιδερενιο αθλημα:thumbup:
Να στε κλα ολοι σας, η επαρχια εκτιμα ιδιαιτερα οπως αποδυκνυεται τους αγωνες ββινκ, κ αυτο φανηκε με μια γεματη "ζεστο" κοσμο αιθουσα.

Βρισκομαι στη Στοκχολμη , κ θα βρισκομαι για πολλυυυυυυ καιρο ακομη, οσους φιλους δεν προλαβα να συναντησω πριν φυγω (giannhs64) θα τους συναντησω με την πρωτη ευκαιρια μολις κατεβω ή θα τα πουμε σε καπιον αγωνα απο κοντα.

Να στε καλα:toast:

:thumbup::clap::toast:
Υ.Γ : Καλα να περνας Χρηστο περιμενω σε κανα 2μηνο φωτο με την βελτιωση σου!!!;)

TRIANTAFYLLOU
25-10-11, 16:42
σίγουρα θα τα πούμε χρήστο με την πρώτη ευκαιρία , όλα να πάν καλά στην καινούρια σου ζωή στην Σουηδία , γιατι εδω δύσκολα τα πράματα και καλα που αυτός ο αγώνας έγινε πρίν φύγεις και τα είπαμε έστω και λίγο απο κοντά:toast::toast:

m3ssias
25-10-11, 17:35
:thumbup::clap::toast:
Υ.Γ : Καλα να περνας Χρηστο περιμενω σε κανα 2μηνο φωτο με την βελτιωση σου!!!;)

να σαι καλα ρε γιανναρα!! κ εσυ το ιδιο! 2 μηνες?! μου βαζεις δυσκολα, γιατι μεχρι να μπω στο προγραμμα εδω με διατροφες και προπονησεις, πρεπει να ταχτοποιησω πρωτα την ζωη μου απο θεμα κοινονικης αφομοιωσης και εργασιας...οποτε θα αργησω λιγακι να μπω δυναμικα αλλα οταν μπω θα ποσταρω σιγουρα φοτος και 8α κατεβω να τα πουμε και απο κοντα!


σίγουρα θα τα πούμε χρήστο με την πρώτη ευκαιρία , όλα να πάν καλά στην καινούρια σου ζωή στην Σουηδία , γιατι εδω δύσκολα τα πράματα και καλα που αυτός ο αγώνας έγινε πρίν φύγεις και τα είπαμε έστω και λίγο απο κοντά:toast::toast:

σ ευχαριστω Ηλια!! χαρηκα που σε ειδα κι απο κοντα στους αγωνες, δυστυχως δεν μπορεσα να ακολουθησω μετα στο τραπεζι , γιατι τα παιδια που ειχα μαζι μου ηθελαν να τους παω στη θεσσαλονικη...οπως και να χει θα την παρουμε την ρεβανς και θα ξαναβρεθουμε παρεα ολοι οι φορουμιτες:thumbup:

bodystyle
26-10-11, 10:43
χρηστο ,καλα να περνας και... μακαρι να τα πουμε στον επομενο αγωνα της nabba την ανοιξη. Οπως παν τα πραγματα εδω μας βλεπω ολους για εξω!

m3ssias
26-10-11, 11:27
Να σαι καλα βασιλη!! Ευχομαι καλη επιτυχια και στο Γιαννη , στον μεγαλο αγωνα που εχει μπροστα του, αν και ειμαι σιγουρος οτι θα παει πολυ καλα !!!!:toast:



χρηστο ,καλα να περνας και... μακαρι να τα πουμε στον επομενο αγωνα της nabba την ανοιξη. Οπως παν τα πραγματα εδω μας βλεπω ολους για εξω!

teoprasari
27-10-11, 01:43
μoλις βρηκα χρονο να μπω στο ιντερνετ μετα απο τοσες μερες λογω οτι χτες εγινα για πρωτη φωρα πατερας.ειδα οτι γραφτικαν πολλα σχολια σε σχεσει με την αρχικη μου κριτικη.αρνιτικα και καποια θετικα.μπορει να ξεφυγε και σε καποια σημια οι σηζυτηση και για αυτο σβιστηκαν απο τους μοντ τα διαφορα ασχημα σχολια που ειπωθηκαν.αυτο το φορουμεχει διμιουργιθει για να ανταλασουμε αποψεις.σιγουρα δεν μπορουμε να συμφωνουμε ολοι με ολα.ετσι ειναι οι συζητησεις θα υπαρχουν και αντιπαραθεσεις.θελω να πω καποια πραγματα για να κλεισει αυτοι η ασχημη εικονα που διμιουργειθηκε.πρωτον θελω να ζητησω συγνωμη αν προσεβαλα καποιον απο τους συναθλητες μου γιατι στους τελευτεους τρεις αγωνες που πηρα μερος ημουν πολη νευριασμενος με καποια περιστατικα και αυτο με εκανε να βγαινω στην σκηνη πανω με μια σταση οχι και πολη καλη,ισως και αλλαζονικη.αν τους προσεβαλα με αυτη μου την σταση τους ζητω συγνωμη.το ιδιο οφειλω και στους θεατες που μπορει να προσεβαλα.αυτοι την σταση την ειχα ακομα και οταν κερδιζα τον αγωνα.δεν ηταν σταση μονο οταν εχανα γιατι εχω χασει πολλες φωρες.απλα τους τελευτεους μου αγωνες αρχισα να μην τους διασκεδαζω.και αυτο ειναι κακο.
Στον μεγαλο Σ.ΚΤΙΣΤΑΚΗ θα απαντησω οτι κατεβηκα στον αγωνα την τελευταια στιγμη γιατι ηθελα να υποστιριξω την ομοσπονδια και τον διοργανωτη σε αυτον τον πολυ καλα οργανομενω αγωνα που τον τονισα απο την πρωτη στιγμη.δεν προετοιμαστικα καθολου εβγαλα τα ρουχα και ποζαρα.θα κανω πραξη αυτο οπου μου ειπες και θα ζητησω συγνωμη στον γιωργο τον τσιλοπουλο εδο μεσα στο φορουμ και οχι τηλεφωνικα οπως μου εγραψες γιατι εδω μεσα τον προσεβαλα.οποτε εδω μεσα θα του ζητησω και συγνωμη.πραγματη επρεπε οτι ειχα να του πω να του το πω σε εκεινων και οχι εδω μεσα.εκανα λαθος.
να ξερεις οτι στην κρητη ειχα ετοιμαστει για να ερθω και να παιξω και στεναχωρεθηκα πολη που δεν ηρθα αλλα κατι συνεβησε και δεν μπορεσα..
Δεσμευομαι απο τωρα στον επομενω αγωνα που θα διοργανωσεις θα ειμαι σιγουρα παρων και σε φορμα 100 τις 100.θα ερθω για δυο λογους.γιατι τον αγωνα σου θα τον χαρω πραγματικα και δευτερων γιατι ειναι τιμη μου να συμετασχω σεναν αγωνα σου και να γνωρισω απο κοντα την ομορφη κρητη.και για ενα τελευτεο λογο.γιατι οταν γλεντα μαζι ο ποντος με την κρητη,θαρεις εγινετε σεισμος σε τουτο τον πλανιτη......οποτε φανταζεσαι τι εχει να γινει.
και για να απαντησω σε καποιους που θα σκεφτουν οτι γλυφω τον στελιο τον κτιστακη θα σας πω μονο ενα.οτι οσες φωρες επαιξα με αθλητη του εχω χασει.παντα ομως χαιρομουν γιατι αντιμετοπιζα πολυ καλους αθλητες και διναμε ορεες μαχες.απλα καποιοι ανθρωποι αξιζουν σεβασμο,και οχι επειδη πρεπει αλλα επειδη το αξιζουν...
και καποια πραγματα για να κλεισουμε.
ο αγωνας που εγινε στην αλεξανδρεια ηταν παρα πολη καλα οργανομενως και συνχαρητιρια σε οσους ετρεξαν.μπραβο τους.
σε καθε αποτελεσμα κριτων παντα θα υπαρχουν διαφωνιες.παντα οι χαμενοι εχουν την ταση να γρινιαζουν,ομως και καθε τι που λεγεται δεν πρεπει να το πιστευουμε και απολυτα.εξαλου το αθλημα ειναι υποκειμενικο και οχι αντικημενικο που εκει τα αποτελεσματα θα ητανε ξεκαθαρα.
το ββ ειναι ενα απο τα ποιο δυσκολα και σληρα αθληματα που υπαρχουν στον κοσμο.και ομως δεν το θεωρουνε καν αθλημα.το θεορουνε ενα σοου χαμηλης ποιοτητας ακομα και αυτοι που κερδισουν απο αυτο<εταιριες συμπ>και εμας δεν μας θεωρουνε καν αθλητες.
θα συμφωνησω με τον muscleboss η καπως ετσι πρεπει να τον λενε.απο τις τρεις ομοσπονδιες που υπαρχουν αυτοι την στιγμοι στην ελλαδα το καλυτερο επιπεδο το εχει η wabba.εχω παιξει και στις τρεις.
ομως ενα ειναι το σιγουρο.οτι καποιοι ξοδευουνε και καποιοι οικονομανε.δεν ειναι τυχαιο που υπαρχουν τρεις ομοσπονδιες στην ελλαδα.και τρεις πρωταθλητες
το οτι καποιοι αθλητες επιλεγουν να παιζουν σε μια ομοσπονδια απο τις τρεις αυτο δεν μειωνει την αξια τους.
εξαλου οι αθλητες σε οποια ομοσπονδια και αν αποφασισουν να παιξουν μονο ξοδευουνε λεφτα.καποιοι πολλα και καποιοι ποιο λιγα.οι αθλητες μονο ζημια κανουν οταν κανεβενουν σε αγωνες στην τζεπη τους και στην υγεια τους.γιαυτο πρεπει να ξυπνησουμε ολοι.δεν χρειαζεται να φανατηζομαστε με κανεναν και με τιποτα.πρεπει να ενοθουμε αν θελουμε να αλλαξει κατι προς το καλυτερο.εκτος αν μας αρκει το να βγαινουμε πρωτοι στην ελλαδα και περνουμε ενα κυπελλο.ακομα και σε παγκοσμιο εππιπεδο να βγεις πρωτος θα εχεις πετυχει ακομα μεγαλυτητεροι ζημια στην τσεπη σου.γιατι δεν θα επικομιστεις απολυτος τιποτα.
αυτα ας τα αναλογηστουνε οι αθλητες και αυτοι που γραφουν χωρις να εχουν γνωσει του θεματος.
το 15 πανελληνιο κυπελλο ελαβε τελος.συνχαρητιρια σε ολους και παλη που ετρεξαν για να εκπληρωθει σε τετοιους δυσκολους καιρους μια τετοια οραια οργανωση.συνχαρητιρια σε ολους τους νικητες τον κατηγοριων για την πολυ καλη τους προετοιμασια και καλη επιτυχια στην ελληνικη αποστολη που θα μας εκπροσωπησει στο παγκοσμιο πρωταθλημα στην αυστρια..και στον συναθλητη μου τον γιαννη τον γιαντζογλου καλη επιτυχια στον μεγαλο αγωνα που θα παιξει στην αμερικη..δειξτε σε ολους τι εστι ελλαδα τι εστι ελληνας....

KATERINI 144
27-10-11, 09:20
Στον μεγαλο Σ.ΚΤΙΣΤΑΚΗ θα απαντησω οτι κατεβηκα στον αγωνα την τελευταια στιγμη γιατι ηθελα να υποστιριξω την ομοσπονδια και τον διοργανωτη σε αυτον τον πολυ καλα οργανομενω αγωνα που τον τονισα απο την πρωτη στιγμη.δεν προετοιμαστικα καθολου εβγαλα τα ρουχα και ποζαρα.θα κανω πραξη αυτο οπου μου ειπες και θα ζητησω συγνωμη στον γιωργο τον τσιλοπουλο εδο μεσα στο φορουμ και οχι τηλεφωνικα οπως μου εγραψες γιατι εδω μεσα τον προσεβαλα.οποτε εδω μεσα θα του ζητησω και συγνωμη.πραγματη επρεπε οτι ειχα να του πω να του το πω σε εκεινων και οχι εδω μεσα.εκανα λαθος.
:thumbup: :clap::clap:

υσ:να σου ζήσει το παιδάκι να το χαίρεστε.

TRIANTAFYLLOU
27-10-11, 16:43
να σου ζήσει το παιδάκι θόδωρε γερό κι ευτυχισμένο , όλα τα άλλα έρχονται δευτερεύοντα και οι αγώνες και όλα , υγεία να υπάρχει και την επόμενη φορα με σωστη προετοιμασία όλα θα πάν όπως πρέπει :thumbup::thumbup:

G.TZILOPOULOS
31-10-11, 13:35
Γιώργη , δεν μας ανανοίνωσες(αν και θα επρεπε να το κανει η nabba ) ποιοι θα μας εκπροσωπήσουν στο wff universe.'Eχω ακούσει για τον Ιωάννου.τον Αρναούτ. ,την Κασιάμη ,τον mike, τον δικό μας τον Γιαννόπουλο. Θα είναι 13 άτομα έχω μάθει η αποστολή ?

Γεια σου Γιάννη .
Τα παιδιά που θα πάνε στην Αυστρία στο παγκόσμιο πρωτάθλημα wff,
Είναι οι.
Μιλιαδης Παύλος
Ιωάννου Παναγιώτης
Τσιτονας Γεώργιος
Ταιηλορ Σοφοκλής
Γιαννόπουλος Ιωάννης
Μοχαμετ ελ ντι
Αρναουτης Χρήστος

Γκασιαμη βούλα.
Από πλευράς μου τους εύχομαι καλή επιτυχία .