PDA

Επιστροφή στο Forum : Όγκος μόνο με πρωτεϊνη κ κρεατίνη?



siamoto
12-02-08, 19:25
HI PAIDIA.8A H8ELA NA ROTISO AN EISTE SUMFONOI ME TO NA PAREI KAPOIOS MIA APLH KA8ARH PROTEINH KAI MIA APLH KREATINH ETSI OSTE NA DEI APOTELESMA.PX. FOUSKOMA KAI META TO TELOS THS 8ERAIPEIAS NA KSEKINHSEI FOUL RU8MOUS GRAMMOSHS. EPIPLEON 8A H8ELA N M PEITE AN MAZI ME AUTA TA 2 SUMPLIROMATA XREIAZETAI NA PAREI AMINOKSEA H GLOUTAMINH.EUXARISTO

RUHL
12-02-08, 19:33
Aναλογως ποσα χρονια ασχολεισε

ποσα χρονια κανεις?


Ναι πρεπει να κανεις πρωτα ογκο να παρεις μυις μετα γραμμωση

Οποιο συμπληρωμα και αν παρεις δεν θα καταφερεις τιποτα αμα δεν κανεις διατροφη

billys15
12-02-08, 19:41
Αν υπαρχει καλη διατροφη,οπως ειπε ο Ruhl,αλλα και προπονηση καλη,εγω ναι ειμαι συμφωνος γιατι δινουν μια επιπλεον ωθηση.Αν ομως δεν υπαρχει καλη διατροφη,οχι δεν συμφωνω καθολου.

Duke-Nukem
12-02-08, 19:41
ελληνικά Plz :)
η διατροφή είναι το νούμερο1 βασικό πράγμα. πες μας λίγο την καταστασή σου, ηλικία, χρόνια γυμναστικής, για να σε βοηθήσουμε περισσότερο :army2:

Gasturb
13-02-08, 05:28
Aκριβώς ότι είπαν τα παιδιά siamoto κ απλά να συμπληρώσω ..

1. Ανακοινώσεις => Αλλαγή προτεραιότητας θεμάτων

Gt

nickos46
13-02-08, 11:16
1 δεν είναι θεραπεία.

2 μην κανεις γράμμωση άμα δεν έχεις όγκο "χθως από κουραστικό χάνεις και μύες μαζί οποτε κανε και το καλοκαίρι όγκο και το επόμενο καλοκαίρι άμα είσαι σε καλά επίπεδα κανε γράμμωση.

3 πρέπει να αλλάξεις την διατροφή σου και να την βελτίωσης αλλιώς μην περιμένεις τίποτα είμαστε ότι τρώμε..

άμα θες πόσταρε καμια φωτό την διατροφή σου και τον συνολικό χρόνο ενασχόλησης σου με το άθλημα

τα συμπληρώματα πάρτα είναι καλά.

Muscleboss
13-02-08, 12:14
^ ακριβώς ό,τι είπε ο νίκος! :awesome:

ΜΒ

siamoto
13-02-08, 13:28
ευχαριστώ παιδιά

siamoto
13-02-08, 19:12
5 φορές τη βδομάδα προπονηση και 35 περίπου λεπτα αεροβιας ασκησης καθημαρινα.90 κιλα ειμαι περιπου και ασχολουμαι 4 χρονια