PDA

Επιστροφή στο Forum : Creabose (Scitec Nutrition)



jackaction
21-08-11, 15:31
Supplement Facts
Serving size: 5 g
Amount per serving % Daily Value
Calories 47 kcal
Creatine Monohydrate 4000 mg †
Ribose 1000 mg †

† Daily Value not established.
Ingredients: Creatine Monohydrate, D-Ribose


Sizes: 300 g – 60 servings

Directions: Take 2-4 serving daily, right after training and before meals. You can add Creabose to your shakes.

Allergen info: Manufactured in a facility that processes milk, soy and egg proteins, and peanuts!

jackaction
21-08-11, 15:33
δεν μπορω να ανεβασω την φοτο του προιοντος:unsure:

jackaction
21-08-11, 15:54
την ξεκιναω η απο αυριο η απο βδομαδα παντος με προβληματισε ο τυπος απο το μαγαζι γιατι μου ειπε οτι η συγκεκρημενη δν εχει φορτομα αλλα μεχρι να τελιωσει το κουτι απλα 5γρ το πρωι και 5 μιση ωρα πριν προπο...καπιος να εχει παρει κατι παρομοιο?:turtle:

Tasos Green
21-08-11, 16:04
3027930280

;);)

προσωπικά δεν την εχω δοκιμάσει αλα δεν ειναι και τιποτα τρομερό... την βρήκες σε καλη τιμη?

jackaction
21-08-11, 16:17
μου πουλισε πακετο με πρωτεινη κτλ απλα επειδη ειχε ο ιδιος το μαγαζι τον ειπα οτι δν παιζει να τα παρω αν δεν κανει κατι με τιν τιμη γιατι πηγε να με ψιλογδαρει το θεμα μου ομως ειναι η δοσολογια που μου ειπε. εγω θα το πηγαινα 3 φορες τη μερα φορτοση 1 βδομαδα και μετα 3-4 βδομαδες 1 δοση τη μερα

Tasos Green
21-08-11, 16:22
και με 4 δοσεις την μερα μπορεις να κανεις φόρτωμα... μια δόση για μετα το φόρτωμα μου φαινεται λιγο.. 4 γρ.... καλυτερα 1- 1/2 καντο..;)

τι δωση σου πρότεινε αυτος?

jackaction
21-08-11, 16:26
1 με το που ξυπνισω και μια μιση ωρα πριν την προπονηση :unsure:

μου φανικε τερμα ακυρο ομως μιας και δεν ειναι καποια ιδιατερη φορμουλα απλα θεοριτικα πιο αποροφησημη η ετσι οπως τα ελεγε και εψαξα και αλλου με λιγοτερες "επιπτωσεις"(κραμπες κτλ δεν θα μας πεσουν και τα μαλλια:green:)

beefmeup
21-08-11, 17:47
κρεατινη με ριβοζη ειναι..
καλη λογικα οπως καθε μονουδρικη..
κ καλο ειναι να κανεις κ ενα φορτωματακι,εκτος αν ξερεις οτι σε πιανει κ χωρις φορτωμα η κρεατινη.

jackaction
01-09-11, 21:26
πρωτη βδομαδα δεν εχω κανενα παραπονο...ανυσηχησα γιατι ειχε μια καποια ωσμη το κουτι και αποτι θυμαμαι οι κρεατινες δεν μυριζουν.
ολα καλα ολα ανθηρα αλλα ξανα ποτε (ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ λογο τιμης)

εντιτ τελικα την χρησημοποιησαν σαν μονουδρικη δηλαδη φορτομα 15 γρ 5-6 συντηρηση ενω αυτος που μου την πουλισε ειπε να το παω 1 δοση πριν προπ και μια μετα μεχρι να τελιωσει το κουτι αλλα δεν μπορω να φανταστω για πιο λογο