PDA

Επιστροφή στο Forum : Tribulus Terrestris 1200 (Body Attack)



Madd_Chadd
22-08-11, 17:38
http://www.body-attack.com/bilder/png/Tribulus-Terrestris-1200_500.png

The Original Body Attack Tribulus Terrestris 1200 capsules contain 100% high-purity Tribulus Terrestris extract. Body Attack Tribulus Terrestris can boost the enhancement of muscle mass, energy and performance in connection with hard and intensive training.

Body Attack Tribulus Terrestris 1200 capsules have a concentration of 1200mg Tribulus Terrestris per capsule. Depending on that the saponine content is highly concentrated, so Body Attack Tribulus Terrestris 1200 is one of the best high-performance Tribulus capsules you can get!

Compare Body Attack Tribulus Terrestris in quality (1200 mg Tribulus Terrestris Extract) and price with others - you´ll see!


Dosage:

* Take 1 Capsule each day with liquid ca. 30 minutes before hard and intensive workout.
* While on diet or muscle take 1 capsule with liquid right after raise.

Content: 150 capsules (Maxi Caps)

pepeismenos karga
22-08-11, 17:49
εγω περσυ επερνα της now που καθε καψουλα ειχε 1000mg....ε στα 6 γρ.[6 καψουλες δηλαδη] κατι εβλεπα....με το ασπαρτικο εχω δει καλυτερα πραγματα απο τριμπουλους......παντως σαν δοσολογια ειναι μπομπα το συγκεκριμενο...απο τιμη τι λεει?

Madd_Chadd
22-08-11, 17:56
εγω περσυ επερνα της now που καθε καψουλα ειχε 1000mg....ε στα 6 γρ.[6 καψουλες δηλαδη] κατι εβλεπα....με το ασπαρτικο εχω δει καλυτερα πραγματα απο τριμπουλους......παντως σαν δοσολογια ειναι μπομπα το συγκεκριμενο...απο τιμη τι λεει?

Eνα μπλε απο ενα μαγαζι στη πολη μou.

pepeismenos karga
22-08-11, 17:59
ενα μπλε....καλοοοοο

Devil
23-08-11, 04:26
αυτο ειναι χυμα το φυτο.... δεν βλεπω πουθενα να ειναι standardized.....

Madd_Chadd
23-08-11, 11:32
αυτο ειναι χυμα το φυτο.... δεν βλεπω πουθενα να ειναι standardized.....

Επειδη δε καταλαβα τι εννοεις Devil θα μου το πεις σε ποιο απλα λογια,γιατι περα απο τις βασικες ουσιες δε ξερω τπτ.:green::bowdown:

Devil
23-08-11, 12:58
Επειδη δε καταλαβα τι εννοεις Devil θα μου το πεις σε ποιο απλα λογια,γιατι περα απο τις βασικες ουσιες δε ξερω τπτ.:green::bowdown:

κανονικα θα πρεπει να σου γραφει τα % που εχει μεσα σε saponins και protodioscin... δλδ τα ενεργα συστατικα του tribulus.... δες αλλα συμπληρωμαατα με tribulus και θα καταλαβεις...;)

Madd_Chadd
23-08-11, 16:09
κανονικα θα πρεπει να σου γραφει τα % που εχει μεσα σε saponins και protodioscin... δλδ τα ενεργα συστατικα του tribulus.... δες αλλα συμπληρωμαατα με tribulus και θα καταλαβεις...;)

900 mg Saponine 220 mg Protodioscin. Αυτο γραφει Devil.:unsure:

Devil
24-08-11, 05:23
900 mg Saponine 220 mg Protodioscin. Αυτο γραφει Devil.:unsure:

α οκ τοτε ειναι standardized... δεν εχω ιδεα ομως ποσα mg απο saponine/protodioscin θα σου χρειαστουν... ψαχτο λιγο στο net..;)

Madd_Chadd
24-08-11, 10:37
α οκ τοτε ειναι standardized... δεν εχω ιδεα ομως ποσα mg απο saponine/protodioscin θα σου χρειαστουν... ψαχτο λιγο στο net..;)

Οκ Ευχαριστω για τη βοηθεια παντος.:thumbup:

πασχος
20-10-15, 00:26
που το βρίσκω αυτό στην Ελλάδα; και πως το παίρνω, εννοώ 1 το πρωί , 1 το βράδυ κλπ;

raziel13epsilon
20-10-15, 19:35
Το επερνα περσι με 3 καψουλακια τη μερα. Μετα τη τριτη εβδομαδα ειδα μια αυξηση στη λίμπιντο. Τωρα στη δυναμη δε μπορω να πω ότι τα εσπασα όλα στο γυμναστηριο. Δε με πηγε και ασχημα. Σε λιγο καιρο
θα δοκιμασω και το extreme tribulus της ιδιας εταιριας. Φαινεται πολύ καλυτερο σε ποσοτητα και σαπονες!