PDA

Επιστροφή στο Forum : Oro Strong (Scitec Nutrition)



RAMBO
24-08-11, 19:03
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=30401&d=1314201652
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=30402&d=1314201670

το εχει δοκιμασει κανεισ?σκοπευω να παρω μια κρεατινη και ειμαι αναμεσα σε αυτη και την tri creatine malate τησ ιδιασ εταιριασ.αποψεισ?

beefmeup
24-08-11, 20:26
δες το προιον της ΜΑΝ που ειναι ιδιο,κ το χε παρει ο ντεβιλ..
εχει ποσταρει κ εντυπωσεις αποτι θυμαμαι.

jackaction
24-08-11, 20:36
παντος η scitec εχει παρει φορα αποτι βλεπω τελευταια.προσωπικα πηρα μια whey της και μια κρεατινη την οποια ξεκιναω απο βδομαδα

Adinamos
24-08-11, 21:50
Tη φεραν με φορα στην ελλαδα εννοεις:)

RAMBO
24-08-11, 22:28
beef τη βρηκα κ εριξα μια ματια,για την τρι κρεατιν μαλατε ποια διαλεγεις?(τησ ιδιας εταιριας )

beefmeup
24-08-11, 22:30
ψυλο στ αχυρα ψαχνεις ρε συ..
εγω θα επερνα μια απλη μικροιονισμενη που ειναι κ η μονη μορφη που δουλευω χρονια τωρα..
εχω δοκιμασει κ αλλες,αλλα μηδεν..αυτο απο πλευρας σχεσης κοστους/αποτελεσματος/δοσεων..

RAMBO
24-08-11, 22:34
κοιτα τι γινεται απο μονουδρικη εχω παρει εασ,ριφλεξ και δεν ειδα ουτε τπτ τρομερη δυναμη ουτε πολυ κατακρατηση,η πιο καλη που εχω παρει ηταν η διφοσφωρικη τησ alri:bowdown:,γενικα παρατηρησα κ με αλλεσ κρεατινεσ olimp που ειχαν 4-5 διαφορετικεσ ειχα καλυτερα αποτελεσματα.

beefmeup
24-08-11, 22:37
αρα τοτε πρεπει να δοκιμασεις,γιατι μεγαλες διαφορες δεν εχουν κ πολυ σε αυτες τις μορφες..
αν ειχες με καποια συγκεκριμενη καλα αποτελεσματα,μην πας αλλου εκτος αν εχεις ορεξη για ρισκο.

Adinamos
24-08-11, 22:59
αρα τοτε πρεπει να δοκιμασεις,γιατι μεγαλες διαφορες δεν εχουν κ πολυ σε αυτες τις μορφες..
αν ειχες με καποια συγκεκριμενη καλα αποτελεσματα,μην πας αλλου εκτος αν εχεις ορεξη για ρισκο.

+1. ΜΟνο για πειραματα αξιζουν:green:

Devil
25-08-11, 04:17
beef τη βρηκα κ εριξα μια ματια,για την τρι κρεατιν μαλατε ποια διαλεγεις?(τησ ιδιας εταιριας )

αν περιμενεις κανα 2μηνο θα σου πω...:P

προσωπικα δεν νομιζω οτι θα δεις καμια δραματικη διαφορα... μονο στο πορτοφολι σου δηλαδη...

jackaction
25-08-11, 04:42
εγω παντος απο αποψη τιμης τη φεσοθηκα την creabose αυτης της εταιρειας λιγο πολυ οποτε το κοβω αργοτερα να προτιμω τις πιο φτηνες δοκιμασμενες λυσεις:turtle::turtle:

RAMBO
25-08-11, 15:16
την αρχιζω αυριο μαζι με γλυκεριν,d test kai nox pum

RAMBO
29-08-11, 11:10
λοιπον σημερα πρωι ανοιξα το κουτακι και πηρα την πρωτη δοση:green:,απο γευση χειροτερη απο την απλη μονουδρικη ηταν κατι σαν ξινισμενο γαλα αλλα δεν πειραζει με το που επεσε νερο στο ποτηρι σχηματισε κατευθειαν πετραδακια ετσι τωρα την βαζω κατευθειαν στο στομα και πινω μετα νερακι

RAMBO
08-09-11, 17:35
και δω λοιπον ενα review η γευση αν πινετε με νερο αισχοσ σαν χαλασμενο γαλα,αποτελεσμα τωρα αντοχη δυναμη καπωσ εχω βελτιωθει προσεχω λιγο διατροφη και αρχιζω και βλεπω γενικα πιο καθαρο το σωμα και εχουν αρχισει να διακρινονται φλεβεσ με το παραμικρο

Adinamos
08-09-11, 20:53
λοιπον σημερα πρωι ανοιξα το κουτακι και πηρα την πρωτη δοση:green:,απο γευση χειροτερη απο την απλη μονουδρικη ηταν κατι σαν ξινισμενο γαλα αλλα δεν πειραζει με το που επεσε νερο στο ποτηρι σχηματισε κατευθειαν πετραδακια ετσι τωρα την βαζω κατευθειαν στο στομα και πινω μετα νερακι

:thumbup:

Οφφτοπικ: Ραμπο ασχολεισαι με airsoft?? Βλεπω το Μ16 στη φωτο..

RAMBO
09-09-11, 02:39
στην φωτο ειμαι σε ασκηση στο στρατο αλλα γενικα ναι ασχολουμαι;)