PDA

Επιστροφή στο Forum : Krea7 Superalkaline (Ironmaxx)



Alexakos3
27-08-11, 22:36
http://24-sport.de/images/product_images/info_images/krea7-superalkaline.jpg


The most powerful creatine pill in the world!
Krea7 Superalkaline IronMaxx ® tablets contain the optimal combination of the six variants of the world's best creatine combines with an extremely efficient PH buffer. Thus, the creatine into highly effective and fast in the muscle tissue and can be used directly from the muscle to increase in strength.
The newest form of creatine technology for more power and faster muscle growth!
The merger of innovative forms of creatine used here and the ability to include special buffer-loading phase of the past. The buffered creatine tablets of Krea7 Superalkaline reaches full concentration in the muscle cell and provides significant and long-lasting muscle activity. The musculature is within minutes of the full load of creatine available, thus the training intensity is raised to a maximum level. So you can achieve extreme power and tremendous endurance performance!
Advantages of Krea7 Superalkaline:
- 7 Components Buffered creatine formula!
- Maximum increase strength and muscle volume!
- Supports brutal muscle growth and fast recovery!
- Sensational improvement of endurance performance!
- No more loading phase!
- No water retention!
- No adverse side effects!
7 components buffered creatine formula per 3 tablets:
Buffered Krea7 Formula: 5106mg
- Tri-Creatine Malate 801 mg
- Creatine phosphate: 801 mg
- Creatine alpha-ketoglutarate: 801 mg
- Tri-Creatine Citrate: 801 mg
- Creatine Ethyl Ester Malate: 801 mg
- Creatine Pyruvate 801 mg
- Sodium: 300 mg
Ingredients: Creatine Ethyl Ester Malate, Tri-Creatine Citrate, Creatine alpha-ketoglutarate, creatine phosphate, tri-creatine malate, creatine pyruvate, release agent (magnesium salts of edible fatty acids, silicon dioxide), sodium bicarbonate, glazing agent (modified starch (E 1420, E 1440), release agent E 553b, E 904, moisturizing glycerin, dyes (E171, E132, E124)), polyvinylpyrrolidone binder.



Για πείτε μάγκες ποιά είναι η γνώμη σας για το προιόν?? Το έχει δοκιμάσει κανείς και αν ναι ποια δοσολογία προτείνετε?????

beefmeup
28-08-11, 13:53
χριτωμενο δειχνει..
αν σου αρεσουν οι αλλες μορφες κρεατινης κ πιστευεις οτι κατι μπορει να σου κανουν περαν της μονουδρικης..(που δεν το βλεπω,αλλα νταξ ποτε δεν ξερεις:green:)

Alexakos3
28-08-11, 18:34
χριτωμενο δειχνει..
αν σου αρεσουν οι αλλες μορφες κρεατινης κ πιστευεις οτι κατι μπορει να σου κανουν περαν της μονουδρικης..(που δεν το βλεπω,αλλα νταξ ποτε δεν ξερεις:green:)

δεν είναι για μένα ένας φίλος μου θέλει να μπέι σε αυτήν γιατί λέει δεν θέλει νερά... Λαλακίες και εγώ του το είπα πέραν την μονουδρικής δεν εμπιστεύομαι τίποτα άλλο... ;) Και δοσολογία τι προτείνεις?? Γιατί δεν λέει ούτε καν στο site τους... :/

beefmeup
28-08-11, 18:51
3 ταμπς,το γραφει πανω στα συστατικα;)

Alexakos3
28-08-11, 21:00
3 ταμπς,το γραφει πανω στα συστατικα;)

Ναι αλλά 3 ταμπς πριν, μετά την προπόνηση ή μόνο μια φορά την μέρα??

beefmeup
28-08-11, 21:24
η πριν η μετα..
εγω θα τα περνα μετα ας πουμε.
μια φορα την μερα.

Alexakos3
28-08-11, 21:30
η πριν η μετα..
εγω θα τα περνα μετα ας πουμε.
μια φορα την μερα.

ok thx αρχηγέ να σαι καλά :) :) :)

Devil
07-09-11, 20:46
λολ.... ξεχασαν κανα 2 κρεατινες να βαλουν μεσα...:green:

με ολες αυτες τις μορφες που εχει μεσα απο τα 5,1γρ ουτε τα μισα δεν θα ειναι καθαρη κρεατινη...

beefmeup
07-09-11, 20:55
ναι βρε κουτε,αλλα γιαυτο εχει λιγο..γιατι σε πιανει καλυτερακ χωρις κατακρατηση νερων..:turtle:

Devil
08-09-11, 21:51
ναι βρε κουτε,αλλα γιαυτο εχει λιγο..γιατι σε πιανει καλυτερακ χωρις κατακρατηση νερων..:turtle:

αλλο κακο αυτο με την κρεατινη.... ακου κει κραταει νερα....

παντως θα ηθελα να ρωτησω τον formulator του προιοντος για πιο λογο το εφτιαξε ετσι.... θα ηθελα να μαθω πραγματικα....:green::turtle::turtle:

Alexakos3
09-09-11, 01:01
αλλο κακο αυτο με την κρεατινη.... ακου κει κραταει νερα....

παντως θα ηθελα να ρωτησω τον formulator του προιοντος για πιο λογο το εφτιαξε ετσι.... θα ηθελα να μαθω πραγματικα....:green::turtle::turtle:

Για να προσελκύει από αυτά που γράφει αυτούς που δεν ξέρουν τι πέρνουν και μετά λένε πώωωω καλά τι πήρα κοίτα τι γράφει!! Δεν έχουν όλοι κάποια βοήθεια σαν και εσάς εδώ στο forum και πέρνουν ότι να ναι... Εκεί φαντάζομαι στηρίζονται!! ;)

mono AEK
03-02-12, 18:30
δεν την εχω δοκιμασει αλλα εχω ακουσει τα καλυτερα απο πολυ κοσμο.
ειδικα σε δοσολογια 3 πριν 3 μετα (ισως υπερβολη αλλα αφου ετσι ηθελαν..)
αν μπορουσα να παιξω βαρια (λογω τραυματισμου δεν) θα την ειχα παρει σιγουρα

mono AEK
04-04-12, 13:52
τη δοκιμασα...

τιποτα το ιδιαιτερο

vasbal7
11-08-13, 22:25
καλησπερα παιδια και απο μενα!ειμαι καινουργιοσ στο forum αλλα ασχολιεμαι χρονια με την γυμναστικη καθως εχω 2 πανελληνια στην κολυμβηση και τα τελευταια χρονια το γυρισα στο γυμναστηριο :shock: ξεκινησα και εγω αυτη την krea7 μαζι με την jumbo της scitec nutrion και εχω παρει γυρω στα 3,5-4 απο τισ αρχες ιουλιου...μαζι με συστηματικη γυμναστικη και προσεγμενη διατροφη!ειναι λογικα τα κιλα που εχω παρει ή με μια μονουδρικη θα μπορουσα να ειχα καλυτερα αποτελεσματα μεσα σε αυτουσ τους 2 μηνεσ?γιατι αυτο που διαβαζω συνεχεια εδω μεσα ειναι οτι μονο η μονουδρικη εχει αποτελεσματα!ευχαριστω για το χρονο σας!