PDA

Επιστροφή στο Forum : whey (επείγων)



rey1989
28-08-11, 19:31
Μόλις πρόσεξα ότι ξέμεινα από whey (έχω μονο για αύριο) και πρέπει να αγοράσω αύριο! Έχω μονο 40 ευρώ αυτη την στιγμή διαθέσιμα και ψάχνω να βρω κάποια 2lbs ισα να περάσω ένα μηνα το πολύ και μετά να πάρω την Whey Shake της Syntrax που διαβάζω ότι είναι πολύ καλη. Το πρόβλημα ειναι πως δεν εχω χρόνο να παραγγείλω απο το internet γιατι θα αργήσει να ερθει και θα μείνω καμιά εβδομαδα χωρίς , οποτε οι επιλογές μου είναι περιορισμένες. Απο extreme stores έχετε να μου προτείνετε κάποια εκτος της complete whey (γιατι την έχω σιχαθεί) που να πίνετε και να είναι όσο πιο καθαρή γίνετε? :toast:

Kostas95
28-08-11, 19:34
η MyoFusion της Gaspari εχω ακουσει οτι ειναι καλη και φθηνη(60 ευρω τα 2270 γραμμαρια) και βγαινει και σε 3γευσεις(σοκολατα,φραουλα,βανιλια)
και γω αυτην θα παρω συντομα:thumbup::thumbup:

average_joe
28-08-11, 19:41
^^^
παντως δεν εγινε και τιπτα που ξεμεινες, καθως δε χρειαζεται να αγχωνεσαι για το αν θα εχεις ή οχι whey για μεταπροπονητικο για ενα μικρο χρονικο διαστημα. anyway αφου καιγεσαι ριξε μια ματια σε αυτο το συμπληρωμα :http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?10492-Amino-Max-8000-%28Gaspari-Nutrition%29.
Δεν ειναι whey αλλα αμινοξεα δηλαδη ακομα καλυτερα, κανει κατι λιγοτερο απο τα χρηματα που διαθετεις, απειρες δοσεις για ενα μηνα (αν και εγω οταν το χρησιμοποιω περνω διπλη δοση σαν μεταπροπονητικο :green:) και θα τα βρεις απο το καταστημα που αναφερεις (ριξε μια ματια στο site).
Διαβασε τα review να σχηματισεις μια αποψη, κατα τη γνωμη μου εξαιρετικο συμπληρωμα.
Βεβαια ειναι χαπια και μεγαλα μαλιστα οποτε αυτο μπορει να αποτελει προβλημα για σενα. Παρε ενα τηλ πρωτα στο μαγαζι να δεις αν τα εχουν ετοιμοπαραδοτα.

rey1989
28-08-11, 19:45
η MyoFusion της Gaspari εχω ακουσει οτι ειναι καλη και φθηνη(60 ευρω τα 2270 γραμμαρια) και βγαινει και σε 3γευσεις(σοκολατα,φραουλα,βανιλια)
και γω αυτην θα παρω συντομα:thumbup::thumbup:

ναι αλλα έχω 40 αυτη την στιγμή (δεν ειχα πάρει ειδηση οτι μου τελείωνε η whey , ξεχάστηκα! :shock:

βρήκα MYOFUSION 908gr (GASPARI)

30559

αλλα λέει calories from fat 27 (σε κάθε scoop) ...

εχω την εντύπωση πως έχει πολύ υδατάνθρακα η συγκεκριμένη οπότε μαλλον δεν κανει για εμενα που ψάχνω κάποια πολυ καθαρή..

----

edit : τελικά θα πάρω την whey gold standard 100% της ON μάλλον , την βρήκα 36euro.

sadistic
28-08-11, 21:06
*******************************


***Απαγορεύονται λινκ από καταστήματα εκτός των χορηγών του φόρουμ. Mods Team***

sTeLaKoS
28-08-11, 21:11
sadistic ξέρεις τους κανονισμούς. :thumbup:

Πρότεινε τη whey που θέλεις και ο φίλος θα τη βρει μόνος του με μια σύντομη αναζήτηση. ;)

Alexakos3
28-08-11, 21:34
με 40 ευρώ και πολύ καθαρή λογικά θα βρείς την micro whey ths reflex ενός κιλού ή ακόμα πιο καλά iso 100 dymatize πάλι του ενός κιλού!

Και οι δύο τσίτα καθαρές και οι καλύτερες πρωτείνες κατε εμέ!! ;)

sadistic
28-08-11, 21:41
sadistic ξέρεις τους κανονισμούς. :thumbup:

Πρότεινε τη whey που θέλεις και ο φίλος θα τη βρει μόνος του με μια σύντομη αναζήτηση. ;)ο..φιλε 1000 συγνωμη.δεν το εκανα εσκεμενα.απλα ξεχαστικα.

sTeLaKoS
28-08-11, 21:47
ο..φιλε 1000 συγνωμη.δεν το εκανα εσκεμενα.απλα ξεχαστικα.

Όλα καλά :toast:

rey1989
28-08-11, 22:01
ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας !

(εντωμεταξύ δεν πρόκειται να ξεμείνω ξανά! θα έχω stock απο εδώ και πέρα) :turtle::turtle::turtle:

dio32
28-08-11, 22:27
παντος σιγα μην τρελενεσε και να ξεμεινες και τι εγινε π.χ για 15 μερες μεχρι να μαζεψεις λεφτα παρεις την πρωτεινη που θες και οχι τωρα μια οτι να ειναι επειιδη δεν θες να σταματησεις.

DimitrisT
28-08-11, 22:32
Μόλις πρόσεξα ότι ξέμεινα από whey (έχω μονο για αύριο) και πρέπει να αγοράσω αύριο! Έχω μονο 40 ευρώ αυτη την στιγμή διαθέσιμα και ψάχνω να βρω κάποια 2lbs ισα να περάσω ένα μηνα το πολύ και μετά να πάρω την Whey Shake της Syntrax που διαβάζω ότι είναι πολύ καλη. Το πρόβλημα ειναι πως δεν εχω χρόνο να παραγγείλω απο το internet γιατι θα αργήσει να ερθει και θα μείνω καμιά εβδομαδα χωρίς , οποτε οι επιλογές μου είναι περιορισμένες. Απο extreme stores έχετε να μου προτείνετε κάποια εκτος της complete whey (γιατι την έχω σιχαθεί) που να πίνετε και να είναι όσο πιο καθαρή γίνετε? :toast:

Ε καλα δε χαθηκε και ο κοσμος αμα δεν παρεις συμπληρωμα, και με 5-6 ασπραδια κανεις δουλεια..
Τωρα αμα θες, κοιτα τη whey shake της Syntrax απο bodyworks (ειναι χορηγος), 48ευρω τα 2,2 κιλα..

rey1989
28-08-11, 22:42
αυτή θα πάρω , σε καμια 15αριά μέρες.
τώρα μπορώ να βολευτώ για λίγο με την whey gold standard

μη σας κάνει εντύπωση που δεν θέλω να ξεμένω γιατί βγάζω ένα πρόγραμμα διατροφής που το ακολουθώ κατά γραμμα (όχι στο περίπου , ακριβώς) και δεν ξεφεύγω ποτέ από αυτό , ούτε κατά 1%. , χωρίς να πιέζομαι , ούτε τίποτα τέτοιο , άπλα είναι ο τρόπος που λειτουργώ. :P:turtle::turtle:

amateur666
02-09-11, 00:09
Μόλις πρόσεξα ότι ξέμεινα από whey (έχω μονο για αύριο) και πρέπει να αγοράσω αύριο! Έχω μονο 40 ευρώ αυτη την στιγμή διαθέσιμα και ψάχνω να βρω κάποια 2lbs ισα να περάσω ένα μηνα το πολύ και μετά να πάρω την Whey Shake της Syntrax που διαβάζω ότι είναι πολύ καλη. Το πρόβλημα ειναι πως δεν εχω χρόνο να παραγγείλω απο το internet γιατι θα αργήσει να ερθει και θα μείνω καμιά εβδομαδα χωρίς , οποτε οι επιλογές μου είναι περιορισμένες. Απο extreme stores έχετε να μου προτείνετε κάποια εκτος της complete whey (γιατι την έχω σιχαθεί) που να πίνετε και να είναι όσο πιο καθαρή γίνετε? :toast:

παρε την gold της ON...

tonycub
02-09-11, 00:17
Whey Shake!
Προσωπικα εγω απο την gold δεν ειμαι καθολου ικανοποιημενος και ειναι η τελευταια φορα που την χρησιμοποιω...και οταν λεω ικανοποιημενος δεν εννοω οτι δεν ειδα αποτελεσματα κτλπ...προς θεου μια πρωτεινη ειναι και τιποτα παραπανω,απλα πολυ μετρια γευση και πολλα φουσκωματα.Τουλαχιστον εγω την θεωρω "βαρια" αλλα γενικα δεν...

rey1989
02-09-11, 23:45
παρε την gold της ON...

αυτή πήρα σε φράουλα και θα πάρω την Whey Shake της Syntrax σε λίγες μέρες. (να έχω στόκ , αχαχ).:P

Whey Shake!
Προσωπικα εγω απο την gold δεν ειμαι καθολου ικανοποιημενος και ειναι η τελευταια φορα που την χρησιμοποιω...και οταν λεω ικανοποιημενος δεν εννοω οτι δεν ειδα αποτελεσματα κτλπ...προς θεου μια πρωτεινη ειναι και τιποτα παραπανω,απλα πολυ μετρια γευση και πολλα φουσκωματα.Τουλαχιστον εγω την θεωρω "βαρια" αλλα γενικα δεν...

Πήρα την gold σε φράουλα και μπορώ να πω οτι μου αρέσει πολύ η γέυση της, ισως επιδί είχα σινιθίσει στην complete whey της warriorlab , τι να πω.
πάντως την whey shake την έχω βάλει στο μάτι και θα την τσιμπήσω σύντομα. :toast: