PDA

Επιστροφή στο Forum : Ο μασκοφόρος γυμναστής της... κολάσεως



paulakos
29-08-11, 22:46
http://www.sport24.gr/Files/o_maskoforos_gymnasths_ths_kolasews.1346415.html

Ελπιζω γρηγορα να μαθουμε περισσοτερα γιαυτον τον τυπο !!!

just chris
29-08-11, 23:24
μολις το διαβασα,πολυ καλος ε;;;προπονηση σκοτωμα!!! μετραει ο τυπος!

Kagias
29-08-11, 23:30
Γιλεκα τετοια ρε παιδια που βρισκει κανεις ;;; Για κανα διαδρομο σου λυνουν τα χερια

Babis Stinson
30-08-11, 08:30
Αν είναι πάντως ο βασικός υπεύθυνος για τα αθλητικά προσόντα του Griffin (πέρα από το φυσικό ταλέντο του ανθρώπου) τότε πρέπει να είναι εξαιρετικός trainer!
Έχοντας δει αρκετά περσινά παιχνίδια των Clippers, ο άνθρωπος πετάει κυριολεκτικά και δεν πέφτει κάτω με τίποτα, όσο και να τον σπρώχνουν, ακόμα και στον αέρα..

andreasaxo
30-08-11, 09:22
Ποιο πολύ με ταινία τρόμου μου κάνη ο τίτλος.
Είσαι μόνος σου στο gym μετά της 21:00 και ξαφνικά σβήνουν τα φώτα, η πόρτες κλειδώνουν και μένη ανοικτή μόνο αυτή των αποδυτηρίων.
Και εκεί που σ’εχει κυριευσει ο πανικός, εμφανίζετε ο μασκοφόρος γυμναστής και σου τρεσαρι μια καλή στο κεφάλι με τον 20ακιλο αλτήρα.
Σκουπίζει τα πάντα για να μην αφήσει στοιχεία και περιμένει το επόμενο του θύμα που θα πάει να προπονηθεί αργά βράδυ.

Saldi
30-08-11, 10:32
μολις το διαβασα,πολυ καλος ε;;;προπονηση σκοτωμα!!! μετραει ο τυπος!
Ενας τέτοιος μπορει να κάνει για εμένα και για εσένα και για λίγους ακόμα....Με εναν τέτοιο δεν μπορεις να γίνεις BB!!Απλά κάνεις τρομερή φυσική κατάσταση!
Εγω προσωπικά αν μπορούσα θα δοκίμαζα να την κάνω την προπόνηση!

Γιλεκα τετοια ρε παιδια που βρισκει κανεις ;;; Για κανα διαδρομο σου λυνουν τα χερια
Γιλέκα εχει σε διάφορα site και απο όσο ξέρω και σε πολλά καταστήματα που πουλάνε όργανα,αξεσουάρ γυμναστικής!

Ποιο πολύ με ταινία τρόμου μου κάνη ο τίτλος.
Είσαι μόνος σου στο gym μετά της 21:00 και ξαφνικά σβήνουν τα φώτα, η πόρτες κλειδώνουν και μένη ανοικτή μόνο αυτή των αποδυτηρίων.
Και εκεί που σ’εχει κυριευσει ο πανικός, εμφανίζετε ο μασκοφόρος γυμναστής και σου τρεσαρι μια καλή στο κεφάλι με τον 20ακιλο αλτήρα.
Σκουπίζει τα πάντα για να μην αφήσει στοιχεία και περιμένει το επόμενο του θύμα που θα πάει να προπονηθεί αργά βράδυ.
Πάνε γράψε βιβλίο...Σκέψου το!:D

andreasaxo
30-08-11, 16:47
Πάνε γράψε βιβλίο...Σκέψου το!:D

:green::green::green:

paulakos
31-08-11, 14:57
http://www.youtube.com/watch?v=_Rhg10_Ptkc

Παντως εδω και καιρο στην Αμερικα,πολλα λενε γιαυτον!

gym
31-08-11, 15:05
καλη φαση...δεν σκαει αυτος μωρε ομως?

τελειες προπ κροσ φιτ παντως κανει αυτος...αντε καινουρια μοδα κ αυτη στο ελλαντα....

TRIANTAFYLLOU
31-08-11, 22:50
επειδή τα ράσα δεν κάνουν τον παπά και επειδή πάντα πρέπει να κρίνετε κάποιος εκ του αποτελέσματος , αν οι μέθοδοι που εφαρμόζει έχουν φέρει αποτέλεσμα σε σοβαρούς αθλητές τότε δεν υπάρχει και λόγος αμφισβήτησης της μεθόδου του .
τώρα αν είναι με καλυμένο πρόσωπο και είναι εκκεντρικός , αυτο όπως λέει και ο ίδιος δεν μετράει , γιατι εκτός των άλλων φαίνετε να είναι έξυπνος γιατι αυτός με καλυμένο πρόσωπο μπορει να γίνει πιο γνωστός και απο έναν που εμφανίζετε συνέχεια στην τηλεόραση και δείχνει το πρόσωπό του συνέχεια .
γιατι όταν εμφανίζετε σαν γυμναστής τον χαρακτηρίζει η δουλειά του και το αποτέλεσμα και όχι τι φοράει και πώς ντύνετε , δεν ξέρω βέβαια περισσότερα απο αυτα που διάβασα , αλλα εφόσον μιλάν αθλητές και έχουν θετικές εντυπώσεις , δεν υπάρχει και λόγος αμφισβήτησης

TRIANTAFYLLOU
31-08-11, 22:58
επίσης αυτός με τις μεθόδους του αποδεικνύει πως καλό αθλητή δεν σε κάνουν τα ακριβα μηχανήματα , αλλα η θέληση και οι γνώσεις και με φυσικά μέσα , όχι σώνει και καλα μηχανήματα γυμναστικής εξειδηκευμένα , μπορείς να φτάσεις σε υψηλα επίπεδα φυσικής κατάστασης και κάποιους παλιούς δεν πρέπει να μας κάνει εντύπωση αφού ξεκινήσαμε να γυμναζόμαστε χωρίς γνώσεις βέβαια αλλα με παρόμοια μέσα , θυμάμε τρέχαμε σε ενα βουνό και μια χαράδρα στο χωριό και τρέχαμε απο βράχο σε βράχο με άλματα ώστε να βελτιώσουμε την φυσική κατάσταση και το άλμα .

η γυμναζόμασταν σε πρωτόγονα όργανα γυμναστικής και άλλοι σε υπερσύγχρονα αλλα μπορεί με τα πρωτόγονα να έχεις και καλύτερο αποτέλεσμα όταν υπάρχει θέληση
απο την άλλη η γυμναστική στην φύση έχει πολλα θετικα και στην ψυχολογία

RectuS
01-09-11, 16:37
"Πέρασα έξι βδομάδες μαζί του. Πήρα 5 κιλά σε μυς και το σωματικό μου λίπος έπεσε στο 6%." Ειναι σιγουρα εφικτο αυτο μονο με διατροφη και σκληρη προπονα?

RAMBO
01-09-11, 16:43
σαφως:chinese:(ξεπληρωνει και δανεια?)

RectuS
01-09-11, 16:54
Σχεδον ενα μυικο κιλο τη βδομαδα καθαρα ε? ουαο :unsure: Δλδ σε ενα χρονο Κατλερ στο ρελαντι

Saldi
02-09-11, 10:55
"Πέρασα έξι βδομάδες μαζί του. Πήρα 5 κιλά σε μυς και το σωματικό μου λίπος έπεσε στο 6%." Ειναι σιγουρα εφικτο αυτο μονο με διατροφη και σκληρη προπονα?

1ον είανι ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑ!!!Βέβαι αφήνω ενα περιθώρια για τους άλλους που τα ξέρουν πολύ καλύτερα παο εμένα να μιλήσουν.....Οσο για το λίπος του που έπεσε στο 6% απο το πόσο?είχε 8?η μηπως 20?γιατί αν καταναλώνεις πολύ αλάτι και μετα το κόψεις εχεις αποβάλει νερά κλπ φαίνεσαι πολύ πιο καθαρός μόνο απο αυτο...
Σχεδον ενα μυικο κιλο τη βδομαδα καθαρα ε? ουαο :unsure: Δλδ σε ενα χρονο Κατλερ στο ρελαντι


Σχεδον ενα μυικο κιλο τη βδομαδα καθαρα ε? ουαο :unsure: Δλδ σε ενα χρονο Κατλερ στο ρελαντι

Με την προπόνηση του δεν μπορείς να κάνεις κάτι τέτοιο...ΑΝ αυτος έβαλε ΟΝΤΩΣ οσα μυικα κιλά μας "τσαμπουνάει" τότε απλά είχε να δώσει πολύ σαν οργανισμός και ίσως έκανε και λάθος προπόνηση κλπ κλπ κλπ...
ΒΕΒΑΙΑ!!!5 μυικά ΚΑΘΑΡΑ ΚΑΘΑΡΑ ΚΙΛΑ!!(γιατι για να έριξε και λύπος και να έδειξε η ζυγαριά +5 κιλά δεν μπορει να είμαι ψευδαισθηση)ειναι δύσκολο να τα βάλεις και σε 1 χρόνο!Αρα τι μπορεί να έκανε αυτος σε 5 week??

ginus
05-09-11, 18:51
απο την αλλη δεν λεει τι τροπους χρησιμοποιει για να φτασει στο απαραιτητο αποτελεσμα οποτε δεν μπορειτε και να κρινετε...
το θεμα ειναι οτι οτι κανει δουλευει...αυτο εχει σημασια..και ιδιως οταν αναφερομαστε στον μαγικο μεν σκληρο δε κοσμο του nba..

Αντωνης
05-09-11, 20:13
Eμενα παντως δεν μου αρεσει που λεει οτι το γυμναστηριο ειναι η παραισθηση οτι γυμναζεσαι.Τους προπονητες που υποβαθμιζαν τα αλλα ειδη εκγυμνασης για να προωθησουν εμμεσα την δικη τους φιλοσοφια ποτε δεν τους πηγαινα

ginus
05-09-11, 21:23
εγω να σου πω το βλεπω οτι υποστηριζει την ιδεολογια του και αυτο ειναι καλο...τωρα αν την ενστερνιζεσαι ειναι κατι αλλο...εαν δεν πιστευε 110% σε αυτο που κανει μαλλον δεν θα το εκανε και καλα...

Αντωνης
05-09-11, 22:02
Nαι ρε συ,αλλο ομως υποστηριζω την ιδεολογια μου και αλλο μειωνω καποια αλλη(και μαλιστα χωρις επιχειρηματα)για να ετεροπροσδιοριστει η δικια μου ως γαματη...
Το οτι εχει κανει δουλεια το σεβομαι,δουλεια ομως εχουν κανει και αλλες φιλοσοφιες προπονησης.