PDA

Επιστροφή στο Forum : Ποιον θεωρειτε τον συμπαθητικοτερο Admin/Mode/Officer του φορουμ??



Eddie
01-09-11, 22:03
καλα...δε χρειαζεται θεμα γι αυτο!!!Πανω κατω ξερουν και ξερουμε τι γινεται..το βλεπω για λουκετο,αλλιως φορεστε τις σαλιαρες σας :P:P:P


εχει και πολλαπλες επιλογες..

tasos2
01-09-11, 22:04
Eιμαι μεταξυ Πολυνεικου, Στελακου, Devil, Beefmeup, Katerini, Τριανταφυλλου, γιαννη64 και nasser. Τους υπολοιπους δε τους ξερω, δεν ετυχε να διαβασω ποστ τους

Kostas95
01-09-11, 22:05
καλα...δε χρειαζεται θεμα γι αυτο!!!Πανω κατω ξερουν και ξερουμε τι γινεται..το βλεπω για λουκετο,αλλιως φορεστε τις σαλιαρες σας :P:P:P:P

χααχαχαχαχαχαχ:P

giannis64
01-09-11, 22:06
καλα...δε χρειαζεται θεμα γι αυτο!!!Πανω κατω ξερουν και ξερουμε τι γινεται..το βλεπω για λουκετο,αλλιως φορεστε τις σαλιαρες σας :P:P:P:P


Eιμαι μεταξυ Πολυνεικου, Στελακου, Devil, Beefmeup, Katerini, Τριανταφυλλου, γιαννη64 και nasser. Τους υπολοιπους δε τους ξερω, δεν ετυχε να διαβασω ποστ τους

ελα ρε!! δεν εχεις διαβασει ποστ του φωτη?? (κατερινης)

:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

Kostas95
01-09-11, 22:07
Eιμαι μεταξυ Πολυνεικου, Στελακου, Devil, Beefmeup, Katerini, Τριανταφυλλου, γιαννη64 και nasser. Τους υπολοιπους δε τους ξερω, δεν ετυχε να διαβασω ποστ τους

Καλα δεν ξερεις τον Muscleboss?:P..ο Αργυρακις γραφει σε λιγα θεματα και κυριως ελληνικο bodybuilding και εππαγγελματικο..επισης δεν εβαλα gpοl,Gasturb ως retired..

Kostas95
01-09-11, 22:08
ελα ρε!! δεν εχεις διαβασει ποστ του φωτη?? (κατερινης)

:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

αφου το βαλε κατερινη:P

tasos2
01-09-11, 22:11
ελα ρε!! δεν εχεις διαβασει ποστ του φωτη?? (κατερινης)

:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

Mεσα τον εχω

Niiick
01-09-11, 22:12
Καλα δεν ξερεις τον Muscleboss?:P..ο Αργυρακις γραφει σε λιγα θεματα και κυριως ελληνικο bodybuilding και εππαγγελματικο..επισης δεν εβαλα gpοl,Gasturb ως retired..


Που τον θυμηθηκες ρε τον gasturb:toast:Ας μεινουν μονο οι ενεργοι να γινει καλη ψηφοφορια. Αντε καλο λουκετο ή καλη σαλιαρα!:green:

giannis64
01-09-11, 22:13
ναι τασο σορυ.:toast:
γεραματα βλεπεις..:turtle:

Kostas95
01-09-11, 22:20
Με Κρυφη Ψηφοφορια για να μην παρεξηγηθουμε:P.. Οποιος θελει λεει και την γνωμη του σε σχολιο!!

με πολλαπλες επιλογες..

Kostas95
01-09-11, 22:24
Χωρις "σαλιαρισμα" και με απολυτη ειλικρινια λεω πως ο συμπαθητικοτερος κατ'εμου ειναι ο κ.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ..Απλα αφου εβαλα πολλαπλης επιλογης ψηφισα και αλλους που συμπαθω..:P

jackaction
01-09-11, 22:35
ενας αντμιν απο την στιγμη που πολλες φορες πρεπει να κανει τη βρομικη δουλεια (λοκ μπαν κραξιμο) παρεξηγειται...ωστοσο οι περισοτεροι εδω το κανουν με αρκετα ευγενικο τροπο.
οποτε ειναι πολυ δυσκολη η ψηφοφορια

Dreiko
01-09-11, 22:46
λοιπον γατακια mods......σας εχω ολους...εγω μονος μου και σεις ολοι.....:weights:

να πουμε και καμια μ@λ@κια να περασει η ωρα....:P:P:P:turtle::green:


Δε μπορω να κανω διαχωρισμο.....ο καθενας εχει ξεχωριστη θεση στην καρδια μου....:love::love::love::turtle:

TRIANTAFYLLOU
01-09-11, 22:58
μην ξεχνάμε όμως παιδια ότι ενας μόντ που ασχολείτε πολλες ώρες με το φόρουμ και κάνει και την βρώμικη δουλεια λογικό είναι να έχει και αντιπάθειες , κάτι δηλαδή σαν τον πρόεδρο της δημοκρατίας που έχει συμπάθειες αφού δεν έχει ενεργό ρόλο όπως πχ ο πρωθυπουργός η αυτοι που παίρνουν αποφάσεις

just chris
01-09-11, 23:12
γιαννης64 παρτε το σαν γλυψιμο παρτε το ολο δεξια παρτε ολο ευθεια.i don't give a fuck! αλλα ο γιαννης64 μ'εκανε κ γελασα πολυ τοτε με τον αγιο φανουριο:turtle:

NASSER
02-09-11, 09:51
Εγω γουστάρω να με αντιπαθείτε :P και φυσικά δεν μπορούμε να λαμβάνουμε υπόψη μας τέτοια δημοψηφίσματα. Οπως είπε και ο Ηλίας καποιοι κάθονται πολλες ώρες μπροστα στον υπολογιστη και κάποιοι αναγκαστηκά θα γίνουν κακοι στα μάτια ορισμένων. Προσωπικά έπαιρνα πολλές φορες πάνω μου το ρόλο του κακού, είτε επειδη μαρεσει να είαι ευθύς είτε επειδή δεν με αγγίζουν οι κριτικές αν θα είμαι συμπαθητικός ή αντιπαθητικός στο γραπτο λόγο του φόρουμ. Περισσότερο με απασχλεί το φόρουμ να αποτελει καλό εργαλείο γυρω απο το ββ και να αποτελεί ένα φιλικό περιβάλλον να περνάει την ώρα του καποιος διαδικτυακά. Έπειτα ο γραπτος λόγος εύκολα παρεξηγείται για να μπορει καποιος να κρίνει πίσω απο αυτο.
Με τον ίδιο τρόπο μπορεί να γίνει κριτική και στα μέλη του φόρουμ. Καποιοι απο το γραπτο λόγο έχουν ήδη παρεξηγηθεί και κάποιοι έχουν αντιπαθειες απο το στυλ που εκφράζονται γραπτος. Και δυστυχως αυτο που έχει παρατηρηθεί επανηλλημένα είναι πως μέλη που είναι πολλές ωρες στο φόρουμ στο τέλος νομίζουν πως είναι οι κυριαρχοι του πληκτολογίου ή όπως έχω ακούσει, έχουν την ψευδαίσθηση πως γίνονται και φίρμες :green:
Αν ήμουν απλό μέλος θα δυσκολευόμουν να ψηφίσω και οι λογοι είναι:
Ο Ηλίας είναι ο μεγαλύτερος και πιο ψυχραιμος απο την ομάδα και πάντα του αρέσει να υπάρχει ισορροπία και ηρεμία. Τον ενοχλεί η αγένεια στο γραπτό λόγο αλλά σκεφτόμενος πως έχει να κάνει με νέους που βγάζουν αντιδράσεις, το βλέπει σφαιρικά. Με λίγα λόγια ''μεγαλος δάσκαλος''
Ο ΚΑΤΕΡΙΝΙ144 είναι απο τους παλιότερους στο φόρουμ και πραγματικά μου φτιάχνει τη διάθεση είτε βλέπουμε κατι γελιο ή κάτι σοβαρό και απαράδεκτο. Όποιος έχει κατσει μαζι του αποκλειεται να μην λυθεί στα γέλια. Ξεσπάει όταν ξεφύγουν τα όρια.
Ο Giannis64 ίσως θα μπορουσε να έχει τη ψηλότερη βαθμολογία γιατι πραγματικά αγαπάει το φόρουμ, προσφέρει σε αυτο και λειτουργεί με πάθος. Οτι καμια φορά γίνεται ο πιο κακός, εμένα που είμαι απο πίσω μου λέει πολλά (θετικά)
Ο Poleinikos είναι ο πιο άξιος admin καθώς προσπαθεί να διατηρεί μια ηρεμία και πέραν οτι έχει προσφέρει πολλά, ίσως είναι αυτος που κάθεται περισσότερες ώρες στο φόρουμ, θυσιάζοντας χρόνο από τη προσωπική ζωή σαν οικογενειάρχης.
Ο muscleboss είναι ο ιδρυτής-ιδιοκτήτης του φόρουμ. Αυτο απο μονο του λέει πολλά. Αυτο που ίσως δεν ξερει ο κόσμος είναι πως για την ύπαρξη ενος φόρουμ και η αναβάθμιση του, κοστίζει καποια λεφτά... Και όλα αυτα για να υπαρχει μια προσπάθεια προόδου του αθλήματος του ββ και πραγματικά το φόρουμ έχει καταφέρει πολλά.
Για τα παιδιά που είναι officer δεν μπορω να πω τιποτα ακόμα. Είναι σε δοκιμαστικό στάδιο :green:
Τέλος για όσους πλέον δεν είναι ενεργά στην ομάδα, μερικοί πραγματικά πρόσφεραν πολλά και μερικοί έκαναν ζημιά. Αλλά όλοι άφησαν το στίγμα τους.

Υ.Σ. Για μένα δεν μπορώ να πω τίποτα... απλά κοιτάω μπροστά :P

manos_
02-09-11, 09:53
beef θεε παρε την παε

isis
02-09-11, 10:11
Τον Mr. TRIANTAFYLLOY , διότι ποτέ δε κάνει edit στις φώτο των hot babes!!! :banana::banana::banana::banana:

DimitrisT
02-09-11, 10:18
Aν οι beefmeup, TRIANTAFYLLOY και Nasser ηταν παιδακια με μαγουλα, τους τα τραβουσα ΑΝΕΤΑ! :turtle::turtle:
(Ετσι οπως ειναι τωρα φοβαμαι.. :P )

D.ANTONIADIS
02-09-11, 11:13
Ηλιας Τριανταφυλλου :P:toast::thumbup:

Hercules
02-09-11, 11:18
ελατε ρε παιδες,τι δημοσκοπηση ειναι αυτη?λες και ειμαστε στο δημοτικο..ποιος ειναι ο συμπαθητικοτερος δασκαλος??ο κυριος καμπουρης..ναιιιι..

lila_1
02-09-11, 12:27
Eddie πάλι τη διχόνοια θες να σπείρεις στο φόρουμ ...?:turtle:

Eddie
02-09-11, 12:35
Eddie πάλι τη διχόνοια θες να σπείρεις στο φόρουμ ...?:turtle:

Δε το ανοιξα εγω ρε :shock:

Το δικο μου ποστ ηταν δευτερο και επειδη εγινε μεταφορα το θεμα ετυχα εγω ο topic starter :shock:

lila_1
02-09-11, 12:37
Τι φτηνές δικαιολογίες...! :turtle:

Kostas95
02-09-11, 12:58
ελατε ρε παιδες,τι δημοσκοπηση ειναι αυτη?λες και ειμαστε στο δημοτικο..ποιος ειναι ο συμπαθητικοτερος δασκαλος??ο κυριος καμπουρης..ναιιιι..

Νταξει ρε χερκουλες βαρυ,αμα δεν σε ενδιαφερει απλα μην ψηφισεις..φαρμακι σταζει η γλωσσα σου βλεπω σε καθε τοπικ:P

Hercules
02-09-11, 13:43
Νταξει ρε χερκουλες βαρυ,αμα δεν σε ενδιαφερει απλα μην ψηφισεις..φαρμακι σταζει η γλωσσα σου βλεπω σε καθε τοπικ:P

καταρχας δεν ειδα οτι ανοιξες εσυ το τοπικ για να μη νομιζεις οτι εχω τιποτα προσωπικο μαζι σου:bbbiceps:..ολα τα παιδια ειναι συμπαθητικα σε μενα χωρις να τους ξερω προσωπικα,δινω ενα ποντο παραπανω σε τριανταφυλλου,νασερ και παναγιωτη βιτσα λογω της επαγγελματικης τους σταδιοδρομιας στο bbing

lila_1
02-09-11, 13:46
Ρε μόνο εγώ βλέπω για τόπικ σταρτερ τον Eddie?
Τί γίνεται?

Kostas95
02-09-11, 13:48
Ρε μόνο εγώ βλέπω για τόπικ σταρτερ τον Eddie?
Τί γίνεται?

Οχι λιλα το ανοιξα εγω με μια επιλογη(να διαλεγουμε μονο εναν) μετα σχολιασε κατι ο εντυ και μετα μου πε ο γιαννης64 να το ξαναφτιαξω με πολλαπλη επιλογη..Και μεταφερθηκε το πρωτο μου σχολιο πιο κατω και εμεινε πρωτο του εντυ..

Kostas95
02-09-11, 13:49
καταρχας δεν ειδα οτι ανοιξες εσυ το τοπικ για να μη νομιζεις οτι εχω τιποτα προσωπικο μαζι σου:bbbiceps:..ολα τα παιδια ειναι συμπαθητικα σε μενα χωρις να τους ξερω προσωπικα,δινω ενα ποντο παραπανω σε τριανταφυλλου,νασερ και παναγιωτη βιτσα λογω της επαγγελματικης τους σταδιοδρομιας στο bbing

οκ:thumbup:

gym
02-09-11, 14:02
Ρε μόνο εγώ βλέπω για τόπικ σταρτερ τον Eddie?
Τί γίνεται?

αυτος το ανοιξε κ το παιζει κουκουρουκου τωρα...:green:

Kostas95
02-09-11, 14:04
αυτος το ανοιξε κ το παιζει κουκουρουκου τωρα...:green:

χαχααχαχαχαχχα:P:P

beefmeup
02-09-11, 14:17
30735












:green::P

giannis64
02-09-11, 16:27
εγω τους ψηφιασα ολους εκτος απο εναν, ο οποιος ειναι ο πιο κακος εδω μεσα..:green:

teenage bodybuilder
02-09-11, 16:34
POLYNEIKOS FOREVER !!!!!!!!!!!!! oxι οτι δεν συμπαθω και τουσ υπολοιπουσ :green:;):green::green::green::green:

ginus
02-09-11, 16:35
διονυση παντα το λεγα οτι εισαι γενημενος για μεγαλα πραματα...μετα την σωματικη καταξιωση ερχεται και η αναγνωριση των θνητων ευγε:clap::clap:
:turtle::turtle::turtle:

beefmeup
02-09-11, 16:36
χνιεχ!
η προεκλογικη εξτρατια που ειχα κανει,αποδιδει καρπους:green:

Kostas95
02-09-11, 16:38
Πως γινεται να ναι δευτερος ο beefmeup ενω ειναι ο πιο αντιπαθητικος?:P:P

ginus
02-09-11, 16:44
χνιεχ!
η προεκλογικη εξτρατια που ειχα κανει,αποδιδει καρπους:green:
30738

beefmeup
02-09-11, 16:46
he looks and tastes awesome

αυτο ξαναπες το:P:P:P:turtle:

lila_1
02-09-11, 16:47
Αυτό το "tastes awesome" το λες εκ προσωπικής εμπειρίας, ginus ? :green:

Kostas95
02-09-11, 16:49
Αυτό το "tastes awesome" το λες εκ προσωπικής εμπειρίας, ginus ? :green:

χαχααχααχαχαχαχαχχα:P

ginus
02-09-11, 16:51
χαχαχα....μπα...εγω wannabe beefmeup ειμαι:P...τον βλεπω και ζηλευω ενα πραμα...φλας οταν μπαινει στο γυμναστηριο, κανα 2-3 νεαρες κορασιδες να τρεχουν απο πισω του...και ολοι ενα πραμα να ναι σποτερ του....ο ορισμος beefmeup aka διονυσης εχει παρει τεραστιες διαστασεις εις τα μερη μας...
:turtle::turtle:

lila_1
02-09-11, 16:55
κανα 2-3 νεαρες κορασιδες να τρεχουν απο πισω του...
:turtle::turtle:

Aπαπαπαααααα....υπάρχει πολλή απελπισία :turtle::turtle::green::P
νεκρόφιλες...

beefmeup
02-09-11, 16:57
ασε μετα απο πολυ παρακαλι κ τεμεναδες με επεισαν να ανανεωσω την συνδρομη μου εκει περα..
τα ειχαν βαψει μαυρα λεει,κατι κορασιδες που μπορει να πηγαινα αλλου..
αλλα οπως θα σωστα θα ελεγε κ ο Ηλιας ειναι κριμα να χαλας το χατηρι σε τοσο χαριτωμενες υπαρξεις..ειμαστε σωστοι ανδρες η δεν ειμαστε:P:P:P

εσενα μοναμουρ απο πανω, να σου λειπουν αυτα τα σχολια:P:P:P

giannis64
02-09-11, 16:59
κατσε γιατι σε 5 λεπτα θα εχω χασει ακομα εναν ψηφο. αλλα σκασιλα μου..:unsure:

ginus
02-09-11, 17:01
Aπαπαπαααααα....υπάρχει πολλή απελπισία :turtle::turtle::green::P
νεκρόφιλες...

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα......ο καθενας με τα γουστα του ομως ε? και αφου περναει αυτη η σκοτεινη γοητεια σε εμας περισσευει:turtle::turtle:


ασε μετα απο πολυ παρακαλι κ τεμεναδες με επεισαν να ανανεωσω την συνδρομη μου εκει περα..
τα ειχαν βαψει μαυρα λεει,κατι κορασιδες που μπορει να πηγενα αλλου..
αλλα οπως θα σωστα θα ελεγε κ ο Ηλιας ειναι κριμα να χαλας το χατηρι σε τοσο χριτωμενες υπαρξεις..ειμαστε σωστοι ανδρες η δεν ειμαστε:P:P:P

εσενα μοναμουρ απο πανω, να σου λειπουν αυτα τα σχολια:P:P:P

αφου ειχαν αναρτησει και αναλογο θεμα στο πινακα ανακοινωσεων....
διονυση μην φυγεις
διονυση εισαι η ελπιδα μας
jump us jump us jump us
αυτο το τελευταιο δεν το καταλαβα ποτε...μαλλον αναφερεται σε καποια ασκηση...:green:

beefmeup
02-09-11, 17:02
:rolf::rolf::rolf:

lila_1
02-09-11, 17:07
Σιγά, σιγά εσύ .... περνάς και τις αφήνεις έγγυες....
Φαντάζομαι κάτι τέτοιο να γίνεται
http://img217.imageshack.us/img217/2564/villagegirl23.gifhttp://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSaBe1oA1G0PUMDARJ4mN_k4hmfxNnytYV_Iqx62MuM9wnU-IZhxg

giannis64
02-09-11, 20:44
ρε σεις!! τι γινετε εδω? εγω πριν απο 20 λεπτα ειχα 8 ψηφους ολους κιολους, και τωρα εχω 7.. καποιος με κανει σαμποταζ ετσι??:turtle::turtle:

Madd_Chadd
02-09-11, 20:51
χαχαχαχαχα κλεβουν απο εσενα κ τα βαζουν στα δικα τους Γιαννη!!!!:nana:

giannis64
02-09-11, 20:54
αυτα σηνηθως τα εκανε ο φωτης η ο πολυνεικος. τωρα και οι δυο λειπουν.. ποιος ειναι ο ενοχος??:turtle:

Devil
02-09-11, 23:02
αμα δεν βγω πρωτος θα φατε ολοι μπαν.... ο beef θα το φαει πρωτος απο ολους....:P

απλα δημοκρατικα (πανω απο ολα) πραματα.....:green::green::green::turtle::turtle::turtle:

TRIANTAFYLLOU
02-09-11, 23:45
αυτα σηνηθως τα εκανε ο φωτης η ο πολυνεικος. τωρα και οι δυο λειπουν.. ποιος ειναι ο ενοχος??:turtle:


γιατι γίνονται και τέτοια ? δεν το ήξερα οτι μπορεί κανένα σκαθάρι να αλλοιώσει το εκλογικό αποτέλεσμα :P
όσο πιο καλά κάνεις την δουλειά σου γιάννη και ασχολείσε τόσο περισσότερο μπορεί να έχει κάποιος αντιπάθειες , γι αυτο είχα φέρει και το παράδειγμα με τον πρόεδρο της δημοκρατίας .
και ούτε πολλες φορες δείχνοντας μεγαλύτερη συμπάθεια σε κάποιον σημαίνει αντιπάθεια σε κάποιον άλλο

εγω πάντως μόλις μπήκα σ αυτο το τόπικ όλους σας ψήφησα , γιατι όλη η ομάδα είστε παιδια καθαρα σαν χαρακτήρες και πραγματικα προσφέρετε στον χώρο , περισσότερο και απο πολλούς αγωνιστικούς και το έχω πεί όχι τωρα μόνο αλλα πολλες φορές .

απο την άλλη βέβαια μετράει η γνώμη που έχουν για μας αλλα περισσότερο αυτών που μας γνωρίζουν καλα και έχουν άποψη και την παίρνουμε και τοις μετρητοίς , ακόμη και να είναι αρνητική ώστε να γίνουμε καλύτεροι

πάντως για μένα πιστεύω μεγαλύτερη σημασία έχει να είσαι χρήσιμος παρα απλα αρεστός :thumbup:

RAMBO
02-09-11, 23:50
πρωσοπικα δεν μπορω να ξεχωρισω κανεναν καθωσ ολοι βαζουν το λιθαρακι τους για το κοινο οφελος ο καθενας με τον τροπο που μπορει

TRIANTAFYLLOU
02-09-11, 23:59
πρωσοπικα δεν μπορω να ξεχωρισω κανεναν καθωσ ολοι βαζουν το λιθαρακι τους για το κοινο οφελος ο καθενας με τον τροπο που μπορει

εδω βεβαίως να μην ξεχάσουμε και τον ράμπο που βάζει κι αυτός το λιθαράκι του , τι λιθαράκι δηλαδή ογκόλιθο , στην ικανοποίηση των δεσποινίδων και κυριών , οπτικα βλέποντας τον γυμνασμένο να τις δίνει έμπνευση , αλλα και ουσιαστικα με την φυσική κατάσταση που έχει και την αστείρευτη ενέργειά του :toast::toast::turtle::turtle:

giannis64
03-09-11, 00:12
γιατι γίνονται και τέτοια ? δεν το ήξερα οτι μπορεί κανένα σκαθάρι να αλλοιώσει το εκλογικό αποτέλεσμα :P
όσο πιο καλά κάνεις την δουλειά σου γιάννη και ασχολείσε τόσο περισσότερο μπορεί να έχει κάποιος αντιπάθειες , γι αυτο είχα φέρει και το παράδειγμα με τον πρόεδρο της δημοκρατίας .
και ούτε πολλες φορες δείχνοντας μεγαλύτερη συμπάθεια σε κάποιον σημαίνει αντιπάθεια σε κάποιον άλλο

εγω πάντως μόλις μπήκα σ αυτο το τόπικ όλους σας ψήφησα , γιατι όλη η ομάδα είστε παιδια καθαρα σαν χαρακτήρες και πραγματικα προσφέρετε στον χώρο , περισσότερο και απο πολλούς αγωνιστικούς και το έχω πεί όχι τωρα μόνο αλλα πολλες φορές .

απο την άλλη βέβαια μετράει η γνώμη που έχουν για μας αλλα περισσότερο αυτών που μας γνωρίζουν καλα και έχουν άποψη και την παίρνουμε και τοις μετρητοίς , ακόμη και να είναι αρνητική ώστε να γίνουμε καλύτεροι

πάντως για μένα πιστεύω μεγαλύτερη σημασία έχει να είσαι χρήσιμος παρα απλα αρεστός :thumbup:

και εγω ολους σας ψηφισα εκτος απο μενα. για μενα ολα τα μελη ειναι διαφορετικα. νομιζω πως καταφερνουμε και κραταμε μονο αυτους που αξιζουν (απο μελη) μεσα στο φορουμ. αυτο σημενει πως ολοι, μελη και διαχειρηστες, ειναι ολοι γ...ω τα παιδια. μην ξεχναμε πως περναμαι ολοι μαζι οταν βρησκομαστε..:toast:


ηλια πολυ καλα τα λες. μην ξεχναμε πως καποια στιγμη το σκουπισμα το ειχαμε αναλαβει εγω και ο κωστας για πολυ μεγαλο χρονικο διαστημα. επομενο ειναι αυτοι που δεν μας γνωριζουν να μην μας σημπαθουν. (ειδικα αυτους που σκουπιζουν) εμενα δεν με πηραζει. ετσι ειναι φυσικα και με πολλα μελη που ενω τους ειχαμε για σπασικλες η στο στοχαστρο, οταν τους γνωρισαμε η εικονα ηταν τελειως διαφορετικη αποτι στον γραπτο λογο.
θα φερω ενα παραδειγμα.. τον κομπρα ποσοι τον ειχαν στην διοπτρα? αλλα οταν τον γνωρισαν απο κοντα η εικονα του αλλαξε κατα πολυ. τον μαριν. ηταν αυτος που ηταν ο πρωτος υποφηφιος για μπαν, και οταν γνωρηστικαμε και ειδαμε τελικα πιος ηταν δεν ειχε καμια σχεση με αυτον που ειναι πραγματικα.
ο μενιος το ιδιο, οπως και πολλα αλλα ατομα. μπορω να πω πως οσα παιδια εχω γνωρισει απο κοντα ηταν ολοι φοβεροι.

δυστηχως η ευτηχως καποιοι θα πρεπει να ειναι οι <κακοι> εδω μεσα. καποια στιγμη ηταν ο νασσερ, ηρθε ο φωτης εγινα εγω. και αν ειναι να μπορεσουμε να κρατησουμε ενα επιπεδο, ειναι καλο να υπαρχει ενανς κακος εδω μεσα, οπως ειπε και ο νασσερ. ετσι ειναι αυτα. εμενα μου αρκει πως με οσους αχουμε γνωρηστει (και αυτο ειναι το σημαντικοτερο) εχουμε πολυ φιλικες επαφες.

exkaliber
03-09-11, 00:52
:unsure::unsure::unsure:
δεν καταλαβαινω
ειλικρινα


εφοσον υπαρχει ο Δημητρης,τους αλλους γτ τους εβαλες στην ψηφοφορια?

tolis93
03-09-11, 01:03
πρωτος για μενα ΜΒ γιατι ειναι τελειως απολυτος.σ δινει τις γνωσεις του και τελος παρτο κ αν σαρεσει.
Μετα παει ο beef γιατι απλα δε χαριζει.εγραψες λαλακια?φαε και ταπα φαε κ μπαν και αν σε δω στο δρομο φαε και ενα βρωμικο χερι ξυλο!
μετα παει ο αγαπητος τριανταφυλλου γιατι ποτε δεν ειδα να εχει γραψει κατι χωρις να εχει 10000 και 2 βασεις απο πισω.οχι οτι δε το κανουν οι αλλοι απλα τα εξηγει με τον τροπο του
ε πανω στο βαθρο αυτοι παιζουν.οκ περιμενω μπαν απο τους υπολοιπους:green:
ΑΑΑ!!! και μη ξεχναμε το διαολακι...ειπες μπουρδα?φαε κραξιμο και virtual ξυλο μεχρι να βαλεις μυαλο

Kazmaier
03-09-11, 01:06
πρωτος για μενα ΜΒ γιατι ειναι τελειως απολυτος.σ δινει τις γνωσεις του και τελος παρτο κ αν σαρεσει.
Μετα παει ο beef γιατι απλα δε χαριζει.εγραψες λαλακια?φαε και ταπα φαε κ μπαν και αν σε δω στο δρομο φαε και ενα βρωμικο χερι ξυλο!
μετα παει ο αγαπητος τριανταφυλλου γιατι ποτε δεν ειδα να εχει γραψει κατι χωρις να εχει 10000 και 2 βασεις απο πισω.οχι οτι δε το κανουν οι αλλοι απλα τα εξηγει με τον τροπο του
ε πανω στο βαθρο αυτοι παιζουν.οκ περιμενω μπαν απο τους υπολοιπους:green:
ΑΑΑ!!! και μη ξεχναμε το διαολακι...ειπες μπουρδα?φαε κραξιμο και virtual ξυλο μεχρι να βαλεις μυαλο

αυτα τωρα ειναι θετικα η αρνητικα?

exkaliber
03-09-11, 01:07
Μετα παει ο beef γιατι απλα δε χαριζει.εγραψες λαλακια?φαε και ταπα φαε κ μπαν και αν σε δω στο δρομο φαε και ενα βρωμικο χερι ξυλο!

αυτο δεν ισχυει,αλλα γτ του βαζεις ιδεες?

Αντωνης
03-09-11, 01:11
Ρε παιδια τωρα μ αυτα που γραφει ο tolis μπερδευτικα..:unsure:
Officers ειναι ο Devil και ο beefmeup τελικα η' dominatrix?:green:

Nio
03-09-11, 01:46
dominatrix?

Ο όρος "Dominatrix" αναφέρεται σε θηλυκά, not males.

Niiick
03-09-11, 05:12
Μετα παει ο beef γιατι απλα δε χαριζει.εγραψες λαλακια?φαε και ταπα φαε κ μπαν και αν σε δω στο δρομο φαε και ενα βρωμικο χερι ξυλο!



Κοιτα να δεις, και δεν τον ειχα κοψει για τοσο αγριο, απ τους πιο διαλλακτικους ειναι αμα γραψει κανεις τα κουλα του, βεβαια μη σε πετυχει πουθενα μονο γιατι ριχνει βρωμικο ξυλο:lol:

Manos1989
03-09-11, 05:55
Μακράν πρώτος για μένα ο Devil για πολλούς και διάφορους λόγους!
Ψήφισα ακόμα giannis64 και beefmeup που τους συμπαθώ ιδιαίτερα παρότι ο Διονύσης είναι κακούλης :green:

beefmeup
03-09-11, 12:05
το μονο βρωμικο που μπορει να δωσω στο δρομο ειναι ενα με απο ολα μιας κ ειμαι υπερ της σαβουροφαγιας..:green::green::green:

30754

pan0z
03-09-11, 14:00
πρωτος για μενα ΜΒ γιατι ειναι τελειως απολυτος.σ δινει τις γνωσεις του και τελος παρτο κ αν σαρεσει.
Μετα παει ο beef γιατι απλα δε χαριζει.εγραψες λαλακια?φαε και ταπα φαε κ μπαν και αν σε δω στο δρομο φαε και ενα βρωμικο χερι ξυλο!
μετα παει ο αγαπητος τριανταφυλλου γιατι ποτε δεν ειδα να εχει γραψει κατι χωρις να εχει 10000 και 2 βασεις απο πισω.οχι οτι δε το κανουν οι αλλοι απλα τα εξηγει με τον τροπο του
ε πανω στο βαθρο αυτοι παιζουν.οκ περιμενω μπαν απο τους υπολοιπους:green:
ΑΑΑ!!! και μη ξεχναμε το διαολακι...ειπες μπουρδα?φαε κραξιμο και virtual ξυλο μεχρι να βαλεις μυαλο

μαλλον αλλο φορουμ παρακολουθω εγω :unsure:

vagg
03-09-11, 14:03
πολυνικο ψηφισα γτ φοραει τα ιδια γυαλια με μενα...και τα βλεπουμε ολα κοκκινα και ασπρα και ρηγε!!!

-beba-
03-09-11, 14:09
Ψήφισα Στέλιο.


Και τον Polynikos συμπαθώ πάρα πολύ ομολογώ.

manos_
03-09-11, 14:49
κερδιζει το πουλεν μου???φορτσα μπαοκ

εντιτ ειμαι και γκαβος.Κατσε να βαλω και το ελλακι να ψηφισει 4 ψηφους πισω ειμαστε

Kostas95
03-09-11, 15:02
Απορω πως ειναι προτελευταιος ο γιαννης64:shock::shock:..εγω τον εχω για 2ευτερο πιο συμπαθητικο!!εχει αλλη φαση!!!Περιεργη ψηφοφορια κανετε:P...για μενα 1.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ(ο πιο αξιος απο ολους)
2.Γιαννης64(τρομερη δουλεια στο φορουμ και αλλη πλακα)

3.Νασσερ(μονο που εχει ανοιξει θεμα με βιντεακια με ευαισθητα μυνηματα φαινεται τι ανθρωπος ειναι,τα λεει ολα αυτο)
4.Κατερινι144(πολυ φαση!!!,αλλο χιουμορ:P)

Steel Fighter
03-09-11, 16:45
παρακολουθώ αρκετό καιρό το φόρουμ άσχετα αν δεν κάνω πολλά ποστ. αυτό που έχω καταλάβει, είναι πως όλα τα παιδιά είναι μια ομάδα. ομάδα με όλη την σημασία της λέξης. είχα και έχω την χαρά να τους γνωρίζω (μιας και τους συναντώ τακτικά στους αγώνες) και αυτό που μπορώ να πω είναι, πως ο κάθε ένας από αυτούς κάνει και μια δουλειά μέσα στο φόρουμ. άλλος εργάτης, άλλος σαν καθοδηγητής, άλλος κάνει τον κακό γιατί έτσι πρέπει, άλλος τον πυροσβέστη, και πάει λέγοντας.
είναι όλοι τους μια γροθιά. πολύ καλά παιδιά αν τους γνωρίσετε από κοντά, και πολύ γέλιο. έξω καρδιά. και το σπουδαιότερο είναι πως κανείς δεν μπορεί να τους βάλει διαβαλματα και να μαλώσουν μεταξύ τους. τόσο δεμένοι είναι.
μπράβο σας παιδιά. για μένα έχετε όλοι από έναν ψήφο. και το λέω (όχι για εσάς mod) για εσάς. δεν έχω ανάγκη από γλειψίματα, μιας και με τα παιδιά έχω περισσότερη επαφή έξω από το φόρουμ παρά μέσα.
περισσότερη βοήθεια θέλουν η διαχειριστές από εμάς, παρά εμείς από αυτούς, όσον αφορά το φόρουμ.

ελμερ
03-09-11, 19:58
ολοι ειναι υπεροχοι μα ο ηλιας και ο devil ειναι λιγο περισσοτερο ;) (τον gianni64 τον φοβαμαι λιγο ειναι η αληθεια.....:unsure::welcome::welcome:

giannis64
03-09-11, 20:33
οχι ρε φιλε.. τι να φοβηθεις απο μενα. επειδη παταω ποιο ευκολα το κουμπι με το μπαν, η επειδη κραζω καποιους πιο ευκολα απο αλλους mods?

αυτος ειναι δυστηχως η ευτηχως ο ρολος μου εδω μεσα. οποιος ειναι σωστος στη συμπερηφορα του δεν εχει να φοβηθει τιποτα, αλλα και χαβαλε κανουμε..

επρεπε να ειχες προλαβει καποια ποστ παλαιοτερα (εσυ και καποια πιο καινουργια μελη) και θα εβλεπες τι χαβαλε καναμε στα οφ, εγω ο φωτης (κατερινης144 η αλλιως πικραγκουρο):P ο ηλιας ο λεβρον αλλα και πολλοι αλλοι. καποιοι ομως απο μελη μας ειχαν αναγκασει να σταματησουμε αυτον τον χαβαλε. κριμα..:(

beefmeup
03-09-11, 20:35
η επειδη κραζω καποιους πιο ευκολα απο αλλους mods?



αυτος ειμαι εγω παντως να ξερεις...:P:green:

giannis64
03-09-11, 20:36
θα ηθελα πραγματικα πολυ, οσοι θα μπορεσετε, στους επομενους αγωνες να ερθετε να γνωριστουμε. θα αλλαξετε πολλοι απο εσας γνωμη για οσους εχετε κακη εντυπωση. :toast:

giannis64
03-09-11, 20:38
αυτος ειμαι εγω παντως να ξερεις...:P:green:



:doh:

τωρα τελευταια κατι πας να κανεις και εσυ. ευτηχως αρχηζω να εχω βοηθεια στο σκουπισμα και στο σφουγκαρισμα..:green:

beefmeup
03-09-11, 20:40
http://planetsmilies.net/obscene-smiley-7250.gif
καλα καλα μην στο χαλασω:green:

ελμερ
03-09-11, 20:47
οχι ρε φιλε.. τι να φοβηθεις απο μενα. επειδη παταω ποιο ευκολα το κουμπι με το μπαν, η επειδη κραζω καποιους πιο ευκολα απο αλλους mods?

αυτος ειναι δυστηχως η ευτηχως ο ρολος μου εδω μεσα. οποιος ειναι σωστος στη συμπερηφορα του δεν εχει να φοβηθει τιποτα, αλλα και χαβαλε κανουμε..

επρεπε να ειχες προλαβει καποια ποστ παλαιοτερα (εσυ και καποια πιο καινουργια μελη) και θα εβλεπες τι χαβαλε καναμε στα οφ, εγω ο φωτης (κατερινης144 η αλλιως πικραγκουρο):P ο ηλιας ο λεβρον αλλα και πολλοι αλλοι. καποιοι ομως απο μελη μας ειχαν αναγκασει να σταματησουμε αυτον τον χαβαλε. κριμα..:(

η αληθεια ειναι πως τωρα ψιλοτελευταια εκανες κατι (δεν θα πω τι :) ) και παρολο που σε θεωρω αυστηρο σε παω πλεον με 1000!!!!!

giannis64
03-09-11, 20:49
η αληθεια ειναι πως τωρα ψιλοτελευταια εκανες κατι (δεν θα πω τι :) ) και παρολο που σε θεωρω αυστηρο σε παω πλεον με 1000!!!!!

πες το μου με πμ, γιατι δεν θυμαμαι τι εκανα. αλλωστε εχω κανει και εγω αρκετες μαλα*&ες.:green: αλλα οποιος δουλευει λαθη κανει. ;)

ελμερ
03-09-11, 20:50
πες το μου με πμ, γιατι δεν θυμαμαι τι εκανα. αλλωστε εχω κανει και εγω αρκετες μαλα*&ες.:green: αλλα οποιος δουλευει λαθη κανει. ;)

οχι,ισα ισα καλο ηταν....μια χαρα θα σου στειλω πμ:welcome:

TRIANTAFYLLOU
04-09-11, 23:30
θα ηθελα πραγματικα πολυ, οσοι θα μπορεσετε, στους επομενους αγωνες να ερθετε να γνωριστουμε. θα αλλαξετε πολλοι απο εσας γνωμη για οσους εχετε κακη εντυπωση. :toast:

αυτό που λές γιάννη είναι πολυ καλό και ανθρώπινο γιατι γνωρίζοντας καλύτερα κάποιον κατανοείς και τον γραπτό λόγο καλύτερα και δεν υπάρχουν εύκολα παρεξηγήσεις , οι αγώνες μιάς και το ββ είναι κοινό ενδιαφέρον των περισσοτέρων απο μας , είναι μια γιορτή και ενα κίνητρο να γνωριζόμαστε και με κάποια μέλη καλύτερα , αυτα τα παιδια της ομάδας διαχειριστών είναι και κατα πολύ μεγάλο ποσοστό ο λόγος που ασχολούμε με το φόρουμ , βλέποντας το ενδιαφέρον και την αγάπη που δείχνουν για το άθλημα που εμείς οι αγωνιστικοί αναδειχτήκαμε , γι αυτο και πολλες φορές έχω αναφέρει ατομα μη αγωνιστικά με την αγάπη τους προσφέρουν πολύ περισσότερο απο αγωνιστικούς που είναι περισσότερο ατομιστές , στον χώρο .

ο γιάννης επειδη εγω τον γνωρίζω προσωπικα όπως και όλα τα παιδια , όχι μόνο στο φόρουμ αλλα στην ζωή γενικότερα στην δουλειά του και σαν διαιτητής είναι ίσως η μοναδική περίπτωση διαιτητή ποδοσφαίρου που τον αγαπάν όλες οι ομάδες χαμένοι και κερδισμένοι και αυτο το ξέρω απο προσωπική εμπειρία , γιατι ήξερε να κρατάει ισοροπίες και να είναι δίκαιος στο παιχνίδι του και μιλάμε εγω το γνωρίζω απο πρώτο χέρι , αυτα τα λέω μην νομίσει κανείς ότι επειδη αυτός ρίχνει τις ποινές και σκανάρει το φόρουμ καθημερινά , είναι ο κακός η πράτει ερήμην της ομάδας διαχειριστών .

αυτα τα λέω μην βγάζουμε εμείς την ουρά μας απ έξω επειδη εγω πχ δεν έχω τον χρόνο να ασχοληθώ πολλες ώρες με το φόρουμ και μπαίνω περιστασιακά .
εγω το έχω πεί η θα λέω αλήθειες η δεν γράφω τίποτε και προτιμώ να είμαι χρήσιμος απο το να είμαι αρεστός

rey1989
04-09-11, 23:34
όλοι καλοί είστε!:thumbup:
έχετε την συμπάθια μου. :turtle::turtle::turtle:

Jumaru
05-09-11, 09:13
Ψήφισα αν και δεν μου άρεσε το πόστ οφείλω να ομολογήσω.
Κριτήριο ψήφου ήταν φυσικά τα πόστ αυτών που έτυχε όσο διάστημα είμαι στο φόρουμ να μου κινήσουν το ενδιαφέρον, γιατί προσωπικά δεν γνωρίζω κανένα. Κατά τα άλλα δεν με έχουν 'ενοχλήσει' τόσο καιρό κανενός admin/mode/officer οι προσωπικές απόψεις/στάσεις που θεωρώ είναι το πιο σημαντικό για να συνεχίσω να συμμετέχω.

KATERINI 144
05-09-11, 09:28
Απορω πως ειναι προτελευταιος ο γιαννης64:shock::shock:..εγω τον εχω για 2ευτερο πιο συμπαθητικο!!λαθος κανεις, σκετη νεραξία ειναι. :green:

πάντως απο την μπέμπα περίμενα μια ψήφο ρε ντεμετ, οχι τίποτα αλλο αλλα για να μην είμαι μαζι με την νεραξία :(


:rolf::rolf::rolf:

giannis64
05-09-11, 16:51
ρε πικραγκουρια.. εναν καλο λογο δεν θα πεις?
:weights:
αλλα τι περιμενω απο σενα? :P

εδω εμενα δεν με ψηθισε η εγγονη μου ρε! τι περιμενεις. ουτε καν η μπεμπα. κριμα την ανθοδεσμη που της πηγα οταν κατεβηκα στην αθηνα.:turtle:

giannis64
05-09-11, 16:52
Ψήφισα αν και δεν μου άρεσε το πόστ οφείλω να ομολογήσω.
Κριτήριο ψήφου ήταν φυσικά τα πόστ αυτών που έτυχε όσο διάστημα είμαι στο φόρουμ να μου κινήσουν το ενδιαφέρον, γιατί προσωπικά δεν γνωρίζω κανένα. Κατά τα άλλα δεν με έχουν 'ενοχλήσει' τόσο καιρό κανενός admin/mode/officer οι προσωπικές απόψεις/στάσεις που θεωρώ είναι το πιο σημαντικό για να συνεχίσω να συμμετέχω.

γιατι να το κανουμε απο την στιγμη που δεν εχεις δωσει δικαιωματα? ;)

Polyneikos
05-09-11, 23:42
Τελος του χρονου αρκετοι θα συμπαθησετε περισσότερο τον Muscleboss (και μαλλον θα παρει περισσότερους ψηφους),καθως ετοιμαζει event σε διεθνη πρότυπα.Σιγουρα θα γελασουμε αλλα θα υπάρχουν και δωρα για καποιους..Ας μην πω περισσότερα.;)
Ξεκινησα με αυτον τον αστειισμο για να παρω πασα για αυτο που θελω να αναφερω:Ο Πανος εχει προσφερει τα μεγιστα,και σε επίπεδο γνωσεων-ποστς,απλα τα νεότερα μελη δεν πεφτουν πανω στα ποστς του καθως ειναι σε αρκετα παλιοτερα τόπικς.Γνωστης του αθληματος.Η προσφορα του συνεχίζεται φυσικα και με την στηριξη του φόρουμ σε οικονομικο επίπεδο,με τεχνογνωσία πανω στα φόρουμς αλλα και την ηρεμη σκεψη του.Respect.
Ο Ηλίας απολαμβανει τον σεβασμο όλων ως αθλητης,ως φίλος του αθληματος,ως συμβουλατορας κτλ κτλ.Αυθεντικος και απολαυστικος.
Ο Στρατος (Αργυρακης) ειναι γνωστος σε όλους τους φιλους του αθληματος ως top αθλητης,απλα δεν εχει τόσα ποστς ωστε να είναι προσιτος και οικείος στα μελη.
ο Νασσερ ειναι το σκληρο αγορι του φόρουμ (χα,χα),διατηρει τις ισορροπίες πολλες φορες στο φόρουμ,αγνοωντας δημοσιοσχετιστικες τακτικες.Σαφως παρεξηγημενος από πολλους,απο κοντα ειναι αλλιως.
Ο Φωτης ειναι top,μεγαλη μορφη και σωστος διαχειριστης,δεν εχει αδικησει ποτε με την συμπεριφορα του.
Ο Γιαννης ειναι ψυχή και υπερασπίζεται παντα το φόρουμ και με μεγαλη προσφορα.
Ο Στελακος επίσης πολυ καλο παιδι και με διακριτικη διαχείριση παντα,αφηνει μονο καλες εντυπωσεις και φροντίζει με το στυλ του να κατευθυνει τα νεοτερα μελη σε πληροφορίες.
Ο Beefmeup απο τους γνωστες της ομαδας,δυνατο χαρτι καθως όχι μονο κανει διαχείριση αλλα παραλληλα φροντίζει να απανταει και να μεταφερει τις γνωσεις του (επίπονο) αλλα και ασυμφορο αυτες τις εποχες (αλήθεια Διονυση,ακομα δεν παίρνεις λεφτα;ελα πες,πες :P)
Ο Devil η τελευταια δυνατη μεταγραφη,επισης πολυ γνωστης και επίσης απανταει και μεταφερει γνωσεις(για το αν δεν πληρωνεται,επισης,δεν το γνωρίζω:P),αλλα ειδικα οι 2 τελευταιοι δεν εχουν "αλλοιωσει" το παρεϊστικο στυλ τους προς τα μελη και αυτο το θεωρω επιτυχία,γιατι η διαχειριση εχει συγκρουσεις,

Jumaru
05-09-11, 23:47
γιατι να το κανουμε απο την στιγμη που δεν εχεις δωσει δικαιωματα? ;)

Τα φόρουμ για κάποιον χωρίς ζωή είναι σαν το στρατό.. δώσε σε κάποιον εξουσία (όπου και να έιναι αυτό) και θα δείς ποιος πραγματικά είναι. Τα έχω φάει στη μάπα σε άλλα φόρουμ και σε εποχές irc , γιαυτό το λέω. :dooreek:

KATERINI 144
06-09-11, 16:41
Τα φόρουμ για κάποιον χωρίς ζωή είναι σαν το στρατό.. δώσε σε κάποιον εξουσία (όπου και να έιναι αυτό) και θα δείς ποιος πραγματικά είναι. Τα έχω φάει στη μάπα σε άλλα φόρουμ και σε εποχές irc , γιαυτό το λέω. :dooreek: Jumaru :thumbup::thumbup:

della
06-09-11, 17:02
ουτε εμενα μ αρεσε το θεμα για αυτο τους ψηφισα ολους
ο καθε ενας βαζει το λιθαρακι του για αυτο το φορουμ οποτε ειναι αδικια να μειωσω καποιον :green:

Jumaru
06-09-11, 18:27
Jumaru :thumbup::thumbup:

Κάτι ήξερα και σε ψήφισα :rolf:


ουτε εμενα μ αρεσε το θεμα για αυτο τους ψηφισα ολους
ο καθε ενας βαζει το λιθαρακι του για αυτο το φορουμ οποτε ειναι αδικια να μειωσω καποιον :green:

+1

giannis64
06-09-11, 18:48
παιδια τωρα περαν της πλακας.. εκτος απο αυτους που εφυγαν με τις κλωτσιες απο εδω μεσα, ολα τα αλλα μελη ειναι θεωρω πολυ καλα παιδια.
ακομα και αυτοι στους οποιους κανουμε παρατηρησεις.
χαιρομαι που υπαρχουν ολα αυτα τα μελη. διαφορετηκες προσωπικοτητες ο καθενας. φυσικα εχουμε και καποιες μορφες εδω, αλλα και αυτοι δινουν το δικο τους χρωμα στο φορουμ.
:toast:
και για να μην νομιζετε πως γλυφω κανεναν,:unsure::green: δηλωνω πως οποιος την κανει θα τον κραξω και θα πατησω το κουμπι..:turtle::)

μπορει να σας παω ολους, και να χαιρομαι που υπαρχετε στο φορουμ, αλλα εγω θα συνεχησω να ειμαι ο κακος..:bodybuildinggr::cool:

TRIANTAFYLLOU
06-09-11, 22:38
παιδια τωρα περαν της πλακας.. εκτος απο αυτους που εφυγαν με τις κλωτσιες απο εδω μεσα, ολα τα αλλα μελη ειναι θεωρω πολυ καλα παιδια.
ακομα και αυτοι στους οποιους κανουμε παρατηρησεις.
χαιρομαι που υπαρχουν ολα αυτα τα μελη. διαφορετηκες προσωπικοτητες ο καθενας. φυσικα εχουμε και καποιες μορφες εδω, αλλα και αυτοι δινουν το δικο τους χρωμα στο φορουμ.
:toast:
και για να μην νομιζετε πως γλυφω κανεναν,:unsure::green: δηλωνω πως οποιος την κανει θα τον κραξω και θα πατησω το κουμπι..:turtle::)

μπορει να σας παω ολους, και να χαιρομαι που υπαρχετε στο φορουμ, αλλα εγω θα συνεχησω να ειμαι ο κακος..:bodybuildinggr::cool:


α εσυ μυαλό δεν βάζεις με φαίνετε :P:P
ρε εδω σε καταψήφισαν και σύ ακόμα λές θα εξακολουθείς να είσαι ο κακός ? εσυ θα ρίξεις καμια μέρα και μένα κανένα μπαν θέλει να σε προσέχω :P, φάε και λίγο πευκόμελο απο κεί απο την θασο να γλυκάνεις :turtle::turtle:

αλλα στην τελικη τι κακός είσαι αφού σ αυτούς που πατάς το κουμπί για πάτημα είναι και μετα ηρεμεί το φόρουμ και υπάρχει γαλήνη.
αλλα θέλω και γω να κάνω κανένα μπάν να γουστάρω να νοιώσω και γω λίγο κακός και θέλω στον φώτη να το κάνω , με την πρώτη αφορμή έφυγε για βρούβες :P:P:P:P:P:turtle::turtle::turtle:

KATERINI 144
07-09-11, 09:59
αλλα θέλω και γω να κάνω κανένα μπάν να γουστάρω να νοιώσω και γω λίγο κακός και θέλω στον φώτη να το κάνω , με την πρώτη αφορμή έφυγε για βρούβες :P:P:P:P:P:turtle::turtle::turtle:αμοιβαία τα αισθήματα, σε εκανα μια φορα μπαν για κάτι ώρες που δεν ήσουν μέσα έτσι για να με φύγει το άχτι :green::green::green::green:

TRIANTAFYLLOU
07-09-11, 15:54
αμοιβαία τα αισθήματα, σε εκανα μια φορα μπαν για κάτι ώρες που δεν ήσουν μέσα έτσι για να με φύγει το άχτι :green::green::green::green:
αα ιδέες με βάζεις τώρα κάπως έτσι έπρεπε να ξεκινήσω και γω :P:P:P:P

giannis64
07-09-11, 17:12
η πλακα ειναι να σε κανει κανεις μπαν ηλια χωρις να γραψει μπανετ, και να ψαχνεις γιατι δεν μπορεις να μπεις στο φορουμ..:rolf::rolf::rolf:

giannis64
07-09-11, 17:13
α εσυ μυαλό δεν βάζεις με φαίνετε :P:P
ρε εδω σε καταψήφισαν και σύ ακόμα λές θα εξακολουθείς να είσαι ο κακός ? εσυ θα ρίξεις καμια μέρα και μένα κανένα μπαν θέλει να σε προσέχω :P, φάε και λίγο πευκόμελο απο κεί απο την θασο να γλυκάνεις :turtle::turtle:

αλλα στην τελικη τι κακός είσαι αφού σ αυτούς που πατάς το κουμπί για πάτημα είναι και μετα ηρεμεί το φόρουμ και υπάρχει γαλήνη.
αλλα θέλω και γω να κάνω κανένα μπάν να γουστάρω να νοιώσω και γω λίγο κακός και θέλω στον φώτη να το κάνω , με την πρώτη αφορμή έφυγε για βρούβες :P:P:P:P:P:turtle::turtle::turtle:


:clap::clap::clap::clap::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:


εγω να δεις χαρα!!!!:turtle::turtle:

Gaspari
09-09-11, 00:30
Κ Α Ν Ε Ν Α Σ.




















:green: :P

giannis64
09-09-11, 17:25
30967



:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::P:P:P:P

beefmeup
09-09-11, 17:26
:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

ελιωσα!!!

No Cash
09-09-11, 18:00
ο πολυνεικος ειναι συμπαθης.. γιατι ειναι ψυχραιμος κ αδιαλλακτος... και δε σηκωνει χερι

ο beefmeup γιατι κραζει

ο γιαννης γιατι κραζει κι αυτος

ο muscleboss γιατι μοιαζει με τον πολυνεικο

ο τριανταφυλλου γιατι τον ρωτας "τι κανεις ηλια?" και ξερεις πως απο κατω θα απαντησει με την οδυσεια αχαχ

exkaliber
01-10-11, 01:13
ρε εσυ πατωσες
:unsure:
και σε ειχα για σιγουρακι στο στοιχημα

Καραφλό Ακτινίδιο
01-10-11, 02:25
Λοιπόν εγώ ψηφισα Polyneikos γιατί τον διακρίνει ευγένια και κλάση (σιγουρα παίζει πιανο και μιλάει γαλλικα :P )

Βεβαια μετα είδα ένα σχόλιο ότι είναι ολυμπιακος, αλλα ήταν πλέον αργά :unsure::unsure:

Δεν ξέρω ποιος είναι και Παοκαρα να ψηφιζα εκείνον

Σαν νέος στο φόρουμ έχω να πω ότι μου έκανε εντυπωση η γενικά καλή συμπεριφορά όλων των admin, mods και χρηστών(Σε αντίθεση με τα περισσότερα φόρουμ)
Και να θές να κράξεις ή να τρολλάρεις απλά δεν σου κάνει καρδια :thumbup::thumbup:

Doctorg
01-10-11, 02:41
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ και ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ δαγκωτό :green:

TRIANTAFYLLOU
01-10-11, 16:11
Λοιπόν εγώ ψηφισα Polyneikos γιατί τον διακρίνει ευγένια και κλάση (σιγουρα παίζει πιανο και μιλάει γαλλικα :P )

Βεβαια μετα είδα ένα σχόλιο ότι είναι ολυμπιακος, αλλα ήταν πλέον αργά :unsure::unsure:

Δεν ξέρω ποιος είναι και Παοκαρα να ψηφιζα εκείνον

Σαν νέος στο φόρουμ έχω να πω ότι μου έκανε εντυπωση η γενικά καλή συμπεριφορά όλων των admin, mods και χρηστών(Σε αντίθεση με τα περισσότερα φόρουμ)
Και να θές να κράξεις ή να τρολλάρεις απλά δεν σου κάνει καρδια :thumbup::thumbup:

εδω είμαστε πολιτισμένοι όσο αναφορα τις οπαδικές προτιμήσεις ,λογικό ο καθένας να υποστηρίζει την ομάδα που τον εκφράζει, αλλα εσυ απο αθήνα και να λές για Παοκάρα όχι ασυνήθιστο αλλα σπάνιο, εμείς οι βόρειοι υπάρχει μια λογική να υποστηρίζουμε κυρίως τον ΠΑΟΚ , έχουμε και ντέρμπυ την κυριακή :toast::toast:

Tasos Green
01-10-11, 16:24
ο πολυνεικος ειναι συμπαθης.. γιατι ειναι ψυχραιμος κ αδιαλλακτος... και δε σηκωνει χερι

ο beefmeup γιατι κραζει

ο γιαννης γιατι κραζει κι αυτος

ο muscleboss γιατι μοιαζει με τον πολυνεικο

ο τριανταφυλλου γιατι τον ρωτας "τι κανεις ηλια?" και ξερεις πως απο κατω θα απαντησει με την οδυσεια αχαχ

+100000000:thumbup::thumbup: σε ολα...

Ο Ηλιας δεν παίζετε οταν θελει να σου δώσει να καταλαβεις κατι ακομα και τελειως ασχετος να εισαι θα το καταλάβεις... ειναι ικανος να γραψει βιβλιο για να καταλαβεις!!:green::green::P

+ τον Devil που ειναι supplements maniac!!!! :P αρρώστια λεμε..:green:

GREEK POWER
01-10-11, 16:28
Θα το εριχνα στον Τριανταφυλλου αλλα επειδη το διαστημα που ειμαι στο φορουμ δεν εχω καταλαβει οτι ειναι μοντερειτορ:P αυτοματος παει στον νεο μακρηνιωτη της παρεας των μοτερακιδων:green::green::green:

Kostas95
01-10-11, 16:30
εδω είμαστε πολιτισμένοι όσο αναφορα τις οπαδικές προτιμήσεις ,λογικό ο καθένας να υποστηρίζει την ομάδα που τον εκφράζει, αλλα εσυ απο αθήνα και να λές για Παοκάρα όχι ασυνήθιστο αλλα σπάνιο, εμείς οι βόρειοι υπάρχει μια λογική να υποστηρίζουμε κυρίως τον ΠΑΟΚ , έχουμε και ντέρμπυ την κυριακή :toast::toast:

Εδω φανατικος Παοκτζης απο χωριο 1000κατοικων 15χιλιομετρα εξω απο την Πατρα,γεννημα θρεμα εκει..:P
Καθε χρονο ανεβαινω 2-3 φορες Τουμπα με τον Πατερα μου(ο οποιος ειναι Νικαιωτης και παλαιμαχος ποδοσφαιριστης της Προοδευτικης,ουδεμιαν σχεση με Παοκ:P) και οταν παιζει με τον Αστερα,ανεβαινω παντα Τριπολη..Εχω δει κοντα 100ματς του Παοκ στην ζωη μου,ειμαι 16χρονων,εχω 10φανελες του Παοκ,2φουτερ,3κασκολ(το 1 απο ουεφα στο 1-2με την στουγκαρδη που χασαμε με τον τραγικο τοτε ουντεζε-φουτσινι με τις κοκκινες) 2καπελα και 2ζευγαρια καλτσες ποδοσφαιρικες:P..Αξιζει να σημειωθει πως στο Προδευτικη-Παοκ πριν κανα 6αρι χρονια οταν ηταν στην Α΄εθνικη οι βυσσινι,οταν νικησαμε 0-3,οχι μονο παιξαμε μπουνιες με τον πατερα μου αλλα δεν μιλαγαμε για μηνες:P..Αυτο ειναι Παοκ:P..Στο χωριο μου υπαρχει μονο ενας 70αρης που ειναι και αυτος Παοκτζης και παρακολουθουμε καθε βδομαδα ματσ οπως Παοκ-Ξανθη,Παοκ-Πανθρακικος καθως κανενας απο τους φιλους μου δεν υπαρχει περιπτωση να ερθει..Αυτο ειναι ΠΑΟΚ ομως γιατι και σε ενα χωριο που το μονο λογικο που μπορει να εισαι ειναι η Παναχαικη,η Ολυμπιακος-Παναθηναικος,εγω τα βλεπω ολα ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΑ,σαν τις παλιες καλες ταινιες απο 3χρονων:P..Και παρολο που ειμαι Πατρινος,εγω καθε Κυριακη μεσημερι.ως καθιερωμενο τσιτ μιλ τρωω 2πιτες απο ολα με γυρο,εναν φραπε το πρωι,και μετα τις πιτες μια μπουγατσα με κρεμα..Και παρολο που μιλαω με λι και νι λογω καταγωγης γουσταρω να μιλαω με σαλονικιοτικα τις λεξεις χαλλαααρα λοιπον!!:P

TRIANTAFYLLOU
01-10-11, 16:57
Εδω φανατικος Παοκτζης απο χωριο 1000κατοικων 15χιλιομετρα εξω απο την Πατρα,γεννημα θρεμα εκει..:P
Καθε χρονο ανεβαινω 2-3 φορες Τουμπα με τον Πατερα μου(ο οποιος ειναι Νικαιωτης και παλαιμαχος ποδοσφαιριστης της Προοδευτικης,ουδεμιαν σχεση με Παοκ:P) και οταν παιζει με τον Αστερα,ανεβαινω παντα Τριπολη..Εχω δει κοντα 100ματς του Παοκ στην ζωη μου,ειμαι 16χρονων,εχω 10φανελες του Παοκ,2φουτερ,3κασκολ(το 1 απο ουεφα στο 1-2με την στουγκαρδη που χασαμε με τον τραγικο τοτε ουντεζε-φουτσινι με τις κοκκινες) 2καπελα και 2ζευγαρια καλτσες ποδοσφαιρικες:P..Αξιζει να σημειωθει πως στο Προδευτικη-Παοκ πριν κανα 6αρι χρονια οταν ηταν στην Α΄εθνικη οι βυσσινι,οταν νικησαμε 0-3,οχι μονο παιξαμε μπουνιες με τον πατερα μου αλλα δεν μιλαγαμε για μηνες:P..Αυτο ειναι Παοκ:P..Στο χωριο μου υπαρχει μονο ενας 70αρης που ειναι και αυτος Παοκτζης και παρακολουθουμε καθε βδομαδα ματσ οπως Παοκ-Ξανθη,Παοκ-Πανθρακικος καθως κανενας απο τους φιλους μου δεν υπαρχει περιπτωση να ερθει..Αυτο ειναι ΠΑΟΚ ομως γιατι και σε ενα χωριο που το μονο λογικο που μπορει να εισαι ειναι η Παναχαικη,η Ολυμπιακος-Παναθηναικος,εγω τα βλεπω ολα ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΑ,σαν τις παλιες καλες ταινιες απο 3χρονων:P..Και παρολο που ειμαι Πατρινος,εγω καθε Κυριακη μεσημερι.ως καθιερωμενο τσιτ μιλ τρωω 2πιτες απο ολα με γυρο,εναν φραπε το πρωι,και μετα τις πιτες μια μπουγατσα με κρεμα..Και παρολο που μιλαω με λι και νι λογω καταγωγης γουσταρω να μιλαω με σαλονικιοτικα τις λεξεις χαλλαααρα λοιπον!!:P

καλα με έστειλες τώρα,είσαι μέσα στην σφιγγοφωλιά και είσαι ΠΑΟΚ.
ΠΑΟΚ δεν γίνεσαι ούτε για τα πρωταθλήματα ούτε τίτλους , είναι ιδεολογία άσχετα αν υπάρχουν και κάγκουρες όπως σε όλες τις ομάδες , όσο για τα σύμβολα και χρώματα εγω παθαίνω αλεργία ώς αναφορα το γήπεδο , όλα μαυρόασπρα θέλω να τα βλέπω !!:P:P:toast::toast:

και μιας στίς μέρες μας επικρατεί χάος και άγχος για επιβίωση και πολύ λίγα πράματα περνάν απο το χέρι μας να τα αλλάξουμε ΧΑΛΑΡΑ λοιπόν που λένε και στη Σαλόνικα:toast::toast::toast:

giannis64
01-10-11, 19:09
+100000000:thumbup::thumbup: σε ολα...

Ο Ηλιας δεν παίζετε οταν θελει να σου δώσει να καταλαβεις κατι ακομα και τελειως ασχετος να εισαι θα το καταλάβεις... ειναι ικανος να γραψει βιβλιο για να καταλαβεις!!:green::green::P

+ τον Devil που ειναι supplements maniac!!!! :P αρρώστια λεμε..:green:

αυτο ειναι.. κανε φιλους να δεις χαιρι.. ερε δεν θα κανουμε μαζι προπονηση? θα μου ξεφυγει καταλαθος καμια μπαρα σε καμια βοηθεια που θα σου δεινω..:P

προς τα παοκια...:thumbdown:



καλα δεν χαλαρωνετε και λιγο να μην σκισετε κανα καλσον?
:turtle:
και να παραμεινουμε εντος θεματος!!:P:P:P

loufas
01-10-11, 19:21
ξεχασες τον loufas

giannis64
01-10-11, 19:24
:unsure: εγω?

Tasos Green
01-10-11, 19:27
αυτο ειναι.. κανε φιλους να δεις χαιρι.. ερε δεν θα κανουμε μαζι προπονηση? θα μου ξεφυγει καταλαθος καμια μπαρα σε καμια βοηθεια που θα σου δεινω..:P

προς τα παοκια...:thumbdown:



καλα δεν χαλαρωνετε και λιγο να μην σκισετε κανα καλσον?
:turtle:
και να παραμεινουμε εντος θεματος!!:P:P:P

τι το κακο ειπα?!!! :P

συμπαθώ τους παραπάνω + τον μητσο για τους λογους που προαναφέρθηκαν!!!

Γιαννη... αμα κανουμε προπόνηση μαζι δεν θα εχεις κουραγιο καν για να σηκώσεις την μπαρα!!! :turtle::turtle::turtle::chinese::chinese:

TRIANTAFYLLOU
01-10-11, 19:59
αυτο ειναι.. κανε φιλους να δεις χαιρι.. ερε δεν θα κανουμε μαζι προπονηση? θα μου ξεφυγει καταλαθος καμια μπαρα σε καμια βοηθεια που θα σου δεινω..:P

προς τα παοκια...:thumbdown:



καλα δεν χαλαρωνετε και λιγο να μην σκισετε κανα καλσον?
:turtle:
και να παραμεινουμε εντος θεματος!!:P:P:P

συγνώμη ρε γιάννη αλλα είναι οι μέρες τέτοιες τωρα , δηλαδή αύριο έχουμε ενα καλό ματσάκι και υπάρχει μια φόρτηση και ο γκαρσία είναι χαρμάνης όπως και ο σάλπη που δεν παίξαν στις ρωσίδες και κρατάν την όρεξη για την κυριακή :turtle::turtle::turtle::turtle::P:P:P:P:P

giannis64
01-10-11, 20:13
τι υπαρχει? φορτηση??
:green:
χαχαχαχαχαχαχα....
:rolf:
τα λεμε την κυριακη αργα το βραδακι...:P

Καραφλό Ακτινίδιο
01-10-11, 20:15
εδω είμαστε πολιτισμένοι όσο αναφορα τις οπαδικές προτιμήσεις ,λογικό ο καθένας να υποστηρίζει την ομάδα που τον εκφράζει, αλλα εσυ απο αθήνα και να λές για Παοκάρα όχι ασυνήθιστο αλλα σπάνιο, εμείς οι βόρειοι υπάρχει μια λογική να υποστηρίζουμε κυρίως τον ΠΑΟΚ , έχουμε και ντέρμπυ την κυριακή :toast::toast:
Συμφωνώ , ετσι κι αλλίως Παοκ είμαστε από ιδεολογια .Και εμένα δεν μου αρέσει να φανατίζομαι για αθλητικα, μόνο καλοπροεραιτη πλακίτσα
Είμαι Πάοκ μιας και έχω καταγωγη από Δράμα και είμαι και Πόντιος (Αρα υποστηρίζουμε και Απολλών Κ.)


Εδω φανατικος Παοκτζης απο χωριο 1000κατοικων 15χιλιομετρα εξω απο την Πατρα,γεννημα θρεμα εκει..:P
Καθε χρονο ανεβαινω 2-3 φορες Τουμπα με τον Πατερα μου(ο οποιος ειναι Νικαιωτης και παλαιμαχος ποδοσφαιριστης της Προοδευτικης,ουδεμιαν σχεση με Παοκ:P) και οταν παιζει με τον Αστερα,ανεβαινω παντα Τριπολη..Εχω δει κοντα 100ματς του Παοκ στην ζωη μου,ειμαι 16χρονων,εχω 10φανελες του Παοκ,2φουτερ,3κασκολ(το 1 απο ουεφα στο 1-2με την στουγκαρδη που χασαμε με τον τραγικο τοτε ουντεζε-φουτσινι με τις κοκκινες) 2καπελα και 2ζευγαρια καλτσες ποδοσφαιρικες:P..Αξιζει να σημειωθει πως στο Προδευτικη-Παοκ πριν κανα 6αρι χρονια οταν ηταν στην Α΄εθνικη οι βυσσινι,οταν νικησαμε 0-3,οχι μονο παιξαμε μπουνιες με τον πατερα μου αλλα δεν μιλαγαμε για μηνες:P..Αυτο ειναι Παοκ:P..Στο χωριο μου υπαρχει μονο ενας 70αρης που ειναι και αυτος Παοκτζης και παρακολουθουμε καθε βδομαδα ματσ οπως Παοκ-Ξανθη,Παοκ-Πανθρακικος καθως κανενας απο τους φιλους μου δεν υπαρχει περιπτωση να ερθει..Αυτο ειναι ΠΑΟΚ ομως γιατι και σε ενα χωριο που το μονο λογικο που μπορει να εισαι ειναι η Παναχαικη,η Ολυμπιακος-Παναθηναικος,εγω τα βλεπω ολα ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΑ,σαν τις παλιες καλες ταινιες απο 3χρονων:P..Και παρολο που ειμαι Πατρινος,εγω καθε Κυριακη μεσημερι.ως καθιερωμενο τσιτ μιλ τρωω 2πιτες απο ολα με γυρο,εναν φραπε το πρωι,και μετα τις πιτες μια μπουγατσα με κρεμα..Και παρολο που μιλαω με λι και νι λογω καταγωγης γουσταρω να μιλαω με σαλονικιοτικα τις λεξεις χαλλαααρα λοιπον!!:P
Ετσι είσαι στην ψυχη καρτάσι .. Παοκ Παντου :P:P:P


αυτο ειναι.. κανε φιλους να δεις χαιρι.. ερε δεν θα κανουμε μαζι προπονηση? θα μου ξεφυγει καταλαθος καμια μπαρα σε καμια βοηθεια που θα σου δεινω..:P

προς τα παοκια...:thumbdown:



καλα δεν χαλαρωνετε και λιγο να μην σκισετε κανα καλσον?
:turtle:
και να παραμεινουμε εντος θεματος!!:P:P:P
Είμαστε εντός θέματος ,γιατι παραπλανηθήκαμε κύριε Προεδρε και βάλαμε ψηφο σε ερυθρολευκο κύριο :P:P

Dreiko
01-10-11, 20:21
Εγω ψηφιζω Dreiko γιατι εχει υποσχεθει ακομα περισσοτερo nudity στα hot babes:banana::banana::banana:

Tasos Green
01-10-11, 20:23
Εγω ψηφιζω Dreiko γιατι εχει υποσχεθει ακομα περισσοτερo nudity στα hot babes:banana::banana::banana:

αμαν τον ξεχασα αυτον...

να σου πω ποσες καμψεις να παρω..? για αυτοτιμωρία?:green:

Dreiko
01-10-11, 20:24
αμαν τον ξεχασα αυτον...

να σου πω ποσες καμψεις να παρω..? για αυτοτιμωρία?:green:

μεχρι να σκουριασει ο ρομποκοπ ποντικουλη.....:army1:

TRIANTAFYLLOU
01-10-11, 20:35
εγω δεν μπορω να ξεχωρίσω κανέναν σας ρε παιδια ο καθένας με τις χάρες του γι αυτο έβαλα ψήφο σε όλους αφού υπήρχε αυτη η δυνατότητα, ακόμα και οι καινούριοι μόντ που γνώρησα απο κοντα είναι ένας κι ένας και δεν πά να είναι ότι ομάδα γουστάρουν , αφού σωστοί άνθρωποι υπάρχουν παντού και ο ντρέικο έχει και μια ιδιαίτερη έμφαση στα χοτ μπέιμπ , που μας κρατάει ζεστούς και ευδιάθετους :toast::toast:

giannis64
15-10-11, 00:04
τωρα και μετα απο την μειωση καποιων ποστ μελων με βλεπω να πιασω τερμα πατο στους ψηφους.:rolf:

ελμερ
15-10-11, 00:26
τωρα και μετα απο την μειωση καποιων ποστ μελων με βλεπω να πιασω τερμα πατο στους ψηφους.:rolf:

Σ ολες τις ταινιες υπαρχει και καποιος που κανει τον κακο....:) :welcome:

beefmeup
15-10-11, 00:29
Σ ολες τις ταινιες υπαρχει και καποιος που κανει τον κακο....:) :welcome:

τον ασχημο τον κανει ο ντεβιλ να ξες...:)

ελμερ
15-10-11, 00:37
τον ασχημο τον κανει ο ντεβιλ να ξες...:)

και τον καλο ο Ηλιας....:) :welcome:

stelios17
15-10-11, 00:43
Εδω φανατικος Παοκτζης απο χωριο 1000κατοικων 15χιλιομετρα εξω απο την Πατρα,γεννημα θρεμα εκει..:P
Καθε χρονο ανεβαινω 2-3 φορες Τουμπα με τον Πατερα μου(ο οποιος ειναι Νικαιωτης και παλαιμαχος ποδοσφαιριστης της Προοδευτικης,ουδεμιαν σχεση με Παοκ:P) και οταν παιζει με τον Αστερα,ανεβαινω παντα Τριπολη..Εχω δει κοντα 100ματς του Παοκ στην ζωη μου,ειμαι 16χρονων,εχω 10φανελες του Παοκ,2φουτερ,3κασκολ(το 1 απο ουεφα στο 1-2με την στουγκαρδη που χασαμε με τον τραγικο τοτε ουντεζε-φουτσινι με τις κοκκινες) 2καπελα και 2ζευγαρια καλτσες ποδοσφαιρικες:P..Αξιζει να σημειωθει πως στο Προδευτικη-Παοκ πριν κανα 6αρι χρονια οταν ηταν στην Α΄εθνικη οι βυσσινι,οταν νικησαμε 0-3,οχι μονο παιξαμε μπουνιες με τον πατερα μου αλλα δεν μιλαγαμε για μηνες:P..Αυτο ειναι Παοκ:P..Στο χωριο μου υπαρχει μονο ενας 70αρης που ειναι και αυτος Παοκτζης και παρακολουθουμε καθε βδομαδα ματσ οπως Παοκ-Ξανθη,Παοκ-Πανθρακικος καθως κανενας απο τους φιλους μου δεν υπαρχει περιπτωση να ερθει..Αυτο ειναι ΠΑΟΚ ομως γιατι και σε ενα χωριο που το μονο λογικο που μπορει να εισαι ειναι η Παναχαικη,η Ολυμπιακος-Παναθηναικος,εγω τα βλεπω ολα ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΑ,σαν τις παλιες καλες ταινιες απο 3χρονων:P..Και παρολο που ειμαι Πατρινος,εγω καθε Κυριακη μεσημερι.ως καθιερωμενο τσιτ μιλ τρωω 2πιτες απο ολα με γυρο,εναν φραπε το πρωι,και μετα τις πιτες μια μπουγατσα με κρεμα..Και παρολο που μιλαω με λι και νι λογω καταγωγης γουσταρω να μιλαω με σαλονικιοτικα τις λεξεις χαλλαααρα λοιπον!!:P

:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

Mην ξεχνας τη ΜΑΛΑΜΑΤΙΝΑ αλανι...!!!!! Τουμπα λιμπρε !:thumbup:

Gaspari
15-10-11, 01:08
30967



:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::P:P:P:P


:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf: ΔΑΚΡΥΣΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Doctorg
29-10-11, 04:01
Είχα ψηφίσει Κατερίνη και Τριανταφύλλου αλλά παρέλειψα να πω πως όλοι οι mods είναι ωραίοι και με προσφορά στο forum. Επίσης respect στον Polyneikos στο πόσο ώριμα και σοφά διαχειρίζεται καταστάσεις που τείνουν να ξεφύγουν . :toast:

ελμερ
29-10-11, 16:39
αναθεωρω την αποψη μου,και περα απ τον Ηλια που ειναι ο πιο ηπιος,και ο giannis64 kai o beef polinikos dreiko και γενικα ολοι ειναι μια χαρα....ο devil ειναι λιγο σκληρος αλλα απ οσα εχω διαβασει δεν εχει αδικο σε κατι.....(πολλες φορες απορω με την υπομονη τους...:) :welcome:

Kaloutsikos
07-11-11, 00:55
Εχω θα ψηφίσω τον Beef γιατί βλέπω ότι ασχολείται πάρα πολύ το παλικάρι,
όχι πως οι υπόλοιποι δεν ασχολούνται πολύ αλλά o beef μου χει τάξει πράγματα:green::P

72K
07-11-11, 17:42
Devil.

Μεροληπτώ το ξέρω :unsure:

vaggan
15-11-11, 13:03
ειναι ολοι πολυ αξιολογοι με κεφι και μερακι για το φορουμ:bowdown::bowdown:

Mcstefan7
22-02-12, 19:45
Devil οτι τον ρώτησα με ενημέρωσε πλήρως

και μετα Beef για τις γνώσεις και το "στυλ" του σαν μοντ

dorita
23-02-12, 16:00
συγγνωμη η gym officer που ειναι;;;;;;;;;;;;;;;:???:
κ ας μην την εχετε βαλει υποψηφια εγω την βαζω νυμβερ 1!!

Ηλαπ
23-02-12, 16:11
συγγνωμη η gym officer που ειναι;;;;;;;;;;;;;;;:???:
κ ας μην την εχετε βαλει υποψηφια εγω την βαζω νυμβερ 1!!

Η gym δεν ειχε γινει ακομα οταν ανοιχτηκε η ψηφοφορια....

dorita
23-02-12, 16:12
Η gym δεν ειχε γινει ακομα οταν ανοιχτηκε η ψηφοφορια....

ε, να διαμορφωθει με τα νεα δεδομενα λοιπον!

beefmeup
23-02-12, 16:13
ε, να διαμορφωθει με τα νεα δεδομενα λοιπον!

δυσκολο γιατι οσοι εχουν ψηφισει ηδη,που ειναι κ πολλοι,δεν μπορουν να ξαναψηφισουν..
επισης ουτε ο dreiko ειναι μεσα..αν δεν το προσεξε καποιος...:P:P

Ηλαπ
23-02-12, 16:14
ε, να διαμορφωθει με τα νεα δεδομενα λοιπον!

Εχω την εντυπωση οτι ουτε οι μοντς μπορουν να πηραξουν τις δημοσκοπησεις....

Ηλαπ
23-02-12, 16:14
δυσκολο γιατι οσοι εχουν ψηφισει ηδη,που ειναι κ πολλοι,δεν μπορουν να ξαναψηφισουν..
επισης ουτε ο dreiko ειναι μεσα..αν δεν το προσεξε καποιος...:P:P

Ναι και ο ντρεικο ειναι λιγο καιρο..Αν θυμαμαι καλα εγινε 1-2 μηνες(το πλ) πριν απο την gym...

dorita
23-02-12, 16:17
δυσκολο γιατι οσοι εχουν ψηφισει ηδη,που ειναι κ πολλοι,δεν μπορουν να ξαναψηφισουν..
επισης ουτε ο dreiko ειναι μεσα..αν δεν το προσεξε καποιος...:P:P

οκ! παω πασο!

COBRA_STYLE
23-02-12, 16:26
επισης ουτε ο dreiko ειναι μεσα..αν δεν το προσεξε καποιος...:P:P

:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

Dreiko
23-02-12, 22:27
επισης ουτε ο dreiko ειναι μεσα..αν δεν το προσεξε καποιος...:P:P

:rolf::rolf::rolf::rolf:ισχυει φιλε....τι να πεις...
στο περιθωριο....:turtle::green:
αφου ουτε εγω δε θα με ψηφιζα...:turtle:

beefmeup
29-05-12, 21:00
dumb..:green:

COBRA_STYLE
29-05-12, 21:25
bump μαλλον ηθελες να γραψεις:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::green::rolf:

beefmeup
29-05-12, 21:31
οχι,καλα το γραψα:green:

exkaliber
29-05-12, 21:40
:unsure::unsure::unsure:
δεν καταλαβαινω
ειλικρινα


εφοσον υπαρχει ο Δημητρης,τους αλλους γτ τους εβαλες στην ψηφοφορια?

up date

χωρις να θελω να γλυψω