PDA

Επιστροφή στο Forum : N.O.-Xplode 2.0 (BSN)



jannous44
06-09-11, 01:42
30842
30843

πως σας φενεται το νεο no-xlode?
review : http://youtu.be/BIkK1nNsQWo

RAMBO
06-09-11, 01:46
σκοπευα καποια στιγμη να επερνα το πρωτο αλλα τωρα με αυτο αν δεν βρω κατι αλλο θα το χτυπησω μηπωσ ξερεισ αν εχει ερθει η ποτε αναμενεται?

υ.γ(πολλα τα συστατικα στο blend βλεπω για μονο 19,5 γρ.)

amateur666
06-09-11, 01:53
ενταξει ειναι λιγο ποιο δυνατο απο τ προηγουμενο..

sofos
06-09-11, 08:27
ενταξει ειναι λιγο ποιο δυνατο απο τ προηγουμενο..

ιδιο ακριβως με το προηγουμενο ειναι απλα το αλλαξαν κουτι και βαλανε ενα 2 για να ξανα κανει πωλησεις..

Devil
07-09-11, 05:33
εμενα μου φαινετε τραγικο το 20γρ blend... δεν ξερεις τι γινετε εκει μεσα...

Kaloutsikos
09-09-11, 17:36
Ωραιο κουτι παντως,
Δεν σχολιαζω τιποτ αλλο! :)

kad
12-09-11, 02:39
Αν γνωριζει κανεις,ιχυει οτι εχει 3γρ κρεατινη οπως το προηγουμενο N.O.-Xplode ή εχουμε αλλαγη ?

Rourke
27-09-11, 13:36
31553

Svein
09-05-12, 00:40
44704

44705

http://imageshack.us/f/848/img1069g.jpg/


Το ανανεωμένο NO XPLODE 2.0 τις BSN , σήμερα μου ήρθε :D ! Δεν ξέρω αν πωλείτε στην Ελλάδα , εγώ από εξωτερικό το πήρα ! θα επιστρέψω το Σάββατο με ένα video review !

Svein
09-05-12, 01:01
44707

nikosg7
09-05-12, 20:22
Καλησπερα εγω το δοκιμασα το καλοκαιρι το χα παραγγειλει απ εξω το θεωρω απο μετριο ως απαραδεκτο ... Νομιζο στα 53 ευρω που κοστιζει εδω μπορεις να παρεις πολυ καλυτερο . ΑΝ το χει δοκιμασει καποιος αλλος κ εχει αλλη γνωμη ...

Svein
09-05-12, 20:33
Καλησπερα εγω το δοκιμασα το καλοκαιρι το χα παραγγειλει απ εξω το θεωρω απο μετριο ως απαραδεκτο ... Νομιζο στα 53 ευρω που κοστιζει εδω μπορεις να παρεις πολυ καλυτερο . ΑΝ το χει δοκιμασει καποιος αλλος κ εχει αλλη γνωμη ...

Εμενα μου το έφερε ένα φίλος από αμερική και έκανε 23euro....την άποψη μου θα σας την πω το σάββατο (να το έχω δοκιμάσει 2-3 φορές)

s0k0s
09-05-12, 22:28
Το ανανεωμένο NO XPLODE 2.0 τις BSN , σήμερα μου ήρθε :D ! Δεν ξέρω αν πωλείτε στην Ελλάδα , εγώ από εξωτερικό το πήρα ! θα επιστρέψω το Σάββατο με ένα video review !


Καλησπερα εγω το δοκιμασα το καλοκαιρι το χα παραγγειλει απ εξω το θεωρω απο μετριο ως απαραδεκτο ...


Τελικα ειναι καινουργιο ή οχι;

beefmeup
09-05-12, 22:33
ψαχνουμε κ λιγο:thumbup:

Adinamos
09-05-12, 22:36
To μοναδικό συμπλήρωμα που μου επέστρεψε πίσω ένα παλικάρι (ο καλός ο μύλος φάση) που έχω αντί για τα σκουπίδια. Και πιστέψτε με του έχω πασάρει πολύ σαβούρα. :green:

Svein
13-05-12, 15:00
Τρελες τσίτες , πολύ καλο focus ! στο 1 scoop δεν λέει πολλά στα 2 γίνετε δουλειά ! από πρηξίματα μέτρια πράγματα... μου μοιάζει στο feeling σαν το super pump 250... εμενα μου αρέσει !!!!

Hardy
09-10-12, 21:06
πηρα την εκδοση χωρις καφεινη....1η δοση σημερα 22 γρ
το μονο που ενιωσα ηταν κατι τσιμπιματα μετα απο κανα 20λεπτο :/

sobral
23-03-13, 15:59
http://www.prometeus.nl/CmsData/Mediabrowser/files/No-Xplode2.0_EU-version_SupplementFacts.jpg

παρατήρησα πως βγαίνει και ευρωπαϊκή έκδοση,με τα παραπάνω συστατικά. Προσωπικά, το βρίσκω καλύτερο από το αμερικάνικο με τον αχταρμά γεμάτο ουσίες σε άγνωστες ποσότητες. Μάπα κι αυτό δηλ. για τα λεφτά του, αλλά πιο τίμιο από το άλλο. Αν είχε κάνα γραμμάριο παραπάνω β-αλανίνη ή λιγότερη καφείνη (για να μπορείς να ανεβάσεις την δόση και να πάρεις παραπάνω στη β-αλανίνη) κάτι θα έκανε...Απλά για ενημέρωση το ανεβάζω.:toast:

spek93
03-04-13, 19:05
Εγω γενικα ημουν φαν του NO-XPLODE και μετα την δοκιμη του 2.0 εχω να πω οτι αυτο ειναι ακριβως ιδιο με το προηγουμενο στην αισθηση στις τσιτες και σε ολα...Νομιζω οτι ειναι απλα μαρκετινγκ το ολο θεμα με το 2.0
Γενικα ομως ειναι αρκετα δυνατο...Πυροβολαει:P:P:P

ArgoSixna
03-04-13, 19:06
Λεω να το τιμήσω σε λιγο καιρο :thumbup::thumbup:

spek93
03-04-13, 19:11
Λεω να το τιμήσω σε λιγο καιρο :thumbup::thumbup:

Παρτο ειναι καλο εργαλειο!

tsoumi7
03-04-13, 19:13
Παιδιά έχω 2μερες π τελείωσα 2συνεχομενα κουτιά μια χαρά νιτρικο

sobral
04-04-13, 00:47
Λεω να το τιμήσω σε λιγο καιρο :thumbup::thumbup:

ποιο σκέφτεσαι το ευρωπαϊκό ή το αμερικάνικο φίλε?

tsoumi7
04-04-13, 00:57
Το αμερικανικο εγώ προτινω βασικά αυτό είχα εγω

ArgoSixna
04-04-13, 02:14
λογικα το ευρωπαικο , αναλογως τι εχει ο πορτογαλος εκτος και αν το βρω σε κανενα μαγαζι εδω πατρα.. σκεφτομαι για αυτο χωρις καφεινη..

ArgoSixna
04-04-13, 02:44
αι καλα εγώ για το 4.7 β αλανινη το γλυκοκοιτουσα ,τωρα είδα ότι είναι στα 100 γιατι το κοιτουσα απο το κινητο πριν..

τεσπα θα το δοκιμασω και αυτο για 1-2 βδομαδες :thumbup:

Arlond
08-04-13, 15:29
μην το παρετε ειναι πολυ δυνατο φερνει ζαλουρα!! επισης μην το παρετε μαζι με θερμογενιτηκουσ λυποδιαλυτες θα παθετε αλλεργικο σοκ!!
αν παρετε noxplode και δειτε οτι βγαζετε κοκκινιλες σταματηστε το

sobral
08-04-13, 15:44
μην το παρετε ειναι πολυ δυνατο φερνει ζαλουρα!! επισης μην το παρετε μαζι με θερμογενιτηκουσ λυποδιαλυτες θα παθετε αλλεργικο σοκ!!
αν παρετε noxplode και δειτε οτι βγαζετε κοκκινιλες σταματηστε το

όλα αυτά τα έπαθες εσύ??:shock: πες μας την εμπειρία σου (αν έχεις)
1. Ζαλάδα θα σου έφεραν τα διεγερτικά. Στο ένα σκουπ έχει 200mg καφείνη/250mg το ευρωπαϊκό, οπότε θέλει προσοχή αν είσαι stim sensitive
2. Με θερμογεννητικούς λιποδιαλύτες δεν στακάρεται λόγω πολλών διεγερτικών, αλλεργικό σοκ μπορεί να σου επιφέρει κάποιο συστατικό ανεξάρτητα με το αν το συνδυάσεις ή όχι. Αν έχεις ακούσει κάτι παραπάνω μας λες.
3. Μερικοί αντιδρούν στις αργινίνες με αυτό τον τρόπο απ όσο γνωρίζω, δεν μου έχει τύχει.

Arlond
09-04-13, 02:15
όλα αυτά τα έπαθες εσύ??:shock: πες μας την εμπειρία σου (αν έχεις)
1. Ζαλάδα θα σου έφεραν τα διεγερτικά. Στο ένα σκουπ έχει 200mg καφείνη/250mg το ευρωπαϊκό, οπότε θέλει προσοχή αν είσαι stim sensitive
2. Με θερμογεννητικούς λιποδιαλύτες δεν στακάρεται λόγω πολλών διεγερτικών, αλλεργικό σοκ μπορεί να σου επιφέρει κάποιο συστατικό ανεξάρτητα με το αν το συνδυάσεις ή όχι. Αν έχεις ακούσει κάτι παραπάνω μας λες.
3. Μερικοί αντιδρούν στις αργινίνες με αυτό τον τρόπο απ όσο γνωρίζω, δεν μου έχει τύχει.

ειχα ασχημη εμπειρια ειχα παρει Noxplode πριν την προπονηση και 2 λυποδιαλυτες θερμογενιτικους σε 15 λεπτα ειχα γινει σαν αστακος το κεφαλι μου ειχε μιρμιγιασει και στα χερια μου εβγαλε σπιρια παντου!! το αποτελεσμα
να παω στο κρατικο και να μου βαρανε κορτιζονη παλι καλα ολα καλος !! δεν ξερω τι μπορει να το προκαλεσε απλα ενημερωνω το κοσμο

Apostolis666
03-05-13, 04:21
Παιίδες εγω το χα παρει το 2011 , στο 1 σκουπ δεν ελεγε τπτ , και ανεβηκα στα 3 . εκανα κεφαλι λες και επινα βοτκα .. οπως θελεις μπουζουκια οταν πινεις ποτο , ετσι ηθελα διαδρομο οταν επινα αυτο το νιτρικο .. το προβλημα ειναι οτι μετα απο καμια ωρα μου κανε ψιλοκαουρες και το ρευομουν συνεχεια .. το fruit panch ειταν τελειο , τωρα πλεον που ειναι και στα 39 ευρω λεω να το ξανατιμήσω .. !

Mean
07-05-13, 13:48
ειχα ασχημη εμπειρια ειχα παρει Noxplode πριν την προπονηση και 2 λυποδιαλυτες θερμογενιτικους σε 15 λεπτα ειχα γινει σαν αστακος το κεφαλι μου ειχε μιρμιγιασει και στα χερια μου εβγαλε σπιρια παντου!! το αποτελεσμα
να παω στο κρατικο και να μου βαρανε κορτιζονη παλι καλα ολα καλος !! δεν ξερω τι μπορει να το προκαλεσε απλα ενημερωνω το κοσμο

αυτο ειναι κλασσικο συμπτωμα υπερβολικης δοσης νιασινης

Vag3lis
26-08-13, 18:13
Σήμερα πηρα 1 σκουπ,πρωτη φορά που παίρνω νιτρικό,ένιωσα το τσιτομα της κρεατινης και είναι σα να έχω πιεί 5 καφέδες,δε με ενθουσίασε γιατι ανέβασα κίλα μονο για 15 λεπτά ,λίγο λίγο το πίνουνε;

and345
27-08-13, 17:46
το τσιτωμα ηταν απο την καφεΐνη και την ταυρινη, οχι απο την κρεατινη
το πινουμε μιιση ωρα πριν την προπονηση και για καλυτερη αποτελεσματικοτητα με αδειο στομαχι ( τελευταιο γευμα κανα 2ωρο πριν)

Vag3lis
27-08-13, 17:58
το τσιτωμα ηταν απο την καφεΐνη και την ταυρινη, οχι απο την κρεατινη
το πινουμε μιιση ωρα πριν την προπονηση και για καλυτερη αποτελεσματικοτητα με αδειο στομαχι ( τελευταιο γευμα κανα 2ωρο πριν)

Να βάλω 2 σκουπ για να με πιάσει;Μετα απο μισή ώρα ένιωθα μουδιασμενος και δεν απέδιδα όσο πρίν,αυτό είναι το κρασάρισμα;Παίρνω και ενα λιποδιαλυτη το lipo 6 black.

ArgoSixna
27-08-13, 18:24
ούτε καν, θα φθάσεις την καφείνη πάνω απο 700mg...

and345
27-08-13, 18:38
το μουδιασμα αν σε επιανε στην αρχη και εφευγε μετα απο κανα 10λεπτο θα ηταν απο την βητα αλανινη, αν και μικρη ποσοτητα.
δεν ξερω αν ισχυει σε ολους
αλλα και εγω οταν επερνα ενα νιτρικο και λιποδιαλυτη στη μιση ωρα γυμναστηριου δεν ειχα ενεργεια για τπτ. λογω πολλων χαμενων υγρων απο εφυδρωση πιθανων.
ναι αυτο ειναι το κρασαρισμα.

deluxe
27-08-13, 18:50
Δεν ειναι υπερβολικη η ποσοτητα ανα σκουπ; Στα 3 σκουπ παμε στα 60γρ συμπληρωματος!

Vag3lis
27-08-13, 20:17
Θα τα παίρνω λοιπόν χωριστά και μόλις δω κοιλιακούς θα το αρχίσω

stone garden
29-09-13, 20:05
πρωτη φορα που το δοκιμασα ενιωθα λες και μπορουσα να σηκωσω ολο το γυμναστηριο (1 σκοοπ) πρηξιματα,ενεργεια τερμα και λιγο παραπανω δυναμη. μετα απο μια βδομαδα χρησης αποφασισα να ανεβασω στα 2 σκοοπ με αδειο στομαχι , οτι χειροτερο εχω κανει ποτε στη ζωη μου. νομιζα οτι θα μεινω απτις πολλες ταχυπαλμιες τοσο πολυ που εφυγα απτο τζιμ και πηγα σπιτι μου για κρυο μπανιο μπας και ξυπνησω , η συνεχεια ηταν τραγικη . . . πονοκεφαλοι,ζαλαδες,ασταθια για κανα 2ημερο ημουνα χαλια. το εκοψα και ξαναξεκινησα σιγα σιγα , μεσα σε ενα μηνα καταφερα να πινω 3-4 σκοοπ και να πηγαινω στο τζιμ γελωντας ειχα παθει ανοσια. πηρα το κουτι και το πεταξα οπως ηταν , προσωπικη μου αποψη ειναι νιτρικο για κανα 15 ημερο το πολυ.

XRISTOS88
01-06-14, 13:26
Καλησπέρα, τι γνώμη έχετε για αυτό το προϊόν ; (N.O-XPLODE 2)

XRISTOS88
01-06-14, 13:29
;

Mikekan
01-06-14, 13:32
Ερωτηματικό έβαλες και στο από πάνω post, δεν χρειαζόταν επανάληψη.

8PACK
04-07-14, 16:19
Καλησπέρα.Σήμερα το παράγγειλα και αύριο θα το έχω στα χέρια μου!:) ......Για απώλεια λίπους καλό είναι; Για αερόβια το πήρα...Τι λέτε ;

niath7
05-07-14, 18:45
Καλησπέρα.Σήμερα το παράγγειλα και αύριο θα το έχω στα χέρια μου!:) ......Για απώλεια λίπους καλό είναι; Για αερόβια το πήρα...Τι λέτε ;

Γνωρίζεις τι "κάνει" το συγκεκριμένο συμπλήρωμα και το αγόρασες;

Fylpa17
03-09-14, 22:56
Σκεφτομε να αγορασω την ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ εκδοση ΑΥΤΗΝ που ειναι και caffeine free.
Tην εχει δοκιμασει κανεις?

beefmeup
03-09-14, 23:04
αν εννοεις >αυτο εδω (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?14941-NO-Xplode-Caffeine-free-(BSN))< αστο καλυτερα..μονο για γρανιτα κανει.
αν εννοεις το no xplode 2.0 αλλα με καφεινη ,παλι το ιδιο ισχυει κ εκει..
εχω δοκιμασει κ τα 2 στις αμερικανικες εκδοσεις.

zisis.z
03-09-14, 23:22
Παντος εχει καλη βαθμολογια και καλες κριτηκες στο εξωτερικο και πουλαει σαν τρελο,αυτο νομιζω κατι δειχνει.......Eγω δεν το εχω δοκιμασει...

beefmeup
03-09-14, 23:30
ναι δειχνει οτι η καφεινη οντως δουλευει..:turtle:
..σε οσους τους πιανει δλδ:green:

zisis.z
03-09-14, 23:37
Για να το λες μαλλον θα εχεις δικιο,εγω δεν εχω μεγαλει εμπειρια σε τετοιου ειδους συμπληρωματα και γενικα απο δυναμη και ενεργια ειμαι μια χαρα....Απλα μου εκανε εντυπωσει γιατι οταν ενα συμπληρωμα στο εξωτερικο δεν παει καλα δεν εχει καλη βαθμολογια και δεν εχει πωλησεις,για αυτο πιο πολυ σχολιασα...

beefmeup
03-09-14, 23:42
ναι,αλλα μην σου κανει κ τοσο εντυπωση γιατι εχω δοκιμασει δεκαδες συμπληρωματα που ειχαν διθυραμβικες κριτικες στο εξωτερικο κ ηταν απλα πεταμενα λεφτα..κ πολλοι αλλοι μαζι με μενα.
το placebo δουλευει καλα..ειδικα εκει στο αμερικα...ασε που οι περισοτεροι εχουν τον american way to supplement που περνουν 6-7 πραγματα μαζι(+ τα φαρμακα) κ μετα γραφουν κριτικη σε καθε ενα απο αυτα οτι τους δουλεψε φοβερα..:green:

στο συγκεκριμενο συμπληρωμα για να μην ξεφυγουμε κιολας,δεν μπα να λεει ο ιδιος ο Θεος οτι ειναι καλο..τα συστατικα του απλα δεν το δικαιολογουν + οτι εχω κ ιδια αποψη.