PDA

Επιστροφή στο Forum : Aποτελέσματα απο χημείο



stelios30
22-02-08, 03:58
Τα αποτελεσματα απο το χημειο του κρατους εχουν βγει κ σας διαβεβαιωνω οτι δεν βρεθηκε ουτε σιμπουτραμινη ουτε καποια αλλη ουσια βλαβερη απο τον οργανισμο ειναι 100%φυσικο προιον κ αποφασισα να το εισαγω για τους απιστους ας το πανε κ αυτοι καναμε αρκετες εξετασεις κ το συνιστω ανεπιφυλακτα σε ολους!

asdf
22-02-08, 04:27
Δεν τα κανεις ενα scanarisma και ενα upload για να μας λυθουν και οι αποριες ?

pikolo
22-02-08, 14:40
μπα τι βλεπω?τελικα ειναι ακινδινο χανεις λιπος και δεν εχει περιεγες ουσιες?ειχα ζητησει κατι παρομοιο απο αγιο βασιλη αλλα δεν μ το φερε... :army2: τες πα δικαιο εχει ο asdf ενα σκαναρισμα γιανα δουμε τι ειναι..

stelios30
23-02-08, 02:12
Δεν τα κανεις ενα scanarisma και ενα upload για να μας λυθουν και οι αποριες ?βεβαιως το σκαναρω κ το ποσταρω μολις τα παρω στα χερια μου γιατι ενημερωθηκα τηλεφωνικα

asdf
23-02-08, 05:08
Ωραιος Στελιο :thumbup:

billys15
23-02-08, 13:42
Μπορουμε να εχουμε κι εναν αριθμο εγκρισης του ΕΟΦ αν γινεται?

argyrakis
23-02-08, 17:10
Μόλις έρθουν θα μου δόσεις να δοκιμάσω να δούμε τα αποτελέσματα

stelios30
24-02-08, 01:44
Μόλις έρθουν θα μου δόσεις να δοκιμάσω να δούμε τα αποτελέσματαΣε εσενα Στρατο δεν θα δωσω γιατι αν γραμμωσης κι αλλο την αλλη φορα δεν θα σε δεχονται σε αγωνες στην Ελλαδα!!! :P :P

giorgos_xania
24-02-08, 12:59
αντε να δουμε :o

pikolo
24-02-08, 19:43
Και με ποια λογικη λειτουργει το συγκεκριμενο προιον?ανοικει στα θερμογενετικα?

ckdiablo555
19-03-08, 03:18
καλησπερα...περιμενω και εγω νεα γιατι με ενδοιαφερει...!

giorgos_xania
19-03-08, 13:56
ναι ναι ασε που αυτη τη βδομαδα κατεφτασε στα χανια... :D

slaine
23-08-08, 19:45
τι έγινε με τα αποτελέσματα;

nEEd4wEEd
23-08-08, 19:53
συγγνώμη αν η ερώτηση είναι ηλίθια, αλλά για πιο προιόν μιλάμε? δεν είδα να το αναφέρει κανείς?

billys15
24-08-08, 16:40
Για το dai dai hua.

xidakis
24-08-08, 16:50
τι ειναι αυτο ρε παιδια και τι κανει? :?

asdf
24-08-08, 17:22
Product Name: Dai Dai Hua Jiao Nang, Darling Capsules, Dali Capsules, Spanish Fly Capsules, an unnamed product

Product Description
Darling Capsules, Dali Capsules, Spanish Fly Capsules, and an unnamed product listed in a recent Medsafe advisory are marketed as treatments for erectile dysfunction. The product Dai Dai Hua Jiao Nang is marketed for weight loss.

Reason for Warning
Medsafe, the New Zealand health regulatory authority, advised the public not to use the products Darling Capsules, Dali Capsules, Spanish Fly Capsules, and an unnamed product, because they were found to contain sildenafil. Medsafe also advised the public not to use the product Dai Dai Hua Jiao Nang because it was found to contain sibutramine.

Sildenafil and sibutramine are prescription medications indicated for treatment of erectile dysfunction and obesity, respectively. They should only be used under the supervision of a health care professional.

Possible Side Effects
Side effects associated with sildenafil citrate include headache, flushing, gastrointestinal disorders, penile tissue damage, visual disturbances, and inflammation of the mucous membrane of the nose.

Products containing sildenafil citrate should not be used by anyone taking a nitrate medication, as the combination could lead to potentially life-threatening low blood pressure.

Sibutramine is the active ingredient in a prescription drug marketed in Canada for the treatment of obesity. It should only be used under the supervision of a health care professional. Its side effects may include increased heart rate and blood pressure, and headaches.

Health Canada is advising consumers not to use the following product listed in the table below due to concerns about possible side-effects.

Ειμαι πολυ περιεργος μετα απο αυτα τα στοιχεια, να δω αυτη την ρημαδοαναλυση του χημειου

:chinese:

stavro
03-09-08, 21:46
Ειμαι πολυ περιεργος μετα απο αυτα τα στοιχεια, να δω αυτη την ρημαδοαναλυση του χημειου

:chinese:


:???: :???:

RUHL
03-09-08, 22:04
Kαπου αλλου ειδα οτι ειχαν βγει και ειναι οκ αλλα ας τα πει και ο ιδιος :chinese:

stelios30
04-09-08, 00:28
Τι να σας πω σε ατομα που τα δινω υπερβαρα με μηνιαιες αναλυσεις αιματος ολα οκ ειναι μεχρι στιγμης
αλλα ρε παιδια εδω απλα το ανεφερα οποιος δεν θελει δεν το δοκιμαζει ουτε καν το βλεπει δεν υπαρχει λογος

juancho
09-09-08, 14:21
ρε παιδια αυτο το dai dai hua που θα το βρουμε και ποσο κοστιζει??? ειναι καθολα νομιμο?