PDA

Επιστροφή στο Forum : Daily one (Scitec Nutrition)



yiantheo
10-09-11, 16:28
Ποια ειναι η γνωμη σας για αυτες? τις πηρα γιατι τελιωσαν ολες οι αλλες απο το καταστημα αλλα μου φενονται δυνατες και δεν λεει :) τα ουρα μου φωσφοριζουν στο σκοταδι και παιρνω 1 την ημερα


30987

30988

karpoutzidis
10-09-11, 17:22
Μην τρελαίνεσαι και μένα με τιν multimax το ίδιο γίνετε.κάνεις δεν πέθανε ούτε έπαθε τπτ απο βιταμίνες.άσε που δεν ειναι τοσο δυνατές οσο οι animal :P

yiantheo
10-09-11, 18:17
Αυτα ειναι τα συστατικα ειναι λαθος η αλλη


30989

Lao
12-09-11, 12:01
Αυτα ειναι τα συστατικα ειναι λαθος η αλλη


30989

Μόνο και μόνο λόγω σιδήρου, θα έλεγα όχι...

yiantheo
12-09-11, 14:50
Μόνο και μόνο λόγω σιδήρου, θα έλεγα όχι...

τι εχει ο σιδηρος?

Lao
12-09-11, 14:58
τι εχει ο σιδηρος?

Είναι προτιμότερο να μην υπάρχει σε πολυβιταμίνες για άντρες λόγω κινδύνου τοξικότητας, καθώς δεν χάνουμε αίμα όπως οι γυναίκες.

ελμερ
12-09-11, 17:11
Είναι προτιμότερο να μην υπάρχει σε πολυβιταμίνες για άντρες λόγω κινδύνου τοξικότητας, καθώς δεν χάνουμε αίμα όπως οι γυναίκες.
εγω που εχω χαμηλο αιματοκριτη ,ειναι καλο πιστευεις να παιρνω πολυβιταμινες με σιδηρο?thanks...:welcome:

karpoutzidis
12-09-11, 17:46
εγω που εχω χαμηλο αιματοκριτη ,ειναι καλο πιστευεις να παιρνω πολυβιταμινες με σιδηρο?thanks...:welcome:

ναι φίλε μου!εγω που χτυπάω 25-30 αιματοκρίτη περνώ οπωσδήποτε.

yiantheo
12-09-11, 22:35
Είναι προτιμότερο να μην υπάρχει σε πολυβιταμίνες για άντρες λόγω κινδύνου τοξικότητας, καθώς δεν χάνουμε αίμα όπως οι γυναίκες.

να τις κοψω? η να συνεχιζω να τις παιρνω οσπου να τελιωσουν?

Lao
13-09-11, 16:28
εγω που εχω χαμηλο αιματοκριτη ,ειναι καλο πιστευεις να παιρνω πολυβιταμινες με σιδηρο?thanks...:welcome:

Επειδή υπάρχει η πιθανότητα ακόμα και έτσι να μην καλύπτεσαι, θα σου πρότεινα να ρωτήσεις τον γιατρό σου. Ίσως να σου πει να παίρνεις σίδηρο ξεχωριστά.


να τις κοψω? η να συνεχιζω να τις παιρνω οσπου να τελιωσουν?

Δεν μπορώ να σου πω τι να κάνεις. Μπορεί να τις πάρεις και μην τρέχει τίποτα, μπορεί να τις πάρεις και να εμφανιστεί τοξικότητα. Στην τελική, μιας και δεν είναι ιδιαίτερα ακριβές, μπορείς να τις δώσεις π.χ. στην κοπέλα σου, στην μάνα σου, στην θεία σου, σε κάποια γυναίκα τέλοσπάντων :P και να πάρεις κάποια άλλη εσύ.

karpoutzidis
13-09-11, 19:01
σε μενα :P:P:P:P:P:P