PDA

Επιστροφή στο Forum : ΔιατοΦη γραμμωσης και ερωτησεις πανω σε αρθρο Muscleboss



pikolo
22-02-08, 20:18
sημερα ξαναδιαβασα μετα απο πολυ καιρο το αρθρο του Muscleboss για γραμμωση Και αυτη την φορα το καταλαβα.παρολα αυτα εχω καποιες απορριες που θα ηθελα να απαντηθουν.
1. οι θερμιδες που κοβεις απο τι αποτελουνττε(μιλαω για τις 250 που λεει)(πιθανοτατα απο υδατανθρακες αλλα...)
2.στο τελευταιο γευμα γιατι δεν υπαρχει γιαουρτι?(casein)
3.η ηυηλικη διατροφη ειναι για ολες τις εβδομαδες?δηλαδη και την εβδομαδα που ανεβαζεις θερμιδες?σε τι ποσοστα ανεβαζεισ?δηλαδη αυξανεις σε πρωτεινη η κρατας την υπαρχουσα αναλογια?

RUHL
22-02-08, 20:24
αυτα δεν θα επρεπε να ειναι στα σχολια του αρθρου λεω εγω τωρα?? :green: :green: :P

pikolo
22-02-08, 20:25
ruhl με μπερδεψε και δεν τα βρηκα...αν το δει καποιος mod as toβαλει εκει..

RUHL
22-02-08, 20:29
Εγω θα απαντησω στα γρηγορα για την καζεινη το γιαουρτακι επειδη βιαζομε να παω να δοκιμασω την ακσηση αυτοκτονιας του γκας :green: :P

Λοιπον αν και δεν εχει εκει αλλα μαλον ενοει το τελικο σταδιο και οχι το αρχικο της γραμμωσης αρα μαλον πρεπει να το βαλεις αρχικα και οταν πεσεις χαμηλα σε λιπος βγαλτο για να πεσεις ακομα πιο κατω και να χασεις νερακι κτλ κτλ

Antonio
22-02-08, 20:34
1. Υδατάνθρακες ως επί το πλή
2.Γιατί, όπως έχουμε ξαναπεί, τα μοντέλα αυτά καλύπτουν ένα μεγάλο εύρος αθλητών. Αυτοί που το έχουν πα΄ρει πιο σοβαρά πρέπει να κόψουν γαλακτομικά το λέει άλλωστε και στην εισαγωγή.
3. Η κυκλική διατροφή είναι πολύ δύσκολη και θα πρέπει να ακολουθείται κατα την γνώμη μου από γνώστες του αντικειμένου. Σε αυτή λοιπόν,την κυκλική, δεν υπάρχει βδομάδα ανεβάσματος, αφού κάθε μέρα οι θερμίδες σου διαφέρουν.
Αυτό που προτίνω είναι η διατροφή με τις σταθερές θερμίδες ανα 1-3 βδομάδες.