PDA

Επιστροφή στο Forum : BetaPHos (MET-Rx)



malmsteen1
24-02-08, 14:01
Γεια σας παιδιά. είμαι καινούργιος στο forum σας και είμαι εντυπωσιασμένος από τη δουλειά που προσφέρετε καθημερινά!
Στο θέμα μας τώρα :D
Αγόρασα το betaphos της metrx μήπως και δω καλύτερα αποτελέσματα στην προσπάθεια μου για χάσιμο λίπους. ξεκίνησα αρκετά σκληρή διατροφή σε σχέση με τις δικές μου παλιές συνήθειες :sneaky: και εννοείται πολύ γυμναστήριο. η λιπομέτρηση που έκανα έδειξε 23,5% λίπος και ψιλοαπογοητεύτηκα, οπότε κατέληξα στην απόφαση να το πάρω μήπως και δω πιο γρήγορα αποτελέσματα (πάντα με διατροφή)

Η ερώτηση είναι η εξής: Να παίρνω ένα το πρωϊ και ένα πριν το γυμναστήριο όπως μου είπε η διατροφολόγος? ή 2 το πρωί και άλλα 2 το βράδυ όπως λέει στο σκεύασμα?
Έχετε ακούσει για αυτό το προϊόν?

BetaPHos (MET-Rx)

http://www.gymworld.co.uk/prodimage250/4800.jpg

Nutritional Information (Amount per serving):

* Vitamin C 120mg
* Calcium 372mg
* Phosphorus 326mg
* Phosphates 1000mg
* Magnesium 100mg
* Yerba Mate 500mg
* Ginger Root 500mg
* Guarana Extract 444mg
* Golden Seal 300mg
* Dill Weed 5mg

Ingredients:

* Calciumhydrogen Phosphate, Microcrystalline Cellulose, Yerba Mate, Ginger Root, Guarana Extract, Golden Seal, Potassium Phosphate, Magnesium Oxide, Stearic Acid, Vitamin C, Cross linked sodium Carboxy Methyl Cellulose, Anti Caking Agent (Silicon Dioxide), Magnesium Stearate.

Directions for use:

* Take 2 tablets 30 minutes before breakfast and take another 2 tablets 30 minutes before afternoon meal. Do Not exceed more than 4 tablets per day unless advised by a doctor or nutritionist. First time users should follow the intake schedule as shown on the bottle

RUHL
24-02-08, 17:55
MET-Rx BetaPHos :???: :???:

giorgos_xania
24-02-08, 19:14
δεν το χω παρει ουτε εχω ξανακουσει αλλα για να διευκολύνω ...

:info: Gasturb: Σε ευχαριστούμε πολύ γιώργο μετέφερα τα στοιχεία στο πρώτο ποστ

Gasturb
26-02-08, 02:39
2 το πρωί και άλλα 2 το βράδυ όπως λέει στο σκεύασμα