PDA

Επιστροφή στο Forum : Κρέμες σύσφιξης



Druid
19-09-11, 18:09
Θα ήθελα να δοκιμάσω μία κρέμα σύσφιξης για τη περιοχή της κοιλιάς για να δω τα αποτελέσματα, εάν γνωρίζει κανένας σας κάποια καλή, ας μου πει παρακαλώ.

Επιπρόσθετα, ποια η γνώμη σας για το συνένζυμο Q10 και κατά πόσο θα βοηθούσε η λήψη του στην υγεία και το δέρμα? ;)

exkaliber
20-09-11, 21:00
για το Q10 υπαρχει θεμα

Devil
20-09-11, 21:03
simulcium g3

Druid
20-09-11, 23:36
Διαβολάκι, αυτή που μπορώ να τη βρω? Υπάρχει στα φαρμακεία? Την έχεις δοκιμάσει ?

Devil
20-09-11, 23:54
Διαβολάκι, αυτή που μπορώ να τη βρω? Υπάρχει στα φαρμακεία? Την έχεις δοκιμάσει ?

ναι σε φαρμακειο... οχι δεν την εχω δοκιμασει...

πιο φτηνη λυση ισως ειναι aloe vera... αλλα δεν ξερω πολλα...

Druid
21-09-11, 00:01
Καλή να είναι και χαλάλι τα λεφτά, βλέπω πως ξέρεις αρκετά για όλα αυτά οπότε νομίζω πως θα σ'ακούσω :green:

arxangelos
22-04-12, 16:44
Λογο των πολλων κιλων που εχω χασει (45 πανω κατω) ε και εβαλα μερικα το δερμα μου εχει αρχισει κ ξεχυλωνει. Οταν ειμαι ορθιος δεν φαινεται αλλα οταν καθομαι φαινεται πολυ κρεμασμενο. Υπαρχει καμια κρεμουλα που ια μπορουσε να βοηθησει την κατασταση? (Πηρα την Somatoline Cosmetics man) αλλα δεν ειδα καθολου διαφορα.

Keirox
22-04-12, 18:31
Λογο των πολλων κιλων που εχω χασει (45 πανω κατω) ε και εβαλα μερικα το δερμα μου εχει αρχισει κ ξεχυλωνει. Οταν ειμαι ορθιος δεν φαινεται αλλα οταν καθομαι φαινεται πολυ κρεμασμενο. Υπαρχει καμια κρεμουλα που ια μπορουσε να βοηθησει την κατασταση? (Πηρα την Somatoline Cosmetics man) αλλα δεν ειδα καθολου διαφορα.


Οι κρέμες δεν λειτουργούνε. Το μοναδικό που μπορείς να κάνεις είναι Α) να περιμένεις να μαζέψει από μόνο του (αν μαζέψει) Β) να κάνει επέμβαση (mini tummy tuck ίσως?)

arxangelos
22-04-12, 19:37
Ακομη ειμαι 18 οποτε δεν ξερω αν θελω να μπω στο τρυπακι μια επεμβασης...οι κρεμα πιστευα οτι μαζι με την γυμμναστικη θα δωσει ενα boost στο δερμα να μαζεψει λιγο πιο γρηγορα, ενα χρονο εχει που τα εχασα τα κιλα κ το δερμα παραμενει σχεδον το ιδιο

Keirox
22-04-12, 20:12
Ακομη ειμαι 18 οποτε δεν ξερω αν θελω να μπω στο τρυπακι μια επεμβασης...οι κρεμα πιστευα οτι μαζι με την γυμμναστικη θα δωσει ενα boost στο δερμα να μαζεψει λιγο πιο γρηγορα, ενα χρονο εχει που τα εχασα τα κιλα κ το δερμα παραμενει σχεδον το ιδιο

Αν είσαι 18 θα μαζέψει 100%. Μην ανησυχείς!

arxangelos
22-04-12, 20:19
οκ φιλε μου ευχαριστω πολυ. :thumbup: