PDA

Επιστροφή στο Forum : NABBA-WFF Grand Prix 2011 (All Sport Show & Fashion-24.9)



TRIANTAFYLLOU
19-09-11, 20:14
το σάββατο στα πλαίσια της έκθεσης σπορτ σοου θα γίνει και ενα γκράν πρί ββ και φίτνες υπο την αιγίδα της ναββα , όπου μπορούν να συμμετέχουν όσοι αθλητές είναι σε φάση προετοιμασίας και κοντα στην φόρμα τους , βέβαια είναι ανακοίνωση τελευταίας στιγμής αλλα και γω τώρα το πληροφορήθηκα και ήδη θα έχουμε συμμετοχές απο το γυμναστήριο του γιαντζόγλου απο σέρρες και απο άλλους αθλητες μεμονωμένα .
ο αγώνας θα ξεκινήσει 7,30 μμ
εγω θα έχω μαζι μου και προσκλήσεις για την έκθεση γιατι η είσοδος στούς αγώνες είναι δωρεάν και θα έχω αρκετές να μοιράσω σε όσους έρθουν απο το φόρουμ και αν δεν φτάνουν θα πάρω κι άλλες
η έκθεση είναι απο 23/09 - 26/09

Muscleboss
20-09-11, 14:08
Ευχαριστούμε Ηλία για την ενημέρωση. Η αλήθεια βέβαια είναι οτι η ενημερωση έγινε σχετικά καθυστερημένα και αναρωτιέμαι πόσοι θα μπορέσουν να συμμετάσχουν... προβλέπω οι Σέρρες να σαρώνουν :green:

ΜΒ

TRIANTAFYLLOU
20-09-11, 15:41
Ευχαριστούμε Ηλία για την ενημέρωση. Η αλήθεια βέβαια είναι οτι η ενημερωση έγινε σχετικά καθυστερημένα και αναρωτιέμαι πόσοι θα μπορέσουν να συμμετάσχουν... προβλέπω οι Σέρρες να σαρώνουν :green:

ΜΒ

δεν έχεις και άδικο πάνο δεν ξέρω τι παίχτηκε με τούς διοργανωτές της έκθεσης και άργησε να ανακοινωθεί , αλλα φαντάζομαι και αυτοί να έκαναν την ανάλογη προβολή , αυτο θα είναι καλό για τούς αθλητες που βρίσκονται σε φάση προετοιμασίας για τούς αγώνες που ακολουθούν , σαν ενα καλό τέστ της φόρμας τους και επειδη θα γίνει στα πλαίσια της έκθεσης θα υπάρχει και κόσμος που δεν γνωρίζει το ββ και θα είναι μια ευκαιρία να παρακολουθήσουν απο κοντα ενα διαγωνισμό :thumbup:

aqua_bill
20-09-11, 15:50
το σάββατο στα πλαίσια της έκθεσης σπορτ σοου θα γίνει και ενα γκράν πρί ββ και φίτνες υπο την αιγίδα της ναββα , όπου μπορούν να συμμετέχουν όσοι αθλητές είναι σε φάση προετοιμασίας και κοντα στην φόρμα τους , βέβαια είναι ανακοίνωση τελευταίας στιγμής αλλα και γω τώρα το πληροφορήθηκα και ήδη θα έχουμε συμμετοχές απο το γυμναστήριο του γιαντζόγλου απο σέρρες και απο άλλους αθλητες μεμονωμένα .
ο αγώνας θα ξεκινήσει 7,30 μμ
εγω θα έχω μαζι μου και προσκλήσεις για την έκθεση γιατι η είσοδος στούς αγώνες είναι δωρεάν και θα έχω αρκετές να μοιράσω σε όσους έρθουν απο το φόρουμ και αν δεν φτάνουν θα πάρω κι άλλες
η έκθεση είναι απο 23/09 - 26/09

ε δεν το κανονιζουμε να παμε ολοι μαζι σα φορουμητες ε?

TRIANTAFYLLOU
20-09-11, 16:06
ε δεν το κανονιζουμε να παμε ολοι μαζι σα φορουμητες ε?

ενοείτε όσοι θέλουν και παρεβρεθούν το δηλώνουν εδω , εγω έτσι κι αλλιώς αν και τελευταία στιγμη θα κατέβω αναγκαστικα σαββατοκύριακο αθήνα , έχω και κάτι δουλειές την δευτέρα να κάνω , οπότε θα βρεθούμε στην έκθεση θα φοράω και το μπλουζάκι του φόρουμ να με γνωρίζετε :toast::toast::toast:

aqua_bill
20-09-11, 16:19
:thumbup: μεσα λοιπον

fetas
20-09-11, 18:35
ενοείτε όσοι θέλουν και παρεβρεθούν το δηλώνουν εδω , εγω έτσι κι αλλιώς αν και τελευταία στιγμη θα κατέβω αναγκαστικα σαββατοκύριακο αθήνα , έχω και κάτι δουλειές την δευτέρα να κάνω , οπότε θα βρεθούμε στην έκθεση θα φοράω και το μπλουζάκι του φόρουμ να με γνωρίζετε :toast::toast::toast:

Hλία ασε τα φορουμιστικα σου και κατέβα στο GRAND PRIX να πάρεις μέρος !!!!
Ή κανε μας ενα guest να δουμε τα παλια κρεατα που έχεις !!!!
εκτός αν φοβάσαι τους Σεραίους
με αγαπη
Γιαννης

TRIANTAFYLLOU
20-09-11, 19:08
Hλία ασε τα φορουμιστικα σου και κατέβα στο GRAND PRIX να πάρεις μέρος !!!!
Ή κανε μας ενα guest να δουμε τα παλια κρεατα που έχεις !!!!
εκτός αν φοβάσαι τους Σεραίους
με αγαπη
Γιαννης

γειά σου ρε γιανναρα μάχημε , εγω αν κατεβώ για γκέστ μόνο γέλιο θα προσφέρω με τα παλιοκρέατα , άντε θα τα πούμε απο κοντα σε λίγες μέρες , τους σερραίους δεν τούς φοβάμε τους αγαπάω , έτσι κι αλλιώς εγω μια ζωή έχω παρτίδα με σερραίους , όχι μόνο ββερ που τον μπαμπα σου και τον στέργιο τους ξέρω εδω και 25 χρόνια , αλλα στιβικούς , ταεκβοντίστες και 2 φίλους προπονητες του στίβου τον παναγιώτη τον Γούλα και τον γιάννη:toast::toast:

NASSER
25-09-11, 14:23
Το Grand Prix δεν πραγματοποιήθηκε αν και υπήρχε κάποια προσέλευση αθλητών.
Η έκθεση είχε λιγότερη προσέλευση κόσμου απο άλλες χρονιές ενω και οι συμμετοχές εκθετών ήταν μειωμένες.
Ωστόσο το bodybuildng.gr έδωσε το παρόν του :thumbup: