PDA

Επιστροφή στο Forum : TTE 40 Tribulus Terrestris (Nutrim)



baggelis
21-09-11, 22:05
31381

Serving Size 3 caps
Per Serving:
Tribulus Terrestris extract 1500mg


γεια σας θα ηθελα οποιος γνωριζει να με ενημερωση με το συγκεκριμενο προιον....

Polyneikos
21-09-11, 22:14
Φτιαξτο λίγο συμφωνα με τους κανονες της Ενότητας.

baggelis
21-09-11, 22:50
Πωσ να το φτιαξω δηλαδη

baggelis
21-09-11, 22:51
Που πρεπει να κοιταξω για να το κανω καλυτερο

TheWorst
21-09-11, 22:51
Ποσο δυσκολο ειναι ?? Το λεει πιο πανω..

http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?12560-%CE%94%CE%99%CE%91%CE%92%CE%91%CE%A3%CE%A4%CE%95-%CE%95%CE%94%CE%A9-%CE%A0%CE%A1%CE%99%CE%9D-%CE%9D%CE%91-%CE%91%CE%9D%CE%9F%CE%99%CE%9E%CE%95%CE%A4%CE%95-%CE%9A%CE%91%CE%99%CE%9D%CE%9F%CE%A5%CE%A1%CE%93%CE%99%CE%9F-%CE%A4%CE%9F%CE%A0%CE%99%CE%9A-!!!

baggelis
21-09-11, 22:53
αν δεν κανω λαθοσ και την εταιρια εβαλα και το προιον σε φωτο εκτος αν τα θελει με μια σειρα

Dreiko
21-09-11, 22:56
αδερφε με αυτη τη σειρα.....εσυ δεν εχεις ουτε την ετικετα με τα συστατικα...κοιτα τα αλλα θεματα και παρε παραδειγμα:thumbup:


ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΒΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΤΕ ΤΟ ΣΩΣΤΟ topic :

1) Τιτλος topic : Ονομα Συμπληρωματος (Εταιρια) πχ Super Whey (Ultratronics)

Μεσα στο topic :
2) Φωτογραφια

3) Συστατικα ετικετας ή ακομα καλυτερα φωτογραφια ετικετας

4) Προσωπικες σας αποψεις, ερωτησεις κτλ κτλ

baggelis
21-09-11, 22:56
admin αν εχεισ θεμα το διαγραφω απλα δεν ηξερα οτι θελει τετοια διαδικασια

baggelis
21-09-11, 22:59
πως μπορω να το διορθωσω τωρα..?

Dreiko
21-09-11, 23:06
στο σενιαρα λιγο εγω....απο την επομενη φορα τωρα θα ξερεις...:thumbup:

baggelis
21-09-11, 23:07
σε ευχαριστω

baggelis
21-09-11, 23:08
το θεμα ειναι τωρα να μαθουμε αν το εχει δοκιμασει κανενας αντε να δουμε η τσαμπα το αγορασαμε

COBRA_STYLE
21-09-11, 23:22
εγω προσωπικα θα σου ελεγα να μεινεις μακρια απο τριβολο...πρωτον στην τεστο δεν κανει τπτ και δευτερον υπαρχουν ατομα που το παρακαναν λιγο με τις δοσεις και πεταξαν βυζακια

TheWorst
21-09-11, 23:24
εγω προσωπικα θα σου ελεγα να μεινεις μακρια απο τριβολο...πρωτον στην τεστο δεν κανει τπτ και δευτερον υπαρχουν ατομα που το παρακαναν λιγο με τις δοσεις και πεταξαν βυζακια

Ασε που η εταιρια αυτη συκωνει αρκετες συζητησεις :evil2:

baggelis
22-09-11, 03:10
ομποοοο και μ το προτειναν για καλι λυση γτ μου ειπε οτι δεν θα εχω κανενα θεμα και τετοια...κατσε αυτα που λετε ειναι σοβαρα αλλα ολοι μεσα στο gym μ ειπαν τα καλυτερα ρε γαμωτο...βασικα ασχολουμαι τωρα 2 χρονια κοντα και ειπα να παρω κατι να με ανεβασει αλλα μαλλον δεν το βλεπω

Devil
22-09-11, 04:27
ομποοοο και μ το προτειναν για καλι λυση γτ μου ειπε οτι δεν θα εχω κανενα θεμα και τετοια...κατσε αυτα που λετε ειναι σοβαρα αλλα ολοι μεσα στο gym μ ειπαν τα καλυτερα ρε γαμωτο...βασικα ασχολουμαι τωρα 2 χρονια κοντα και ειπα να παρω κατι να με ανεβασει αλλα μαλλον δεν το βλεπω

τσαμπα τα λεφτα σου.... ειναι απατη το tribulus...

demaio13
18-10-11, 13:04
πάντως εμένα άτομα που έχουν πάρει tribulus μου έχουν πει ότι έχουν δει αποτελεσμα και έχουν δει αρκετή αύξηση δύναμης στο γυμναστήριο.Όσο για αύξηση τεστοστερόνης,αυτό πιστεύω μόνο με εξετάσεις μπορεί να το διαπιστώσει κανείς.Εγώ τώρα σε 3-4 μέρες ξεκινάω το TRIBULUS MAXIMUS και βλέπουμε...Σίγουρα πάντως παίζει ρόλο και η ηλικία του αθλητή που το παίρνει.Στς μικρές ηλικίες η τεστοστερόνη είναι ήδη υψηλή,και μην ξεχνάτε ότι το tribulus είναι (όπως υποστηρίζει) για να σε διατηρεί στα φυσιολογικά επίπεδα τεστοστερόνης όταν αυτά έχουν πέσει,και όχι για να σου ανεβάσει τα φυσιολογικά επίπεδα σε εξωπραγματικά!Ολα αυτά βέβαια είναι θεωρητικά,στην πράξη ίσως είναι διαφορετικα.Όποιοι το έχουν δοκιμάσει ας γράψουν εντυπώσεις.Θα σας πω κ εγώ σε κανένα μήνα:turtle::turtle:

Devil
18-10-11, 15:57
πάντως εμένα άτομα που έχουν πάρει tribulus μου έχουν πει ότι έχουν δει αποτελεσμα και έχουν δει αρκετή αύξηση δύναμης στο γυμναστήριο.Όσο για αύξηση τεστοστερόνης,αυτό πιστεύω μόνο με εξετάσεις μπορεί να το διαπιστώσει κανείς.Εγώ τώρα σε 3-4 μέρες ξεκινάω το TRIBULUS MAXIMUS και βλέπουμε...Σίγουρα πάντως παίζει ρόλο και η ηλικία του αθλητή που το παίρνει.Στς μικρές ηλικίες η τεστοστερόνη είναι ήδη υψηλή,και μην ξεχνάτε ότι το tribulus είναι (όπως υποστηρίζει) για να σε διατηρεί στα φυσιολογικά επίπεδα τεστοστερόνης όταν αυτά έχουν πέσει,και όχι για να σου ανεβάσει τα φυσιολογικά επίπεδα σε εξωπραγματικά!Ολα αυτά βέβαια είναι θεωρητικά,στην πράξη ίσως είναι διαφορετικα.Όποιοι το έχουν δοκιμάσει ας γράψουν εντυπώσεις.Θα σας πω κ εγώ σε κανένα μήνα:turtle::turtle:

οσο για τις εξετασεις.... δεν διχνουν καμια αυξηση τεστοστερονης... αντιθετα αυξηση των οιστρογονων..

WheyTitans
23-10-11, 01:48
Δεν ξέρω τι να πρωτο-πιστέψω πραγματικά! Κάνω εδω και μια βδομάδα χρήση του Tribulus και παρατήρησα 2 πράγματα! Πρώτον με βλέπω πιο πρησμένο να το πω? Λιγο αλλα με φένεται σαν να βοήθεισε λιγο!
Το θέμα είναι αν έκανε όντως δουλειά η αν είναι ψυχολογικό το θέμα...όπως εχω ακουσει και συμφωνω με την φράση ''και σκατά να σου πλασσάρω με ετικέτα ''Ultimate Mass Gain booster'' εσυ θα δεις αποτέλεσμα!
Και δεύτερον αυτο που με τρομάζει είναι οτι με είχαν πει οτι σαν συμπλήρωμα θα με κάνει να έχω αυξημένη όρεξη για σεξ και πραγματικά παρατήρησα οτι εχω το ακριβώς αντίθετο! :unsure:
Τι να πω...λέω να το παρω αλλη μια βδομάδα και να φύγει στα σκουπίδια!