PDA

Επιστροφή στο Forum : Elite Fusion 7 (Dymatize Nutrition)



Rourke
28-09-11, 12:49
31577


31576


:bowdown:

Την συγκεκριμένη την πείρα σε γεύση Mochaccino Rush που έχει και 100mg καφεΐνη μέσα και την παίρνω first thing in the morning.
Καταπληκτική γεύση. Την πίνεις και δεν θες να τελειώσει.

http://gnc.imageg.net/graphics/product_images/pGNC1-8194231_gnclabel_pdf.pdf

beefmeup
28-09-11, 13:07
πολλα προσθετα που δεν μ αρεσουν..η τα θεωρω ασκοπα σε μια σκονη πρωτεινης.
χωρια οτι το λαδι σογια που χει μεσα ειναι απο γενετικα τροποποιημενη σογια.

georgempaira
02-01-12, 23:14
Καλησπέρα σας κύριοι,θέλω να πάρω μια πρωτίνη για να πάρω λίγο όγκο.
κατέληξα στην elite fusion 7 ειναι dfymitize και νομίζω οτι είναι μια καλή επιλογή.
Παρακαλώ βοηθέστεμε αν την έχετε δοκιμάσει η ξέρετε κάποια άλλη καλύτερη
Ευχαριστώ!!

beefmeup
02-01-12, 23:18
ανοιξες το θεμα με λαθος τροπο..σε λαθος ενοτητα..
κ χωρις να ψαξεις..
παιδια ψαχνετε λιγο..βοηθηστε μας για να μπορουμε να σας βοηθησουμε κ μεις με την σειρα μας.

georgempaira
02-01-12, 23:22
χψιλια συγνώμη ρε παιδιά αλλα βιαστηκα γιατι θέλω να παραγγείλω τώρα...μπορειτε να με βοηθήσετε τωρα αν θα ειναι σωστή επιλογή για να πάρω όγκο?

beefmeup
02-01-12, 23:25
γιατι την θες..?
το οτι θες να βαλεις ογκο ειναι ασχετο με την πρωτεινη αυτη..
αν θες κατι αναμεσα στα γευματα η για βραδυ καλη ειναι.
αν τωρα την θες για μετα την προπονα κακη δεν ειναι,αλλα μια απλη concentrate/isolate θα ταν καλυτερη σε εκεινη την φαση.

georgempaira
02-01-12, 23:29
για ογκο δλδ με πια πρωτεινη θα δω αποτελεσματα?

beefmeup
02-01-12, 23:30
αν ογκος=οτι κιλα ναναι(η αν βαζεις δυσκολα κιλα γενικοτερα),τοτε παρε μια με πολλους υ/ες(φορμουλα ογκου)..υπαρχει θεμα..
αλλιως καμια πρωτεινη δεν θα σου δωσει "ογκο"..συμπληρωμα ειναι διατροφικο,για να τσονταρεις πρωτεινη στην διατροφη σου.

Ευρης
19-05-12, 19:37
Την εχει δοκιμασει κανεις να πει τι παιζει απο γευση?

s0k0s
19-05-12, 19:38
Την εχει δοκιμασει κανεις να πει τι παιζει απο γευση?



:bowdown:

Την συγκεκριμένη την πείρα σε γεύση Mochaccino Rush που έχει και 100mg καφεΐνη μέσα και την παίρνω first thing in the morning.
Καταπληκτική γεύση. Την πίνεις και δεν θες να τελειώσει.

;)

Ευρης
19-05-12, 19:40
;)
Thnx Sokos,δεν το ειδα εκει π ηταν...!!:thumbup:

tyler_durden
19-05-12, 19:57
εχω τη βανιλια...αν σας αρεσουν οι αντιστοιχες ισο100 κ ελιτ γουει της ιδιας εταιριας,θα σας αρεσει κ αυτη..
δε συνισταται για λοου καρμπ νταιετ,καθε σκουπ εχει 10 γρ υδατ μεσα..

Ευρης
19-05-12, 20:03
εχω τη βανιλια...αν σας αρεσουν οι αντιστοιχες ισο100 κ ελιτ γουει της ιδιας εταιριας,θα σας αρεσει κ αυτη..
δε συνισταται για λοου καρμπ νταιετ,καθε σκουπ εχει 10 γρ υδατ μεσα..

Ναι αλλα οπως και να'χει χρειαζομαι καποια βραδειας απορροφησης, οποτε....ολες εκει γυρω παιζουν...

tyler_durden
19-05-12, 20:12
Ναι αλλα οπως και να'χει χρειαζομαι καποια βραδειας απορροφησης, οποτε....ολες εκει γυρω παιζουν...

για βραδειας δοκιμασε καμια κασειν 100 της ον..3 gr αν σκουπ..αν θες κατι σε μπλεντ παρε ματριξ5...3 gr και αυτη..
ολα αυτα βεβαια αν εισαι σε κετο κ μετρας και το γραμμαριο..σε οποιαδηποτε αλλη περιπτωση ολα τα μπλεντ πανω κατω ιδια ειναι..
παρε το φθηνοτερο..στο καταστημα της πορτογαλιας η φιουζιον ειναι σε τιμη ευκαιριας..

Ευρης
19-05-12, 20:14
για βραδειας δοκιμασε καμια κασειν 100 της ον..3 gr αν σκουπ..αν θες κατι σε μπλεντ παρε ματριξ5...3 gr και αυτη..
ολα αυτα βεβαια αν εισαι σε κετο κ μετρας και το γραμμαριο..σε οποιαδηποτε αλλη περιπτωση ολα τα μπλεντ πανω κατω ιδια ειναι..
παρε το φθηνοτερο..στο καταστημα της πορτογαλιας η φιουζιον ειναι σε τιμη ευκαιριας..
Αυτο ειδα κ εγω, μονο 34euro την εχουν...

Ευρης
26-05-12, 00:55
Τη παρελαβα σημερα, εχει μεγαλο σκουπ (44gr) και εχω να πω οτι δεν φουσκωνει καθολου τ στομαχι, και απο γευση ειναι αρκετα καλη.πηρα σοκολατα. ειναι καλυτερη απο την elite whey και την iso-100 της αντιστοιχης εταιρειας.

gym_xristos
25-08-12, 20:03
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ !!!! ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ELITE FUSION 7 ΤΗΣ DYMATIZE ??? ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ ΠΕΡΥΣΙ ΤΗΝ 100 ΤΗΣ ΟΝ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΙΑ ΠΙΟ ΣΥΝΘΕΤΗ..ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΨΑΞΙΜΟ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑΝ ΑΥΤΟΙ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ ...ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ !!!!ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΗΣΙΜΗ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ !!!!! ΛΙΓΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΥΙΚΗ ΜΑΖΑ 46,5 % ΣΩΜΑΤΙΚΟ ΛΙΠΟΣ 12 %

***Γραφε με μικρούς χαρακτήρες,στην γλωσσα του ιντερνετ τα κεφαλαία σημαίνουν ότι φωναζεις.Mods Team***

TEFAAtzis
25-08-12, 21:52
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ !!!! ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ELITE FUSION 7 ΤΗΣ DYMATIZE ??? ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ ΠΕΡΥΣΙ ΤΗΝ 100 ΤΗΣ ΟΝ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΙΑ ΠΙΟ ΣΥΝΘΕΤΗ..ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΨΑΞΙΜΟ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑΝ ΑΥΤΟΙ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ ...ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ !!!!ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΗΣΙΜΗ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ !!!!! ΛΙΓΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΥΙΚΗ ΜΑΖΑ 46,5 % ΣΩΜΑΤΙΚΟ ΛΙΠΟΣ 12 %

η συγκεκριμενη ειναι περισσοτερο για αντικατασταση γευματος.Αν παρεις υποψιν τον υδατανθρακα και τα λιπαρα που εχει,αυτη ειναι κυριως η χρηση της

RAMBO
22-10-13, 14:20
Την αρχησα χτες,απο λαθος την πηρα καθωσ πηγαινα για την elite whey,βανιλια γευση αρκετα καλη,απο διαλυτοτητα επισης..

RAMBO
21-11-13, 02:23
Το τελειωσα το κουτι,το μονο παραπονο που εχω μου δημιουργουσε αερινα ενω με καμοια αλλη δεν ειχα προβλημα