PDA

Επιστροφή στο Forum : Tight (SAN)



sobral
02-10-11, 20:51
http://assets.bodybuilding.com/store/prodimage/prod_24409/image_24409_450_white.jpg
http://www.sann.net/shop/images/supplement_facts/tight-sup-facts.gif

Περίεργο που δεν υπήρχε στο αρχείο μας:P κυκλοφορεί καιρό. Ενώ τα συστατικα του είναι καλά προσεγμένα οι κριτικές είναι μισές-μισές. Έχει κανείς εμπειρία από το προϊόν? Devil, μιας και τα είπαμε και στο scorch (man sports) πως το βλέπεις σε σχέση με αυτό?

Devil
03-10-11, 05:35
καλα τα συστατικα αλλα ειναι blend.... αυτο με χαλαει πολυ...

η καφεινη πρωτη στο blend αρα μαλλον την εχουν στο θεο... γενικα μετα τη συνεφρινη τα αλλα θα ειναι σε χαμηλες ποσοτητες....

ποσες καψουλες ειναι η δοση?

sobral
03-10-11, 11:20
ανά μία κάψουλα είναι τα συστατικά το γράφει. Υπολογίζω την καφείνη στα 200-225μγ βάση και των άλλων που βγάζει η εταιρία. Aν είναι παραπάνω πάει πολύ. Σημείωση: το άτομο για το οποίο το ψάχνω δεν είναι stimulant sensitive (σαν κ εμένα:P).

Devil
03-10-11, 14:30
ανά μία κάψουλα είναι τα συστατικά το γράφει. Υπολογίζω την καφείνη στα 200-225μγ βάση και των άλλων που βγάζει η εταιρία. Aν είναι παραπάνω πάει πολύ. Σημείωση: το άτομο για το οποίο το ψάχνω δεν είναι stimulant sensitive (σαν κ εμένα:P).

εννοω ποσες cps μεσα στη μερα? μαλλον 2 καπς πρεπει να ειναι...

μπα λογικα να εχει κατι λιγοτερο... γιατι μετα δεν χωρανε τα αλλα συστατικα μεσα..

sobral
03-10-11, 15:47
εννοω ποσες cps μεσα στη μερα? μαλλον 2 καπς πρεπει να ειναι...

μπα λογικα να εχει κατι λιγοτερο... γιατι μετα δεν χωρανε τα αλλα συστατικα μεσα..

Και σε σχέση με το scorch της ΜΑΝ πως το βλέπεις? γενικά για να μην χαλάσω το τόπικ να σ πω το σκεπτικό μου, είμαι ανάμεσα στα scorch (MAN), Tight (SAN), Tight hardcore (SAN), Hemodrene (Nutrabolics). Τα έχω με σειρά προτεραιότητας. Είχα στο μυαλό και το ripped freak αλλά μου φαίνεται πως μόνο διεγερτικά έχει, 10 είδη τσαγιών κ καφεινών, αυτό δεν μου αρέσει. Από yohimbine υπολογίζω να έχει κάνα 2μγ, synephrine 20-30μγ. Γενικά πάντως ωραία συστατικά (της SAN). Αν μπορείς τσέκαρε και τα άλλα και πες την γνώμη σου. Ευχαριστώ εκ των προτέρων:)

Devil
03-10-11, 18:15
Και σε σχέση με το scorch της ΜΑΝ πως το βλέπεις? γενικά για να μην χαλάσω το τόπικ να σ πω το σκεπτικό μου, είμαι ανάμεσα στα scorch (MAN), Tight (SAN), Tight hardcore (SAN), Hemodrene (Nutrabolics). Τα έχω με σειρά προτεραιότητας. Είχα στο μυαλό και το ripped freak αλλά μου φαίνεται πως μόνο διεγερτικά έχει, 10 είδη τσαγιών κ καφεινών, αυτό δεν μου αρέσει. Από yohimbine υπολογίζω να έχει κάνα 2μγ, synephrine 20-30μγ. Γενικά πάντως ωραία συστατικά (της SAN). Αν μπορείς τσέκαρε και τα άλλα και πες την γνώμη σου. Ευχαριστώ εκ των προτέρων:)

san και man ειναι καλες εταιριες.... και με καλα συστατικα.... το μονο που μου τη σπαει στη san ειναι τα blend.... για αυτο και μονο το λογο θα προτιμουσα το scorch... απο εκει και περα και το tight καλο ειναι... το tight hardcore δεν μου αρεσει και τοσο... το αλλο δεν εχω ιδεα τι εχει μεσα...

sobral
21-04-12, 11:16
http://assets.bodybuilding.com/store/deploy/images/brands/san/tight/tight.jpg

μετά το μπαν της γιοχιμβίνης βγάζει και international formula:


International Tight! Supplement Facts:
Serving Size: 3 Capsules
Servings Per Container: 30

Amount Per Serving:
Proprietary Thermogenic Complex: 745mg

(Green Tea Extract (Camellia sinensis) (leaf)
Caffeine Extract
Coleus Forskohlii (root)
Evodia Rutaecarpa (fruit)Citrus Aurantium (fruit)
Pure Guggulsterones E & Z (root)
Black Pepper Extract (Piper nigrum) (fruit)

sobral
08-05-12, 21:20
Serving Size: 1 capsule
Servings Per Container: 60
Caffeine Anhydrous 200mg
Synephrine HCl 99.9% 20mg
Forslean 95% 20 mg
Synthetic Guggulsterones Z&E 99.9% 20mg
Yohimbine HCl 99.9% 5mg
Vinpocetine 99.9% 5mg
Bioperine 96.9% 5mg

εύρηκα το μπλέντ!:P (από την παλιά φόρμουλα όμως)
(για stimulant sensitive το θεωρείται πολύ δυνατό?χμμ με προβληματίζει...)

beefmeup
08-05-12, 22:48
οι δοσεις ανα καπ ειναι οκ..
απλα τα guggles ειναι σε μικρη αναλογια..απο 50μιλι κ πανω θες..μεχρι 100 ανα μερα..
κ η forselean ειναι οκ ανα 2 καπς νομιζω..ισως αν την τσιμπαγαν λιγο κατα 10-20 μιλι..

οποτε στα 2 καπς θα εισαι κομπλε βασικα.

βεβαια αν το δει ο ντεβιλ αυτο μπορει να σου πει να παρεις 4,αλλα δεν βαριεσαι:P

τωρα απο κει κ περα,αν θα κανει κατι ειναι αλλο θεμα..σαν συμπληρωμα παντως δειχνει αρκετα συμπαγες..

για το αλλο που ρωτας,10μιλι γιοχιμπ ειναι πολλα για μενα..ακομα κ με μια καπ θα με τιναζε..
με την καφεινη ας πουμε δεν θα ειχα θεμα,αλλα κ παλι 400μιλι ειναι 400μιλι..αν τα σπας σε 2 δοσεις μες την μερα λογικα θα εισαι οκ..

sobral
08-05-12, 22:52
οι δοσεις ανα καπ ειναι οκ..
απλα τα guggles ειναι σε μικρη αναλογια..απο 50μιλι κ πανω θες..μεχρι 100 ανα μερα..
κ η forselean ειναι οκ ανα 2 καπς νομιζω..ισως αν την τσιμπαγαν λιγο κατα 10-20 μιλι..

οποτε στα 2 καπς θα εισαι κομπλε βασικα.

βεβαια αν το δει ο ντεβιλ αυτο μπορει να σου πει να παρεις 4,αλλα δεν βαριεσαι:P

τωρα απο κει κ περα,αν θα κανει κατι ειναι αλλο θεμα..σαν συμπληρωμα παντως δειχνει αρκετα συμπαγες..

για το αλλο που ρωτας,10μιλι γιοχιμπ ειναι πολλα για μενα..ακομα κ με μια καπ θα με τιναζε..
με την καφεινη ας πουμε δεν θα ειχα θεμα,αλλα κ παλι 400μιλι ειναι 400μιλι..αν τα σπας σε 2 δοσεις μες την μερα λογικα θα εισαι οκ..

αυτή φοβάμαι πιο πολύ και σε συνδυασμό με τα 200μγ καφείνη δεν ξέρω δεν μου έχω εμπιστοσύνη...και στο 1 καπ το φοβάμαι...(η τωρινή ετικέτα είναι αυτή στο πρώτο ποστ που έχω και δεν έχει πια forselean) θενκς για την ανάλυση.:)

beefmeup
08-05-12, 22:52
εχεις ξαναδοκιμασει τπτ με γιοχιμπ?

sobral
08-05-12, 22:55
εχεις ξαναδοκιμασει τπτ με γιοχιμπ?

όχι τίποτα προς στιγμήν. Απ όσο θυμάμαι παλαιότερα εσένα σε πειράζει πολύ ε?

beefmeup
08-05-12, 22:56
ε,παντα υπαρχει η πρωτη φορα..:turtle:

μπορει να σε χαλασει μπορει οχι..αν δεν δοκιμασεις δεν ξερεις.
οποτε περνεις βαθια ανασα,κ βουτας:green:

εγω δεν την ακουμπαω ουτε για πλακα πανω απο 2μιλι..οριακα λεμε
κ εχω δοκιμασει μουμπλε μουμπλε,καπου 4 συμπληρωματα με δαυτην..αποτυχια.τα πεταξα ολα,εκτος απο το game day.

sobral
08-05-12, 23:01
ε,παντα υπαρχει η πρωτη φορα..:turtle:

μπορει να σε χαλασει μπορει οχι..αν δεν δοκιμασεις δεν ξερεις.
οποτε περνεις βαθια ανασα,κ βουτας:green:

εγω δεν την ακουμπαω ουτε για πλακα πανω απο 2μιλι..οριακα λεμε
κ εχω δοκιμασει μουμπλε μουμπλε,καπου 4 συμπληρωματα με δαυτην..αποτυχια.τα πεταξα ολα,εκτος απο το game day.

δηλ τι sides είχες?θα στα θυμίσω τώρα ελπίζω να μην είναι πολύυυ κακές οι εμπειρίες σου με την Αγία Yohimbine:green::green:

beefmeup
08-05-12, 23:05
με σκοτωνεις..εχω βαρεθει να τα γραφω..:green:

ναυτιες,ζαλαδες,κρυος ιδρωτας,τρεμουλα κλπ..κ φυσικα δεν μπορουσα να βγαλω προπονηση ουτε για πλακα..

sobral
08-05-12, 23:09
με σκοτωνεις..εχω βαρεθει να τα γραφω..:green:

ναυτιες,ζαλαδες,κρυος ιδρωτας,τρεμουλα κλπ..κ φυσικα δεν μπορουσα να βγαλω προπονηση ουτε για πλακα..

ωχ κατάλαβα....οπότε ο ιδανικός λιπο για σένα θα είναι αυτός: http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?15699-Tight-Xtreme-Reloaded-(SAN) χαχα!!:turtle::turtle: