PDA

Επιστροφή στο Forum : Muscle Xgf (AST)



Saldi
04-10-11, 13:10
Μια προτείνη "ογκου"...

42364


2.64 Lbs. Rich Chocolate Cream
Serving Size75G
Servings Per Container16
Amount Per Serving % Daily Value*
Calories 350 +
Calories From Fat 160 +
Total Fat 18g 28%
Saturated Fat 2.5g 13%
Trans Fat 0g 0%
Cholesterol 25mg 8%
Total Carbohydrates 9g 3%
Dietary Fiber 2.5g 10%
Sugars 6g +
Protein 38g 76%
Vitamin A(as Vitamin A Acetate) 1650IU 33%
Vitamin C(as Ascorbic Acid) 19.8mg 33%
Vitamin D(as Cholecalciferol) 132IU 33%
Vitamin E(as Vitamin E Acetate) 9.9IU 33%
Thiamin(as Thiamin Mononitrate) 0.5mg 33%
Riboflavin 0.56mg 35%
Niacin(as Niacinamide) 6.6mg 33%
Vitamin B6(as Pyridoxine Hydrochloride) 0.66mg 35%
Folic Acid 132mcg 33%
Vitamin B12(as Cyanocobalamin) 1.98mcg 33%
Biotin 99mcg 33%
Pantothenic Acid(as D-Calcium Pantothenate) 3.3mg 33%
Calcium(as Dicalcium Phosphate) 430mg 43%
Iron(as Ferrous Fumarate) 5.94mg 33%
Phosphorus(as Dicalcium & Dipotassium Phosphate) 330mg 33%
Iodine(as Potassium Iodide) 49.5mcg 33%
Magnesium(as Magnesium Oxide) 130mg 33%
Zinc(as Zinc Oxide) 4.95mg 33%
Copper(as Copper Gluconate) 0.66mg 35%
Chromium(as Chromium Polynicotinate) 99.6mcg 83%
Sodium 110mg 5%
Potassium(as Di-Potassium Phosphate) 500mg 14%
Creatine Monohydrate 3g +
L-Leucine 1g +

Other Ingredients
MyoGen-8™- Proprietary 8-Stage Protein And Amino Acid Hybrid (Calcium Caseinate Protein, Sodium Caseinate Protein, Milk Protein Concentrate, Whey Protein Concentrate (Delivering Di-, Tri-, Oligo-, And Polypeptides), Whey Protein Isolate (From Ion Exchange), Hydrolyzed Whey Protein (Delivering Oligopeptides), Bovine Colostrum (Delivering Immunoglobulin Fractions), Glutamine Peptides, L-Taurine, L-Leucine, Lactoferrin Protein (From Ion-Exchange Separation)), Cocoa Powder (Dutch Process), Thermo Lipid Complex™ (Sunflower Oil, Canola Oil, Flaxseed Oil, Cla- Conjugated Linoleic Acid), Fructose, Maltodextrin, Micronized Creatine Monohydrate, Natural And Artificial Flavors, X-Vite™ Vitamin And Mineral Formula Consisting Of (Dipotassium Phosphate, Magnesium Oxide, Di-Calcium Phosphate, Ascorbic Acid (Vitamin C), Vitamin E Acetate, Niacinamide (Vitamin B3), Ferrous Fumarate, Zinc Oxide, D-Calcium Pantothenate, Pyridoxine Hydrochloride (Vitamin B6), Copper Gluconate, Riboflavin (Vitamin B2), Thiamin Mononitrate (Vitamin B1), Vitamin A Acetate, Folic Acid, Chromium Polynicotinate, Biotin, Potassium Iodide, Cholecalciferol (Vitamin D3), Cyanocobalamin (Vitamin B12), Mono-Glycerides, Di-Glycerides, Lecithin, Acesulfame Potassium, Sucralose

Saldi
04-10-11, 13:12
Εχω διαβάσει πολύ καλά λόγια...Χτησιμοποίω της ήδιας εταιρίας αλλα μια "γράμμωσης" και σκέφτομαι μολις τελειώσει και κάνω αυτό που θέλω να ξεκινήσω αυτη για να πάρω μερικά κιλά και μυες...!
Τι λέτε???πως την βλέπετε?

aqua_bill
04-10-11, 15:05
Εχω διαβάσει πολύ καλά λόγια...Χτησιμοποίω της ήδιας εταιρίας αλλα μια "γράμμωσης" και σκέφτομαι μολις τελειώσει και κάνω αυτό που θέλω να ξεκινήσω αυτη για να πάρω μερικά κιλά και μυες...!
Τι λέτε???πως την βλέπετε?

τη vp2?????? την ψαχνω καιρο τωρα.μπορεισ να μου στειλεις πμ να μου πεις απο που την πηρες.πολλοι την θεωρουν την κορυφαια εταιρια στις πρωτεινες

Saldi
04-10-11, 15:18
τη vp2?????? την ψαχνω καιρο τωρα.μπορεισ να μου στειλεις πμ να μου πεις απο που την πηρες.πολλοι την θεωρουν την κορυφαια εταιρια στις πρωτεινες

Ναι την VP2!Πήρα 2 κουτιά μόλις τελειώσουν θα μπώ σε όγκο και σκέφτομαι να πάρω την xgf...
ΚΑΝΕΙΣ δεν έχει άποψη για αυτη την προτείνη?


PS:εχεις msg

beefmeup
04-10-11, 15:22
ΚΑΝΕΙΣ δεν έχει άποψη για αυτη την προτείνη?




αν λες για αυτην στο θεμα,μαπα ειναι..

τι μπλεντ ειναι αυτο κ μαλιστα πρωτο πρωτο??

Calcium Caseinate Protein, Sodium Caseinate Protein, Milk Protein Concentrate, Whey Protein Concentrate (Delivering Di-, Tri-, Oligo-, And Polypeptides

για αυτα ουτε δεκαρα δεν θα εδινα.
για το υπολοιπο μπλεντ ουτε λογος,αχταρμας ειναι..

Saldi
05-10-11, 10:25
Χάλια δηλαδή?Κρίμα γιατι σε κάτι revies που διάβασα είχε τρομερά καλά λόγια...!

beefmeup
05-10-11, 12:14
τρομερα καλα λογια σε σχεση με τι?
φανταζει τρομακτικο να εχει καλυτερες κριτικες απο μια οπως η myofusion η μια απλη concentrate..
αν κανεις την κριτηκη βαση συστατικων δεν παει πουθενα..
τωρα αμα τους αρεσε η γευση,παω πασο..:turtle:

Saldi
05-10-11, 12:57
τρομερα καλα λογια σε σχεση με τι?
φανταζει τρομακτικο να εχει καλυτερες κριτικες απο μια οπως η myofusion η μια απλη concentrate..
αν κανεις την κριτηκη βαση συστατικων δεν παει πουθενα..
τωρα αμα τους αρεσε η γευση,παω πασο..:turtle:

Beefmeup δνε ξέρω φίλε.!Απλά λένε οτι κάνει πολύ καλή δουλειά και και και!Δεν είπα για γευση...!Αλλα και πάλι σου λέω τι διάβασα...!οσο για την Μyfusion είναι προτεινη γράμμωσης με την έννοια λίγο υδατάνθρακα κλπ κλπ απο οσο ξέρω..Ενω αυτη είναι όγκου..!

beefmeup
05-10-11, 12:59
οσο για την Μyfusion θεωρητικά εινα ιασύγκριτα καλύτερη η vp2!

αυτο βαση συστατικων δεν παιζει..:unsure:
στο εγραψα απο πανω..
μην μπερδευεσαι επειδη βλεπεις μεγαλυτερο μπλεντ,το θεμα ειναι τι ποιοτητα πρωτεινων εχει μεσα κλπ.

Rourke
05-10-11, 13:03
j5C-cqw2s00:green:

Saldi
05-10-11, 13:10
αυτο βαση συστατικων δεν παιζει..:unsure:
στο εγραψα απο πανω..
μην μπερδευεσαι επειδη βλεπεις μεγαλυτερο μπλεντ,το θεμα ειναι τι ποιοτητα πρωτεινων εχει μεσα κλπ.

Πότε πρόλαβες και έκανε quote το post Που έλεγα για την vp2?μόλις το εκανα στα μπάμ το έσβησα...Γιατι άλλη η vp2 και άλλη η xgf μια και η Μy fusion είναι κατηγορία vp2 και οχι xgf...!
Οσο για ποιότητα προτείνης...!δεν ξέρω πολλά και αυτά που καταλαβαίνεις εσυ βλέποντας τα συστατικά δεν τα καταλαβαίνω δυστηχώς αλαλ για την εταιρία AST πάντου διαβάζω πολύ καλά λόγια και ποιοτήκές proteines

beefmeup
05-10-11, 13:17
Πότε πρόλαβες και έκανε quote το post Που έλεγα για την vp2?μόλις το εκανα στα μπάμ το έσβησα...Γιατι άλλη η vp2 και άλλη η xgf μια και η Μy fusion είναι κατηγορία vp2 και οχι xgf...!
Οσο για ποιότητα προτείνης...!δεν ξέρω πολλά και αυτά που καταλαβαίνεις εσυ βλέποντας τα συστατικά δεν τα καταλαβαίνω δυστηχώς αλαλ για την εταιρία AST πάντου διαβάζω πολύ καλά λόγια και ποιοτήκές proteines

α,οκ καλα εγω νομισα οτι αναφεροσουν στην xgf,δεν προσεξα οτι μου εγραψες vp2..
οποτε αποτι καταλαβα εννοουσες οτι η xgf ειναι καλυτερη απο την myofusion η απο την vp2?
γιατι καπου το χασαμε..:turtle:

Saldi
05-10-11, 13:38
α,οκ καλα εγω νομισα οτι αναφεροσουν στην xgf,δεν προσεξα οτι μου εγραψες vp2..
οποτε αποτι καταλαβα εννοουσες οτι η xgf ειναι καλυτερη απο την myofusion η απο την vp2?
γιατι καπου το χασαμε..:turtle:
axaxaxax
Εννοω με ότι έχω ψηλο δεί..νούμερα σε κριτικές οτι η myfusion ειναι χειρότερη απο την vp2
γιατι η xgf ούτως η άλλος είναι άλλη κατηγορία προτείνης άρα ασύγκριτα φαντάζομαι..
Οσο για ποιότητα ξέρω οτι η AST φημίζετε για τα ποιοτηκά της προιοντα!

beefmeup
05-10-11, 13:42
ναι αυτο οκ..κ γω θα προτιμουσα την vp2 απο την μυο..:P

για την ποιοτητα αυτου παντως του προιοντος που εχουμε στο θεμα,δεν ειναι κ τοσο καλη σαν φορμουλα.

Saldi
05-10-11, 13:48
ναι αυτο οκ..κ γω θα προτιμουσα την vp2 απο την μυο..:P

για την ποιοτητα αυτου παντως του προιοντος που εχουμε στο θεμα,δεν ειναι κ τοσο καλη σαν φορμουλα.

Θα πάω τότε σε μια Οn complex pro gainer:D:D!!Για εκείνη ακι εδώ γράφετε καλά λόγια αρα δεν μπορεί:D!Καλή θα είναι!