PDA

Επιστροφή στο Forum : Ο ενας και μοναδικος Flex



RUHL
05-03-08, 00:47
MCSfCINnszE


Aραγε θα δουμε ξανα τετοιους μεγαλους αθλητες

anastasisk
05-03-08, 01:06
Προσωπικα θεωρω οτι ειχε τις καλυτερες αναλογιες ever στο χωρο του ΒΒ αλλα μαλλον ο αλαζωνικος του χαρακτηρας ηταν που του στερησε ενα Olympia...
Σε μια προσφατη συνεντευξη του εκανε αναλυτικα λογο για την 20ετη χρηση ΑΣΣ και το μεγαλο κοστος που ειχε αυτο στη υγεια του με αποκορυφομα να χασει τα νεφρα του.Ειναι ενα πολυ καλο ντοκουμεντο και ελπιζω να το ξαναβρω για να ποσταρω το link...

RUHL
05-03-08, 01:18
Ομως κατα την γνωμη μου τετοια σωματα επρεπε να παρουν το ολυμπια εστω 1 φορα αυτος ο Flex ο Levrone και ο Ray στην εποχη του dorian ο ray επρεπε να το παρει ακομα δεν καταλαβα πως νικησε το ολυμπια με χερι 40 και κατω ποντους λογω ζημιας

SOLID
05-03-08, 03:56
Ο καλυτερος μακραν κατα τη γνωμη μου μετα απο τα θρυλικα και αξεπεραστα σωματα της χρυσης εποχης του ββ μαζι με Ray Labrada Levrone Baker ισως και και
κανα δυο αλλους αλλα παντα μα παντα ο Kenneth ξεχωριζε!!!!Ηate or love him αθλητης για πολλους λογω χαρακτηρα ισως αλλα και πολλων αλλων κολληταρια μαζι με τον Ray πια αφου παλιοτερα τα ειχαν σπασει!!!Εχει δωσει πολλες συνεντευξεις τρομερου περιεχομενου για προπονησεις για ολη του την σταδιοδρομια τα ΑΑΣ που ειχε τα κοτσια να τα πει εξω απο τα δοντια!!!!!!!Ενα φοβερο πραγματικα σωμα μια ισως απο τις καλυτερες συμμετριες στην ιστορια με φοβερο ποζαρισμα στη σκηνη!!!!!!!!!Δεν το συζηταω πως θα επρεπε να εχει ενα ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ OLYMPIA αξεχαστη η σκηνη στον τελικο του 1999 με τον Coleman να κερδιζει και ο Flex να μη μπορει να το πιστεψει και ας ηταν καλυτερος κατα τη γνωμη μου!!!!!!
Αλλα ισως τελικα καποιοι ανθρωποι να αφηνουν την δικια τους ιστορια και ας μην εχουν τον εκαστοτε κορυφαιο τιτλο!!!!!Flex ηταν ειναι και θα ειναι παντα κορυφη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :bowdown: :bowdown:

billys15
06-03-08, 00:36
Πολυ ωραιο σωμα! Αν και ειχε μπει αρκετο λαδι,ηξερε να το κοντρολαρει! Κορυφαιος!

RUHL
06-03-08, 00:41
εσυ που το ξερεις :green: :P :P :P :P οτι εβαζε λαδι ο ιδιος στο ειπε σε pm :shifty: :lol: :P :P :P

:green: :P :P :P :P :P ελα απο μενα το μαθες :green: :lol:

Kntrns_MD
06-03-08, 13:59
http://www.youtube.com/watch?v=vSSCPLCe5Og

με το παραπάνω βίντεο του φλεξ έχω μείνει.... αν δεν μας ξεγελάει ο φακός ίσως είναι το καλύτερο σώμα που έχω δεί... :affraid: :affraid: