PDA

Επιστροφή στο Forum : photos



Diva
07-03-08, 17:11
Λοιπον λιγα πραγματα για μενα... εχω περασει απο πολλα αθληματα ημουν σε ολα καλη βεβαια... λιγα χρονια ενοργανη σε μικρη ηλικια , μετα κολυμπι στον ολυμπιακο και τελικος μπασκετ, εκει πια ημουν μεγαλο ταλεντο εθνικες, ομαδες Α1 κτλ.... εφυγα ομως αγγλια στα 18 μου και γυρισα μονιμα πριν κανενα 5μηνο. Ειμαι 26 χρονων, με το αθλημα ξεκινησα καπως περιεργα. Μετα απο εναν μικρο καυγα που ειχα με τον προπονητη μπασκετ στην αγγλικη ομαδα, αποταφισα να τα παρατησω και να ξεκινησω γυμναστηριο για συντιριση. Ξεκινησα λοιπον το 2003 να γυμναζομαι, οτι ναναι, με κιλα ομως πολλα, πιεζουν στα ακρα μου. μεχρι που μερικους μηνες μετα ανακαλυψα το bodybuilding.com. 1-2 μηνες το ψειρισα απο διατροφη και προπονηση. Ετσι τον ιουνιο του 2003 λεω θα ''φετιασω'', οπως και το εκανα και ειμαι πολυ περηφανη για αυτο που ειχα κανει τοτε. Το αστειο της υποθεσης, ειναι πως λογο του αθληματος με το που τελειωσα το χημικο, αποφασισα να σπουδασω διατροφη. Τεσπα πολλα ειπα μερικες φωτος αν και δεν καταλαβα πως μπορω να τις ανεβασω εδω.

Παγκο ελευθερο ισιο 70κιλα 2 σετ για 4 επαναληψεις
Επικλινη με 25κιλους αλτηρες 2 σετ των 10 επαναληψεις
μονοζυγο με το βαρος μου συν 15 κιλα κανω 2
επισθολαιμιες latpulldown με 65κιλα κανω 6
Βυθισεις το σωματικο μου βαρος + 12κιλα για 10 με σκετο το βαρος μου πανω απο 20
Δικεφαλα αν κανω γιατι τις απομονοτικες τις εχω κοψει με 15κιλους αλτηρες κανω 10 επαναληψεις

Ποδια τωρα ειμαι λιγο αδυναμη αναλογικα με πανω σωμα σκουωτ με 55 κιλα κανω 4-5 επαναληψεις αλλα κανω σπριντς. Απο συμπληρωματα οταν ξεκιναω διαιτα πρωτεινη, πολυβιταμινες, βιταμινη C and E, και ψαρολαδο




Αυγουστος 2006 - 58κιλα το πρωι με αδειο στομαχι



Τωρινες 2008 κοντα στα 65 κιλα παιζει τι εχω φαει





edit: οταν ειπα ξερολες στο αλλο τοπικ εννοω οτι καποιοι ανθρωποι ειναι κολλημενοι σε διαφορα θεματα το παιζουν παντογνωστες και επειδη ειμαι και εγω λιγο του καυγα ειχε σαν αποτελεσμα να μαλωνω στα αλλα φορουμ :nana: :D :green:

Muscleboss
07-03-08, 17:37
Diva, η δουλειά που έχεις κάνει φαίνεται. μεγάλα κόκαλα και γεμάτοι μυς, βαριά κατασκεύη για γυναίκα, και φαίνεται ότι έχεις δύναμη!

Έχοντας αυτή τη βάση νομίζω ότι λεπτομέριες πρέπει πλέον να κοιτάξεις, αναλόγως βέβαια από το τί ζητάς από το σώμα σου.

Πάντως μπράβο γιατί έχεις κάνει σοβαρή δουλεία! :squat:

(έβαλα ένα χεράκι με τις φώτος, είναι οκ τώρα.)

ΜΒ

Diva
07-03-08, 17:54
thanks, εχω σκοπο να γραμμωσω μεχρι τελος ιουνιου και μετα μαλλον να βαλω λιγη μαζα στα ποδια αν μπορεσω, μικρυνα λιγο την εικονα των ποδιων και μαλλον το χαλασα :P


edit: ξεχασα να πω ειμαι 1,70

billys15
07-03-08, 18:36
Τρελη φλεβα στη φωτο! Πολυ καλη προσπαθεια.

toula_nomikou
07-03-08, 19:48
Παρα πολυ καλη μπραβο και οντως πολυ δυναμη απο τη μεση και πανω ειναι πολυ καλα τα κιλα που παιζεις. :awesome: :awesome: πολυ ωραιο σωμα :clapping: :clapping:

TRIANTAFYLLOU
07-03-08, 20:03
φαίνετε ξεκάθαρα οτι έχεις δουλέψει στο σώμα σου και έχεις καλη υποδομή απ ότι φαίνετε θα μπορούσες άνετα να κατέβεις σε αγώνες φίτνες θα γίνει 31 μαίου το πανελλήνιο της ΝΑΒΒΑ που θα γίνει στην Καβάλα είναι και πρόκρηση για το παγκόσμιο που θα γίνει στην Ελλάδα 15 ιουνίου στην θεσσαλονίκη . Υπ όψην στο φίτνες γίνετε διαχωρισμός αθλητών αθλητριών και μπαίνουν στις ανάλογες κατηγορίες ανάλογα με τον βαθμό μυικότητας και γράμμωσης για να μην γίνοτε αδηκίες μπορείς να δεις περισσότερα στο σαιτ www.nabba-international.com εκει θα δεις και τους αγωνες που έγιναν στη χρυσουπολη καβαλας τον νοεμβριο του 2006.

Antonio
07-03-08, 20:37
πολύ καλή. Φοβερά πόδια και πλάτη. Επαγγελματική δουλειά.

RUHL
07-03-08, 20:42
ρε την Alpha καλως την :green: :P μοιρασε λιγη γνωση και κατα δω
:green:


Αντε ψησου φετος για αγωνες πληρης τα κριτηρια ανετα ειδικα στο παρελθον
:awesome: :awesome: σε πολυ καλο επιπεδο πηγες :awesome:
αντε πες ποτε θα πας :D :???:



Βιλλ παιζεται τα ιδια κιλα η μου φενεται :lol: :lol: :lol:





Μαλιστα μαθαμε κατι και σημερα Ηλια τελικα οι πανεληνιοι που θα γινουν καβαλα(χρυσουπολη δλδ)?

TRIANTAFYLLOU
07-03-08, 20:53
θα γίνουν στην καβαλα ειναι 35 χιλιομετρα απο χρυσούπολη βρήκαμε καλή αίθουσα και πιστευω θα βοηθήσει και ο δημαρχος.

RUHL
07-03-08, 23:11
μετα θα δωσετε και διευθυνση η τελος παντων πως θα το βρουμε το μερος :green: γιατι αντε στην χρυσουπολη εχω ξαναπαει εκει ομως :???:




(σορυ για το οφφ :chinese: )

Gasturb
07-03-08, 23:41
πκαλη η δουλειά σου diva :clapping: :clapping:

Diva
08-03-08, 00:48
thanks για τα καλα σας λογια. Ψηνομαι να ετοιμαστω για αγωνες, κατι που παλια το απεκλεια. Δεν προλαβαινω για 31μαιου, μαλλον προλαβαινω αλλα θα μου βγει η ψυχη και θα αγχωθω. Ειμαι τελειομανης, θα το σκεφτω σοβαρα ομως για του χρονου. Θελω να προσπαθησω να βαλω λιγο ογκο ακομα στα ποδια, μιας και τα κιλα που κανω αυτη την στιγμη ειναι εξεφτιλιστικα λιγα στο σκουωτ. Εδινα μεγαλο βαρος στο πανω σωμα, τωρα εχω αλλαξει την προπονηση και τα σπριντς με ανεβασαν αρκετα. Με ενδιαφερει για natural διοργανωσεις, οσο πιο natural γινετε μιας και δεν εχω, αλλα ουτε προκειτε να χρησιμοποιησω ποτε τιποτα.

Ruhl για πες ποιος εισαι :o

stelios30
08-03-08, 01:09
πραγματικα πολυ καλη και τα κιλα που σηκωνεις εντυπωσιακα συνεχισε την καλη δουλεια κ ακολουθησε την συμβουλη του muscleboss

SOLID
08-03-08, 02:43
Μπραβο εχεις κανει πολυ καλη δουλεια στο σωμα σου και αυτο φαινεται!!!Πραγματικα εντυπωσιακα τα κιλα που χρησιμοποιεις!!!Αν γραμμωσεις το σωμα σου λιγο παραπανω εφοσον φυσικα το επιθυμεις εισαι ετοιμη και σπιντατη για αγωνες!!!
Για την ακριβεια και τωρα εισαι ετοιμη αλλα θα εχεις ακομα μεγαλυτερες πιθανοτητες διακρισης
με λιγο καλυτερη γραμμωση και καθορισμο!!!Εχεις δουλεψει πολυ και σου αξιζουν συγχαρητηρια!!!! :clapping: :clapping:
Ωραια πλατη και ωμοι!!! :clap:

nickos46
08-03-08, 10:29
μπράβο σου πολύ καλή συνέχισε έτσι.. :rocking: :D

billys15
08-03-08, 11:52
Βιλλ παιζεται τα ιδια κιλα η μου φενεται :lol: :lol: :lol:

Σταματα εσυ ρε! :cursing: Και κοψε τα off topic! :green:

Niiick
08-03-08, 14:02
:cyclops: :cyclops: :clap:

RUHL
08-03-08, 14:20
Ruhl για πες ποιος εισαι :o

Βασικα δεν με ξερεις γραφτηκα μετα απο σενα εκει δεν συμετεχω πλεον επιτα απο διαφωνιες :rolf: αλλα διαβασα ποστ σου :lol: VS brawny :lol: :bowdown: :lol: :green:

Sourlas
08-03-08, 15:04
Πολύ ωραία πλάτη θα έλεγα και έγω.Δεμένο σώμα και έντονη φλεβικότητα επίσης.Δεν βλέπω συχνα σε γυναίκα. ( καλά εδώ που τα λέμε το 90% θεωρούν αγγαρεία την γυνμαστική ).


ΜΠΡΑΒΟ για την προσπάθεια,ειδικά αφού το κάνεις για σένα και γουστάρεις.ΣΥΝΕΧΙΣΕ.

ioannis1
08-03-08, 23:32
πολυ καλη.ευγε.

KATERINI 144
09-03-08, 22:31
κάποιες φώτο τις έχω ξαναδεί, και εννοείτε πως είναι εντυπωσιακές, (η μοστ μασκουλαρ είναι ολα τα λεφτά, και αυτη τις πλάτης) πολύ καλή δουλειά.


:thumbup: :thumbup:

IVIetaCreatoR
15-03-08, 17:43
superb. 8)

KaKoFoNiX
15-03-08, 17:49
superb. 8)

+1

Ειδικά αυτή με τη πλάτη είναι πολύ HARDCORE. :rocking:

KATERINI 144
15-03-08, 22:08
που πήγε η μοστ μουσκουλαρ οεο ?! :? :unsure: :bbbiceps:

Diva
19-03-08, 16:18
thanks guys. Χρειαζομαι αρκετη δουλεια ακομα αλλα σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια :oops:

jiujitSu
19-03-08, 16:59
Νice !

Τσαμπουκαλεμενη φαινεσαι :rocking:

RUHL
19-03-08, 18:01
Πολλα +++ :lol: :lol: :green:

ckdiablo555
19-03-08, 18:42
Πολυ καλη δουλεια...!ΜΠΡΑΒΟΟΟ...! 8) :thumbsup: