PDA

Επιστροφή στο Forum : SuperCuts 3 (Universal Nutrition)



alex_switch
13-03-08, 11:05
Το προιον αυτο σκεφτομαι να αγοράσω τωρα που μπηκα στην περιοδο γραμμωσης για να ''κοπώ'' :P λιγάκη....
Το ξερει κανεις?το εχετε δοκιμάσει?
Η τιμή του δεν ειναι ασχημη στα 35ευρω(120 ταμπλέτες)
Βρήκα επητελους σκευασμα που δεν ειναι σε καψουλα και μπορουμε και εμεις οι προβληματικοι :D να παρουμε που δεν μπορουμε να καταποιούμε καψουλες!!!

58056


58055

ioannis1
13-03-08, 22:10
δεν ξερω αλλα τα συστατικα δεν με ικανοποιουν για γραμμωση.καλυτερ λιγο πιο ακριβο και αποδεδειγμενα καλο να παρεις.

stevengr
14-03-08, 18:21
Τα ιδια ακριβως θα ελεγα με τον ioannis1, προτιμησε κατι αλλο. Καρνιτινη, ινοσιτολη κλπ αυτα τα εβλεπα σε συμπληρ. πριν απο 5 χρονια. Υπαρχουν καλυτερα, ψαξτο λιγο.

RUHL
14-03-08, 18:39
Ασε μακρια απο την καρνιτινη την δοκιμασα και ειδα 0 διαφορα 0 αποτελεσμα
το ιδιο και απο την akethyl l carnitin ΤΙΠΟΤΑ αλλη φορα δεν αγοραζω το εμαθα το μαθημα μου ποια :D :D

alex_switch
14-03-08, 20:57
Και τι να παρω ρε παιδια? :???: :???:
Το προβλημα μου ειναι οτι δεν εχω βρε καποιο που να ειναι σε ταμπλετα η χαπι!
Δυστιχως δεν μπορω να καταπιω με τιποτα καψουλα!! :banghead: :banghead: :banghead:
Εχετε μηπως εσεις να μου προτηνεται κατι που να μην ειναι σε καψουλα?? :help: :help:

stevengr
14-03-08, 23:07
Δεν μπορεις να καταπιεις καψουλα που ειναι πιο μικρη και πιο στρογγυλη απ' οτι μια ταμπλετα που κατεβαινει πιο δυσκολα και μπορει να σου κανει και καμια ζημια στο λαρρυγγα καθως την κατεβαζεις;

RUHL
15-03-08, 00:05
παλι καλα τετοια προβληματα δεν ειχα και 10 χαπια να παρω και κατι αμινοξεα παλια της αλλ σταρς ΝΑ με το σημπαθειο τα καταπηνα ανετα :P :P :P :P

ioannis1
15-03-08, 00:23
ολα μια ιδεα ειναι φιλε μου.θα συνηθησεις και τις καπσουλες δεν γινεται αλλιως. :idea:

stevengr
15-03-08, 00:32
Μα αυτο ακριβως λεω, οτι η καψουλα ειναι πιο μικρη, πιο στρογγυλεμενη και πιο ευκολη στην καταπωση απ' οτι μια ταμπλετα. Και εχει και γρηγοτερη αφομοιωση απο τον οργανισμο εναντι της ταμπλετας.

RUHL
15-03-08, 02:42
δυστιχως η διαφορα που εχει στην αφομιωση ειναι τοσο μικρη που ουτε την παρατηρεις αλλα την χρυσοπληρωνεις την καψουλα :rocking: :rabbit:

alex_switch
15-03-08, 03:11
Παιδια μην με βρισετε αλλα ουτε την ταμπλετα καταπινω :P :P :P
τιν σπαω σχεδον σε σκονη και την πεινω με νερο!!
μηλαμε για τρελό προβλημα!! :smash: :smash: :smash:
εχω δοκιμασει κατι καψουλες Ω3 που ειναι σχετικα μικρες αλλα δεν κατεβενουν με τπτ!1 λιτρο νερο πινω καθε φορα αλλα τπτ!! :banghead: :banghead: :banghead:
Στο μυαλο μου ειναι το αντιλαμβανομαι αλλα.... :banghead: :banghead: :banghead:

toula_nomikou
15-03-08, 11:51
:P :P :D :D

billys15
15-03-08, 12:14
Βαλε μια καψουλα στο στομα,βαλε μπολικο νερο και με μια αποτομη κινηση κανε το κεφαλι πανω για να παει η καψουλα πισω πισω και καταπιε.Εννοειται θα κρατας την αναπνοη σου ε,μην παει τιποτα στον φαρυγγα! :D

alex_switch
15-03-08, 18:06
Λοιπον θα κανω τις προσπαθειες μου κ θα σας ενημερωσω!!! :P :P :P :P

beefmeup
30-11-12, 19:24
58057

http://www.chromeshop.co.za/media/NUTRI-LABLES/UNIVERSAL/SUPERCUTS-NUTRI.jpg

Panosss
30-11-12, 23:34
Το παρήγγειλα σήμερα.
Ήμουν για ημέρες με το... κλικ στο χέρι για να παρω animal cuts αλλά κολλάω στον θυροειδή.
Με τον κυριότερο αδένα του ανθρώπινου οργανισμού δεν παίζεις έτσι εύκολα.
Τουλάχιστον αυτό, είναι T2,3 free

billycafe
01-12-12, 16:25
ευχαριατημενος με το super cuts 3?

Panosss
11-12-12, 01:19
Τίποτα το ιδιαίτερο, όπως αναμενόταν!
Ήπια διουρητική δράση, μεγάλα χάπια (3 τον αριθμό/δόση) που θα είναι δύσκολο για όσους έχουν δυσκολίες κατάποσης.
Κατά τα λοιπά... τίποτα φοβερό.
Περισσότερο placebo φάση

ΑΘΛΗΤΗΣ
10-10-16, 14:28
Η UNIVERSAL είναι ιδιαίτερα προσεκτική σχετικά με τα προϊόντα της που έρχονται Ευρώπη έτσι ώστε να είναι σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή νομοθεσία.

Στον ΑΘΛΗΤΗ φέρνουμε τα προϊόντα που είναι για Ευρώπη. Παρακάτω βλέπετε την πιο πρόσφατη φώτο του προϊόντος και το πινακάκι συστατικών.

Είναι διαθέσιμο στον ΑΘΛΗΤΗ και στο e-shop εδώ. (http://athlitis.gr/simpliromata/thermogenetika/super-cuts-3-universal/)

110179110180