PDA

Επιστροφή στο Forum : NeoVar (Applied Nutriceuticals)



RAMBO
12-10-11, 15:00
32244

Serving Size:1 capsule
Servings per Container: 240


Ingredient Amount % Daily Value**
Proprietary Blend 750mg
-PCr-Mono Matrix 646mg
-Phosphocreatine
-Creatine Monohydrate
-Glucovar/Adenylate Cyclase Sensitization Complex 104mg
-Banaba Extract
-Gymnema Sylvestra
-D-Pinitol
-Bioperine

** Percent Daily Value is based on a 2000 calorie diet. Your daily values may be higher or lower depending on your calorie needs.
† Daily Value not established.




NeoVar Directions from APPLIED NUTRICEUTICALS Using dosage chart on bottle, take recommended number of capsules immediately post-workout with carbohydrates, preferably sugars. Take second dose with any other meal throughout the day containing carbohydrates.

beefmeup
12-10-11, 15:09
αυτο ειμουν στο τσακ να το δοκιμασω..εχει καλη αναλογια τιμης ποσοτητας,αλλα το μπλεντ των κρεατινων μου φενεται λιγο καπως..

Devil
12-10-11, 15:12
αυτο ειμουν στο τσακ να το δοκιμασω..εχει καλη αναλογια τιμης ποσοτητας,αλλα το μπλεντ των κρεατινων μου φενεται λιγο καπως..

εχει phosphocreatine μεσα... γενικα δεν την πανε και σε μεγαλες ποσοτητες... δεν φαινετε ασχημο παντως...

beefmeup
10-01-12, 15:24
να κανω κ ενα review μιας κ τελειωσα το κουτι..
πηρα 3+3 καπς για ολο το διαστημα..
μια δοση πρωι,κ μια μετα την προπονα με μαλτο+αμινο..

διαφορα σε σχεση με κλασσικh μονουδρικη καμια..σε ολους τους τομεις..
κ απο δυναμη,νομιζω οτι αλλες μορφες κρεατινης μου εχουν δωσει περισοτερο(μονο-gluconate)..

αρα ποτε ξανα..

Devil
10-01-12, 19:50
καλα που ησουν στο τσακ να την δοκιμασεις....:green:

δηλαδη μηδεν διαφορα απο αλλες.....? οχι μονο σε δυναμη νερα κτλ κτλ.... pump τιποτα τετοιο?

beefmeup
10-01-12, 20:39
τπτ..κ δοκιμασα κ πριν κ μετα την προπονηση,κ διαφορα αλλα στην ληψη της..

vaggan
10-01-12, 21:10
να κανω κ ενα review μιας κ τελειωσα το κουτι..
πηρα 3+3 καπς για ολο το διαστημα..
μια δοση πρωι,κ μια μετα την προπονα με μαλτο+αμινο..

διαφορα σε σχεση με κλασσικh μονουδρικη καμια..σε ολους τους τομεις..
κ απο δυναμη,νομιζω οτι αλλες μορφες κρεατινης μου εχουν δωσει περισοτερο(μονο-gluconate)..

αρα ποτε ξανα..ευχαριστω ευχαριστω ημουν στο τσακ να την τσιμπησω μονουδρικουλα δηλαδη κλασσικα πραγματα.βασικα ειμαι οπαδος της εξ παντ αλλα ειπα να δοκιμασο και κατι αλλο