PDA

Επιστροφή στο Forum : RV1 (Active Nutrition)



RAMBO
12-10-11, 15:36
32247

Supplement Facts:
Serving Size: 1
Servings Per Container: 90
Amount Per Serving and % of Daily Value
Tribulus Terrestris 250mg
Grape Seed Extract 50mg
6-Bromoandrostenedione 20mg
3, 17 keto-etiochol-triene 20mg


Other Ingredients: Rice Flour, Magnesium Stearate


Suggested Use: Take one (1) capsule three times daily. DO NOT exceed recommended dose. Best results when taken with a high protein diet. DO NOT take for more than 30 consecutive days without a 90 day break in between. When taking this product consume 72 oz of water daily. Persons who are subject to performance enhancement testing should consult with their sanctioning body before use.

Devil
12-10-11, 15:39
6-bromo και atd.... τα αλλα ειναι σχεδον αχρηστα... αν και δεν βλεπω κανενα νοημα να τα στακρουν μαζι αυτα τα 2...

Rourke
12-10-11, 16:42
Πάρε Reversitol v1 καλύτερα

Devil
12-10-11, 16:51
Πάρε Reversitol v1 καλύτερα

χειροτερο μου φαινετε.... 6-bromo + atd σε blend....

Rourke
12-10-11, 17:00
Το ATD το έχει σε μικρή δόση περισσότερο να καλύψει τις αδυναμίες του Bromo. Είμαι κατά του OTC PCT μόνο του αλλά to Reversitol v1 έχει δέιξει από πολλούς χρήστες ότι δουλεύει καλά είτε μόνο του είτε στο PCT (με κάποια - ) αλλά χωρίς ριμπάουντ κτλ. Γενικά και εγώ δεν είμαι υπέρ του συνδυασμού 2 AI , but Reversitol v1 it works…..συνταγή επιτυχημένη

Devil
18-10-11, 10:37
Το ATD το έχει σε μικρή δόση περισσότερο να καλύψει τις αδυναμίες του Bromo. Είμαι κατά του OTC PCT μόνο του αλλά to Reversitol v1 έχει δέιξει από πολλούς χρήστες ότι δουλεύει καλά είτε μόνο του είτε στο PCT (με κάποια - ) αλλά χωρίς ριμπάουντ κτλ. Γενικά και εγώ δεν είμαι υπέρ του συνδυασμού 2 AI , but Reversitol v1 it works…..συνταγή επιτυχημένη

για pct και τα 2 ειναι ρισκο... atd για τους γνωστους λογους... 6-bromo γιατι απλα κανεις δεν λεει % απο beta και alpha...

για stand alone χρηση.... μαλλον θα προτιμουσα 6-bromo... σιγουρα πιο light απο το atd...