PDA

Επιστροφή στο Forum : MyoBuild (Muscletech)



sofos
12-10-11, 17:19
73087


Unlike other post-workout powders on the market that are full of fluff and filler, MyoBuild™ is the first post-workout concentrated formula that delivers only scientifically studied doses of all its key ingredients. Formulated with high-quality compounds, such as betaine, creatine HCl, glutamine, BCAAs and L-carnitine, MyoBuild™ is designed to help you build more lean muscle, increase strength and accelerate post-workout recovery.
MyoBuild™ supplies a precise 2000mg dose of L-carnitine, which is shown in multiple human clinical studies to aid post-workout recovery through the improvement of muscle tissue repair and reduction of muscle tissue damage. Even more, a clinically studied dose of Rhodiola rosea has been added to MyoBuild™. This is a highly active adaptogen and is shown in human research to improve physical and mental fitness
A highly potent creatine known as creatine HCl has been infused into the formula. Creatine is clinically proven to amplify gains in size and strength. MyoBuild also contains a precise, scientifically studied 2500mg dose of betaine, shown in human research to improve muscular endurance.
MyoBuild™ is formulated with a specific 5300mg dose of glutamine and BCAAs in a precise ratio shown in new clinical research to increase testosterone, decrease cortisol and reduce training-induced muscle tissue damage. The post-workout powerhouse also contains Withania somnifera, a premium and potent compound scientifically shown to significantly lower serum cortisol levels.

100% Money-Back Guarantee: If this is not the most powerful post-workout concentrated formula you've ever tried, simply return the unused portion within 30 days with your receipt to place of purchase for a full refund.


OTHER INGREDIENTS: NATURAL AND ARTIFICIAL FLAVORS, SUCRALOSE, COLOR (CONCENTRATE OF RADISH AND APPLE), ACESULFAME-POTASSIUM. PROCESSED IN A FACILITY THAT ALSO PROCESSES MILK, SOY, EGG, WHEAT, PEANUT AND TREE NUT INGREDIENTS.

τουλαχιστον σταματησε τα blends...


73088

sobral
12-10-11, 17:35
ότι θα έφτανα να πω καλά λόγια για την ΜΤ δεν το περίμενα ποτέ...καλό προϊόν μια χαρά είναι, αν κ εμένα μου κάνει πιο πολύ για non stim pre παρά για ποστ.Τέσπα, με εκπλήσσει ευχάριστα η ΜΤ. Η "μαύρη" σειρά που δεν έχει μπλέντς έχει μια χαρά προϊόντα-παρ' όλο που δεν έχω προσωπική άποψη. Και το Neurocore έχει καλές κριτικές.

karpoutzidis
12-10-11, 18:34
no blends?επιτελους βαλαν μυαλο :)

Devil
18-10-11, 10:44
no blend no party....:green:

εχω την εντυπωση οτι θα ειναι πανικριβο... αν κρινω απο την τιμη που παιζει τωρα η creatine hcl... και αυτο εχει μεσα 1,5gr το serving... το κοστος θα ειναι λογικα μεγαλο...

SOSTARAS
09-09-12, 21:57
σκεφτομαι να παρω αυριο το προιον μαζι με neurocore !!!

sobral
10-09-12, 12:09
σκεφτομαι να παρω αυριο το προιον μαζι με neurocore !!!

φίλε Σοστάρα τα πήρες τελικά? καλό προϊόν κ αυτό αλλά εγώ θα πήγαινα στο creacore αντί γι αυτό. Βέβαια δεν τα βρίσκω προς το παρόν από τα γνωστά της Ευρώπης, στείλε ένα πμ αν θες που το βρήκες αυτό. Neurocore έκανα μία μικρή δοκιμή ρίξε μια ματιά στο αντίστοιχο θέμα.;)

cuntface
10-09-12, 12:31
το προιον αυτο επειδη το περνει ενα παιδι στο gym μου το περνει κατα την διαρκια της προπο intra EINAI?

sobral
10-09-12, 12:51
το προιον αυτο επειδη το περνει ενα παιδι στο gym μου το περνει κατα την διαρκια της προπο intra EINAI?

Η εταιρία το παρουσιάζει ως post. Δεν θα το έπαιρνα intra, προσωπικά 1 πριν κ 1 μετά θα έπαιρνα. Αλλά εγώ αντιπρότεινα το creacore ακριβώς γι αυτό λόγω δοσολογίας. Αυτό πάει στις 20 μόνο ανα κουτί με τον τρόπο που λέω εγώ. Βάση συστατικών είναι μια χαρά και τα δύο.

nikosg7
20-09-13, 19:55
και αν το παρεις μετα την προπονηση μετα απο 20 λεπτα πινεις κ πρωτεινη η πας κατευθειαν σε στερεα τροφη? θελω να πω η αυτο η whey η μπορεις μετα απο αυτο whey κ μετα απο κανα μιασωρο φαγητο ?

giorgo-s
09-10-13, 21:28
Μια βοήθεια παρακαλώ. Σήμερα το παρέλαβα και το δοκίμασα, με τη γεύση δεν την παλεύω, θα μπορούσα να κάνω κάτι για να βελτιώσω κάπως τη γεύση;

GEOP13
09-10-13, 23:38
να κλείνεις την μύτη όταν το πίνεις... :P:P

nopantas
10-10-13, 00:22
το σταφυλι ειναι οντως σαν να πινεις φαρμακι, σα ληγμενο ενα πραμα...το φρουτ παντσ αρκετα γλυκοπιοτο!!:P

stone garden
13-10-13, 17:39
μπορεις να το συνδιασεις μαζι με πρωτεινη μετα τη προπονηση , η ενα απτα δυο?

sobral
17-10-13, 02:00
μπορεις να το συνδιασεις μαζι με πρωτεινη μετα τη προπονηση , η ενα απτα δυο?

ναι μπορείς. Αυτό καλύτερα κατευθείαν μετά την προπόνηση και την πρωτείνη (αν δεν ακολουθεί στέρεο γεύμα) μετά από κανένα μισάωρο.

mazas
17-10-13, 03:55
και αν το παρεις μετα την προπονηση μετα απο 20 λεπτα πινεις κ πρωτεινη η πας κατευθειαν σε στερεα τροφη? θελω να πω η αυτο η whey η μπορεις μετα απο αυτο whey κ μετα απο κανα μιασωρο φαγητο ?

χαχα φιλε μας μπερδεψες λιγο...παρτο μαζι με τη πρωτεινη σου ακριβως μετα τη γυμναστικη και μετα απο κανα μισαωρο στερεα τροφη

stone garden
23-10-13, 14:53
γευση GRAPE απαισια με δυσκολια πινετε ακομα και σε χημο , διαλυτοτητα αριστη.