PDA

Επιστροφή στο Forum : Καραγιάννης Γρηγόρης + Συνέντευξη Νοέμβριος 2011



Polyneikos
16-10-11, 14:21
Θα ηθελα να παρουσιασουμε στο κοινο του φόρουμ εναν πολυ καλο αθλητη,τον Γρηγόρη Καραγιαννη.
Οσοι παρακολουθουν τους αγωνες από κοντα θα τον θυμουνται από τους τελευταιους αγωνες σε Αθηνα και Θεσσαλονικη της IFBB το 2011 oπου εχει νικησει την κατηγορία του με πολυ καλες εμφανίσεις.Αλλα καλυτερα ας τα παρουμε απο την αρχη:


32417

Ξεκινησε απο πολυ μικρος να γυμναζεται κ να κανει πολλα αθληματα οπως πινκ-πονκ,στιβο,αλλα κυριως ποδοσφαιρο στην ομαδα του Ατρομητου.
Μετα απο ενα σοβαρο τραυματισμο σε ηλικια 17 ετων,ξεκινησε μυικη ενδυναμωση με παροτρυνση του γιατρου του.
Μπηκε στο γυμναστηριο του Τασου Ζαχαροπουλου,ενα γνησιο σιδεραδικο στο Περιστερι και καπως ετσι ξεκινησαν ολα.

32418



Μετα απο 1,5 χρονο (το 1993 αν θυμαμαι καλα) συμμετεχει για πρωτη φορα σε αγωνες της Wabba k το Mr Αιγαιο στην Παρο.
Εκει κερδιζει την πρωτη θεση στα τζουνιορ ,με αντιπαλο τον μεγαλο αθλητη Βασιλη Μαρκογλου.
Κατόπιν συμμετεχει στο Πανελληνιο Πρωταθλημα οπου σε κατηγορια 10 αθλητων κερδιζει την τριτη θεση με πρωτο τον Μιχαλη Γιατρακη.


32419

32420

Μετεπειτα υπήρξε ενα αγωνιστικο κενο καθότι στρατος, επαγγελματικη σταδιοδρομια, κ οικογενεια ηταν οι προτεραιοτητες του Γρηγορη
Ωστοσο γυμναζοταν συχνα κ με την προοπτικη να ξανασυμμετασχει καποια στιγμη σε αγωνες...

Μια φωτογραφία από το 2002

32426

Τελικα το comeback εγινε το 2010 μαλιστα σε 3 αγωνες:
Στο Mr Αιγαιο το οποιο εγινε στην Μυτιλήνη και κατελαβε την 1η θεση στην χαμηλη κατηγορία παίζωντας και στον Γενικο Τιτλο με νικητη τον Μαρεκ Κοτυλακ.

32421




32422


Στο 23ο Πανελληνιο Πρωταθλημα της IFBB αρχικα στην -80 κατηγορία την οποια κερδισε αλλα συμμετείχε και στην κατηγορία Open του 1ου Olympus Grand Prix με πολυ καλους αθλητες όπως ο Μηνίδης,Τσιρνιωβίτης,Παπαδακης,Καχιοπουλος κτλ.

32424

32423


32425

Polyneikos
16-10-11, 14:25
Για να ολοκληρωσω τις εμφανισεις του Καραγιαννη για το 2010 αγωνιστηκε στο Πανελλήνιο Πρωταθλημα της WABBA όπου κατέλαβε την 2η θεση στην χαμηλη κατηγορία πίσω από γνωστο πρωταθλητη Λαζαρο Πολυκανδρίτη

32431

32429

32428

32427

32430

NASSER
16-10-11, 14:48
Ωραία παρουσίαση Κώστα, καθώς ο Γρηγόρης είναι ένας πολύ καλος αθλητής με καλές προοπτικές εαν συνεχίσει να αγωνίζεται.
Σε δυο εβδομάδες θα συμμετάσχει στο Μεσογειακό πρωτάθλημα της IFBB που είναι ένας δύσκολος αγώνας. Ο Γρηγόρης θα συμμετάσχει στα -80kg και ευχόμαστε να τα πάει καλά. :thumbup:

Μεγάλο στήριγμα στις προσπάθειες του είναι πάντα ο προπονητής του Τάσος Ζαχαρόπουλος και αξίζουν πολλά συγχαρητήρια. Ο ίδιος ο κ. Ζαχαρόπουλος δηλώνει πως ο αγώνας στη Μάλτα θα είναι μια πρόκληση λόγο ψηλού ανταγωνισμού.

TRIANTAFYLLOU
17-10-11, 03:03
μπράβο στον Γρηγόρη , αλλά και στον προπονητή του τον Τάσο Ζαχαρόπουλο ,καλός αθλητής με σταθερότητα και ευχόμαστε να πάει όσο ψηλά αυτός έχει βάλει στόχο και το κυριότερο πάντα να απολαμβάνει αυτό που κάνει:clap::clap:

Polyneikos
17-10-11, 20:35
Να συνεχίσω με τις αγωνιστικες παρουσίες του αθλητη για το 2011..
Toν Μαιο του 2011 αγωνίστηκε στο Πανελληνιο Πρωταθλημα της IFBB στην Θεσσαλονικη όπου κερδισε την κατηγορία του (-75κ.)

32815

32816

32817

Κατόπιν αγωνίστηκε και για το Overall με πολυ καλους αθλητες όπως ο Μηνιδης,ο Μαγκος,ο Τσιρνιωβίτης και ο Βασιλείου


32820


32818


32819

Polyneikos
17-10-11, 20:56
Η αγωνιστικη συνεχεια του Γρηγόρη ηταν πρόσφατη,στο Πανελληνιο Κυπελλο του Οκτωβρίου της IFBB.
Nικητης στην κατηγορία -80κ. καθως και διαγωνιστηκε στο Overall.
Σε αυτον τον αγωνα εκανε ουσιαστικα ενα τεστ ενόψει των Μεσογειακων που προετοιμαζεται για τα τελη Οκτωβρίου στην Μαλτα.



32827


32828



32823


32825

32826


Με τον Γιαννη ΔΙακογιαννη και τον προπονητή του Τασο Ζαχαρόπουλο

32824

LION
17-10-11, 21:17
Για κάποιους αθλητές μια ματιά φτάνει για να τους ξεχωρίσεις,χωρίς να τους γνωρίζεις προσωπικά,για το ήθος τους και την αθλητική τους παιδεία.
Ο Γρηγόρης Καραγιάννης είναι ένας απ'αυτούς!
Καλή επιτυχία Γρηγόρη στους στόχους σου!:thumbup::thumbup::thumbup:

Muscleboss
19-10-11, 13:09
Σοβαρός αθλητής ο Καραγιάννης, με πορεία ετών (και όχι φωτοβολίδα). Πάντα έτοιμος στους αγώνες του και νομίζω αν είναι στο 100% μπορεί να κοντράρει οποινδήποτε στην κατηγορία του.

Μακάρι να χαμε και άλλους τέτοιους αθλητές. Εγώ πριν τον μάθω ως αθλητή τον είχα δει ανάμεσα στους θεατές σε έναν αγώνα της WABBA και μουχε κάνει εντύπωση. Καλη επιτυχία κ απο μενά στους στόχους του. :thumbup:

ΜΒ

grego
20-10-11, 18:17
καταρχιν θα ηθελα να σας ευχαριστησω για την τιμη που μου κανετε να με φιλοξενισεται με την παρουσιαση αυτη!
εχω δουλεψει σκληρα κ συνεχιζω οσο πιο δυνατος γινεται για την επιτευξη του στοχου μου, που για φετος ειναι οπως προαναφεραται οι μεσογειακοι.πιστευω να φανω ανταξιος στις προσδοκιες του συγκεκριμενου αγωνα!σας ευχαριστω κ παλι μεσα απ την καρδια μου φιλοι, συναθλητες ,κ τους ανθρωπους που εχω την βοηθεια τους,οπως ο φιλοσ μου τασος ζαχαροπουλος αλλα κ ο φυσικοθεραπευτης μου σταυρος χουντας ο οποιος ειναι κ ο ιδιοκτητης του γυμναστηριου στην παιανια οπου ειναι το δευτερο σπιτι μου!

19-10-11
32995

Qlim4X
20-10-11, 19:34
αν και τα ειπαμε απο κοντα χτες αν κρατιθεις οπως εισαι ειναι δικο σου.

εισαι στα καλυτερα σου αδερφε, χτες επαθα πλακα καμια σχεση οταν αγωνιστικαμε μαζι πριν 3 ευδομαδες.

αλεξ ;)

TRIANTAFYLLOU
20-10-11, 19:46
αυτο είναι το λιγότερο που θα μπορούσαμε να κάνουμε σαν φόρουμ , να στηρίζουμε έλληνες αθλητές και ειδικα άτομα όπως εσύ με σεμνότητα και ήθος που το αξίζουν
'αλλωστε μετα απο τόσα χρόνια σταθερής παρουσίας έχεις δείξει και την ποιότητά σου σαν αθλητής και απ ότι βλέπουμε , τα πράγματα δείχνουν ότι θα έχεις και την καλύτερη φόρμα σου γι αυτο τον αγώνα.

καλή επιτυχία και να έρθουν όλα βολικα στο τελευταίο στάδιο προετοιμασίας που είναι το πιο κρήσιμο , δεν έχεις να φοβηθείς τίποτε ήδη βρίσκεσαι σε καλό δρόμο :thumbup::thumbup:

Polyneikos
21-10-11, 09:06
Γρηγορη σκίζεις,μπραβο σου,καλη επιτυχία :thumbup::thumbup:

ελμερ
22-10-11, 02:36
Γρηγορη συγχαρητηρια για την φοβερη φορμα που εισαι(στις τελευταιες φωτογραφιες εισαι κομματια ) και ενα ακομη μεγαλυτερο μπραβο για την ταπεινοτητα σου ,εχεις τα ματια σου χαμηλα παρολη την πορεια σου.....καθε επιτυχια απο μενα...:clap::clap: :welcome:

Polyneikos
22-10-11, 10:06
Kαι μερικες ακομα φωτογραφίες του Γρηγορη,προγενεστερες της τελευταιας,κατα την προετοιμασία του

33083

33084


33085


33086


33087

GREEK POWER
22-10-11, 10:50
Φοβερος ! :clap: Νομιζω πως τ 95% απο μας θα θελαμε ενα σωμα σαν του Γρηγορη , οχι υπερβολικα τεραστιο, καλα σμηλευμενο, ενα ΟΜΟΡΦΟ σωμα :thumbup:

NASSER
22-10-11, 19:05
Φοβερος ! :clap: Νομιζω πως τ 95% απο μας θα θελαμε ενα σωμα σαν του Γρηγορη , οχι υπερβολικα τεραστιο, καλα σμηλευμενο, ενα ΟΜΟΡΦΟ σωμα :thumbup:

Για τα ελληνικά δεδομένα, στη κατηγορία του είναι τεράστιος :)
Προσωπικά θαυμάζω τον Γρηγόρη καθώς γνωρίζω πως κάνει ββ τρόπο ζωής και οι προπονήσεις του πάντα σκληρές συν ότι κυνηγάει τη λεπτομέρεια. Γιαυτο είναι οφθαλμοφανές πως ξεχωρίζει :thumbup:

Polyneikos
01-11-11, 17:29
Mερικες φωτογραφίες του Γρηγορη από μια πρόσφατη φωτογραφηση,λίγο πρίν το Μεσογειακο της Μαλτας :thumbup:

33597


33596


33598


33599

Polyneikos
06-11-11, 19:55
Στον απόηχο των τελευταιων εμφανίσεων του Γρηγόρη Καραγιαννη στο Πανελλήνιο Κύπελλο της IFBB αλλα και στο Μεσογειακό,του καναμε καποιες ερωτησεις,τύπου μινι συνεντευξης. Σας την παρουσιαζουμε λοιπον,ευχαριστουμε τον Γρηγορη για την ανταπόκριση του και του ευχομαστε παντα επιτυχίες !:thumbup::thumbup:

:bodybuildinggr:: Γρηγόρη καλησπέρα.
Κατ΄ αρχήν συγχαρητήρια για τις πρόσφατες σου εμφανίσεις στο Πανελλήνιο Κύπελλο της IFBB όπως και στο Μεσογειακό.
Τώρα που έχεις ηρεμήσει λίγο από την πίεση των αγωνων,θες να μας μιλήσεις λίγο για τις πρόσφατες εμπειρίες σου;Έμεινες ικανοποιημένος από τις εμφανίσεις σου;

Εγώ σας ευχαριστώ για την φιλοξενία σας και την παρουσίαση στην ιστοσελίδα σας, σαφώς ήταν μια δύσκολη χρονιά για μένα με μεγάλη πίεση κ με πολλές δυσκολίες, αλλά δόξα τον Θεό κατάφερα να υλοποιήσω τους στόχους μου, γιατί όπως γνωρίζεις είναι ακόμη πιο δύσκολο να έχεις οικογενειακές υποχρεώσεις ,επαγγελματικές, κ αγωνιστικές μαζί!
Φέτος πιστεύω έφτασα στην καλύτερη φόρμα που έχω πιάσει ποτέ, νιώθω νικητής πρώτα με τον εαυτό μου για το ότι τα κατάφερα και σίγουρα ένας αγώνας στο εξωτερικό μόνο εμπειρίες και θετικά στοιχεία σε γεμίζει.
Βλέπεις τα λάθη σου και μέσα από αυτά παίρνεις δύναμη να γίνεις καλύτερος.Εγώ προσωπικά πεισμώνω και δουλεύω πιο σκληρά και μεθοδικά για να βελτιωθώ!
Δυστυχώς στην χώρα μας με όλα αυτά που συμβαίνουν είναι δύσκολα για όλους τους αθλητές, αλλά πρέπει να πολεμάμε με ότι όπλα έχουμε για να τα καταφέρουμε δεν είναι τυχαίο τελικά ότι σε όλα τα επίπεδα εμείς οι Έλληνες δεν είμαστε ενωμένοι, γιατί αν ήμασταν θα πετυχαίναμε φοβερά πράγματα!

:bodybuildinggr::Έκανες ένα come back μετά από πολλά χρόνια. Πως το αποφασίσες; Ποσο δύσκολο ήταν για σένα;

Μεγάλο κίνητρο για μένα ήταν ο Μιχάλης Κεφαλιανός, στο να σκεφτώ να συμμετέχω σε έναν αγώνα ξανά .Πραγματικά ο άνθρωπος αυτός με την δύναμη ψυχής που διαθέτει σε εμπνέει να καταφέρεις οτιδήποτε!
Είναι αλήθεια ότι όλα αυτά τα χρονιά που δεν συμμετείχα αγωνιστικά ,γυμναζόμουν όμως , πίστευα ίσως καταφέρω να κατεβώ σε έναν αγώνα έτσι το αποφάσισα αρχές του 2010 και έκανα την προετοιμασία μου ...
Μετά τρώγοντας έρχεται η όρεξη λέει η παροιμία κ ακολούθησε κ η γνωστή συνέχεια!
Δύσκολα είναι όλα αλλά τίποτα δεν είναι δύσκολο όταν το φυτέψεις στο μυαλό σου!
Για φέτος λοιπόν όλα καλά λοιπόν, γέμισα εμπειρίες και όμορφες στιγμές, δεν αλλάζει κάτι για μένα στην αθλητική ζωή μου ,συνεχίζω να δουλεύω σκληρά κ να βελτιώσω κάποια σημεία μου, κ βλέπουμε!


:bodybuildinggr::Πέρα από αθλητής, παρακολουθείς στενά τα δρώμενα στον αγωνιστικό χώρο. Τι προσδοκίες έχεις, τι θα ήθελες να δεις βελτιωμένο;

Πρέπει να καταλάβουμε όλοι οι αθλητές ότι χωρίς τους αθλητές δεν υπάρχουν αγώνες ,ομοσπονδίες ,χορηγοί και φυσικά θεατές!
Εμείς είμαστε αυτοί που στερούμαστε ,αγωνιζόμαστε και εξαντλούμαστε και δεν θα πρέπει να επιτρέπουμε σε κανέναν να μας βλέπει σαν αντικείμενο εκμετάλλευσης !
Αστό δεν θέλω να επεκταθώ γιατί ........

:bodybuildinggr:: Ποιοι αποτελούν τα πρότυπα σου από τον διεθνή και ελληνικό χώρο; Τι σε ενέπνευσε να ασχοληθείς με το σιδερένιο άθλημα;

Εγώ μεγάλωσα σαν παιδί ,με πρότυπα όπως ο Kevin Lenvore, τον Flex Wheeler και γενικά μου άρεσαν τα συμμετρικά σώματα κ όχι τα γεμάτα όγκο κ με μεγάλες μαζες.
Στην Ελλάδα έναν αθλητή που ξεχώριζα ήταν ο Βαγγέλης ο Φύτρος ,αλλά κ ο Σωκράτης ο Κρυστάλλης!

:bodybuildinggr:: Που γυμνάζεσαι; Υπάρχουν κάποια άτομα που σε στηρίζουν κατά την προετοιμασία σου για αγώνες ή θα ήθελες να ευχαριστήσεις;

Τα τελευταία 3 χρόνια γυμνάζομαι στο φυσικοθεραπευτήριο του γυμναστή και φίλου μου Σταύρο Χούντα, στην Παιανία, οπού πραγματικά με έχει βοηθήσει απίστευτα σε τεχνικές ασκήσεων, από διαφορετικές γωνιές, και φυσικά είναι master στη χειροπρακτική θεραπεια,να είναι καλά και τον ευχαριστώ για όλη την προσφορά του !
Όπως έχω προαναφέρει μέντορας μου και προπονητής μου είναι ο Τάσος Ζαχαρόπουλος, με τον οποίο μας δένουν 20 χρονιά φιλίας κ αξιόπιστης εμπιστοσύνης.
Τον ευχαριστώ βαθύτατα για όσα μου έχει μάθει κ φυσικά συνεχίζουμε παρέα!


:bodybuildinggr: :Θα θέλαμε να σε ευχαριστήσουμε Γρήγορη για αυτή την μικρή παρουσίαση.
Επίσης θα θέλαμε να σε προσκαλέσουμε στο Atlas Challenge στις 3 Δεκεμβρίου, ένα event δύναμης & powerlifting που διοργανώνουμε στο γυμναστήριο του Σπύρου Μπουρνάζου. Θα μας τιμούσε η παρουσία σου!


θα ήθελα να σας ευχαριστήσω κ εσάς για αυτή την παρουσίαση κ την ευκαιρία που μου δίνεται μέσω της ιστοσελίδας σας!
Όπως σας έχω ενημερώσει θα είμαι παρών στο 1ο Άtlas Challenge και μακάρι να ακολουθήσουν και αλλά τέτοια αθλητικά γεγονότα, για να μας φέρουν πιο κοντά σαν αθλητές αλλά και σαν μια παρέα !
Να είστε καλά και συνεχίσετε την πολύ καλή δουλειά!!


Και μια φωτογραφία για το φόρουμ με αγάπη !

33840

Dreiko
06-11-11, 20:45
λιτος και περιεκτικος....:clap::clap::clap:
Τις ευχες μας στον γρηγορη για ο,τι καλυτερο στο μελλον....:toast:
Ωραια συνεντευξη κωστα...:thumbup:

ελμερ
06-11-11, 22:53
η τελευταια photo μου θυμιζει frank zane!!!! :bowdown::bowdown: :welcome::welcome:

NASSER
07-11-11, 00:23
Ευχαριστούμε τον Γρηγόρη για την άμεση ανταπόκριση του και τις απόψεις που μας παρέθεσε.
Ευχόμαστε και στο μέλλον να έχουμε τη δυνατότητα να σχολιάσουμε μαζί την επικαιρότητα με μεγαλύτερες επιτυχίες. :thumbup:

crow
07-11-11, 01:15
Mερικες φωτογραφίες του Γρηγορη από μια πρόσφατη φωτογραφηση,λίγο πρίν το Μεσογειακο της Μαλτας :thumbup:

33597


33596


33598


33599


:clap::clap::clap::bowdown::bowdown::bowdown:
Πολυ καλος αθλητης ο Γρηγορης κ πολυ καλο παιδι επισης

Polyneikos
07-11-11, 15:41
Να βαλω και καποιες φωτογραφίες του Γρηγορη από την πιο πρόσφατη του εμφανιση,στο Μεσογειακό της Μαλτας



33895



33897


33896



33893


33894


33892


33898

Muscleboss
07-11-11, 15:49
Ευχαριστούμε πολύ το Γρηγόρη για τις απαντήσεις του και πέρα απο τις ευχές για καλή συνέχεια περιμένουμε να τον δούμε και από κοντά στις ερχόμενες διοργανώσεις :toast:

ΜΒ

tower nikolas
07-11-11, 18:15
:clap::clap::clap:

TRIANTAFYLLOU
07-11-11, 18:28
Συγχαρητήρια στον Γρηγόρη για την μέχρι τώρα πορεία του και για τον συγκροτημένο λόγο του και απόψεις του ,πραγματικα ήταν η καλύτερη φόρμα του σ αυτούς τούς αγώνες και εύχομαι καλή συνέχεια και ακόμη ψηλότερα :clap::clap::clap:

Goofonly
07-11-11, 18:45
πολύ δυνατός αθλητής! μπράβο :clap::clap:

kostantinoss
17-11-11, 23:03
καλη επιτυχια γρηγορη!!το χεις!!!!!!!!!!!!:bodybuilder1:

RAMBO
23-11-11, 03:23
εβλεπα τις τελευταιες φωτο και δεν μπορουσα να ξεκολλησω παρα πολυ καλος:bowdown:

Διακογιαννης Γιαννης
18-06-12, 09:28
Ο Γρηγορης στη Στυλιδα σημειωσε μεγαλες επιτυχιες και αφησε αριστες εντυπωσεις.Ειδικα στο γενικο του Ελληνικου πρωταθληματος,στεκοταν πολυ ανετα αναμεσα και σε πολυ βαρυτερους αθλητες.Η πλαινη στηθους ,το ρηλαξ του και αλλες ποζες του,ηταν καταπληκτικες.Οι κοιλιακοι του ειναι το καλυτερο σημειο του, και ειδικα οταν κανει στριφτες ποζες, λεπταινει η μεση του τοσο πολυ,που νομιζεις οτι θα κοπει.Για πρησμενες κοιλιες και αλλα τετοια ,ουτε λογος φυσικα......

Konstantinos!
18-06-12, 19:31
Ο άνθρωπος αυτός έχει το σώμα των ονείρων μου. Τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο.:clap:

grego
18-06-12, 23:36
Σας ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια ειλικρινα μου δινουν δυναμη να συνεχισω, κ ειδικα οταν λεγονται απο ανθρωπους σαν κ εσας κυριε διακογιαννη, δοξα το θεο βαλαμε ενα λιθαρακι βελτιωσης κ αυτο ειναι το σημαντικο για τον οπιοδηποτε αθλητη κατα την γνωμη μου να εχει καλυτερες παρουσιες αγωνα με αγωνα!

για το φορουμ με αγαπη grego!


49834

49833

49835

Eddie
19-06-12, 02:06
Απιστευτες φωτο..αψογα συμμετρικο σωμα,αρμονικο,γηινο με ομορφες αναλογιες που μου θυμιζει εποχες 80s ισως!Εχω να πω οτι ο Γρηγορης για μενα εχει απ τα καλυτερα relax αυτη τη στιγμη..τον βλεπεις και νομιζεις οτι δε χρειαζονται περιττες ποζες για να καταλαβεις το ομορφο συνολο :clap::clap:

Συγχαρητηρια.

spirospros
19-06-12, 12:14
σε ολο το συνολο απιστευτος :shock:

RAMBO
20-06-12, 02:35
Μαρεσει παρα πολυ σαν αθλητης,εχει τρομερο καλουπι και σιγουρα ειναι προτυπο για μενα:bowdown:

Polyneikos
20-06-12, 08:21
Γεια σου Γρηγόρη,συγχαρητηρια για τις εμφανίσεις σου φιλε :thumbup:
Ευχαριστούμε για τις φωτογραφίες & την αφιέρωση,εμεις με την σειρά μας σου αφιερωνουμε και αλλες φωτογραφίες από το Photo concept της παραλίας :thumbup::thumbup:

Φωτογράφηση Ελλήνων αθλητών πριν το Μεσογειακό της ΙFBB (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?21622-Φωτογράφηση-Ελλήνων-αθλητών-πριν-το-Μεσογειακό-της-ΙFBB)

GeoDask
21-06-12, 14:28
Φανταστικός. :bowdown:

Stavros76
26-08-12, 04:34
Παρακολουθουσα το σωμα του Γρηγορη μεσα απο τα φορουμ κ τους αγωνες απο τα πρωτα του βηματα.Μου αρεσε παρα πολυ το σχημα κ το καλουπι του.Στον τελευταιο αγωνα κ στις πιο προσφατες φωτο του που εχω δει , πιστευω οτι εχει καταφερει να πιασει τρελη ποιοτητα κ μυικη ωριμοτητα κ αυτο τον κανει να φαινεται ακομα καλυτερος σε συνδιασμο με το ομορφο σχημα του.Επισης τον θαυμαζω γιατι συνδιαζει 2 μορφες τεχνης, το μποντυ μπιλντινγκ κ την επαγγελματικη καλλιτεχνικη μαγειρικη κατι που δειχνει οτι εκτος απο καλος αθλητης εχει εντονα ανεπτυγμενο κ το πνευματικο του επιπεδο!
Ευχομαι να συνεχισει να αγωνιζεται με επιτυχια κ να βλεπουμε αυτο το ποιοτικο σωμα συνεχεια στην σκηνη!

Polyneikos
07-10-12, 22:27
Δυο πρόσφατες φωτογραφίες του Γρηγόρη Καραγιάννη,λίγες μερες πρίν το Arnold Classic Amateur (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?22812-2012-IFBB-Amateur-Αrnold-Classic-Europe-(12-14-Οκτωβρίου-Μαδρίτη))...
Eιναι 81,5 κιλά και στοχεύει να πέσει λίγο για να πιάσει την κατηγορία -80κιλα.
Σημαντικη βοήθεια στην προετοιμασία του εχει παίξει και η υποστήριξη που εχει με συμπληρώματα από την εταιρία Perfect Nutrition. (http://www.perfectnutrition.gr/)
Kαλη επιτυχία ευχόμαστε σε ενα πολυ καλό αθλητή :thumbup:

54883


54882

goldenera
07-10-12, 22:35
:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap: Καλή επιτυχία:thumbup:

beefmeup
08-10-12, 12:53
φοβερος:clap:

ελμερ
08-10-12, 13:03
Ειναι σε εκπληκτικη κατασταση :thumbup::welcome:

RAMBO
09-10-12, 11:56
Αψογος,καλη του επιτυχια:clap:

vaggos@
17-10-12, 16:46
πολυ καλος φαινετε να εχει δουλεψει πολυ πηγη εμνεσης!