PDA

Επιστροφή στο Forum : Triple strength fish fats (SAN Nutrition)



sobral
19-10-11, 16:01
http://www.sann.net/shop/bmz_cache/6/6354d45cefae18337b367ee9d86c6e5d.image.316x600.jpg
http://www.sann.net/shop/images/content-images/producthighlights-header-3xfishfats.gif
http://www.sann.net/shop/images/supplement_facts/3xfishfats-supp-facts.gif

τα έχει δοκιμάσει κανείς? εξαιρετικά τα βρίσκω βάση label. η τιμή τους δεν είναι καλή όμως ακόμη κ από έξω...ακριβά πολύ για μόνο 60caps. Μπαίνουν στην wish-list πάντως.:green:

sTeLaKoS
19-10-11, 16:03
Οι φωτογραφίες δε φαίνονται. :unsure:

beefmeup
19-10-11, 16:04
ωχ στελιο πες μου οτι ΔΕΝ τα βλεπεις??
υπαρχουν κανονικα κ μεγαλα παντως..:unsure:

gym
19-10-11, 16:05
κ εγω τα βλεπω μια χαρα

Tasos Green
19-10-11, 16:06
δυνατα.... αλα εξακολουθώ να προτιμώ τα super epa..

sTeLaKoS
19-10-11, 16:06
Τσου. Αρχικά δε βλέπω τίποτα, αν κάνω ριφρες εμφανίζονται σαν κουτάκια, σαν ανενεργές εικόνες.

sobral
19-10-11, 16:13
δυνατα.... αλα εξακολουθώ να προτιμώ τα super epa..

αυτά υπερέχουν κατά πολύ των super epa και σε epa κ σε dha. Της NOW το label είναι ανα 2κάψουλες εδώ ανα μία. Άμα τα συγκρίνεις ανά μία κάψουλα θα δεις ότι υπερέχουν αυτά. Της SAN χάνουν στην Vit.E και στην cholesterol.

Tasos Green
19-10-11, 16:19
αυτά υπερέχουν κατά πολύ των super epa και σε epa κ σε dha. Της NOW το label είναι ανα 2κάψουλες εδώ ανα μία. Άμα τα συγκρίνεις ανά μία κάψουλα θα δεις ότι υπερέχουν αυτά. Της SAN χάνουν στην Vit.E και στην cholesterol.

ναι συμφωνω οτι στην μια καψουλα ειναι ποιο δυνατα.... αυτο που κοιταμε ομως ειναι το serving... στα super epa ναι μεν ειναι 2 καψουλες αλα εχει 120 softgels μεσα οποτε παλι 60 δωσεις βγαζει + οτι εχουν περισοτερο EPA-DHA... και εχουν και καλη τιμη (αpo απο αμερικη τουλαχιστον γιατι ευρωπη τα ανέβασαν) ;)

με αυτο το σκεπτικο το ειπα.... οχι οτι δεν ειναι δυνατα τα συγκεκριμένα...

sobral
19-10-11, 16:33
ναι συμφωνω οτι στην μια καψουλα ειναι ποιο δυνατα.... αυτο που κοιταμε ομως ειναι το serving... στα super epa ναι μεν ειναι 2 καψουλες αλα εχει 120 softgels μεσα οποτε παλι 60 δωσεις βγαζει + οτι εχουν περισοτερο EPA-DHA... και εχουν και καλη τιμη (αpo απο αμερικη τουλαχιστον γιατι ευρωπη τα ανέβασαν) ;)

με αυτο το σκεπτικο το ειπα.... οχι οτι δεν ειναι δυνατα τα συγκεκριμένα...

όχι, περισσότερο epa + dha έχουν της SAN. Tης ΝΟW 360 EPA / 240 DHA, της SAN 580 ΕΡΑ/ 297 DHA. Τέλος πάντων συζήτηση κάνουμε δεν τα υπερασπίζομαι συγκρίνω απλά ετικέτες κ βγάζω συμπεράσματα. Κατα τ'άλλα μια χαρά είναι κ τα δύο, εξάλλου για well being είναι μόνο σε εξετάσεις βλέπεις τη δουλειά τους.

Tasos Green
19-10-11, 16:39
ναι ρε συ δεν σου την λεω..:green:

καποιο λαθος κανεις παντως με τα super epa.. δες... για το serving μιλάω παντα ετσι!

32914

sobral
19-10-11, 16:53
το ίδιο λέμε ρε συ:green: απλά εσύ το κοιτάς ανα serving κ σου φαίνεται περισσότερο. Ανάλογα πως τα πάρεις δεν κοιτάω τόσο τι προτείνει ο κατασκευαστής. Εγώ από SAN θα έπαιρνα δυο την ημέρα, από Now 3. Με αυτό τον τρόπο έχεις συνολικά 2700μγ ψαρόλαδο από SAN και από ΝΟW 3000μγ.:thumbup: Το ίδιο σχεδόν. Εγώ αυτό που σου είπα παραπάνω -ΝΟW 360 EPA / 240 DHA, της SAN 580 ΕΡΑ/ 297 DHA- είναι ανα κάψουλα.

Devil
19-10-11, 16:54
τα ειχα παρει σε καποια φαση παλιοτερα αν θυμαμαι καλα... νταξ ρεβιου δεν μπορω να κανω γιατι ειναι Ω3... απο τιμη τα θυμαμαι ακριβα παντως...

Tasos Green
19-10-11, 17:05
@ sobral συνεννοηθήκαμε! :green: ναι ρε συ αυτο σου εξηγώ και παραπάνω στα ποστ οτι μιλαω για servings και αναλογιες που και στα 2 ειναι 60..

παντως απο το site που μου εστειλες θα κανω μια απόπειρα θα δοκιμαστούν.. βασικα θα ψαξω μήπως τα βρω φτηνότερα πρώτα..:green:

sobral
19-10-11, 17:12
@ sobral συνεννοηθήκαμε! :green: ναι ρε συ αυτο σου εξηγώ και παραπάνω στα ποστ οτι μιλαω για servings και αναλογιες που και στα 2 ειναι 60..

παντως απο το site που μου εστειλες θα κανω μια απόπειρα θα δοκιμαστούν.. βασικα θα ψαξω μήπως τα βρω φτηνότερα πρώτα..:green:

:toast: αν τα βρεις φθηνότερα στείλε ένα π.μ.